Slow fashion - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-24, 18:18   #811
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
kaszmir to trochę inna bajka (i pierze się go ręcznie, prawda?). jeszcze tego brakuje, by sweter za 300-400 zł wyglądał źle po praniu. no i o kaszmirach z sieciówek jest troche artykułów na blogach - że są z niepełnowartościowych włókien. też są pewnie ciepłe i miłe, ale jednak do Zary nie mam zaufania (przez całokształt - akryle, poliestry, porwane ubrania, kompletny chaos rozmiarowy...)

poza tym, tak jak pisałam, nie noszę wełny, a od kilku sezonów w Zarze prawie nie da się dostać swetra z bawełny. same akryle za 200 zł. a znowu sweterki wiskozowe wyglądają tragicznie po miesiącu. podsumowujac, stanowczo odradzam.
kupiłam je w % po ok. 150 zł, nie piorę recznie, tylko w pralce (pranie delikatne) w płynie do wełny i kaszmiru generalnie wszystkie swetry, nawet te akrylowe piorę w płynie do wełny i nie narzekam
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 21:03   #812
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Slow fashion

A co sądzicie o ubraniach z Promod? Koleżanka mi ostatnio poleciła, a ze ja się kompletnie na tkaninach nie znam to nie chce kupować w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 21:09   #813
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
A co sądzicie o ubraniach z Promod? Koleżanka mi ostatnio poleciła, a ze ja się kompletnie na tkaninach nie znam to nie chce kupować w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, ze jak na sieciowke są przyzwoite. Mam sporo ciuchów stamtąd, przetrzymały w dobrym stanie wielokrotne pranie. Chyba tylko sweter jeden mi się nie udał, a tak to jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 21:33   #814
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
A co sądzicie o ubraniach z Promod? Koleżanka mi ostatnio poleciła, a ze ja się kompletnie na tkaninach nie znam to nie chce kupować w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ulubiony sklep sieciówkowy skład zawsze warto sprawdzić, ale mam mnóstwo ich ubrań i nic się z nimi nie dzieje. Wzornictwo też mi bardzo odpowiada.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 23:00   #815
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Slow fashion

[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;70103686]Mój ulubiony sklep sieciówkowy skład zawsze warto sprawdzić, ale mam mnóstwo ich ubrań i nic się z nimi nie dzieje. Wzornictwo też mi bardzo odpowiada.[/QUOTE]
Wzornictwo mają super i bardzo w moim guście Właśnie jakiś czas temu zaliczyłam parę wtop gdzie rzeczy kupione w sieciowkach do niczego się nie nadały po jednym praniu, a kasa poszła w świat i tak się zniechecilam ze długo nic nie kupowałam. A teraz mnie kusi, oj kusi odkąd pokazała mi ten sklep

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 06:37   #816
pumpkinjuice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 23
Dot.: Slow fashion

Czy reklamujecie te wtopy i zniszczone po 1 praniu ubrania? Jesli pranie odbywa się zgodnie z zaleceniem na metce, to teoretycznie ubranie nie ma prawa się rozlecieć, rozciągnąć lub zmechacić.
pumpkinjuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 06:40   #817
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez pumpkinjuice Pokaż wiadomość
Czy reklamujecie te wtopy i zniszczone po 1 praniu ubrania? Jesli pranie odbywa się zgodnie z zaleceniem na metce, to teoretycznie ubranie nie ma prawa się rozlecieć, rozciągnąć lub zmechacić.
Mój sweter się skurczyl. Ale nie mam pewności, gdyż w tamtym czasie zaczęłam tyć, więc nic nie reklamowalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!


