Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 19:57   #391
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Wczoraj znowu zawitałam douglas ostatni raz. 1300 zł na zakupy równa sie 0 próbek tylko dwa batoniki duplo , gosc obok zakupy 80 dych i próbka perfum chanel
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 20:02   #392
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
wredne ekspedientki z douglas

Wczoraj zawitałam douglas juz któryś raz z kolei. 1300 zł na zakupy równa sie 0 próbek tylko dwa batoniki duplo , gosc obok zakupy 80 dych i próbka perfum chanel
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 20:03   #393
MatyldaK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 14
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

ja bardzo lubię tam chodzić, jest ogromny wybór i często ciężko mi wyjść ...
MatyldaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 20:10   #394
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

ogromny wybór faktycznie tam jest jak i ogromne złodziejki
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 09:28   #395
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Kochamlato472 Pokaż wiadomość
Wczoraj znowu zawitałam douglas ostatni raz. 1300 zł na zakupy równa sie 0 próbek tylko dwa batoniki duplo , gosc obok zakupy 80 dych i próbka perfum chanel
Bo facet mój mąż jak kupuje cos dla mnie czasem, to dostaje masę próbek, ja, w te j samej cenie: jedną
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 09:36   #396
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Hehe chyba faktycznie tak jest jak napisałaś "instynkt łowiecki" dziewczynom się włącza))
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:37   #397
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

W czym problem? jak dostaje probke, ktora mi nie odpowiada proszę o wymianę. Z braku asertywności założyłaś wątek?
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 09:19   #398
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Ja Douglasa wspominam bardzo miło: obsługiwały mnie zawsze świetne osoby. Tam kupiłam pierwszy podkład, pierwszą czerwoną szminkę, pierwsze perfumy... i całe mnóstwo innych rzeczy.
To jedyny sklep, do którego przychodziłam, kiedy szukałam porady kosmetycznej albo pomocy. Panie z Douglasa (czasami Pan) potrafili mi dobrać produkty idealne: wszystko pasuje jak skrojone na miarę, jakby pomagała mi profesjonalna wizażystka, której porady kosztują setki złotych
Próbki też zawsze dostawałam bez problemów. A zachęty do kupienia dodatkowych produktów chyba nie były męczące, bo w sumie ich nie pamiętam. Poza tym naprawdę wiele razy to, co doradzała mi obsługa, okazywało się strzałem w dziesiątkę, chyba dlatego nie czułam się nagabywana.
W Rossmanach albo innych Superpharmach nikt tak o kosmetykach nie rozmawia - owszem, mogę zadać pytanie, ale nigdy nie słyszę w odpowiedzi więcej niż sama wiem. Panie polecają zawsze albo coś, co akurat jest na promocji (raz usłyszałam, że powinnam kupić perfumy X "bo przecież są na promocji". Kiedy odpowiedziałam, że szukam takich, które będą do mnie pasować, bo perfumy kupuję ze względu na zapach, nie tylko cenę, kobieta spojrzała na mnie jak na wariatkę ), albo aktualne hity z Youtuba, czyli przereklamowane badziewie niewarte nawet kilku złotych.
No, ale mojego ukochanego Douglasa na Stawowej w Katowicach zamknięto W innych Douglasach nie czuję tej magii (Galeria Katowicka i SCC odpychają mnie samą swoją istotą, mam alergię na galerie handlowe).
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 17:50   #399
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

A o to dziewczyny Nasze próbki które powinnyśmy otrzymać przy zakupach: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited

Proste , ze pierwsza lepsza polska perfumeria nie posiada chanel ponieważ dystrybutor tych perfum ma kontrakt tylko z nielicznymi perfumeriami w tym np. z douglas, sephora, więc nie wiem skąd sprzedający je posiada )

Edytowane przez Kochamlato472
Czas edycji: 2016-12-25 o 17:58
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 19:26   #400
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Cóż, wydaje mi się, że to jakaś loteria jeśli chodzi o próbki. Może mają jakąś pulę? Mnie też zdarzyło się nie dostać nic za zakupy ok. 300zł, ostatnio natomiast dostałam próbkę Shalimar przy zakupie pincety Tak więc następnym razem pewnie coś dostaniesz.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;68933651]
W Rossmanach albo innych Superpharmach nikt tak o kosmetykach nie rozmawia - owszem, mogę zadać pytanie, ale nigdy nie słyszę w odpowiedzi więcej niż sama wiem. Panie polecają zawsze albo coś, co akurat jest na promocji (raz usłyszałam, że powinnam kupić perfumy X "bo przecież są na promocji". Kiedy odpowiedziałam, że szukam takich, które będą do mnie pasować, bo perfumy kupuję ze względu na zapach, nie tylko cenę, kobieta spojrzała na mnie jak na wariatkę ), albo aktualne hity z Youtuba, czyli przereklamowane badziewie niewarte nawet kilku złotych.
[/QUOTE]
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 19:36   #401
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

