Grubaska która chce się zmienić dla siebie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 18:57   #1
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080

Grubaska która chce się zmienić dla siebie!


Witam.
Mam dużo kompleksów. Nie wiem jak sobie z tym poradzic.Przeczytałam posty z metamorfozy i postanowilam równiez spróbowac zglosic sie do Was o porade, drogie Wizazanki. Bardzo chce zrobic cos dla siebie. Chcialabym zmienic wszystko co sie da. Mam nadzieje, ze mi pomozecie.
Mężowi już nawet zmiana we mnie nie zrobi różnicy gdyż „patrzy na inne…” wiec chce się podobac sobie i mojemu małemu synkowi
Waze 69-70 kg (róznie to ostatnio bywa) i mam 179cm wzrostu. tak wiec grubasek ze mnie.
Zacznijmy od tego,ze najbardziej zalezy mi na:
-zadbaniu o wlosy i znalezieniu odpowiedniej fryzury i terapii zeby były sliczne;
-doprowadzeniu skóry mojej twarzy do porzadku, mam straszny tradzik, ciagle cos mi wyskakuje, skóra jest mięszana;
-rozszczerzone naczynka na nogach, cellulitis na udach (boze az wstyd sie przyznac! ale tak niestety jest!) i rozstepy równiez... po porodzie został mi także brzuszek ;(

PS. nie przestraszcie się zdjęć - okropnie wyszłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 011.jpg (21,9 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 014.jpg (26,4 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 040.jpg (26,2 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC00485.JPG (36,3 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC00486.JPG (35,7 KB, 237 załadowań)
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:15   #2
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Moniko, myślę, że dziewczynom przyda się wyraźne zdjęcie buźki z odsłoniętą twarzą - bez grzywki. Łatwiej zrobi się wtedy komputerowe metamorfozy jeśli chodzi o fryzurki i makijaże.

Napisz też, jaki masz kolor oczu, odcień cery i w jakim stanie są obecnie włosy (cięcie, kolor, jeśli farba - w jakim odcieniu) - żeby dokładnie określić pole manewru.

Gratuluję chęci zmiany dla SIEBIE i synka
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:24   #3
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez Monika080 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam dużo kompleksów. Nie wiem jak sobie z tym poradzic.Przeczytałam posty z metamorfozy i postanowilam równiez spróbowac zglosic sie do Was o porade, drogie Wizazanki. Bardzo chce zrobic cos dla siebie. Chcialabym zmienic wszystko co sie da. Mam nadzieje, ze mi pomozecie.
Mężowi już nawet zmiana we mnie nie zrobi różnicy gdyż „patrzy na inne…” wiec chce się podobac sobie i mojemu małemu synkowi
Waze 69-70 kg (róznie to ostatnio bywa) i mam 179cm wzrostu. tak wiec grubasek ze mnie.
Zacznijmy od tego,ze najbardziej zalezy mi na:
-zadbaniu o wlosy i znalezieniu odpowiedniej fryzury i terapii zeby były sliczne;
-doprowadzeniu skóry mojej twarzy do porzadku, mam straszny tradzik, ciagle cos mi wyskakuje, skóra jest mięszana;
-rozszczerzone naczynka na nogach, cellulitis na udach (boze az wstyd sie przyznac! ale tak niestety jest!) i rozstepy równiez... po porodzie został mi także brzuszek ;(

PS. nie przestraszcie się zdjęć - okropnie wyszłam
Ja też gratuluje Najważniejsze to chciec a potem pojdzie z gorki jak Wizazanki cos doradza Opisz jakie masz wlosy czy zniczone, przesuszone, przetłuszczajace sie, matowe etc. czyli co jest problemem A co do cery to czy leczysz sie u dermatologa?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:48   #4
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Masz sliczna buzie! Taka dziewczeca
Nie wiem jak dawno temu urodzilas synka (gratulacje ), ale czy na stan Twoich wlosow wplynela ciaza i porod? Nie piszesz, w jakim sa stanie. Slyszalam, ze po porodzie czesto wlosy wypadaja.
Przy Twoim wzroscie ta waga jest jeszcze "znosna" (cos wiem na ten temat, mam 169 cm wzrostu i 73 kg ).

