Rossmann cz. XXIX - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-27, 09:03   #4381
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
A jaki Catrice?
O ten
ImageUploadedByWizaz Forum1493280204.802029.jpg
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:04   #4382
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
To Ty źle myślisz Przynajmniej 4 oznacza 4 i więcej Możesz kupić i 12 produktów, a rabat dostaniesz tylko na 1 zakupy, a nie że za kilka dni zechcesz coś jeszcze i znowu.
Dokładnie.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:11   #4383
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Szukałam kiedyś tego podkładu, ale w moim Hebe to produkt widmo dałam sobie spokój
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:13   #4384
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Szukałam kiedyś tego podkładu, ale w moim Hebe to produkt widmo dałam sobie spokój
gdzie nie pójdę jest bez problemu, Hebe, Natura jak był problem zamawiałam online
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:17   #4385
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Naprawdę myślicie że będzie tak że przy zakupie np.8 produktów będzie 4do zapłaty a 4gratis?
Na pewno doprecyzuja przed sama promocja, ale na dzień dzisiejszy ja to tak zrozumiałam że 2+2 gratis a za resztę normalnie płacisz czyli dla 8 rzeczy 2placisz 2gratis i 4 kolejne a też placisz. nawet jak masz na jednym rachunku. Ale jak już wyżej wspomniałam, obym się myliła bo w Ross raczej często promocjne sytemy działają na korzyść klienta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:17   #4386
kwiatek131
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek131
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Mi Catrice HD nie podchodzi zupełnie.....a byłam tak na niego napalona, że kupiłam aż dwa kolory, aby mieszać (ciężko dobrać kolor).
kwiatek131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:23   #4387
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Naprawdę myślicie że będzie tak że przy zakupie np.8 produktów będzie 4do zapłaty a 4gratis?
Na pewno doprecyzuja przed sama promocja, ale na dzień dzisiejszy ja to tak zrozumiałam że 2+2 gratis a za resztę normalnie płacisz czyli dla 8 rzeczy 2placisz 2gratis i 4 kolejne a też placisz. nawet jak masz na jednym rachunku. Ale jak już wyżej wspomniałam, obym się myliła bo w Ross raczej często promocjne sytemy działają na korzyść klienta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, wszystko się wyjaśni. Do niedawna też gdybałyśmy jak to będzie się rabatować na promce kolorówki, wersji bylo kilkanaście, a i rak wszystko wyszło w tzw. praniu. Odrobina cierpliwości.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatek131 Pokaż wiadomość
Mi Catrice HD nie podchodzi zupełnie.....a byłam tak na niego napalona, że kupiłam aż dwa kolory, aby mieszać (ciężko dobrać kolor).
Też mi nie podchodzi, na mojej skórze wygląda bardzo sucho.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 09:24   #4388
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Spokojnie, wszystko się wyjaśni. Do niedawna też gdybałyśmy jak to będzie się rabatować na promce kolorówki, wersji bylo kilkanaście, a i rak wszystko wyszło w tzw. praniu. Odrobina cierpliwości.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Też mi nie podchodzi, na mojej skórze wygląda bardzo sucho.
Dokładnie tak, ale emocje są hehe jak to na promocjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:28   #4389
kwiatek131
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek131
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Też mi nie podchodzi, na mojej skórze wygląda bardzo sucho.
Moją skórę też wysusza strasznie (a mam skórę mieszaną) wygląda bardzo niekorzystnie na mojej skórze, wchodzi w zmarszczki, podkreśla suche skórki no i wygląda.. tak sucho... nie wiem w ogóle o co taki szał.
kwiatek131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:30   #4390
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Naprawdę myślicie że będzie tak że przy zakupie np.8 produktów będzie 4do zapłaty a 4gratis?
