Fryzjer - Lublin - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 17:37   #841
DooooDi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: "Montownia" Lublin

a to dowod... emil powiedzial mi, ze linia dlugosci bedzie prosta... a tego nie mozna porownac nawet do asymetrii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie401.jpg (114,8 KB, 171 załadowań)
DooooDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:59   #842
sylvana13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

pomocy!
jestem załamana byłam zapisana do Karola z plazy na czesanie na sobotę,ponieważ mam półmetek i dziś dowiedziałam się, że on już tam nie pracuje (w plazie nie chcą udzielić żadnej informacji). Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi pomóc Go odnaleźć - prosiłabym o odpowiedź tutaj, ale wolałabym maila: osobista08@wp.pl
sylvana13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 13:51   #843
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja miałam czesac się na ślub u pani Anny Chołoty, ale jak się naczytałam złych opinii o niej to zrezygnowałam, dalej jestem na etapie szukania dobrego fryzjera, ktory potrafi ładnie czesac nowoczesne fryzury ślubne. Polecono mi salon na ul. Jana Sawy 3 p. Andrzeja. Czy, ktoras z was korzystała z jego usług? Prosze o opinie
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:38   #844
monika mat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam wszytskich!

Czy ktos z was moze sie wypowiedziec na temat fryzjerki Uly Ryby z salonu na ul. Narutowicza?
Dotychczas bylam stala bywalczynia w zakladzie fryzjerskim 2M na ulicy radosci u pani Marzenki,ale ostatnio jakosc uslug bardzo sie pogorszyla i chyba czas na zmiany.

A odnosnie do salonu "Anna" przy ulicy Bursztynowej to szczerze odradzam.Klientki sa obslugiwane tasmowo bez wiekszego zainteresowania.
__________________
16 sierpnia 2008
monika mat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:51   #845
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Nea75 mogłabys podac telefon do p. Edyty, dzieki!!
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:26   #846
tom84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Mam prośbę - czy ktoś ma namiary na Pawła z Toko - niestety już tam nie strzyże - a ja bardziej się przywiązałem do tego co mi wyczesywał na głowie niż do samego salonu więc byłbym wdzięczny za pomoc - pozdrawiam - T
tom84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:56   #847
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość
Nea75 mogłabys podac telefon do p. Edyty, dzieki!!
prosze bardzo - 081 442 40 70
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 16:45   #848
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania... gdzie w Lublinie robią ciekawe fryzury ślubne.. wolałabym raczej gdzieś fryzjera z okolic centrum... Ślub mam we wrześniu, ale jak narazie nie mam pojęcia gdzie mam się skierować nawet na czesanie próbne..
Ja też już śledzę to forum dłuższy czas i dalej nie mam dobrego fryzjera, ktory ładnie czesalby fryzury ślubne. Dziewczyny, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
prosze bardzo - 081 442 40 70
Dziękuje bardzo

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-17 o 22:48 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania.
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:19   #849
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Dziewczyny ratujcie we wrześniu mam swoj ślub i do tej pory nie moge sie zdecydowac na fryzjera. Moze, ktoras z was ma dobrego fryzjera, ktory fajnie czesze fryzurki slubne
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 13:47   #850
santanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, nie wiecie który salon w lublinie pracuje na farbach Loreala? Chciałabym umalować włosy farbą Majirel ale trochę boje sie to zrobić sama w domu...
Na majirel pracuja w leclerku na zana i chez madlem na sawy, polecam oba salony, natomiast farba np. na cienkich i delikatnych włosach wymywa sie po 2 tygodniach.
santanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 19:20   #851
monikar90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Red face Dot.: fryzjer - LUBLIN

