Rossmann cz. XXIX - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 20:02   #2911
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Skoszona pozycji samymi pozytywnymi opiniami w blogosferze i vlogosferze zakupiłam ten podkład I z przykrością stwierdzam, że to największy bubel jaki miałam do tej pory. Od zeszłej wiosny Zalega w mojej kosmetyczce. Wtedy miałam jeszcze cerę mieszana i podkreślał mi każdą, ale to każdą niedoskonałość na skórze – suche skórki, pory, zmarszczki mimiczne. Od pół roku biorę retinoidy, skóra mam sucha jak Wiór i ten podkład nadal wygląda na niej koszmarnie. Nic z tego nie rozumiem, bo youtuberki się z nim zachwycają, a u mnie wygląda fatalnie.
Zachwycają się bo to dobry produkt typu long lasting. Serio. U mnie wytrzymał niemal 2 doby wesela, a mam cerę suchą, która wypija podkłady płynne. Ale fakt, podkreśla suche skórki. Wymaga peelingu przed wielkim wyjściem i porządnej dawki nawilżenia pod makijaż. Tak jak piszę u mnie dobre połączenie to Mixa Hyalurogel i True Match. Matuję go i utrwalam prasowańcem Catrice Prime&Fine i wtedy jest nie do ruszenia.
Trudno o dobry fluid dla cer suchych. Czasem lepiej po prostu sięgnąć bo brązer w kremie. Np. Lirene ma dobry. I zrezygnować z podkładu na rzecz dobrego kremu.No może jedynie tuszując pojedyncze niedoskonałości korektorem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:04   #2912
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Który z podkładów wygląda lepiej na twarzy: Catrice HD czy Healthy Mix? Kolory mam już opatrzone, jednak jestem ciekawa jak z kryciem w obu przypadkach?
Dwa różne podkłady, dwie różne formuły. Nawet ciężko mi je do siebie porównać, bo Catrice jest kryjący i lekko wysuszający (pozostawia matowe wykończenie), zaś Bourjois jest bardzo delikatnie kryjący, pozostawia mokre, świetliste wykończenia i ma mniejszą trwałość. To dwa zupełnie inne produkty. Kwestia czego oczekujesz i jaką masz cerę.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:06   #2913
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ciii też myślę na którymś ale widząc ten tłum na wątku może faktycznie być ciężko.
Na fixing powder w czasie tych promocji nigdy nie trafiłam. Nawet tuż po północy. A tych nowych jak pisałam 3-4 sztuki na sklep, więc warto rozważyć jakieś alternatywne pudry. Manhattan, może coś z Astor, może Rimmel. Nie są złe. Wiele blogerek poleca sypańce Bourjois, ale ostrzegam, że trafiłam dziś na opisy świadczące o tym, że mocno się utleniają. Nie miałam, więc nie polecam tym bardziej po takich opisach.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:06   #2914
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Zamówiłabym online ale boję się że dostanę znacane kosmetyki
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:06   #2915
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Powinno wejść z automatu, ale pierwszy raz jest tak ta promocja skonstruowana więc i tak czekamy żeby zobaczyć jak będzie.


Tak pewnie większość z nas tak ma.[/QUO


dziękuję
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:07   #2916
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Na fixing powder w czasie tych promocji nigdy nie trafiłam. Nawet tuż po północy. A tych nowych jak pisałam 3-4 sztuki na sklep, więc warto rozważyć jakieś alternatywne pudry. Manhattan, może coś z Astor, może Rimmel. Nie są złe. Wiele blogerek poleca sypańce Bourjois, ale ostrzegam, że trafiłam dziś na opisy świadczące o tym, że mocno się utleniają. Nie miałam, więc nie polecam tym bardziej po takich opisach.
Miałam sypańca Bourjois, ale nie byłam zadowolona - nie utrwalał i słabo matowił. Podobnie nie polubiłam się z Fixing z Wibo, ale ja jestem z tych, co lubią ciężki kaliber i pudry w guście ryżowego Paese.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:08   #2917
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dwa różne podkłady, dwie różne formuły. Nawet ciężko mi je do siebie porównać, bo Catrice jest kryjący i lekko wysuszający (pozostawia matowe wykończenie), zaś Bourjois jest bardzo delikatnie kryjący, pozostawia mokre, świetliste wykończenia i ma mniejszą trwałość. To dwa zupełnie inne produkty. Kwestia czego oczekujesz i jaką masz cerę.
Healthy Mix po reformulacji nie jest wart polecenia. Krycie żadne, mocniej oksyduje, mniejsza trwałość.
Catrice recenzje ma średnie, ale troszkę lepszy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 20:09   #2918
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zachwycają się bo to dobry produkt typu long lasting. Serio. U mnie wytrzymał niemal 2 doby wesela, a mam cerę suchą, która wypija podkłady płynne. Ale fakt, podkreśla suche skórki. Wymaga peelingu przed wielkim wyjściem i porządnej dawki nawilżenia pod makijaż. Tak jak piszę u mnie dobre połączenie to Mixa Hyalurogel i True Match. Matuję go i utrwalam prasowańcem Catrice Prime&Fine i wtedy jest nie do ruszenia.

