Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 11:20   #421
kalina198
Zadomowienie
 
Avatar kalina198
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 994
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Dziel sie 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Jak zaraz nie przyjedzie na te paznokcie to zamykam drzwi i udaje ze mnie nie ma😂 mam nadzieję ze tego nie czyta😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak czyta? 😂

Chyba zrobie lalke ze szmat😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalina198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:22   #422
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
a dostałaś to "niebieskie pudełko"? tam jest próbka i jeśli nie teraz to w szpitalu powinnaś dostać

co do sr to wiadomo że zawsze będzie trochę inaczej to wyglądać, ale tutaj znowu tetra potrzebna :p
ja mam koło 20 i nie wiem czy nie za mało

u mnie rozdawali na SR jak byliśmy oddział zwiedzać


A podczas kąpania czym będziecie przemywać buzię i jej okolice? Samą wodą, czy solą fizjologiczną?
Chciałam odszukać niektóre tematy, bo już były kilka razy omawiane, a wyszukiwarka na wizażu dalej nie działa
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:26   #423
kalina198
Zadomowienie
 
Avatar kalina198
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 994
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
u mnie rozdawali na SR jak byliśmy oddział zwiedzać


A podczas kąpania czym będziecie przemywać buzię i jej okolice? Samą wodą, czy solą fizjologiczną?
Chciałam odszukać niektóre tematy, bo już były kilka razy omawiane, a wyszukiwarka na wizażu dalej nie działa
Woda przegotowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Widzialam, ze jedna z czerwcowych mam do 12 sie rozpakuje... 34 tydzien, 6 cm rozwarcia.
Az sie poplakalam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalina198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:36   #424
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

kurde coś mam problemy z wysłaniem posta :/

na samym dole można sprawdzić czy szpital w którym chcecie rodzić bierze udział w akcji niebieskie pudełko
https://niebieskiepudelko.pl/niebies...skarb-malucha/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:36   #425
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Kalinka a no mówiłaś w pepco i kicku sa takie polarowe..moze dokupie
Dzieki malinka zaraz spr co i jak.
Napisalam do producenta wozka o wycene..moze cos uda sie wynegocjować taniej niz w sklepie ja wiem..ze jak wybiore wozek to kazda odetchnie z ulga i będzie świętowanie 😂
Mnie dzis wszystko kuje..boli..zle sie oddycha..nie moj dzien..

Chce zrobic dzis pranie bo jak mnie wezna do szpitala to potem nigdy nie wiadomo kiedy wroce..

Mam nowe ciuszki i uzywane ale po kolezance..nie mam nic z lumpka..prac w 40 stopniach? Podwojne pranie czy raz?
Reczniki i tetre moge osobno?? Tzn bie z ciuszkami a tetra i recznik razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:43   #426
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Zamów sobie pierwszy lepszy z ColorStories, SuperMami czy Motherhood - tam są same naturalne bawełniane, albo bambusowe. Trzeba się tylko liczyć z ceną, naturalnego kocyka nie kupisz za 30 zł...



Mnie te smoczki z Lovi się tak podobają że pewnie je użyje

Też uważam że kupiłam co to mi się przyda, ok - rogal do karmienia może nie jest konieczny, ale myślę że bardzo praktyczny i wygodny przy karmieniu, a mimo wszystko jeśli mam zamiar karmić przez pół roku albo i więcej to moja wygoda też jest ważna.



Dziękuje Ci bardzo Zaraz sobie oblukam co i jak



Migotek wystarczyłoby abyś poszła raz prywatnie na dodatkowe USG i poprosiła o policzenie paluszków czy kończyn.
Gdybyś miała dobrą opiekę to nie miałabyś takich schiz bo wszystko byłoby sprawdzone na tip top.

I już na sam koniec napiszę Ci, że dziewczyny tutaj są bardziej doświadczone od nas, wiedzą lepiej co jest przydatne a co nie, i jeśli podpowiadają i radzą Ci dokupić czy sprawdzić pewne kwestie to nie dlatego że robią Ci na złość, tylko dlatego że na prawdę mają w tym doświadczenie.

