hendmejdowy plotkowy vol.3 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 11:00   #2341
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Nie biurko b ladne i jzu widze w pelni zagospodarowane
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 11:09   #2342
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

nir, ale masz świetne miejsce do pracy . Gratuluję, biurko pełen wypas
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:11   #2343
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Tylko ty mi nie mow ze tam ciagle taki porzadek
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:19   #2344
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Na razie jeszcze tak, bo wczoraj dopiero sie urządziłam i nie zdążyłam narozwalać. Jeszcze myślę o jakiejś półeczce wiszącej i jakiś kosz na śmieci musze wymyslić, albo kupić. Noi jeszcze mam nieobscrapowane pudełka, ale jakoś nei bardzo lubię je obklejać
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:21   #2345
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Kasiu jak pomysle, że to kącik Nir, to jakos mi się wydaje, że tam jest porządek. Bo jak bym ja pokazala takie miejsce swojej pracy, to tylko do zdjęcia by tak bylo. Chociaz nie wiem, bo takie cudnego miejsca nie mam. No, ale ja tez nie robięwielkich ilosci zakręconych rzeczy tak jak Nir.
Nirshya biurko jest bardzo ladne i na pewno praktyczne. Masz znajomą mi skądś umiejętnośc wykorzystywania pojemnikow plastikowych po salatkach, owocach i innych tego typu. Fajnie, fajnie, bardzo Ci gratuluję kolezanko, droga skraporóbczyni i rękodzielniczko wielka. Teraz to my dopiero zobaczymy, az nam oko zbieleje.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:37   #2346
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Hehe, na codzień to u mnie wygląda tak jak na zdjęciu przed kupnem z mniejsza lub większą ilością nawalowych kawałków papieru i innych przydasiów.
I na cacy to chyba tylko raz posprzątałam, na Boże Narodzenie, jak sie posprząta to jakoś tak dziwnie jest...
Co do pudełeczek to moze nie sa piękne, ale przezroczyste i zawsze widać co jest w środku, te po sałatkach bardzo mi sie spodobały, jak będę miała czas to ozdobie wieczka i starczy. Zresztą aż szkoda chować te śliczne kwiatki
A te duze Heluś z kwiatkami od Ciebie, to jest po żelkach Haribo, żabkach, pychota
A co do zelek, moja mama jest już od tygodnia i przywozi se sobą słodyczy troche dla małego i dla nas, najlepsze są wafle holenderskie , jedyne słodycze, przy których wysiadam, całej paczki na raz bym nie zjadła
No i od tych słodyczy wg wagi spasłam sie w ciągu tyg 3 kg
Chyba ide na diete
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:41   #2347
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Te przeźroczyste to ja tez doceniam. Fajne są, bo jak czegoś szukam to latwo dostrzec.
O slodyczach cicho szaaaa... walczę, walczę i walczę... i... narazie sie udaje.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 12:44   #2348
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Nir a gdzie przyjemnosc z zycia co tam waga wazne ze smakujei dobre
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:46   #2349
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Ja nei walcze, dla mnie trzeba więcej ruchu po prostu, przynajmniej na ten czas.
A kontenerki to mam prawie puste, ale pewnie zaraz sie zapełnią, bo ja lubię gromadzić, ta jakaś tekturka, to jakieś piórka.
Ludka a właśnie sie przyjemnościuje, dziś 2 wafle i snikers duży, a to jeszcze nei koniec dnia, pewnie jeszcze coś do tego dojdzie
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:48   #2350
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Natomiast ja walczę i narazie to nie jest takie trudne, ale jak będziecie poruszać temat slodyczy to może byc ciężko, oj! Najbardziej kusi mnie czekolada.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:58   #2351
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Hmm, ja uwielbiam Alpeny, ale moze teraz przejdę na owoce, przynajmniej pożytecznie będzie.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 13:28   #2352
Ludojadka`
Zakorzenienie
 
Avatar Ludojadka`
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 092
GG do Ludojadka`
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

a ja tez uwielbiam slodycze ale w sumei to sie musze ograniczyc bow letnie ciuchy nie wejde
Ludojadka` jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 13:44   #2353
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Witajcie Oh u mnie dzis piekna pogoda, slonce grzeje, wszystko zielone, drzewa po prostu bosskie tyle kwiatkow. Kocham wiosne tylko nienawidzę swojego uczulenia na osy. Muszę juz zaczśc nosic swoj lek w razie gdyby mnie urządlila brr ale nie chce nawet o tym myslec. Bylam dzis na badniu krwi bo od kiedy poszlam 1 raz do alergologa to ciagle mam wizyty . Zrobilam w koncu 2 zdjecia klatki piersiowej no i wynika z nich ze moze mam torbiela na plucach ale pani doktor mowi ze byc moze to jakos zle zdjęcie czy tam odblysk itp. Dlatego tez robilam badanie krwi no i w pon. sie dowiem wiecej ale pewnie czegos prawdziwego za jakis czas..

