Rossmann cz. XXIX - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-03, 21:31   #2221
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę i to jest https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=22691 na ten rozdmuchany temat
Nie ma go w moim udrażniaczu do rur chyba najpopularniejszym krecie, nie ma go w Axe . Jeśli ktoś zna stronę sroki to też nie wymienia go wśród "złej chemii"

Mi wit C na naczynka pomogła bardzo skąd info że nie jest dla cery naczynkowej?
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:06   #2222
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
moja paletka wygląda jak ta wyżej (cienie w wypraskach), kupiona w rossmannie na poprzedniej promocji
Hmm to ciekawe, ja widuję tylko tą drugą wersję.

MissChievousTess

Zastanawia mnie ta moda na vit. C bo to żadna nowość, żadne odkrycie, a firmy jakby się zmówiły i wszystkie naraz wypuściły. Mam wrażenie że piszesz o witaminie A. Z tego co wyczytałam to C jest właśnie dobra to skóry naczynkowej i jako składnik rozjaśniający plamy pigmentacyjne w kosmetykach do cery z przebarwieniami oraz wspomaga ochronę przeciw promieniowaniu UV - stanowi uzupełnienie dla kremów z filtrami anty-UV.

Co do filtrów to nie rozumiem czemu u nas wszystko z końcem sezonu znika z półek. Powinno coś zostać, przecież żyjemy wczasach gdzie podróżowanie to nie problem, a promieniowanie UVA jest cały rok.

Co do glinek to stałam ostatnio w sklepie i patrzyłam na takie w czystej postaci: biała, niebieska, różowa, żółta, zielona, czarna. No cała tęcza

Troszkę poczytałam o selenie. Trzeba go troszkę nie za dużo. No tylko jak to zmierzyć Suplementy diety to ogólnie zapychacze, podobno ładują w to świństwo. Jak z czymś przedawkujesz będziesz się leczyć czymś innym, a koncernom farmaceutycznym to zapewne na rękę. Ja mam dużo aptek u siebie i jeszcze powstają nowe jedna na przeciwko drugiej, to chyba o czymś świadczy

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę i to jest https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=22691 na ten rozdmuchany temat
Nie ma go w moim udrażniaczu do rur chyba najpopularniejszym krecie, nie ma go w Axe . Jeśli ktoś zna stronę sroki to też nie wymienia go wśród "złej chemii"

Mi wit C na naczynka pomogła bardzo skąd info że nie jest dla cery naczynkowej?

To pytania akurat do MissChievousTess
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:34   #2223
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Witamina C może naczynka podrażniać ponieważ ma działanie złuszczające, a poza tym może nasilać procesy zapalne. Lepsze działanie od niej na cerę naczynkową stwierdzono w przypadku badań nad wyciągiem z zielonej herbaty, ale kosmetyków na jej bazie jest na razie na rynku mało. Szczególnie u nas. Owszem, witamina C i rutyna zmniejsza przepuszczalność naczyń, ale stosowana wewnętrznie przez osoby z cerą naczynkową, a nie bezpośrednio na skórę. Lepsze dla naczynkowców choć też złuszczające są retinol i substancje do niego podobne tzw. pseudoretinol (np. w seriach dermedic), troxerutyna, kwas azaleinowy i kwas laktobionowy. One owszem złuszczają, ale stymulują rozwój kolagenu i powodują zwiększanie gęstości skóry, co zmniejsza grę naczyniową. Ja z konieczności testuję na sobie. I u mnie nawet niskie stężenia witaminy C dają efekt oparzenia chemicznego. Co innego osoby o cerze normalnej z kilkoma pękniętymi naczynkami, a co innego typowa cera naczynkowa zwykle o 30% cieńsza niż normalna, nadwrażliwa, skłonna do podrażnień słonecznych, chemicznych i mechanicznych. Nie należy odrobiny pękniętych naczynek, które są przejawem procesu starzenia mylić z cerą naczynkową, która jest schorzeniem immunologicznym jak AZS. I często używanie kosmetyków musi iść w parze z antybiotykoterapią czy leczeniem przez naświetlania. Jeśli czyjaś cera nie wymaga tak drastycznych metod to raczej nie ma cery naczynkowej. Ja np. mogę mieć podrażnienia wokół ust od samej pasty z fluorem, jak oparzenie chemiczne. Osoba z cerą normalną nie będzie mieć tego problemu. Witamina A, nawet retinol w niskich dawkach szkodzi mi dużo mniej niż witamina C.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 07:04   #2224
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Przepraszam, że się wtrącę w dyskusję Czy któraś z Was testowała już nowy (dla mnie przynajmniej ) bronzer z lovely a'la czekoladka? Nie da się ukryć silnej inspiracji too faced, a te bronzery bardzo lubię, dlatego zastanawiam się czy nie byłyby one malutką alternatywą dla tej drogiej marki?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 07:19   #2225
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Rossmann cz. XXIX

