Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-10, 00:14   #3841
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

W temacie blogów: ogłaszam konkurs na najbardziej obciachową nazwę jaką zdarzyło wam sie spotkać


takie piękne koszmarki, podarowane mi przez google:

wlosowelove
martusiowykuferek
kosmetasia
naturalnazakupoholiczka
blogkokoszki
kosmetykikasiorry
kociamberwpodróży
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:27   #3842
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ciężki to był tydzień, ale dzisiaj TGIF
Zimnica straszna i wieje, za to coraz widniej od rana
Skończyłam Tablice jestem z siebie dumna, bo ciężko się je czyta. Przyznam, że ciekawa to historia. Nie miałam pojęcia o frankistach. Człowiek się całe życie uczy

Kolorówki z wiekiem używam jakby coraz mniej. Dobra kreska, maskara i raczej stonowane cienie. Ja również posiadam takie chyba 10 letnie z burjois. I dalej są ok, nie uczulają, nic się z nimi nie dzieje wyrzucić szkoda
Za to kremy, sera itp...tutaj trudno mi się opanować
Cieszę się za to, że kolekcja perfum się zmniejsza. Jestem z siebie dumna. Potrafię się oprzeć pokusom

Kawa miłe panie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:51   #3843
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

A ja tydzień wolnego
Wiec kawy brak - pisze z łóżka
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 08:55   #3844
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Recenzje na blogach są przekłamane i naciągnięte.
Dostaje dziewczę za darmo kosmetyki,to jak tu zjechać ,że cos nie pasuje?
Będzie krytyczna,nikt nic nie da..

Na wizazu juz nie recenzuję .Odechciało mi się po masowym usuwaniu moich wypocin..

Długo,długo byłam nieświadomym, ogłupiałym konsumentem.

Poznałam Paulę,odmieniło się moje podejście do dbania o siebie.

Uważam, że nawet w największym zabieganiu trzeba znaleźć czas na pielęgnację. To sygnał dla nas, że siebie lubimy. Mamy mniej kompleksów, problemów, pretensji do świata. Zdrowa dawka egoizmu nikomu nie zaszkodzi.

Mon Cherry -to obie nadajemy z łóżek
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 09:24   #3845
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Witam dzierżąc w ręku pyszną kawę

tak szybciutko bo bo praca... chociaż praca nie zając, nie ucieknie

Zdrówka życzę Michell i Mon Cherry

Witaj Mar_jolka
Oczywiście, że cienie, pudry prasowane czy róże w kamieniu nie wyrzucamy po roku użytkowania. Ale po tym czasie producent nie obiecuje nam że dany kosmetyk np. nie uczuli. Na kosmetykach osadzają się drobnoustroje, bakterie i licho wie jaka jeszcze zwierzyna Ja myję wszelkiej maści pędzle często ale widzę w pracy ( bo niech podniesie rękę ta kobieta, która w pracy się maluje ), że dziewczyny mają pędzle, które chyba nigdy albo rzadko widziały wodę.

Powiadasz, że używasz maści z retinolem 7 lat. Moja cera byłaby już chyba przezroczysta Ale wszystko zależy od kondycji naszej skóry.

Aussie, jest kilka książek w moim życiu, do których podchodziłam wielokrotnie. Jestem takim molem książkowym i jak dorwę książkę staram się czytać do końca. Ale czasami odpadam, po prostu nie wchłaniam zawartości
Nie pozwalam sobie jednak żeby ambicja zabiła we mnie chęć czytania.
"Imię róży" - kiedy oglądnęłam film wiedziałam, że muszę dopaść do książki. Początki tej miłości były trudne. Ale warto było. romans był tego wart
"MIstrz i Małgorzata" - klasyk, podchodziłam również kilka razy czekając na TEN moment
i właśnie " Księgi Jakubowe" Na początku stwierdziłam Qvo vadis ?? Nie wiedziałam o czym czytam... Ale od czego internet, poczytałam sporo o Jakubie Franku i voila!

