żałosna sytuacja - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 00:13   #1
201610270909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38

żałosna sytuacja - pomocy


Witam.


Jakieś rady ?

Edytowane przez 201610270909
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:39
201610270909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 00:25   #2
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Jak nie chcesz mówić to go zostaw. Jak chcesz tego chłopaka, to mu powiedz. Jak chcesz budować związek, zaczynając od takiego kłamstwa?

A zdrada to wcale nie taka chwilka, mogłaś się tysiąc razy wycofać, ale nie chciałaś. Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 00:47   #3
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Nie kochasz obecnego, jeśli byś kochała to nigdy byś go nie zdradziła. Powiedz mu prawdę i daj mu wybór co chce z tym zrobić, albo zostaw go bez słowa.

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2016-07-01 o 00:49
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 00:58   #4
solanska
Przyczajenie
 
Avatar solanska
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Jak związek się bardziej rozwinie to zeżrą Cię wyrzuty sumienia..chyba że nie potrafisz być naprawdę szczera z kimś. Najlepiej by było przyznać się i zerwać kontakty z byłym i z obecnym. Później zacząć z kimś nowym. Jak postąpisz, to już twoja sprawa..
__________________
Przestańmy być puści. To jest właśnie mój bunt. Przestańmy być puści. Przestańmy być tylko formą. Zacznijmy być treścią.
solanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 01:08   #5
201610270909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

...

Edytowane przez 201610270909
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:39
201610270909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 01:17   #6
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez ziakas Pokaż wiadomość
Obecnie nie robię nic innego tylko ryczę... Przyjaciólki radzą mi nic nie mówić bo to go zniszczy ze względu na jego przeszłość...

Wiem, że to co zrobiłam jest niewybaczalne dlatego właśnie myślałam nad tym, żeby nic mu nie mówić i żyć razem dalej tak jak mi radzą...

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Jestem dziwka, szmata, suka i wszystkim co najgorsze...
Nie jesteś, nie masz prawa tak o sobie mówić.

Miałaś chwilę słabości.

Uważam, że powinnaś mu powiedzieć o tym co miało miejsce i poinformować, że jesteś gotowa odejść. Następnie niech on decyduje, co o tym myśli. Ochłoniesz i poznasz kogoś innego, nie zamartwiaj się.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 01:20   #7
solanska
Przyczajenie
 
Avatar solanska
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Jak powiedziałaś już życzliwym przyjaciółkom to gratuluję..
Co do reszty- karma wraca.
__________________
Przestańmy być puści. To jest właśnie mój bunt. Przestańmy być puści. Przestańmy być tylko formą. Zacznijmy być treścią.
solanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 01:21   #8
201610270909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

.,,

Edytowane przez 201610270909
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:40
201610270909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 01:24   #9
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez solanska Pokaż wiadomość
Jak powiedziałaś już życzliwym przyjaciółkom to gratuluję..
Co do reszty- karma wraca.
Nie każdy ma nienormalne przyjaciółki. Niektórzy mają u swojego boku życzliwych ludzi.

Nie istnieje coś takiego jak karma. Nie masz komu dowalić?

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ziakas Pokaż wiadomość
Jestem... Kto się tak zachowuje... Tylko szmata... Tym bardziej, że on już to przezywal.

A najgorsze jest to, ze jestesmy ze sobą szczęśliwi. Nie wiem dlaczego to zrobiłam. Pokłóciliśmy sie o błahostkę i stalo się... Nigdy sobie tego nie wybaczę...
Spokojnie, wybaczysz sobie. Błądzić jest rzeczą ludzką.

Kto się zachowuje? Ludzie, którzy mają sentyment do swoich ex. Nie jest to najsensowniejsza rzecz, ale ile minęło od rozstania? Mogłaś się nie zdążyć pogodzić z tym.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 01:29   #10
201610270909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

....

Edytowane przez 201610270909
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:40
201610270909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 01:41   #11
Lorelai1974
Przyczajenie
 
Avatar Lorelai1974
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 12
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

To nie nas pytaj o radę. Sama musisz zdecydować co teraz "z tym zrobić"?