MisschevousTess ale owszem mam niestety i wyglądam bez makijażu jakbym dostała z liścia w twarz Nie stosowałam nigdy kwasów, dużych stężeń wit C, generalnie raczej łagodne składy, niczego z alkoholem itd. Antybiotykoterapia ? w życiu nie brałam zadnego antybiotyku i jestem bardzo przeciwna. Brałam za to kolagen ale nieregularnie żeby zauważyć spektakularne efekty co do cery ( biorę na co innego) za to pazurki szybko się po nim robią mocne. Generalnie pogodziłam się ze stanem jaki jest że naczynka same nie znikną, no chyba że latem będą niewidoczne bardziej.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:21   #2226
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Z racji zbliżającej się promocji, możecie polecić jakiś dobry krem BB/CC? Coś dobrego, lekkiego na lato
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:47   #2227
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Witamina C może naczynka podrażniać ponieważ ma działanie złuszczające, a poza tym może nasilać procesy zapalne. Lepsze działanie od niej na cerę naczynkową stwierdzono w przypadku badań nad wyciągiem z zielonej herbaty, ale kosmetyków na jej bazie jest na razie na rynku mało. Szczególnie u nas. Owszem, witamina C i rutyna zmniejsza przepuszczalność naczyń, ale stosowana wewnętrznie przez osoby z cerą naczynkową, a nie bezpośrednio na skórę. Lepsze dla naczynkowców choć też złuszczające są retinol i substancje do niego podobne tzw. pseudoretinol (np. w seriach dermedic), troxerutyna, kwas azaleinowy i kwas laktobionowy. One owszem złuszczają, ale stymulują rozwój kolagenu i powodują zwiększanie gęstości skóry, co zmniejsza grę naczyniową. Ja z konieczności testuję na sobie. I u mnie nawet niskie stężenia witaminy C dają efekt oparzenia chemicznego. Co innego osoby o cerze normalnej z kilkoma pękniętymi naczynkami, a co innego typowa cera naczynkowa zwykle o 30% cieńsza niż normalna, nadwrażliwa, skłonna do podrażnień słonecznych, chemicznych i mechanicznych. Nie należy odrobiny pękniętych naczynek, które są przejawem procesu starzenia mylić z cerą naczynkową, która jest schorzeniem immunologicznym jak AZS. I często używanie kosmetyków musi iść w parze z antybiotykoterapią czy leczeniem przez naświetlania. Jeśli czyjaś cera nie wymaga tak drastycznych metod to raczej nie ma cery naczynkowej. Ja np. mogę mieć podrażnienia wokół ust od samej pasty z fluorem, jak oparzenie chemiczne. Osoba z cerą normalną nie będzie mieć tego problemu. Witamina A, nawet retinol w niskich dawkach szkodzi mi dużo mniej niż witamina C.
MissChievousTess nie chcę zaśmiecać wątku. Mogę do Ciebie napisać na priv i prosić o poradę?
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 10:31   #2228
wroniasta
Raczkowanie
 
Avatar wroniasta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berdyczów
Wiadomości: 428
GG do wroniasta
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Z racji zbliżającej się promocji, możecie polecić jakiś dobry krem BB/CC? Coś dobrego, lekkiego na lato
Odpowiedź nie do końca zgodna z zadanym przez Ciebie pytaniem,ale dziś widziałam w CND kremy BB z Nivea - za około 6 zł i BB matujący z Lirene - w granicach 8 zł.Może warto wypróbować ?
Nivea nie miała testera,ale Lirene ma przyjemną konsystencję musu i chłodny odcień
wroniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:04   #2229
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę w dyskusję Czy któraś z Was testowała już nowy (dla mnie przynajmniej ) bronzer z lovely a'la czekoladka? Nie da się ukryć silnej inspiracji too faced, a te bronzery bardzo lubię, dlatego zastanawiam się czy nie byłyby one malutką alternatywą dla tej drogiej marki?
Czekoladkę też ma Bourjois Nie testowałam ale widziałam na kanałach Dressed In Mint i Czary Marii, że były zadowolone. Podobno dobry do lekkiego konturowania i ocieplania też przez jego neutralny kolor. Nie pyli się. Myślę, że będzie na niego popyt na promocji