Na pewno doprecyzuja przed sama promocja, ale na dzień dzisiejszy ja to tak zrozumiałam że 2+2 gratis a za resztę normalnie płacisz czyli dla 8 rzeczy 2placisz 2gratis i 4 kolejne a też placisz. nawet jak masz na jednym rachunku. Ale jak już wyżej wspomniałam, obym się myliła bo w Ross raczej często promocjne sytemy działają na korzyść klienta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po co wprowadzasz w błąd? Niedawno była akcja 2+2 na artykuły dziecięce i zawsze przy 4 dwa kolejne były gratis, nawet jak się kupowało 16 rzeczy na 1 paragon to połowa najtańszych artykułów była odejmowana.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:34   #4391
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Po co wprowadzasz w błąd? Niedawno była akcja 2+2 na artykuły dziecięce i zawsze przy 4 dwa kolejne były gratis, nawet jak się kupowało 16 rzeczy na 1 paragon to połowa najtańszych artykułów była odejmowana.
Pisze swoją opinię, nie pisze że mam pewność...rozumiem że o promocji 49i55 mozna było wypisywać różne scenariusze a tu nie? Jeśli chodzi o promocję dziecięca to było to jeszcze przed klubem i nie było zapisu że jednorazowo.a tu jest zapis że 2+2gratis jednorazowo a nic o wielokrotności nie ma. Koncze temat bo rzeczywiście może warto zaczekać te kilka tygodni aż podrzuca regulamin a najlepiej do pierwszego dnia kiedy wyjdzie w praktyce jak system to liczy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 09:39   #4392
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kwiatek131 Pokaż wiadomość
Moją skórę też wysusza strasznie (a mam skórę mieszaną) wygląda bardzo niekorzystnie na mojej skórze, wchodzi w zmarszczki, podkreśla suche skórki no i wygląda.. tak sucho... nie wiem w ogóle o co taki szał.
No właśnie, przy cerze mieszanej średnio się sprawdza, a zastanawia mnie jak może bbyć tak dużo pozytywnych opinii co do cery suchej.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:40   #4393
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Pisze swoją opinię, nie pisze że mam pewność...rozumiem że o promocji 49i55 mozna było wypisywać różne scenariusze a tu nie? Jeśli chodzi o promocję dziecięca to było to jeszcze przed klubem i nie było zapisu że jednorazowo.a tu jest zapis że 2+2gratis jednorazowo a nic o wielokrotności nie ma. Koncze temat bo rzeczywiście może warto zaczekać te kilka tygodni aż podrzuca regulamin a najlepiej do pierwszego dnia kiedy wyjdzie w praktyce jak system to liczy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie było klubu, a teraz jest i promocja jest jednorazowa, żeby nie było akcji, że jedna osoba robi zakupy, a inne z kolejki "pożyczają" od niej kod bo same nie należą do klubu
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:40   #4394
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, ale emocje są hehe jak to na promocjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe emocje zawsze temu towarzyszą.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 09:49   #4395
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie było klubu, a teraz jest i promocja jest jednorazowa, żeby nie było akcji, że jedna osoba robi zakupy, a inne z kolejki "pożyczają" od niej kod bo same nie należą do klubu
Nie będzie też rozbijania produktów na kilka paragonów, żeby się najbardziej opłacało. Ja raczej nie skorzystam, nie lubię tego rodzaju promocji.
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 10:05   #4396
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam pomaranczowa wersje peelingu z evree i jak narazie jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam pomarańczową Wczoraj użyłam pierwszy raz i w sumie oceniam pozytywnie.
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 10:14   #4397
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Użyłam dzisiaj pierwszy raz podkład Fit Me, faaaajny jest pomimo trochę za ciemnego koloru jakoś udało się go rozetrzeć i się nie odcina skóra jest wygładzona.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 10:26   #4398
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
To tych podkładów z pompka są już dwie wersje? Myślał, że już mam tà najnowszą.

