Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 14:38   #151
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
tak ale np u mnie ta większa ilość potencjalnych partnerek nie wynika z desperacji, tylko po prostu wiele mi się podoba
mam na myśli kobiety z którymi mógłbym być - więc nie na zasadzie "potwór nie potwór"
mnie się podoba tak niecała połowa, średnio 4 lub 5 na 10 kobiet na ulicy podoba mi się na tyle, że mógłbym z nimi być
takich z którymi mógłbym współżyć jeszcze więcej ale liczmy tylko te lepsze, z którymi mógłbym być - ich i tak jest dużo
I one wszystkie są faktycznie takie ładne? To co z teorią, że kobiety łaskawiej oceniają siebie nawzajem i byle nie miała odwagi to już jest piękna. Rzadko się przyglądam ludziom na ulicy, ale takich faktycznych piękności naliczę kilka, już z uwzględnienie, że dajmy na to Joanna Krupa nie jest w moim typie, ale jest atrakcyjna.

Może po prostu niektóre kobiety stwierdzą, że on nie jest modelem, ale im się podoba i chcą z nim być, zamiast wkręcać sobie i innym, że nagle połowa społeczeństwa jest 7/10 i wyżej.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 14:42   #152
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
I one wszystkie są faktycznie takie ładne? To co z teorią, że kobiety łaskawiej oceniają siebie nawzajem i byle nie miała odwagi to już jest piękna. Rzadko się przyglądam ludziom na ulicy, ale takich faktycznych piękności naliczę kilka, już z uwzględnienie, że dajmy na to Joanna Krupa nie jest w moim typie, ale jest atrakcyjna.

Może po prostu niektóre kobiety stwierdzą, że on nie jest modelem, ale im się podoba i chcą z nim być, zamiast wkręcać sobie i innym, że nagle połowa społeczeństwa jest 7/10 i wyżej.
dla mnie są ładne, może jestem mało wymagający natomiast w życiu nie miałbym przy nich poczucia, że muszą coś nadrabiać
nie każda jest 10/10 ale są atrakcyjne, po prostu

stupid girl - masz w tym poście odpowiedź odnośnie tych modelek
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 14:48   #153
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
adeedra, stewardesa - Wy rozumiecie ten bełkot, więc może powiecie o chodzi

Przeciętny facet, z przeciętnym, wyglądem i cała resztą ma pretensje, że nie zdejmują przed nim majtek dziewczyny wyglądające jak modelki VS, a sam gardzi przeciętnymi dziewczynami uważając, że stanowi dla nich za wysokie progi?
Że gardzi to zgoda, ale nie ma pretensji, tylko udaje, że to akceptuje, bo to normalne, że pasztety nie zasługują na minimum szacunku.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 14:52   #154
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
adeedra, stewardesa - Wy rozumiecie ten bełkot, więc może powiecie o chodzi

Przeciętny facet, z przeciętnym, wyglądem i cała resztą ma pretensje, że nie zdejmują przed nim majtek dziewczyny wyglądające jak modelki VS, a sam gardzi przeciętnymi dziewczynami uważając, że stanowi dla nich za wysokie progi?
On nie ma o to do kobiet pretensji, on chce żeby przestały kłamać i nazywały wszystko po imieniu. Pretensje to on ma do natury, że nie urodził się dostatecznie śliczny (tak mu się wydaje). Nie uważa się za za wysokie progi dla przeciętnych, po prostu mu się nie podobają na tyle, żeby z nimi być, a że tylko takie chcą dla niego majtki zdejmować (bo jak te ładniejsze chcą, to pewnie sobie jaja robią z biednego chłopaka), to wydaje mu się, że ma problem. Nie wiem czy to jest bardziej zrozumiałe od tego, co on napisał
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 14:58   #155
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Nie oszukujmy się wygląd ma znaczenie. Tylko dla mnie najprzystojniejszym facetem z Polski jest Andrzej Piaseczny, a dla koleżanki Eryk Lubos
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 14:59   #156
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
On nie ma o to do kobiet pretensji, on chce żeby przestały kłamać i nazywały wszystko po imieniu. Pretensje to on ma do natury, że nie urodził się dostatecznie śliczny (tak mu się wydaje). Nie uważa się za za wysokie progi dla przeciętnych, po prostu mu się nie podobają na tyle, żeby z nimi być, a że tylko takie chcą dla niego majtki zdejmować (bo jak te ładniejsze chcą, to pewnie sobie jaja robią z biednego chłopaka), to wydaje mu się, że ma problem. Nie wiem czy to jest bardziej zrozumiałe od tego, co on napisał