Czytam wasze posty na tym forum i mogę stwierdzić ,że największą opinia cieszy sie pani Edytka.Niestety nie mogę sie do niej wybrać.Wybieram sie do salony Jean Louis David , czy ktoś może mi coś o nim powiedziec ????
monikar90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 08:51   #852
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Tak z ciekawości spytam - czemu nie możesz sie wybrać do pani Edyty?
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 09:47   #853
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny czy któraś z Was orientuje sie czy p. Iwona, która pracowała w salonie L'oreal w markecie Carrefour na Andersa w tej chwili pracuje w jakimś innym salonie?
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 16:34   #854
majeczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość
Ja dostałam namiary na zakład fryzjerski Anna na Bursztynowej, ale sama osobiscie nie byłam, podobno bardzo dobry fryzjer. Jesli ktoras z was korzystala z uslug tego zakladu, piszcie jakie wrazenie na was wywarl. Potrzebuje opinii, gdyz chcialam sie tam uczesac na slub
Jeśli chodzi o salon ANNA to generalnie cieszy się on dobrą opnią, ale ja mam w związku z nim nie najlepsze doświadczenia. Fryzjerzy są bardzo skupieni na sobie, chyba bardziej niż na klientach, wiecznie tłok, a starzy dobrzy znajomi obsługiwani są poza kolejnością wynikającą z zapisów. Poza tym żadko zdarza się możliwość rozpoczęcia strzyżenia o umówionej godzinie, sama miałam taką sytuację, miałam być świadkiem na ślubie, więc wiadomo, że zależało mi na czasie, ale żaden z fryzjerów nie zwrócił na to uwagi. Kolejna rzecz, która jest normą w tym salonie-jeśli umawiasz się do jakiejś konkretnej loosoby na strzyżenie, nie zdziw się jeśli trafisz do innej i to nawet bez pytania Cię o zdanie. Wiem, że to wszystko brzmi nieciekawie zwłaszcza, że salon ten cieszy się w Lublinie powodzeniem a pani Anna Chołota zdobywa wiele nagród, ale niestety taka jest prawda. Gdyby ekipa trochę przestała "gwiazdować" i bardziej skupiła się na kliencie, może wyglądałoby to inaczej. Na pocieszenie mogę dodać, że strzygą nieźle. Inaczej rezecz przedstawia się z czesaniem. Sama kiedyś poleciłam ten salon przyjaciółce i niestety był to duży błąd. Umówiła się na czesanie próbne przed ślubem, ale nie poświęcono jej zbyt wiele uwagi, nie próbowano nic doradzić, a fryzura, którą jej zrobili nie była niczym wyjątkowym, a już na pewno nie pasowała do tak wyjątkowego dnia jak ślub.
majeczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 09:47   #855
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Majeczka23 dzięki za wyczerpującą odpowiedź!!

Ostatnio poleciła mi moja koleżanka fryzjerkę Kasię z Plazy, podobno świetnie czesze, czy któraś z Was miala jakies doświadczenia z tą Panią??
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 09:59   #856
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania... gdzie w Lublinie robią ciekawe fryzury ślubne.. wolałabym raczej gdzieś fryzjera z okolic centrum... Ślub mam we wrześniu, ale jak narazie nie mam pojęcia gdzie mam się skierować nawet na czesanie próbne..
Mam ten sam problem - ślub w sierpniu, a ja nie wiem gdzie mam się udać na czesanie
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:40   #857
kinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 29
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez tom84 Pokaż wiadomość
Mam prośbę - czy ktoś ma namiary na Pawła z Toko - niestety już tam nie strzyże - a ja bardziej się przywiązałem do tego co mi wyczesywał na głowie niż do samego salonu więc byłbym wdzięczny za pomoc - pozdrawiam - T
Z tego co mi sie obiło o uszy Paweł już wogóle nie będzie strzygł, ale byc może to tylko plotki, ale gdyby udało Ci sie złapać z nim kontakt daj znać.
kinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 08:31   #858
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Ja odradzam fryzjera w realu, chodzilam tam kilka razy bylo ok ale ostatnio strasznie sie zepsuł.. robią wszystko w ze tak powiem 'ekspresowym tempie' i na jakosci to bardzo traci, poszlam z zamiarem konkretnej fryzury z ktorej wyszlo wielkie nic:/ Jezeli moge polecic pewien salon, to na czechowie, to jest chyba ul . Śliwińskiego jest nowy fryzjer, nad stokrotka (wlasciwie to prawie go nie widac, wejscie jest z boku stokrotki przy jakis tatuazach czy co to jest..) ale ceny są przystępne, i obsługa lepsza, ja jak tam poszlam to nareszcie jestem zadowolona Aha, byłam u Pani Wioli

