Rossmann cz. XXIX - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-07, 09:34   #2281
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Też mi się trafiły takie suche. Już drugi raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
już ich na pewno więcej nie kupię ;/
dzięki za rady może spróbuje zareklamować
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 09:46   #2282
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Tylko nr wystarczy podac😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super.
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:35   #2283
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Przetestuj Evree Magic Rose. Olejek też jest super.
A ja go nie polecam, konsystencja na pewno nie jest lekka... nie wchłania się. A do tego mnie zapchał
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:42   #2284
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Hej. Wiecie może czy można zwrócić produkt do rossa zamówiony przez internet z odbiorem w wybranej drogerii stacjonarnej. Jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:11   #2285
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny z okazji zbliżającej się promocji w R. chciałam uzupełnić kosmetyczkę mojej mamy. I zastanawiam się nad bronzerem..polecacie jakiś fajny bronzer z R. ? Z tego co widze na stronce większość jest ciepła i pomarańczowa.
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:29   #2286
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Dziewczyny z okazji zbliżającej się promocji w R. chciałam uzupełnić kosmetyczkę mojej mamy. I zastanawiam się nad bronzerem..polecacie jakiś fajny bronzer z R. ? Z tego co widze na stronce większość jest ciepła i pomarańczowa.
zalezy co kto lubi ale wedlug mnie nie ma dobrego bronzera w rossmanie, niestety
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:44   #2287
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Dziewczyny z okazji zbliżającej się promocji w R. chciałam uzupełnić kosmetyczkę mojej mamy. I zastanawiam się nad bronzerem..polecacie jakiś fajny bronzer z R. ? Z tego co widze na stronce większość jest ciepła i pomarańczowa.
Kobo z Natury
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 16:31   #2288
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny od kiedy - 49 % przekopłam kilka stron wstecz i się pogubiłam a nic nie wyczytałam help
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 17:24   #2289
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny od kiedy - 49 % przekopłam kilka stron wstecz i się pogubiłam a nic nie wyczytałam help
Od 20 kwietnia. Chyba wszystko na raz do 28 kwietnia o ile mnie pamięć nie myli. A jak potrzebujesz szybciej to Superpharm ma teraz promo na kolorówkę.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
zalezy co kto lubi ale wedlug mnie nie ma dobrego bronzera w rossmanie, niestety
Te małe Astor dają radę. I te z paletki Rimmel By Kate z różem i rozświetlaczem nie są najgorsze. I kasetki mają dość porządne.
No chyba, że czekolady Bourjois albo te nowe czekoladki z Lovely- tych nie miałam, ale trochę osób je chwali.
Choć faktycznie Kobo z natury to pewnie bezpieczniejsza opcja. No i może coś z Eris Provoke o ile w danym rossmannie jest szafa.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A ja go nie polecam, konsystencja na pewno nie jest lekka... nie wchłania się. A do tego mnie zapchał
Jeżeli one Cię zapychają to albo jakaś nadwrażliwość albo bardzo tłusta cera. One są do cery mieszanej, bez trądziku i takiej raczej nie zaszkodzą. Sama mam skłonność tylko do zaskórników zamkniętych i mimo, że wiele rzeczy mi szkodzi to te produkty mnie nie szkodzą. Jeśli Tobie te produkty zaszkodziły to raczej przy wszystkich, nawet najlepszych olejach, trójglicerydach itp. będzie Cię zapychać.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 17:51   #2290
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Od 20 kwietnia. Chyba wszystko na raz do 28 kwietnia o ile mnie pamięć nie myli. A jak potrzebujesz szybciej to Superpharm ma teraz promo na kolorówkę.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------


Te małe Astor dają radę. I te z paletki Rimmel By Kate z różem i rozświetlaczem nie są najgorsze. I kasetki mają dość porządne.
No chyba, że czekolady Bourjois albo te nowe czekoladki z Lovely- tych nie miałam, ale trochę osób je chwali.
Choć faktycznie Kobo z natury to pewnie bezpieczniejsza opcja. No i może coś z Eris Provoke o ile w danym rossmannie jest szafa.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Jeżeli one Cię zapychają to albo jakaś nadwrażliwość albo bardzo tłusta cera. One są do cery mieszanej, bez trądziku i takiej raczej nie zaszkodzą. Sama mam skłonność tylko do zaskórników zamkniętych i mimo, że wiele rzeczy mi szkodzi to te produkty mnie nie szkodzą. Jeśli Tobie te produkty zaszkodziły to raczej przy wszystkich, nawet najlepszych olejach, trójglicerydach itp. będzie Cię zapychać.