Edytowane przez Yariewenka
Czas edycji: 2017-01-26 o 06:42
Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 16:34   #818
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Slow fashion

Z przyjemnością dołączę do Waszego wątku

Od razu mam do Was pytanie. Szukam od kilku miesięcy klasycznej torebki na co dzień. Rzecz jasna chcę, żeby była pierwszorzędnej jakości i służyła mi jak najdłużej. Zrobiłam się b. wybredna i nawet wzornictwo najlepszych selektywnych marek (na które i tak nie chciałabym wydawać pieniędzy) wydaje mi udziwnione Wiele torebek mi się podoba, ale potrzebuję konkretnego modelu, który właściwie wyobraziłam sobie na bazie oferty różnych marek. Jednak każda ma jakieś wady. Straciłam dużo czasu i nadzieję, aż w końcu zupełnym przypadkiem znalazłam idealną na stronie http://verapelle24.pl. Czy spotkałyście się z produktami tej marki? Chwalą się dobrej jakości skórą itp., ale nigdy o nich nie słyszałam. Torba nie jest droga i to wzbudza moje wątpliwości, ale nawet te 140 zł to dla mnie strata pieniędzy, jeżeli miałabym nie być zadowolona.

Żeby nawiązać do tematu, dodam, że ostatnie zdanie zawiera moją "filozofię" slow fashion. Kupować jedynie rzeczy idealne, z których będę w 100% zadowolona. Kupowanie czegoś dlatego, że jest tanie lub ma jakieś niedociągnięcia, jest dla mnie wyrzuceniem pieniędzy.

Edytowane przez coffee and cigarettes
Czas edycji: 2017-01-27 o 16:35
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:19   #819
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Slow fashion

Coffeeandcigarettes, mam dwie torebki od nich - jeden worek nieśmiertelny, same komplementy od 3 lat, bo chyba tyle go mam, ale druga, kuferkowa niestety nie wytrzymała kontaktu z deszczem i wyszły bąbelki. Aha, jedna rzecz - te uchwyty przy pasku nie są metalowe - pękły mi w pierwszych tygodniach używania, ale szewc mi to naprawił za 5 złotych Nie ma co oczekiwać cudów, ale to mimo wszystko skóra, więc nie opadnie dno ani się nie potarga, co zdarza się w przypadku niektórych torebek
Przypomniało mi się, że kumpela ma mini-listonoszkę i też daję radę z tym, że nie ma podszewki.
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:49   #820
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez rurka_z_kremem Pokaż wiadomość
Coffeeandcigarettes, mam dwie torebki od nich - jeden worek nieśmiertelny, same komplementy od 3 lat, bo chyba tyle go mam, ale druga, kuferkowa niestety nie wytrzymała kontaktu z deszczem i wyszły bąbelki. Aha, jedna rzecz - te uchwyty przy pasku nie są metalowe - pękły mi w pierwszych tygodniach używania, ale szewc mi to naprawił za 5 złotych Nie ma co oczekiwać cudów, ale to mimo wszystko skóra, więc nie opadnie dno ani się nie potarga, co zdarza się w przypadku niektórych torebek
Przypomniało mi się, że kumpela ma mini-listonoszkę i też daję radę z tym, że nie ma podszewki.
Dzięki!
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 21:16   #821
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Slow fashion

Dziewczyny a orientujecie sie jak wypada rozmiarowo ta sredniej wielkosci torebka nieprostokatna? Jest duza? I jak wypada cenowo? W ogole warto?

Moja kumpela ma i twierdzi, ze sie rysuje, widac zniszczenia , ale tez bardzo ladnie sie prezentuja te torebki
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 20:30   #822
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84
Dot.: Slow fashion

Która torebka? Daj zdjęcie
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 22:00   #823
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Slow fashion

Chodzilo o Dzikiego Jozka Dopiero teraz widze, ze mi umsknelo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 10:26   #824
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Slow fashion

Cześć dziewczyny!
Nowy rok, nowe postanowienia. Już od jakiegoś czasu zaczęła mnie przytłaczać ilość "takich sobie" rzeczy, które posiadam w szafie i kosmetyczce. Czas na czystki i tworzenie budżetu i wish list. Miłym skutkiem ubocznym będą dodatkowe $ na wakacje Trzymajcie kciuki, tym razem się nie poddam!
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 14:02   #825
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: Slow fashion

O! Fajnie, że jest taki wątek.
Od jakiegoś czasu regularnie "sprzątam" szafę. Buduję bazę oraz staram się wybierać ubrania dobrej jakości, dobrze uszyte z naturalnych materiałów.