I nie chodźcie do reala na spięcie na jakies specjalne okazje, zapłacilam jak dobrze pamietam 130 zl, nie dosc ze mi sie nie podobalo to jeszcze po godzinie z fryzury nic nie bylo:/
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-21 o 16:51 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania jak i multicytowania.
ania033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:19   #859
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez majeczka23 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o salon ANNA to generalnie cieszy się on dobrą opnią, ale ja mam w związku z nim nie najlepsze doświadczenia. Fryzjerzy są bardzo skupieni na sobie, chyba bardziej niż na klientach, wiecznie tłok, a starzy dobrzy znajomi obsługiwani są poza kolejnością wynikającą z zapisów. Poza tym żadko zdarza się możliwość rozpoczęcia strzyżenia o umówionej godzinie, sama miałam taką sytuację, miałam być świadkiem na ślubie, więc wiadomo, że zależało mi na czasie, ale żaden z fryzjerów nie zwrócił na to uwagi. Kolejna rzecz, która jest normą w tym salonie-jeśli umawiasz się do jakiejś konkretnej loosoby na strzyżenie, nie zdziw się jeśli trafisz do innej i to nawet bez pytania Cię o zdanie. Wiem, że to wszystko brzmi nieciekawie zwłaszcza, że salon ten cieszy się w Lublinie powodzeniem a pani Anna Chołota zdobywa wiele nagród, ale niestety taka jest prawda. Gdyby ekipa trochę przestała "gwiazdować" i bardziej skupiła się na kliencie, może wyglądałoby to inaczej. Na pocieszenie mogę dodać, że strzygą nieźle. Inaczej rezecz przedstawia się z czesaniem. Sama kiedyś poleciłam ten salon przyjaciółce i niestety był to duży błąd. Umówiła się na czesanie próbne przed ślubem, ale nie poświęcono jej zbyt wiele uwagi, nie próbowano nic doradzić, a fryzura, którą jej zrobili nie była niczym wyjątkowym, a już na pewno nie pasowała do tak wyjątkowego dnia jak ślub.
Mam bardzo podobne doswiadczenia. Czułam sie jak w hurtowni fryzur. Klient, nastepny, nasteony, nastepny. Nie czulam sie indywidualnie potraktowana. Jakby moje zdanie malo sie liczylo. Dlatego bylam tam dwa razy i nie zamierzam wiecej zagoscic.
__________________
Kobieta zadbana to kobieta szczęśliwa


Biegam
1-->2-->3-->4-->5-->6-->7-->8-->9-->10-->11-->12 tyg ;-)
Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i lepiej i lepiej
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 07:33   #860
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A ja wczoraj byłam u Pani Edyty w Imaginer i z jasnej blondynki miałam się stać ciemną blondynka a wyszło na to że mam jasno brązowe włosy... póki co nie czuje się dobrze i zadowolona nie jestem...

Edycja:
no i muszę się edytować :P oswoiłam sie już z nowym kolorem który w słońcu jest ciemnym blondem i wygląda niesamowicie naturalnie... Moje popalone włosy wyglądają na błyszczące i zadbane i wspaniale się układają! Także skruszona i z podkulonym ogonem muszę przyznać że Pani Edyta spisała się na prawdę na medal i po pierwszej [szokowej ] reakcji zmieniłam trochę :P swoją opinię o nowych włosach... Także ja do Imaginer i Pani Edyty wrócę jeszcze na pewno
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.

Edytowane przez Nea75
Czas edycji: 2008-04-23 o 22:29
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:39   #861
Bey
Przyczajenie
 
Avatar Bey
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Dziewczynyy !!pomocy!mam juz metlik w glowie!mam naturalny kolor wlosow:ciemny blond, wlosy dł.do łopatek chce po raz pierwszy raz pofarbowac wlosy na jasny blond.Potrzebuje dobrego stylisty i fryzjera i nie chce czekac 2 miechy !