Kasiu - ( Jesli mogę tak do ciebie pisac ) :P:P
Nir - super biurko
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 13:49   #2354
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Igusia torbiela? Na płucach? Daj znac od razu jak tylko będzie cos wiadomo.
Nirshya ja najbardziej lubię czekolady gorzkie, ale nie moge i tak wiele, bo jestem migrenowcem.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 16:13   #2355
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Hejaszku wlasnie nic nie wiadomo. Na zdjeciu wychodzi jakis maly ale nie wiadomo czy to nie jest po prostu wina zdjecia itp. Dam znac oczywiscie jak sama sie dowiem .

Hey a co tu tak pusto? Gdzie są wszyscy coo ?? Ja tu zagladam a tu zywej duszy nie ma

Edytowane przez katasiaczek
Czas edycji: 2008-04-25 o 19:55
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:52   #2356
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
heheh owieczko- jak nie wiesz co chcesz robić to idź na prawo albo na administracje- to da ci nasteone 5 lat
haha myslalam o tym, ale jakos blizej mi do psychologii albo resocjalizacji

Cytat:
Napisane przez katasiaczek Pokaż wiadomość
Eli

Owca no wlasnei o tym mowie.

Dasz rade Wlochata.

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Hm, chyba jednak jestem stara (Katasiaczku przytul mnie, proszę)

No ale wlaściwie to napisze, a co?! Ja w wieku 6 lat, jak usłyszalam pierwszy raz w życiu skrzypce, to wiedzialam, że chcę grac na skrzypcach. Zrobiłam wszystko aby zacząć chodzic do szkoły muzycznej, z glodówka w domu włącznie. Potem do średniej szkoły muzycznej nie poszlam (po ósmej klasie), bo rodzice sie nie zgodzili. Kilka lat żalowalam, ale jak powstala średnia szkola muzyczna od razu do niej zdawalam. I bardzo się cieszę. Podkreślę jeszcze, że nie chcialam być slawna skrzypaczką, ani nauczycielką gry, ale chcialam grac. No i... gram do dziś. Przez to jednak, że podporządkowalam sie rodzicom, szkolę średnią skończylam w LO wieczorowym w wieku 28 lat. Żałowalam długo, że posłuchalam rodzicow, mialam walczyć, ale zabrakło mi samozaparcia, jakie mialam w sobie w wieku 6 lat. Dzis juz o tym nie myślę, ale jak temat wraca to mi sie to przypomina. Dlatego tez zwracam uwagę na to co lubi nasz syn, staram sie wspierac jego pasje. Nie rozwijac, bo on sam musi je rozwijac, ale wspierac. Kupujemy mu książki, płyty w tych tematach, którymi sie interesuje. Próbujemy jednak też poznawać z nim inne, nowe dziedziny. Nigdy nie chce go do niczego zmuszać, ani mu zabrraniać, w dziedzinie nauki, znaczy rozwoju intelektualnego.
Kiedys juz pisałam, że mam w rodzinie taka pewna mloda mamę, ktora obserwuję bacznie, jak tylko mam okazje i wiele korzystam. Jest ode mnie duuuużoooo młodsza, ale ma ogromne doświadczenie osobiste, z ktorego widze, że korzysta. Widzę tez efekty na jej dziecku.
Powiem tak, wiek nie ma znaczenia najwiekszego w tym temacie, ale doświadczenie osobiste.
No Kasiu chyba dluższy ten mój elaborat niz Twoj, ale jakos mnie jednak wzielo i musialam napisac.

Jeszcze jedno:
NAJWAżNIEJSZY JEST SZACUNEK DLA INNEGO CZłOWIEKA I DLA SAMEGO SIEBIE.
Hm, napisalam? Napisalam. To juz chyba wszystko. Po prostu osobiste doświadczenie.
A nie, bo jeszcze coś. Matura nie jest najwazniejsza, podobnie jak studia, ale jeśli jest mozliwość, warunki sprzyjaja, to źle jak sie tego nie robi.
ja tez moge przytulic?? <przytul>

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
Gorąca dyskusja. Dowiedziałam sie że nei jestem potrzeba, bo nie znam żadnego języka na dostatecznym poziomie, nie mam wyzszego wykształcenia i wogóle nie jestem na czasie. Niech ktoś mnie przytuli