U mnie bywa bardzo różnie, ostatnio kupiłam coś za 90 zł i nie dostałam zupełnie nic, czasem za podobną kwotę dostaję dwie próbki perfum. Ale ogólnie próbki w Douglasie mnie nie powalają, nigdy nie dostałam więcej, niż dwie próbki perfum i to zazwyczaj są zapachy, które mnie nie interesują i potem rozdaję czy leżą nieużywane. Moim zdaniem powinni mieć próbki wszystkich posiadanych zapachów i pytać przy kasie, co nas interesuje.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 19:40   #402
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;68941936]U mnie bywa bardzo różnie, ostatnio kupiłam coś za 90 zł i nie dostałam zupełnie nic, czasem za podobną kwotę dostaję dwie próbki perfum. Ale ogólnie próbki w Douglasie mnie nie powalają, nigdy nie dostałam więcej, niż dwie próbki perfum i to zazwyczaj są zapachy, które mnie nie interesują i potem rozdaję czy leżą nieużywane. Moim zdaniem powinni mieć próbki wszystkich posiadanych zapachów i pytać przy kasie, co nas interesuje.[/QUOTE]

Dlatego właśnie wolę Sephorę Bez problemu robią odlewki każdego zapachu, nawet ostatnio już po odejściu od kasy ekspedientka zobaczyła, że wącham jeszcze tester i sama zapytała, czy któryś zapach mnie zainteresował i czy dać do przetestowania
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 23:40   #403
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Cytat:
Napisane przez Kochamlato472 Pokaż wiadomość
A o to dziewczyny Nasze próbki które powinnyśmy otrzymać przy zakupach: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited

Proste , ze pierwsza lepsza polska perfumeria nie posiada chanel ponieważ dystrybutor tych perfum ma kontrakt tylko z nielicznymi perfumeriami w tym np. z douglas, sephora, więc nie wiem skąd sprzedający je posiada )

Chyba za bardzo Cię emocje ponoszą.
Nie każdy Sprzedawca na allegro czy innych olx-ach wynosi próbki z polskiej perfumerii zabierając je tym samym klientom.
Podejrzewam że część z nich może mieć jakieś dojścia np. za granicą.

Faktem jest że daleko nam do innych krajów pod względem giftów, promocji, próbek itp.

Co do samej perfumerii Douglas to lubię i zamawiam ale w sklepie online. Jak mam iśc do stacjonarki to dostaję gorączki.
Niestety, parę razy byłam świadkiem wartościowania klientów przez konsultantki w zależności od ubioru i posiadanych dodatków.

Zauważyłam też że w mniej obleganych perfumeriach czy w mniejszych miastach obsługa jest milsza a atmosfera bardziej przyjazna.

