Majówki 2016 - część szósta - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-08, 15:28   #1531
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
Ula, wlaśnie chyba takiej mniejszej szukam - pieluchy, chusteczki, smoczek i jakiś kabel/sznurek czy inny woreczek foliowy dla Ali
skip hop fajne al trochę drogie hmmm
Ha ha miało być skip hop ja kupiłam na promocji za niewiele ponad 100 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 16:50   #1532
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czeko gratuluję zakupu nowej bryki 😊 mam nadzieję że Hubcia będzie zadowolona

Ja dostałam w prezencie jakaś torbę bodajże babymoov ale jest duża, używamy jak gdzieś jedziemy żeby zmieścić pieluchy, chusteczki, ubranka awaryjne na zmianę i zabawki. Poręcznej do wozka nie mam i w zasadzie to nie jest mi potrzebna bo jak spaceruje na mojej wiosce to z każdego miejsca mam blisko do domu 😀 Więc wystarcza mi koszyk pod wózkiem na jakieś parę drobiazgów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:17   #1533
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
Ula, wlaśnie chyba takiej mniejszej szukam - pieluchy, chusteczki, smoczek i jakiś kabel/sznurek czy inny woreczek foliowy dla Ali
skip hop fajne al trochę drogie hmmm
W domu mogę dać Ci link do mojej ale jeszcze nie widziałam jej bo czeka w Polsce cena 189 tańsza niż skip hop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Czeko ja mam joisy czy jakoś tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:45   #1534
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ha ha miało być skip hop ja kupiłam na promocji za niewiele ponad 100 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo ale z Ciebie łowca promocji - normalnie są po 289 zł

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
W domu mogę dać Ci link do mojej ale jeszcze nie widziałam jej bo czeka w Polsce cena 189 tańsza niż skip hop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Czeko ja mam joisy czy jakoś tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poproszę


Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Czeko gratuluję zakupu nowej bryki 😊 mam nadzieję że Hubcia będzie zadowolona

Ja dostałam w prezencie jakaś torbę bodajże babymoov ale jest duża, używamy jak gdzieś jedziemy żeby zmieścić pieluchy, chusteczki, ubranka awaryjne na zmianę i zabawki. Poręcznej do wozka nie mam i w zasadzie to nie jest mi potrzebna bo jak spaceruje na mojej wiosce to z każdego miejsca mam blisko do domu 😀 Więc wystarcza mi koszyk pod wózkiem na jakieś parę drobiazgów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie chciałam jakąś taką zgrabną nie za wielką
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:48   #1535
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kupiłam sobie torbę na ramię. Lubię duże torebki, więc tam wrzucam sobie chusteczki, podklad, dwie pieluchy, jakieś rzeczy alicjowe. I wolę takie rozwiązanie niż torba do wózka, bo torbkę zawsze mam przy sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 19:01   #1536
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cześć Mamuśki

Tęskniłam! Jestem już w domu. Ale miło być we własnym domu...

Palec u nogi mam jednak złamany, dziś miałam rtg. W dwa tygodnie się nie zrósł.

Natalia dostała tam takiej alergii, że ho ho - cztery razy byłam z nią u alergologa. Tydzien brała clemastinum a teraz aerius i elidel... kontrola za tydzień. I nie wiadomo od czego.

Praktycznie nic się nie pouczyłam, więc jestem stratna o stan zdrowia córki i mój
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 19:30   #1537
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
ooo ale z Ciebie łowca promocji - normalnie są po 289 zł



Poproszę




właśnie chciałam jakąś taką zgrabną nie za wielką
Na allegro była taka przecena dwóch modeli i skorzystałam bo po normalnej cenie bym nie kupiła
Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie torbę na ramię. Lubię duże torebki, więc tam wrzucam sobie chusteczki, podklad, dwie pieluchy, jakieś rzeczy alicjowe. I wolę takie rozwiązanie niż torba do wózka, bo torbkę zawsze mam przy sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odkąd urodzilam nie używam torebek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 19:33   #1538
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Na allegro była taka przecena dwóch modeli i skorzystałam bo po normalnej cenie bym nie kupiła

Ja odkąd urodzilam nie używam torebek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie - wszystkie rzeczy w torbie przy wózku
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 19:37   #1539
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Na allegro była taka przecena dwóch modeli i skorzystałam bo po normalnej cenie bym nie kupiła

