hendmejdowy plotkowy vol.3 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 14:26   #2281
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Helenko za Szymona trzymam kciuki, sama wygrałam w podstawówce taki konkurs i wtedy zaczeła się moja miłość do książek

... A może macie dla mnie jakiś pomysł na dziś?
Elianko dziękuje w imieniu Szymonka i on tez krzyczy, że Ci dziękuje. A co do pomyslu dla Ciebie, to zaraz Ci wysle PW.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:48   #2282
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

okazało się że mam 27/50
nie nie bede skakać pod sufit.. wogóle nie pomyslałam ze mnie to tak zdołuje
jeszce moja mama;"A co tak malutko?"
Zawiodłam siebie, innych
wyć mi się chce. Ide sobie od was nie bede was nudzić pa
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 15:02   #2283
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

JAk to zawiodlas siebie no przestan napisalas najlepiej jak potrafilas
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 15:05   #2284
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Jola nie przejmuj się.... są w życiu gorsze rzeczy od źle napisanego egzaminu
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:23   #2285
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Cytat:
Napisane przez Couver de Neige Pokaż wiadomość
okazało się że mam 27/50
nie nie bede skakać pod sufit.. wogóle nie pomyslałam ze mnie to tak zdołuje
jeszce moja mama;"A co tak malutko?"
Zawiodłam siebie, innych
wyć mi się chce. Ide sobie od was nie bede was nudzić pa
Couver nie martw się Ja w tamtym roku mialam tyle samo z czesci matematycznej tak jak ty no i coz .. tak bywa Nie ma co sie martwic. Wiadomo przeciez ze nie wykazemy calej swojej wiedzy na tescie. Duzo tu zalezy od szczescia wiec nie plakaj tylko mysl pozytywnie

U mnie dzis slonecznie bylo choc lekki wiaterek wiec wzielam i posprzatalam balkon bo goscily golebie ostatnio :/ Ale ja im nie dalam sie zadomowic brr.. wyganialam i tępilam !! W koncu polecialy na inny balkon hehe

P.S Golabek sobie robi domek z patyczkow i wszystko obsrywa co widac na fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golab.jpg (30,3 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez kamilcia_w
Czas edycji: 2008-04-23 o 20:32
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:30   #2286
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

igusiu tylko ze od tych testów w pewnym stopniu zależy moja przyszłość, ze tak to madrze ujmę

już mi lepiej troche, ale dvd nie chodzi nie ma House'a
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:03   #2287
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Couver zdaję sobie z tego sprawę .. taka glupia nie jestem
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 17:31   #2288
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

bylam wlasnie na zastrzyku przeciw tecowi i jest mi troche trudno pisac... reka mnie boli... ale ponoc tak zawsze jest i niebawem minie z brzuchem juz ok nie wiem nadal co mi bylo ale najwazniejsze ze juz minelo
hejaszku- nie martw sie o mnie
tysiu- super
couver- <przytul>
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:42   #2289
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Dziewczyny bedzi edobrze

Jola glowa do gory

Tysia gratulacje
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:53   #2290
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

A ja sobie sprawdzilam czesc humanistyczna ale a, b ,c ,d tylko. No i mialam 19/20 wiec ok
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:33   #2291
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Jola ja sobie przejrzałam ten test humanistyczny (matematyczny to nie dla mnie ) i był bardzo bardzo trudny. naprawde musiałam się nad niektórymi rzeczami zastanowic a w koncu mam kwalifikacje żeby być nauczycielem........
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 18:42   #2292
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Ja tez go przejrzałam no i byl nawet nawet. Nie zaglebialam sie w lekturze. Jedyne co mi sie spodobalo to temat testu i tekst III Marty Fox ktora uwielbiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:25   #2293
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Humanistyczny był baardzo prosty ^^ wiersz marzenie ale matematyka to czarna magia
stwierdziałm ze się nie bede przejmowac
dzięki wam za wsparcie
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:54   #2294
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Jola no to jak to jest? Juz sie pogubiłam. O rany jak ja dawno nie myslalam o szkole, ale juz powoli mnie wp[rowadzacie. No bo przeciez moj syn tez niedlugo bedzie mial egzaminy, szybko zleci.
Najpierw pisalaś, że 29/30, a teraz wychodzi 27/50?! Wytłumacz mi jak możesz co to znaczy? Ja pamietam calkiem proste ocenianie egzaminow tez. Uwierz mi, zdawalam ich kilkadziesiąt w swoim zyciu, bo chodzilam do szkoły muzycznej podstawowej i średniej, ale takich cudów to nawet w średniej muzycznej nie bylo. Gubie sie calkowicie w tym nowym oenianiu.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 06:27   #2295
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Te testy były trudne. Zresztą co roku są głupsze :/ Ja to się boję co będzie za rok jak będe pisać. Jeszcze ten angielski teraz :/ Masakra