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2016-12-26 o 10:18
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 10:03   #404
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Sephore? Ja mam takie srednie doswiadczenia raczej... W polsce poproszenie o probke jest traktowane jak zbrodnia. Bylam w stanach - poprosilam o probke bez zakupow, w pewnym miescie w stanie wisconsin(mieszkalam przez 4 lata w miasteczku majacym mniej niz 1000 mieszkancow, nie tak jak 99% polakow, w nowych jorkach i chicago ). Reakcja ekspedientki? "Sure, gonna be done in one sec.", z usmiechem poszla i przyniosla. W polsce? 2 razy prosilam o odlewke perfum bez zakupow. Jakas mloda siksa zrobila wielkie oczy i warknela "zaraz przyniose". Zostawila mnie na 5 minut, zabrala tester, jak spojrzalam to sue gapily z kolezanka na mnie, nie wiem czy obgadywaly czy co. Przyszla i mi dala, jak wychodzilam to mi nie odpowiedzialy nawet na do widzenia...
Nie robilam tam zakupow. Coz, ja osobiscie nie mam ochoty wydac kilku stow na kosmetyk/zapach, ktory pozniej okaze sie klapa, tak juz mam... Zaznaczam ze bylam dla nich tam mila, usmiechnieta, pani na poczatku tez, kiedy pytala w czym pomoc bylo to w wawie, w pewnej sephorze niedaleko pewnej stacji metra, przesiadkowej, mieszczacej sie tuz obok Douglasa... Moze nie wylece za "zdradzenie" lokalizacji
W usa dostalam torbe probek kupujac flakon perfum za kilkadziesiat $, nawet nic nie wspomnialam, dziewczyna przy kasie jeszcze pytala, czy jest cos co chce przetestowac, zeby dlstac probke. W polsce przy zakupach na prawie tysiaka dostalam 3 saszetki kremu i probke podkladu w odcieniu dla mulatki.
Powiem szczerze, ze wcale mnie te probki nie obchodza - i tak najczesciej je wyrzucam, serio, nie sa mi do niczego potrzebne(tak jak mam wrazenie co niektorym, jak sie piekla, ze nie dostali probki pol mililitra kremu ). Chce tylko pokazac roznice, jak jest gdzies indziej, a jak jest w polsce.
Probki powinny byc chyba dla klientow, a nie dla pracownic, ktore wynosza je calymi torbami, obdarowuja cala rodzine i wszystkie znajome, troche zostawiaja dla siebie, a reszte sprzedaja na alledrogo. Nie wiem czy wszedzie tak jest - ale znalam taka jedna pania, ktora dokladnie tak robila...
W Douglas jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie chyba dostac probki, nie wiem czy wgl je maja.
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 11:35   #405
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

A ja się zastanawiam dlaczego Douglas ma inną wersję Acqua di Gioia niż Sephora i większość znanych mi perfumerii. Właśnie dostałam w prezencie flakonik z Douglasa i zastanawiałam się czy to nie podróba bo flakon ma inaczej umieszczone napisy , kartonik inną szatę graficzną a i sam zapach minimalnie inny , bo akurat mam normalną wersję do porównania. Wiecie o co w tym chodzi?
perfumy.jpg lewy Sephora, prawy Douglas
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 12:23   #406
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

No niestety, tak to jest. Fajnie jest dostać coś na przetestowanie, bo większa szansa, że wrócimy. Sklep online, a stacjo to zupełnie coś innego. Ja wolę zamawiać przez internet, bo zawsze mam próbki i to takie, jak wybiorę, nie trzeba się prosić itp.

Polityka w Dougu jest taka, że niby nie mogą dać próbki podkładu bez zakupów, kręcą nosem, czasem dadzą, czasem nie.

Generalnie często ich nie rozumiem, bo bywały sytuacje takie, choć to akurat w Sephorze, że przy dwóch kasach były klientki. Ja przy jednej, przy drugiej jakaś kobieta. Ja kupowałam coś za ok. 200pln, ona podobnie, bo jakieś perfumy 30ml na dniach vip. W ogóle nie ogarniała, że może mieć taniej, babka jej wyjaśniła, a potem przyniosła jej chyba ze trzy miniatury kosmetyków, a babeczka, która obsługiwała mnie, powiedziała, że może jeszcze X, bo to ta firma co perfumy, dołożyła kolejną miniaturę. A do mnie zwróciła się po chwili: "a pani dam do przetestowania naszą bazę pod podkład Sephora"

Jasne, że mogłam mówić, że ja też chcę takie jak ta pani, ale byłam tak zażenowana sytuacją, że po co. Po prostu ich wymysłów się nie ogarnie.

Nie mówiąc o tym, że połowa pracownic się nie zna i dobierają podkład o trzy tony za ciemny, bo nie ogarniają. Albo polecają wyłącznie nowości, twierdząc, że wszystkiego używały i jest wow wow (a nowość od 3 dni w Polsce).
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 19:17   #407
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

neverending story

edit: powyższe dotyczyło wątku założonego na Perfumach, a przeklejonego tutaj (przekierowanie nadal jest na Perfumach)

