Majówki 2016 - część szósta - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-05, 07:07   #2731
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Brawo dla Misi i Jogurta!!!
Dziękujemy
Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Brawo Misia Brawo Igor
Dziękujemy)

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Brawo za nowe umiejętności dla Misi i Jogurtasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękujemy


Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Brawo Misia! Piekne osiagi, a zabki normalnie odrobinka pasty, szczoteczka i myjcie chociaz raz
Dziękujemy pasta elmex ok?

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Brawa dla Misi za zdolności
Dziękujemy

Widzę że robią się konkretne plany) ja się dopisuje ewentualnie na 2019 nie chciałabym, by Misia była jedynaczka, ale nie wiem czy poradzę sobie z dwójka dzieci. Póki co początek lipca powrót do pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Wspaniałości dla Ali i Iguni 🌹🍨🎂🍭🍬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 07:07   #2732
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Sto lat Alunia, Iga i Ula samych radosnych chwil 🎉🎂🎁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 07:09   #2733
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Wszystkiego najwspanialszego dla naszych cudownych solenizantek
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 08:14   #2734
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Buziaki urodzinowe dla dzisiejszych księżniczek 😚🍰🍭🎁🎉🍼💞🤡❤🥀🌹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 09:16   #2735
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Sto lat dziewczneczki ****
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 09:35   #2736
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Sto lat dla jubilatek Ala, Ula, Iga - dużo, dużo zdrówka i radości w życiu
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 10:22   #2737
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękujemy za życzenia i zyczymy wspoljubilatkom wszystkiego co najslodsze i najlepsze

Byl tort na śniadanie u nas, Iga śmiesznie porozwalala ostatni kawalek Jako prezent dostala jeździk puky wutsch i dzwonila dzwonkiem głównie Obiado rodzinny w niedzielę w barze nad morzem, torcik wczoraj zamowiony, wczoraj tez kupiliśmy dziewczynkom balerinki,sukienki. Pierwszy raz tak na bogato cos robimy, w sensie, ze nie wlasnymi silami a cudzymi, ale jakoś nie mam wyrzutów sumienia. Szczególnie, ze sie zorientowalam,.ze to jedyna taka impreza w rodzinie, bo dopiero sie zobaczy moj tata i moi teściowie pierwszy raz.

Igulka śpi snem sprawiedliwego przy piersiczku (tak mowi moja starsza corka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 10:29   #2738
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Sto lat dla jubilatow dnia dzisiejszego!
Dziekujemy za wszystkie brawa
Jogurt przedwczoraj i wczoraj na nocne zasniecie nie moze zasnac wyglada to w praktyce tak ze na rekach u mnie mu niewygodnie, do lozeczka odlozony placze i probuje sie ukladac do snu obok mnie na lozku. Tyle ze dogodnej pozycji jeszcze nie wymyslono i zmienia ją uwaga- co dwie sekundy. Trwa to kotłowanie do okolo 22ej az jakos pada ze zmeczenia. Musimy byc oboje i obstawiac oba konce lozka bo jest na jednym a zaraz na drugim i jedna osoba lata po calym lozku zeby nie spadl.
Spi potem juz ladnie w nocy ale na mleko budzi sie o 7 iiiii juz nie moze zasnac wiec znowu sie kotluje szukajac pozycji az w koncu wstaje i idziemy sie ubierac. Potem po 10ej nastepuje juz drzemka bo jęczy i jęczy że niewyspany.
A najlepiej wczoraj kotlowal sie przed 22ga jeszcze az zasnelismy przed nim chyba na tym lozku. O 1.30 budzi mnie D. zeby sie przebierac bo zasnelismy a Jogurtas miedzy nami spi slodko
Cale szczescie ze nie spadl.

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-05-05 o 10:33
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 10:31   #2739
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ala, Ula, Iga - 100 lat, dziewczyny!!!