Humanistyczny był... nie przeglądałam całego, ale wystarczyło mi jak zobaczyłam, że była charakterystyka bezsens. I to wybierz tą albo tą lekture. To przecież cięzko tak napisać. Ja to bym nastulała jakiś głupot (albo tak tylko mówie hehe)

Matematyke rozwiązywałam w domu. I miałam 42/50 pkt Ale wole matme, chyba dlatego, że mama matematyczka


Couver nie martw się będzie dobrze Na pewno będzie więcej

Tysia gratki
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 07:40   #2296
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Przeczytalam ten test. Jak dla mnei jeston srednio trudny. Ale to chyba z racji wieku i pokonczonych juz szkol. Niestety. Jak ja zdawalm egzaminy do szkoly sredniej byo o wiele trudniej mowie wam. Trzeba bylo rozkladac te cholerne zdania na czesci. Nigdy tego nei potrafilam i ni epotrafie.A zdrugiej strony po co mi przydawki i inne bzdety. Coz nei bylo testów. Ale powiem wam jedno. dzis wiem ze zle wybralam ze poszlam do LO. Nie nei zaluje lat tam spedzonych, ale straty czasu na ogrom nauki, a i tak nic z tego nei mam. Z obecnym rozumem wybralabym technikum badz zawodowke a po niej liceum. Bo neistety liceum to strata czasu, bynajmniej dla mnie. I wiem ze w wieku 16 lat malo ktory czlowiek wie co dokladnei bedzie robil. A i zmienia sie to bardzo czesto. Ja idac do LO bylam z matematyko orzel a pozniej okazalo sie ze mature z historii pisalam. Takze kobietki glowa do gory. Czasem trzeba pozmieniac swoje plany i niekoniecznie musza one oznaczac cos zlego
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:01   #2297
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez Kaotka Pokaż wiadomość
Te testy były trudne. Zresztą co roku są głupsze :/ Ja to się boję co będzie za rok jak będe pisać. Jeszcze ten angielski teraz :/ Masakra

Humanistyczny był... nie przeglądałam całego, ale wystarczyło mi jak zobaczyłam, że była charakterystyka bezsens. I to wybierz tą albo tą lekture. To przecież cięzko tak napisać. Ja to bym nastulała jakiś głupot (albo tak tylko mówie hehe)

Matematyke rozwiązywałam w domu. I miałam 42/50 pkt Ale wole matme, chyba dlatego, że mama matematyczka


Couver nie martw się będzie dobrze Na pewno będzie więcej

Tysia gratki
Kaotko angielski to start w przyszłość więc warto się go uczyć Przekonalam się sama i za rok zapisuje sie na angielski dodatkowy w miescie i bede sie starac bo teraz bez jezyka to trudno jest miec dobrą pracę. Wszędzie wymagają chociaz podstaw. Ja bym dzis pisala test z angielskiego ale bylam u lekarza ( załamka :/ ).
Hejasz- Ja też juz nie wiem w koncu z jakiej czesci co i jak ? :/
Katasiaczku- Kto co woli Bo ja np: nie wybralabym zawodowki chociaz daje ona od razu zawod. U nas jest malo szkół LO bo 2 lub 3 cos takiego. I jest jedno niby najlepsze ale ja tam sie nie wybieram. I nie dlatego, ze bym sobie nie poradzila ale dlatego ze te liceum bylo dobre za czasow moich rodzicow a teraz kadra jest inna. Zostaly stereotypy ze jest najlepsze a to gówno prawda. Biorą najlepszych uczniow i cisną na sile tak i nic ie uczą tylko straszą, ze ktos kto poszedl tam i wiedzial ze jest dobry z czegos to musi brac korepetycje zeby zdac.

Ide na 9.50 do szkoly wiec papa
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:08   #2298
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

to tłumazce od początku, przepraszam za zamieszanie
z cześci humanistyczne prawdopodob. powyzej 40/50
z czesci matematyczno przyrodniczej ok. 27/50

razem prawie 70/100
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:24   #2299
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Zgadzam sie z Kasia ze plany nam zycie weryfikuje

Jola ciesze sie ze juz u ciebei lepszy humorek ale jak to House nie chodzi ?