boujoris ma tony pomaranczowe

weslug mnie nie warto kupowac zadnego bronzera z rossmana
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 18:29   #2291
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Kobo z Natury
Sama go mam i sprawdza się super, jednak chciałam coś z Rosska, nie mam natury niestety u siebie a z R. i tak będę robić zamówienie.
__________________

Edytowane przez merryem
Czas edycji: 2017-04-07 o 18:32
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 18:51   #2292
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Sama go mam i sprawdza się super, jednak chciałam coś z Rosska, nie mam natury niestety u siebie a z R. i tak będę robić zamówienie.
no to nie najgorszy jest bronzer z wibo z potrójnej paletki do konturowania, duo z lirene z różem, jest jeszcze bell hypoallergenic.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 19:21   #2293
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Od 20 kwietnia. Chyba wszystko na raz do 28 kwietnia o ile mnie pamięć nie myli. A jak potrzebujesz szybciej to Superpharm ma teraz promo na kolorówkę.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------


Te małe Astor dają radę. I te z paletki Rimmel By Kate z różem i rozświetlaczem nie są najgorsze. I kasetki mają dość porządne.
No chyba, że czekolady Bourjois albo te nowe czekoladki z Lovely- tych nie miałam, ale trochę osób je chwali.
Choć faktycznie Kobo z natury to pewnie bezpieczniejsza opcja. No i może coś z Eris Provoke o ile w danym rossmannie jest szafa.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Jeżeli one Cię zapychają to albo jakaś nadwrażliwość albo bardzo tłusta cera. One są do cery mieszanej, bez trądziku i takiej raczej nie zaszkodzą. Sama mam skłonność tylko do zaskórników zamkniętych i mimo, że wiele rzeczy mi szkodzi to te produkty mnie nie szkodzą. Jeśli Tobie te produkty zaszkodziły to raczej przy wszystkich, nawet najlepszych olejach, trójglicerydach itp. będzie Cię zapychać.
Nie mam cery bardzo tłustej, raczej mieszaną w kierunku normalnej, a trądziku to ja nigdy nie miałam, (wiadomo od czasu do czasu jakaś niespodzianka się pojawia nic więcej) więc nie wiem co tam jest w tym kremie, ale mojej cerze nie służy

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2017-04-07 o 19:22
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 21:30   #2294
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny od kiedy - 49 % przekopłam kilka stron wstecz i się pogubiłam a nic nie wyczytałam help
Gdzieś wrzucałam ulotkę z info co i jak
Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
boujoris ma tony pomaranczowe

weslug mnie nie warto kupowac zadnego bronzera z rossmana
A który bo chyba dwa odcienie są dostępne.
Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Sama go mam i sprawdza się super, jednak chciałam coś z Rosska, nie mam natury niestety u siebie a z R. i tak będę robić zamówienie.
A taki typowy do konturowania chłodny? Z takich pojedynczych produktów to nie kojarzę teraz. Może ten nowy z Lovely czekoladkę w średnim odcieniu. W google grafice są przynajmniej dwa zdjęcia jak wypada na tle innych znanych bronzerów.

Byłam w SP i tam już są nowości z Maybelline i nowe matowe pomadki z Loreal tylko brak testerów
Z Maybelline będą błyszczyki Babylips, paletki z pomadkami w dwóch odcieniach, podkład Fit Me matte, paletka do brwi w dwóch odcieniach, nowa mascara Colossal i dwa odcienie rozświetlacza w tubce do strobingu.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-04-07 o 21:38
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 22:15   #2295
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A u mnie w rosie w galerii łódzkiej jakieś nowe z evre. Żel i olejek do mycia twarzy i jeszcze jakieś produkty, chyba jedno albo dwa były. Wszystkie te nowe rzeczy z linii różanej. W małym rosie na kuraku w Zgierzu nie widziałam.
Jest już różowa paleta do oczy z maybeline.