nie wiem, ale przynajmniej bardziej treściwe
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:02   #157
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Że gardzi to zgoda, ale nie ma pretensji, tylko udaje, że to akceptuje, bo to normalne, że pasztety nie zasługują na minimum szacunku.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 15:07   #158
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
nie wiem, ale przynajmniej bardziej treściwe
przeciętne też majtek nie zdejmują
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:10   #159
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Że gardzi to zgoda, ale nie ma pretensji, tylko udaje, że to akceptuje, bo to normalne, że pasztety nie zasługują na minimum szacunku.
Pasztety to wiadomo, że nie zasługują, ale tu mowa o przeciętnych.
Bóldupica obejmuje głównie to, że jak przeciętny facet (faktycznie przeciętny, a nie typ Khal/Krewet) zasunie tekst klasy:
podobały mi się modelki VS ale zapoznałem Grażynę, no grubą dupę ma i uważałem to za obleśne, ale nadrabia bo dobrze gotuje i domyta chodzi
to będzie wielka burza o to, jaka to z gościa podła świnia.
Natomiast jak kobieta zaserwuje coś a'la:
podobali mi się wysocy, przystojni bruneci, a mój facet jest niższy ode mnie, więc nie chodzę na wesela ani żadne imprezy, żeby to głupio nie wyglądało i nie pozwalam nam robić zdjęć na stojąco, seks był średni, ale teraz jest prawie fajnie, bo w ogóle to cudowny facet tylko szkoda, że nie 10cm wyższy
to jest pełne zrozumienie i akceptacja, nic totalnie nie jest nie w porządku z takim tekstem. Mimo, że to wsio rawno z tekstem gościa.

Jak się już utwierdzi, w przekonaniu, że znowu ma do czynienia z taką sytuacją (a utwierdza się momentalnie, bo zaraz dostaje argumenty) to płynie swoim klasycznym nurtem, recytując swoje wiersze podczas gdy kobiety oskarżają go o to, że on ich nie szanuje - co jest nieprawdą, bo bardzo je szanuje (o ile są szczupłe, jędrne, młode, stosownie ubrane, potrafią sklecić jakieś w miarę zrozumiałe zdanie sygnalizujące chęć odbycia z nim stosunku i mają ładną twarz).
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:22   #160
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
przeciętne też majtek nie zdejmują
Jak nie?
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:22   #161
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
zdziwiłabyś się
pełno lasek traktuje tinder jak drugą sympatię.pl
na seks to tam może się umawiać jakiś enrique, bo jakiś procent napalonych kobiet tam siedzi, ale reszta to normalnie tam męża szuka, serio

może zagranico tak jest ale u nas serio nie
o.O
to moze zmień miejsce poszukiwań?
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nigdy niczego takiego nie napisał.
a ja się wredna głupia czepiam biednego wizażanka
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 15:23   #162
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Pasztety to wiadomo, że nie zasługują, ale tu mowa o przeciętnych.
Bóldupica obejmuje głównie to, że jak przeciętny facet (faktycznie przeciętny, a nie typ Khal/Krewet) zasunie tekst klasy:
podobały mi się modelki VS ale zapoznałem Grażynę, no grubą dupę ma i uważałem to za obleśne, ale nadrabia bo dobrze gotuje i domyta chodzi
to będzie wielka burza o to, jaka to z gościa podła świnia.
Natomiast jak kobieta zaserwuje coś a'la:
podobali mi się wysocy, przystojni bruneci, a mój facet jest niższy ode mnie, więc nie chodzę na wesela ani żadne imprezy, żeby to głupio nie wyglądało i nie pozwalam nam robić zdjęć na stojąco, seks był średni, ale teraz jest prawie fajnie, bo w ogóle to cudowny facet tylko szkoda, że nie 10cm wyższy
to jest pełne zrozumienie i akceptacja, nic totalnie nie jest nie w porządku z takim tekstem. Mimo, że to wsio rawno z tekstem gościa.