A wczoraj rozmiewalismy ze znjomymi na temat wlasnie testow i dosliszmy do wniosku ze nie powinni dawac charakterystyki w oparciu o lekture ktorej uczen nie ma przed nosem bo dotychczas wszytko bylo w oparciu o tekst ktory uczen ma w tescie wiec nie powinni zmieniac zasad tym bardzije przy braku typowego kanonu lekturowego i gdy czesc lektur omiawna jest tylko fragmentami ... ale koniec mojego wymadrzania sie

L.
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 09:03   #2300
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Ludka ale tu wlasnei o to chodzi zeby uczen z glowy cos napisal a nei tylko z gotowcow kozystal. To by bylo za latwe. Juz teraz uwazam ze te testy to takie, no jakby to powiedziec odmozdzanie. Masz tekst i tylkoodpowiedzi wstawic. Choc nei powiem ze to latwe jest. Bo napewno trzeba pomyslec.

Iga u mnie jest jedno super liceum i tam naprawde jest dobry poziom duzo jest olimpijczykow. Tylko pomysl po zawodowce zawsze do liceum mozna isc a odwrotnie juz nie. Dlatego uwazam ze do liceum powinni isc ludzie ktorzy maja zamiar isc np. na medycyne czy prawo. Ale nei tylko.

A jak znam zycie to i tak to czesto sie zmienia. mam kolezanke ktora skonczyla tech, Gastronomiczne a jest na ASP. A kolega ktory byl genialny z historii i poszedl na prawo teraz jest lekarzem.Naprawde zycie uklada za nas plany
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:05   #2301
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

ej no to Jolka- nie jest tak tragicznie..... trzeba było płakać? jezeli będziesz miała 70 / 100 to wszedzie Cię wezmą no smile buziaku
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:13   #2302
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

ale ja Wam powiem jedno, ja byłam pierwszym rocznikiem który pisał testy kompetencji, ale uczyliśmy się bardziej pod te prawdziwe egzaminy bo nikt za bardzo nie wiedział jak te testy będą wyglądały i rzeczywiście muszę przyznać Kasi że te prawdziwe egzaminy które były przed testami były naprawdę trudniejsze, nie bez przyczyny profesorowie mówią że ta młodzież po gimnazjach wie coraz mniej, wielu profesorów mówi że te gimnazja tylko zepsuły młodzież...nie wiem nie znam się ale nic na to nie poradzimy, ktoś ostro namieszał w tej Oświacie i tyle
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:22   #2303
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Witam
Ja byłam w LO i żałuję, ze dałam sie namówić. AJkbym mogła cofnąć czas to bym poszła do ekonomika, matura jest i cos jeszcze bym sie nauczyła
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:43   #2304
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

No wlasnie o tym mowie LO to naprawde przereklamowana sprawa. wszyscy mysle ze to takei ech i och a to neiprawda. Lepsze sa technika. Przynajmneij aja tak twierdze. I nie wiem czemu ludzi eboja sie zawodowek. A co do sa gorsi ludzie jak nei maja matury. No kurcze. niedlugo bedzi e tak ze wszyscy maja mature a nei ma piekarzy stolarzy i mechanikow. Juz teraz sa problemy z niektorymi zawodami. Mature mozna zawsze zrobic. Ja nei mowie ze czlowiek ma sie nei uczyc isc na studia ale .... trzeba czasem pomyslec co w zyciu nam sie przyda. Jak ja zdawalm mature to bul bum ma ekonomie i marketing. i co teraz jest tych ludikow od groma i ciut ciut. a roboty niema. pojechali na wyspy i pracuja na budowach. Moze zarabiaja wiecej, ale czy gra warta swieczki. chyba nie. rodziny rozbite albo emigruja razem z mamusiami i tatusiami. A ja wam powiem ze moze kokosow nei zarabiam, moze mieszkam w malym miescie, ale kocham to miasto i nie zamienei sie na zadne inne. Bez wyzszego wyksztalcenia, ale za to szczesliwa bo zyje tu gdzie chce. Bezpospiechu bez nerwowze gdzies nei zdaze.

