Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 20:31   #3121
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Sytuacja z dzisiaj, cały czas rozmyślam czy kwalifikuje się to pod kalynizm czy może inne? Jedziemy z chłopakiem tramwajem, niedziela, jakiś tłumów nie było. Jakaś dziewczyna klepie przez telefon, ciężko było nie słuchać, bo gadala dosyć głośno. W pewnym momencie pada zdanie "Mam dosyć tej Polszy i tej cebularnii, jestem obecnie w Połlend". Nie wytrzymałam i wypalilam głośno, "No to się podsumowalaś, jesteś cebulą...". Za nami siedziała matka z dziećmi i się zaśmiała. Na tym opowieść się nie kończy, po moim komentarzu, była chwila spokoju, przerwana obgadywaniem ludzi, którzy byli za oknem, co drugie słowo przekleństwo (fajnie, że obok były małe dzieci...). Nie słucham rozmów ludzi w tramwaju, ale jak ktoś wręcz krzyczy, to jest ciężko. Jako podsumowanie dodam, że dziewczyna obgadując inną, użyła słów "Boże, co za bambera, różowe adidaski i podrabiany złoty zegarek, do tego długa kurtka", a najśnieszniejsze w tym wszystkim jest to, że obgadująca była ubrana, jak obgadywana, różnica, to kolor butów....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:37   #3122
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez MusicIsMyPassion Pokaż wiadomość
Sytuacja z dzisiaj, cały czas rozmyślam czy kwalifikuje się to pod kalynizm czy może inne? Jedziemy z chłopakiem tramwajem, niedziela, jakiś tłumów nie było. Jakaś dziewczyna klepie przez telefon, ciężko było nie słuchać, bo gadala dosyć głośno. W pewnym momencie pada zdanie "Mam dosyć tej Polszy i tej cebularnii, jestem obecnie w Połlend". Nie wytrzymałam i wypalilam głośno, "No to się podsumowalaś, jesteś cebulą...". Za nami siedziała matka z dziećmi i się zaśmiała. Na tym opowieść się nie kończy, po moim komentarzu, była chwila spokoju, przerwana obgadywaniem ludzi, którzy byli za oknem, co drugie słowo przekleństwo (fajnie, że obok były małe dzieci...). Nie słucham rozmów ludzi w tramwaju, ale jak ktoś wręcz krzyczy, to jest ciężko. Jako podsumowanie dodam, że dziewczyna obgadując inną, użyła słów "Boże, co za bambera, różowe adidaski i podrabiany złoty zegarek, do tego długa kurtka", a najśnieszniejsze w tym wszystkim jest to, że obgadująca była ubrana, jak obgadywana, różnica, to kolor butów....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezłe przedstawienie XD

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-06-26 o 20:39
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:39   #3123
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Ktoś coś zedytował? : P
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:40   #3124
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
A to nie przypadkiem tamta delikwentka obgadywała ludzi na zewnątrz?

Tak, już wiem, edytowałam Upał mi zaszkodził
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:42   #3125
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Wolalabym nie ryzykowac.
Ja również

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Tak, już wiem, edytowałam Upał mi zaszkodził
Ach, bo już myślałam, że mam schizy totalne i też zdążyłam zedytować Rozumiem Cię doskonale, tragicznie znoszę te temperatury, mózg się gotuje
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:07   #3126
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez MusicIsMyPassion Pokaż wiadomość
Sytuacja z dzisiaj, cały czas rozmyślam czy kwalifikuje się to pod kalynizm czy może inne? Jedziemy z chłopakiem tramwajem, niedziela, jakiś tłumów nie było. Jakaś dziewczyna klepie przez telefon, ciężko było nie słuchać, bo gadala dosyć głośno. W pewnym momencie pada zdanie "Mam dosyć tej Polszy i tej cebularnii, jestem obecnie w Połlend". Nie wytrzymałam i wypalilam głośno, "No to się podsumowalaś, jesteś cebulą...". Za nami siedziała matka z dziećmi i się zaśmiała. Na tym opowieść się nie kończy, po moim komentarzu, była chwila spokoju, przerwana obgadywaniem ludzi, którzy byli za oknem, co drugie słowo przekleństwo (fajnie, że obok były małe dzieci...). Nie słucham rozmów ludzi w tramwaju, ale jak ktoś wręcz krzyczy, to jest ciężko. Jako podsumowanie dodam, że dziewczyna obgadując inną, użyła słów "Boże, co za bambera, różowe adidaski i podrabiany złoty zegarek, do tego długa kurtka", a najśnieszniejsze w tym wszystkim jest to, że obgadująca była ubrana, jak obgadywana, różnica, to kolor butów....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiocha jak cholera. Aż przykro czytac.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:16   #3127
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62270761]Wiocha jak cholera. Aż przykro czytac.[/QUOTE]
Mogła chociaż swoje "przemyślenia" zostawić dla siebie. Nie wiem czy to była próba dowartościowania się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 21:23   #3128
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez MusicIsMyPassion Pokaż wiadomość
Mogła chociaż swoje "przemyślenia" zostawić dla siebie. Nie wiem czy to była próba dowartościowania się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle, ze zaszpanowania, ze ona mieszka zagranico i chciala udowodnic swoja wyzszosc nad cebulandia. Tyle wygrac, wyplata w euro/funtach, to czyni Cie klasa wyzsza.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:29   #3129
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Matka powinna zapytać "a jakie ?" ciekawe jakby wybrnął
Odpowiedziałby coś równie obleśnego jak wcześniejszy tekst, albo jeszcze bardziej by się rozkręcił. Raczej nie chciałabym z takim prowadzić wymiany zdań, szczególnie przy dziecku

