Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-23, 20:40   #721
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Kilka lat temu przez jakieś dwa miesiące stosowałam olejek rycynowy. Paznokcie były ładniejsze i wyglądały dużo lepiej. Choć nie pamiętam, żeby były dużo mocniejsze.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:35   #722
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

proponuję robić maseczkę z drożdzy, niektózy do przygotowanej papki wyciskają parę kropel z cytryny (likwiduje problem u osób palących, które posiadają żółty odcien paznokcia - przebródzenia)
no i tradycyjnie nafta kosmetyczna i olejek rycynowy Pozdrawiam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:23   #723
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Mam takie szybkie pytanko Czy ten balsam Herba Studio jest lepszy niz takie tradycyjne maczanie paznokci w oliwie i o. rycynowym?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 09:37   #724
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A czy jest cos na pohamowanie wzrostu paznokcia?? Mnie za szybko rosna a nie moge miec dlugich bo mam cienkie i pofalowane, przez co szybko sie lamia No i nie nastarcze ich obcinac i pilowac...
Walcze z nimi zeby je wzmocnic no i nieustannie walcze ze skorkami wokol paznokcia... za 8 miesiecy slub i musze je doprowadzic do porzadku tak wiec ciagle Was podczytuje
A łykasz tabletki ze skrzypu? Albo jakies inne na paznokcie? Bo to możliwe ze od tego tak szybka rosna. Albo czy przy wcieraniu masci/olejku/kremu masujesz to miejsce przy skorkach?

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
Mogłaby mi któraś z Was polecić jakąś dobrą (i raczej tanią) odżywke w lakierze, która by dodatkowo utwardzała paznokcie?

chyba że takie cuda nie istnieją
Mi sie wydaje ze istnieja Odżywka Joko Aktywna kuracja utwardzajaca (fioletowa). Nie wiem czy to możliwe ale zregenerowala mi rozdowjonego paznokcia Tzn. tak jakby uzupelnila tą brakujaca czesc.

Cytat:
Napisane przez SylfkaXD Pokaż wiadomość
Ogrania mnie smutek. Po kąpielach w oliwie stan moich paznokci się znacznie polepszył, ale... no właśnie. Ledwo odstawiłam te kąpiele moje paznokcie są jeszcze gorsze niż przed nimi! Jestem załamana! Tak jakoś dziwnie się łamią, jakby "warstwowo". następuje pęknięcie, zawsze w tym samym miejscu i na każdym paznokciu, potem paznokieć się zahacza o coś i... no właśnie, zamiast się złamać, odpada jedna warstwa. Co mam teraz zrobić? Zaczęłam z powrotem te kąpiele, ale wydaje mi się, że paznokcie się uzależniły. Czy to możliwe? Nie chcę do końca życia robić kąpieli na paznokcie...
A może to nie ma zwiazku z tymi kapielami tylko np. brakuje Ci jakis witamin Albo Twoje paznokcie sa jeszcze za slabe?

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
proponuję robić maseczkę z drożdzy, niektózy do przygotowanej papki wyciskają parę kropel z cytryny (likwiduje problem u osób palących, które posiadają żółty odcien paznokcia - przebródzenia)
no i tradycyjnie nafta kosmetyczna i olejek rycynowy Pozdrawiam
A te drożdze i nafta to nie wysuszaja

A tak w ogole to dzieki dziewczyny za porady Przeczytalam caly watek i zaczynam kuracje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:32   #725
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Mam takie szybkie pytanko Czy ten balsam Herba Studio jest lepszy niz takie tradycyjne maczanie paznokci w oliwie i o. rycynowym?
Wydaje mi się że tak... bo nie wymaga tyle czasu, ma przyjemny zapach i fajnie się go nakłada. Wystarczy kilka dni i już paznokcie są twardsze.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze istnieja Odżywka Joko Aktywna kuracja utwardzajaca (fioletowa). Nie wiem czy to możliwe ale zregenerowala mi rozdowjonego paznokcia Tzn. tak jakby uzupelnila tą brakujaca czesc.
teraz używam takiej z Rimmela, podoba mi się w niej to że w przeciwieństwie do innych odzywek w lakierze nie odrywa się od paznokcia już po pierwszym myciu, ani przez kilka dni. Trochę utwardza paznokcie ale to jeszcze za mało, bo stosuję ją tylko kilka dni...
A Joko wypróbuję. Dzieki
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 15:23   #726
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Wink Piękne, mocne, długie, zadbane paznokcie ;p

