PM 2018 cz.2 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-30, 15:07   #4171
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zespol ktory mi sie podoba do mnie odpisal. Napisali, ze oni biora 6.4 tys za 9 godzin grania, a potem puszczaja muzyke mechaniczna. Napisali, ze wazne jest dla nich zeby utrzymac jakosc wykonania utworow dlatego nie graja po 9ciu godzinach tylko muzyka mechaniczna. Co uwazacie o tym bo juz sama nie wiem? Wolalabym wziac zespol co by gral porzadnie I miec ich do 3ciej niz taki beznadziejny co by do piatej mial grac. Z drugiej strony to kupa kasy za 9ec godzin. Chociaz gdzies przeczytalam, ze lider zespolu disco polo bierze 12tys za 40 min.
Dla mnie suma wygórowana ale nie widzę że w Twoim regionie to tak jakby standardowa cena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:15   #4172
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Wydatek nie ma co ukrywać jest spory, a na którą godzinę planujecie ślub? 9 godzin to wcale nie jest krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:22   #4173
Nessa87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nessa87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 565
Dot.: PM 2018 cz.2

Jak dobrze ze my juz mamy to zarezerwowane w rozsadnych cenach. Mam nadzieje ze zespol bedzie okej. Tego najbardziej sie obawiam
__________________
PM 2018
Nessa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:34   #4174
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Wydatek nie ma co ukrywać jest spory, a na którą godzinę planujecie ślub? 9 godzin to wcale nie jest krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na poczatku myslalam, ze na 16, tak moja mama kosciol zarezerwowala, ale ostatnimi czasy myslalam, ze lepiej na 17, bo my jeszcze poprawiny mamy a wesele do 5 nad ranem tak czy siak. Jakby to bylo wesele o 17, to powiedzmy po 18-18:30 max bylibysmy na sali...bo moj dom, kosciol I sala wszystko w odleglosci 10 min samochodem. To wtedy by grali od 18 do 3ciej w nocy, a powiedzmy od tej trzeciej do piatej nad ranem muzyka mechaniczna. Nie wiem juz, co sadzicie, pomozcie, bo mnie juz temat muzyki totalnie wykancza.

Chociaz mam jeszcze zespol z Lublina, ktory tez w sumie mi sie podoba co bierze 6.5tys za 12 godzin grania I to juz z dojazdem.

A I jeszcze jeden z Wawy, ktory jest ok I bierze 6.2 do trzeciej albo 6.5 do 4tej a za kazda dodatkowa 600zl.

Nie wiem chcialam zespol, ale te ceny I to wszystko to mnie wykancza, albo tylko do 2ciej, albo za dlugie przerwy. A ja myslalam, ze 3.5tys sie zmieszcze zanmi zaczelam planowac. A tez nie chce tak zeby zostac z zespolem do 3ciej a wesele do 5tej.

A wogole to chcialabym dobry zespol bo dwoch wujkow mojego TZ gra w dwoch dobrych zespolach tu, zeby nie bylo kompromitacji.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:35   #4175
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: PM 2018 cz.2

Nigdy więcej tygodniowych przerw na forum
aż się zmęczyłam, bo miałam ok. 18 stron do nadrobienia

u nas na pewno będzie DJ, bo dla nas każdy zespół weselny to... zespół weselny. I nie chcemy tego słuchać

sala, która się interesuje na swojej stronie internetowej ma zapis, że oni uiszczają ZAiKS, więc jeden problem mniej/

nadrabiając poprzednie wątki:
mój przyszły mąż jeśli chodzi o jedzenie domowe - zje naprawdę wszystko co mu się ugotuje, nawet jeśli tego nie lubi. Schody zaczynają się w jedzeniu poza domem, bo wtedy nawet zapach w lokalu musi spełniać jego wymogi
Mieszkam sama, więc gotuje tylko dla siebie absolutnie podstawowe dania, proste smaki, ale muszę zacząć myśleć o poprawieniu moich umiejętności kulinarnych, bo tż często marudzi "jak ty możesz jeść praktycznie w kółko to samo! i jak może być obiad bez zupy?" Także ten... sporo pracy przede mną
Nie tylko jeśli chodzi o ilość dań ale i o smaki, bo on lubi dość wykwintne potrawy.
Z tego względu na nim będzie spoczywał ciężar ułożenia menu