Edytowane przez Lorelai1974
Czas edycji: 2016-07-01 o 02:00
Lorelai1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 01:54   #12
solanska
Przyczajenie
 
Avatar solanska
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 14
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Wystarczy, że będą życzliwe..
Co do karmy, co zasiejesz to zbierzesz, naprawdę wierzysz, że związek zbudowany na kłamstwie może być naprawdę szczęśliwy?
Autorka i tak się nie przyzna, tylko będzie usprawiedliwiać swoją zdradę, bo przecież martwi się swoim partnerem a nie swoją opinią.
Usprawiedliwiaj ją dalej, dla mnie zdrada jest czymś niewybaczalnym, tak samo ktoś kto ją zataja..i mówię tutaj o sobie, nie mam zamiaru na siłę nawracać autorki. Chciałam jej pomóc, a nie dowalić.

__________________
Przestańmy być puści. To jest właśnie mój bunt. Przestańmy być puści. Przestańmy być tylko formą. Zacznijmy być treścią.
solanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 02:02   #13
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Nie jesteś, nie masz prawa tak o sobie mówić.

Miałaś chwilę słabości.

Uważam, że powinnaś mu powiedzieć o tym co miało miejsce i poinformować, że jesteś gotowa odejść. Następnie niech on decyduje, co o tym myśli. Ochłoniesz i poznasz kogoś innego, nie zamartwiaj się.
Zdrada to chwila słabości? Brak słów. Dobrze kobieta mówi i dobrze że ma świadomość co zrobiła.

Autorko jeśli Ci na nim zależy to ni cholery tego nie mów, żaden facet takiego czegoś nie wybaczy, urażona męska duma że posuwal Cie ktoś inny będzie już zawsze z tyłu jego głowy. Także jeżeli jesteś pewna że już nic nie odwalisz to proponuję zapomnieć.
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 02:07   #14
201610270909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

...

Edytowane przez 201610270909
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:41
201610270909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 02:09   #15
paranormal_sun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Zdrada to chwila słabości? Brak słów. Dobrze kobieta mówi i dobrze że ma świadomość co zrobiła.

Autorko jeśli Ci na nim zależy to ni cholery tego nie mów, żaden facet takiego czegoś nie wybaczy, urażona męska duma że posuwal Cie ktoś inny będzie już zawsze z tyłu jego głowy. Także jeżeli jesteś pewna że już nic nie odwalisz to proponuję zapomnieć.
Ale w jaki sposob moze byc tego pewna? Skoro teraz zawiodla? Widac nie ma takiej silnej woli.

Szczerze ja bym mu powiedziała, moze nie jestes gotowa na nowy zwiazek. Jakbys nie czula nic do bylego to bys sie z nim w ogole nawet nie spotkala. Poza tym domyslam sie, ze naprawde mialas wiele okazji zeby sie wycofac, watpie byscie zaczeli uprawiac seks na stole w kawiarni... Nie jestes dziwka, ale nie jestes w porzadku wobec swojego nowego faceta. Jestes mu winna prawde. Jeszcze cos takiego na samym poczatku zwiazku, gdzie zazwyczaj się jest slepo zapatrzonym w nowego partnera.
paranormal_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 02:23   #16
201610270909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

...

Edytowane przez 201610270909
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:41
201610270909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 05:12   #17
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Nie ma czegoś takiego jak karma, która wraca. Chyba, że kotu śniadanie wróci.
Autorko, albo ten nowy związek nie jest wcale taki fajny, albo ty masz jakieś problemy emocjonalne. Na samym początku związku, to człowiek poza partnerem świata nie widzi.
Ja bym nie mówiła obecnemu partnerowi, ale też bym nie została w tym związku. Za to uczciwie bym spróbowała przeanalizować dlaczego tak zrobiłam. Bo chwila słabości to nie jest ani powód ani wytłumaczenie. Musi być jakaś inna przyczyna.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 06:47   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

No gratuluję, po prostu głupota za głupotą zrobiona bez zadnej refleksji.

Musisz siąść na tyłku i przemysleć co wyprawiasz ze swoim zyciem i dlaczego robisz jak robisz.
Bo nie, opis całej sytuacji mówi jasno, ze to zadna chwila słąbosci.
Konsekwentnie zorałaś sobie szanse na zwiazek z obecnym i to z każdej strony.
1. Spotkałaś sie z byłym bez sensu. Chciał pogratulować- no to zrobił to przez FB i na tym było zakończyć.
2. polazłaś na spotkanie z nim i nagle Cię otumaniło i zapomniałaś o wielkiej love do obecnego. To bardzo swiadczy jaki masz bałagan w głowie.
3. Propozcja byłego też duzo mówi. To były, zdązył Cię poznać. Bardzo mozliwe ze masz cechy, które on wiedział ze łatwo wykorzysta.
Przemyśl to,co to jest i dlaczego.
Bo to Ci zmarnuje zycie jak tego nie ogarniesz.

