Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 12:20   #2431
ladym13
Przyczajenie
 
Avatar ladym13
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Obejrzałam sprostowanie sprostowania najbardziej rozwaliły mnie te słowa o myślach samobójczych i czytanie komentarzy widzek Karoliny ogólnie już po pierwszym "lajwie" ACC miałam ciarki żenady, ale teraz teraz to, co wygaduje ta Pani przechodzi moje zdolności intelektualne ciekawa jestem czy dzieci ACC oglądają jej youtubowe produkcje? Ja bym się pod ziemię zapadła, gdyby moja matka takie akcje wykręcała
ladym13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:26   #2432
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[QUOTE=Sadu1;62430166]
Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
I dlatego ja nie wiem, czy jest sens to wyśmiewać, bo wydaje mi się, że to problem, choroba, i ona potrzebuje pomocy, a nie komentarzy "o rany jaka żenada", "jaki cyrk". Przy pierwszym filmie było zabawnie, przy sprostowaniu sprostowania już jakaś czerwona lampka mi się zapaliła.



Też mi się wydaje,że ona ma jednak jakiś problem. Psychologiem ani lekarzem nie jestem ale widziałam kilka osób które chciały ze sobą skończyć i u nich też podobno zaczynało się niewinnie i od jakiejś tam głupoty. Pewnie dramatyzuje,co nie zmienia faktu,że przerwa od yt i parę głębszych przemyśleń by się ACC przydało.
tylko że do niej to nie dotrze że robi źle, ona jest przekonana o swojej racji i nieważne kto co jej powie - i tak będzie w to dalej brnąć. Mam nadzieje że Karolina ma to głęboko w d. i nie będzie na to reagować

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Szkoda, że wizażanki nie są tak zapobiegliwe.
niech wpada, może cytować moje komentarze, mój pierwszy na jej kanale to 'łapka w dół na używanie u*ebanej gąbeczki'

Edytowane przez 201607211122
Czas edycji: 2016-06-30 o 12:24
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:34   #2433
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[QUOTE=agatnik;62430881]
Cytat:
Napisane przez Sadu1 Pokaż wiadomość
tylko że do niej to nie dotrze że robi źle, ona jest przekonana o swojej racji i nieważne kto co jej powie - i tak będzie w to dalej brnąć. Mam nadzieje że Karolina ma to głęboko w d. i nie będzie na to reagować

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


niech wpada, może cytować moje komentarze, mój pierwszy na jej kanale to 'łapka w dół na używanie u*ebanej gąbeczki'
Trochę by jej się zeszło ze zrobieniem notatek
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:45   #2434
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Agata i jej komentarz do dramy, od 5:54

W sumie Agata powiedziała prawdę, ale pewnie jej się oberwie za to.


Paweł Opydo i wywiad z Katarzyną Michalak:


Studio Accantus:


Japana zjadam
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:54   #2435
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mimo wszystko dziwię się, że dorosłej kobiecie wpadła do głowy choćby i manipulacja, że się zabije. To nie jest przecież sprawa tej rangi, nawet nastolatki chyba nie reagują tak po rozpadzie krótkotrwałej "przyjaźni", tym bardziej internetowej. Jakby ją mąż zostawił, dzieci zabrał, to miało by takie mówienie jakiś sens i nie dziwiłabym się pomysłowi manipulacji czy nawet faktycznie myślom samobójczym, ale takie akcje w sytuacji ACC to kuriozum.
Wszyscy jesteśmy psychiatrami i psychologami

Kobieta ma ewidentnie problem ze swoimi emocjami. Widać to w jej komentarzach w których próbuje być ironiczna i puścić ciętą ripostę, a tak naprawdę są pełne agresji. Myślę, że jest niespecjalnie szczęśliwa w swoim życiu, z mężem (?) drze koty, raz się kochają raz nienawidzą. Średnio stabilna sytuacja. Pewnie nie pozostaje to bez wpływu na jej życie. Ona chyba szuka rzeczywiście przyjaciela, myślała, że uda się z Karoliną. Nie wyszło to jest zła i wiesza na niej psy. To są zaburzenia osobowości i poczucia własnej wartości moim zdaniem. Nie jestem żadnym psychologiem i nawet nie miałam z tym nigdy specjalnie nic wspólnego, mogę się opierać tylko na tym co gdzieś przeczytałam w jakiś artykułach naukowych i tyle.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Normalna, stabilna osoba nie zrobiłaby takiego filmu. Szanująca swoje granice osoba wstydziłaby się, biorąc udział w takim syfie.
Jest głeboko zaburzona. Szkoda min. jej dzieci.
Jeszcze jeden film taki, a serio ktoś ją zgłosi do opieki społecznej, albo innej instytucji.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:09   #2436
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
I dlatego ja nie wiem, czy jest sens to wyśmiewać, bo wydaje mi się, że to problem, choroba, i ona potrzebuje pomocy, a nie komentarzy "o rany jaka żenada", "jaki cyrk". Przy pierwszym filmie było zabawnie, przy sprostowaniu sprostowania już jakaś czerwona lampka mi się zapaliła.

