Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 15:24   #3601
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hej ho

My dziś w końcu byłyśmy na zaległym bilansie 9msc Marysia waży 10 kg i mierzy 80 cm. Potem pojechałyśmy jeszcze do C&A po zamówienie (kupiłam cienki śpiworek i bodziaki). Strasznie piździło! Co mnie trochę cieszy, bo kurtka, którą sobie ostatnio kupiłam, jest w sam raz na taką pogodę No ale tak na serio, to wolałabym taką pogodę jaka wczoraj była...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 15:36   #3602
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Sliweczko! Jesteś genialna! Właśnie Franek pił z bidonu dzięki Tobie: D ciekawe czy będzie pamiętał że tam jest piciu: D bo wypił chyba z pół bidonu wody od razu jak zobaczył jak to działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez zullugula Pokaż wiadomość
Paulinagm, nogi wciąga, staje na nich, tyłek w górę i włazi na blat/stół. W sumie nie wiem, jak byłoby teraz, bo od 2 tyg krzesełka nie używaliśmy. A od niedawna mamy przełom w jedzeniu, i w końcu jedzeniem można to nazwać posiłek trwa u nas max 15 min, później chyba już mu się nudzi, cośtam jeszcze sobie zje na stojąco, a później zaczynają się wygibasy i łapanie brudnymi rękoma za twarz i ubranie rodzica :P swoja drogą, przydałaby mi się dorosła wersja kaftana z ikei
Właśnie to sobie wyobraziłam

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Hej ho

My dziś w końcu byłyśmy na zaległym bilansie 9msc Marysia waży 10 kg i mierzy 80 cm. Potem pojechałyśmy jeszcze do C&A po zamówienie (kupiłam cienki śpiworek i bodziaki). Strasznie piździło! Co mnie trochę cieszy, bo kurtka, którą sobie ostatnio kupiłam, jest w sam raz na taką pogodę No ale tak na serio, to wolałabym taką pogodę jaka wczoraj była...
No to jest co nosić, kawał babeczki z Marysi. No i o 9 cm. dłuższa niż Ignaś, taki to przy niej z niego kurdupel
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 15:40   #3603
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Do nas się przyplątał jakiś wirus. Wczoraj Łucja chyba 6 razy wymiotowała a dzisiaj temperatura przekroczyła 39 stopni :/ dziś na szczęście brak wymiotów ale okropne kupki teraz biedactwo śpi. Jak wstanie będę jej znowu musiała zbić gorączkę bo jest strasznie rozpalona.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:03   #3604
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Hej ho

My dziś w końcu byłyśmy na zaległym bilansie 9msc Marysia waży 10 kg i mierzy 80 cm. Potem pojechałyśmy jeszcze do C&A po zamówienie (kupiłam cienki śpiworek i bodziaki). Strasznie piździło! Co mnie trochę cieszy, bo kurtka, którą sobie ostatnio kupiłam, jest w sam raz na taką pogodę No ale tak na serio, to wolałabym taką pogodę jaka wczoraj była...
Kawał babki z Marysi! Gonią dzieciaki w końcu tego mojego klocka 😂 i wysoka babeczka, super!
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Do nas się przyplątał jakiś wirus. Wczoraj Łucja chyba 6 razy wymiotowała a dzisiaj temperatura przekroczyła 39 stopni :/ dziś na szczęście brak wymiotów ale okropne kupki teraz biedactwo śpi. Jak wstanie będę jej znowu musiała zbić gorączkę bo jest strasznie rozpalona.
Ojej, oby się to nie rozwinęło! Bylas u lekarza?

Hanna zjadła na obiad pol buraka z indykien i do tego wysepila 4 kluski śląskie! Zje mnie to dziecko kiedyś!

U nas tez pizga. Wczoraj krotki rekawek, dziś by się przydało ubrać ciepłą kurtkę!
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 17:00   #3605
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Do nas się przyplątał jakiś wirus. Wczoraj Łucja chyba 6 razy wymiotowała a dzisiaj temperatura przekroczyła 39 stopni :/ dziś na szczęście brak wymiotów ale okropne kupki teraz biedactwo śpi. Jak wstanie będę jej znowu musiała zbić gorączkę bo jest strasznie rozpalona.
Ło jejku. Oby jej szybko przeszło. Jakiś wirus pewnie

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72784101]Kawał babki z Marysi! Gonią dzieciaki w końcu tego mojego klocka 😂 i wysoka babeczka, super!

Ojej, oby się to nie rozwinęło! Bylas u lekarza?

Hanna zjadła na obiad pol buraka z indykien i do tego wysepila 4 kluski śląskie! Zje mnie to dziecko kiedyś!