On był limitowanką.

72h.
wrzucalam zdjecie wyzej dwoch rozniacych sie buteleczek z pompka Revlonu CS do cery suchej. Nawet wielkoscia sie roznia.
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio świadkiem jak jakaś babka zwracała, tłumaczyła, że po prostu pomyliła kolor. Kierowniczka przyjęła
V
Blueclair, ja już nieraz miałam tak, że upatrzyłam sobie pomadkę na zdjęciach, kupiłam i zonk, bo kolor zupełnie inny. Niestety ale lampy mocno zjadają kolor, była tu nawet kilka dni temu dyskusja, że nawet kolor skór jutuberek wydaje się bardzo jasny przez ich oświetlenie.
No ja pierwszy raz sie nacielam. Pomadka juz w koszu lezy. Gdyz mialam ja po godzinie wszedzie tylko nie na ustach a nic nie jadlam ani nie pilam. Serio cala broda okolice nosa i policzki a ja sie zastanawialam.dlaczego listonosz sie na mnie dziwnie patrzy mam nadzieje ze numer 16 okaze sie laskawszy ,bo zachecona 11 ,kupilam kolejne dwa kolory-wlasnie 4i 16
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 10:52   #4399
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Teraz widze, ze ten Revlon ma inne opakowanie. Tzn ze co?znowu od czasu wprowadzenia pompki zmienili formułę? Probowalam mieszać ze 150 - efekt byl taki, ze mimo to musialam przykryc warstwa 150 bo wygladalo to okropnie. Zdjecie nie oddaje koloru. Ta 150 jest kremowa taka jak ta wersja bez pompki, natomiast 180 nie dosc ze kolor pomaranczowo-rozowy, to jeszcze jakby tępa konsystencja, włazi mi w pory od razu podczas smarowania
Wyjatkowo nieudane zakupy. Zamowilam.tez pomadke longstay z Golden Rose nr 4. Na kazdym blogu pokazywany byl sliczny delikatny koral. Dostalam cos bardzo rozowego. Jakby to bylo nr 8 a nie 4. Chyba tez do kosza.mam nadzieje ze chociaz korektor i tusz jest dobry
Raczej źle oceniłaś kolor. Ona wcale delikatna nie jest, a 8 to już jest mega żarówa. To zdj. dobrze obrazuje, od lewej od nr 1 KLIK

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;73283066]Dla mnie w ogóle Revlon skończył się ładnych parę lat temu, gdy jeszcze miał filtr SPF 6 Wtedy miał super krycie i trwałość. Każda późniejsza zmiana tylko gorsza [/QUOTE]

Takie małe filtry tak naprawdę nic nie dają, to tylko zabieg marketingowy żeby było że jest.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Nawet nie wiem czy tej z spf 6 uzywalam. Ja tam nie lubilam sie z tym podkladem kiedy mialam cere tlusta i z niedoskonalosciami. Teraz gdy mam cere sucha bylam z niego w sumie zadowolona- tak z wersji bez pompki jak i z pompka, nawet uwazam ze po zmianie na pompke troche zyskal, bo nie jest juz tak ciezki, a to co u mnie do krycia jest to sobie radzi. No ale widze ze znowu musieli zmienic formułę i teraz waham sie czy zamawiac 150, zeby nie bylo znowu rozczarowania. Jedno 25 zlotych w bloto wystarczy
Jak to się stało, że z cery tłustej zrobiła Ci się sucha? Obecnie nie błyszczy Ci się ani centymetr skóry


Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio świadkiem jak jakaś babka zwracała, tłumaczyła, że po prostu pomyliła kolor. Kierowniczka przyjęła

Blueclair, ja już nieraz miałam tak, że upatrzyłam sobie pomadkę na zdjęciach, kupiłam i zonk, bo kolor zupełnie inny. Niestety ale lampy mocno zjadają kolor, była tu nawet kilka dni temu dyskusja, że nawet kolor skór jutuberek wydaje się bardzo jasny przez ich oświetlenie.
Zwroty to dobra wola sprzedawcy.

Oj tak kolory na kamerze potrafią być bardzo przekłamane, wszystko zależy od oświetlenia w jakim jest zdjęcie/film robiony. Trzeba mieć wprawne oko i mieć dobre rozeznanie w kolorach żeby to wyłapać.