W nocy pacman, opędzlował 350ml mleka na raty w ciągu 4 godzin, w ciągu dnia nie chciał wcale. Ale może ja źle interpretuję jego pobudki, bo ok 4.30 poleciałam robić mleko, bo mojego już nie było a w tym czasie mąż go ululał. Nie wiem jak to ogarnąć żeby w nocy na zombiaka nie dawać butli tylko np pobujać. Chyba strzelę sobie ze dwie nocki na energetykach żeby nie spać tylko czekać na pobudki
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 10:44   #2740
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

100 lat dla naszych dzisiejszych jubilatek

Iwonia, my też czasem pilnujemy Mateusza na łóżku i kończy się tak samo jak u Was
Kocie, może Wojtek wcale nie jest głodny w nocy skoro tak szybko zasnął.

Mateo ma nawrót wielkiej miłości do piersi. Wkłada mi rękę pod bluzkę gdy go noszę. Gdy jest przytulony to bawi się sutkiem,mam już oba zmasakrowane. Do tego nic nie chce jeść tylko mleczko w zawrotnych ilościach. Humor też ma znowu zły. Już nie mam siły. Nie wiem czy coś mu dolega, idą zęby czy trafił mi się taki depresyjny syn:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 10:50   #2741
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
100 lat dla naszych dzisiejszych jubilatek

Iwonia, my też czasem pilnujemy Mateusza na łóżku i kończy się tak samo jak u Was
Kocie, może Wojtek wcale nie jest głodny w nocy skoro tak szybko zasnął.

Mateo ma nawrót wielkiej miłości do piersi. Wkłada mi rękę pod bluzkę gdy go noszę. Gdy jest przytulony to bawi się sutkiem,mam już oba zmasakrowane. Do tego nic nie chce jeść tylko mleczko w zawrotnych ilościach. Humor też ma znowu zły. Już nie mam siły. Nie wiem czy coś mu dolega, idą zęby czy trafił mi się taki depresyjny syn:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas sponsorem jeczenia porannego jest niewyspanie gdy wstaje wczesniej niz po 8 a wieczornego zeby- dziaslo juz tak mieciutkie ze az dziwnie mi sie tam po nim smaruje zelem.
Dzis doszedl ten edukacyjny stolik dzwieki ok bajery są Igor mial zajecie na pol godz ale przypomnial spbie ze zmeczony i zaraz poszedl na drzemke. Wstanie to z nowym zapalem do niego zasiadzie. Sam w sobie stolik to badziew- byl brudny musialam myc i ogolnie nogi az trzeszcza gdy sie na nich opiera moze lepiej i bezpieczniej poodkrecac. No ale nie spodziewalam sie fajerwerkow za cene do 50zl tylko tej tony kurzu to sie nie spodziewalam.

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-05-05 o 10:51
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 10:54   #2742
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja kupiłam ostatnio taki jeździk -samochodzik używany to dostałam w gratisie dwa pająki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 11:29   #2743
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Moje dziecko prawie by wypadło z łóżeczka poszłam się szykować do łazienki, bo idziemy na spacer, wsadziłam Mikołaja do łóżeczka i słyszę , że się denerwuje, ale coś mi nie dało spokoju... weszłam, patrzę, a ten łobuz zrzucił przewijak który wpadł w połowie do łóżeczka i niewiele myśląc zaczął się po nim wspinać i jednym pośladkiem siedział na przewijaku a drugim na barierkach u góry, a matka mało zawału nie dostała 😱 Nie było mnie raptem 2 min...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio taki jeździk -samochodzik używany to dostałam w gratisie dwa pająki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bleeee