U nas tez pizga. Wczoraj krotki rekawek, dziś by się przydało ubrać ciepłą kurtkę![/QUOTE]

Łał! Ta to ma apetyt!

U nas tak wieje, że nawet nosa nie wyściubiam z domu. Niby na termometrze 10 stopni ale pewnie nieźle pizga.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 18:51   #3606
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Witam

Kinia była dzis jęcząco-męcząca także ten.. mam dośc tego dnia :P
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 19:59   #3607
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Caryco to ja właśnie taki kupiłam i niezbyt. Będę testować jeszcze szeroki a jak nie to nadal 4 dychy będę płacić za butlę: P

Dorosła wersja kaftana na Z Ikei! Hit! Też chce: D

Mam chcice na Nowy wózek, spacerowke. Ale starego niezbyt mogę sprzedać bo od rodziców dostałam i jak mamie wspomniałam mimochodem to powiedziała że szkoda bo może drugi bobas, albo może mojej siostrze się przyda ehh.
Także narazie sobie nie zmienię ;(


Dobranoc bobasy małe i trochę większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 21:34   #3608
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hej
Slaby dzień dziś miałam a córka już nawet nie jęczała tylko krzyczała cały dzień

Śliweczko, tak blenduję wszystko razem

Spokojnej nocy
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:43   #3609
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Lena, moze sprobuj znalezc podobny za mniej niz 40. W duzych marketach miewaja spory wybór roznych firm.
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 22:06   #3610
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dobry wieczór!

Zniknelam, bo mialam maly kryzys. Dopadło mnie zmęczenie, zniechecenie jakaś taka słabość. Ale wróciłam
Noce u nas kiepskie srednio co 1h pobudka. Wczoraj co 20min. Wyszla wreszcie druga górna jedynka, bo wychodziła juz z miesiąc. Dzisiaj Gabrysia stanęła przy...zmtwarce. fascynuje ja otwarta zwywarka, szczotka do kibla i sama ubikacja! jest blyskawica, jak tylko zauważy uchylone drzwi do łazienki poza tym pasqda zaczęła mnie gryźć przy karmieniu
Wczoraj bylysmy na drugim szczepieniu. Nawey nie drgnela przy wkluciu. Waży 8900 i przybrala 300g od stycznia. Z jedzeniem, dalej duzo na cycku. Odmówiła jedzenia papek. Teraz wszystko sama w łapkę, koniecznie to, co my wiec ostatnio nie solimy ani ziemniakow, makaronow czy kasz w zeszłym tygodniu bylam na warsztatach dwa dni po 3h. Fajnie bylo, ale logistyka przy tym z Gabi spora, pogoda nie dopisala:/
Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Wybaczcie, że tak wpadam i wpadam ale muszę się pochwalić Hania zacZęła siadać sama, co prawda nie z czworakow. Tylko z,pozycji leżącej na boku odchyla się rączkami i tak sobie siedzi nie chcę leżeć i co chwila siada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!!!
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Jestem, jestem, dzięki za pamięć . Była na weekend u nas moja mama, właśnie pojechała, dużo się działo. Korzystaliśmy z pięknej pogody, a później byliśmy padnięci z nadmiaru powietrza. Teraz piszę ze spaceru, bo w domu przy moich szogunach się nie da. Miałam ogarniać chałupę jak będzie mama, ale nie miałam siły, dziś od rana boli mnie strasznie głowa. Z jedzeniem u lasek różnie, czasem kompletnie gardzą. Zauważyłam, że nie lubią placków, ani z kaszy manny, ani z kalafiorem i kaszą jaglaną. Dorcia wywala na podłogę, a Kinia rączką rozwala na tacce. Pogardziły te łososiem, w ogóle ryby im nie wchodzą. Robiłam jeszcze hummus, ale z fasoli z pieczonym burakiem i to jadły chętnie, nam też bardzo smakowało. Widzę, że większość przepisów z alaantkowego im nie podchodzi, z resztą nam też nie, bardziej szukam inspiracji na zwykłych, wegańskich blogach.

Madzia współczuję śmierci babci. Gratki za siadanie Hani, cierpliwości, a wszystko nadgoni.

Lena fajnie, że ruszacie z tematem i trafiliście na uczciwych ludzi.

Elaine zazdroszczę, że macie siły na ćwiczenia, fajnie.