A zwłaszcza Ty, osoba bez samochodu, która nie pójdzie sama na spacer z dzieckiem bez męża bo nie zniesie wózka, osoba która mieszka w Łodzi (miasto wojewódzkie, 3 największe miasto w Polsce pod względem ludności) ale mówiąca że to największe zadupie i nic tam nie ma, powinnaś się zabezpieczyć na wszystkie sposoby aby mieć wszystko i niczego Ci nie zabrakło. Bo jeśli trzeba będzie coś szybko zorganizować, to nie dasz rady, bo jesteś zależna od męża.

Jesteś uparta, więc i tak pewnie nic z tym nie zrobisz, ale żeby później nie było biadolenia tak jak z tą tarczycą teraz, że np. nie masz czym dziecku zmierzyć gorączki.
👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:44   #427
giovanemamma
Rozeznanie
 
Avatar giovanemamma
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 668
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Kalina to sklep na allegro

http://allegro.pl/listing/user/listi...435930&order=m
giovanemamma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 11:48   #428
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Ojej. Wczoraj przeczytałam na fb ze na wizazu przerwa techniczna. Nie dostawalam powiadomien i moja czujnosc zostala uspiona. Dzis zagladam a tam 30 stron do nadrobienia. Więcej niz wpisow od poczatku tego watku. Ale jakos dotrwalam.
Pomijalam tylko tematy kosmetykow kolorowych bo sie na tym nie znam i nie uzywam codziennie robie tylko kreske na powiece i ruszuje rzesy. Tyle mojego makijazu.
Rozgorzała tu ostra dyskusja czesto nie zgadzam sie z Migotkien i swoje zdanie nie raz tu napisalam. Ale dzis musze Wam powiedziec ze ja również naleze do osob mocno minimalistycznych i opartych na nieznednym minimum... Dodatkowo moge zawsze liczyc na Meza oraz np Mame. Maz mimo ze nie zna sie na pewnych sprawach to jakos tam zawsze sprosta powierzonym zadaniom. Co wiecej? Mam Corke ktora ma 3 latka i jakieś doswiadczenie z Nia sprawia ze moja wyorawka jest naprawde bardzo skromna. Nie wykluczam tego ze kazde dziecko jest inne i pewne rzeczy miga mnie zaskoczyc i nagle wydac sie potrzebne. Ale wiem ze damy z tym rade.
TETRY - obecnie mam 10sztuk. Zamowilam taki komplet z gemini. Przy Corce na pewno 10 nie bylo mi potrzebne. Spokojnie dalabym rade z mniejsza iloscia. Sluzyly mi do odbijania, wycierania Dziobka, do wanienki przez troche (szybko okazalo sie ze wygodniej Nam bez)
FLANELA z Corka mialam 2 szt. Potem kupilam trzecia w Pepco. Byly do lekarza, zeby na przewijaku w jakims miejscu polozyc, wyjatkowo do okrycia w wozku, na poczatku do wycierania ciala po kapieli. Obecnie mam flanele po Corce i dokupilam 2szt bo mi sie podobaly
Bambusy musliny itp. Nie mialam przy Corce, wtedy tez o nich nie slyszalam. Dalam rade bez i teraz tez nie kupuje, bo mysle ze dam rade szkoda mi kasy.

Aha od razu mowie ze nie neguje zadnych Waszych zakupow. Bo kazdy kupuje co chce i co Mu potrzebne. Jakie chce i za ile chce.

Kocyk dla Corki kupilam jeden. Ale mamy w domu już 4 albo 5m po prostu dostala. Wiec wszystkie ida dla Mlodego. W lecie nie okrywalam w wozku wcale. W zimie byl wlasnie kocyk. W domu spala w spuworku bo dla Nas byl to najlepszy wynalazek pod sloncem.
Nie mielismy i nie mamy zadnych minky ani poduszek do wozka. Nie raz zdazylo sie ze zwykly Nasz miekki koc miala w wozku czy na sankach.
Mam male mieszkanie nie lubie scisku wiec wszystko co mozna ograniczalam. Jedno okrycie kapielowe miala Corcia i nie bylam z niego zadowolona. Wiec wycieralismy zwykłymi recznikami. Teraz tez tak będzie.

