pokój w stylu hip hopowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 10:53   #1
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99

pokój w stylu hip hopowym


Przejrzałam wątki, ale nic podobnego nie znalazłam. Może źle wpisałam słowa kluczowe ? No trudno.
Chodzi mi o to, że nie wiem jak urządzić pokój (dla trzynastolatki, gdy będzie ten remont za trzy miesiące będę już mieć właściwie lat czternaście) w stylu muzycznym HIP HOP. Chodzi mi głównie o to, że nie ma to być ciemny pokój z graffiti , bo na to się starsi (czyt. rodzice) nie zgodzą . Kolory to będą pewnie pomarańcz z fioletem. Nie wiem czy to pasuje do hip hopu, ale cóż.
Myślałam nad tym żeby wydrukować na ładnym, śliskim papierze loga moich ulubionych zespołów, tyle że mam problem ze znalezieniem kilku, ale szczegół.
Oprócz tego jakie mogę dać dodatki ? Powinnam zmienić kolorystykę? Problem jest taki, że meble będą robione na zamówienie, z jasnego drewna, pokażę niżej w załącznikach, w sumie to można to zmienić, ale jeżeli nie podsuniecie mi pomysłu na lepszą kolorystykę i jeżeli zostanie ta, a będzie się gryzła z dodatkami to ją zmienię. I meble też.
Jeżeli macie pomysły to pomóżcie. ) z góry b. dziękuję.

Edycja:
1. meble, te po prawej niskie nie widoczne, ale kolor drewna taki sam.
2. Kolory, same kolory, bez łóżka i fotela, ewentualnie narzuta oraz poduszki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meble.JPG (17,7 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolory.JPG (13,7 KB, 380 załadowań)
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2010-06-04 o 20:20 Powód: zapomniałam dodać zdjęć xdd.
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:28   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Ja pokój hip - hopowy widziałabym bardziej właśnie z kolorowym graffiti na ścianach. Nie muszą to być od razu napisy w stylu HWDP czy inna Turboganja; może być np. Twój wesoły portret i ładnie napisane Twoje imię, albo łąka pełna kwiatów, albo cokolwiek innego, co by nie gryzło w oczy, a było kolorowe i wesołe. Nie musi być to na wszytskich ścianach, wsytarczy na jednej - a reszta np. biała.

Myślę że spokojna rozmowa z Rodzicami, pokazanie kilku profesjonalnych, ładnych graffiti mogłoby ich przekonać Wśród swoich znajomych lub w internecie na pewno uda Ci się znaleźć kogoś, kto za niewielkie pieniądze (lub tylko za kupno puszek) wyczaruje Ci profesjonalnie coś wyjątkowego na ścianie

Na reszcie ścian możesz porozwieszać plakaty swoich ulubionych wykonawców.

Do takich ścian te meble, które wkleiłaś pasują; ja może wybrałabym metalowo - aluminiowe, lakierowane na różne kolory (coś w rodzaju szafek na książki w szkołach amerykańskich). Poszukam w necie, może znajdę.

Na dodatki na razie nie mam pomysłu ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:50   #3
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

ale dzięki za to co jest.. hm .. na graffiti to ja rodziców nie przekonam .
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:09   #4
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