Coś jeszcze miałam napisać, ale nie pamiętam, może wieczorem się uda i skrobnę więcej.
Po 15-30min. Ostatni tydzień nie cwiczylam, bo już w ogóle ledwo żyłam.
Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Przeczytałam co u Was ale jakoś nie mam weny na odpisywanie.
Ogólnie mało mnie wszędzie.
Dużo roboty w domu, pogoda w miarę choć upałów nie ma więc jak nie sprzątam to spacerujemy.
Najważniejsze, że w weekend jest cieplej to spędzany wspólnie czas na zewnątrz.
Ostatnio sądziliśmy nasionka do doniczek. Czekam na piękne kwiaty 😍

Maks w tamtym tygodniu złapał zapalenie oskrzeli. Dostał steryd i leki do inhalacji. Zaraz do niego dołączył Kubunio z katarem. Wesoło mamy.

Od wczoraj chodzę trochę zdołowana bo liczyłam na to, że w sierpniu i wrześniu popracuje trochę. Niestety, moja mama znów wybrała sektę kościelną i w tym czasie zalicza kolejne rekolekcje. Porażka!!! Szkoda, że nie jest dla nas wtedy, kiedy my ją potrzebujemy. Stwierdziła, że to już ostatni level ( ciekawe na jak długo).
W tej sytuacji chyba polece na kilka dni do siostry. Trochę boję się czy ogarnę sama dwójkę dzieci i jak będzie ze spaniem obu chłopców w 1 pokoju.😕

Wczoraj kupiliśmy chłopakom prezent na dzień dziecka- kuchnie z wyposażeniem 😀 jeszcze nie wiem gdzie ja postawimy ale mam nadzieję, że będą się nią bawić. Podobna do tej z Ikea ale kupiliśmy w Lidlu.
I już pomału szykuje się na święta. Pozamawialam ozdoby, żeby zrobić przystroić dom. I będę robiła wianek z jajek na drzwi. Już nie mogę się doczekać 😍
Ojej. Eh ta babcia. Mialam pytać, czy przyjeżdża w tym roku....
Kuchnia z lidla z tego co widziałam to bardzo fajna. Niech chlopaki gotują igi czwsto sie noa bawi.
Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Załącznik 7005131

A takiego mam akrobatę!

Załącznik 7005136
Oj ale gomnastyk. Syn też tak robil
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Hej ho

My dziś w końcu byłyśmy na zaległym bilansie 9msc Marysia waży 10 kg i mierzy 80 cm. Potem pojechałyśmy jeszcze do C&A po zamówienie (kupiłam cienki śpiworek i bodziaki). Strasznie piździło! Co mnie trochę cieszy, bo kurtka, którą sobie ostatnio kupiłam, jest w sam raz na taką pogodę No ale tak na serio, to wolałabym taką pogodę jaka wczoraj była...
Brawo! Dlugasna dZiewczyna
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Do nas się przyplątał jakiś wirus. Wczoraj Łucja chyba 6 razy wymiotowała a dzisiaj temperatura przekroczyła 39 stopni :/ dziś na szczęście brak wymiotów ale okropne kupki teraz biedactwo śpi. Jak wstanie będę jej znowu musiała zbić gorączkę bo jest strasznie rozpalona.
Zdrowia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 03:06   #3611
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Witam
Przepraszam że rzadko pisze. Mam doła, dużo rzeczy mnie denerwuje przez co nie mam humoru. Nocki dają w kość bo nie raz pobudki co 20 minut a zębów nie widać i ogólnie wszystko do dupy.

Dużo zdrowia dla wszystkich chorowitkow.
Dużo siły dla mam niespiacych w nocy

Lena super że remonty trwają już niedługo razem z tztem )

Australia gratulacje wymiarów córki wysoka dziewczyna

Dzanet gratulacje wyyrwalosci w ćwiczeniach

Gabryś cudowny i kochany, ciągle się uśmiecha, i nabywa nowych umiejętności oraz coraz więcej rozumie. Raczkowac nie chce za to próbuję się wspinać, ale do stania na nóżkach trochę mu jeszcze brakuje. Żeby dostać się do rzeczy która chce na zmianę kładzie się siada, obraca się lub podskakuje na dupci co zabawnie wygląda
No i jestem z niego dumna bo zaczęliśmy ćwiczyć samodzielne usypianie i już 5 dnia, wczoraj sam zasnol bez mojej pomocy. Tzn pierwszego dnia siedziałam przy nim i przez pół godziny mu śpiewałam i glaskalam, a on tak płakał bo chciał na ręce i pobujac. Ale wyrwałam i nie wyciagalam go. Drugiego dnia już tylko 15 min i zasnol, trzeciego dnia 5 min i wyszłam jak już prawie zasypiał, czwartego dwie minutki i jak przewrócił się na bok do zasypiania to wyszłam. Wczoraj włożyłam do łóżeczka poglaskalam i wyszłam. Trochę pogadal, trochę pospiewal ale już nie płakał i zasnol. Dorosleje ten mój syn. Jaram się strasznie tym bo przecież od urodzenia tylko bujanie na rękach go usypialo.