Opisz, prosze jaki masz problem z wlosami i odpowiedz na te pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:55   #5
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez Monika080 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam dużo kompleksów. Nie wiem jak sobie z tym poradzic.Przeczytałam posty z metamorfozy i postanowilam równiez spróbowac zglosic sie do Was o porade, drogie Wizazanki. Bardzo chce zrobic cos dla siebie. Chcialabym zmienic wszystko co sie da. Mam nadzieje, ze mi pomozecie.
Mężowi już nawet zmiana we mnie nie zrobi różnicy gdyż „patrzy na inne…” wiec chce się podobac sobie i mojemu małemu synkowi
Waze 69-70 kg (róznie to ostatnio bywa) i mam 179cm wzrostu. tak wiec grubasek ze mnie.
Zacznijmy od tego,ze najbardziej zalezy mi na:
-zadbaniu o wlosy i znalezieniu odpowiedniej fryzury i terapii zeby były sliczne;
-doprowadzeniu skóry mojej twarzy do porzadku, mam straszny tradzik, ciagle cos mi wyskakuje, skóra jest mięszana;
-rozszczerzone naczynka na nogach, cellulitis na udach (boze az wstyd sie przyznac! ale tak niestety jest!) i rozstepy równiez... po porodzie został mi także brzuszek ;(

PS. nie przestraszcie się zdjęć - okropnie wyszłam
Ja już chyba czegoś nie rozumiem Jak możesz mówić o sobie, że jesteś gruba? Przecież tobie daleko nawet do nadwagi. Wiesz ile wynosi Twój BMI? Niecałe 22... Nadwaga zaczyna się powyżej 25. Czyli musiałabyś ważyć ponad 80 kg.

Być może tak źle siebie oceniasz bo po porodzie twoje ciało nie wróciło jeszcze do formy. Jestem pewna, że przy odpowiedniej pielęgnacji skóry, ćwiczeniach (niestety nie znam się na tym aby móc Ci coś doradzić- ale dziewczyny napewno coś podpowiedzą ) sylwetka się poprawi i wróci jędrność skóry. ( rozstępy raczej nie znikną, ale z czasem będą dużo mniej widoczne - ja musiałam swoje zaakceptowac bo mam je od dzieciństwa na całym ciele - wynik złego leczenia )

Czekamy na zdjęcie z odsłoniętą twarzą wtedy pomyślimy o fryzurce
Milibili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:09   #6
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

dziewczyno, po pierwsze, wybij sobie z głowy, że jesteś grubaską, bo nie jesteś! I spróbuj myśleć pozytywnie, to naprawdę ogromny krok naprzód w poprawianiu wyglądu! Uwierz w siebie!

niewiele mogę doradzić w sprawie fryzury, ale na kondycję moich włosów wspaniale wpływa jedwab do włosów z serii Biosilk. Może u Ciebie też by się sprawdził...Oprócz tego, używam szamponu i odżywki L'oreal Elseve nutri-blask.Wcześniej stosowałam Color-vive, ale zbytnio obciążały moje włosy.

sądząc po zdjęciach, masz przetłuszczającą się cerę...? Cóż, polecałabym Ci serię Pure Zone (znów L'oreal ^^'), a do tego może jakaś maseczkę oczyszczającą raz w tygodniu?