Trudno o dobry fluid dla cer suchych. Czasem lepiej po prostu sięgnąć bo brązer w kremie. Np. Lirene ma dobry. I zrezygnować z podkładu na rzecz dobrego kremu.No może jedynie tuszując pojedyncze niedoskonałości korektorem.
Możliwe, że jest długotrwały. Nie dane było się o tym przekonać, bo im dłużej siedzi na mojej twarzy tym bardziej mi się nie podoba. A najgorzej wygląda tuż po nałożeniu, później jak trochę się "przegryzie" z sebum to jest odrobine lepiej, ale i tak go niecierpię. myślałam, że jak teraz mam cerę suchą to się u mnie sprawdzi, a tu guzik. A wspomnę, że przy kuracji retinoidami nawilżam skórą jak tylko mogę – żel aloesowy, kremy apteczne, masło shea, masło kakaowe, oleje, maść witaminowa. Jak słowo daje, nigdy tyle pielęgnacji do twarzy nie miałam co teraz.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:09   #2919
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Izuuch Pokaż wiadomość
To chyba się na niego skuszę, nie zależy mi na perfekcyjnym kryciu bo raczej nie mam problemów z cerą, wiec może nawet lepiej że nie jest taki ciężki
Polecam zakupic w Internecie. Po promocji w Rossmannie wyjdzie jakies 35 zlotych. A w sieci mozna dorwac za jakies 22 -25plus wysylka 6 zlotych
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:10   #2920
Symai
Przyczajenie
 
Avatar Symai
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Z podkładem to mam problem. W sumie to ciężko kierować się zdaniem innych. Skuszona opiniami o Catrice HD kupiłam dwa opakowania Akurat był ogromny problem z dostaniem go więc jak nadarzyła się okazja to wziełam dwa, jedno oddałam. Podkład nie dla mnie, absolutnie nie rozumiem rewelacji. HM używałam wiele lat , nie zmianiałam raczej z przyzwyczajnia mimo iż podkreślał suche skórki. Teraz najbardziej lubię Revlon CS, nic złego nie robi mi z buzią, nie zatyka a wygląda ładnie.
Jeżeli chodzi o zakupy teraz to na pewno tush Lash, puder ryżowy wibo no i puder Rimmel. Ale to na chwilę obecną, do północy pewnie coś jeszcze wrzucę.
__________________
Prognozy są bardzo trudne, szczególnie w odniesieniu do przyszłości.
Woody Allen
Symai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:11   #2921
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Zamówiłabym online ale boję się że dostanę znacane kosmetyki
Jeśli chcesz szminkę albo balsam w sztyfcie lub tusz do rzęs to jest ryzyko. Jeśli nie, a produkt plombowany fabrycznie przez producenta to ryzyko znikome.
Ja np. nigdy tuszy do rzęs na tych promocjach nie kupuję bo wyłamane szczoteczki i zmacany tusz to raczej standard w tym okresie. Szczególnie z tych droższych produktów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 20:12   #2922
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Healthy Mix po reformulacji nie jest wart polecenia. Krycie żadne, mocniej oksyduje, mniejsza trwałość.