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam dlaczego Douglas ma inną wersję Acqua di Gioia niż Sephora i większość znanych mi perfumerii. Właśnie dostałam w prezencie flakonik z Douglasa i zastanawiałam się czy to nie podróba bo flakon ma inaczej umieszczone napisy , kartonik inną szatę graficzną a i sam zapach minimalnie inny , bo akurat mam normalną wersję do porównania. Wiecie o co w tym chodzi?
Załącznik 6811801 lewy Sephora, prawy Douglas
myślę, że pytać o to lepiej tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=984146
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2016-12-26 o 19:19
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 21:23   #408
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Ja przeważnie zamawiam online w Sephorze, ale jeśli zakupy robię osobiście, preferuję również sephorę - zawsze miło, bez problemu dostaję próbki podkładów, w douglasie niekoniecznie W Sephorze ostatnio kupowałam jedynie bazę smashboxa i dostałam próbkę hugo boss. W douglasie nigdy niczego nie dali, a i nie chcieli mi dać do przetestowania podkładu, choć wyraźnie mówiłam, że przed zakupem, przy problematycznej cerze, wolę przetestować podkład przez cały dzień. W końcu łaskawie dali, ale produktu tyle, co kot napłakał, natomiast w Sephorze dostawałam próbki na 2-3 użycia.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2016-12-26 o 21:24
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 05:59   #409
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość

W usa dostalam torbe probek kupujac flakon perfum za kilkadziesiat $, nawet nic nie wspomnialam, dziewczyna przy kasie jeszcze pytala, czy jest cos co chce przetestowac, zeby dlstac probke. W polsce przy zakupach na prawie tysiaka dostalam 3 saszetki kremu i probke podkladu w odcieniu dla mulatki.
Powiem szczerze, ze wcale mnie te probki nie obchodza - i tak najczesciej je wyrzucam, serio, nie sa mi do niczego potrzebne(tak jak mam wrazenie co niektorym, jak sie piekla, ze nie dostali probki pol mililitra kremu ). Chce tylko pokazac roznice, jak jest gdzies indziej, a jak jest w polsce.
Probki powinny byc chyba dla klientow, a nie dla pracownic, ktore wynosza je calymi torbami, obdarowuja cala rodzine i wszystkie znajome, troche zostawiaja dla siebie, a reszte sprzedaja na alledrogo. Nie wiem czy wszedzie tak jest - ale znalam taka jedna pania, ktora dokladnie tak robila...
W Douglas jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie chyba dostac probki, nie wiem czy wgl je maja.
Nie przeczę, że procedury obsługi w UK/USA są diametralnie inne niż w Polsce ( mam wrażenie, że w UK/USA próbki służą właściwemu celowi, czyli zachęceniu klienta do zakupu produktu pełnowymiarowego a w polskiej mentalności stanowią nagrodę za zakupy, co nieustannie mnie dziwi). Często korzystam z sieci Sephora w UK i muszę niestety przyznać rację, że o ile w UK klient jest w centrum zainteresowania obsługującej go asystentki, o tyle w Polsce jako klient czasem czuję się jak zło konieczne (zwłaszcza jeśli akurat nie mam na sobie makijażu lub określonych ciuchów). W UK nie jest ważne, jak klient wygląda i co kupił bo fakt, że akurat dziś wydał 10 funtów nie oznacza, że następnym razem nie wyda 100, więc sieć nie pozwala sobie na zrażanie do siebie klienta tym samym odsyłając go do konkurencji. I tu jest chyba pies pogrzebany, czyli tak zwany hund begraben
W UK ( o USA nie wspomnę) jest po prostu wiecej sieciówek oferujących te same lub podobne produkty podobnych lub tych samych marek i jeśli klient zostanie potraktowany źle w jednej sieci, bez problemu przeniesie się do innej. A u nas co? Mamy do wyboru dwie wiodące sieciówki: Douglasa lub Sephorę. Tak więc siła nabywcza i tak rozłozy się mniej więcej równo, więc po co o klienta się starać? Nie wierzycie? To prosze porównać sobie programy lojalnościowe tej samej sieci (np Sephory) w Polsce i w USA/UK. Proszę posłuchać sobie, co o klientach mówi niejaka Olfaktoria (eks asystentka Douglasowa a obecnie wielka, pożal się Boze, gwiazda internetów) w filmiku o żenujących zachowaniach klientów sieciówek (można filmik znaleźć na YT) i jak określa proszenie o próbki.

W Polsce zawsze robię zakupy w jednej i tej samej Sephorze. Dlatego, że jestem tam traktowana dobrze, zgodnie z zasadami sprzedaży obowiązującymi na świecie. Nigdy nie odmówiono mi tam zrobienia próbki, jeśli o nią poproszę a nie ma firmowej a za większe zakupy dostaję gifty (nie, nie mam kompleksów by prosić o zrobienie próbki bo jak nie znam danego produktu to najpierw pragnę go wypróbować zanim kupię/nie kupię). Ale pomijając już próbki i gifty- jestem tam traktowana jak klient. Jestem w centrum zainteresowania obsługującej mnie asystentki, która potrafi poradzić, podpowiedzieć, odradzić i stara się, żebym była z zakupów zadowolona. To chyba jest najważniejsze i dlatego będąc w Polsce zawsze do tej konkretnej Sephory wracam.

