***american Girl*** - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 17:48   #2311
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: ***american Girl***

aaaaaaaaaaaale ta Maria jest sliiiiiiiiczna!
ona ma jakiegos photobloga czy cos?
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:51   #2312
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Chii,mi sie wydaje,że ten wątek podobał by sie nawet mojemu dziadkowi.
Nie ma co ukrywać,że ładne dziewczyny przyciągają wzrok.
Wiadomo,że przynajmniej połowa AG mocno ,,przegina'',ale niektóre są bardzo efektowne.Osobiście uważam,że nie ma faceta,który by sie za nimi nie obejrzał. Czy nam sie to podoba czy nie.
Zgadzam się zresztą ja to oglądanie facetów akceptuję bo sama za ładnymi dziewcznami się obejrzę... wiekszość tu wklejonych ma ładną twarz i figurę..dodatkowo makijaż, fryzura i ciuszki robią swoje.. na pewno bym się obejrzała na ulicy za taką. Lubię oglądać piękne albo ciekawie wyglądające kobiety.

A co do idealnej cery... wiele dziewczyn ma szczęście i na prawdę ładną cere bez photoshopa..pozazdrościć.

Co do Marii ....nie wydaje mi sie, by miała poprawiane fotki.. widać na twarzy włoski i całą fakturę..a po obróbce twarz jest wygładzona trochę nienaturalnie ..jest jednolita jak maska...jednym słowem Maria ma piękną cere chyba bez obróbki


ojej 45osób przegląda wątek
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:53   #2313
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zgadzam się zresztą ja to oglądanie facetów akceptuję bo sama za ładnymi dziewcznami się obejrzę... wiekszość tu wklejonych ma ładną twarz i figurę..dodatkowo makijaż, fryzura i ciuszki robią swoje.. na pewno bym się obejrzała na ulicy za taką. Lubię oglądać piękne albo ciekawie wyglądające kobiety.

A co do idealnej cery... wiele dziewczyn ma szczęście i na prawdę ładną cere bez photoshopa..pozazdrościć.
Dzis znalazlam zdjecie Sandry bez photoshopa nie ma idealnej cery
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:55   #2314
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez patusia0407 Pokaż wiadomość
sorki Dziewczynki Ze Sie Wtrace Ale Tak Od Pewnego Czasu Obserwuje Ten Watek O Ag I Chili Napisala Czy Ktoras Z Was Ma Dowod Ze Ten Styl Nie Przyjmie Sie W Polsce Otoz Ja Mam Co Prawda Nie Robie Sie Na Ag Ale Tez Jak One Sie Maluje I Ubieram Czyli :ciemny Podlad Na Czarno Wymalowane Oczy Jasna Pomadaka I Jakies Tam Cukierkowe Ubrania I Od Czasu Do Czasu Pokrece Sobie Wlosy Oczywiscie Blond (prawie Biale) Codziennie Bedac Na Miescie Slysze Jak Leca W Moja Strone Rozne Obelgi Nierzdko Bardzo Przykre Ale Ich Juz Wymieniac Nie Bede !dzis Takze Zawitalam W Centrum Mojego Miasta I Tak Jak Mnie Dzis Ludzie Zwyzwali To Jeszcze Nigdy Mi Takich Rzeczy Nie Powiedzial W Ok 3 Dodzinnej Wycieczce Po Miescie Uslyszalam Tylko 1 Komplement !!!to Jest Poprostu Masakra W Polsce 0 Tolerancji Dla Troche Inaczej Wygladjacych Zarowno Chodzi Mi O Maetali Skinow Emo Czy Wlasnie Plastiki Czy Jak Ag! W Tej Sytuacji Nie Wiem Co Mam Zrobic ....kiedy Slysze Ze Musze Isc Na Miast To Mi Sie Za Przeproszeniem Niedobrze Robi Kiedy Pomysle O Reakcji Innych Okiedy Mnie Zobacza, A Przeciez To Mij Styl I Ciezko Go Zmienic Szczegolnie Ze Towarzyszy Mi Juz Od Blisko 4 Lat
ej no sorry bardzo, ja mam tolerancje dla metali, punkow i tych takich, bo - badz co badz - oni cos soba reprezentuja. a co reprezentuja soba dziewczyny w stylu 'american girls', jak to ktos pieknie nazwal /jak dla mnie to sa tylko spalone na solarze panienki z bialymi wlosami, ale okay, pewnie sie nie znam/?