moje propozycje :
-pro art
-montownia
-salon w plazie<nie wiem jak sie nazywa>
-ten salon kolo pkp


ktory polecacie najbardziej jesli chodzi o fachowa koloryzacje??z gory dziekuje za odpowiedzi
Bey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:58   #862
thucada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
GG do thucada
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cześć, tak analizuje ten wątek...postanowiłam dorzucić swoje trzy grosze, zajmę się najpierw salonami fryzjerskimi, które zdecydowanie odradzam...dołączam się do negatywnych opinii o "Annie"- było po prostu beznadziejnie-tak jak napisała Koczkodanek, jak w hurtowni fryzur, dorzucę do tego zakład fryzjerski na 1. maja obok Top Stylu (ten zakład polecam, zwłaszcza panią Ulę), było tanio i fatalnie, pani biła mnie suszarką po głowie , mówiła w kółko o zapiekance zabawiając się z fryzjerem z sąsiedztwa (poszłam tam za poleceniem znajomej, która była wniebowzięta), odradzam Anette na Wileńskiej, polecam Łysola na miasteczku akademickim, ciekawe doświadczenie...
A tak poza tym...czy ktoś OSTATNIO był w Montowni albo ProArte? Chciałabym się dowiedzieć jak tam teraz jest.
thucada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:06   #863
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Bey słyszałam, że w Plazie jest dobra Pani Kasia, ale osobiście nie korzystałam z usług
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:49   #864
Bey
Przyczajenie
 
Avatar Bey
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

ja wlasnie jestem zapisana do p.marcina do plazy na wtorek xDD
Bey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:23   #865
marzena0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez SAMOTNA85 Pokaż wiadomość
czesc jeste tu drugi raz i znow odwiedzilam p.Anie z salonu tino z bursztynowej 16 jestem bardzo zadowolona teraz i pierwszym razem fryzura rewelacyjna noo i kolor ekstra dobrany . cena tak samo za taki sam zabiek ale z wieksza zmiano polecam serdecznie
A mam pytanko, ile kosztuje farbowanie tam i podcięcie włosów?
marzena0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:26   #866
Daisy_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 288
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny jakie macie zdanie na temat salonu fryzjerskiego na ulicy Jasnej? Taki po schodkach w górę... Nie chodzi mi o Wieniawską. Poszukuję fryzjera który uczesze mnie na mój ślub. W życiu byłam tylko dwa razy czesana na ślub (u siostry i koleżanki) i właśnie na Jasnej.. Fryzurki były solidnie zrobione i trzymały się calutką noc. Ostatni raz byłam tam chyba ze 3,4 lata temu. Więc nawet teraz nie wiem do kogo tam mogłabym się udać chociażby na czesanie próbne. Macie jakieś opinie teraz o tym fryzjerze? Jeśli tak to proszę o info..
__________________
6 wrzesień 2008




Daisy_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 11:31   #867
bob85
Przyczajenie
 
Avatar bob85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

heja. A wiecie może co się stało z Michałem z salonu TOKO???
i ile kosztuje strzyżenie męskie w montowni albo ProArte?? Proszę o jakies info bo mam zamiar wybrać sie do fryzjera a w TOKO to juz chyba nie to samo co kiedyś...

Edytowane przez bob85
Czas edycji: 2008-05-10 o 11:37
bob85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 23:17   #868
pati5784
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: fryzjer - LUBLIN

Polecam fryzjerkę w Świdniku... Salon Agnieszka..nie dam się ściąć nikomu innemu tylko Agnieszce...zresztą jest ona już tam bardzooo znana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (18,4 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez pati5784
Czas edycji: 2008-05-05 o 18:03
pati5784 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 08:06   #869
calineczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

dziewczynki nie wiem czy padł salon "anna" na xxxx ! goraco polecam jestem mu wierna od paru ladnych lat , studniowka , slub... itd POLECAM

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-07 o 12:38 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
calineczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:20   #870
Hakate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny możecie mi podać dokładny adres salonu na xxx, tego w którym pracuje Kamil (wcześniej Montownia i Afro House), bo już sama nie wiem, o który chodzi, a tam jest kilka....

bądź chociaż wytłumaczyć, który to z góry dzięki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-07 o 23:23 Powód: prosze zapoznac sie zasadami na tym forum
Hakate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.