cellulitis, rozstępy? Avon ma świetne kremy, sprawdziłam na sobie

powodzenia!
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:18   #7
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Podejrzewam, ze myslisz o sobie "grubaska" przez ten brzuszek, ktory nie "wstapil sie" po porodzie (a moze jeszcze sie wstapi?), swietnie Cie rozumiem, ale tak jak dziewczyny pisza - NIE JESTES GRUBASKIEM!
Nastepnym zrodlem problemu moga byc ubrania, w ktorych po prostu czujesz sie "grubo".
Nie napisze nic wiecej, bo spekulowac nie bede, poza tym... Nie moge doradzac nie znajac sie na temacie.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 22:03   #8
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080
Exclamation Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Bardzo wam wszystkim dziękuje ze napisałyście (odpowiedziałyście) na mój watek. Jutro napisze wam wszystko co jeszcze jest potrzebne i dodam zjęcia (nie mam jeszcze takiego zrobionego). Ale teraz odpowiem na jedno. Myśle że jestem gruba bo:
Mam grube nogi - wyglądają okropnie ;(
Mój brzuch wygląda jakbym była w ciąży
Ogólnie chcociaż BMI nie wykazuje ze jestem gruba to patrząc sie na siebie widze tu i uwdzie wiecej "ciała" niz powinno być.
Przed ciążął byłam szczuplejsza i bardzo bym chciała do tego wrucić jednak nie tylko wage chcę zmienić. Chciałabym zmienić w sobie wszystko - jak już pisałam nie dla męża (bo on już ... zdradza mnie to niech zdradza) ale dla siebie abym poczuła sie lepiej i abym siebie lubiała (bo teraz nie moge patrzec na siebie) no i dla dziecka...
Moje małe ma rok i 7 miesiecy ale chce wygladać ładnie dla niego - chcę być piękną matką aby moje małe kiedys nie musiało sie mnie wstydzić...
Pozdrawiam was serdecznie i jeszcze raz dziekuje
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:13   #9
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Nie jesteś gruba.
Jesli masz kompleksy, zapisz się na fitness, polecam.
Ciało się ujędni, troche zrzucisz, lepiej będzie wyglądało.
Chodz na fitness 2/3 razy w tygodniu i po miesiącu/dwoch zauwazysz poprawe.
Lepsze jest samopoczucie po nim (sama chodze od 6 miesięcy)
Pomysl o soczewkach kontaktowych może?
Myslalas moze o blond włosach lub jasnym brązie?
Może jakiś baleyage(czy jak to się pisze...)?
Przede wszystkim, maluj się, podkreśl oczy jakoś, usta pociągnij błyszczykiem chociaż.
Zbyt smutno wyglądasz, zbyt ponuro.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:24   #10
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Rozumiem Cie az nadto, czemu? Nie bede tu pisac, to Twoj watek Ciaza zmienia cialo kobiety i bardzo wiele kobiet nie wraca juz do swojej "przedciazowej" figury. Trzeba cwiczyc, dietke stosowac i takie tam (ja sie nie znam). A ladna badz przede wszystkim dla siebie - wiem co mowie
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 21:08   #11
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

1. masz kolor oczu – chyba piwne

2. odcień cery – używam naturalnego podkładu więc raczej jasną mam cere

3. obecnie włosy (cięcie, kolor, jeśli farba - w jakim odcieniu) – włosy pocieniowane, ciemny bląd (tak mi mówią kol), zniczone, przetłuszczajace sie, matowe i wypadają ;(

4. A co do cery to czy leczysz sie u dermatologa? – nie ale mam zamiar zacząć od poniedziałku

5. waga jest jeszcze "znosna" – ale jak już pisałam moje nogi wyglądaja okropnie ;(, nie mówiąc o brzuchu, biodrach i uda..

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Wydaje mi się (chociaż wcześniej nie zwracałam na to uwagi) że opalam się ciężko

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Chyba piwne - mają plamki (zielono-żółte), brwi i rzesy ciemne 9zdecydowane)

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Raczej złotawe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Myśle ze jasny (takiego podkładu używam) a rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Oj nie iwem – znajomi mówią że ciemny bląd
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor to chyba jasny róż-czerwień są wąskie)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
O na tym to kompletnie się nie znam – zawsze nosiłam to co miałam i tłumiłam że czegoś nie lubie


Ja już chyba czegoś nie rozumiem Jak możesz mówić o sobie, że jesteś gruba? Przecież tobie daleko nawet do nadwagi. Wiesz ile wynosi Twój BMI? Niecałe 22... Nadwaga zaczyna się powyżej 25. Czyli musiałabyś ważyć ponad 80 kg. – mówie tak o sobie gdyż stojąc przed lustrem widze zwisającą skurę, duże zaokrąglenia tam gdzie ich nie powinno być…