ja takie panny kwituje wymownym spojrzeniem/parsknieciem i tyle. troche samokrytyki, w szmince i wlosach jasniejszych od skory nikt nie wyglada dobrze tylko sztucznie.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:02   #2315
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ej no sorry bardzo, ja mam tolerancje dla metali, punkow i tych takich, bo - badz co badz - oni cos soba reprezentuja. a co reprezentuja soba dziewczyny w stylu 'american girls', jak to ktos pieknie nazwal /jak dla mnie to sa tylko spalone na solarze panienki z bialymi wlosami, ale okay, pewnie sie nie znam/?

ja takie panny kwituje wymownym spojrzeniem/parsknieciem i tyle. troche samokrytyki, w szmince i wlosach jasniejszych od skory nikt nie wyglada dobrze tylko sztucznie.
w takim razie masz bardzo wybiórczą tolerancję....smutne, może z wiekiem albo wraz ze zdobywanym wykształceniem staniesz się bardziej tolerancyjna...nawet jeśli osoba nie wygląda w czymś dobrze to parsknięcie śmiechem świadczy tylko o Twoim poziomie kultury.

Poza tym czy strój musi coś reprezentować? Nie wszyscy robią się na metali tylko dlatego, że słuchają takiej muzyki, to samo z emo.. niektórzy np. noszą arafatkę bo im się podoba a nie bo niesie ze sobą przesłanie.
Prawdziwy członek subkultury nie musi manifestować swoich poglądów poprzez strój...

a nawet nie wiesz ilu jest pozerów w stylu punk, emo,metal..którzy nie mają pojęcia o danej subkulturze, interesują ich tylko ciuchy...a jednak ja takich nie krytykuję.

Patusia- ja rozumiem,że słyszysz obelgi i to jest ciężkie.. u mnie nawet dziewczyny mini spódniczke krytykowały a co dopiero american girl:/ przez wiele przemawia zazdrość, innym się to nie podoba i nie umieją tego zachować dla siebie.

No niestety.. Polska pod względem tolerancji na temat mody jest zacofana...na Zachodzie możesz wyjść w dresie albo cała na różowo i ludzi to nie interesuje.. u nas zawsze jest krytyka...a najśmieszniejsze jest to, że wielu Polaków krytykuje a na modzie i tak się nie zna...ciekawe jakby oni się poczuli, gdyby ich się krytykowało.
W Polsce najlepiej wyglądać tak jak wszyscy...jak się wyróżniasz to zawsze ktoś się przyczepi... żenada.

Chyba nie ma wyjścia z takiej sytuacji..jeśli lubisz swój styl to musisz znosić jakoś te durne obelgi:/ chociaż to trudne..ja bym raczej nie dała rady bo nie lubię się wyróżniać.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:03   #2316
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zgadzam się zresztą ja to oglądanie facetów akceptuję bo sama za ładnymi dziewcznami się obejrzę... wiekszość tu wklejonych ma ładną twarz i figurę..dodatkowo makijaż, fryzura i ciuszki robią swoje.. na pewno bym się obejrzała na ulicy za taką. Lubię oglądać piękne albo ciekawie wyglądające kobiety.