Kurcze chyba mnie bierze przeziębienie, słyszę że Gabryś też cos nosem pociąga :/
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...



Edytowane przez justynan01
Czas edycji: 2017-04-12 o 03:09
justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 07:18   #3612
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry weszłam się tylko przywitać, bo znowu maruda od rana.. chyba ząbki
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:24   #3613
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry
M znów obudziła się przed 6 i do 7 płakała teraz ucina sobie drzemkę i mam nadzieję, że wstanie w lepszym humorze

Elaine, Justynko przytulam wiosenny spadek formy u mnie to już prawdziwy kanion...

Neesanek jak tam Łucja? Lepiej dzisiaj?
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:48   #3614
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Pewnie to jednorazowa atrakcja, ale dziś u nas noc bez flaszki Spanko od 21.30 do 7.10, nie licząc jakichś drobnych jęków stęków
Aaaa zapomniałam jeszcze wczoraj napisać, że pediatra wczoraj wyczaiła, że Marysi idą czwórki Próbuję od wczoraj to sprawdzić, ale skubana nie daje sobie zajrzeć do buzi na dłużej niż sekundę

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Do nas się przyplątał jakiś wirus. Wczoraj Łucja chyba 6 razy wymiotowała a dzisiaj temperatura przekroczyła 39 stopni :/ dziś na szczęście brak wymiotów ale okropne kupki teraz biedactwo śpi. Jak wstanie będę jej znowu musiała zbić gorączkę bo jest strasznie rozpalona.
O kurczę A jak tam noc, jak dzisiaj?

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72784101]Kawał babki z Marysi! Gonią dzieciaki w końcu tego mojego klocka 😂 i wysoka babeczka, super!
[/QUOTE]
A Twój klocek ile teraz waży?

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Witam

Kinia była dzis jęcząco-męcząca także ten.. mam dośc tego dnia :P
U nas takie dni od kilku tygodni, także łączę się w bólu
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 08:34   #3615
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Caryco używamy avent Natural i potrzebujemy butelki przynajmniej 300ml. A na dodatek avent sprzedaje taką dużą butelkę z smoczkiem 3m+ A my pijemy z 6m+ więc od razu trzeba zmienić smoczek. I za komplet placilam coś około 38 zł. A podobne szerokie butelki nawet jeśli dostanę taniej to o 5-7 zł biorąc pod uwagę zmianę smoczka to bez sensu bo różnicy mi to nie robi. Wolę dac te 5 zł więcej I niech ma to co lubi. A tu mnie skusiło to 11 zł bo jednak to ponad 3 razy mniej: P
No spróbujemy jeszcze ta szeroka Canpol a jak nie podejdzie to wracamy do aventa
Generalnie aż tak bardzo nie boli mnie ta cena tylko to że się spsuly. Za tyle kasy butelka i żeby tak ciekla. To mnie wkurzylo.

U nas nocka słaba. Do północy 4 pobudki. Nie wiem co się stało, już dawno tak nie miał. Później już w miarę. Po 1 I po 5 mleko a Wstalismy o 7:20. Ehh ale myślałam że usunę na stojąco przy tych jego pobudkach bo już się odzwyczailam, a on krzyk jakby to obdzierali więc chodziłam i bujalam a później wzięłam do siebie do łóżka i bujalam na lezaco ale jak tylko przestawalam to się budził. No nie wiem co się stało.

Teraz maruda od rana bo się nie wyspal, wstał godzinę wcześniej niż zwykle to ostatnio bywa. Czekam na drzemkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lena_Marlena
Czas edycji: 2017-04-12 o 08:36
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:47   #3616
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Caryco używamy avent Natural i potrzebujemy butelki przynajmniej 300ml. A na dodatek avent sprzedaje taką dużą butelkę z smoczkiem 3m+ A my pijemy z 6m+ więc od razu trzeba zmienić smoczek. I za komplet placilam coś około 38 zł. A podobne szerokie butelki nawet jeśli dostanę taniej to o 5-7 zł biorąc pod uwagę zmianę smoczka to bez sensu bo różnicy mi to nie robi. Wolę dac te 5 zł więcej I niech ma to co lubi. A tu mnie skusiło to 11 zł bo jednak to ponad 3 razy mniej: P
No spróbujemy jeszcze ta szeroka Canpol a jak nie podejdzie to wracamy do aventapełnia
Generalnie aż tak bardzo nie boli mnie ta cena tylko to że się spsuly. Za tyle kasy butelka i żeby tak ciekla. To mnie wkurzylo.