Być może tak źle siebie oceniasz bo po porodzie twoje ciało nie wróciło jeszcze do formy. Jestem pewna, że przy odpowiedniej pielęgnacji skóry, ćwiczeniach (niestety nie znam się na tym aby móc Ci coś doradzić- ale dziewczyny napewno coś podpowiedzą ) sylwetka się poprawi i wróci jędrność skóry. ( rozstępy raczej nie znikną, ale z czasem będą dużo mniej widoczne - ja musiałam swoje zaakceptowac bo mam je od dzieciństwa na całym ciele - wynik złego leczenia ) – przykro mi 

Czekamy na zdjęcie z odsłoniętą twarzą wtedy pomyślimy o fryzurce - ok


dziewczyno, po pierwsze, wybij sobie z głowy, że jesteś grubaską, bo nie jesteś! I spróbuj myśleć pozytywnie, to naprawdę ogromny krok naprzód w poprawianiu wyglądu! Uwierz w siebie! – staram się, ostatnio kupiłam sobie spodnie i bluzke (pani w sklepie mi doradziła) i jak je pierwszy raz założyłam (nigdy w takich ciuchach nei chodziłam) to poczułam się dobrze, czułam się „kimś” a nie nikim jak do tych czas 

niewiele mogę doradzić w sprawie fryzury, ale na kondycję moich włosów wspaniale wpływa jedwab do włosów z serii Biosilk. Może u Ciebie też by się sprawdził...Oprócz tego, używam szamponu i odżywki L'oreal Elseve nutri-blask.Wcześniej stosowałam Color-vive, ale zbytnio obciążały moje włosy. – dziekuje

sądząc po zdjęciach, masz przetłuszczającą się cerę...? Cóż, polecałabym Ci serię Pure Zone (znów L'oreal ^^'), a do tego może jakaś maseczkę oczyszczającą raz w tygodniu?

cellulitis, rozstępy? Avon ma świetne kremy, sprawdziłam na sobie – mam przetłuszczajacą się cerę (wcześniej tabletki antykon.. sprawiały że opryski znikały (ale w czasie okresu pojawiały się znowu) ), co do kremów to dziękuje zobacze – moja mam jest konsultantką 
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (80,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (80,0 KB, 110 załadowań)
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 21:57   #12
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Witaj

Na tych zdjęciach z bliska dopiero widać jaką masz ładna buzie Mówię zupełnie szczerze! Masz takie delikatne, kobiece rysy twarzy. Dermatolog na pewno pomoże Ci wyleczyć skórę i wtedy to już będzie bajka

Może zapuścisz włosy? Grzywka na bok ... Piszesz, że włosy wypadają, są zniszczone. Też miałam ten problem, witaminy Silica, olejek rycynowy - mi pomogły.

Fitness na pewno by pomógł, ale pytanie czy masz na to warunki finansowe, masz z kim zostawić dziecko? (aqua aerobik jest świetny na wyszczuplenie nóg)

Jeśli nie masz takich możliwości to zawsze możesz ćwiczyć w domu Np. Brzuszki, rowerek (dobrym ćwiczeniem na nogi jest położenie się na boku i unoszenie prostopadle, wyprostowanej nogi, coś jak nozyce tylko na boku... nie wiem czy się jasno wyraziłam )

Po kąpieli naprzemiennie zimny i ciepły prysznic ujędrni skórę na brzuchu i udach.

Jeśli chodzi o kosmetyki to całkiem dobre są serie ATW ( zwłaszcza żel do biustu)

I przede wszystkim dużo uśmiechu
Milibili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 01:18   #13
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Moniko masz bardzo delikatne rysyi przesypatyczny wyraz twarzy! Jak juz zadbasz o cere, to w makijazu powinnas koniecznie podkreslac oczy, bo one nadaja Twojej buzi takiego slodkiego charakteru Do tego na usta jakis blyszczyk co by tu co nieco ozywic i bedzie pieknie!.
To watek o metamorfozie fizycznej, ale nie moge zrozumiec, jak taka ladna i mila osoba jak Ty godzi sie na zdrady meza...ale nie potepiam Cie, tylko wspolczuje! Dobeze, ze chcesz byc piekna dla siebie i dla dzieciaczka swojego! Zadbaj o siebie, nalezy Ci sie! Moze Twoj maz sie opamieta, a moze spotkasz jakiegos faceta , ktory Cie doceni! Zycze Ci szczescia!
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 10:55   #14
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn - masz śliczną buźkę. A gdy doprowadzisz cerę do porządku to już w ogóle będzie super!