4. Od razu poleciałaś to rozpaplać.
To teraz juz pozamiatane. dziś przyjaciółki a za tydzień, rok, 10 lat się któraś obrazi, pokłóci, spije , albo jezora za zębami nie utrzyma. takie rzeczy zawsze wyłażą na jaw wcześniej czy później.O tym wie za dużo osób. Były + te dziewczyny.



Masz cholernie duzo parcy nad sobą i radzę przestać ryczeć bo z ryczenia nie ma zadnego pożytku, tylko zacząć ogarniac to pogorzelisko i ten bałagan jaki masz w sobie.


Swoja drogą, z byłego niezły szmaciarz.
Ide o zakłąd, ze świetnie wiedział co robi i ze z palcem w nosie Cie urobi.
A teraz masz przekichane, bo jak sie nie zgodzisz na jego propozycję, to ma Cię w garści.

Jedyne wyjscie, to zakończyć obecny zwiazek. Byłego spuścić na babmbus i już nigdy nie utrzymywac kontaktów z byłymi jak się jest az tak wpływową.
Ogarniać własną głowę, bo tam jest bardzo źle.

Zyczę Ci powodzenia i dużo siły w parcy nad sobą,
bo to nie ejst tak ze jesteś jakaś zła. Po prostu musisz popracoac nad sobą, dociec, czemu tak łatwo poddajesz sie wpływom, czemu nie umiesz _sobie_ i innym mówić NIE.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-07-01 o 06:50
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:10   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak karma, która wraca. Chyba, że kotu śniadanie wróci.
Autorko, albo ten nowy związek nie jest wcale taki fajny, albo ty masz jakieś problemy emocjonalne. Na samym początku związku, to człowiek poza partnerem świata nie widzi.
Ja bym nie mówiła obecnemu partnerowi, ale też bym nie została w tym związku. Za to uczciwie bym spróbowała przeanalizować dlaczego tak zrobiłam. Bo chwila słabości to nie jest ani powód ani wytłumaczenie. Musi być jakaś inna przyczyna.
Zgadzam się z powyższym
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 08:20   #20
rzyrandol
Przyczajenie
 
Avatar rzyrandol
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Jeny co za dramat, zdarzył Ci się skok w bok i tyle w temacie, zapomnij i już, najlepiej nie powtarzaj tego więcej. Nie wiem ile masz lat ale znając życie za jakiś czas zmienisz partnera na nowego i ten dzisiejszy dramat będzie bez znaczenia.
rzyrandol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:54   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Kurczę, gdyby "były" chciał mi pogratulować, że nabyłam faceta, to pomyślałabym, ze sobie kpi.
A już w żadnym wypadku nie leciałabym na spotkanie z nim, bo niby po co? Bo ma chęć wręczyć mi na tę okoliczność kwiaty i dyplom uznania?
Poleciałaś na spotykanie, bo podświadomie na coś liczyłaś.
Skutek jest taki, że "były" ma satysfakcję, a ty moralnego kaca.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 09:23   #22
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

W ogóle nie ogarniam po co się chodzi na spotkanie z byłymi będąc rzekomo szczęśliwą w związku.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 09:26   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Chaos w głowie? Przecież to widać w jej sposobie pisania.
Autorko, ile ty masz lat?

Na początku związku to ma być rzyganie tęczą i popierdywanie motylkami, a nie zdrady z ex.

Myślę, że jesteś trollem i chcesz wywołać guanoburzę.

Jeśli nie, zastanów się nad sobą.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:40   #24
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kurczę, gdyby "były" chciał mi pogratulować, że nabyłam faceta, to pomyślałabym, ze sobie kpi.
A już w żadnym wypadku nie leciałabym na spotkanie z nim, bo niby po co? Bo ma chęć wręczyć mi na tę okoliczność kwiaty i dyplom uznania?
Poleciałaś na spotykanie, bo podświadomie na coś liczyłaś.
Skutek jest taki, że "były" ma satysfakcję, a ty moralnego kaca.
Zgadzam się w całej rozciągłości Jak na moje, autorko, to Ty po prostu nadal coś czujesz do ex, a Twój obecny to zwykły klin dla Ciebie. Jak się kocha to się nie zdradza i co tu więcej roztrząsać? Byłaś w stanie to zrobić, więc jeśli Ci faktycznie JAKOŚ na obecnym zależy, wyznaj mu prawdę.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:51   #25
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Te podwójne standardy na Wizażu są cudowne. Zakładam, że gdyby wątek założył facet, odpowiedzi nie byłyby tak łagodne, jak niektóre tutaj.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:09   #26
rzyrandol
Przyczajenie
 