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wroniasta Pokaż wiadomość
Odpowiedź nie do końca zgodna z zadanym przez Ciebie pytaniem,ale dziś widziałam w CND kremy BB z Nivea - za około 6 zł i BB matujący z Lirene - w granicach 8 zł.Może warto wypróbować ?
Nivea nie miała testera,ale Lirene ma przyjemną konsystencję musu i chłodny odcień
Miałam próbki kiedyś może nawet ze Skarba do cery jasnej i śniadej. Paskudztwo, po nałożeniu to się tylko kwalifikowało do zmycia. Odradzam. Nie kupować. Na wizażu 1,8 gwiazdki.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:07   #2230
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Tak, właśnie dziś też widziałam u dressed in mint, była zadowolona, ale to chyba było jej pierwsze wrażenie. Ciekawa jestem jak wypada na dłuższą metę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:15   #2231
wroniasta
Raczkowanie
 
Avatar wroniasta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berdyczów
Wiadomości: 428
GG do wroniasta
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czekoladkę też ma Bourjois Nie testowałam ale widziałam na kanałach Dressed In Mint i Czary Marii, że były zadowolone. Podobno dobry do lekkiego konturowania i ocieplania też przez jego neutralny kolor. Nie pyli się. Myślę, że będzie na niego popyt na promocji

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Miałam próbki kiedyś może nawet ze Skarba do cery jasnej i śniadej. Paskudztwo, po nałożeniu to się tylko kwalifikowało do zmycia. Odradzam. Nie kupować. Na wizażu 1,8 gwiazdki.
Dobrze,że uprzedzasz
wroniasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 11:20   #2232
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja dziś wpadłam po micel (kupiłam w CND L'Oreal) i widziałam mnóstwo pustych przygotowanych półek z cenami i oznaczeniami nowości, więc może jednak coś dotrze do tej mojej dziury i kupię ten tonik z Evrre, na który się nagrzałam (lubię neroli, używałam hydrolatu kiedyś a w nim jest dodatkowo trochę ekstraktów).

I bardzo dużo CND widziałam. Ross szaleje.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:22   #2233
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A mnie ciekawi ten oto produkt http://www.rossmann.pl/Produkt/Bell-...zt,407548,7173
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:22   #2234
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Tak, właśnie dziś też widziałam u dressed in mint, była zadowolona, ale to chyba było jej pierwsze wrażenie. Ciekawa jestem jak wypada na dłuższą metę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Czary Marii już go w ulubieńcach marca umieściła, ja go już dawno u Viva la viva widziałam tyle że ona z Rossem współpracuje Jeszcze MakeupHeart testowała i chyba też pozytywnie oceniła. Dopiero co kupiłam wypiekany z My Secret ale trochę kusi ta czekoladka. Musiałabym tylko szybciej zdenkować stary z W7 i Essence.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:23   #2235
Milena015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cześć, nie wiecie może czy będzie jakaś promocja na iWhite? Trafiłam jakiś czas temu i chętnie bym kupiła kolejne opakowanie nakładek lub pastę
Milena015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:39   #2236
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja dziś wpadłam po micel (kupiłam w CND L'Oreal) i widziałam mnóstwo pustych przygotowanych półek z cenami i oznaczeniami nowości, więc może jednak coś dotrze do tej mojej dziury i kupię ten tonik z Evrre, na który się nagrzałam (lubię neroli, używałam hydrolatu kiedyś a w nim jest dodatkowo trochę ekstraktów).

I bardzo dużo CND widziałam. Ross szaleje.
Bo też dużo nowości ma wejść.
Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Niby od kwietnia a już w promocji.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-04-04 o 11:42
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:46   #2237
NatkaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Avatar NatkaOgrodniczka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 224
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Z tonikiem z neroli z Evree to do końca nie wiadomo kiedy wejdzie. Jak się wpisze w wyszukiwarkę markę Evree to wyskakuje, że pojawią się te produkty w maju. Dopiero, jak się wejdzie na produkt to wyświetla, że kwiecień
NatkaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 12:07   #2238
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja dziś wpadłam po micel (kupiłam w CND L'Oreal) i widziałam mnóstwo pustych przygotowanych półek z cenami i oznaczeniami nowości, więc może jednak coś dotrze do tej mojej dziury i kupię ten tonik z Evrre, na który się nagrzałam (lubię neroli, używałam hydrolatu kiedyś a w nim jest dodatkowo trochę ekstraktów).