Cytat:
Napisane przez kwiatek131 Pokaż wiadomość
Mi Catrice HD nie podchodzi zupełnie.....a byłam tak na niego napalona, że kupiłam aż dwa kolory, aby mieszać (ciężko dobrać kolor).
Mi też nie podszedł. Muszę go zmieszać z AA Lumi. Troszkę zawód po takich ochach i achach, ale co zrobić.


Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
wrzucalam zdjecie wyzej dwoch rozniacych sie buteleczek z pompka Revlonu CS do cery suchej. Nawet wielkoscia sie roznia.

No ja pierwszy raz sie nacielam. Pomadka juz w koszu lezy. Gdyz mialam ja po godzinie wszedzie tylko nie na ustach a nic nie jadlam ani nie pilam. Serio cala broda okolice nosa i policzki a ja sie zastanawialam.dlaczego listonosz sie na mnie dziwnie patrzy mam nadzieje ze numer 16 okaze sie laskawszy ,bo zachecona 11 ,kupilam kolejne dwa kolory-wlasnie 4i 16
Ja bym zareklamowała nawet śmierdzącą kredkę zwracałam w Rosku Bo niby dlaczego mam być stratna skoro jestem niezadowolona
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 10:53   #4400
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj pierwszy raz podkład Fit Me, faaaajny jest pomimo trochę za ciemnego koloru jakoś udało się go rozetrzeć i się nie odcina skóra jest wygładzona.
Jaki masz kolor?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 10:56   #4401
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
To tych podkładów z pompka są już dwie wersje? Myślał, że już mam tà najnowszą.

On był limitowanką.

72h.
No to wyskoczyłam Nie wiedziałam, przepraszam za zamieszanie
Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
ja bym chętnie kupiła taki produkt, ale to była edycja limitowana i już go nie ma

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:01   #4402
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez inspire Pokaż wiadomość
jaki masz kolor?


105.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:02   #4403
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
wrzucalam zdjecie wyzej dwoch rozniacych sie buteleczek z pompka Revlonu CS do cery suchej. Nawet wielkoscia sie roznia.
No faktiko, nawet nie zauważyłam różnicy.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:19   #4404
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A też masz do cery suchej?
Nie, do mieszanej/tłustej

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Zamawialam na ezebra. Czesto robie tam zakupy i jak dot ej pory bylam bardzo zadowolona.
Te wersje 150 z pompka tez mam na 95proc od nich.
No i ja miałam poczynić zakupy na ezebrze i chciałam wziąć dla mamy Revlon CS do suchej tylko 150 i teraz nie wiem,czy też nie będzie jakiś 'inny' :/
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:22   #4405
kwiatek131
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek131
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: Rossmann cz. XXIX

ja nie widzę różnicy w kolorze w nowej wersji revlon (180), chociaż przeszłam już przez dwa różne opakowania z pompką.
kwiatek131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:32   #4406
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
mnie odstraszył ich skład

stronka zapisana
Nie wyskakuje Ci błąd ? Bo mi tak

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Też mam pomarańczową Wczoraj użyłam pierwszy raz i w sumie oceniam pozytywnie.
Też kupiłam wersję pomarańczową, (innej nie było zresztą i tak nie lubię poziomek w tego typu kosmetykach bo smakują chemicznie) i jest ok, ale zaznaczam, że to mój pierwszy peeling do ust, nigdy wcześniej nie używałam tego typu produktu
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:44   #4407
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Raczej źle oceniłaś kolor. Ona wcale delikatna nie jest, a 8 to już jest mega żarówa. To zdj. dobrze obrazuje, od lewej od nr 1 KLIK



Takie małe filtry tak naprawdę nic nie dają, to tylko zabieg marketingowy żeby było że jest.


Jak to się stało, że z cery tłustej zrobiła Ci się sucha? Obecnie nie błyszczy Ci się ani centymetr skóry




Zwroty to dobra wola sprzedawcy.

Oj tak kolory na kamerze potrafią być bardzo przekłamane, wszystko zależy od oświetlenia w jakim jest zdjęcie/film robiony. Trzeba mieć wprawne oko i mieć dobre rozeznanie w kolorach żeby to wyłapać.