Ciekawa też jestem tej linii neroli, tylko chyba dla mnie będzie tylko żel oczyszczający. I ciekawy też może być żel oczyszczający z węglem z Eveline chyba. Ja to lubię takieglebsze oczyszczanie, a potem narzekam na uwrażliwienie skóry

Chciałam coś capnac na tej promce dzieciowej, ale co Ross to nie ma którejś rzeczy, która chce zakupić. Myślałam o czymś do mycia/kąpieli i do smarowania. Ale jak sobie poczytałam opinie i składy tej himalayi i mixy co się napalilam, to mi się odechcialo. Siebie mogę myć czym kolwiek, z dzieckiem wolę nie ryzykować.
Pewnie się skończy na 4 paczkach chusteczek nawilżanych.

Popatrzylam też na róże. Ale taki blady cukierkowy róż mnie nie przekonuje. Coś bardziej takiego brudnego, ciemnuejszego mi się podoba. Coś jak boujours rev nr 7.
To wstępnie chyba 2 z extasy. I stanelam przed szafą boujours i totalnie zglupialam. Jest jeden ładny różowo_złoty, ale strasssznie się mieni_błyszczy. Tak więc nadal nie wiem nic.
Podkładów, (mam nadzieję, że mi się nieodklei w głowie, i rozsądek wygra) chyba żadnych nie pragnę.

Edytowane przez GoskaVelPerla
Czas edycji: 2017-04-07 o 22:22
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 22:38   #2296
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Widziałam jeszcze wystawione kremy MIYA z testerami, trochę się pomaziałam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 05:02   #2297
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Używała któraś z Was tych chusteczek do okularów?

http://www.rossmann.pl/Produkt/Best-...zt,116419,4875

Kupiłam je jakiś miesiąc temu i już są całkowicie suche ;( nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy one tak mają? strasznie to dziwne bo ostatnio miałam chusteczki z biedronki i były mokre ponad rok...
Gdybym miała paragon to poszłabym reklamować a tak to nie pozostaje mi nic innego jak wyrzucić prawie całe pudełko do kosza ;/
Wygląda na to że one takie są, bo też mi szybko wyschły. Więcej nie kupię.
Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Używałam jakieś 2 lata temu Babydream i jakoś mi nie podeszły. Suche się szybko robiły. Jak tak wczoraj przeliczałam to wyszło, że najtańsze jest Kindii. Wychodzi po 0,072 sztuka w normalnej cenie. I w sumie jak ich używałam jakiś rok temu to były ok. Szkoda nie skorzystać z okazji i zrobić zapasy
Używam Babydream różowych i nie raz paczka miesiąc leży otwarta i nigdy mi nie wyschły Biorąc pojedyncze opakowanie po 3.99 wychodzi 5 groszy sztuka.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 08:23   #2298
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A powiedzcie mi Apropo promocji dzieciowej czy pieluchomajtki takie do kąpieli wchodzą na -20%?
I czy kupując 2+ 2 produkty muszą być takie same czy można wziąć np 2 płyny do kąpieli i dwa balsamy..
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 10:31   #2299
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi Apropo promocji dzieciowej czy pieluchomajtki takie do kąpieli wchodzą na -20%?
I czy kupując 2+ 2 produkty muszą być takie same czy można wziąć np 2 płyny do kąpieli i dwa balsamy..
Mozesz brac dowolne produkty. Moze byc balsam, plyn, chusteczki i cos jeszcze
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 12:18   #2300
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Mozesz brac dowolne produkty. Moze byc balsam, plyn, chusteczki i cos jeszcze
Dziękuję bardzo za informacje lecę
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 13:12   #2301
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Gdzieś wrzucałam ulotkę z info co i jak

A który bo chyba dwa odcienie są dostępne.


A taki typowy do konturowania chłodny? Z takich pojedynczych produktów to nie kojarzę teraz. Może ten nowy z Lovely czekoladkę w średnim odcieniu. W google grafice są przynajmniej dwa zdjęcia jak wypada na tle innych znanych bronzerów.