Bardzo podoba mi się jak wyglądasz na dwóch ostatnich zdjęciach z włosami zaczesanymi do tyłu. Spróbuj w wolnej chwili wymodelować włosy na szczotce. Wydaje mi się, że efekt byłby super.

Powiedz nam też coś o swojej garderobie - myślę, że mogłaby być ona istotną częścią metamorfozy. Jak dziewczyny zauważyły - wcale nie jesteś gruba. Czasem wystarczy odpowiedni fason spodni, garsonki, aby ukryć to i owo, i zmienić się w zupełnie inną osobę.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:15   #15
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Zdjęcia jakie zamieściłaś są kiepskiej jakości i trochę trudno je przerobić. Lepsze byłoby zdjęcie przy naturalnym świetle, wtedy łatwiej byłoby dobrać ładny kolorek włosów


Coś jednak zrobiłam z fryzurą mi najbardziej podoba się 3 wersja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (33,1 KB, 231 załadowań)
Milibili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:39   #16
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Coś jednak zrobiłam z fryzurą mi najbardziej podoba się 3 wersja.
Milibili super robota mi też podoba się 3, choć zastanawiam się czy 2 nie byłaby praktyczniejsza, czasem przy braku czasu można po prostu włosy związać

Monika
nie jesteś grubaską, nawet tak nie myśl
masz naprawde ładne rysy i sympatyczną buzię
pomyśl o sobie, zadbaj o siebie - zrób coś z myślą tylko o sobie i uśmiechaj się częściej właściwie jak widzę już zaczęłaś o tym myśleć, więc jesteś na dobrej drodze
ostatnia uwaga - jeśli zbyt osobista to wybacz - ale sprawę z mężem musisz poukładać sobie w głowie, inaczej jak długo będzie Cię to męczyć (a zdaję sobię sprawę jaki zamęt w głowie sieje zdrada partnera) i jak długo będziesz o tym myśleć, tak długo będzie to miało wpływ na Twoją samoocenę. To tyle z mojego mądrzenia się.
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:17   #17
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

A ja myślę , ze narazie dobrze by Ci było w krotkich wlosach - mozna by je bylo troche zregenerować.Krótka fryzurka dodalaby Ci trochę drapieżności , takiego pazura.Przy twojej wadze napewno nie jesteś gruba , ja ważę więcej niż ty przy podobnym wzroście i wiem , ze gdy ważylam tyle co ty , bylam zgrabną laską, a mam grube gnaty, więc szczpulutka nidy nie bedę.Dużo zależy od twojego stroju - mogłabys zrobić zdjecie całej sylwetki w stroju w jakim najcześciej chodzisz - latwiej będzie pomóc.Jestes z tego co widzę młodziutka , więc bedzie łatwo

Sorki , nie znam się za bardzo na metaformozach , ale tak mi przypominasz moją bratową , że nie moglam się oprzec.Jak chcesz wyśle ci jej zdjecie - chodzi o fryzurę - na PW.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_krotkie014.jpg (7,4 KB, 19 załadowań)
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:55   #18
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Bardzo wam wszystkim dziękuje, czytając wasze odpowiedzi jakoś lepiej się czuje. Rośnie (że tak sie wyraze) we mnie pewność ze dobrze robie i że idę w dobra strone aby nie było samodestrukcji Co to aerobiku to niestety nie moge z dwuch powodów:
1. nie miałabym dziecko z kim zostawić i chociaż mieszkam z teściami to oni są schorowni i odpada;
2. ja niepracuje i brak finansów na to.
Jeżeli chodzi o zdjecia to bardzo mi sie podobają fotki. Skorzystam napewno z rad. Co do ubioru to "gosiala" masz 100% że dużo zależy od stroju. Ostatnio kupiłam sobie (dostałam kase od babci ) bluzke i spodnie i znajomi zauważyli ze ładniej mi w tych ciuchasz niż w tych co nosze na codzień. No ale na to też kasa potrzebna jest ;(. Wiesz "lewaloff" masz racje powinnam najpierw w głowie sobie poukładać bo cały czas o tym myśle. A jak ktoś zadzwoni domofonem i nic nie mówi to kojarzy mi sie z tą dziewczyną, poprostu różne rzeczy kojarzą mi sie z tym że ona jeszcze moze ... no nic - staram się i myśle ze to jest tez ważne