Iwonia, niektórzy ludzie wstydu nie mają :/
Ja nawet jak oddaje coś do kontenera PCK, to zawsze jest to czyste i w miarę zadbane. Raz się tylko wstydu najadłam przez teściową, bo naszykowalam mężowi do garażu ciuchy od małego, które się nie nadają żeby je komuś oddać, (bo wiadomo tu plama, tu sprane). Niech sobie chłopina je weźmie jako szmaty. Tydzień później mąż mi mówi, że teściowa te ciuchy dała znajomym, bo im się wnusio urodził ma sa kra! Wstyd jak nie wiem!
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 11:49   #2744
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Moje dziecko prawie by wypadło z łóżeczka poszłam się szykować do łazienki, bo idziemy na spacer, wsadziłam Mikołaja do łóżeczka i słyszę , że się denerwuje, ale coś mi nie dało spokoju... weszłam, patrzę, a ten łobuz zrzucił przewijak który wpadł w połowie do łóżeczka i niewiele myśląc zaczął się po nim wspinać i jednym pośladkiem siedział na przewijaku a drugim na barierkach u góry, a matka mało zawału nie dostała Nie było mnie raptem 2 min...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------


Bleeee

Iwonia, niektórzy ludzie wstydu nie mają :/
Ja nawet jak oddaje coś do kontenera PCK, to zawsze jest to czyste i w miarę zadbane. Raz się tylko wstydu najadłam przez teściową, bo naszykowalam mężowi do garażu ciuchy od małego, które się nie nadają żeby je komuś oddać, (bo wiadomo tu plama, tu sprane). Niech sobie chłopina je weźmie jako szmaty. Tydzień później mąż mi mówi, że teściowa te ciuchy dała znajomym, bo im się wnusio urodził ma sa kra! Wstyd jak nie wiem!

o kurcze!
A tesciową to bym ubiła jakby cokolwiek ruszyla mojego bez pozwolenia ale ja to mam permanentna alergie to wiadomo

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Jedziemy niedlugo patrzec te foteliki.
Powiedzcie jak Jogurtal nie wazy jeszcze tych 9kg to moge wziac tylko taki od 0kg co nie?
Bo moj oczywiscie nie widzi roznicy w takim a takim bo przeciez w koncu urosnie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 12:43   #2745
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

1493984603793.jpg1493984612116.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Iwonia ja się nie znam,, ale tu się wypowiedział Pan z 8* sorki za te zdjęcia ale nie umiem dać linka z komórki

Edytowane przez SzczyptaRadosci
Czas edycji: 2017-05-05 o 12:45
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 13:27   #2746
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczynki kochane wszystkiego najpiękniejszego w dniu Waszych pierwszych urodzin Bądźcie najlepszymi prezentami dla Waszych mam każdego dnia 😘😘🍼🍼🎂🎂❤❤
Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
o kurcze!
A tesciową to bym ubiła jakby cokolwiek ruszyla mojego bez pozwolenia ale ja to mam permanentna alergie to wiadomo

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Jedziemy niedlugo patrzec te foteliki.
Powiedzcie jak Jogurtal nie wazy jeszcze tych 9kg to moge wziac tylko taki od 0kg co nie?
Bo moj oczywiscie nie widzi roznicy w takim a takim bo przeciez w koncu urosnie.
Ja czekam na magiczne 9kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Czemu właściwie zmieniasz fotelik Iwonia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 13:48   #2747
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
o kurcze!
A tesciową to bym ubiła jakby cokolwiek ruszyla mojego bez pozwolenia ale ja to mam permanentna alergie to wiadomo

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Jedziemy niedlugo patrzec te foteliki.
Powiedzcie jak Jogurtal nie wazy jeszcze tych 9kg to moge wziac tylko taki od 0kg co nie?
Bo moj oczywiscie nie widzi roznicy w takim a takim bo przeciez w koncu urosnie.

Na ile aut wozicie Jogurtasa? Jesli mniej niz 2 to na razie chyba masz czas zakup nowego fotelika (jesli oczywiscie w nosidelku nie wystaje mu glowka). Kup na spokojnie jak dobije do 9 kg
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 14:08   #2748
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Na ile aut wozicie Jogurtasa? Jesli mniej niz 2 to na razie chyba masz czas zakup nowego fotelika (jesli oczywiscie w nosidelku nie wystaje mu glowka). Kup na spokojnie jak dobije do 9 kg
Od wczoraj właśnie myślę intensywnie co zrobić... mamy jeden samochód, którym mąż jeździ do pracy. Częściej jeżdżę z mamą jej samochodem (co najmniej raz w tygodniu) i nie wiem jak w takiej sytuacji rozwiązać sprawę fotelika. Tych następnych już chyba tak łatwo się nie montuje, prawda?