To teraz kolej na moją wizje mam nadzieje że mnie nie pobijecie za nią
Więc moim zdaniem graffiti to świetna sprawa sama też chciałam ale w tej kwestii rodzice są nie ugięci wiem to po własnej skórze :/ No ale diabeł tkwi w szczegółach! na szczęście ja bym widziała u Ciebie (jeśli chodzi o ten styl pokoju) ciemno fioletowe ścianki (~> <~podobny odcień do tej buźki ) na jednej ze ścian powiesiła bym płyty winylowe jedna pod drugą (w rządku od sufitu do podłogi (prawie w samym kącie) no i obok masę plakatów swoich ulubionych kapel, wykonawców żeby prawie nie było jej widać na kolejnej (centralnie nad łóżeczkiem powiesiła bym 2obrazki graffiti (np taki jak w załączniku) co do łóżka obowiązkowo jakaś narzuta najlepiej w zebrę i masę poduszek np srebrnych bo te najbardziej kojarzą mi się z hh co do okienka mmm... najlepiej chyba by wyglądały czarne żaluzje ;] jak na razie to tyle mojej wizji jak mi coś wpadnie do głowy to na pewno napisze ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1752034513_1d1d4d2d95.jpg (159,1 KB, 582 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 514538120_e03dd3b563.jpg (260,2 KB, 450 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 295617998_904751b406.jpg (164,2 KB, 444 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schmancyblogspotcom.jpg (22,7 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg graffiti.jpg (23,9 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (18,0 KB, 337 załadowań)
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:12   #5
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Tutaj jest ten obrazek graffiti 1#
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2188056665_33f8c8dc68.jpg (133,2 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 236578231_6cef363599_b.jpg (38,5 KB, 385 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg electricitree.jpg (29,8 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg2.jpg (15,1 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg graffiti-lamps.jpg (12,2 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg graffiti-lamp.jpg (18,4 KB, 265 załadowań)
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:17   #6
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Fajnie też wyglądały by takie fotele ;]
i end
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg winyle.jpg (7,7 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver-sofa.jpg (12,7 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shiny-sofa.jpg (11,6 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,2 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,0 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,7 KB, 153 załadowań)
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:09   #7
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Cytat:
Napisane przez <-_-Anika-_-> Pokaż wiadomość
Fajnie też wyglądały by takie fotele ;]
i end
ooo . jakie te fotele są boskie . xdd . i poduskzi . i w ogóle .. tylko problem taki, ze j mam straaasznie mały pokój. skąd ja moge wziąć te płyty .? hm . nie mam gramofonu , heh . ) a na graffiti się nie zgodzą, nie ma szans. Tak sobie myśle.. też , że zmiana kolorów ścian sie przyda. fiolet tam wymienilas, wiec moze byc, ale z cyzm go łączyć. pomaranc, zolty, czerwien .. to chyba nie te klimaty. poza tym jakos w gazetach itp nie ma plakatów takiej Firmy albo WWo, czy PFk .. ..

a tego .. te lapmki są kapitalne .. ale chyba też samemu je trzeba ozdabiac. eech . ja talentu akurat takiego nie mam
__________________

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-04-19 o 08:45
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 10:40   #8
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

mam taki fotel i jest niesamowicie wygodny polecam
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:25   #9
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
mam taki fotel i jest niesamowicie wygodny polecam
eech . ale jaki ja mam malutki pokój . nie zmieszczę go, ... chybże ... bym kupiła fotel, normlany do siedzenia, ale tak samo zbudowany.. ) , aczkolwiek taki miękki nie ędzie, i za pewne też się nie zmieści. ;/
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 16:33   #10
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
ooo . jakie te fotele są boskie . xdd . i poduskzi . i w ogóle .. tylko problem taki, ze j mam straaasznie mały pokój. skąd ja moge wziąć te płyty .? hm . nie mam gramofonu , heh . ) a na graffiti się nie zgodzą, nie ma szans. Tak sobie myśle.. też , że zmiana kolorów ścian sie przyda. fiolet tam wymienilas, wiec moze byc, ale z cyzm go łączyć. pomaranc, zolty, czerwien .. to chyba nie te klimaty. poza tym jakos w gazetach itp nie ma plakatów takiej Firmy albo WWo, czy PFk .. ..

a tego .. te lapmki są kapitalne .. ale chyba też samemu je trzeba ozdabiac. eech . ja talentu akurat takiego nie mam
Fotele można kupić na www.fatty.pl albo www.allegro.pl płyty też tam znajdziesz ale popytaj też babci a jeśli nie to możesz je spokojnie zastąpić czarnymi lub zwykłymi płytami cd Co do graffiti źle mnie chyba zrozumiałaś bo miałam na myśli wydrukowanie (ewentualnie stworzenie samemu graffiti) i powieszenie ich w antyramach nad łóżkiem (przykłady na dole)