Mam jeszcze kilka pytań do was:
1. Czy potrzebna jest konturówka jak używa sie błyszczyka?? (chciałabym podkreślić usta;
2. Czy do podkreslenia oczu wystarczy cień, tusz, i kredka (tzn w płynie co robi kreski - nie pamietam w tej chwili jak sie to nazywa);
musze kończyć wiec reszte pytań kiedy indziej napisze

PS. bardzo bardzo wam dziękuje za wszystko!
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 01:00   #19
zyzia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

och.. mysle ,ze eyelinera Ci nie potrzeba to ta kredka wpłynie ( pedzelku) . Mysle ze powinnas uzywac jasnych cienio nie za bardzo brokatowych ale o jasnym kolorze . Tuszowac rzesy .. mzoe uzywac zalotki?? mysle ze odpowiedni był by podklad w jakims ciepłym kolorze brzoskwinioy albo cieppły bez. Błyszczyk jakis jasny powiekszajacy usta bron boze perłowy!
moze jakis tez brzoswkiniowy albo taki w miare naturalny rózowy prawie przezroczysty. POwinnas tez dobrac sobie Różzeby podkresloc kolor skury i policzki aaaaa i nauczyc sie go nakładac . Och! i koretktor! do deklikatnego ( nie gruba) warstwa nakładania go na syfki i Cienie pod oczami! Pamietaj jezeli pomalujesz wewnetrze kaciki oczu jasnym Cieniem beda wydawac sie wieksze!
zyzia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 09:21   #20
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Moim zdaniem powinnas zacząć od włosów - zetnij je na jakąś super fryzurke , pofarbuj je na jeden kolor , może ciepły brąz? taką smaczną czekoladę ,a zobaczysz , ze uwaga otoczenia bedzie zrócona na glowę , nikt nie bedzie zwracał uwagi na - wymyslone moim zdaniem - dodatkowe kilogramy.A jak jeszcze trochę się podmalujesz , to zobaczysz , mąż bedzie lizał Ci stopy ......Zrób zdjęcie calej sylwetki , jak bedziesz miała możliwość.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:35   #21
Gatha
Raczkowanie
 
Avatar Gatha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 347
GG do Gatha
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Zgadzam się z poprzedniczką ;]
A może skusiłabyś się na jakieś bordowe/czerwone pasemka?
Gatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:30   #22
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomości: 334
GG do midday
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

przede wszystkim pozbadz sie grzywki. Masz sliczna buzke, nie zaslaniaj jej .
Jesteś bardzo podobna do tej dziewczyny na pierwszym zdjeciu. Pasowała by Ci taka fryzurka jaką ona ma.
Kolor włosów czekolada jak już ktoś wspomniał, będzie idealna.
Opalenizna Ci niepotrzebna, lepiej jakiś puder brązujący, aby ładnie podkreślić cere. Jeśli wstawisz jakieś jasne i wyraźne zdjęcie pokombinujemy z makijarzem

Nie myśl, że jesteś grubaską. Jest dużo ludzi w strasznym stanie, ale ty do nich nie należysz. Jesteś śliczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5213798.jpg (14,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hht.jpg (40,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 624280.jpg (19,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9261530.jpg (32,3 KB, 3 załadowań)
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utraciliśmy kiedyś do nas wróci...
midday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:46   #23
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Monika, naprawde nie powinnas o sobie tak nisko myslec Masz fajne, delikatne rysy i bardzo cieply usmiech - a fryzurka z pierwszego zdjecia Midday moim zdaniem jest boska i wydaje mi sie, ze moglabys w niej fajnie wygladac, ale to juz dziewczyny musza Ci pomoc, ja sie za bardzo nie znam.