Hmm..możemy tu rozmawiać o tym jak mieć super pazurki xD
Każdy da jakies swoje porady, ostrzeżenia co do jakichś kosmetyków itd. ;p Taki cos jak jest na forum o włosach ;p

no więc tak co polecacie na łamliwe, cienkie, słabe pazurki po obgryzaniu;/ ostatnio przestalam je obgryzać ;p

Jakies moze kapsulki, jakies odzywki jakeis maseczki na dlonie czy cóś .?
i moze wiecie ile rosnie paznokiec tak srednio dziennie.?
i czy jest jakis sposob na przyspieszenie jego wzrostu?
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:27   #727
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Piękne, mocne, długie, zadbane paznokcie ;p

wyszukiwarke polecamy
na forum paznokcie i podforum paznokcie naturalne znajdziesz duuuuuzo takich watków jak sprawic zeby pazurki były mocne i zdrowe. temat juz sie przewijał taki wiele razy.
pozdrawiam
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 18:31   #728
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Piękne, mocne, długie, zadbane paznokcie ;p

Popatrz tu. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=rady+babuni
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:45   #729
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

;p fajnie na pewno skorzystam;D
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:52   #730
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że tak... bo nie wymaga tyle czasu, ma przyjemny zapach i fajnie się go nakłada. Wystarczy kilka dni i już paznokcie są twardsze.

teraz używam takiej z Rimmela, podoba mi się w niej to że w przeciwieństwie do innych odzywek w lakierze nie odrywa się od paznokcia już po pierwszym myciu, ani przez kilka dni. Trochę utwardza paznokcie ale to jeszcze za mało, bo stosuję ją tylko kilka dni...
A Joko wypróbuję. Dzieki
Dzieki za odp juz myslalam ze nikt nie pomoze To musze kupic ten balsam, bo kąpanie paznokci w oliwie nie zabardzo mi wychodzi zrobilam taki "zabieg" ze 3 razy z rzedu i juz mi sie odechcialo.

A ta odżywka z Joko niestety szybko schodzi:/ a przynajmniej tak mi sie wydaje bo juz dawno jej nie stosowalam. Ale warto wyprobowac bo jest dobra w dzialaniu
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:01   #731
marti1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Wzmocnienie paznokci

Slyszalam ze istanieja tabletki na wzmocnienie paznokci. Osobiście stosowałam tabletki o nazwie "Silica". Szczerze musze powiedzieć że pomogły. Paznokcie już mi się tak nie łamały. Pozdrawiam!
marti1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 09:05   #732
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja stosowalam 2 lata temu w zimie moczenie dloni w podgrzanej oliwie, ale to bardziej na skore dloni ktora wygladala w czasie imy strsznie no i niestety na paznokcie nie pomoglo. Wcieralam tez olejek rycynowy, ale poza nawilzeniem (krotkotrwalym) mi nie przynioslo rezultatu Masc z wit A rowniez stosowalam i tak samo, zadnego efektu. Nie chce nikogo zniechecac, bo widomo, na kazdego dziala cos innego I chyba wole mniej "naturalne" sposoby dbania o paznokcie
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:18   #733
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ten temat spadł mi z nieba. Mam słabe paznokcie, często się łamią, rozdwajają i mam takie białe kropki. Od dziś zaczynam...kupiłam olejek rycynowy, oliwe z oliwek, maść ochronną z wit. A, cytryny i żelatynę. Za jakiś czas (gdy zobaczę efekty) napiszę czy opłaca się codziennie męczyć z maczaniem i smarowaniem, bo mam plan taki: na zmianę, w jeden dzień maczać paznokietki w ciepłej oliwie z oliwek, a na drugi w żelatynie i na zmiane, oraz na noc sparować skórki olejkiem rycynowym i dłonie maścią ochronną
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:40   #734
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

qwertmnbvc, podziwiam Twój plan. Ale jak dla mnie zbyt ambitny. Ja staram się codziennie wcierać krem do rąk i paznokci, a i tak mi to nie wychodzi.
Daj znać czy dało to jakieś efekty. Może to mnie przekona, że jednak warto się "pomęczyć"
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:17   #735
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Mam takie szybkie pytanko Czy ten balsam Herba Studio jest lepszy niz takie tradycyjne maczanie paznokci w oliwie i o. rycynowym?
Ma przepiękny zapach i świetnie się nakłada. Ja postanowiłam zrobić takie 2 w 1 - wymoczyć w oliwie, a potem posmarować balsamem Moje paznokcie są w naprawdę fatalnym stanie, więc liczę na to, że to coś pomoże.