Ja odkąd urodzilam nie używam torebek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja odkad poszlam na L4 w pracy nue uzywam torebek ta z wozka teraz mi wysyarczy na wszystko ale doszukac sie w niej czegokolwiek mniejszego niz podklad do przewijania graniczy z cudem kiedys stalam dobre kilka min pod drzwiami zanim znalazlam klucze. Tez by mi sie przydala chocby taka z kilkoma przegrodkami bo ta ma tylko jedna wielka.
Chyba tez musze rozpoznac blizej ten temat.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 20:54   #1540
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ja odkad poszlam na L4 w pracy nue uzywam torebek ta z wozka teraz mi wysyarczy na wszystko ale doszukac sie w niej czegokolwiek mniejszego niz podklad do przewijania graniczy z cudem kiedys stalam dobre kilka min pod drzwiami zanim znalazlam klucze. Tez by mi sie przydala chocby taka z kilkoma przegrodkami bo ta ma tylko jedna wielka.
Chyba tez musze rozpoznac blizej ten temat.
Też to miałam napisać że od l4 no ale zdarzało mi się na jakieś zakupy wziąć torebkę. Klucze od domu trzymam albo w kurtce w kieszeni albo w wózku mam takie fajne plastikowe pojemniki przy raczce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 22:46   #1541
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

http://bubulinka.pl/pl/p/Joissy-Torb...CANDI/23112441 ja mam dokładnie ta, jeszcze nie widziałam na żywo ale chciałam większą bo w koszyku mam przeważnie zakupy a sama mam małą torebkę na ramię zawsze na portfel telefon i kluczyki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anulus17
Czas edycji: 2017-04-08 o 22:47
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 07:34   #1542
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mi te torby dziecięce były za małe, a mam też sporo swojego osobistego "stafu".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 09:39   #1543
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja miałam torbę w komplecie z wózkiem, ale jej nie lubię. Zwykłej nie noszę, bo mi nie wygodnie. Teraz myśle nad jakimś organizerem, bo tak to wszystko muszę po kieszeniach chować albo upychać w wózku. Na spacer w okolicach to poza kluczami i telefonem nic nie biorę, ale już dalej to coś by się przydało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 10:07   #1544
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ja odkad poszlam na L4 w pracy nue uzywam torebek ta z wozka teraz mi wysyarczy na wszystko ale doszukac sie w niej czegokolwiek mniejszego niz podklad do przewijania graniczy z cudem kiedys stalam dobre kilka min pod drzwiami zanim znalazlam klucze. Tez by mi sie przydala chocby taka z kilkoma przegrodkami bo ta ma tylko jedna wielka.
Chyba tez musze rozpoznac blizej ten temat.
Polecam nerkę na swoje rzeczy tj. Telefon i klucze a resztę do torebki.Bo ja zawsze z tymi 2 rzeczami mam problem i zazwyczaj albo nerka albo kurka z kieszeniami jak EMI spaceruje w nosidle to wtedy lepszym rozwiązaniem są kurtki z kieszeniami na rękawach typu jakiś softshell

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Bo dostać się do kieszeni na brzuchu jak wisi z przodu 11 kg graniczy z cudem a na plecach jakoś nie mogę się przekonać by nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:03   #1545
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Polecam nerkę na swoje rzeczy tj. Telefon i klucze a resztę do torebki.Bo ja zawsze z tymi 2 rzeczami mam problem i zazwyczaj albo nerka albo kurka z kieszeniami jak EMI spaceruje w nosidle to wtedy lepszym rozwiązaniem są kurtki z kieszeniami na rękawach typu jakiś softshell