Natomiast w Twoim poście nie podoba mi się oskarżanie asystentek o kradzieże próbek. Niefajnie oskarżać bez dowodów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2016-12-27 o 06:00
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 15:31   #410
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Aktualizacja z Sephory. Podtrzymuję swoje zdanie. Byłam dziś po czarny beauty blender i puder ze smashboxa. Nie dość ze skorzystalam ze znizki 25%, to dostałam podkład sheseido do przetestowania i paletkę róży sephory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 16:49   #411
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

No cóż pozostaje przenieść się do sephory jak to wszystko czytam.

Edytowane przez Kochamlato472
Czas edycji: 2016-12-27 o 16:55
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:29   #412
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Do Kate012
dokładnie się z Tobą zgadzam ekspedientki kradną co mogą i ile mogą i tak jak napisałaś obdarowuja funfele, rodziny i aukcje internetowe- tu oczywiście już za kasę. Ostatnio wydałam 1500 a ona mi daje 2 próbki badziewnego kremu do twarzy a ja jej na to ze nie dziękuję ponieważ ja mam tłusta cerę a nie sucha oczywiscie do tlustej nie dostalam Cóż.... cała esencja naszej kochanej polski.

PS. Nasze polskie ekspedientki jak tylko by mogły /słownictwo/ całe flakony

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2016-12-28 o 04:31 Powód: słownictwo
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 00:27   #413
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

ja kiedys robilam zakupy glownie w douglasie, ostatnio przerzucilam sie na sephore bo upodobalam sobie marki ktore sephora ma na wyłączność, ale ostatnio poszlam raz do douglasa, poprosic bez zakupów o próbke podkladu-nietaniego bo TF, pani zrobila bez zająknięcia porządną próbke w słoiczku, jeszcze mi doradziła ktory podkład bedzie najlepszy. Ogólnie nigdy nie miałam tam problemu jak prosilam o próbki podkladów,chyba ze akurat w testerze nic nie było.
Jesli chodzi o handel próbkami na allegro, rownie dobrze moga to byc osoby takie jak ja, ktore prawie zawsze je dostają a nieszczególnie lubią używać.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 04:30   #414
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Cytat:
Napisane przez Kochamlato472 Pokaż wiadomość
Do Kate012
dokładnie się z Tobą zgadzam ekspedientki kradną co mogą i ile mogą i tak jak napisałaś obdarowuja funfele, rodziny i aukcje internetowe- tu oczywiście już za kasę. Ostatnio wydałam 1500 a ona mi daje 2 próbki badziewnego kremu do twarzy a ja jej na to ze nie dziękuję ponieważ ja mam tłusta cerę a nie sucha oczywiscie do tlustej nie dostalam Cóż.... cała esencja naszej kochanej polski.

PS. Nasze polskie ekspedientki jak tylko by mogły /słownictwo/ całe flakony
Proszę o ogarnięcie emocji lub polecą kolejne punkty, tym razem za złamanie innego punktu regulaminu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 04:35   #415
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Cytat:
Napisane przez Kochamlato472 Pokaż wiadomość
Do Kate012
dokładnie się z Tobą zgadzam ekspedientki kradną co mogą i ile mogą i tak jak napisałaś obdarowuja funfele, rodziny i aukcje internetowe- tu oczywiście już za kasę. Ostatnio wydałam 1500 a ona mi daje 2 próbki badziewnego kremu do twarzy a ja jej na to ze nie dziękuję ponieważ ja mam tłusta cerę a nie sucha oczywiscie do tlustej nie dostalam Cóż.... cała esencja naszej kochanej polski.

PS. Nasze polskie ekspedientki jak tylko by mogły /słownictwo/ całe flakony
Dziewczyno, pohamuj trochę bo na razie dajesz nienajlepsze swiadectwo o sobie a nie o asystentkach z perfumerii. Nie masz dowodów, więc nie oskarżaj nikogo o kradzież.

BTW- próbki nie są nagrodą za zakupy i nie po to producent je wypuszcza.

PS
Dziękuję, Laislo.
Przepraszam, nie zauważyłam Twojego wpisu. Czy mam ten edytować?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2016-12-28 o 04:37
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 06:08   #416
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: wredne ekspedientki z douglas

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
(...)