Jeśli chodzi o ekspedientkę to raczej nie ma prawa wypraszać trzeźwych klientów. On nawet nie przeklął przecież
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:29   #3130
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Jestem w POLLEND Ale beka. No nie wytrzymałabym ze śmiechu, jak pisałam, przedstawienie bez przymusu rezerwowania biletów
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:29   #3131
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62271566]Mysle, ze zaszpanowania, ze ona mieszka zagranico i chciala udowodnic swoja wyzszosc nad cebulandia. Tyle wygrac, wyplata w euro/funtach, to czyni Cie klasa wyzsza.[/QUOTE]
Kwestia czy wypłata za pracę czy zasiłeczek? Polsza, taka zła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 22:05   #3132
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Odpowiedziałby coś równie obleśnego jak wcześniejszy tekst, albo jeszcze bardziej by się rozkręcił. Raczej nie chciałabym z takim prowadzić wymiany zdań, szczególnie przy dziecku

Jeśli chodzi o ekspedientkę to raczej nie ma prawa wypraszać trzeźwych klientów. On nawet nie przeklął przecież
Nie mówię, że to jej obowiązek, ale na jej miejscu bym go wyprosiła, bo obraża innych klientów, do tego nie trzeba przeklinać. :P
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:07   #3133
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Nie mówię, że to jej obowiązek, ale na jej miejscu bym go wyprosiła, bo obraża innych klientów, do tego nie trzeba przeklinać. :P
Mnie się zdaje, że to mógłby tylko kierownik sklepu zrobić bo ona mogłaby mieć nieprzyjemności gdyby facet poinformował o tym kierownika.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:09   #3134
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Mnie się zdaje, że to mógłby tylko kierownik sklepu zrobić bo ona mogłaby mieć nieprzyjemności gdyby facet poinformował o tym kierownika.
Niekoniecznie ma kierownika.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 23:45   #3135
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Jestem w POLLEND Ale beka. No nie wytrzymałabym ze śmiechu, jak pisałam, przedstawienie bez przymusu rezerwowania biletów
Jedyny koszt, to bilet MPK

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 00:52   #3136
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie ma kierownika.
No chyba, że to ekspedientka-kierownik w jednym, to inna sprawa, może sobie wypraszć kogo chce i w ogóle robić co jej się żywnie podoba
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 04:30   #3137
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No chyba, że to ekspedientka-kierownik w jednym, to inna sprawa, może sobie wypraszć kogo chce i w ogóle robić co jej się żywnie podoba
Laislo,
w obecnych czasach, jeśli sprzedawca/kelner/inny pracownik wyprosi klienta z lokalu to oznacza utratę pracy/premii/stanowiska.

Ja czasem robię zakupy (czasem!) w pewnych dość ekskluzywnych delikatesach i słyszę/widzę jak klienci potrafią się odezwać/zachować się względem sprzedawcy. Kilka razy byłam też swiadkiem, jak klientka potrafi być niegrzeczna wobec asystentek w Sephorze. I ani tu, ani tam sprzedawcy nie wolno odpysknąć, a nie daj borze zielony, wyprosić takiego klienta z placówki. Jedyną osobą, która może zainterweniować to inny klient, który zwróci uwagę takiemu kukułczemu jaju. Sprzedawcy nie wolno też reagować na takie teksty, jak puszczał ten pan w poście powyżej. W razie awantury między klientami sprzedawca może ewentualnie prosić o spokój ale generalnie ma przykazane, by się nie wtrącać, by nie zrażać klientów (no chyba, że ci zaczynają demolować sklep w trakcie bójki). W sytuacji, o której mówimy, nie było nawet powodu do żadnej interwencji- ot oblech, który gada, co mu ślina na język przyniesie. Gdyby wtrąiła się w to obsługa sklepu to dopiero mieliby przewalone, gdyby oblech zaczął pisać skargi na złe potraktowanie go przez pracowników. A pracownicy musieliby gęsto się tłumaczyć.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:19   #3138
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Laislo,
w obecnych czasach, jeśli sprzedawca/kelner/inny pracownik wyprosi klienta z lokalu to oznacza utratę pracy/premii/stanowiska.