Chii
Napisałam to trochę w kontekście tych wszystkich dziewczyn,które tutaj od czasu do czasu wpadają i piszą-,,mój facet nie lubi takich plastikowych lalek,nigdy się za taką nie obejrzy''.Moim zdaniem,dziwne jest takie zaprzeczanie.Może i nie lubić,ale pooglądać zawsze może. Przecież to też taka czysto ludzka ciekawość-zobaczysz kogoś na pierwszy rzut oka atrakcyjnego i chcesz się przyjrzeć dokładniej.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:03   #2317
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dzis znalazlam zdjecie Sandry bez photoshopa nie ma idealnej cery
Pokaż.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 18:04   #2318
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ej no sorry bardzo, ja mam tolerancje dla metali, punkow i tych takich, bo - badz co badz - oni cos soba reprezentuja. a co reprezentuja soba dziewczyny w stylu 'american girls', jak to ktos pieknie nazwal /jak dla mnie to sa tylko spalone na solarze panienki z bialymi wlosami, ale okay, pewnie sie nie znam/?

ja takie panny kwituje wymownym spojrzeniem/parsknieciem i tyle. troche samokrytyki, w szmince i wlosach jasniejszych od skory nikt nie wyglada dobrze tylko sztucznie.

Jak dla mnie dziewczyny mogły by nosić włosy w kolorze ultrafioletu. Podoba im sie, lubią tak, to co mi do tego.

Parskac na kogoś??? A co ja, koń jestem...?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:05   #2319
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Pokaż.
Teraz ide wlosy myc
ale zaraz wroce i znajde
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:05   #2320
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
ale ciut przypomina ten styl w miniaturce
a ta xD
http://www.fotka.pl/profil/AgusiaJ2007/
Teraz jest chyba moda na sztuczne wlosy xD

Ta nie brzydka
http://www.fotka.pl/profil/NieodpartyUrok/
ta pierwsza to kicz poliszsz:P disco
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:07   #2321
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Co do Marii ....nie wydaje mi sie, by miała poprawiane fotki.. widać na twarzy włoski i całą fakturę..a po obróbce twarz jest wygładzona trochę nienaturalnie ..jest jednolita jak maska...jednym słowem Maria ma piękną cere chyba bez obróbki

też to zauwazylam ostatnio
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 18:07   #2322
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Chii
Napisałam to trochę w kontekście tych wszystkich dziewczyn,które tutaj od czasu do czasu wpadają i piszą-,,mój facet nie lubi takich plastikowych lalek,nigdy się za taką nie obejrzy''.Moim zdaniem,dziwne jest takie zaprzeczanie.Może i nie lubić,ale pooglądać zawsze może. Przecież to też taka czysto ludzka ciekawość-zobaczysz kogoś na pierwszy rzut oka atrakcyjnego i chcesz się przyjrzeć dokładniej.
coś w tym jest..nawet jeśli dziewczyna nie ma idealnej buzi ale ma coś zwracającego uwagę, nawet jeśli jest to tandetne i plastikowe to jednak zwraca uwagę.
Ja już kiedyś pisałam,że dziewczyny właśnie są złe o to oglądanie się za takimi dziewczynami, o to że zwracają na siebie uwafę (często także ich facetów) i potem pojawia się właśnie krytyka na forum, że blondynka w różowym to pustak i jeszcze się puszcza na pewno bo faceci się za nią oglądają a ona chce ich uwieźć ...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:08   #2323
patusia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: ***american Girl***