Byłam w SP i tam już są nowości z Maybelline i nowe matowe pomadki z Loreal tylko brak testerów
Z Maybelline będą błyszczyki Babylips, paletki z pomadkami w dwóch odcieniach, podkład Fit Me matte, paletka do brwi w dwóch odcieniach, nowa mascara Colossal i dwa odcienie rozświetlacza w tubce do strobingu.

boujoris ma tylko jeden kolor bronzera w rossmanie
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 14:16   #2302
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
boujoris ma tylko jeden kolor bronzera w rossmanie
A właśnie nie bo są dwa 51 i 52
http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourj...-g,359771,7419

http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourj...-g,104190,7419
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 15:31   #2303
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Rossmann cz. XXIX

ja kupowalam jakis czas temu i byl tylko jeden ale nie wiem jaki mialam kolor bo wyrzucialam do kosza, do niczego sie nie nadawal
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 17:14   #2304
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Przetestuj Evree Magic Rose. Olejek też jest super.
Właśnie moja cera róży nie lubi..
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 17:45   #2305
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Właśnie moja cera róży nie lubi..
No to inna rozmowa. Olejki roślinne mogą alergizować i różany faktycznie niektórych uczula.
To może Mixa Hyalurogel? Żelowe kremy są fajne do cery mieszanej.
Teraz chyba w superpharm i w Hebe były promocje na produkty Mixa.
A jednak coś z promocji dzieciowej mam i ja. Chusteczki nawilżane idą mi teraz ...na koty. Zużyłyśmy wczoraj prawie dwie paczki z moich zapasów, Facelle Intim u mnie wykupione no to będą chusteczki dla dzieci. W promo było masło do ust Isana Sweet Caramel, a że moje ostatnio gdzieś zgubiłam to po zerknięciu na skład się skusiłam. Całkiem fajne.No i dokupiłam 4 maseczki z węglem z AA bo są fajne i każdą można użyć dwa razy (wzięłam się na sposób, wrzucam je w te małe pojemniczki na kremy z opakowań do bagażu lotniczego- są na mini produktach) i dorwałam 3 ostatnie maseczki do rąk Dax Perfecta Spa. No i nabyłam peeling do stóp Fusswohl w kremie bo tubka już mi się kończy. I tym sposobem 30 zł nie moje.
Ale maseczki są super, peeling też. Robiłam sobie wczoraj wieczorem i dziś rano domowe spa, więc jestem zadowolona. No i wszystko brałam w jakiejś promocji, więc nie narzekam.
A najlepsze jest to, że na promo na kolorówkę za bardzo nie mam pomysłu bo albo już się obkupiłam, albo nowość na żywo mnie rozczarowuje, albo nie potrzebuję nic więcej z danej kategorii. Za to jakoś pielęgnacja mnie kusi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:22   #2306
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No to inna rozmowa. Olejki roślinne mogą alergizować i różany faktycznie niektórych uczula.
To może Mixa Hyalurogel? Żelowe kremy są fajne do cery mieszanej.
Teraz chyba w superpharm i w Hebe były promocje na produkty Mixa.
A jednak coś z promocji dzieciowej mam i ja. Chusteczki nawilżane idą mi teraz ...na koty. Zużyłyśmy wczoraj prawie dwie paczki z moich zapasów, Facelle Intim u mnie wykupione no to będą chusteczki dla dzieci. W promo było masło do ust Isana Sweet Caramel, a że moje ostatnio gdzieś zgubiłam to po zerknięciu na skład się skusiłam. Całkiem fajne.No i dokupiłam 4 maseczki z węglem z AA bo są fajne i każdą można użyć dwa razy (wzięłam się na sposób, wrzucam je w te małe pojemniczki na kremy z opakowań do bagażu lotniczego- są na mini produktach) i dorwałam 3 ostatnie maseczki do rąk Dax Perfecta Spa. No i nabyłam peeling do stóp Fusswohl w kremie bo tubka już mi się kończy. I tym sposobem 30 zł nie moje.
Ale maseczki są super, peeling też. Robiłam sobie wczoraj wieczorem i dziś rano domowe spa, więc jestem zadowolona. No i wszystko brałam w jakiejś promocji, więc nie narzekam.
A najlepsze jest to, że na promo na kolorówkę za bardzo nie mam pomysłu bo albo już się obkupiłam, albo nowość na żywo mnie rozczarowuje, albo nie potrzebuję nic więcej z danej kategorii. Za to jakoś pielęgnacja mnie kusi.