Ps: to ostatnie to taka na szybko posklejana moja wizja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (169,1 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cartoon_graffiti-lettrage.jpg (58,5 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Graffiti_by_LauraMarie.jpg (22,0 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg graffiti_by_potter58.jpg (24,7 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Graffiti_by_StaticPotential.jpg (27,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obj31D01pg1p2.jpg (43,5 KB, 497 załadowań)
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:42   #11
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez <-_-Anika-_-> Pokaż wiadomość
Fotele można kupić na www.fatty.pl albo www.allegro.pl płyty też tam znajdziesz ale popytaj też babci a jeśli nie to możesz je spokojnie zastąpić czarnymi lub zwykłymi płytami cd Co do graffiti źle mnie chyba zrozumiałaś bo miałam na myśli wydrukowanie (ewentualnie stworzenie samemu graffiti) i powieszenie ich w antyramach nad łóżkiem (przykłady na dole)

Ps: to ostatnie to taka na szybko posklejana moja wizja
a ten ostatni sama zrobiłaś obrazek .? xdd . heh .. taki problem że .. chociaż nie . mam takie srebne i złote poszewki na posuskzi, mogę się z siostrą zamienić i ona da mi srebne a ka jej oddam zlote . hmm . ) bo raczej takie łóżKO MI sie nie zmieści .. ;( .. cóż. drukarki nie posiadam, jakos nigdy nie potrzebowałam, a graffiti .. to ja sama ładnego nie stworzę . ;(
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 18:56   #12
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

o .. żeby tegosrebnego było, to widziałm w sklepie czerwone puedłka kartonowe na te różne moje rzeczy ) i rogi tych pudełek były zakończone takim metalowym srebnym .. czymś . ) nie wiem jak opisać .. a zdjecia niestety nie moge znaleźć . ;( ale mam nadzieję że skoro podałaś taki fjany pomysł pokoju to możesz sobie wyobrazić . )


Edycja:
prawie coś takiego: http://www.ikea.com/PIAimages/69083_PE183808_S3.jpg
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2008-04-19 o 19:06 Powód: znalazłam zdjęcie xdd .
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 15:26   #13
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Co do fotela - są rózne rozmiary. Zajdź do sklepu meblowego, popytaj moze maja tego typu fotele. A nawet jesli masz maly pokoj to przeciez ten fotel da się ksztaltowac wiec zajmie mniej miejsca niz np: obracany fotel . Co do kartonów - fajny pomysł Jesli lubisz hip-hop tak bardzo bardzo to mozesz pomyslec nad poscielą z napisami tego typu Nawet jesli nie znajdziesz takiej poscieli to mozesz sama wyszyc napis np: na poszewce . Mozesz tez kupic spray i zrobic nim napis np: na drewnianych roletach itp. Tak naprawdę wystarczy uruchomic naszą wyobraźnię :P Pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:58   #14
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

A kto mówi od razu o wymianie łóżka...? Przecież można zakupić srebrną pościel albo narzutę a jeśli takowej nie znajdziesz możesz przejechać się do merlina tam jest zawszę duży wybór materiałów (wystarczy tylko podszyć boki) No a graffiti (obrazki) chyba nie powinno być większym problem bo wystarczy skoczyć do xero i wydrukować ;] Jak była mowa wcześniej wystarczy uruchomić naszą wyobraźnię Bardzo mi przypadł do gustu ten pomysł z tymi roletami
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 19:07   #15
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez <-_-Anika-_-> Pokaż wiadomość
A kto mówi od razu o wymianie łóżka...? Przecież można zakupić srebrną pościel albo narzutę a jeśli takowej nie znajdziesz możesz przejechać się do merlina tam jest zawszę duży wybór materiałów (wystarczy tylko podszyć boki) No a graffiti (obrazki) chyba nie powinno być większym problem bo wystarczy skoczyć do xero i wydrukować ;] Jak była mowa wcześniej wystarczy uruchomić naszą wyobraźnię Bardzo mi przypadł do gustu ten pomysł z tymi roletami
Srebrna pościel swietny pomysl ale srebrne musi byc tez cos w pokoju bo w hip-hopie srebrny mi sie kojarzy z łancuchami :P
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:03   #16
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez igusia13 Pokaż wiadomość
Srebrna pościel swietny pomysl ale srebrne musi byc tez cos w pokoju bo w hip-hopie srebrny mi sie kojarzy z łancuchami :P
Coś jeszcze srebrnego Mmm... może zasłony albo dywanik...? a z tych tańszych pomysłów to mogą być ramki na zdjęcia, wazoniki, doniczki, świeczniki (świece) stojak na płyty... ;]