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 11:51   #3846
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Mary dziekuje ale nie jestem chora. Tylko wolne dzieci maja i moglam sobie pospac do pozna :
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 13:19   #3847
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

La Mary, od zawsze poprawiam sobie brwi, taki genetyczny brak włosków w dwóch miejscach Rodzinne. Przeszłam przez większość dostępnych u nas kosmetyków, najbardziej lubie chyba wosk+cien z rodzimej Bell i kredkę z Bobbi Brown. Zrobiłam sobie również lekki permanentny metoda piorkowa, który po pierwszym tygodniu przerysowania - wygląda bardzo naturalnie. Minusem jest jego scieranie, czyli szybko i tak poprawiam zarys cieniem Zle zrobiony makijaż jest tragiczny, ostatnio w tramwaju patrzeć nie mogłam na młoda dziewczyne. Kolor ciemnego brazu ok, ale jakas kretynka zrobiła jej zły zarys - brwi od nosa były za krótkie, za wysoko się zaczynały i to zaczynały się, nie jako łuk, ale idelnie pionowa kreska Od razu w oczy rzucała się fałszywka tego spapranego początku zarysu. To samo, ale nizej i nie pionowo - byłoby ok.
Uzywam teraz i chwale serum polecone chyba przez Caffe - Hydrahyaluron czy jakos podobnie. Minusem jest dostepnosc. Z kremów pod oczy - rano 1 shiseido, w południe drugie, wieczorem Gebhard
Z kremów nawilzajacych mecze Arkane z peptydami, ale mi nie pasuje. Krem jest lekki, prawie wodnisty. MOja cera nie czuje się usatysfakcjonowana. Jak potrzebuje czegos solidnego - nakładam olejek decleora i bogaty krem decleora A rano krem z wit D i SPF 50 Yonelle - skusiło mnie nareszcie higieniczne opakowanie. Krem nie jest zły, ale trzeba się streszczać przy nakładaniu, by go sprawnie rozsmarować...

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Wzorem do wyrzucania przeterminowanych kosmetyków nie będę Lubie róze, rozne, kupowałam w swoim czasie i co - mam wyrzucać...? Nic się z nimi nie dzieje, a zużycie 1 całego opakowania rozu to przecież lata! Z tuszami prościej - wysychaja - weg. Sporo mnie zresztą rozczarowało, obecnie mój top to benefit roller lash - wydłuza, pogrubia, nie skleja, podkręca, szybko się nakłąda, szybko zmywa, nie mam kalki, nie osypuje się...
Mocno ograniczyłam zresztą zakupy kosmetyków I dobrze. Powoli , powoli zużywam zapasy...Ostatnio testowałam nowy roz benefita. ładny. Ale mam w szufladzie rownie ładne
Valmonta miałam sporo w miniaturach. Kremy, jak kremy - tak samo, jak la prairie - przerost formy i ceny nad trescia
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 14:24   #3848
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.



Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Recenzje na blogach są przekłamane i naciągnięte.
(......)

Na wizazu juz nie recenzuję .Odechciało mi się po masowym usuwaniu moich wypocin..

Długo,długo byłam nieświadomym, ogłupiałym konsumentem.
Hmmm to i na Wizazu nie ma uczciwych recenzji.. tylko-hmm-sponsorowane??? Uswiadomcie mnie co nieco

A wracajac do retinoli- nigdy nie slyszalam o tekim problemie po nim jak cienka, przezroczysta skora. Chetnie bym cos wiecej sie dowiedziala. Moze jakis artykul? Bo naprawde nie mam problemow z cera po tych 7 latach z retinolami ( z przerwa wakacyjna) Co wiecej- zaczelam stosowac nawet mocniejsze retinole ( zorac)

Jak sobie radzicie z odwykiem zakupowym? .... kolorowka, perfumy, bielizna- to niestety moj problem... I to wale nie jest jakas kompensacja potrzeb- nie narzekam na swoj zwiazek
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 15:59   #3849
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe znam markę, miałam mydła i balsam do ciała. Polecam.

Nie jestem specjalistką od doradzania w temacie zakupoholizmu. Twierdzę, że nie mam z tym problemu
Mam fazy, tzn kompulsywne zakupy np kosmetyków do włosów, biżuterii, potem butów czy odzieży sportowej. Mija. I po jakimś czasie powtórka. I takim sposobem potrafię kupić trzy, cztery pary butów sportowych. Mam za to wspólniczkę, która jest chętna na praktycznie wszystko (córka).

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Aussi mam podobnie. Z wiekiem używam mniej kolorówki. Podkłady (używam dwóch), róż, tusz, jeden cień, rozświetlacz, szminka. Czasami coś do konturowania.