Catrice recenzje ma średnie, ale troszkę lepszy.
Dziwne, bo oba podkłady zbierają przeważnie świetne recenzje. Przynajmniej ja takowe oglądałam na YT. A jeżeli chodzi o nową Bourjois to youtuberki chwaliły, że właśnie nowy podkład lepiej kryje i ma trwalszą formułę. Ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:13   #2923
MalaMi012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Hej

Czytam Was od dawna, ale teraz macie takie tempo, że za Wami nie nadążam

Czy jeśli mam ściągniętą apkę to, żeby mieć zniżkę -55% muszę robić zamówienie przez apkę, czy mogę normalnie przez stronę Rossmanna? Na aplikacji nie mogę zamówić np: Bourjois Healthy Mix a na stronie już mogę. Tam jest możliwość tylko płatności z góry, więc nie zmniejszy mi ceny w sklepie.

Dziękuje bardzo za pomoc
MalaMi012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:13   #2924
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A ja zamiast betonu z Bourjois polecam róż z Max Factora.
A ja Deborah Kupiłam na ostatniej promocji i teraz wezmę jeszcze inny kolor. Tylko w niewielu rossmannach jest szafa:P Półka cenowa bourjois a bardzo fajne kosmetyki.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...policzkow.html

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2017-04-19 o 20:15
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:15   #2925
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
Catrice HD kupiłam dwa opakowania Akurat był ogromny problem z dostaniem go więc jak nadarzyła się okazja to wziełam dwa, jedno oddałam. Podkład nie dla mnie, absolutnie nie rozumiem rewelacji.
Ha, przebije Cie. Gdy panował taki wielki szał na ten podkład kupiłam w ciemno trzy sztuki, bo była na nie jakaś duża promocja – płaciłam coś około 18 zł za sztukę. Użyłam go kilka razy i doznałam szoku... Skąd tyle zachwytów i tyle szumu wokół niego? Owszem, jest długotrwały i jest w miarę kryjący, ale nie podoba mi się jak wygląda na mojej buzi. Jest suchy, pozostawia tzw. płaski mat. No ogólnie dla mnie tyłka nie urywa.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-19 o 20:17
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:16   #2926
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Możliwe, że jest długotrwały. Nie dane było się o tym przekonać, bo im dłużej siedzi na mojej twarzy tym bardziej mi się nie podoba. A najgorzej wygląda tuż po nałożeniu, później jak trochę się "przegryzie" z sebum to jest odrobine lepiej, ale i tak go niecierpię. myślałam, że jak teraz mam cerę suchą to się u mnie sprawdzi, a tu guzik. A wspomnę, że przy kuracji retinoidami nawilżam skórą jak tylko mogę – żel aloesowy, kremy apteczne, masło shea, masło kakaowe, oleje, maść witaminowa. Jak słowo daje, nigdy tyle pielęgnacji do twarzy nie miałam co teraz.
Polecam Ci ten krem mixa w żelu.
Miałam taki epizod jak Ty choć bez trądziku, atak alergii.
Aloes dodatkowo podrażnia i przyśpiesza parowanie skóry, a całą reszta z shea zapycha.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:18   #2927
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Polecam Ci ten krem mixa w żelu.

Miałam taki epizod jak Ty choć bez trądziku, atak alergii.

Aloes dodatkowo podrażnia i przyśpiesza parowanie skóry, a całą reszta z shea zapycha.
Żel aloesowy mieszam z żelem z żyworódki oraz olejem jojoba. Co do shea to używam od pół roku i krzywdy mi nie robi.
A dobry skład ma ten krem z Mixy? Czy bywam czasem w promocji ile wtedy kosztuje?

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-19 o 20:21
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:19   #2928
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ha, przebije Cie. Gdy panował taki wielki szał na ten podkład kupiłam w ciemno trzy sztuki, bo była na nie jakaś duża promocja – płaciłam coś około 18 zł za sztukę. Użyłam go kilka razy i doznałam szoku... Skąd tyle zachwytów i tyle szumu wokół niego? Owszem, jest długotrwały i jest w miarę kryjący, ale nie podoba mi się jak wygląda na mojej buzi. Jest suchy, pozostawia tzw. płaski mat. No ogólnie dla mnie tyłka nie urywa.
Ja ja go uwielbiam Używałam 010 a na wiosnę kupiłam 010 i 030 i będę mieszać. Najlepszy jaki miałam, tylko na dobry krem nawilżający/serum.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:20   #2929
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A ja Deborah Kupiłam na ostatniej promocji i teraz wezmę jeszcze inny kolor. Tylko w niewielu rossmannach jest szafa:P Półka cenowa bourjois a bardzo fajne kosmetyki.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...policzkow.html
Jeszcze nigdzie nie widziałam tej szafy . Pamiętam, że parę lat temu był szał na bronzer tej marki.
Jeśli jakaś wrocławianka wie, w którym Rossmannie jest Deborah, to proszę o sygnał.