Mam podobnie. Nie dooglądałam sprostowania, nie wiem, jakie ona ma problemy i zaburzenia, ale ze śmiesznie/grażynowato zrobiło się duszno i przykro.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:13   #2437
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Nie dooglądałam sprostowania, nie wiem, jakie ona ma problemy i zaburzenia, ale ze śmiesznie/grażynowato zrobiło się duszno i przykro.
Też myślę, że jest przykro, ale przede wszystkim ze względu na osoby, które oczernia i obrzuca błotem.

Żadne zaburzenie nie usprawiedliwia takiego wyrzygu, ani nie powoduje, że sytuacja jest mniej żenująca.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 13:17   #2438
Gosia447
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 185
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Wiecie ile będzie mógł kosztować kultowy róż z NARS jak wejdzie na stale do Polski?
Gosia447 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:18   #2439
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Też myślę, że jest przykro, ale przede wszystkim ze względu na osoby, które oczernia i obrzuca błotem.

Żadne zaburzenie nie usprawiedliwia takiego wyrzygu, ani nie powoduje, że sytuacja jest mniej żenująca.

Z tym też się zgadzam, jestem daleka od rozgrzeszania.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:19   #2440
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Też myślę, że jest przykro, ale przede wszystkim ze względu na osoby, które oczernia i obrzuca błotem.

Żadne zaburzenie nie usprawiedliwia takiego wyrzygu, ani nie powoduje, że sytuacja jest mniej żenująca.
Dokładnie. Tym bardziej, że Karolina nie przeżywa tego, tak jak Aga i nie nagrywa filmików naładowanych emocjami. Jeśli Aga ma jakieś zaburzenia, to dziwi mnie fakt, że ten jej cały mąż nie reaguje, a wręcz dopinguje. Czy On nie widzi, że przy okazji i jemu się obrywa?

Chatki Puchatka
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:27   #2441
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja pikole ale się wkręciłam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=898916

NARS na House of beauty jest za 150 zł, więc chyba nie wiecej...
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2016-06-30 o 13:28
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 13:30   #2442
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość

Podobno dlatego, że ją widzki o to prosiły. Moim zdaniem powinna nic nie mówić, bo może sobie zaszkodzić i przez dwa słowa za dużo także się w to wszystko zamieszać.
Dotarłam do momentu, w którym to mówi, ale moim zdaniem to nie jest argument za tym, żeby się wplątywać w całą sytuację. Tym bardziej, że widzki proszą o wszystko i chcą wiedzieć wszystko, zawsze. Warto czasem się zastanowić, czy robić pogadankę ku uciesze żądnej sensacji gawiedzi czy jednak lepiej milczeć. Na jej miejscu powiedziałabym, że nie będę się udzielać w tym temacie i tyle.

Cytat:
Napisane przez Roksana3 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tym bardziej, że Karolina nie przeżywa tego, tak jak Aga i nie nagrywa filmików naładowanych emocjami. Jeśli Aga ma jakieś zaburzenia, to dziwi mnie fakt, że ten jej cały mąż nie reaguje, a wręcz dopinguje. Czy On nie widzi, że przy okazji i jemu się obrywa?

Chatki Puchatka
Przecież ten mąż to toksyk na sto fajerek.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2016-06-30 o 13:32
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:40   #2443
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Dotarłam do momentu, w którym to mówi, ale moim zdaniem to nie jest argument za tym, żeby się wplątywać w całą sytuację. Tym bardziej, że widzki proszą o wszystko i chcą wiedzieć wszystko, zawsze. Warto czasem się zastanowić, czy robić pogadankę ku uciesze żądnej sensacji gawiedzi czy jednak lepiej milczeć. Na jej miejscu powiedziałabym, że nie będę się udzielać w tym temacie i tyle.
Dokładnie, jestem tego samego zdania.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:48   #2444
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
HALO HALO! Czemu nikt jeszcze nie wrzucił ciągu dalszego dramy? Czyżby Candy wrzuciła to o jakiejś kosmicznej godzinie?



Wydaje mi się, ze powinna zrobić sobie przerwe od yt skoro już lecą teksty o przepłakanych nocach i samobójstwach. Po sekundzie słodzenie jak bardzo kocha swoje widzki. Nie ogarniam...
To jest taki słowotok, taka paplanina...