Avatar rzyrandol
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Pisanie tego co należy a pisanie tego co powinno to nie podwójne standardy to imo kwestia wychowania. Ja uważam, że w tej sytuacji należy się szczerość, co się stało to się nie odstanie, prawienie banałów i moralitetów zostawiam innym.
rzyrandol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:15   #27
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Te podwójne standardy na Wizażu są cudowne. Zakładam, że gdyby wątek założył facet, odpowiedzi nie byłyby tak łagodne, jak niektóre tutaj.
Dokładnie o tym samym pomyślałam - albo gdyby facet założył wątek albo gdyby po prostu jakaś dziewczyna napisała, że facet ją zdradził - poleciały by epitety, że drań, że gnojek i takie tam. A jak dziewczyna sama o sobie pisze, że szmata to pojawiają się: nieeee, nie jesteś szmatą, po prostu masz bałagan w głowie, zagubiłaś się... Nie rozumiem, skoro laska sama wie, że to co zrobiła to zwykłe świństwo i się mianuje pasującymi do okazji określeniami, to co to za ratowanie jej i próbowanie wybielenia?
"Kurczę, gdyby "były" chciał mi pogratulować, że nabyłam faceta, to pomyślałabym, ze sobie kpi.
A już w żadnym wypadku nie leciałabym na spotkanie z nim, bo niby po co? Bo ma chęć wręczyć mi na tę okoliczność kwiaty i dyplom uznania?
Poleciałaś na spotykanie, bo podświadomie na coś liczyłaś.
Skutek jest taki, że "były" ma satysfakcję, a ty moralnego kaca. " zgadzam się z tą opinią i jeszcze tym co pisała Cava.
Musisz zrobić porządek ze swoim życiem, tym bardziej, że o ile kojarzę Twoje wątki to nie jest pierwszy raz, kiedy "impuls" poprowadził się do łóżka z facetem, czego potem bardzo żałujesz.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:20   #28
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Ach... Gdyby to zrobił facet byłoby " że nie umiał utrzymać pytonga w spodniach, że nie kocha, że nie jest wart tej dziewczyny..." A tutaj " chwila słabości" No jesli zakladając że ściagniecie ciuchów i reszta atrakcji to "chwila" a mózg jest wtedy wyłączony i nie wiem co robie to TAK.
Porównując z wątkiem o byłej prostytutce "ktora nikogo nie krzywdzila wiec lepiej by nie mówiła" w tej sytuacji jednak autorka skrzywdziła swojego obecnego chłopaka wiec komentarze typu "nie mów ale nie rób tego wiecej" są bez sensu. Może tez powiedzmy "oddziel zdrade grubą kreska i żyj z obecnym facetem nic mu nie mówiąc.. to przeszłość. "
Według mnie należy mu sie prawda, że jego dziewczyna go nie kocha...i niech poszuka takiej ktora go nie zdradzi na poczatku zwiazku. Lepiej zerwij z nim ale nie mow że to z powodu że zdradziłaś bo moze rozpowiadać np. "że był z d..." w złości rózne rzeczy sie gada.
A to że powiedziałaś przyjaciółkom a facet- czyli głowny zainteresowany nie wie to tez słabe. Jak juz nie mowic to nikomu.
Były pewnie doskonale wiedział co będzie jak sie spotkacie...Skoro miałas do niego taką słabość po co sie z nim spotkałaś. Troche naiwne i głupie.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-07-01 o 11:25
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:45   #29
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

Świństwo i tyle. Powiedzieć i czekać na rozwój sytuacji. Nie widze innej opcji. Związek na klamstwie nie przetrwa. Długo do tego dochodziłam...
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:00   #30
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: żałosna sytuacja - pomocy

I te żałosne tłumaczenia chwilą słabości. Masz waginę zamiast mózgu,że nie potrafisz się powstrzymać? I jeszcze dodatkowo upokarzasz obecnego chłopaka rozpowiadając przyjaciółkom jak przyprawiłaś mu rogi.Od tego tylko moment i on się dowie.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-02 00:10:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.