Narcy Ok Ale Nie Mozna Sie Takze Ograniczac Do Stareotypow Bo Wytapetowana To Juz Pusta Na Pewno Ja Nie Sadza O Sobie Zebym Byla Pusta Cz Glupia Ale Nie Sadze Ze Jestem Najpiekniejsza Cz Najmadrzejsza To Jest Poprostu Styl Makijazu I Ubioru Mojim Skromnym Zdaniem Nie Wyglad Swiadczy O Czlowiek Alecz Tak Najczesciej Sie Ocenia Ludzi Mam Wiele Znajomych Ktorzy Wlasnie Mnie Nawidzili Przez Wyglad A Teraz Gdy Mnie Poznali Jestes Bardzo Dobrymi Kumplami I Teraz Im Wogole Nie Przeszkadza Moj Styl A Przez Takie Zachowanie Jak Twoje Wiele Dziewczyn Cierpi I Do Konca Nie Moga Sie Wyrazic Poniewaz Maja Taka Blokade Ze Jezeli Tak Wyjda Na Miasto To Ich Ktos Wysmieje I Po Co Im To ??
Ja Idac Po Ulicy Nie Krytykuje Nikogo I A Takze Oczekiwalabym Tego Od Innych Ale Wiem Ze Tak Nie Bedzie
patusia0407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:13   #2324
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez patusia0407 Pokaż wiadomość
Narcy Ok Ale Nie Mozna Sie Takze Ograniczac Do Stareotypow Bo Wytapetowana To Juz Pusta Na Pewno Ja Nie Sadza O Sobie Zebym Byla Pusta Cz Glupia Ale Nie Sadze Ze Jestem Najpiekniejsza Cz Najmadrzejsza To Jest Poprostu Styl Makijazu I Ubioru Mojim Skromnym Zdaniem Nie Wyglad Swiadczy O Czlowiek Alecz Tak Najczesciej Sie Ocenia Ludzi Mam Wiele Znajomych Ktorzy Wlasnie Mnie Nawidzili Przez Wyglad A Teraz Gdy Mnie Poznali Jestes Bardzo Dobrymi Kumplami I Teraz Im Wogole Nie Przeszkadza Moj Styl A Przez Takie Zachowanie Jak Twoje Wiele Dziewczyn Cierpi I Do Konca Nie Moga Sie Wyrazic Poniewaz Maja Taka Blokade Ze Jezeli Tak Wyjda Na Miasto To Ich Ktos Wysmieje I Po Co Im To ??
Ja Idac Po Ulicy Nie Krytykuje Nikogo I A Takze Oczekiwalabym Tego Od Innych Ale Wiem Ze Tak Nie Bedzie
Niestety wiele osób ma podejście jak Narcy.. mi na przykład nie podobają się trupioblade dziewczyny ubrane na czarno w stylu gotyk ale nie krytykuję ich.. chociaż jak je widzę to strasznie mi się taki styl nie podoba...ale czy to ważne? W końcu nie ja w tym chodzę tylko one wiec skoro im się podoba to niech chodzą

ps. nie zaczynaj każdego słowa z dużej litery bo jest nieczytelnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:20   #2325
patusia0407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: ***american Girl***

Przepraszam Bardzo Chii Pomylilam Twoj Nik I Napisalam Chili Jeszcze Raz Sorki !!! Wlasnie Ty Nie Lubisz Sie Wyrozniac A Ja Lubie I Za To Cierpie Masz Calkowita Racje Z Zachodnia Kultua Bylam Na Wakacjach Na W Wielkiej Brytani I Tam Chodzilam W Rozowym Dresie W Rozowych Butach Na Glowie Mialam Rozowe Pasemka Pospinanymi Rozowymi Spinakami Wiem Ze "wieje" To Troche Kiczem Ale Nic Nie Poradze Ze Tak Lubie (ale Powoli Sie Odzwyczajam) Przyjezfdzajac Do Polski Tak Wlasnie Wygladalam Siedzac Na Lotnisku W Gaoleniowie Nic Nie Moglam Zrobic Kazy Ruch Musialam Kontrolowac Gdzyz Sie Kazdy Na Mnie Patrzyl Szcerze Mkowiac Wytykali Mnie Palcami Ale Coz Jezeli Sie Takie Cos Lubi Trzeba Liczyc Sie Z Konsekfencjami !!! Moze Za Kilka Lat To Sie Zmieni .......eh Juz Nie Bede Sie Tak Rozpisywac Bo Calkiem Zejde Z Tematu I Wejde Na Jakze Szacowny Temat Polityki .....
patusia0407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:24   #2326
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: ***american Girl***

patusia jestem ciekawa jak wygladasz.mozna prosic jakies zdjecia?nawet bez twarzy?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:25   #2327
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Jestem i daje to zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sand.jpg (27,7 KB, 427 załadowań)
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:31   #2328
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Jestem i daje to zdjecie
Jak to nie jest ładna cera to moja w takim razie jest cerą potwora