Mnie przeraża aż takie zabieganie o czyjąś uwagę - 5 komentarzy pod jednym filmem, bombardowanie smsami i wiadomościami. Na prawdę dorosłej babie trzeba tłumaczyć podstawowe rzeczy, że przyjaźń nie sprowadza się do kontaktu ze sobą non stop ? Nakręcanie takiej dramy, przy czym zapewnianie , że to 'nie jest jej poziom i ona się nie bawi w takie rzeczy'.

Żenada jednym słowem, kobieta ma problem ze sobą.

Edytowane przez Ace_
Czas edycji: 2016-06-30 o 13:49
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:56   #2445
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Iwona Z2 godziny temu
Mam nadzieje ale to już ostatni filmik z tej serii wszystkiego się skończy i wrocicie do nagrywania i tyle każdy będzie oglądał kogo będzie chciał i to na co ma ochotę życie to zweryfikuje jedna może mieć tysiąc subskrypcji i nic więcej druga 200 oaob z którymi będzie miała wspaniały kontakt i tyle każdy na yt ma swoje miejsce i swoich widzów. Życzę więcej motywacji do nagrywania i mniej afer

Aga Cosmetic Candy1 godzinę temu
Z mojej strony TAK


__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:02   #2446
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Czyżby coś na temat toksycznego męża? :P http://www.stokesentinel.co.uk/drunk-bit-stranger-letting-home/story-27558691-detail/story.html
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:09   #2447
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
Iwona Z2 godziny temu
Mam nadzieje ale to już ostatni filmik z tej serii wszystkiego się skończy i wrocicie do nagrywania i tyle każdy będzie oglądał kogo będzie chciał i to na co ma ochotę życie to zweryfikuje jedna może mieć tysiąc subskrypcji i nic więcej druga 200 oaob z którymi będzie miała wspaniały kontakt i tyle każdy na yt ma swoje miejsce i swoich widzów. Życzę więcej motywacji do nagrywania i mniej afer

Aga Cosmetic Candy1 godzinę temu
Z mojej strony TAK

Z jej huśtawkami nastroju bym się nie zdziwiła, gdyby jednak na tym się nie skończyło Poza tym...sprostowanie miało być wyrażone jednym słowem, a było....
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:20   #2448
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja p******* zobaczcie ile tutaj jest komentarzy od ACC, serio jej się chyba nudzi o.O

wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:21   #2449
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Serio uważacie że ta kobieta jest na tyle mądra by umieć powiedzieć stop, koniec ? Może teraz tak mówi a wystarczy jeden impuls i lawina zacznie się od nowa. Taki typ człowieka nigdy nie zmądrzeje
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 14:33   #2450
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ponieważ drama ACC zaczyna już nabierać absurdalnych proporcji to zaproponuję oftopowo coś na co lepiej przeznaczyć te 3h swojego życia:

Attacking the Devil - Harold Evans and the last Nazi War crime (2014) (http://www.imdb.com/title/tt3779818/)

W skrócie film ukazuje początki dziennikarstwa śledczego w UK, śledzimy grupę dzienikarzy pod wodzą Harolda Evansa, którzy próbując nagłośnić sprawę tragicznych skutków ubocznych podawania talidomidu kobietom ciężarnym przedzierają się przez brytyjskie prawo, korporacyjną znieczulicę i ludzką niechęć. Świetnie zrealizowany dokument o sile prasy, pasji i zapomnianym już stylu dziennikarstwa.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:37   #2451
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Ja p******* zobaczcie ile tutaj jest komentarzy od ACC, serio jej się chyba nudzi o.O

Może myśli, ze robi tak komuś przysługę. Nabija statystyki, sprawia, ze coś się dzieje pod filmikiem

Ogólnie mam wrażenie, ze to taki dziwny typ człowieka. Lubi robić wokół siebie zamieszanie, chce żeby ludzie się nią interesowali, potrzebuje psiapsi na śmierć i życie z któryą przegada cały dzień. Równocześnie nasłuchała się, ze widzowie lubią szczerość, wieć robi z siebie szczerą, z innej ytberki zakłamaną. Akurat padło na Karoline bo był powód, który Kendi uznała za wystarczajacy. Wszystko w dość patologicznej otoczce. Ale nawet po filmiku dotyczącym zbiórki kasy na jakąś dziewczyne było widać, że jest bardzo konfliktowa, lubi idealizować siebie i wytykać innym jacy są zakłamani i zepsuci.
Za czasów gimnazjum miałam styczność z takimi specyficznymi osobami. O ile w życiu realnym da się to przełknąć, to internet potęguje takie dziwne zachowania i widać co z tego wychodzi
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:38   #2452
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Ja p******* zobaczcie ile tutaj jest komentarzy od ACC, serio jej się chyba nudzi o.O

Karolina Myśliwiec też dała kilka ale fakt ACC prawie jak spam
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2016-06-30 o 14:39
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 16:07   #2453
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

wczorajsza propozycja od yt dla mnie - Natalia Za☠☠☠ista.