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ha, przebije Cie. Gdy panował taki wielki szał na ten podkład kupiłam w ciemno trzy sztuki, bo była na nie jakaś duża promocja – płaciłam coś około 18 zł za sztukę. Użyłam go kilka razy i doznałam szoku... Skąd tyle zachwytów i tyle szumu wokół niego? Owszem, jest długotrwały i jest w miarę kryjący, ale nie podoba mi się jak wygląda na mojej buzi. Jest suchy, pozostawia tzw. płaski mat. No ogólnie dla mnie tyłka nie urywa.
A ja jestem z niego bardzo zadowolona, używam drugiego opakowania. Dobrze zgrywa się z moim sebum i właściwie zyskuje na wyglądzie z upływem czasu. Moja mama i ciocia też go lubią - tylko ja i ciocia mamy cery mieszane, a mama normalną. Wierzę, że suche skóry mogą być niezadowolone.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 20:21   #2930
Symai
Przyczajenie
 
Avatar Symai
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Rossmann cz. XXIX

No u mnie podobnie jeżeli chodzi o Catrice. Krycie, no ok jakieś tam jest ale podkład wygląda mało atrakcyjnie. Co do płaskiego matu też się zgodzę. Ja to pewnie skuszę się jeszcze na AA, lekki i całkiem przyjemny podkład na lato, a na promocji będzie kosztował grosze.
__________________
Prognozy są bardzo trudne, szczególnie w odniesieniu do przyszłości.
Woody Allen
Symai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:22   #2931
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdzie nie widziałam tej szafy . Pamiętam, że parę lat temu był szał na bronzer tej marki.
Jeśli jakaś wrocławianka wie, w którym Rossmannie jest Deborah, to proszę o sygnał.
Dzięki za info
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:23   #2932
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, pierwszy raz będę zamawiała online jutro i teraz nie wiem czy Wy gdzieś wpisujecie numer karty klubowej żeby naliczył się ten rabat? Jak to wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź bo jestem zielona zupełnie jak to zrobić
Automatycznie się nalicza.
Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pierwszy raz będę zamawiać online... Można teraz wybrać produkty do koszyka a zapłacić po północy czy rano? Jestem zielona.
Plac od razu, później może nie być produktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:23   #2933
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann

Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
No u mnie podobnie jeżeli chodzi o Catrice. Krycie, no ok jakieś tam jest ale podkład wygląda mało atrakcyjnie. Co do płaskiego matu też się zgodzę. Ja to pewnie skuszę się jeszcze na AA, lekki i całkiem przyjemny podkład na lato, a na promocji będzie kosztował grosze.
Ja na niego używam kulek rozświetlających na całą twarz więc płaskiego matu brak
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:26   #2934
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dzięki za info
Już chyba nie do dorwania
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:27   #2935
Symai
Przyczajenie
 
Avatar Symai
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Rossmann

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja na niego używam kulek rozświetlających na całą twarz więc płaskiego matu brak
Ja też tak 'ratowałam' sytuację, no ale sam efekt na mojej buzi mi się nie widział, mimo wszystko.
__________________
Prognozy są bardzo trudne, szczególnie w odniesieniu do przyszłości.
Woody Allen
Symai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:28   #2936
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Żel aloesowy mieszam z żelem z żyworódki oraz olejem jojoba. Co do shea to używam od pół roku i krzywdy mi nie robi.
A dobry skład ma ten krem z Mixy? Czy bywam czasem w promocji ile wtedy kosztuje?
Tu masz skład i recenzję:
http://www.secretaddiction.pl/2016/0...tensywnie.html
Mnie bardzo pomógł.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:29   #2937
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Chyba go widziałam w innej szacie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:32   #2938
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
No u mnie podobnie jeżeli chodzi o Catrice. Krycie, no ok jakieś tam jest ale podkład wygląda mało atrakcyjnie. Co do płaskiego matu też się zgodzę. Ja to pewnie skuszę się jeszcze na AA, lekki i całkiem przyjemny podkład na lato, a na promocji będzie kosztował grosze.