I nei mowie ze kazdy tak ma zyc. Kazdy w zyciu robi to co kocha. Np Kamila, kto by pomyslal, ze ona studiuje malo kobiecy kerunek(chociaz teraz nei ma takich kierunkow, wszystko jest kobiece i meskie) ALe ona to lubi i to jest najwazniejsze

Albo Elianka kocha to swoje prawo i jest super

A jezyki coz potrzebne ale czy koniecznie musza byc na egzaminach, niepowiedzialabym. Nie kazdy ma zdolnosci lingwistyczne.A taki egzamin to dodatkowy stres i nei wiem czy potrzebny. Tak samo jak obowiazkowa matematyka na maturze. nie kazdy kocha wykresy i funkcje. Wystarcza podstawy reszta nie potrzebna zwyklemu czlowiekowi
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:03   #2305
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Mądrze gadasz!
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:21   #2306
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

nalać jej wódki bo dobrze gada

tylko troszkę jeszcze dorzucę...ogólnie jest taki stereotyp że do zawodówki idą tylko same tłumoki, może u was jest inne podejście ale u mnie tak jest, a co sie przejdę po mieście to wszędzie wywieszki na szybach że fryzjerów brakuję, a wszystkie dobrze wiemy jak teraz fryzjerzy dobrze zarabiają...gdybym wiedziała że będę studiowała budownictwo na pewno poszłabym do technikum, pamiętam pierwsze tygodnie na uczelni, babka mówi proszę przynieść rapidografy a ja patrze na nią jak kołek, to nic że tata nimi rysowała od kiedy pamiętam ale nie wiedziałam że to się tak nazywa, nigdy nie mogliśmy ich ruszać i dlatego...ale rzeczywiście w moim wypadku technikum byłoby lepszym rozwiązaniem

a co do rapidografów w tym momencie już projektów sie nimi nie rysuje i jeszcze jakiś czas temu sobie pomyślałam "i na cholerę tyle pieniędzy wydałam na nie" bo to nie jest tania zabawka (oczywiście są tańsze zamienniki ale projektów bym nimi nie narysowała) a niedawno zostałam uświadomiona że do pergamano są idealne
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:28   #2307
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

heheh Kamilcia- mój tata ich używa i ja przez całe życie pyślałam, że to RAPITOGRAF dobrze, ze nie musiałam nigdzie tego pisać, bo byłby wstyd

ja kocham swoje studia, mimo, że skończyłam biol-chem... Ja uważam, że w gmnazjum to jeszcze stanowczo za wczęsnie żeby się samookreslać i jeżeli ktos ie wie co chce robić powinien wybrać LO. Jezeli jednak ma konkretne plany na przyszłość- szkoła profilowana, zawodowa czy technikóm jest idealnym wyjściem. Ja chciałam zostać kosmetologiem lub kosmetyczka, ale w moim przypadku zwycięzyły ambicje mamy. Nie żałuje , ale z drugiej strony troche mi zabrała możliwości decydowania o sobie.
To jest jakiś głupi mit, że szkoła zawodowa to coś gorszego. przecież to tylko początek drogi, jeżeli ktoś chce iśc dalej. Można przecież zrobić technikum uzupełniające a potem iśc na studia. Nie widze problemu. Mój pierwszy chłopak (oj daaaaawno) skończył szkołe zawodową mechaniczną, stwierdził, że chce się dalej uczyć, zrobił maturę w technokum a teraz jest magistrem inżynierem politechniki warszawskiej, wydziału mechanicznego. Wszystko zależy od tego co się chce robić
w życiu.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:32   #2308
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Kasia ja sie zgadzma z toba we wsyztkim bo madrze gadas zi mysle tak samo

a co do tej charakterytki to wlasnie to co dali to bylo wykucie i napisanie z gotowca bo charakt kmicicia jest wszedzie. a tak masz tekst przed soba i musisz napisac na podstawie tekstu kt moze nawet nie znasz czyli faktycznie ocenia twoja umiejetnosc operowania jezykiem czytania ze zrozumieniem itd ale fakt mlodziez mniej umie ale to nei tylko wina osob kt namieszaly w oswiacie(bo namieszano niemało) ale tez wina wsytkich sryptow interentu itd po co sie wysilac i pisac prace jak mozna z netu scignac 3 lub 4 i przerobic je w jedna

L.
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 11:27   #2309
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja chciałam zostać kosmetologiem lub kosmetyczka, ale w moim przypadku zwycięzyły ambicje mamy. Nie żałuje , ale z drugiej strony troche mi zabrała możliwości decydowania o sobie.
padłam ze śmiechu, u mnie było identycznie

powiedziała mi tak, dziecko najpierw zrób porządny papier a później możesz sobie robić kosmetologi ile ci się tylko podoba
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:24   #2310
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez Couver de Neige Pokaż wiadomość
to tłumazce od początku, przepraszam za zamieszanie
z cześci humanistyczne prawdopodob. powyzej 40/50
z czesci matematyczno przyrodniczej ok. 27/50

razem prawie 70/100
to niemalze tak jak ja mialam ja mialam 72 a liczylam na 50... takze nie ma sie czym przejmowac bo przewaznie wychodzi wiecej niz sie spodziewasz
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.