o proszę, wizaż wyczaszkował jej nazwisko
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 16:54   #2454
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ponieważ drama ACC zaczyna już nabierać absurdalnych proporcji to zaproponuję oftopowo coś na co lepiej przeznaczyć te 3h swojego życia:

Attacking the Devil - Harold Evans and the last Nazi War crime (2014) (http://www.imdb.com/title/tt3779818/)

W skrócie film ukazuje początki dziennikarstwa śledczego w UK, śledzimy grupę dzienikarzy pod wodzą Harolda Evansa, którzy próbując nagłośnić sprawę tragicznych skutków ubocznych podawania talidomidu kobietom ciężarnym przedzierają się przez brytyjskie prawo, korporacyjną znieczulicę i ludzką niechęć. Świetnie zrealizowany dokument o sile prasy, pasji i zapomnianym już stylu dziennikarstwa.
Dzieny, czytałam jakieś fragmenty artykułów temu poświęcone, na pewno obejrzę .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:02   #2455
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dawno nie widziana tu Gabkaa, bo patrzę, a ona ma bluzkę podobną do mojej nowej sukienki te same kolory, jeno moje kwiaty większe są i w grupkach dałam ciała i sobie strzeliłam poliestrem w organizm, bo gapa jestem, ale może Gabkaa, nie robi tak sobie kuku.


Gabrysiaa3 hours ago
o i będzie konkurs niedługo


Ciekawe jaki ? I czy wygra wizażanka ?!
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:05   #2456
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Z fp Agaty:

"To co zrobiłam , za pewne wyda się części osób żenujące i trudno się z tym nie zgodzić - ukryłam vloga. Prosiłyście o komentarz to go nagrałam, ale wiele osób sugerowało mi, że zaraz z tego zrobi się druga drama, i czym więcej o tym myślałam, doszłam do tego samego wniosku! Kiedy nagrywałam vloga, nie było ani live, ani sprostowania - teraz wszystko jest i każdy może obejrzeć. Mogłam to olać i zostawić, ale na pytanie - czy mi potrzebne zamieszanie, i wpieprzanie się w to , odpowiedź jest jedna - nie! Trzeba było tego nie nagrywać, a nie teraz odwalać akcję z ukrywaniem.. wiem!"

Ehh.. ja osobiście jej nie rozumiem. Nagrywa o czymś film a za chwilę wiadomość w stylu "nagrałam ale nie wrzucę bo..." albo tak jak teraz. Przecież zamieszanie wiadomo, że będzie i mogła to przewidzieć.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:11   #2457
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dla fanek Gry o Tron



Sorry że odgrzebuje, ale też mam coś fajnego dla fanek GoT, choć wątpie by ktoś jeszcze tego nie widział

evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:12   #2458
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Dzieny, czytałam jakieś fragmenty artykułów temu poświęcone, na pewno obejrzę .
Na Netflix jest jakby co.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:14   #2459
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ponieważ drama ACC zaczyna już nabierać absurdalnych proporcji to zaproponuję oftopowo coś na co lepiej przeznaczyć te 3h swojego życia:

Attacking the Devil - Harold Evans and the last Nazi War crime (2014) (http://www.imdb.com/title/tt3779818/)

W skrócie film ukazuje początki dziennikarstwa śledczego w UK, śledzimy grupę dzienikarzy pod wodzą Harolda Evansa, którzy próbując nagłośnić sprawę tragicznych skutków ubocznych podawania talidomidu kobietom ciężarnym przedzierają się przez brytyjskie prawo, korporacyjną znieczulicę i ludzką niechęć. Świetnie zrealizowany dokument o sile prasy, pasji i zapomnianym już stylu dziennikarstwa.
Zapisuję jakiś czas temu za Twoją radą obejrzałam "She's beautiful when she's angry" i bardzo mi się spodobał
Gdybyś miała więcej jakichś porządnych, dobrych dokumentów, to koniecznie pisz
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:32   #2460
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Nowy film u Hani



W filmie mówi o tym, że ludzie jej zarzucają, że coś tam dostała. Mówi, że wszystko kupiła sama a pod filmem komentarz

Ririchiyosan57 minut temu
Jezu ile ty pieniędzy wydałaś Haniu 😵

Trochę to niefajne. Fakt, sporo tego pokazuje, większość to marki wysoko półkowe, więc na pewno sporo to wszystko kosztowało ale co kto ma do tego ile na to wydała? Jej pieniądze, jej sprawa.

Nie wiem czy oglądacie Fokusowaną



Od około 4:15 mówi o szczerości. I w sumie wpisuje się idealnie w tę całą dramę. Taka jest właśnie szczerość naszej Kendi

Edytowane przez xsun
Czas edycji: 2016-06-30 o 17:37
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.