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Bo dostać się do kieszeni na brzuchu jak wisi z przodu 11 kg graniczy z cudem a na plecach jakoś nie mogę się przekonać by nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro wyciągnęłaś temat noszenia - nosi ktoś może w plecaku prostym? Koleżanka mnie bardzo namawia żeby spróbować, ale ja się boję, że jak mi młode uwolni ręce albo w ogóle się odepchnie to wyleci do tyłu. Z przodu wiadomo - zdążę go złapać, ale z tyłu trochę lipa.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:30   #1546
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja nie noszę w chuscie bo mi za długo schodzi z wiązaniem dlatego nosidło dla mnie to zbawienie Emilka już teraz ręce uwalnia i uwielbia wszystko łapać i bawić się podczas noszenia i spacerów myślę że nie ma szans żeby dziecko wypadło.Probowalas już wiązać Wojtka w ten sposób?Może zróbcie próbę po domu.Nawet jak zrobić przeprost kręgosłupa to przecież chusta jak jest dobrze dociagnieta go zatrzyma no nie wiem sama.Wydaje mi się że nie masz powodów do obaw ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:43   #1547
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Moje dziecko nie będzie miało butów póki nie urośnie jej stopa, zamówiłam jej 17 z Korneckiego i jest ciut za duża poza tym są za sztywne ciężko zgiąć tego buta 😏 byliśmy wczoraj na zakupach i najmniejszy rozmiar w Bartku to 18 i to tylko jeden model i nie dość, że za duze to jeszcze gorzej sztywne niż Korneckiego. W CCC tylko 19tki w Deichmann Elefanten to samo. Już nawet weszłam do H&M po zwykle tenisówki by były chociaż do wózka i też wszystko takie że dwie stopy zmieszczę 😌 wchodzę na stronę Mrugały i coooo i tam buciki od rozmiaru 18 to ja się pytam gdzie ja mam kupić buty dziecku, które ma mniejszy rozmiar? Czy producenci nie przewidują, że dziecko w rozmiarze 16/17 stawia już pierwsze kroki ???
Macie jakieś pomysły ?!?


Na temat zamachu nie chce się nawet wypowiadać, zgadzam się z Wami, że ten świat jest okrutny a my nic nie możemy.

Iwonia antipasty rzeczywiście szybko się zniszczyly 😏


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Torbe do wózka mam w komplecie ale jeszcze nigdy nie użyłam. Mam swoją wielką torbę i w razie potrzeby w nią pakuje wszystko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 12:07   #1548
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia a z ciekawości jak duża stopę ma Iga? Ile cm? Bo może rozmiarówka rozmiarówce nierówna? Stacjonarnie jest bardzo ciężko cokolwiek u nas kupić.My w r19 też możemy włożyć palec jeszcze do buta ale ponoć tak się wybiera z zapasem ok 1cm.Tyle że Emilka nie chodzi jeszcze.
Próbowałaś na Bodzentyńskiej? I na Wojska Polskiego też ponoć jest jakiś sklep z bucikami może tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Ojjj jeeeees!!! Moje dziecko pije przez słomkę.Taka najzwyklejsza z Ikei😀 nie ma wyjścia chwilowo brak jakiejkolwiek kubka-pozostawiane u dziadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 12:37   #1549
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie będzie miało butów póki nie urośnie jej stopa, zamówiłam jej 17 z Korneckiego i jest ciut za duża poza tym są za sztywne ciężko zgiąć tego buta 😏 byliśmy wczoraj na zakupach i najmniejszy rozmiar w Bartku to 18 i to tylko jeden model i nie dość, że za duze to jeszcze gorzej sztywne niż Korneckiego. W CCC tylko 19tki w Deichmann Elefanten to samo. Już nawet weszłam do H&M po zwykle tenisówki by były chociaż do wózka i też wszystko takie że dwie stopy zmieszczę 😌 wchodzę na stronę Mrugały i coooo i tam buciki od rozmiaru 18 to ja się pytam gdzie ja mam kupić buty dziecku, które ma mniejszy rozmiar? Czy producenci nie przewidują, że dziecko w rozmiarze 16/17 stawia już pierwsze kroki ???
Macie jakieś pomysły ?!?


Na temat zamachu nie chce się nawet wypowiadać, zgadzam się z Wami, że ten świat jest okrutny a my nic nie możemy.