Ja tez jestem od niedawna mama i chyba jestesmy w tym samym wieku.. zajrzyj na moj watek i sama powiedz, o ile lepie wygladasz niz ja!! A ja wprawdzie mam mase kompleksow, ale na codzien staram sie ich nie ujawniac, glowa do gory i usmiech i wszyscy jakby inaczej mnie widza
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:23   #24
Monika080
Przyczajenie
 
Avatar Monika080
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Księżyc ;)
Wiadomości: 20
GG do Monika080
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Kochani taka byłam przejeta waszymi wypowiedziami i tym że moze mi pomożecie bo ja jestem zielona w tym ze nie zauważyłam błedu... bardzo was wszystkie przepraszam naprawde jest mi przykro ze dopiero teraz to zauważyłam... Nie mam 179 cm ale 169 cm.... musiałam za szybko pisać i sie pomyliłam ... przepraszam jeszcze raz.

tak mi głupio ze dopiero teraz na to spojrzałam ... tyle juz wypowiedzi ... przepraszam was bardzo a zdjecia ładniejsze i wyraźniejsze postaram sie niedługo zamieścić... przepraszam jeszcze raz ;(
Monika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:07   #25
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Nie przejmuj się , każdemu się zdarza.Idz jak najszybciej do fryzjera i wtedy zrób zdjecie, lepiej dopasowywac ciuszki do nowej fryzury
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:32   #26
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez Monika080 Pokaż wiadomość
Kochani taka byłam przejeta waszymi wypowiedziami i tym że moze mi pomożecie bo ja jestem zielona w tym ze nie zauważyłam błedu... bardzo was wszystkie przepraszam naprawde jest mi przykro ze dopiero teraz to zauważyłam... Nie mam 179 cm ale 169 cm.... musiałam za szybko pisać i sie pomyliłam ... przepraszam jeszcze raz.

tak mi głupio ze dopiero teraz na to spojrzałam ... tyle juz wypowiedzi ... przepraszam was bardzo a zdjecia ładniejsze i wyraźniejsze postaram sie niedługo zamieścić... przepraszam jeszcze raz ;(
Witaj
Tak czy siak uważam, że nie jesteś gruba. Masz trochę zbędnych kg, ale mało która po porodzie ich nie ma. Chęć zmian to podstawa. Zacznij się ruszać. Na nóżki dobrze jest robić przysiady z lekko rozstawionymi nogami (tak by kolana przy ugiętych nogach nie wychodziły przed linię palców u stóp), jakieś brzuszki, może basen (mimo pkt. 1 i 2 w Twoim przedostatnim poście może jednak by się udało raz w tyg??)
Jeśli chodzi o celulit to przyda sie: ruch, masaże, peeling kawowy i po kilka kropel eolejków eterycznych (np. koper włoski) do balsamu.
Włosy to moja mania, z łatwo dostpnych rzeczy polecam olej rycynowy i oliwę z oliwek przed myciem.
A co do buźki to najlepsza będzie kuracja kwasami, ale pociąga za sobą koszty, więc lepiej skonsultowac się z dermatologiem, może on coś doradzi.

I co najważniejsze- wiara w siebie i samoakceptacja.