Alicja, Iga, Ula- wszystkiego najlepszego dla Was Dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-05-05 o 14:10
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 14:12   #2749
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia, ale jak Jogurtas nie waży jeszcze 13kg albo nie wystaje mu głowa to nie ma potrzeby zmieniać fotelika, ponoć te łupinki są najbezpieczniejsze A na zaś też nie warto kupować - szkoda gwarancji, kupicie spokojnie jak młody wyrośnie

Wojtul odkrył tuptanie na zewnątrz - biegał jak nakręcony, tylko oczywiście po betonie, bo równo, z trawy uciekał, a jak chciałam żeby szedł za rękę to mi ją wyrywał Teraz to jeszcze bardziej się cieszę, że z moją mamą zostaje - wystawić go na dwór i niech szaleje do woli, terenu ma od groma
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 14:43   #2750
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Agassek montaż akurat (w moim przypadku) nie jest tragiczny. Mam Joie Stages (na pasy). Wiadomo, że zajmuje trochę więcej czasu, bo jeszcze trzeba wsadzić i zapiąć malucha. Jedynie to przekladanie z auta do auta kilka razy w tygodniu pewnie nieźle da wam się we znaki, bo to jednak duże i ciężkie foteliki są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Może wyjściem było by, gdyby w jednym aucie (częściej używanym) była baza, wtedy tylko klik i już, a w drugim montować na pasy. Tylko nie wiem czy takie foteliki są?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 16:33   #2751
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Agassek niestety już tak łatwo się ich nie montuje jednak trochę trzeba ustawić no i jednak już nie włożysz sobie dziecko do nosidełka i zejdziesz. My jeździmy tylko jednym autem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Kocie ja słyszałam od sprzedawcy w szwecji że to nie jest tak ze lupinki są najbezpieczniejsze tylko że one są tyłem a drugi już nie koniecznie kupują ludzie tyłem i stąd to wynika. A bezpieczniejsze są te następne ale tyłem. I jak już dziecko siedzi samo i ma wagę lub w 0-18 to lepiej w ten sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Ja sobie naszego nie wyobrażam montować kilka razy w tygodniu a jest na isofix ale ta nogę trzeba ustawić często są też pasy do przedniego siedzenia jeszcze i on też wazy więcej niż nosidelko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 17:37   #2752
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Szczerze mowiac to ja chcialam juz kupic ale zeby jezdzil jeszcze w tym pierwszym bo jeszcze kawaleczek glowka ma zapasu a i nie wscieka sie w nim tylko jezdzi cierpliwie. Nie wiem jednak ile ta jego cierpliwosc jeszcze wytrzyma a kiedy nastapi apogeum to juz bylby w domu nastepny.
Przymierzylismy Jogurta do tego Joie w jednym sklepie bo wiecej szczerze mowiac nie bylo na co patrzec. Pan zalecal wozic go w nastepnym ciagle w pollezacej pozycji. W drugim sklepie Pan super kompetentny fajnie o wszystko pytał a najlepiej mowi ze takie 6 mczne dzieci to jeszcze za wczesnie a ja mowie ze on zaraz konczy rok tylko po nim nie widac- ale mial mine.
Tez mowil ze ten Joie jest ok ale tez polecal mocno Axkidy tylko nie pamietam dokladnie jakie jakies tylko tylem. Przymierzyc nie moglismy bo podobno bardzo schodza i za tydzien dwa dojadą. Wieczorem sprawdze na stronie jakie to bo jestem wzrokowcem i jak zobacze to dopiero sobie przypomne.
Takze nie kupilismy a tylko zrobilismy rozeznanie co tam maja.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Na ile aut wozicie Jogurtasa? Jesli mniej niz 2 to na razie chyba masz czas zakup nowego fotelika (jesli oczywiscie w nosidelku nie wystaje mu glowka). Kup na spokojnie jak dobije do 9 kg