Ps: a macie może pomysł na pokój ala Old school?
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:35   #17
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

oo . no dzieki za pomysly ;* na pewno skorzystam
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:44   #18
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
ja mimo, że mam pokój mało hip hopowy, a hh kocham to chciałam coś dać do niego, żeby widać było od razu, że to mój gatunek jest ;]
i powiesiłaam na ścianię taki duuuży plakat z raperami, czarnobiały, kupiłam w empikuu ;]
a tata obrobil go taką jakby ramą ;]

Cytat:
Napisane przez <-_-Anika-_-> Pokaż wiadomość
Coś jeszcze srebrnego Mmm... może zasłony albo dywanik...? a z tych tańszych pomysłów to mogą być ramki na zdjęcia, wazoniki, doniczki, świeczniki (świece) stojak na płyty... ;]


Ps: a macie może pomysł na pokój ala Old school?
Stojak na plyty to bedzie to no i swieczka przy lozku
__________________


Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-04-30 o 07:54
Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:00   #19
Madzia092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Też sobie robie graffiti w pokoju nawet mam już zgodę rodziców tylko najgorsze jest to że nie mam pojęcia co mam być na nim może macie jakieś gotowce? bardzo bym prosiła o udostępnienie
Madzia092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 21:32   #20
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Grafitti w antyramach możesz przerysować przeciez z jakiś zdjęć ^^ ew. rozejrzeć się w empiku, powinnnaś coś znaleźć, bo tego jest tam mnóstwo ;]
oprócz tego przyszło mi do głowy, zeby łańcuchy takie jak można kupć w sklepach z art. metalowymi rozwiesić na ścianie. tak niepoukładanie, między antyramami, itd, wyglądało by również ciekawie ;p
co do kolorów. fiolet jest wporzo, ale wiadomo, jest ciemny [bo nie myślałaś raczej o lewandowym kolorku, nie?] proponowałabym więc czerwony ;p jest równie fajny
a meble jak najprostsze bez zbędnych zdobień, lepsze by były z ciemnego drewna połączone z metalem. ale to już inna sprawa ^^

[pierwszy raz od dłuuugiego czasu znów dałam jakąś poradę ;p]
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 22:22   #21
LiCzBa_Pi
Raczkowanie
 
Avatar LiCzBa_Pi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 324
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
ooo . jakie te fotele są boskie . xdd . i poduskzi . i w ogóle .. tylko problem taki, ze j mam straaasznie mały pokój. skąd ja moge wziąć te płyty .? hm . nie mam gramofonu , heh . ) a na graffiti się nie zgodzą, nie ma szans. Tak sobie myśle.. też , że zmiana kolorów ścian sie przyda. fiolet tam wymienilas, wiec moze byc, ale z cyzm go łączyć. pomaranc, zolty, czerwien .. to chyba nie te klimaty. poza tym jakos w gazetach itp nie ma plakatów takiej Firmy albo WWo, czy PFk .. ..