PS
Dziękuję, Laislo.
Przepraszam, nie zauważyłam Twojego wpisu. Czy mam ten edytować?
Miałaś prawo wyrazić swoje zdanie Mijanou.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 06:54   #417
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Samego w sobie DOUGLASA lubie, ale ta obsluga Panie patrza na wszystkich z gory :/
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 11:39   #418
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Ci wszyscy co każą mi się pohamowac i podważają kradzież ekspedientek to albo same nimi sa albo dostają paki próbek od swoich kolezaneczek które tam pracują bo przecież im bardziej się należy za nic niż klientce która wyda 1000 zł i może chętnie by coś wyprobowala a w przyszłości kto wie może i kupiła. Podsumowując jedne wielkie dno i polskie prostactwo nie ma granic.


Do Kaja2301 wątpię, że to są próbki które klientki dostają i sprzedają ponieważ jeśli dostają je z taką częstotliwością jak ja za 1000zl= jedna próbka kremu, to żeby wystawić 10 stron z testerami i probkami perfum potrzebowały by co najmniej 20 lat:》


Do laisla Nie szkodzi w Polsce zazwyczaj jeśli ktoś zaczyna mówić trochę prawdy na glos to się go wywala, blokuje albo skraca głowę i po sprawie dalej wszystko wraca do zlodziejczej normy;)) mam nadzieje, ze choć trochę osób wie lub się wlasnie dowiedzialo jak polskie Douglasy wyglądają od zaplecza; ))

Musze jeszcze dodać, że największym problemem tych pań jest niestety zazdrość, jak widzą, że stać Cię na kosmetyki za 1000 zł to możesz zapomnieć o próbkach itd. tzw. ciesz się, że jeszcze żyjesz bo jak miały by laser w oczach to już byłoby po Tobie. Traktowanie klienta np. stoję w kolejce po pakowanie swiateczne kosmetyków a ekspedientka mnie nie zauważa jakbym była powietrzem i zaprasza faceta za mną który okazał się bardziej kulturalny niż sama ekspedientka i słusznie zauważył ze jeszcze ja stoję, a moment wcześniej gdy płaciłam jej oczy wlepialy się we mnie z zazdrości. To jest chore i poniżej pasa takie zagranie bezczelne! !!
Nie rozumiem tego wszystkiego bo przecież jeśli takich akcji by nie było to i klient z wieksza przyjemnością by wrócił a i sklep lepiej by prosperowal itd. No ale cóż widocznie mają to gdzieś ale i ja mam gdzieś bo od jakiegoś czasu robie zakupy w internetowym Douglasie i tez mam to co chce i próbki są zawsze i lepiej się czuje bo nikt nie potraktuje mnie bezczelnie i bez ich wielkiej łachy, szkoda tylko że takie wielkie damy wylądowały w sklepach jako proste ekspedientki.

Edytowane przez Kochamlato472
Czas edycji: 2016-12-28 o 13:08
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 13:54   #419
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Nie, nie jestem asystentką ani nie mam koleżanek asystentek, które mnie obdarowują.

Można mieć zastrzeżenia co do obsługi w Douglasie/Sephorze, owszem. Ale nie wolno nikogo posądzać o kradzież próbek bez dowodów bo to nie jest ani miłe ani uczciwe. No i inna sprawa, że swoje uwagi można wyrażać nieco bardziej powsciągliwie. Przecież, na bogów, nie jesteśmy na rynku przy stoisku z warzywami, prawda?

Ponownie proszę Cię o stonowanie wypowiedzi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 14:06   #420
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Co sądzicie o Perfumerii DOUGLAS

Mijanou, nie tłumacz się jej kim jesteś albo nie bo to nie ma sensu.

Kobieta ewidentnie ma jakiś niesamowity ból odwłoka o te idiotyczne próbki. Jak komuś zależy na wypróbowaniu konkretnego produktu i spotka się z odmową to chyba można poprosić kierownika sklepu czy cokolwiek, ewentualnie zmienić miejsce robienia zakupów.

Ale oskarżanie Bogu ducha winnych ludzi i w ostatnim poście też Wizażanek o kradzież bez cienia dowodów dyskwalifikuje taką osobę od prowadzenia z nią jakiejkolwiek dyskusji. Za to kwalifikuje się - mam nadzieję - do kolejnego ostrzeżenia. Post zgłosiłam.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-02 17:21:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.