U nas nocka słaba. Do północy 4 pobudki. Nie wiem co się stało, już dawno tak nie miał. Później już w miarę. Po 1 I po 5 mleko a Wstalismy o 7:20. Ehh ale myślałam że usunę na stojąco przy tych jego pobudkach bo już się odzwyczailam, a on krzyk jakby to obdzierali więc chodziłam i bujalam a później wzięłam do siebie do łóżka i bujalam na lezaco ale jak tylko przestawalam to się budził. No nie wiem co się stało.

Teraz maruda od rana bo się nie wyspal, wstał godzinę wcześniej niż zwykle to ostatnio bywa. Czekam na drzemkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pełnia jest, może to od tego.

Nie umiem się zebrać, żeby coś więcej napisać, to się chociaż wtrącę

U mnie też spadek formy...taki jak u honci:/
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 10:14   #3617
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cześć
U mnir też spadek formy :/ nic mi się nie chcę. Serio taki len ze mnie od wczoraj. Pogoda beznadziejna dziś pewnie na spacer nie wyjdziemy :/

Australia dużą córeczkę już masz

My butelek dr Brown (6sztuk) avetn classic (2sztuki) baby ono (2sztuki) i canpol wąskie (3sztuki) używany wiem dużoale canpol dostałam gdzieś, avent dała teściowa i tak się uzbierało. Hania ostatnio max 150ml zjada więc dużych takich powyżej 250ml nawet nie mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 10:26   #3618
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Australia Marysia z takim wzrostem to może zostać modelką przy takim wzroście to chyba idealna waga.

Elaine, Justynko trzymajcie się. Jeszcze chwilka i będzie cieplutko i zacznie się sezon urlopowy, na którym odeśpimy

Byliśmy rano u pediatry. Na szczęście z Łucją nie jest tak źle. Ma jakiegoś wirusa ( nie Rota) i dostaje tylko Dicoflor i elektrolity. Lekarka dała nam na w razie czego skierowanie do szpitala ale powiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie potrzebne.
W nocy Ł. była cała rozpalona. Jak temp. przekroczyła 38.5 to zbiliśmy jej temp. i od rana jeszcze nie skoczyła. Kupki nadal masakryczne.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 10:49   #3619
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australia Marysia z takim wzrostem to może zostać modelką przy takim wzroście to chyba idealna waga.

Elaine, Justynko trzymajcie się. Jeszcze chwilka i będzie cieplutko i zacznie się sezon urlopowy, na którym odeśpimy

Byliśmy rano u pediatry. Na szczęście z Łucją nie jest tak źle. Ma jakiegoś wirusa ( nie Rota) i dostaje tylko Dicoflor i elektrolity. Lekarka dała nam na w razie czego skierowanie do szpitala ale powiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie potrzebne.
W nocy Ł. była cała rozpalona. Jak temp. przekroczyła 38.5 to zbiliśmy jej temp. i od rana jeszcze nie skoczyła. Kupki nadal masakryczne.
Biedna Łucja, oby szybko jej przeszło Staraj się jej dawać dużo pić.

A co do Marysi, to kto wie, kto wie, może to przyszła modelka Wg mnie jest proporcjonalna, choć może jako matka nie jestem do końca obiektywna Wg siatek centylowych, jak ktoś lubi - wagowo wypada w połowie, a wzrostem jest w 97 centylu
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 10:56   #3620
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australia Marysia z takim wzrostem to może zostać modelką przy takim wzroście to chyba idealna waga.

Elaine, Justynko trzymajcie się. Jeszcze chwilka i będzie cieplutko i zacznie się sezon urlopowy, na którym odeśpimy

Byliśmy rano u pediatry. Na szczęście z Łucją nie jest tak źle. Ma jakiegoś wirusa ( nie Rota) i dostaje tylko Dicoflor i elektrolity. Lekarka dała nam na w razie czego skierowanie do szpitala ale powiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie potrzebne.
W nocy Ł. była cała rozpalona. Jak temp. przekroczyła 38.5 to zbiliśmy jej temp. i od rana jeszcze nie skoczyła. Kupki nadal masakryczne.
Zdrówka dla Łucji! oby skierowanie do szpitala poszło do kosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 12:14   #3621
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Pewnie to jednorazowa atrakcja, ale dziś u nas noc bez flaszki Spanko od 21.30 do 7.10, nie licząc jakichś drobnych jęków stęków
Aaaa zapomniałam jeszcze wczoraj napisać, że pediatra wczoraj wyczaiła, że Marysi idą czwórki Próbuję od wczoraj to sprawdzić, ale skubana nie daje sobie zajrzeć do buzi na dłużej niż sekundę


O kurczę A jak tam noc, jak dzisiaj?


A Twój klocek ile teraz waży?