a tego .. te lapmki są kapitalne .. ale chyba też samemu je trzeba ozdabiac. eech . ja talentu akurat takiego nie mam
ee tam a co oni maja do gadania??? co im bedzie grafitti przeszkadzalo przeciez to Twoj pokoj, powiedz im ze nie maja nic do gadania ;D płyty winylowe akurat ja też mam na ścianie i u mnie w mieście co tydzień jest giełda(mozesz poszukac na targach staroci) i tam można je dostać za 2 albo 3 złote, jeśli są jakiegoś nieznanego wykonawcy, ale to chyba bez różnicy bo to tylko ma byc ozdoba na sciane. fiolet najepiej sie czuje z zoltym - ja tak wybralam i tak mam wyglada za***iscie + jeszcze wzory szablony na scianach. plakaty chyba bys musiala sama wydrukowac w jakims punkcie ksero na sliskim papierze
LiCzBa_Pi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:32   #22
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

liczba_pi, a masz może jakieś foto pokoju?
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:40   #23
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Cytat:
Napisane przez Doma17 Pokaż wiadomość
liczba_pi, a masz może jakieś foto pokoju?
oo właśnie. bo brzmi ciekawo

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
oo właśnie. bo brzmi ciekawo
ej no ale jak pododaje jakies dodatki . to anwet te zaje. iste meble (! .. ;/) beda mi pasować?? .. taki problem ze moj i brata pokoj takimi samymi trza meblami .. znaczy kolor drewna bo ona ma 20 lat i jak sie wyprowadzi to scianke działową tato zburzy zebym miała duzy pokoj i moje meble na duzy pokoj to za mało .. wiec jego troche też ale dwie pary z innego kompletu ../
__________________

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-05-14 o 15:09
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:02   #24
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez LiCzBa_Pi Pokaż wiadomość
ee tam a co oni maja do gadania??? co im bedzie grafitti przeszkadzalo przeciez to Twoj pokoj, powiedz im ze nie maja nic do gadania ;D płyty winylowe akurat ja też mam na ścianie i u mnie w mieście co tydzień jest giełda(mozesz poszukac na targach staroci) i tam można je dostać za 2 albo 3 złote, jeśli są jakiegoś nieznanego wykonawcy, ale to chyba bez różnicy bo to tylko ma byc ozdoba na sciane. fiolet najepiej sie czuje z zoltym - ja tak wybralam i tak mam wyglada za***iscie + jeszcze wzory szablony na scianach. plakaty chyba bys musiala sama wydrukowac w jakims punkcie ksero na sliskim papierze
słucham?
to mieszkanie rodziców i moga, a nawet powinni mieć w tej sprawie coś do powiedzenia.

" nie moją nic do gadania?" dla mnie to czysta bezczelność.
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:44   #25
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez choochoo1 Pokaż wiadomość
słucham?
to mieszkanie rodziców i moga, a nawet powinni mieć w tej sprawie coś do powiedzenia.

" nie moją nic do gadania?" dla mnie to czysta bezczelność.

no właśnie...
brak jakiegokolwiek szacunku...
dopóki się mieszka w ich domu, mają dużo do powiedzenia.
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:50   #26
ekspresiv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 59
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

jak już ktoś wcześniej wspomniał; może macie jakieś pomysły na pokój w stylu oldschool? ;D
ekspresiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:12   #27
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez ekspresiv Pokaż wiadomość
jak już ktoś wcześniej wspomniał; może macie jakieś pomysły na pokój w stylu oldschool? ;D
powieszane winyle na ścianie , takie neonowe kółka wiszące na sznurkach (nie umiem inaczej wytłumaczyć xD ) coś w tym stylu mogą też być powieszane kasety na ścianach
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:30   #28
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

ja właśnie kupiłam sobie dwie płyty winylowe na ścianę
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:13   #29
Artue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Czy ja moge odświeżyc ten wątek??

Sam chciałbym stworzyć pokój cos na styl HH ale z elementami tańca hip-hop .

Czy mógłbym liczyć na pomoc?
Artue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:55   #30
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: pokój w stylu hip hopowym

Cytat:
Napisane przez Artue Pokaż wiadomość
Czy ja moge odświeżyc ten wątek??

Sam chciałbym stworzyć pokój cos na styl HH ale z elementami tańca hip-hop .

Czy mógłbym liczyć na pomoc?
A masz duży pokój ?? bo sa takie meble fajne .. które dla mnie one nie będą pasować, bo mam mały pokój, poszukam jak znajdę pokarzę .
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.