Też przy moim kocie używam nawilżanych gotowców. Jeżeli zależy ci na możliwości spłukania w toalecie, to polecam nawilżany papier toaletowy. W rossku jest taki dla dzieci. W promocji wychodzi w przyjaznej cenie. Kupiłam kilka czteropaków.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 22:05   #2307
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Byłam w SP i tam już są nowości z Maybelline i nowe matowe pomadki z Loreal tylko brak testerów
Z Maybelline będą błyszczyki Babylips, paletki z pomadkami w dwóch odcieniach, podkład Fit Me matte, paletka do brwi w dwóch odcieniach, nowa mascara Colossal i dwa odcienie rozświetlacza w tubce do strobingu.
też widziałam te nowości SP z Maybelline. Zaciekawiły mnie również nowe odcienie pomadki matowej sensational, zwłaszcza te nude. Są też już w hebe, ale niestety w żadnej drogerii nie ma testerów, a są dość jasne. Obawiałabym się efektu korektora na ustach Widziała któraś jak wyglądają te pomadki?

Chętnie bym też wrzuciła do koszyka ten bronzer lovely, bo opakowania kuszą

Edytowane przez Fonte
Czas edycji: 2017-04-08 o 22:07
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 23:01   #2308
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
też widziałam te nowości SP z Maybelline. Zaciekawiły mnie również nowe odcienie pomadki matowej sensational, zwłaszcza te nude. Są też już w hebe, ale niestety w żadnej drogerii nie ma testerów, a są dość jasne. Obawiałabym się efektu korektora na ustach Widziała któraś jak wyglądają te pomadki?

Chętnie bym też wrzuciła do koszyka ten bronzer lovely, bo opakowania kuszą
O właśnie na pomadki zapomniałam zerknąć. Czyli weszła ta seria Nudes?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 23:50   #2309
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;72697226]Też przy moim kocie używam nawilżanych gotowców. Jeżeli zależy ci na możliwości spłukania w toalecie, to polecam nawilżany papier toaletowy. W rossku jest taki dla dzieci. W promocji wychodzi w przyjaznej cenie. Kupiłam kilka czteropaków.[/QUOTE]
Dzięki za radę. Nawet na niego dziś zerkałam, ale nigdy nie miałam takiego cuda, więc nie wiedziałam, że można go spłukiwać w toalecie i nie wzięłam. Zerknę na niego jutro.
No ja nie mam wyjścia. Jedna z moich kotek ma delikatny organizm i rożne sensacje żołądkowe, a niestety niechluj z niej i zamiast się czyścić jak jest brudna dostaje wścieka i biega po wszystkim. No to jak z małym dzieckiem tyłek trzeba wyczyścić za nią. Trzeba przyznać, że przy kociakach w domu produkty z rossmanna bardzo ułatwiają mi życie.
Zaraz zerknę na ten papier on line bo i tak zapas farby do włosów miałam robić.
Mnie jakoś te czekoladki Lovely nie kuszą bo zerkałam w necie na swatche i na moje oko wpadają w pomarańcz za bardzo.
A i jakbyście chciały kupować coś z kolekcji Wielkanoc to polecam stacjonarnie bo jak zobaczyłam niektóre produkty na żywo to wykonanie i rozmiar mocno mnie zdziwiły. Np. torba pokazana jako duża w sklepie jest mikroskopijnych rozmiarów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 23:50   #2310
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Gdzieś wrzucałam ulotkę z info co i jak

A który bo chyba dwa odcienie są dostępne.


A taki typowy do konturowania chłodny? Z takich pojedynczych produktów to nie kojarzę teraz. Może ten nowy z Lovely czekoladkę w średnim odcieniu. W google grafice są przynajmniej dwa zdjęcia jak wypada na tle innych znanych bronzerów.

Byłam w SP i tam już są nowości z Maybelline i nowe matowe pomadki z Loreal tylko brak testerów
Z Maybelline będą błyszczyki Babylips, paletki z pomadkami w dwóch odcieniach, podkład Fit Me matte, paletka do brwi w dwóch odcieniach, nowa mascara Colossal i dwa odcienie rozświetlacza w tubce do strobingu.
Super z tymi rozświetlaczami w tubkach - czekam na nie już dłuższą chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.