U nas takie dni od kilku tygodni, także łączę się w bólu
Hanul waży 10,5kg 😉 juz od 3 MC, wiec przyhamowala ostro. A apetyt ma za dwóch.... Nie, za trzech! Właśnie zjadła dwie miski jsrzynowej i kromke chleba... I sepi dalej
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australia Marysia z takim wzrostem to może zostać modelką przy takim wzroście to chyba idealna waga.

Elaine, Justynko trzymajcie się. Jeszcze chwilka i będzie cieplutko i zacznie się sezon urlopowy, na którym odeśpimy

Byliśmy rano u pediatry. Na szczęście z Łucją nie jest tak źle. Ma jakiegoś wirusa ( nie Rota) i dostaje tylko Dicoflor i elektrolity. Lekarka dała nam na w razie czego skierowanie do szpitala ale powiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie potrzebne.
W nocy Ł. była cała rozpalona. Jak temp. przekroczyła 38.5 to zbiliśmy jej temp. i od rana jeszcze nie skoczyła. Kupki nadal masakryczne.
Oby skierowanie nie było potrzebne, dużo zdrowia !!!!
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 13:31   #3622
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Zullugulla niezłego masz akrobatę no i za jedzenie


[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72812666]Hanul waży 10,5kg 😉 juz od 3 MC, wiec przyhamowala ostro. A apetyt ma za dwóch.... Nie, za trzech! Właśnie zjadła dwie miski jsrzynowej i kromke chleba... I sepi dalej
[/QUOTE]
nieźle
Krzysiowi się coś ostatnio pogorszyło jedzenie. Wszystkim tylko rzuca. Ostatnio mu dałam surowe jabłko - podejście drugie po baaaardzo dłuuuugiej przerwie - Krzys jara się tym, że jabłko chrupie gryzie troszeczkę zębami i jak chrupie to się cieszy wszystkie inne produkty sporzywcze gryzie tak samo - żeby sprawdzić czy chrupią - nie chrupią więc nimi rzuca a jabłka zje trochę, troszeczkę i radzi sobie jeszcze średnio, troszkę się krztusi. A poza tym jabłkiem niewiele chce jeść, nawet rzeczy co kiedys lubił no nic, mam nadzieję, że to przejściowe

W ogóle to byłam dzisiaj z Krzysiem u endokrynologa - tzn ja byłam u endo Krzyś jako osoba towarzysząca rano maruda masakra w dodatku zimno dziś strasznie i pada więc byłam tym wypadem przerażona, ale o dziwo Krzyś był meeega grzeczny. Ktoś mi chyba dziecko podmienił marudzic zaczął dopiero jak go ubierałam w przychodni i włozyłam do wózka żeby do domu wracać i podeszła do nas wtedy jakaś starsza pani i zaczęła do niego coś tam gadać, cmokać (ale z takiej zdrowej, bezpiecznej odległości ) a ten się śmiał życie mi kobieta uratowała potem zasnął w wózku w tramwaju <3 serio chyba mi ktoś dziecko podmienił
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 15:12   #3623
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Madziu, no tak w sumie całkiem sporo: P

Franek je 240ml a na noc 270 robię, więc butelka 300 to minimum bo innego nie rozmieszam. (Oczywiście podałam ile wody, do tego proszek )
Madziu i mała nie ma problemu się przestawiac z wąskiego na szeroki smoczek? Od początku pije z obydwu?

Dzanet no to faktycznie Hania ma apetyt! U nas też dziś jarzynowa, ale skromnie bo jedna miska i pół pulpeta miesno-ryżowego

Zdrówka dla Łucji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 15:29   #3624
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Cześć
U mnir też spadek formy :/ nic mi się nie chcę. Serio taki len ze mnie od wczoraj. Pogoda beznadziejna dziś pewnie na spacer nie wyjdziemy :/

Australia dużą córeczkę już masz

My butelek dr Brown (6sztuk) avetn classic (2sztuki) baby ono (2sztuki) i canpol wąskie (3sztuki) używany wiem dużoale canpol dostałam gdzieś, avent dała teściowa i tak się uzbierało. Hania ostatnio max 150ml zjada więc dużych takich powyżej 250ml nawet nie mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy 3 butelki tylko :P Kinia na noc i rano potrafi wyżłopić 180 ml nawet w ciągu dnia 150, także jedna duża butelka nam styka

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Pewnie to jednorazowa atrakcja, ale dziś u nas noc bez flaszki Spanko od 21.30 do 7.10, nie licząc jakichś drobnych jęków stęków
Aaaa zapomniałam jeszcze wczoraj napisać, że pediatra wczoraj wyczaiła, że Marysi idą czwórki Próbuję od wczoraj to sprawdzić, ale skubana nie daje sobie zajrzeć do buzi na dłużej niż sekundę


O kurczę A jak tam noc, jak dzisiaj?