Ja nie żałuję, ze nei mam lapszego wykształcenia, moze kiedyś sobie zrobie jakiś papierek, najlepiej artystyczny . Ja poszłam do LO, w sumie marzyła mi się fizjoterapia czy cos w tym kierunku, ale życie zmieniło moje plany. JAkbym poszła do liceum ekonomicznego jak miałam w planach to bym miała przynajmniej jakiś papier i bardziej przydatne umiejętnosci niż wszystko i nic. Rzeczywistosć jest taka, ze oprócz menadżerów, ekonomistów czy marketingowców potrzebni są i budowlańcy, spawacze czy sprzątczki. Gdyby lepiej u nas płacili to młodzi ludzie nie uciakali by zagranicę, tylko wiązali swoją przyszłość z naszym krajem. Może nie wszyscy, ale przynajmniej większy odsetek.

Już troche sie porozkładałam na moim nowym biureczku, jutro przy normalnym świetle zrobie foty, całkiem sie tam zadomowiłam. Chyba będę z Wami rzadziej, bo tak takfajnie sie siedzi, zupełnie inaczej niż poprzednio.

Spokojnej nocy
swieta racja.
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:53   #2357
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Iga nie zebym sie czepiala ale edytujemy posty
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 23:01   #2358
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Nie ma sie może czym chwalić, bo zdolności wielkich do robienia zdjęć nie mam, czsami coś mi lepszego wyjdzie, ale chciałam Wam pokazać kawałek roślinności przed moim domem, pigwowiec zaczyna mi kwitnąć
A że to plotkowy to możemy o wszystkim
P1040605.JPG
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 07:39   #2359
carrantuohill
Raczkowanie
 
Avatar carrantuohill
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina browarem płynąca
Wiadomości: 498
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

tak nie do końca wczytałam się co piszecie, ale tego tyle, że nie ogarniam ;-)
ale jeśli chodzi o liceum, czy zawodówka/technikum to gdybym miała wybrać jeszcze raz to wybrałabym drugą opcję. Przynajmniej po tych paru latach ma się jakiś zawód, a po liceum zostają tylko studia.
jeśli wie się co chce się robić to po co tracić czas na przedmioty których i tak się nie zapamięta.
U mnie było tak, że byłam w liceum na fakultecie marketing i co i totalnie nie chciałam iść na studia ekonomiczne.
Na studia poszłam bo miały w nazwie "geo" ;-). Na piątym roku poszłam do policealnego technikum i w sumie mam teraz 2 zawody wyuczone oba zaczynające się na "geo", ale z jednego zupełnie nie korzystam.
Gdybym jeszcze raz mogła wybrać to poszłabym do technikum i potem na studia o tym samym kierunku.
__________________
"BO TAK WIELE MAM, ILE SAM(A) INNYM DAM"


Takie moje dzieła :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=124063

trochę scrapowo
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219935
carrantuohill jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 09:10   #2360
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

no właśnie ja się zastanawiam nad policealnym studium plastycznym.... co o tym myślicie? tylko że ja już studiuje dwie rzeczy i to studium już bym raczej wybrała w systemie zaocznym, bo do pracu trzeba iśc
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:44   #2361
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Katasiaczku - okey

Nir - sliczne zdjecie
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:54   #2362
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Eli ty to jestes szalona kobieta
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:20   #2363
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
Nie ma sie może czym chwalić, bo zdolności wielkich do robienia zdjęć nie mam, czsami coś mi lepszego wyjdzie, ale chciałam Wam pokazać kawałek roślinności przed moim domem, pigwowiec zaczyna mi kwitnąć
A że to plotkowy to możemy o wszystkim
Załącznik 1449978
Pigwowiec jest uroczy. Też mam w ogrodku i to dwa. Jeden jednak rośnie jak szalony i trzeba go przycinac, a drugi jakos cieniutko, ale kwitną oba, wlaśnie teraz.

No a jak wszystko mozna pokazac hihihihi...(zdjęcia mam na mysli i to przyzwoite, oczywiście mowiąc wszystko mozna pokazać) to pokaże Wam naszych lokatorow. Ta rodzinka przeniosla sie z werandy w winorośla i z tej okazji J. nie przycina w tym roku tej części krzewu. Zdjęcia wyszły dobre, co mnie dziwi, bo robiłam przy maksymalnym przybliżeniu (zoom) i z odleglości co najmniej 3-4 m stojąc na krześle, bo nie chciałam przestraszyć maluszka, a potem przyleciala mama, no to tylko jedno zdjęcie jeszcze jej zrobilam i teraz nawet nie siedzimy tam, ale przenieśliśmy sie w inne miejsce. Zdjęcie nr 1 było robione ostatnie. No i jeszcze tylko dodam, że celowalam obiektywem na wyczucie. A oto nasi lokatorzy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Gość w winoroślach 002.jpg (102,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gość w winoroślach 003.jpg (80,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gość w winoroślach 004.jpg (132,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gość w winoroślach 005.jpg (126,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gość w winoroślach 006.jpg (114,3 KB, 13 załadowań)
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:32   #2364
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Hejasz rodzina się powiększa