Zapuszczania dzień 2
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:35   #736
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja sie strasznie zapuscilam Mialam smarowac, kremowac,
"malowac" i co z tego wyszlo? Dziaj obetne, odsune skorki i wezme sie za te pazury bo sie ich aż wstydze Sa takie brzydkie ze masakra Nie dosc ze polamane, porozdwajane to jeszcze maja takie brzydkie biale plamy. Wiem ze to znak ze w organizmie dzieje sie cos zlego ale czasem mam tez takie jasniutke te plamki ale one ponoc powstaja w wyniku dostania sie powietrza pod paznokiec (dermatolog mi mowila).
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 14:55   #737
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Zaczęłam codziennie moczyć paznokcie, oczywiście nie zawsze mi to wychodzi, ale po 4 moczeniach w oliwie z oliwek i 3 w żelatynie już widzę poprawę, przede wszystkim wybieliły mi się końcówki. Mocniejszych paznokci jeszcze nie zauważyłam ale dopiero zaczynam. Mam tylko pytanie: NA PAZNOKCIACH MAM BIAłE PLAMKI. CZYM Są ONE SPOWODOWANE? JAKIE WITAMINY MUSZE ZAżYWAć?
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:09   #738
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

To chyba brak witaminy A, ale głowy nie dam sobie uciąć
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:27   #739
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez magda j Pokaż wiadomość
To chyba brak witaminy A, ale głowy nie dam sobie uciąć
A paznokcie?

Radze troceh poszukac Jak bede miala czas to znajde w gazecie i napisze bo mam caly artykuł
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 16:00   #740
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A paznokcie?

Radze troceh poszukac Jak bede miala czas to znajde w gazecie i napisze bo mam caly artykuł
Tak kiedyś słyszałam.
I jest nawet na wizażu wątek o białych plamkach na paznokciach. klik
Jest tam nawet jedna wypowiedź potwierdzająca to co mówię, aczkolwiek nie upieram się przy tym zdaniu, całkiem możliwe, że to nie jest prawda, zaznaczyłam nawet, że nie jestem pewna.

Z tego co czytam, to może to być wynikiem wielu rzeczy, np brakiem cynku albo żelaza.
Tutaj jest jakiś artykuł na temat paznokci, jest tam też coś o plamkach.
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:02   #741
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez magda j Pokaż wiadomość
Tak kiedyś słyszałam.
I jest nawet na wizażu wątek o białych plamkach na paznokciach. klik
Jest tam nawet jedna wypowiedź potwierdzająca to co mówię, aczkolwiek nie upieram się przy tym zdaniu, całkiem możliwe, że to nie jest prawda, zaznaczyłam nawet, że nie jestem pewna.

Z tego co czytam, to może to być wynikiem wielu rzeczy, np brakiem cynku albo żelaza.
Tutaj jest jakiś artykuł na temat paznokci, jest tam też coś o plamkach.
Ja znalazlam i jest to niedobór cynku i wapnia ale wydaje mi sie ze wszystko może byc prawda Trzeba poprostu jesc wszystko
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:28   #742
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

hey dziewczyny

niestety też mi się rozdwajają, wyczytałam że oznaczac to q może zaburzenia w pracy gruczołów dokrewnych(np. tarczyca,przysadka) albo niedoborem biotyny(wit.B7) ,, niedoborem cynku(przy braniu tabl. a/koncepcyjnych gł.), niedoborem wapnia, żelaza...

i bądź to mądry

@ kupiłam H-pantoten(bo ma więcej biotyny niż H-biotyna tABL. do ssania) a oprócz tego wyciągi roślinne, wit. i minerały
zamierzam łykac chociaż przez tydzień 4tabl, a potem 2tabl/dziennie

słyszałam, ze łykanie tranu pomaga, ale ja piję i poprawy nei widzę.... moze za króttko

@ dzisiaj zmywam lakie i robię kuracje: oliwa z oliwek+olej rycynowy+wit.A+E w kroplach