Iwonia antipasty rzeczywiście szybko się zniszczyly 😏


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Torbe do wózka mam w komplecie ale jeszcze nigdy nie użyłam. Mam swoją wielką torbę i w razie potrzeby w nią pakuje wszystko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W h&m dostaniesz malutkie rozmiary. Tam chyba już 16 można kupić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 13:05   #1550
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Mia a z ciekawości jak duża stopę ma Iga? Ile cm? Bo może rozmiarówka rozmiarówce nierówna? Stacjonarnie jest bardzo ciężko cokolwiek u nas kupić.My w r19 też możemy włożyć palec jeszcze do buta ale ponoć tak się wybiera z zapasem ok 1cm.Tyle że Emilka nie chodzi jeszcze.
Próbowałaś na Bodzentyńskiej? I na Wojska Polskiego też ponoć jest jakiś sklep z bucikami może tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Ojjj jeeeees!!! Moje dziecko pije przez słomkę.Taka najzwyklejsza z Ikei😀 nie ma wyjścia chwilowo brak jakiejkolwiek kubka-pozostawiane u dziadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Długość to około 10.7 cm tak po moim mierzeniu. I te buciki które kupiłam niby mają 11cm wkładki i rzeczywiście duże.
Przeważnie 18 mają 11.5 cm wkladki.
W buciku jeszcze nie byłam tam muszę na tygodniu bo wczoraj już było zamknięte.

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
W h&m dostaniesz malutkie rozmiary. Tam chyba już 16 można kupić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety u nas najmniejsze 18/19 😏
Poza tym tak czy inaczej muszę jej kupić buty typowo do chodzenia chyba, że nie będę jej stawiać na podwórku itd. tylko co zrobić gdy ona chce na nóżki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 13:24   #1551
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia widziałam też w kappahlu takie małe buciki ale chyba właśnie bardziej takie niechodki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 13:53   #1552
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Mia widziałam też w kappahlu takie małe buciki ale chyba właśnie bardziej takie niechodki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie też widziałam w smyku, ale to po prostu materiał. Równie dobrze może być w skarpetkach tyle, że buciki lepiej wyglądają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 14:20   #1553
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Sprawdź w sklepie bosa stópka. Mają internetowy i stacjonarny w Gliwicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 17:19   #1554
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Długość to około 10.7 cm tak po moim mierzeniu. I te buciki które kupiłam niby mają 11cm wkładki i rzeczywiście duże.
Przeważnie 18 mają 11.5 cm wkladki.
W buciku jeszcze nie byłam tam muszę na tygodniu bo wczoraj już było zamknięte.


No niestety u nas najmniejsze 18/19 😏
Poza tym tak czy inaczej muszę jej kupić buty typowo do chodzenia chyba, że nie będę jej stawiać na podwórku itd. tylko co zrobić gdy ona chce na nóżki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem o co chodzi. Nam fizjoterapeuta mówiła że przy bodajże pełnych butach może 1 cm luzu a przy otwartych bez palcow 1.5 cm albo na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:11   #1555
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
http://bubulinka.pl/pl/p/Joissy-Torb...CANDI/23112441 ja mam dokładnie ta, jeszcze nie widziałam na żywo ale chciałam większą bo w koszyku mam przeważnie zakupy a sama mam małą torebkę na ramię zawsze na portfel telefon i kluczyki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale ładna! jutro przyjdzie joie i będę myśleć - może nawet komplet torba + jakaś wkładka do wózka - macie wkładki?

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Polecam nerkę na swoje rzeczy tj. Telefon i klucze a resztę do torebki.Bo ja zawsze z tymi 2 rzeczami mam problem i zazwyczaj albo nerka albo kurka z kieszeniami jak EMI spaceruje w nosidle to wtedy lepszym rozwiązaniem są kurtki z kieszeniami na rękawach typu jakiś softshell

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Bo dostać się do kieszeni na brzuchu jak wisi z przodu 11 kg graniczy z cudem a na plecach jakoś nie mogę się przekonać by nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja moją kluskę sporadycznie noszę w nosidełku, a w tuli na panelu mam taką kieszonkę na klucze i portfel. Inna sprawa, że Hubcię noszę na plecach, ale głównie to takie wypady po chleb do sklepu osiedlowego jak pada deszcz, żeby nie targać wózka i potem nie czyścić kółek. Ala Tulę kocha, zwłaszcza uwielbia w niej spać, ale jednak na takie dłuższe spacery to jednak wózek bo Hubcia swoje waży.
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:24   #1556
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
ale ładna! jutro przyjdzie joie i będę myśleć - może nawet komplet torba + jakaś wkładka do wózka - macie wkładki?