Założyłam sobie bloga
http://eliankowepoddasze.blogspot.com/

na razie rusza, więc nic na min nie ma, ale prędzej czy później... będę o niego dbała
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:22   #2365
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

OO jakie fajne hejasz te zdjecia Czy ten nowy lokator to jakis ptaszek?? Bo widze na zdjeciu ale nie moge dokladnie okreslic co to :P.
Elianko - fajny blog Życzę powodzenia
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:02   #2366
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Elianko byłam u Ciebie, ale mi wpis wcięlo, bo chyba źle literki z okienka odczytałam. W poniedziałek przyjdzie moja ostoja i skarbnica wszelkiej wiedzy internetowo-itemupodobnej, Solagne i pomoże mi zrozumieć jak sie poruszac, bo u niej i Kasi na blogu tez mi się nie wpisalo. Odwiedze Cię jeszcze raz, na pewno!
Igusiu
tak. To jest kos - tak mówi J. Takie różowe fragmenty w gniazdku to jest dzidziuś, jeszcze bez piórek. Zdjęcia nie sa bardzo dokladne, bo celowałam na wyczucie. Mysleliśmy na początku, że to same gniazdo, ale jak zajrzalam z bliska to szybko się wycofałam, bo zobaczyłam maluszka i nie chciałam go straszyć. Poza tym pomyslelismy, że jego mama pewnie gdzies jest niedaleko. I faktycznie jak skończylam robic zdjecia z daleko pisklaczkowi, to mama przyleciała. Jej zdjecie zrobilam już tylko z daleka i chyba wyszlo najfajniesze. Szczerze mowiąc sama jestem zdziwiona, że w ogole coś widac, bo celowalam prze gęstwine pędów winorośli naprawde z daleka.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:53   #2367
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Elianko byłam u Ciebie, ale mi wpis wcięlo, bo chyba źle literki z okienka odczytałam. W poniedziałek przyjdzie moja ostoja i skarbnica wszelkiej wiedzy internetowo-itemupodobnej, Solagne i pomoże mi zrozumieć jak sie poruszac, bo u niej i Kasi na blogu tez mi się nie wpisalo. Odwiedze Cię jeszcze raz, na pewno!
Igusiu
tak. To jest kos - tak mówi J. Takie różowe fragmenty w gniazdku to jest dzidziuś, jeszcze bez piórek. Zdjęcia nie sa bardzo dokladne, bo celowałam na wyczucie. Mysleliśmy na początku, że to same gniazdo, ale jak zajrzalam z bliska to szybko się wycofałam, bo zobaczyłam maluszka i nie chciałam go straszyć. Poza tym pomyslelismy, że jego mama pewnie gdzies jest niedaleko. I faktycznie jak skończylam robic zdjecia z daleko pisklaczkowi, to mama przyleciała. Jej zdjecie zrobilam już tylko z daleka i chyba wyszlo najfajniesze. Szczerze mowiąc sama jestem zdziwiona, że w ogole coś widac, bo celowalam prze gęstwine pędów winorośli naprawde z daleka.
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:10   #2368
solagne
Zakorzenienie
 
Avatar solagne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 3 173
GG do solagne
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

ejj co jest ja myslałam ze wy tu naplotkujecie tak dużo dużoooo a tu nic ojjj nie ładnie

iga a czemu znów sie przemieniłaś?
__________________
mój wędraś jest u.....

1.sol

2.katasiaczek
3. beaux
4.eli
6. damurek
7.nirsh
8.hejasz

9.kamilcia
10.malgwa
11.mamuta
12.bydgoszczanka
13.pupil
14.castilia
15. Jambolaja
16. Noalia


solagne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:16   #2369
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Solinka witaj Sloneczko.

No ja tez sie zdziwilam ze tak malo ploeczkow, ale neistety pogoda ladna i pouciekali na lono natury a potem zima dzieciaczkow nam si eporodzi
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:28   #2370
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: hendmejdowy plotkowy vol.3

Cytat:
Napisane przez solagne Pokaż wiadomość
ejj co jest ja myslałam ze wy tu naplotkujecie tak dużo dużoooo a tu nic ojjj nie ładnie

iga a czemu znów sie przemieniłaś?
Mialam jakos ochotę
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.