Mi też nie podszedł. Muszę go zmieszać z AA Lumi. Troszkę zawód po takich ochach i achach, ale co zrobić.




Ja bym zareklamowała nawet śmierdzącą kredkę zwracałam w Rosku Bo niby dlaczego mam być stratna skoro jestem niezadowolona
Nie no chyba nie odesle im szminki dlatego ze sie rozmazuje na ustach. Juz trudno.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatek131 Pokaż wiadomość
ja nie widzę różnicy w kolorze w nowej wersji revlon (180), chociaż przeszłam już przez dwa różne opakowania z pompką.
I mowisz o tek do cery suchej w identycznyn opakowaniu w jakim ja go mam? ( ze zdjecia)? mialam.ten podklad tylko bez pompki i kolor.byl.ZUPELNIE inny.
Bralam.izotek. teraz naprasde.mam.sucha skore. Wrecz rano sie budze z uczuciem.sciagniecia zawsze a na noc stozuje gruba warstwe Cethapilu. Zero blyszczenia.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-04-27 o 11:46
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 11:58   #4408
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Nie no chyba nie odesle im szminki dlatego ze sie rozmazuje na ustach. Juz trudno.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



I mowisz o tek do cery suchej w identycznyn opakowaniu w jakim ja go mam? ( ze zdjecia)? mialam.ten podklad tylko bez pompki i kolor.byl.ZUPELNIE inny.
Bralam.izotek. teraz naprasde.mam.sucha skore. Wrecz rano sie budze z uczuciem.sciagniecia zawsze a na noc stozuje gruba warstwe Cethapilu. Zero blyszczenia.
Na stronie mają napisane "Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby uniknąć rozmazania." Jeśli by nie zastygała po czasie i rozmazywała się jak kremowa to przy produkcie, gdzie jak byk jest napisane longstay to jest to jak najbardziej powód do reklamacji. No ale Twoje pieniądze Twoja decyzja
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 12:13   #4409
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Bralam.izotek. teraz naprasde.mam.sucha skore. Wrecz rano sie budze z uczuciem.sciagniecia zawsze a na noc stozuje gruba warstwe Cethapilu. Zero blyszczenia.
Ile trwała Twoja kuracja i czy dawno ją skończyłaś? Za mną 6 miesiąc, leczenie kończę za 5 tyg. Póki co jestem zachwycona, cera mi się nie przetłuszcza, cienie utrzymują mi się cały dzień bez bazy, włosy juz nie musze myc codziennie. No nie musze juz kupować kryjących podkładów, bo cera jest idealna, Bourjois HM trzyma mi się pięknie cały dzień, z mocno matujących pudrów przeszłam na bardzo delikatne. Ciekawa jestem czy taka cera mi zostanie, czy wrócę do przetłuszczające

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-27 o 12:15
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-27, 12:36   #4410
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ile trwała Twoja kuracja i czy dawno ją skończyłaś? Za mną 6 miesiąc, leczenie kończę za 5 tyg. Póki co jestem zachwycona, cera mi się nie przetłuszcza, cienie utrzymują mi się cały dzień bez bazy, włosy juz nie musze myc codziennie. No nie musze juz kupować kryjących podkładów, bo cera jest idealna, Bourjois HM trzyma mi się pięknie cały dzień, z mocno matujących pudrów przeszłam na bardzo delikatne. Ciekawa jestem czy taka cera mi zostanie, czy wrócę do przetłuszczające

Moja kuracja byla dluga poniewaz przypisywano mi male dawki. Izotek bralam poltora roku. Jestem juz poltora roku po kuracji. Czasem cos wyskoczy, glownie przed okresem,ale.tak to mam spokoj. Zostaly przebrawienia na policzkach dlatego stosuje jednak kryjacy podklad, ale czasem wychodze z domu do sklepu bez makijazu,a kiedys to bylo dla mnie nie do pomyslenia. Wlosy jednak myje juz codziennie,czasem co drugi dzien. Wtrakcie kuracji mylam.dwa razy w tygodniu,a i tydzien moglabym nie myc.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.