Wiadomo szpitalne rzeczy- kupilam majtki poporodowe, podklady. Wkladek laktacyjnych nie. Marze by sie przydaly ale z Corka ani sztuki nie wykorzystalam ;(
Laktator pozyczylam od Brązowej uzylam raz i malo mnie do depresji nie doprowadzil. Kupiona mam za to butelke do karmienia i nawet puszke mleka 1.
Ciuszki? Dla Corki mialam po chrzesnicy duuuuzo. Nie zuzyla. Większości nie bylo kiedy zalozyc. Nie brudzila sie, nie ulewala a ciagle przebieranie i strojenie nie bylo dla Niej przyjemnoscia. Teraz ciuszkow mam kilka na krzyz. I mysle ze i tak jest ich za duzo. Kwestia moich kaprysow ktorym nie moglam sie oprzec bo chłopięce sa boskoe te ubranka...

W kosmetykach te minimalizm. Do dzis z 4paku chusteczek nawilzanych ktore dostalismy dla Corki - 2 paczki sa w pawlaczu. Chyba sama zuzylam. Stosowalam tylko wode i waciki. Waciki mialam nawet w torbie w wozku a i wode zawsze znalazlam.
Pampkow mam 2 paczki jedynek do szpitala. Takich tych malych opakowan. Gdzie mam to trzymac? Pieluchy dostepne wszędzie i kupi sie w kazdej chwili. Mozna i zamówić wszystko przez net. Ale wiadomo ze i zyc bedziemy i zakupy robic to wszystko mozna kupic na bieżąco. Maz tez cieszyl sie ze cos moze dla Nas zrobic- zakupy, pójść do apteki, cos wybrac dla dziecka. Mimo ze dzień po porodzie zaczal nowa prace i nie mial dla Nas nawet dnia urlopu.a
Damy rade dziewczyny kazda z Nas jest inna

Mam nadzieje ze nie pójdzie teraz lincz pod moim adresem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:49   #429
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Malinka fajnie tylko linomag ma 30 a ja chcialam 50..poczekam..az pojawi sie 100ml z musteli jak do konca kwietnia nie bedzie to zamowiam bez tego a kupie w aptece stacjonarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:50   #430
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Tak samo jak moja córka tylko ona jeśli jeden miała w buzi to nie płakała. A jak znalazła więcej to tak samo je nosiła jak skrab.


Ogólnie ja jestem bardzo za smoczkami. Nam się przydały, bo Melka ssała palec i gdy zaczeła smoka była ulga. Smoka można wyrzucić a paluszka już nie. Nie ma żadnej wady zgryzu lub chociażby jednego krzywego zęba. Za to ma mega szparę miedzy jedynkami. Podobno mąż też miał i jak mu wyszły stałe to szpara się zeszła.

Tylko, że w szpitalach nie zabierają dzieci. . wiec smoków też nie dają. Ewentualnie na badania lub na szczepionki.


Nie wierzę- 4 latka ze smokiem😂



Mi kurier wniósł nawet komodę na 3p bez proszenia😁




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez stety-niestety podałam smoczka, bo inaczej Leon by sal wszystko dookoła, a najbardziej mnie lub swoje kciuki 😱 okropnie się z tym czułam, bo w planach miałam go nie dawać i nawet żadnego nie kupiłam. Rzeczywistość okazała się inna i no cóż, trochę mnie przerosła teraz mam problem, żeby go od niego odzwyczaic 🙁 nie da rady spać, jak nie ma smoczka, a nawet dwóch! Jeden w buzi, drugi w rączce. A jak się obudzi w nocy i ich nie znajdzie to jest płacz
Teraz smoczki kupiłam w razie w. Plan mam, żeby ich nie dawać, ale znowu, jak mnie sytuacja zmusi, to pewnie się poddam, a później będę biadolic 😭 ehh, trudne te wybory...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Jejuuuu dopadł mnie ból spojenia. Współczuję Wam dziewczyny, Jelonek i Ania, naprawdę ciężko funkcjonować, taki ból chodzę pochylona jak babcia i jeszcze ciągnie nogi za sobą.
Jeszcze córka mi się pochorowała, 3 dni po świętach chodziła do żłobka no i dziś od nowa chora. Już mi ręce opadają do tego żłobka.
Współczuję z całego serca! Nie wiem, co to bol spojenia, ale wierzę, że to cholernie nieprzyjemne!
Zdrówka dla córci 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:50   #431
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość

Mam nowe ciuszki i uzywane ale po kolezance..nie mam nic z lumpka..prac w 40 stopniach? Podwojne pranie czy raz?
Reczniki i tetre moge osobno?? Tzn bie z ciuszkami a tetra i recznik razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nowe piore raz w 40 st.
A ręczniki z tetra
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 11:55   #432
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
heja z rańca u nas na minusie :/ sniegu brak
Kurde czytam i czytam i końca nie widac ,nie ogarniam tego co wy tu piszecie ja tam nie znam sie na podkładach pudrach nie mówiąc juz o innych cudach co tu czytam -za sie nie maluje a jedynie oko podkreslam wiec nie mogę wdrazyc się w temat z Wami :/

po wizycie Ok malutka rosnie tylko pieronica obruciła sie głową do góry spowrotem mam nadzieje ze ma zamiar wrócic do poprzedniej pozycji ,przez to ostatnie dni tak mnie w pochwie bobrowało bo nogami chyba tam kopała najwazniejsze ,że jest wszystko dobrze przepływy i reszta w jak najlepszym porzadku jeszcze 3 wizyty i rodzimy
wczoraj wystawiła mamusi pupkę pytam czy tam cos nie urosło bo mam duzo rzeczy juz kupionych dla dziewczynki ale na szczęscie bez zmian -boje sie ,bo kolezanka dwa tygodnie róznicy ze mna i dopiero teraz sie dowiedziała ze bedzie jednak chłopak ,przepłakała cały dzień bo wszystkie ciuszki dla dziewczynki kupiła a tu niespodzianka!

ja nadal nic nie mam szlafrok sobie wczoraj kupiłam tylko i jakąs bluzkę na gorace dni na ramiączkach ,małej kilka rzeczy jeszcze wyniuchałam w ciuchu ale to juz na 74.
chciałąm jechac do rossmana ale czasu i chęci brakło -nie mam sił spacerowac a jeszcze wiele rzeczy do załatwienia miałam wieczorem wiec znów moje wyprawkowe zakupy zeszły na drugi plan :/
moze kiedys to wszystko kupię -jak na ta chwile nie mam nic do szpitala a tym bardziej dla małej
juz sobie obiecuje ,że po weekendzie majowym jade po wszystko moze juz bedzie po remoncie to i łózeczko trzeba wyciągnac ,kupiłam biała farbe bedzie mąż malował -troche sie odswiezy a tez musi dobrze wywietrzec zeby wstawic do pokoju ,zreszta jeszcze futryny bedą malowane lakierem :/ będzie smród jak cholera!
tak wszystko na sam koniec mi sie uzbierało... jak juz porzezyje ta Komunie to juz z górki bede lezec i czekac na córcie drugą

ok uciekam bo siedze i pisze od rzeczy głupoty...
Nawet nie wiedziałam, że obrót taki jest jeszcze możliwy 🤔 zawsze myślałam, że jak już stanie dzidziol na glowie, to już tak wisi do porodu 😉
I juz nawet nie strasz tymi zamianami płci co ja zrobię z moja wyprawka? A ta koleżanka to od twojej lekarki tez, czy gdzie indziej do lekarza chodziła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
W moim szpitalu żadnych smoczków dzieciom nie dają. Moja córka nie używała wcale i nie miała bym nic przeciwko żeby syn też nie chciał.