Kupiłam dziś pastę tahini. Już wiem, że to moja miłość
Robię różne pasty z cieciorki, ciecierzycy, fasoli a ta pasta tak pięknie wzbogaca smak.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Aussi miałam pytać, byłaś w nowej filharmonii w Szczecinie ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 16:34   #3850
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Hej po małej przerwie
Zakończyłam dziś urlop wychowawczy. W poniedziałek wracam do pracy chyba z tej niechęci na samą myśl od środy jestem chora. Syn tez chory, w sumie to od niego się zaraziłam. Zdążył iść do przedszkola całe 3 dni i tyle z naszej adaptacji, bo zachorował. No istne szaleństwo

Dzisiaj byłam na korekcie makijażu permanentnego brwi, po 2 latach, także Miszka, przybijam piątkę. Przy okazji zrobiłam kwasik na twarz.

Caffe, o firmie Yope słyszałam wiele dobrego i zamierzam wypróbować, w PL w Home&you mozna podobno dostać, ale nie wiem, czy produkty do czyszczenia też, czy tylko kosmetyki.

Z tematu kolorowki - ja ostatnio kupiłam podkład Catrice za niecałe 30 pln i mi bardzo podpasował i stwierdziłam, ze bardzo mnie to cieszy, bo jest dużo tańszy od lubianego przeze mnie Lancôme a nie gorzej na facjacie mi leży
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 16:35   #3851
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość



Hmmm to i na Wizazu nie ma uczciwych recenzji.. tylko-hmm-sponsorowane??? Uswiadomcie mnie co nieco

A wracajac do retinoli- nigdy nie slyszalam o tekim problemie po nim jak cienka, przezroczysta skora. Chetnie bym cos wiecej sie dowiedziala. Moze jakis artykul? Bo naprawde nie mam problemow z cera po tych 7 latach z retinolami ( z przerwa wakacyjna) Co wiecej- zaczelam stosowac nawet mocniejsze retinole ( zorac)

Jak sobie radzicie z odwykiem zakupowym? .... kolorowka, perfumy, bielizna- to niestety moj problem... I to wale nie jest jakas kompensacja potrzeb- nie narzekam na swoj zwiazek
Mar_jolka pisząc o przezroczystej cerze dodałam wysłużonego emontikonka no... puściłam oko
Moja cera jest po prostu cienka ( zdiagnozowana przez dermatologa ) i mimo, że nie jest wrażliwa potrafi czasami buntować się jak małe dziecko. A nadmiar retinoidów zrobiłby ze skóry pergamin. Stąd nazwałam cerę przezroczystą
Stosuję kremy z mała ilością retinolu co kilka dni. I dla mnie mojej cery to już hardcor
Ale mówisz - masz. Artykuł "ciemna strona retinoidów" z blogu Kosmostolog. Kobieta ma wiedzę i doświadczenie.

A wracając do kosmetyków konkretnie kolorówki to zdaję sobie sprawę, że trochę tego mam ale dzielę moją "kolekcję" na dwa sezony. jeden róż, jeden podkład, czasami dwa Cienie we wszystkich odcieniach beżu w ciągłym użytkowaniu

Kamlisa byłam RAZ ( pierwszy i ostatni ) u makijażystki dodam znanej makijażystki w stolicy. Przy okazji wizyty u mojej przyjaciółki. Chciałam nauczyć się odpowiedniego makijażu czyli makijażu naturalnego z podkreśleniem moich atutów. Wyszło... 'zrobiona' jak z filmu Koszmar z ulicy Wiązów Niedobre oko, brwi, usta. Brak umiaru nawet w ilości podkładu. A wcześniej piała nad moją cera Byłam przerysowana, wulgarna... jedynie policzki były ładnie podkreślone różem.
Może ta kobieta z tramwaju była u tej samej makijażystki
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 20:17   #3852
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

LaMary, widzę że mamy podobny typ skóry - ja też nie toleruję retinolu.
Za to witamina C mi bardzo służy. Daje o wiele lepszy efekt, szczególnie ta jej najdroższa postać, niestety