Jedno auto. Jak kupie to tylko od 0kg.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 18:38   #2753
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Wszystkiego najlepszego, beztroskiego dzieciństwa dla dzisiejszych Solenizantek - Ala, Ula, Iga - sto lat!
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 18:41   #2754
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Moje dziecko prawie by wypadło z łóżeczka poszłam się szykować do łazienki, bo idziemy na spacer, wsadziłam Mikołaja do łóżeczka i słyszę , że się denerwuje, ale coś mi nie dało spokoju... weszłam, patrzę, a ten łobuz zrzucił przewijak który wpadł w połowie do łóżeczka i niewiele myśląc zaczął się po nim wspinać i jednym pośladkiem siedział na przewijaku a drugim na barierkach u góry, a matka mało zawału nie dostała 😱 Nie było mnie raptem 2 min...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------


Bleeee

Iwonia, niektórzy ludzie wstydu nie mają :/
Ja nawet jak oddaje coś do kontenera PCK, to zawsze jest to czyste i w miarę zadbane. Raz się tylko wstydu najadłam przez teściową, bo naszykowalam mężowi do garażu ciuchy od małego, które się nie nadają żeby je komuś oddać, (bo wiadomo tu plama, tu sprane). Niech sobie chłopina je weźmie jako szmaty. Tydzień później mąż mi mówi, że teściowa te ciuchy dała znajomym, bo im się wnusio urodził ma sa kra! Wstyd jak nie wiem!
Z tego, co czytałam na stronie PCK odzież z tych kontenerów idzie na czyściwo, za które oni dostają pieniądze. Czystą odzież lepiej chyba zawieźć do samego PCK, wtedy może trafić do potrzebujących.



Wszystkiego dobrego dziewczynki 😘
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 18:59   #2755
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ala, Iga, Ula - sto lat!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:02   #2756
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Z tego, co czytałam na stronie PCK odzież z tych kontenerów idzie na czyściwo, za które oni dostają pieniądze. Czystą odzież lepiej chyba zawieźć do samego PCK, wtedy może trafić do potrzebujących.



Wszystkiego dobrego dziewczynki 😘
O kurcze, nie wiedziałam! Teraz przeczytałam, dzięki za informację
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:12   #2757
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Z tego, co czytałam na stronie PCK odzież z tych kontenerów idzie na czyściwo, za które oni dostają pieniądze. Czystą odzież lepiej chyba zawieźć do samego PCK, wtedy może trafić do potrzebujących.



Wszystkiego dobrego dziewczynki 😘
Też tak czytałam, ale jeszcze inna wersja jest, że PCK sprzedało swoje logo na te kontenery, a wrzucane tam ciuchy trafiają do lumpeksów na sprzedaż. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale teraz jak mam coś oddać to faktycznie bezpośrednio do PCK albo np. do domu dziecka.
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:38   #2758
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Aha juz widze. Gostek zachwalił jako małe Axkidy do naszego auta Minikid i Wolmax sa one od 9kg i okolo 1600-1700zł takze ten...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:54   #2759
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia - Wolmaxy są na pewno tańsze, ale w jakiś sposób ciut słabsze od pozostałych axkidów (w tym Minikida).
My bierzemy dla Majki axkida, ale Kidzone, bo ja chcę mieć fotelik montowany i tyłem i przodem. Póki co będzie jeździć tyłem, ale nie umiem powiedzieć, czy rok czy 2 czy trzy, więc wolę mieć alternatywę Też właśnie czekam na info od Pana ze sklepu, że axkidy dotarły
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 20:15   #2760
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękujemy pięknie za życzenia, Ala ściska i całuje każdą z Was 😘😘😘❤🌷

Od nas życzenia lecą też dla wspoljubilatek - Igi i Uli 🎉🎈



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.