U nas całe planowanie jest w powijakach, bo tz uważa, że to jeszcze tak wcześnie i w ogóle, że co ja opowiadam, że już rezerwować trzeba... Żadne argumenty nie trafiają, a wiem, że jak się nie zbierzemy do końca tego roku to jedyne co mi zostanie to założyć wątek PM 2019, albo dołączyć do istniejącego.

Ja farbowałam włosy na różne kolory, ale jak zaczęłam zapuszczać, to stwierdziłam, że finansowo nie wyrobię. Poprosiłam o kolor najbardziej zbliżony do naturalnego i rzeczywiście, odrostów nie widać, więc spokojnie zapuszczam dalej.

Wiecie na co mnie naszło? Na wykonanie dekoracji kwiatowych na stoły na weselu. Oglądałam bukiety jakie mnie interesują i stwierdziłam, że jest to w zasięgu moich możliwości bo chcę 2 góra 3 rodzaje kwiatów, a cena dekoracji z kwiaciarni mnie odstręcza... To nie jest rzecz warta aż takiej ceny. Na wiosnę poćwiczę, zobaczę jak to się kalkuluje i podejmę decyzje.
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:37   #4176
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, że zespół gra mi tylko do określonej godziny a później muzyka mechaniczna, ale z drugiej strony patrząc czy o tej 3 czy 4 nad ranem ktoś na to zwróci uwagę? Sama nie wiem, a może jakiś dobry DJ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:45   #4177
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, że zespół gra mi tylko do określonej godziny a później muzyka mechaniczna, ale z drugiej strony patrząc czy o tej 3 czy 4 nad ranem ktoś na to zwróci uwagę? Sama nie wiem, a może jakiś dobry DJ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy umowę tylko do 3 chyba, a każda dodatkowa godzina 300 zł, niestety.
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 15:45   #4178
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, że zespół gra mi tylko do określonej godziny a później muzyka mechaniczna, ale z drugiej strony patrząc czy o tej 3 czy 4 nad ranem ktoś na to zwróci uwagę? Sama nie wiem, a może jakiś dobry DJ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Girlandzia, a masz kogos dobrego do polecenia, bo ja przeszlam przez tyle DJ, ze szkoda gadac I wszystkie bardziej DJ Mietki, co to sprzet kupily I miksuja, ze chyba moj chrzesniak lepiej by potrafil. Z drugiej strony Ci lepsi zycza sobie tez 5 tys, tyle prawie co zespol...a wtedy wolalabym zespol. Nawet myslalam o sciagnieciu zespolu stad....ale problem jest taki ze I'm trzeba wynajac sprzet a to strasznie droga impresa.

MargaretHagar fajny pomysl z ta dekoracja wlasnoreczna kwiatowa...zwlaszcza jak sie ma troche talent artystycznego.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:58   #4179
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość

MargaretHagar fajny pomysl z ta dekoracja wlasnoreczna kwiatowa...zwlaszcza jak sie ma troche talent artystycznego.
ekhem.. noo taaak... liczę, że talent się odnajdzie przy którejś próbie a jak nie to po prostu wyćwiczę interesującą mnie kompozycję.
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 15:58   #4180
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Tutaj przyznam Ci rację za dobrego DJ trzeba zapłacić sporo, mnie też nie interesował chłopaczek który kupił sobie najtańszy sprzęt i nazywa się DJem bo taką muzykę to każdy sobie z laptopa puści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 16:04   #4181
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Tutaj przyznam Ci rację za dobrego DJ trzeba zapłacić sporo, mnie też nie interesował chłopaczek który kupił sobie najtańszy sprzęt i nazywa się DJem bo taką muzykę to każdy sobie z laptopa puści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie w tym mozemy sie zgodzic. Jednak profesjonalisci w swoim fachu kosztuja.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 16:05   #4182
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Co do dekoracji sali też miałam taki plan, nawet kupiłam trochę gadżetów. Ostatecznie stwierdziłam ,że nie będą miała na to czasu i stres by mnie zjadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 16:08   #4183
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
. Chociaz gdzies przeczytalam, ze lider zespolu disco polo bierze 12tys za 40 min.
Zenek
Marzenie tz aby grał U nas na weselu
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 16:15   #4184
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Co do dekoracji sali też miałam taki plan, nawet kupiłam trochę gadżetów. Ostatecznie stwierdziłam ,że nie będą miała na to czasu i stres by mnie zjadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za bardzo nie mam wyjścia, bo wersja przyjęcia jest mocno budżetowa i to mi się bardziej kalkuluje. Sala jest nieduża, niewielu gości także dam radę Mam jeszcze sporo czasu, żeby tak wszystko rozplanować, żeby się udało.
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 16:26   #4185
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Dokladnie w tym mozemy sie zgodzic. Jednak profesjonalisci w swoim fachu kosztuja.
Nasz DJ jest z polecenia od znajomych u których grał, wesele było do 5 rano goście nie schodzili z parkietu. Na spotkaniu powiedział nam, że mają już tak wyrobioną markę, że nigdzie się nie ogłaszają i grają praktycznie tylko z poleceń. W tym roku zagrali na 43 weselach, grają w całej Polsce, repertuar ustalają z Parą Młodą, z tego co mówił coraz popularniejsze są wesela tematyczne czyli muzyka typowo lata 70 albo 90. Opinie które przeczytałam o nich na wizażu wszystkie pozytywne. Od 2017 roku biorą 5 tyś, w cenie mają dekorację światłem na życzenie. Teraz sprowadzali reflektory specjalnie z Holandii, koszt jednego ok 15 tyś. więc na sprzęcie nie oszczędzają.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MargaretHagar Pokaż wiadomość
Ja za bardzo nie mam wyjścia, bo wersja przyjęcia jest mocno budżetowa i to mi się bardziej kalkuluje. Sala jest nieduża, niewielu gości także dam radę Mam jeszcze sporo czasu, żeby tak wszystko rozplanować, żeby się udało.
Pewnie wszystko jest do ogarnięcia
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:10   #4186
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
My postawimy flaszke na stole przy ktorym bedzie siedzial zespol. Pani z ktora podpisywalismy umowe dotyczaca sali mowila, ze to nie chodzi o to zeby zespol rozpic, ale o to, zeby oni tez sie dobrze bawili i tym samym jeszcze lepiej wykonywali swoje zadanie. Wierzę, ze sa profesjonalni i nie pozwola sobie na ryse na swoim wizerunku.
A co powiecie na to, ze moj fotograf byl kiedys na weselu na ktorym nie mial miejsca przy stole? Nic nie pil i nic nie jadl przez cala impreze Dlatego umiescil w umowie punkt mowiacy o zapewnieniu posilku. :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ewentualnie wino postawie na stol. Mamy miec fotografke dj i animatora wesel . Kazdy po flaszce weselnej dostanie do domu z nich
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:19   #4187
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Ja ewentualnie wino postawie na stol. Mamy miec fotografke dj i animatora wesel . Kazdy po flaszce weselnej dostanie do domu z nich
To tez fajne rozwiazanie. My dzieci nie bedziemy mieli na weselu, wiec animatorka odpada. Zdradzisz jaki jest koszt takiej uslugi?
Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Ja ewentualnie wino postawie na stol. Mamy miec fotografke dj i animatora wesel . Kazdy po flaszce weselnej dostanie do domu z nich
To tez fajne rozwiazanie. My dzieci nie bedziemy mieli na weselu, wiec animatorka odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:25   #4188
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
To tez fajne rozwiazanie. My dzieci nie bedziemy mieli na weselu, wiec animatorka odpada. Zdradzisz jaki jest koszt takiej uslugi?