Mi wczoraj kurier przyniósł paczkę - wózek, waga koło 12-15 kg , nie wiem dokładnie, kupowałam za pobraniem i dałam mu kasę, miał mi wydać 7 zł ale mu nie kazałam i się smialam że ma napiwek za taszczenie tej paki a on mi powiedział że ma obowiązek dostarczyć przesyłkę do klienta DO DOMU a nie pod blok, czy pod płot

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Jeśli chodzi o pieluchy to mam 10 grubych tetrowych, 15 cienkich i 5 kolorowych tetrowych i 5 flanelowych. I wcale ich za dużo nie bylo. Zwlaszcza jak dziecko ulewa, czasem szło 10 dziennie.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Tak sobie myślę, że jednym z plusów bycia w ciąży mając małe dziecko to to że wyprawka jest naprawdę łatwiejsza do skompletowania 90% potrzebnych rzeczy mam w domu.
O, popatrz! Wniósł ci paczkę do domu? Niesłychane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ja znów miałam koszmarną noc. Refluks się odezwał, co chwila się podrywałam, bo myślałam, że zwymiotuje.
Tak sobie dzisiaj pomyślałam, że gdyby moja pierwsza ciąża była taka jak ta, to z drugim dzieckiem poczekałabym, aż Hania będzie w przedszkolu. A tu sprytna natura dała mi pierwszą bezproblemową ciążę i człowiek myślał, że kolejna taka będzie
u mnie druga ciaza tez trochę gorsza, ale jak patrze na nasze dziewczyny, to ja mam ponownie wakacje 😊 naprawdę jestem w dzikim szoku, że tyle ciąż okazuje się problematycznych, a wiele z tych problemów to naprawdę coś poważnego 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:56   #433
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Ja tez stety-niestety podałam smoczka, bo inaczej Leon by sal wszystko dookoła, a najbardziej mnie lub swoje kciuki 😱 okropnie się z tym czułam, bo w planach miałam go nie dawać i nawet żadnego nie kupiłam. Rzeczywistość okazała się inna i no cóż, trochę mnie przerosła teraz mam problem, żeby go od niego odzwyczaic 🙁 nie da rady spać, jak nie ma smoczka, a nawet dwóch! Jeden w buzi, drugi w rączce. A jak się obudzi w nocy i ich nie znajdzie to jest płacz
Teraz smoczki kupiłam w razie w. Plan mam, żeby ich nie dawać, ale znowu, jak mnie sytuacja zmusi, to pewnie się poddam, a później będę biadolic 😭 ehh, trudne te wybory...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------


Współczuję z całego serca! Nie wiem, co to bol spojenia, ale wierzę, że to cholernie nieprzyjemne!
Zdrówka dla córci 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję 😙
Ja tez do dzis nie wiedziałam co to za ból

Teraz boli ciut mniej ale jednak, jeszcze do tego nawet kość ogonowa - wy też tak macie Ania i Jelonek? Sorry że tak pytam ale upewniam się czy to ten rodzaj bólu
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:57   #434
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Andzia, powodzenia u lekarzy
Ja mam w przyszłym tygodniu maraton, bo wizyta u gina, wcześniej badania w labie i ortopeda z Hanią.
Dziś chyba się przejdziemy do przedszkola, bo coś cicho o wynikach rekrutacji. Rossman też bym zaliczyła, bo potrzebuję tuszu, jakiegoś fluidu. W końcu bym dzieciowy płyn do prania kupiła, bo jeszcze nic nie prałam.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Aaa, nie chwaliłam się, ale córcia 3 tydzień bez pamperaka w dzień Zakładam profilaktycznie na noc i na spacer.
Super, że się Hania odpieluchowala 🤗 jakoś się do tego szczególnie przygotowywalas? Ja to nie wiem, kiedy do tego tematu przysiade, bo ciągle coś innego mam na glowie 😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:58   #435
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
[/COLOR]
O, popatrz! Wniósł ci paczkę do domu? Niesłychane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo, szok może przez to że 4 piętro, na 5 pewnie już nie wnoszą aaa no i windę mam
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:59   #436
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
No niestety, dobrze że to ostatnia ciąża
Mąż mi kiedyś powiedział "dobrze ze nie ma trzeciej płci bo jeszcze trzecie dziecko bys chciała"
U mnie też ostatnia i nie ma bata, 3 razu nie będzie nawet ostatnio myślałam, że gdyby jeszcze chociaż ta 3 płeć istniała, to bym inaczej do tematu podchodzila, a tak? No way!