Ja czasem robię zakupy (czasem!) w pewnych dość ekskluzywnych delikatesach i słyszę/widzę jak klienci potrafią się odezwać/zachować się względem sprzedawcy. Kilka razy byłam też swiadkiem, jak klientka potrafi być niegrzeczna wobec asystentek w Sephorze. I ani tu, ani tam sprzedawcy nie wolno odpysknąć, a nie daj borze zielony, wyprosić takiego klienta z placówki. Jedyną osobą, która może zainterweniować to inny klient, który zwróci uwagę takiemu kukułczemu jaju. Sprzedawcy nie wolno też reagować na takie teksty, jak puszczał ten pan w poście powyżej. W razie awantury między klientami sprzedawca może ewentualnie prosić o spokój ale generalnie ma przykazane, by się nie wtrącać, by nie zrażać klientów (no chyba, że ci zaczynają demolować sklep w trakcie bójki). W sytuacji, o której mówimy, nie było nawet powodu do żadnej interwencji- ot oblech, który gada, co mu ślina na język przyniesie. Gdyby wtrąiła się w to obsługa sklepu to dopiero mieliby przewalone, gdyby oblech zaczął pisać skargi na złe potraktowanie go przez pracowników. A pracownicy musieliby gęsto się tłumaczyć.
I dlatego ja się wychylam.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:45   #3139
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Czy rozmawianie z koleżanką (w tym dwuosobowym gronie) na temat, który drugiej osoby kompletnie nie interesuje to klaudiowanie?
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 13:59   #3140
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mój tz w pracy miał tak ze jak klient zacznie przeklinać i się ciskać to może go poprosić o upanowanie się, a jak po 2 upomnieniach nie odniesie to skutku to ma prawo przestać go obsługiwać. Ale to nie był zaden ekskluzywny sklep
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:07   #3141
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Czy rozmawianie z koleżanką (w tym dwuosobowym gronie) na temat, który drugiej osoby kompletnie nie interesuje to klaudiowanie?

A ta koleżanka wie, że ten temat drugiej osoby kompletnie nie interesuje?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:10   #3142
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
A ta koleżanka wie, że ten temat drugiej osoby kompletnie nie interesuje?
Biorąc pod uwagę, że wiele razy mówiłam, że nie rozumiem nic z tego co dziewczyna mówi, nie wiem, nie znam się, nie interesuje mnie to, zmieniania tematu na jakiś neutralny to tak, raczej wie.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:11   #3143
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, że wiele razy mówiłam, że nie rozumiem nic z tego co dziewczyna mówi, nie wiem, nie znam się, nie interesuje mnie to, zmieniania tematu na jakiś neutralny to tak, raczej wie.
Mam takiego znajomego. Dostał pracę w Intercity więc teraz TYLKO o pociagach można z nim rozmawiać. Ja rozumiem, jest to jego pasja, cieszę się że znalazł pracę, ale nie wiem po co on teraz chce mnie wprowadzać w tajniki kolejnictwa. Nie są to ogólniki, ale rozmowa jakbym ja wszystko rozumiała, rozróżniała typy semaforów, kodów pociągów i tras Jak chce się temat zmienić, to po dwóch minutach znaczyna się od nowa 'Ooo a dwa tygodnie temu widziałem ET42'
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:49   #3144
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Mam takiego znajomego. Dostał pracę w Intercity więc teraz TYLKO o pociagach można z nim rozmawiać. Ja rozumiem, jest to jego pasja, cieszę się że znalazł pracę, ale nie wiem po co on teraz chce mnie wprowadzać w tajniki kolejnictwa. Nie są to ogólniki, ale rozmowa jakbym ja wszystko rozumiała, rozróżniała typy semaforów, kodów pociągów i tras Jak chce się temat zmienić, to po dwóch minutach znaczyna się od nowa 'Ooo a dwa tygodnie temu widziałem ET42'