Jak się już utwierdzi, w przekonaniu, że znowu ma do czynienia z taką sytuacją (a utwierdza się momentalnie, bo zaraz dostaje argumenty) to płynie swoim klasycznym nurtem, recytując swoje wiersze podczas gdy kobiety oskarżają go o to, że on ich nie szanuje - co jest nieprawdą, bo bardzo je szanuje (o ile są szczupłe, jędrne, młode, stosownie ubrane, potrafią sklecić jakieś w miarę zrozumiałe zdanie sygnalizujące chęć odbycia z nim stosunku i mają ładną twarz).
Zgodnie ze swoją definicją szacunku, dodać należy
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:27   #163
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

dotarłam do krańca internetu - wybory mister latino international

http://www.misterlatinointernacional...ntestants.html

Przyznać się której spadły majtki
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:27   #164
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Zgodnie ze swoją definicją szacunku, dodać należy
Wiadomo.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:29   #165
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
dotarłam do krańca internetu - wybory mister latino international

http://www.misterlatinointernacional...ntestants.html

Przyznać się której spadły majtki
Jorge Luis, Diego M. i ostatni dają radę
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:31   #166
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:31   #167
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
o.O
to moze zmień miejsce poszukiwań?
serio cię to dziwi?
nawet jak jesteś przystojniakiem to i tak większość tam będzie chciała związku z tobą
co nie koliduje z tym, że po dwóch dniach już będziesz mieć fajną laskę chętną na seks od zaraz - ale i tak proponując wszystkim sparowanym kobietom seks (albo sugerując), większość się oburzy, mały procent się zgodzi

ale z perspektywy przystojniaka to nie ma znaczenia, bowiem tak jak pisałem - po dwóch dniach ma już chętne kobiety
no i dodaj, że część tych oburzonych też by się z nim szybko przespała, gdyby trochę pobajerował

tam prawie każda kobieta żyje w przeświadczeniu, że wszędzie dookoła są latawice i tylko ona jest taka porządna i niedzisiejsza
a to bzdura - większość dziewczyn właśnie cnotkuje mniej lub bardziej, a te napalone to zdecydowana mniejszość

ale tinder i tak jest najlepszy z tych wszystkich portali
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:32   #168
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:35   #169
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
dotarłam do krańca internetu - wybory mister latino international

http://www.misterlatinointernacional...ntestants.html

Przyznać się której spadły majtki
Bardzo przyjemny Janusz w czerwonym.
Zresztą pozostali też ładni, tylko ten styl fotograficzny "na nagrobek dla supermana" jest ciężkostrawny.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 15:36   #170
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

To, co najbardziej odstrasza od autora, to poleganie na wyliczeniach, "statystykach", stereotypach, pewien rodzaj klepek na oczach- ślepej wierze głupotom wyczytanym w internetach i zasłyszanym od kolegów. Powtarzanie krzywdzących stereotypów, które nijak mają się do dużej części dziewczyn. Jak ja bym usłyszała takie tełorie, to wiałabym, aż by się kurzyło, bo dla mnie to świadczy o wąskich horyzontach.

Mniejsza pewność siebie, czy nieśmiałość mi nie przeszkadza, śmieszą mnie faceci nieskończenie przekonani o swojej za☠☠☠istości. Za to odstrasza fakt, że autor tak boi się niepowodzenia, że przestaje próbować, tłumacząc to sobie jakimiś teoriami. No niestety, autorze, bez ryzyka niepowodzenia się nie obędzie. Weź to na klatę, bo właśnie tej odwagi moim zdaniem Ci brakuje.

Albo sobie czekaj, a w tym czasie normalni faceci znajdą sobie normalne dziewczyny, mimo większej czy mniejszej atrakcyjności fizycznej. Każdy jakoś się dobiera, to właśnie niby u kobiet ważniejszy jest wygląd, a jakoś te mniej atrakcjne z natury, też są w szczęśliwych związkach. A wy autorzy śmiesznych teorii czekajcie, aż kobiety obniżą wymagania po 30 roku życia albo polecą na waszą kasę, skoro uważacie, że nie macie w sobie nic ciekawszego do zaoferowania. Kto myślący kieruje się w życiu głupimi stereotypami i teoriami z internetu? Chyba każdy wie, że takie informacje traktuje się z przymrużeniem oka, a w życiu powinno kierować się własnym rozumem i traktować indywidualnie każdą osobę. Większość ludzi trafia na siebie przez przypadek, przez zbieg okoliczności, coś zaiskrzy, ale trzeba spróbować i zrobić pierwszy krok w odpowiednim momencie. Przez przekonanie o niepowodzeniu i strach przed ryzykiem możecie przegapić okazję.