ja nie widzę na fotce nic złego,pare pieprzyków czy znamion..żadnych wiekszych niedoskonałości...moim zdaniem Sandra ma zapewne normalną cerę..raczej ładną,czasem pewnie wyskoczy jakaś niespodzianka jak każdemu....ale kto tam to wie...na fotkach zawsze cera wygląda ładniej niż w realu..wiem po sobie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:33   #2329
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Jak to nie jest ładna cera to moja w takim razie jest cerą potwora

ja nie widzę na fotce nic złego,pare pieprzyków czy znamion..żadnych wiekszych niedoskonałości...moim zdaniem Sandra ma zapewne normalną cerę..raczej ładną,czasem pewnie wyskoczy jakaś niespodzianka jak każdemu....ale kto tam to wie...na fotkach zawsze cera wygląda ładniej niż w realu..wiem po sobie.
Nie mowie ze brzydka ale nie jest idealna
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 18:35   #2330
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Na razie tyle, ale jak chcecie to zaraz jeszcze mogę coś wkleić
.
wklej jeszcze Jenn Bo dawno juz nowych fot nie widzialam
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:40   #2331
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ***american Girl***

tak mi na mysl przyszlo... ta jej kolezanka wyglada przy Marii jak hagrid z harego potera



chii moje oko tez lyse glowki orzyciagaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_5d2133bddc9bc4cea3463a9cd37ecf27.jpg (41,2 KB, 420 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:44   #2332
malowanka92
Raczkowanie
 
Avatar malowanka92
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 112
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Były panie kaczodziobe, teraz czas na Panne Wytrzeszcz
Chyba wzoruje się na tej pani http://e.pardon.pl/pa71/31cc8b0e00135a3546840c02
malowanka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:00   #2333
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: ***american Girl***

ooooooo nnnnnnnnieeeeeee, patrzcie na tych przytulonych kolesi https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6794261

patusia miej litosc i pisz normalnie ja napisze tylko jedno - jesli sie slyszy tyle obelg, to trzeba z tego wyciagnac jakies wnioski. Jak mi piszesz o ciemnym podkladzie i bialych wlosach... to sobie moge tylko wyobrazac We wszystkim trzeba miec umiar.

Edit: a na fotce Sandry tez nie widze zadnych niedoskonalosci, zreszta czy ktos pisal ze ona jest idealna?

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2008-03-04 o 19:01 Powód: e
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:09   #2334
Lilianaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 54
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
ja napisze tylko jedno - jesli sie slyszy tyle obelg, to trzeba z tego wyciagnac jakies wnioski. Jak mi piszesz o ciemnym podkladzie i bialych wlosach... to sobie moge tylko wyobrazac We wszystkim trzeba miec umiar.
W krytykowaniu również.

Co do ciemnego podkładu i białych włosów... no jak kto tam lubi. Z opisu dziewczyny wynika, że na pewno jest zadbana. Gwarantuje, że po polskich ulicach chodzi wiele gorzej ubranych ludzi . Poza tym nie trzeba mieć Bóg wie czego na sobie żeby się co niektórym narazić
Lilianaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:13   #2335
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: ***american Girl***

Maria jest sliczna...chcialabym miec taki nosek,figure i wlosy ehhh
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:16   #2336
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez malowanka92 Pokaż wiadomość




oj, dobre, dobre
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:18   #2337
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: ***american Girl***

Ale ze co? Widzisz jakies slowo krytyki w mojej wypowiedzi? ja oczywiscie nie mowie, ze ludzi na ulicy trzeba wyzywac czy sie z nich smiac, tak robia tylko "ludzie" bez kultury.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:19   #2338
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
tak mi na mysl przyszlo... ta jej kolezanka wyglada przy Marii jak hagrid z harego potera


Powiedziałabym raczej, że ona wygląda jak hobbit przy człowieku normalnego wzrostu... Ile ona ma? 150? 140?
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:25   #2339
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Powiedziałabym raczej, że ona wygląda jak hobbit przy człowieku normalnego wzrostu... Ile ona ma? 150? 140?
nie... 116
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:51   #2340
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
nie... 116
żartujesz prawda?
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.