No chyba, że przy porodzie będzie niespodzianka i nagle siusiaka się zmaterializuje... fuj! Nie zapeszam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:00   #437
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Super, że się Hania odpieluchowala �� jakoś się do tego szczególnie przygotowywalas? Ja to nie wiem, kiedy do tego tematu przysiade, bo ciągle coś innego mam na glowie ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wierzę w to ze moja Córci a podejmue te decyzje sama jak będzie na to gotowa. Tak jak sama odstawila się od cyca i że chciała spać w swoim pokoju

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2017-04-21 o 12:01
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:00   #438
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Ka tetry mam tzn bede miala 10 szt razem z kolorowymi i jedna flanelke.. Zobaczymy jak cos to maz dokupi..ewentualnie jeszcze jedna flanelke kupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:05   #439
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Ja czuje takie kłucie i pulsowanie. Dobrze ze dzis wizyta, tylko obawiam się że jak lekarz podejdzie to tego tak jak do łożyska, to chyba wyjdę z tego gabinetu trzaskajac drzwiami.
Takie klucie to się pojawia, jak ścięgna i kosci się przestawiaja, czy coś takiego 🤔 w pierwszej ciąży pytałam ginke o to, bo miałam takie klucia i miałam nadzieję, że to może szyjka się skraca czytam otwiera, a tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Ten przekrecany mialam i nie byl zly tyllo wygladalam jak panda i musialam potem patyczkiem czyścić. Byc moze nie potrafie sie malowac.

Ja po wizycie..mam skierowanie pilne do kardiologa. Nie wiem czy nie wysle mnie do szpitala na monitoring serca na 24 h..nie wiem jak to sie nazywa..usg serca itp..zobaczymy..jesli bedzie zle to jest to wskazanie do cc.. bo beda sie bali..ze przy porodzie serce zacznie wariowac..pieknie.. Zauwazyla tez..ze krzywo chodze..pow..ze mam nadmienic jeszcze raz ginekologowi..a jak nie to ona mi da skierowanie do ortopedy..zeby spr czy nie za bardzo sie to rozchodzi..zeby bylo w dokumentacji np ze jest mozliwe rozejscie.. Bo pozniej moge nie chodzic pol roku takze..dziewczyny jak jest bol spojenia..to lepiej isc z tym gdzies..albo biadolic ginekologowi..zeby gdzies to odnotowal..zeby mieli na uwadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezu, Ania, znowu coś?! Nie wierzę po prostu! Mam nadzieje, ze wszystko skończy się ok, ale mam tez jakieś takie dziwne wrażenie, że u ciebie bez cc się nie obejdzie tule mocno i trzymam kciuki! Obu każde następne wieści były już tylko pozytywne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 12:05   #440
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Moj synuś dzis jakiś mało ruchliwy, prawie go nie czuję tylko czkawka co jakiś czas go dzis dusi
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:07   #441
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
W sensie ze spodziewałam się że wyschnie w godzinkę a tak szybko niestety nie schnie. Więc jak ma sie mało to trzeba te pół dnia na schnięcie doliczyć. A tetra kosztuje biała max 2 zł za szt. Więc dodatkowe 10 szt to 20 zł. Bardziej opłaca się dokupić tetre niż robić częściej pranie z jej powodu




Znowu żałuję że nie można likeow zostawiać bo czasem nie chce mi się komentować dyskusji a poparlabym mądre zdanie

Wcześniej był tekst ze dużo ciuchów kupujemy dla siebie. Po czym chyba tydzień później migotek sama miała potrzebę żeby coś kupić jednak.

Trzeba wziąć pod uwagę że a) jak każda pisze o zakupach to się wydaje że non stop coś się kupuje b) każda ma inne fundusze i podejście do wydatków. Więc po co oceniać

Ja nie mając dziecka uzywałam tetry np. do włosów. A jeszcze myjki można zrobić i sciereczki.

No chyba jednak się da skoro są dzieci bezsmoczkowe
Nie wiem jakie w Łodzi są standardy ale w większości szpitali jest teraz system rooming-in i dzieci są cały dzień z mamą a nie w osobnej sali.