@ kupię gumowe rękawiczki(chcoiaż ja je zakładam,a le są na ok3x, bo potem mi się rpzedziurawiają, podczas mycia naczyń ;/ )

@ masc z wit.A mam i smaruje

zainteresoła mnie maseczka żółtko+oliwa albo siemie lniane+wrzątek+mleko

aha i czytałam :P że należy zmoczyc wodą łapki przed włozeniem do oleju,bo inaczej wysusza się skóa dłoni i palców gdy na sucho się ją stosuje
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:15   #743
Mroczaa
Przyczajenie
 
Avatar Mroczaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Od jakiegoś tygodnia stosuje olejek rycynowy na paznokcie, raz dziennie go wcieram wacikiem i zauważyłam, że zdecydowanie szybciej rosną, są mocniejsze. Gdyby nie ten temat to teraz miałabym pewnie poobgryzane paznokcie Używam też maści z witaminą A. Kiedy są twarde to w ogóle nie mam ochoty ich obgryzać ;d Niestety mam troche żółte końcówki od samoopalacza i chyba nawet cytryna z tym nic nie zrobi
Mroczaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:17   #744
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

powiem Wam że robię te kąpiele prawie codziennie przez 15 min, na noc smaruje skórki olejkiem rycynowym i w dłonie wsmarowuje maść ochronna z wit.A. Dziś mija prawie 2 tyg. i tylko mi się końcówki wybieliły i powiem Wam więcej, paznokcie łamią mi się bardziej niż przedtem, rozdwajają mi się bardziej niż przed tem i mam coraz więcej tych białych palamek więc nie wiem na co te sposoby babuni pomagają
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 09:00   #745
Bajm
Raczkowanie
 
Avatar Bajm
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 31
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

dobry wątek!!!
olejek rycynowy uzywam do rzęs, naprawdę dziala
a teraz będę wciarac i w paznokcie
Bajm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:05   #746
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

qwertmnbvc hmm... może witaminy łykaj, aby się od środka wzmocnic...
ja akurat H-panthoten zaczęłam gdzieś od tygodnia

ja też łapki moczę, tyle ze ja w oleju z oliwek+olej rycynowy+vit A+E na gorąco prawie... plusem który widzę już teraz to to że mi się już nie łsuzczy tak bardzo skóra na palcach...a paznokcie? za wczesnie aby coś powiedziec... myślę, że witaminy od środka są koneicznością

p.s. kupiłam też olejek do paznokci ze skrzypem i też go wcieram np. w pracy


pozd
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:05   #747
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Uprzejmie donosze ze ta odżywka Herba Studio jest naprawde dobra Juz po tyg widac spore efekty Może troche pomylilam wątki ale tez ma oliwe z oliwek, olej rycynowy, skrzyp i wiele innych naturalnych składników

A żeby było o babcinych sposobach to polece pic pokrzywe i skrzyp Bardzo dobre na wlosy, cere i paznokcie i lepsze niż faszerowanie sie kilogramami tabletek.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:09   #748
zakochanazłośnica
Przyczajenie
 
Avatar zakochanazłośnica
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 9
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

ja używałam ju róźnych odżywek i tabletek i .... nic teraz zaczynam moczyc łapki w zelatynie i na noc smarowac paznokietki olejkiem rycynowym napiszę o efektach
__________________
...:::"bo kochać to jedno jest, a drugie kochanym być":::...

.....SOLĄ ŻYCIA JEST MIŁOŚĆ.....
zakochanazłośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:18   #749
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Właśnie myślałam o jakiś tabletkach. Słyszałam że Skrzypowita jest dobra. A co do tej odżywki Herba Studio to gdzie można ją kupić i za ile, a i jeszcze czy to są tabletki czy co?
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:38   #750
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez qwertmnbvc Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam o jakiś tabletkach. Słyszałam że Skrzypowita jest dobra. A co do tej odżywki Herba Studio to gdzie można ją kupić i za ile, a i jeszcze czy to są tabletki czy co?
Tą odżywke (balsam) kupisz w aptece/sklepie zielarskim. Kosztuje ok. 9zł za 15ml ale jest bardzo wydajna bo ma forme twardego kremu do smarowania Jest też wersja 5ml ale jej sie nie opłaca kupowac
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.