I bardzo dużo CND widziałam. Ross szaleje.
Co na przykład w cnd?
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 12:07   #2239
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez wroniasta Pokaż wiadomość
Odpowiedź nie do końca zgodna z zadanym przez Ciebie pytaniem,ale dziś widziałam w CND kremy BB z Nivea - za około 6 zł i BB matujący z Lirene - w granicach 8 zł.Może warto wypróbować ?
Nivea nie miała testera,ale Lirene ma przyjemną konsystencję musu i chłodny odcień
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czekoladkę też ma Bourjois Nie testowałam ale widziałam na kanałach Dressed In Mint i Czary Marii, że były zadowolone. Podobno dobry do lekkiego konturowania i ocieplania też przez jego neutralny kolor. Nie pyli się. Myślę, że będzie na niego popyt na promocji

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Miałam próbki kiedyś może nawet ze Skarba do cery jasnej i śniadej. Paskudztwo, po nałożeniu to się tylko kwalifikowało do zmycia. Odradzam. Nie kupować. Na wizażu 1,8 gwiazdki.
Dzięki Wam
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 12:14   #2240
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czekoladkę też ma Bourjois Nie testowałam ale widziałam na kanałach Dressed In Mint i Czary Marii, że były zadowolone. Podobno dobry do lekkiego konturowania i ocieplania też przez jego neutralny kolor. Nie pyli się. Myślę, że będzie na niego popyt na promocji

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Miałam próbki kiedyś może nawet ze Skarba do cery jasnej i śniadej. Paskudztwo, po nałożeniu to się tylko kwalifikowało do zmycia. Odradzam. Nie kupować. Na wizażu 1,8 gwiazdki.
Czekoladka z Bourjois jest super
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 13:03   #2241
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mam z bell matową pomadkę z serii marocandream - z biedronki i jest bardzo fajna. Bell ma sporo fajnych produktów,szczegolnie z tej serii hypo. Ja niestety do najbliższego rossmanna mam około 25 km, wiec zostają mi zakupy online, a tam nie ma szafy bell

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Pielęgnacyjne nowości zapowiadają się ciekawie:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Perfe...-g,407438,7025
http://www.rossmann.pl/Produkt/Perfe...-g,407439,7025
http://www.rossmann.pl/Produkt/Evree...ml,406901,7025
http://www.rossmann.pl/Produkt/Evree...ml,406903,7027
http://www.rossmann.pl/Produkt/Evree...ml,406908,7092

Na neroli szybciej zabiło mi serce, lubię w perfumach ciekawe jak w pielęgnacji się sprawdzi Te nowe kosmetyki Evree są na szwajcarskich recepturach.
---

Evree lubie ,tez jestem ciekawa tych produktów, tm bardziej ,ze mam cere tłustą :P

--

A co to się stało, że cała szafa Astora na promocji ?

Edytowane przez merryem
Czas edycji: 2017-04-04 o 13:33
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 13:55   #2242
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Co na przykład w cnd?

Dołączam się do zapytania.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 14:57   #2243
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez JoannaNienaltowska Pokaż wiadomość
Jeszcze takie cudeńko będzie w Rosku
Już jest cała seria
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:08   #2244
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Z racji zbliżającej się promocji, możecie polecić jakiś dobry krem BB/CC? Coś dobrego, lekkiego na lato
Ja polecam cc z bell ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:12   #2245
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

edit bład.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2017-04-04 o 15:13
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:13   #2246
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Co na przykład w cnd?
Na przykład micel który wzięłam. Wbiegłam na szybko i zobaczyłam mnóstwo plakietek, nie miałam czasu deliberować co i za ile.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:24   #2247
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Na przykład micel który wzięłam. Wbiegłam na szybko i zobaczyłam mnóstwo plakietek, nie miałam czasu deliberować co i za ile.
A jakie działy chociaż to były kojarzysz?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:37   #2248
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A jakie działy chociaż to były kojarzysz?
Praktycznie na każdym dziale coś świeciło mi na zielono. Dużo na pielęgnacji twarzy było na pewno i coś na żelach pod prysznic rzuciło mi się w oczy. Ale to rzadko uczęszczany Ross i może dawno o tych CND wiadomo.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:55   #2249
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XXIX

najlepiej udać się do r. bo w większości asortyment się różni i dostępność produktów z cnd zależy też od lokalizacji bo czasami w tych uczęszczanych towar znika momentalnie
na szamponach, odżywkach i pastach do zębów nic nie było w cnd, najwięcej chyba na kremach do twarzy i maseczkach oraz podkładach (nie tych z szaf, a z półek)
krem krystyny jandy na dzień dobry i na dobranoc za ok. 28zł, to rzuciło mi się w oczy
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 17:21   #2250
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ja polecam cc z bell ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdzę

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.