To tez fajne rozwiazanie. My dzieci nie bedziemy mieli na weselu, wiec animatorka odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest animator razem dj nie od dzieci a od wyciagania ludzi na parkiet. A oni nazwali usluge dj plus animator
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:29   #4189
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
To jest animator razem dj nie od dzieci a od wyciagania ludzi na parkiet. A oni nazwali usluge dj plus animator
Rozumiem :-D super opcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 17:30   #4190
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Ostatnio byłam na weselu na którym było dwóch animatorów, wszystkie dzieciaki szalały na zewnątrz rodzice mieli pełen luz ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:34   #4191
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: PM 2018 cz.2

Jak czytam o cenach fotografów i dj, to już widzę, że nasz planowany budżet trzeba wywalić do kosza.
Kamerzysty w ogóle nie było w planach, ale teraz to już na serio nawet w najbardziej optymistycznej wersji tego nie zakładam.

Ojjj... już to czuję przez skórę: jak zacznie się rezerwowanie terminów i płacenie zaliczek to się zacznie i hardcore z rodzinką. Dobrze mi napisała moja koleżanka, która jest świeżą żoną: nawet sobie nie wyobrażasz co z najbliższych wychodzi przy organizowaniu ślubu i wesela, choćby nie wiadomo jak się zarzekali wcześniej, że nie będą się wtrącać.
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:35   #4192
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

My przy rozpoczęciu planowania wesela też nie spodziewaliśmy się takich cen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 18:33   #4193
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
My przy rozpoczęciu planowania wesela też nie spodziewaliśmy się takich cen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa ja to sie zderzylam ze sciana prawdy, bo w Polsce tak tanio. To wesele mnie wyniesie tyle ile tu w Irlandii. Mowilam mamie, ze trzeba bylo na Teneryfie, bo taniej.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 18:35   #4194
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: PM 2018 cz.2

Jestem tak padnięta, że nawet nie chce mi się pisać. Ja jak na razie trzymam się budżetu, ale mogę popłynąć na pierdołach typu fryzjer czy kwiaty.
I raczej przekroczymy budżet na remont..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 19:50   #4195
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Nie wiem dziewczyny jak wy to robicie. Nie dosc, ze wam sie udaje wynalezc super rzeczy to w swietnych cenach. Ja czuje sie jakas beznadziejna......w ogole mi sie juz szukac nie chce bo co cos znajde to jakas przeszkoda. Chcialabym to wszystko najwazniejsze miec zarezerwowane juz I z glowy. Meczy mnie to wszystko.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 19:59   #4196
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.2

A ja właśnie wróciłam z "imprezy" z okazji urodzin Tż. No i jest mi mega przykro przez Tż.
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 20:02   #4197
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z "imprezy" z okazji urodzin Tż. No i jest mi mega przykro przez Tż.
Co sie stalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 20:03   #4198
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z "imprezy" z okazji urodzin Tż. No i jest mi mega przykro przez Tż.
Co sie stalo moja droga jesli mozna zapytac?
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 20:17   #4199
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Co sie stalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo nie docenia tego co robię.
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 20:21   #4200
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Bo nie docenia tego co robię.
Biedactwo Moze powinnas z nim od serca porozmawiac I powiedziec mu co czujesz?

Chociaz wiadomo facetom sie wydaje, ze niektore rzeczy to kobiety obowiazek. Dobrze, ze ja mojemu to z glowy wybilam. Teraz to on narzeka, ze ja go nie doceniam.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 12:43:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.