Właśnie też biorę AA, bo nasłuchałam się pozytywnych opinii na YT. Na którą się skusisz, mam chrapkę na Filler, ale jeszcze się waham. Ponoć jest komfortowy w noszeniu, tzn. pozostawia skórę nawilżoną ładnie się w nią wtapia.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:40   #2939
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Na fixing powder w czasie tych promocji nigdy nie trafiłam. Nawet tuż po północy. A tych nowych jak pisałam 3-4 sztuki na sklep, więc warto rozważyć jakieś alternatywne pudry. Manhattan, może coś z Astor, może Rimmel. Nie są złe. Wiele blogerek poleca sypańce Bourjois, ale ostrzegam, że trafiłam dziś na opisy świadczące o tym, że mocno się utleniają. Nie miałam, więc nie polecam tym bardziej po takich opisach.
Ja nie mam ciśnienia, raczej zachcianka :P
Cytat:
Napisane przez Symai Pokaż wiadomość
Z podkładem to mam problem. W sumie to ciężko kierować się zdaniem innych. Skuszona opiniami o Catrice HD kupiłam dwa opakowania Akurat był ogromny problem z dostaniem go więc jak nadarzyła się okazja to wziełam dwa, jedno oddałam. Podkład nie dla mnie, absolutnie nie rozumiem rewelacji. HM używałam wiele lat , nie zmianiałam raczej z przyzwyczajnia mimo iż podkreślał suche skórki. Teraz najbardziej lubię Revlon CS, nic złego nie robi mi z buzią, nie zatyka a wygląda ładnie.
Jeżeli chodzi o zakupy teraz to na pewno tush Lash, puder ryżowy wibo no i puder Rimmel. Ale to na chwilę obecną, do północy pewnie coś jeszcze wrzucę.
Podobnie mam z Catrice HD, u mnie też nie wygląda ładnie na buzi.
Cytat:
Napisane przez MalaMi012 Pokaż wiadomość
Hej

Czytam Was od dawna, ale teraz macie takie tempo, że za Wami nie nadążam

Czy jeśli mam ściągniętą apkę to, żeby mieć zniżkę -55% muszę robić zamówienie przez apkę, czy mogę normalnie przez stronę Rossmanna? Na aplikacji nie mogę zamówić np: Bourjois Healthy Mix a na stronie już mogę. Tam jest możliwość tylko płatności z góry, więc nie zmniejszy mi ceny w sklepie.

Dziękuje bardzo za pomoc
Na poprzedniej stronie odpowiedziałam, co chwilę to pytanie pada.


Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ha, przebije Cie. Gdy panował taki wielki szał na ten podkład kupiłam w ciemno trzy sztuki, bo była na nie jakaś duża promocja – płaciłam coś około 18 zł za sztukę. Użyłam go kilka razy i doznałam szoku... Skąd tyle zachwytów i tyle szumu wokół niego? Owszem, jest długotrwały i jest w miarę kryjący, ale nie podoba mi się jak wygląda na mojej buzi. Jest suchy, pozostawia tzw. płaski mat. No ogólnie dla mnie tyłka nie urywa.
Witam w klubie
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

A ja jestem z niego bardzo zadowolona, używam drugiego opakowania. Dobrze zgrywa się z moim sebum i właściwie zyskuje na wyglądzie z upływem czasu. Moja mama i ciocia też go lubią - tylko ja i ciocia mamy cery mieszane, a mama normalną. Wierzę, że suche skóry mogą być niezadowolone.
Ja mam tłustą a mi nie leży i mieszam z rozświetlającym z AA.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:41   #2940
Symai
Przyczajenie
 
Avatar Symai
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Właśnie też biorę AA, bo nasłuchałam się pozytywnych opinii na YT. Na którą się skusisz, mam chrapkę na Filler, ale jeszcze się waham. Ponoć jest komfortowy w noszeniu, tzn. pozostawia skórę nawilżoną ładnie się w nią wtapia.
Ja mam Cover , kolor Ivory. Ładnie wygląda, świeżo. Co do krycia to średnie. Używam do pracy jak mam krótki dyżur, nie wiem czy cały dzień by się utrzymał Ale za tą cenę warto spróbować.
__________________
Prognozy są bardzo trudne, szczególnie w odniesieniu do przyszłości.
Woody Allen
Symai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.