A Twój klocek ile teraz waży?


U nas takie dni od kilku tygodni, także łączę się w bólu
Damy rade! Bo jak nie my to kto teraz śpi ufff

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australia Marysia z takim wzrostem to może zostać modelką przy takim wzroście to chyba idealna waga.

Elaine, Justynko trzymajcie się. Jeszcze chwilka i będzie cieplutko i zacznie się sezon urlopowy, na którym odeśpimy

Byliśmy rano u pediatry. Na szczęście z Łucją nie jest tak źle. Ma jakiegoś wirusa ( nie Rota) i dostaje tylko Dicoflor i elektrolity. Lekarka dała nam na w razie czego skierowanie do szpitala ale powiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie potrzebne.
W nocy Ł. była cała rozpalona. Jak temp. przekroczyła 38.5 to zbiliśmy jej temp. i od rana jeszcze nie skoczyła. Kupki nadal masakryczne.
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Madziu, no tak w sumie całkiem sporo: P

Franek je 240ml a na noc 270 robię, więc butelka 300 to minimum bo innego nie rozmieszam. (Oczywiście podałam ile wody, do tego proszek )
Madziu i mała nie ma problemu się przestawiac z wąskiego na szeroki smoczek? Od początku pije z obydwu?

Dzanet no to faktycznie Hania ma apetyt! U nas też dziś jarzynowa, ale skromnie bo jedna miska i pół pulpeta miesno-ryżowego

Zdrówka dla Łucji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale głodomor

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72812666]Hanul waży 10,5kg 😉 juz od 3 MC, wiec przyhamowala ostro. A apetyt ma za dwóch.... Nie, za trzech! Właśnie zjadła dwie miski jsrzynowej i kromke chleba... I sepi dalej

Oby skierowanie nie było potrzebne, dużo zdrowia !!!![/QUOTE]

Haniula to mały żarłoczek

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Hej ho

My dziś w końcu byłyśmy na zaległym bilansie 9msc Marysia waży 10 kg i mierzy 80 cm. Potem pojechałyśmy jeszcze do C&A po zamówienie (kupiłam cienki śpiworek i bodziaki). Strasznie piździło! Co mnie trochę cieszy, bo kurtka, którą sobie ostatnio kupiłam, jest w sam raz na taką pogodę No ale tak na serio, to wolałabym taką pogodę jaka wczoraj była...
brawo za wzrost i wagę

Ja dziś moją zważe, ale pewnie ma z 8 kilo
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 15:43   #3625
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dziękujemy za życzenia zdrowia. Dzisiaj Łucja nie ma temperatury i od poniedziałku brak wymiotów za tu zupełny brak apetytu. Nie chce nawet chrupek kukurydzianych! Już mam dość kp. Po chorobie zaczynam ją odstawiać od piersi.
Widzę, że większość mam i dzieciaczków ma teraz kryzys.
Wracając do tematu butelek my stosujemy lovi. Ostatnio kupiłam jeszcze lovi butelkę treningową i stosujemy na zmianę.
20170410_200348.jpg
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 16:21   #3626
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia zdrowia. Dzisiaj Łucja nie ma temperatury i od poniedziałku brak wymiotów za tu zupełny brak apetytu. Nie chce nawet chrupek kukurydzianych! Już mam dość kp. Po chorobie zaczynam ją odstawiać od piersi.
Widzę, że większość mam i dzieciaczków ma teraz kryzys.
Wracając do tematu butelek my stosujemy lovi. Ostatnio kupiłam jeszcze lovi butelkę treningową i stosujemy na zmianę.
Załącznik 7017911
Jakie cudne oczka! Przesłodka Super, że już lepiej, apetyt na pewno też wróci.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 16:37   #3627
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

My mieliśmy 3 w tym jedną 330 i dwie po 260 ale jedna mniejsza tz zgubił (!) Znalazł wczoraj jak już kupiłam inną xD
I było ciężko w tej małej robić mleko. Więc jak już muszę wymieniać to od razu wszystkie duże.
3 szt to myślę jest optymalnie żeby było wygodnie. Bo np wieczorem po karmieniu już mi się nie chce myć i w nocy raz karmię i nad ranem (o 6 ) później myje hurtem wszystkie

Neesanek a mogę wiedzieć ile lovi kosztuje? Ta duża 300ml uzywacie? Chyba też droga?