A co do zegara biologicznego, chęci zamążpójścia, to wśród moich najbliższych znajomych to faceci bardziej pragną wziąć ślub i mieć dzieci. Większość moich koleżanek albo a) nie chce porodu i boi się tego jak zmieni się ich ciało- tu ja się zaliczam, b) nie chce w ogóle mieć dzieci. Faceci nie mają tych obaw i to oni bardziej naciskają na potomstwo. Tak samo większość moich koleżanek, tak jak ja, jest niewierząca i nie mamy takiego parcia na ślub, za to trafili nam się wierzący faceci. I wcale nie jesteśmy podróżującymi szczęśliwymi dobrze zarabiającymi singielkami, bo chcemy miłości i związku, ale nie czujemy parcia na ślub i dzieci.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:37   #171
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Jorge Luis, Diego M. i ostatni dają radę
Nawet nie masz pewności, czy to faktycznie penis, czy tylko spodnie mu się tak ułożyły. Twarzy nie widać, nawet nie wiesz czy w ogóle ma oczy.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:39   #172
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nawet nie masz pewności, czy to faktycznie penis, czy tylko spodnie mu się tak ułożyły. Twarzy nie widać, nawet nie wiesz czy w ogóle ma oczy.
Ale ja czuję, że to penis
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:46   #173
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Ale ja czuję, że to penis
Niby kobieca intuicja... ale ja jednak w chwilę po pierwszym odruchu zainteresowania pomyślałam, że to co zobaczyłam w wyobraźni było zbyt piękne, by prawdziwe
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:47   #174
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Niby kobieca intuicja... ale ja jednak w chwilę po pierwszym odruchu zainteresowania pomyślałam, że to co zobaczyłam w wyobraźni było zbyt piękne, by prawdziwe
to jest latino nie thailand. tam muszą być prawdziwe penisy
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 15:56   #175
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
dotarłam do krańca internetu - wybory mister latino international

http://www.misterlatinointernacional...ntestants.html

Przyznać się której spadły majtki
Moje podpełzły pod same pachy. Esu ale fircyki

Mogłybyście się już laski zgodzić, że baby som zue i paczo ino na wygląd/kaskę, bo krewni i znajomi kreweta mnożą się jak króliki ostatnio, a co jeden to nudniejszy jest
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:04   #176
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
dotarłam do krańca internetu - wybory mister latino international

http://www.misterlatinointernacional...ntestants.html

Przyznać się której spadły majtki
o matko moje oczy! Majty na swoim miejscu, panowie to zdecydowanie nie mój typ.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:06   #177
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Wiedziałam XD
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:07   #178
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:10   #179
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
serio cię to dziwi?
nawet jak jesteś przystojniakiem to i tak większość tam będzie chciała związku z tobą
co nie koliduje z tym, że po dwóch dniach już będziesz mieć fajną laskę chętną na seks od zaraz - ale i tak proponując wszystkim sparowanym kobietom seks (albo sugerując), większość się oburzy, mały procent się zgodzi

ale z perspektywy przystojniaka to nie ma znaczenia, bowiem tak jak pisałem - po dwóch dniach ma już chętne kobiety
no i dodaj, że część tych oburzonych też by się z nim szybko przespała, gdyby trochę pobajerował

tam prawie każda kobieta żyje w przeświadczeniu, że wszędzie dookoła są latawice i tylko ona jest taka porządna i niedzisiejsza
a to bzdura - większość dziewczyn właśnie cnotkuje mniej lub bardziej, a te napalone to zdecydowana mniejszość

ale tinder i tak jest najlepszy z tych wszystkich portali
a czego Ty właścwie szukasz, bo już się pogubiłam? seksu czy związku?
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:13   #180
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wyczekanie na obniżenie wymagań przez kobiety.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 13:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.