Ja kwestie smoczka dopisze chyba w planie porodu, bo tam o kp też chyba jest i że się nie chce żeby dziecko było dokarmianie mm

Piegi są super. Ja już nie mogę się doczekać aż mi wyjdą

Ja mam niestety problem z naczynkami i czerwony Nochal jakbym piła w sumie trochę w życiu wypiłam 😂😂




Biedna. Może Ci Holter chcą założyć na 24h.
Dobrze ze chociaz na czujnych lekarzy trafiłaś.

W koncu wybrałam koszule nocne. W bon prix w końcu biorę. Za newsletter jest zniżka 20 zł a powyżej 100 zł darmowa dostawa a że biorę 3 szt to się zalapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, ja chyba napisze do wizażu, żeby te like zamieścili, bo to by było bardzo przydatne

Ja myślę, że skoro rooming-inn jest w całej Polsce, to wcale nie znaczy, że w jest i w Łodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:10   #442
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
No właśnie, ja chyba napisze do wizażu, żeby te like zamieścili, bo to by było bardzo przydatne

Ja myślę, że skoro rooming-inn jest w całej Polsce, to wcale nie znaczy, że w jest i w Łodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no ten like bardzo by ułatwił sprawę ;D


Co do przemywania buźki, to nam babka mówiła ze przez miesiąc przegotowana woda i wacik a potem już normalna z kranu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:11   #443
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
O duzo rzeczy fajnych piszesz. Nie pomyslalam o wodzie morskiej. Czyli mozna tak po prostu psiknac do noska? I on to wciagnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mowila zeby psiknac i dzidziusia na brzuszek polozyc, co ma wyleciec to wyleci a dodatkowo nawilzy nosek.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:11   #444
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Nooo ginekolog na ostatniej wizycie wyczul cos nie halo z moim sercem na usg i wyslal do kardiologa..przeszlam juz ekg i nie jest za dobrze..mam porobiona krew dokladnie..bede robic jeszcze cukier i tsh..i kardiolog wtorek..zobaczymy co dalej...

Nie wiem czemu ale tez mam takie wrazenie..dzis pow mezowi..ze jak urodze naturalnie to bedzie cud..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:12   #445
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Mowila zeby psiknac i dzidziusia na brzuszek polozyc, co ma wyleciec to wyleci a dodatkowo nawilzy nosek.
U nas mówi żeby spokojnie psikac, dziecko się nie zadławi tylko wykicha wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:14   #446
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Nooo ginekolog na ostatniej wizycie wyczul cos nie halo z moim sercem na usg i wyslal do kardiologa..przeszlam juz ekg i nie jest za dobrze..mam porobiona krew dokladnie..bede robic jeszcze cukier i tsh..i kardiolog wtorek..zobaczymy co dalej...

Nie wiem czemu ale tez mam takie wrazenie..dzis pow mezowi..ze jak urodze naturalnie to bedzie cud..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniu, to mi raźniej będzie rodzić przez cc i potem będę mogła się powymieniac z Tobą informacjami na temat pielęgnacji rany a nie krocza
Nie no żartuję, oczywiście wolałabym żebyśmy obie mogły rodzić SN, ale jakie to ma znaczenie... byle nasi chlopcy byli zdrowi.
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:17   #447
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Moj synuś dzis jakiś mało ruchliwy, prawie go nie czuję tylko czkawka co jakiś czas go dzis dusi
Moja córcia też od rana aż za spokojna była, ale teraz zjadłam naleśniki ze serem i tak szaleje, że aż mi siedzieć źle bo się rozpycha w każdą stronę
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:18   #448
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Ja twarz przemywalam z miesiąc wodą przegotowaną bo i tak ją zawsze miałam przygotowaną do mycia dziąsełek i języka. Później normalnie kranòwą.
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:18   #449
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

a tą sól to właściwie do czego kupujecie?
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:19   #450
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez giovanemamma Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam prześcieradło do wózka, łóżeczka i na przewijak od hubiworld

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na przewijak nie uzywałam żadnych ochraniaczy, bo musiałabym ich mieć dosyć dużo (co chwilę zasilany czy zabrudzone w inny sposob). Mam inny sposób - klade na niego zwykła tetrę i podmieniam, jak tylko się zabrudzi sposób tani i skuteczny.
Ale trzeba mieć jedno na uwadze, do tego potrzeba mieć tej tetry trochę więcej 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-30 22:58:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.