Nadmiar sprzedają lub rozdaję, całkiem beznadziejne rzeczy wyrzucam. Chciałabym jeszcze w tym roku skomponować taką szafę, by poszczególne ubrania tworzyły wiele bezproblemowych kombinacji i zestawów. Żadnych rzeczy "przeciętnych" i nie chodzi mi tu o to, by biegać w jedwabiu i koronkach cały czas, ale o to, by powstrzymać się na dobre przed zakupem rzeczy, w których coś nie gra "ale przecież tak tanio i na promocji".
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 17:00   #826
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Slow fashion

Potrzebuję prostych, skórzanych butów dobrej jakości na wiosnę. Gdzie polecacie zerknąć? Liczy się jakość, cena nie gra roli.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 19:01   #827
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Slow fashion

Nie wiem, jakiego fasonu szukasz ale Clarks, Caprice i Ryłko mogę zdecydowanie polecić. Przekonuję się do Lasockiego w CCC-naprawdę dobra jakość i dobra skóra.
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 23:02   #828
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Slow fashion

Fajne skorzane buty ma tez Lesta.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 18:44   #829
magie87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Slow fashion

Możecie mi polecić sklep gdzie można kupić ciepły, trwały sweter zakrywający tyłek w ciemnym kolorze? Kupiłam sobie jeden w New Yorker. Jest ciepły, ale już się mechaci czyli jednego sezonu nawet nie przetrwa.
magie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 13:02   #830
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez magie87 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić sklep gdzie można kupić ciepły, trwały sweter zakrywający tyłek w ciemnym kolorze? Kupiłam sobie jeden w New Yorker. Jest ciepły, ale już się mechaci czyli jednego sezonu nawet nie przetrwa.
Chyba tylko sh ☺ zerknij też na zalando, mają sporo wełnianych swetrów. Stacjonarnie polecam TK maxx. Zajrzyj też na dział męski, w dobrej cenie można upolować świetnej jakości wełniane swetry.
Akryl z sieciowki niestety nie będzie ani ciepły ani trwały.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:56   #831
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Slow fashion

Szukam sukienki która nada się na letnie wesela, czeka mnie aż 5, ale z różnych towarzystw wiec spokojnie mogę założyć ta sama, byle była porządna i naprawdę wow. Jakieś propozycje sklepów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:52   #832
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Szukam sukienki która nada się na letnie wesela, czeka mnie aż 5, ale z różnych towarzystw wiec spokojnie mogę założyć ta sama, byle była porządna i naprawdę wow. Jakieś propozycje sklepów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swego czasu kupowałam w Nook i Pretty Girl. Ale nie wiem, czy w tym drugim teraz będzie coś weselnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 19:34   #833
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
(...) Caprice (...)
Dziękuję, że przypomniałaś o tej marce!
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 13:23   #834
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Szukam sukienki która nada się na letnie wesela, czeka mnie aż 5, ale z różnych towarzystw wiec spokojnie mogę założyć ta sama, byle była porządna i naprawdę wow. Jakieś propozycje sklepów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Online szukałabym na Asos lub Zalando.
Stacjonarnie może warto zajrzeć do Mohito. Jakość nie powala ale sukienki mają fajne fasony.
Simple też jest spoko tylko ceny dużo wyższe.
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:06   #835
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Slow fashion

Wątek jak dla mnie. Świetnie,że przypomniałyście o Olimpii. Jeszcze ze 2 lata temu były tam wzory mocno babciowate, teraz widzę,że to się zmieniło. Szkoda, że Milanówek marnuje jedwab na mocno dyskusyjne wzory. Co do swetrów to mam już tylko kaszmirowe. Torebki uwielbiam Baron, płaszcze Janbor (krótkie serie), buty Maciejka, Krimen (Baldaccini) i na lato Verano- wszystkie z dobrej skóry. Co do dobrej bazy t-shirtowej to warto szukać wśród firm bieliznianych: Eldar, Darex.
Mam największy problem z koszulami ze względu na pokazny biust. Te, które pasują w biuście są za długie i za szerokie w talii i biodrach. Zamówiłam Wólczankę.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Potrzebuję prostych, skórzanych butów dobrej jakości na wiosnę. Gdzie polecacie zerknąć? Liczy się jakość, cena nie gra roli.