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Anyż, jakie wersje Yope miałaś? Możesz mi opisać zapachy? Fajne? Do czego byś porównała?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Wonder, no nareszcie
Dawno Cię nie było, a jak wracasz do pracy to obiecaj że o nas nie zapomnisz tak jak Samartali która zniknęła już chyba na dobre
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 21:02   #3853
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

La Mary, to była dziewczyna, nastolatka włąsciwie i miała permanentny, a nie zwykły makijaż Poprawienie czegos takiego jest już problematyczne...
Raz mnie umalowała pani z sephory. full luksusowy make up. nie mogłam zrobić miny, by mi skorupa nie pekła i nie pokazywały się zmarchy, o istnieniu których moja 35 letnia skora nie wiedziała
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 22:53   #3854
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyż - co to za cudo - tahini?

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Kama, Ty się nie znasz takie brwi są teraz w modzie, im bardziej kanciaste tym lepsze

Jak widać są ekstremistki które zawsze przejdą level wyżej (dosłownie) aby tylko zrobić sobie to wymarzone selfie na instagram
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 00:11   #3855
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffeine -
Tahini to masło sezamowe

Uwielbiam i dodaje zawsze do owsianki
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 08:46   #3856
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
LaMary, widzę że mamy podobny typ skóry - ja też nie toleruję retinolu.
Za to witamina C mi bardzo służy. Daje o wiele lepszy efekt, szczególnie ta jej najdroższa postać, niestety

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Anyż, jakie wersje Yope miałaś? Możesz mi opisać zapachy? Fajne? Do czego byś porównała?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Wonder, no nareszcie
Dawno Cię nie było, a jak wracasz do pracy to obiecaj że o nas nie zapomnisz tak jak Samartali która zniknęła już chyba na dobre
Caffe jestem coś nie po drodze mi ostatnio było.
Na pewno nie zapomnę, wlasnie, oświećcie mnie, co najlepiej zainstalować na telefon, żeby korzystać z wizażu ? Aplikację wizaż czy tapatalk ? Siedząc w domu nie miałam tego dylematu bo zawsze laptop albo iPad, nie wiem co najlepiej śmiga w tel. Gosia, Ty chyba czesto gęsto używasz wizażu na telefonie, co polecasz ?
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 09:12   #3857
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wonder, tapatalk zdecydowanie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 09:15   #3858
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Wonder, tapatalk zdecydowanie
dzięki Gosia
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 09:30   #3859
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Tak, tahini to pasta sezamowa. Koniec smaku jest z lekką goryczą, ale jako dodatek jest doskonały. U mnie do past na słono, które zastępują mi wędlinę. Można na słodko, z miodem, kombinacji jest mnóstwo.

Co ja miałam yope....
mydła: werbena, figowe
balsam chyba werbena
mydła bardzo fajnie pachną, nie wysuszają naskórka, dobry skład
balsam szybko się wchłania, co dla mnie jest podstawą. Używam tego typu kosmetyków rano, i jak balsam zostawia film na skórze to dla mnie dyskwalifikacja. Nie mogę nałożyć spodni, jak robię się tępa Balsam miał dobry niedrażniący zapach, na to też zwracam bardzo uwagę.

Wonder mam podkład catrice. Jest naprawdę dobry, cena jeszcze lepsza .

Słońce świeci moje szczęście nie zna granic.

Dziś bawię się na wieczorze panieńskim. Dawno na tego typu imprezie mnie nie było. Z racji wieku oczywiście

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Caffe teraz tak myślę, że te kosmetyki porównałabym do kosmetyków sylveco. Uwielbiam ich żel do twarzy, tymiankowy Używam od dłuższego czasu.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 10:24   #3860
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kawa!
Wonder fajnie,ze jesteś

La Mary jaki kolor z Collistar lift uzywasz?
Jeżeli nie było by dla Ciebie problemem,to weż mi próbkę z Douglasa
Miszka ma daleko do cywilizacji i musi żebrać na forum
Ostatnio testowałam nowe dziecko w stajni Sisley.
Podkład b.fajny,ale cena z kosmosu
Znow mam przesuszona cerę.Jasna cholera z tym cyklem ..Przed @ wahania hormonalne odbijają się na mojej facjacie..

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Anyz co Ty tam szamasz pożywnego
Muszę oswiecic się w temacie
U mnie dziś pudding chia na mleku kokosowym.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 10:35   #3861
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Miszuś co nowego testujemy ? a jak Ci podszedł ten krem Pauli, który ostatnio brałyśmy ?