Ja moją kluskę sporadycznie noszę w nosidełku, a w tuli na panelu mam taką kieszonkę na klucze i portfel. Inna sprawa, że Hubcię noszę na plecach, ale głównie to takie wypady po chleb do sklepu osiedlowego jak pada deszcz, żeby nie targać wózka i potem nie czyścić kółek. Ala Tulę kocha, zwłaszcza uwielbia w niej spać, ale jednak na takie dłuższe spacery to jednak wózek bo Hubcia swoje waży.
My nie mamy wkladki. Zbędny gadżet, zwłaszcza teraz na lato, moim zdaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:38   #1557
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
ale ładna! jutro przyjdzie joie i będę myśleć - może nawet komplet torba + jakaś wkładka do wózka - macie wkładki?



Ja moją kluskę sporadycznie noszę w nosidełku, a w tuli na panelu mam taką kieszonkę na klucze i portfel. Inna sprawa, że Hubcię noszę na plecach, ale głównie to takie wypady po chleb do sklepu osiedlowego jak pada deszcz, żeby nie targać wózka i potem nie czyścić kółek. Ala Tulę kocha, zwłaszcza uwielbia w niej spać, ale jednak na takie dłuższe spacery to jednak wózek bo Hubcia swoje waży.
Mamy wkładkę, dzięki niej Nina mi tak nie lata po spacerówce bo siedzisko jest dość spore, no i na wiosnę, lato wydaje mi się fajną opcją. Bawełniana powierzchnia zdaje się być przyjemniejsza niż poliestrowy wózek, zwłaszcza jak zaraz będzie miała kontakt z odkrytą skórą.
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2017-04-09 o 18:39
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:42   #1558
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja też kupiłam wkładkę, wydaje mi się ze w lato średnio przyjemne siedzieć na tym poliestrze ...
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:46   #1559
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My nie mamy wkładki ale zastanawiam się czy nie kupić. Pokażcie jakie macie 🙂 i skąd zamawialyscie


Mia ostatnio odkryłam super firmę bucików dla maluchów, Bobux 😍 niestety też mają rozmiary od 18 dla dzieci chodzących

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 19:46   #1560
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
My nie mamy wkladki. Zbędny gadżet, zwłaszcza teraz na lato, moim zdaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Mamy wkładkę, dzięki niej Nina mi tak nie lata po spacerówce bo siedzisko jest dość spore, no i na wiosnę, lato wydaje mi się fajną opcją. Bawełniana powierzchnia zdaje się być przyjemniejsza niż poliestrowy wózek, zwłaszcza jak zaraz będzie miała kontakt z odkrytą skórą.
hehe

Ja myślałam nad jakąś właśnie bambusową czy bawełnianą. Inna sprawa, że może też dałam się ponieść bo na grupie fb - joie love wszyscy sikają z wrażenia na słowo joie i kupują wkładki po 200 zł! aż ta grupa wydaje mi się coraz mniej wiarygodna - chyba wypowiada się tam producent z kilkunastu tysięcy kont bo wg tych opinii ten wózek nie ma wad, a z własnego doświadczenia wiem, że nie ma wózka bez wad

o wkładce pomyślałam aby pupencja Ali miała miękko ... hmmm
to moje zdecydowanie


Opowieści z cyklu: Hubcia i Tatko

Dzisiaj nasz Tatko stwierdził z pełną powagą, że on nie może dopuścić do tego, żeby jego córeczka płakała bo jej się tam wtedy te ubytki w mózgu robią podczas płaczu (jakie kuźwa ubytki ??? ) i zwoje mózgowe się psują czy jakoś tak
Bo on tam coś kiedyś takiego wyczytał i postanowił mnie dzisiaj podczas spaceru uświadomić, że Ala nie będzie płakać do 18-tki?!

Wiecie co to znaczy?
Są dwie możliwość:
Dziecko będzie nam po głowach skakać, albo to ja będę tym złym policjantem nieźle się zapowiada ... i to do 18-tki

U nas od jakiegoś czasu trwają poważne rozmowy na temat rodzeństwa dla Alicji - narazie tylko rozmowy. Na dzień dzisiejszy celujemy na kwiecień-maj 2019, jak nam Ala nie da w kość i się w związku z tym nie rozmyślimy
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥

Edytowane przez czekooladki
Czas edycji: 2017-04-09 o 19:48
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.