Mnóstwo polskich firm robi znakomite buty: Maciejka, Nessi, Carinii, Krimen (Baldaccini).
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 11:38   #836
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Szukam sukienki która nada się na letnie wesela, czeka mnie aż 5, ale z różnych towarzystw wiec spokojnie mogę założyć ta sama, byle była porządna i naprawdę wow. Jakieś propozycje sklepów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajne kroje są w szyjemysukienki.pl, ale nie mam pojęcia jak z jakością.

Jak z jakością rzeczy w COS? Ostatnio odkryłam u siebie ten sklep i niektóre rzeczy są bardzo w moim guście.
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 13:45   #837
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
fajne kroje są w szyjemysukienki.pl, ale nie mam pojęcia jak z jakością.

Jak z jakością rzeczy w COS? Ostatnio odkryłam u siebie ten sklep i niektóre rzeczy są bardzo w moim guście.
to co mam jest swietne, bardzo dobrej jakości i jak tylko jadę do miasta gdzie jest COS i mam czas idę zobaczyc co mają. Czyli mniej więcej raz na pół roku
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 13:51   #838
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
fajne kroje są w szyjemysukienki.pl, ale nie mam pojęcia jak z jakością.

Jak z jakością rzeczy w COS? Ostatnio odkryłam u siebie ten sklep i niektóre rzeczy są bardzo w moim guście.


Sporo ostatnio, głównie w trakcie % kupuję w COS. Polecam ten sklep.
Długo omijałam szerokim łukiem ten sklep a i stronka on-line do mnie nie "przemawiała" dosyć długo.
Warto tam się wybrać na dłuższy rekonesans, aby pomacać, poprzymierzać i zobaczyć się w ich fasonach. Kiedyś tak zrobiłam i przepadłam-wróciłam z 2 sukienkami kupionymi w pełnej cenie
Od tamtej pory mają we mnie wierną klientkę - kosztem innych sklepów np. MD gdzie jakość podupadła a i ceny wędrują w górę.
Uwielbiam COS za jakość, formy, inne kształty, kolorystykę. Ceny mają wysokie dlatego teraz już kupuję tylko w trakcie % i odważnie klikam ze stronki po wcześniejszym (w miarę możliwości) stacjonarnym mierzeniu.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 16:10   #839
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Slow fashion

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;70857536]Sporo ostatnio, głównie w trakcie % kupuję w COS. Polecam ten sklep.
Długo omijałam szerokim łukiem ten sklep a i stronka on-line do mnie nie "przemawiała" dosyć długo.
Warto tam się wybrać na dłuższy rekonesans, aby pomacać, poprzymierzać i zobaczyć się w ich fasonach. Kiedyś tak zrobiłam i przepadłam-wróciłam z 2 sukienkami kupionymi w pełnej cenie
Od tamtej pory mają we mnie wierną klientkę - kosztem innych sklepów np. MD gdzie jakość podupadła a i ceny wędrują w górę.
Uwielbiam COS za jakość, formy, inne kształty, kolorystykę. Ceny mają wysokie dlatego teraz już kupuję tylko w trakcie % i odważnie klikam ze stronki po wcześniejszym (w miarę możliwości) stacjonarnym mierzeniu.[/QUOTE]


Podpisuje sie pod tym Ostanie moje zakupy % w 3/4 to wlasnie COS. Z Massimo wszystko wrocilo do sklepu Szyja coraz gorzej, nie trzymaja rozmiaru i to nawet meskie rzeczy.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 15:58   #840
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Mam największy problem z koszulami ze względu na pokazny biust. Te, które pasują w biuście są za długie i za szerokie w talii i biodrach. Zamówiłam Wólczankę.

-.
O rany, jak spojrzałam na cenę regularną to uwierzyć nie mogłam, że takie coś kosztuje prawie 300 zł. Za 3 bluzki cena jest do przyjęcia, ale generalnie firmę wrzucam do worka: "jedzie na dawnej opinii, reklamie".
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-16 19:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.