Moja przyjaciółka miała taką fazę gdy zaczęła robić licencje skoczka, potrafiła w naszej paczce znajomych (nikt nie znał ludzi z jej strefy spadochronowej ani nie miał bladego pojęcia o skokach) rzucać terminami, których nikt nie znał i imionami ludzi, o których nikt z nas nigdy nie słyszał i zanosiła sie śmiechem czekając, aż będziemy śmiać sie z nią. Nikt nie rozumiał o co chodzi i ona ciagle w rozmowie rzucała milionem odniesień do rzeczy, o których nikt nie miał bladego pojęcia i o których dawaliśmy jej wprost poznać, ze nie chcemy po raz milionowy słuchać. Sama z tego wyrosła. Po roku.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:25   #3145
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

jak wiadomo pracuje w mięsnym
przychodzi sobie pan Janusz rano i mówi do koleżanki stażystki czy mogłaby mu pociąc tasakiem kości,bo on kupił w innym sklepie ale w calości a on nie ma czym porąbać
to tak jak ja bym u siebie kupiła schab i poszła do innego sklepu by mi go rozbili maszynowo
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:40   #3146
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Moja koleżanka mówi znowu o muzyce. Od dziecka gra na pianinie czy tam fortepianie, uczyła się baaardzo długo w szkole muzycznej, wciąż się kształci w tym kierunku. I ogólnie bardzo to szanuję. Fajnie, że dziewczyna ma pasję i robi to co kocha. Tylko ja o muzyce nie mam bladego pojęcia. Mam swój jeden ulubiony zespół, czasem posłucham czegoś co mi się w proponowanych wyświetli . W życiu nie ocenię czy jakaś osoba śpiewa czysto czy fałszuje, bo dla mnie (przepraszam miłośników muzyki) te wszystkie ciągnięte krzyki są męczące i wcale mi się nie podobają. Nie wiem też kim jest Jan Kowalski ani co on śpiewa/komponuje i szczerze? Dobrze mi z tym. Nie interesują mnie techniki gry na fortepianie, oratoria czy nuty. Nie oglądam The Voice of Poland ani XFactor i nie musi mi o nich mówić, ani tym bardziej puszczać mi fragmentów , bo totalnie się na tym nie znam, nie oglądam. I daje znaki, że chcę zmienić temat.
W większym towarzystwie jest trochę lepiej, bo inne osoby ciągną swoje, bardziej neutralne tematy, ale też zdarza się jej opowiadać historie z warsztatów artystycznych. Używa przy tym czasami dziwnych słów, których nikt nie rozumie lub porusza zagadnienia o których przeciętny Kowalski nie ma bladego pojęcia.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 05:59   #3147
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

A już szczytem jest rozmawianie w języku którego inna osoba nie zna.
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 06:15   #3148
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Słuchajcie, ja nie wiem jak to sklasyfikować, ale będzie obrzydliwie, więc napiszę na biało:

Kupiłam w sobotę na wyprzedażach spodnie z HM. Wszystko było w porządeczku, upały straszne, więc leżały w szafie (jeszcze wtedy nie miałam zwyczaju prać ciuchów po kupieniu ich w sklepie). Wczoraj gdy je założyłam śmierdziało mi...kupą. No ale doszłam do wniosku, że ubierałam się w łazience, szczotka do kibelka była krzywo włożona, poprawiłam, ale wciąż mi śmierdziało. Zdejmuję spodnie a tam...brązowa plama kału. SERIO. Brakuje mi słów jaką świnią trzeba być, żeby zdefekować w spodnie, albo nie wiem, mieć tak brudne majtki? Dorosły człowiek !!!! Czy to podlega pod jakieś imię czy po prostu zostaje stary dobry brak słów?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 06:26   #3149
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Obrzydliwe. Chamstwo. Poza skala januszowania. Niedobrze mi się zrobiło.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 06:45   #3150
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja nie wiem jak to sklasyfikować, ale będzie obrzydliwie, więc napiszę na biało:

Kupiłam w sobotę na wyprzedażach spodnie z HM. Wszystko było w porządeczku, upały straszne, więc leżały w szafie (jeszcze wtedy nie miałam zwyczaju prać ciuchów po kupieniu ich w sklepie). Wczoraj gdy je założyłam śmierdziało mi...kupą. No ale doszłam do wniosku, że ubierałam się w łazience, szczotka do kibelka była krzywo włożona, poprawiłam, ale wciąż mi śmierdziało. Zdejmuję spodnie a tam...brązowa plama kału. SERIO. Brakuje mi słów jaką świnią trzeba być, żeby zdefekować w spodnie, albo nie wiem, mieć tak brudne majtki? Dorosły człowiek !!!! Czy to podlega pod jakieś imię czy po prostu zostaje stary dobry brak słów?
Tjaaaaaa. Ja miałam podobną przygodę w trakcie kupowania kompletu bielizny. Ktoś dolną część ewidentnie przymierzał na gołe pupsko. To już nawet nie jest karynowanie tylko stwarzanie zagrożenia. Co ciekawe, to był ekskluzywny sklep z bielizną, w którym zawsze nabywam staniki (nie, nie ze snobizmu- po prostu są ładne, dobrze leżą a jednocześnie się nie rozciuchują w praniu i nie odkształcają bardzo długo. Wolę więc wywalić kasę raz a porządnie, niż potem co chwilę kupować nowy stanik, co wychodzi w sumie drożej).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-15 21:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.