Powiem Wam, ze ostatnio zaczęłam coraz mniej szaleć z udziwnianiem w pielęgnacji i im mniej nakładam i mniej rzeczy stosuję, to cera naprawdę mi się odwdzięczyła i już dawno nie była taka fajna. I nawet żadnej niespodzianki przed @

Caffe, Ty chyba kiedyś polecalas cos dobrego, co pomogło Ci na zatoki, podałabyś proszę jeszcze raz co to ? Z góry dziekuje mój partner ma w kółko problemy z zatokami i chciałabym mu sprzedać Twój patent.

Kupiłam sobie buty w Wojasie, taka pocieszajka mała
https://wojas.pl/produkt/25536/botki-damskie-6584-51
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 10:59   #3862
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wonder, fajne buty
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 10:59   #3863
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Pytanie nie do mnie, ale mnie uratowało płukanie zatok. Takie cuś mam:

Sinus%20Rinse%20Kit-MAIN.png
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 11:11   #3864
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wieje, ale za to słonecznie

Anyżkowa- oczywiście, że byłam w naszej filharmonii i to wiele razy. Za tydzień znowu idziemy Bardzo lubię te wyjścia i naszą filharmonię

Zaraz ruszam do miasta.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 11:33   #3865
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyż, dzięki za recenzje. Ufam twojej opinii. Bardzo mam ochotę wypróbować
Czy mydła są kremowe czy to raczej taka wodnisto-żelowa konsystencja?

No i te wszystkie specyfiki do sprzątania... od razu mam ochotę coś wyszorować
Ładny zapach płynu do mycia szyb lub kafelków, to dopiero luksus

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Kawa. Błoga cisza nagle nastała... Tż zabrał Małą na spacer.
Słońce za oknem, jak miło.

Wonder, Physiomer Jet Strong.
Buty ładne - aaaaaaaale obcas!

Co to za cudowny podkład Catrice? Dajcie linka, bo muszę wpisać na listę zakupów i przy okazji przetestować.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Aha - Wonder, bardzo pomaga dobry nawilżacz powietrza postawiony przy łóżku i przy komputerze. Sprawdź wilgotność powietrza w mieszkaniu oraz... alergie np na kurz i pierze. Puchowe kołdry to pierwsza rzecz jakiej należy się pozbyć.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 12:38   #3866
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Miszka co ja jadam... pastę z ciecierzycy najchętniej: ciecierzyca z puszki, pomidory suszone, tahini i odrobina wody z ciecierzycy. Wszystko zblendowane. Kombinacji można stworzyć mnóstwo, zioła, czosnek, inne warzywa.
Jutro mam ambitny plan robić placuszki z dyni. Tylko nie wiem czy wypali i czy po wieczorze panieńskim nie będziemy jeść obiadu na mieście bo żadnej z nas gotować się nie będzie chciało.

A! jeszcze jedno moje odkrycie kulinarne. Dodatek w postaci prażonych orzeszków piniowych z brokułami, z risotto
niebo w gębie, polecam.

Caffe podkład ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oundation.html

Mydła są żelem przezroczystym.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 12:56   #3867
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Też mam ten podkład Catrice na liście do zakupienia w Polsce
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 12:57   #3868
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyż, dzięki!

Skąd czerpiesz te wszystkie fajne pomysły kulinarne?
Muszę zmajstrować taką pastę, myślisz że dziecko będzie jeść?

Ostatnio smażę/grilluję warzywa w nasionach sezamu. Polecam! Super zastępuje panierkę. Tylko dziecko nie chce nawet spróbować

Już kilka razy oglądałam w sklepie różne naturalne masła orzechowe. Ale nie mogłam się zdecydować... Które jest smaczne?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 12:57   #3869
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

A właśnie, w jakiej drogerii można go dostać?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 13:07   #3870
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia, no właśnie - Catrice to polska marka?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Aha - Anyż - ja wrzucam do warzyw na patelnię grubo posiekane migdały. Tak pod koniec grillowania. Super dodatek, smaczny, zastępuje mięso

Fajny pomysł z orzeszkami pinii, muszę poszukać takich bez soli.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Miałyście coś z Iossi?
Bardzo ciekawe kosmetyki...

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.