Za nami pierwsze karmienie z Canpol tej szerokiej i podpasowala niecale 20zł ze smoczkiem odpowiednim przerzucamy się na takie plus smoczki na wymianę po 4zł
Dokupie jeszcze dwie i będzie super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 17:49   #3628
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
M znów obudziła się przed 6 i do 7 płakała teraz ucina sobie drzemkę i mam nadzieję, że wstanie w lepszym humorze

Elaine, Justynko przytulam wiosenny spadek formy u mnie to już prawdziwy kanion...

Neesanek jak tam Łucja? Lepiej dzisiaj?
Cytat:
Napisane przez justynan01 Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam że rzadko pisze. Mam doła, dużo rzeczy mnie denerwuje przez co nie mam humoru. Nocki dają w kość bo nie raz pobudki co 20 minut a zębów nie widać i ogólnie wszystko do dupy.

Dużo zdrowia dla wszystkich chorowitkow.
Dużo siły dla mam niespiacych w nocy

Lena super że remonty trwają już niedługo razem z tztem )

Australia gratulacje wymiarów córki wysoka dziewczyna

Dzanet gratulacje wyyrwalosci w ćwiczeniach

Gabryś cudowny i kochany, ciągle się uśmiecha, i nabywa nowych umiejętności oraz coraz więcej rozumie. Raczkowac nie chce za to próbuję się wspinać, ale do stania na nóżkach trochę mu jeszcze brakuje. Żeby dostać się do rzeczy która chce na zmianę kładzie się siada, obraca się lub podskakuje na dupci co zabawnie wygląda
No i jestem z niego dumna bo zaczęliśmy ćwiczyć samodzielne usypianie i już 5 dnia, wczoraj sam zasnol bez mojej pomocy. Tzn pierwszego dnia siedziałam przy nim i przez pół godziny mu śpiewałam i glaskalam, a on tak płakał bo chciał na ręce i pobujac. Ale wyrwałam i nie wyciagalam go. Drugiego dnia już tylko 15 min i zasnol, trzeciego dnia 5 min i wyszłam jak już prawie zasypiał, czwartego dwie minutki i jak przewrócił się na bok do zasypiania to wyszłam. Wczoraj włożyłam do łóżeczka poglaskalam i wyszłam. Trochę pogadal, trochę pospiewal ale już nie płakał i zasnol. Dorosleje ten mój syn. Jaram się strasznie tym bo przecież od urodzenia tylko bujanie na rękach go usypialo.

Kurcze chyba mnie bierze przeziębienie, słyszę że Gabryś też cos nosem pociąga :/
Przytulam dziewczyny. Przetrwamy!
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australia Marysia z takim wzrostem to może zostać modelką przy takim wzroście to chyba idealna waga.

Elaine, Justynko trzymajcie się. Jeszcze chwilka i będzie cieplutko i zacznie się sezon urlopowy, na którym odeśpimy

Byliśmy rano u pediatry. Na szczęście z Łucją nie jest tak źle. Ma jakiegoś wirusa ( nie Rota) i dostaje tylko Dicoflor i elektrolity. Lekarka dała nam na w razie czego skierowanie do szpitala ale powiedziała, że ma nadzieję, że nie będzie potrzebne.
W nocy Ł. była cała rozpalona. Jak temp. przekroczyła 38.5 to zbiliśmy jej temp. i od rana jeszcze nie skoczyła. Kupki nadal masakryczne.
Ojej, zdrowia! Oby skierowanie nie bylo potrzebne. U nas urlop taki poszarpany i moze tydzień razem wyjdzie. Ja w lipcu wracam do pracy, a Gabi od września do zlobka plus syn sierpień caly wolny także musimy jakoś dzieci zagospodarować . Moi rodzice mieszkają w Łebie to srodek sezonu dla nich i są niedostepni. A drudzy też tak ciągle siedzieć nie mogą.
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia zdrowia. Dzisiaj Łucja nie ma temperatury i od poniedziałku brak wymiotów za tu zupełny brak apetytu. Nie chce nawet chrupek kukurydzianych! Już mam dość kp. Po chorobie zaczynam ją odstawiać od piersi.
Widzę, że większość mam i dzieciaczków ma teraz kryzys.
Wracając do tematu butelek my stosujemy lovi. Ostatnio kupiłam jeszcze lovi butelkę treningową i stosujemy na zmianę.
Załącznik 7017911
Slodziutka przytulinska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 18:22   #3629
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Myślę nad fotelikiem na rower dla F. Podoba mi się opcja przedniego, ale myślę że na kierownicy będzie ciężko. A są jeszcze na ramę. Jakie mialyscie dla starszakow?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:05   #3630
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Kinia waży 8070 zaraz jej waga wzrośnie czterokrotnie wzrostu dokładnie nie wiem ile ma, ale nosi pepcowe 74/80
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.