Cytat:
Mam jeszcze kilka pytań do was:
1. Czy potrzebna jest konturówka jak używa sie błyszczyka?? (chciałabym podkreślić usta;
2. Czy do podkreslenia oczu wystarczy cień, tusz, i kredka (tzn w płynie co robi kreski - nie pamietam w tej chwili jak sie to nazywa);
musze kończyć wiec reszte pytań kiedy indziej napisze
ad.1 nie
ad.2 masz ładne oczka, wystarczy je lekko podkreslić kredką (nie linerem- ciezko opanować malowanie się linerem, ale możesz próbować, można fajne efekty uzyskać) i ją lekko rozetrzeć+ tusz i voila. Badź dorzucić do tego cienie musisz poeksperymentować
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:40   #27
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez Monika080 Pokaż wiadomość
Nie mam 179 cm ale 169 cm.... musiałam za szybko pisać i sie pomyliłam ... przepraszam jeszcze raz.
I tak nie zmienia to faktu, ze grubasem nie jesteś. Jeżeli już w ogole przejmować sie BMI, to przy wadze 70 kg twoje jeszcze mieści się w normie. A w ogóle należy skończyć z tym absurdem, żeby grubasami nazywać ludzi najzupełniej normalnych. Naprawde w kwestii tego, co ładne i normalne tolerancja jest bardzo szeroka i nie należy jej sprowadzac do jedynego słusznego wyglądu modelek.
Ja tez mam 1,69 wzrostu i waze 65 kg, więc niewiele mniej od Ciebie, a rok temu ważylam ponad 70 kg - tak sie zebralo przez zimę i sama nawet tego nie zauwazylam, zdziwilam sie dopiero, kiedy weszłam przypadkiem na wagę Niemniej jakoś świat się ode mnie nie odwrócil z obrzydzeniem, a moje samopoczucie nie było wtedy gorsze. Przyszła wiosna, mialam dużo roboty w terenie i kilogramy jak sie pojawily, tak zniknęly.
Jeżeli przeszkadza Ci brzuszek, to owszem - gimnastyka może pomoc. Skoro wychodzenie na aerobic nie wchodzi w grę, to cwicz w domu - w dziale fitness jest bardzo dużo cwiczen na brzuch. Mozesz ćwiczyc, kiedy młode śpi - nie mam jeszcze dzieci, ale chyba takie momenty w ciągu dnia się zdarzają Jeżeli nie mozesz wyrwać sie z domu ani zostawić dziecka, to pozostają Ci długie spacery z młodym - w energicznym, nie "babciowym" tempie, to też dziala bardzo skutecznie.
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 10:50   #28
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

po pierwsze ja bym poslala meza w diably.oczywiscie pozwalalabym na kontakt z dzieckiem ale na pewno bym z takim czlowiekiem nie zyla pod jednym dachem.mimo iz wiele jestem w stanie wytrzymac, zdrada przekresla wszystko.synek tez bedzie szczesliwszy majac zadowolona,dowartosciowan a mame niz oboje rodzicow w domu z takimi relacjami...tak mysle wiedzac po sobie ale to Twoja decyzja.

tak jak radzily dziewczyny co do makijazu i dbania o cere

rowniez polecam fitness, ale bez nacisku i wyczekiwania na efekty - ciesz sie lepszym samopoczuciem ktore przychodzi po ok 10 treningach a efekty pojawia sie same ku Twemu zdumieniu

wloskow nie scinaj, daj im odrosnac i odzywiaj, odzywiaj, odzywiaj

moze jakis balsamik brazujacy np dove ? lekko opalona skora poprawia wyglad kazdego ciala

no i oczywiscie usmiech!!!znam dziewczyny wazace ponad 100kg, sa zadbane jak cholera i pewne siebie, rozesmiane i maja facetow takie ciacha, zakochani w nich na zaboj
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:39   #29
creature
Raczkowanie
 
Avatar creature
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
po pierwsze ja bym poslala meza w diably.


Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
rowniez polecam fitness, ale bez nacisku i wyczekiwania na efekty - ciesz sie lepszym samopoczuciem ktore przychodzi po ok 10 treningach a efekty pojawia sie same ku Twemu zdumieniu
nie wazne co robisz, moze to byc intensywna zabawa z dzieckiem na placu zabaw, szybkie spacery z wozkiem, lub brzuszki z dzieckiem siedzacym Ci na kolanach - wszystkie chwyty dozwolone, oby regularnie

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
moze jakis balsamik brazujacy np dove ? lekko opalona skora poprawia wyglad kazdego ciala
taki balsam to pare zlotych

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
no i oczywiscie usmiech!!!znam dziewczyny wazace ponad 100kg, sa zadbane jak cholera i pewne siebie, rozesmiane i maja facetow takie ciacha, zakochani w nich na zaboj



W zasadzie dziewczyny juz Ci tu wszystko powiedzialy, co i ja chcialam powiedziec Monika, trzymam kciuki
creature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:27   #30
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Grubaska która chce się zmienić dla siebie!

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
po pierwsze ja bym poslala meza w diably
no cóz, wątek miał dotyczyć porad urodowych, nie życiowych, wiec tego nie pisałam, ale popieram, bo problem jest znacznie głebszy, niż gdyby to była tylko kwestia wyglądu. Facet, który lata za innymi, bo żonka niedawno urodzila... bez komentarza.
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.