Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-11, 19:43   #4141
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

U nas dziś było 20 stopni 😎

Śliweczko, ja jestem załamana, bo mi siwych włosów teraz zaczęło przybywać 😑 Wcześniej jakieś pojedyncze miałam, a teraz coraz więcej ich odkrywam...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 20:29   #4142
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Lena u mnie tez pochmurno, ale jutro ma być 17 stopni i słoooońce

Krzyś jeszcze nie spi. Zasnął mi kurde o 17 i spał do 18. I nie śpi!!!! Wkurzyłam się już tym usypianiem i jem kolację, TŻ z nim siedzi, ale cos słyszę, że mocno sie chichrają zamiast wyciszać ...
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 23:08   #4143
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
My niby kąpiel codziennie ale jak jesteśmy wieczorem poza domem i Franek usunie w samochodzie to nie robimy afery tylko omijamy kąpiel
To tak jak my, a na brudasa chyba spał dwa razy w życiu, tuż po urodzeniu chyba

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;73658316]
Byłam dziś u dermatologa. Mam jedno znamię do wycięcia, na dekoldzie, chciałam, żeby mi je zobaczył czy się tam nic brzydkiego nie rozwija. Okazało się ze to nie znamię a brodawka i mogę wycinać jak mi przeszkadza ale nie muszę. W lipcu mam zaklepany termin u chirurga. Dziolchy poszlam z jednym znamieniem (czy brodawka, jak zwał tak zwał) a on rozebrał mnie do majtek! mam mnóstwo piepsztkow, wszędzie, wszystkie mi oglądał. Nawet skarpetki mi kazał zdjąć! I jeszcze się zapytał, czy w kroczu tez coś mam, urwalam krótkim i szybkim NIE! Badał mnie chyba z godzinę! Ale wyszłam spokojna, choć kazał mi się za pol roku pojawić na kontroli i mam obserwować znamię na piersi, jak się zmieni to przyjść wczesniej.[/QUOTE]
dobry lekarz, ja powinnam się przejść ze starszakiem. Piegowaci jesteśmy od stóp do głów, a nigdy nie byliśmy.

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość

Pojechałam dzisiaj do fryzjera ale z tego salonu do którego chciałam iść zrobił się inny. Nigdy w takim nie byłam ale poszłam. Na szybie było napisane że strzyżenie 35 zł. więc ok. jak dla mnie.
Nie wiedziałam tylko że osobno doliczają mycie i czesanie i razem zabuliłam 80 zł. za zwykłe skrócenie włosów i beznadziejne uczesanie przez panią fryzjerkę...
Uuu interes życia

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na szybko.
Padam na tfasz ze zmęczenia, plus plecy bolą, masakra.
A to wszystko bo postanowiłam ze w sobotę choćby się walilo i paliło to się przeprowadze. No i wyszło na to że wszystko sama dobie w domu ogarniam.
Dziś Z babcia przekopalysmy kawałek działki pod warzywka (powód bólu pleców) ,jutro będziemy siać, później pomalowalam korytarz, posprzątalam kuchnie i łazienkę.
Podłogi mam już prawie zrobione, zostało kilka warstw paneli, jutro lub pojutrze będą skończone.
Powiem wam, ze panele z promocji, ale wyszły tak super ze nie chciałabym innych! dodatkowo między salonem a sypialnia są takie szerokie drzwi i w nich nie ma łączenia paneli tylko idzie jakby jedna podłoga. To jest super: P
W planach na najbliższe dni mam dokończyć warzywka, pomalować drugi korytarz i salon, przywieźć meble, graty, cały dobytek i w sobotę zamieszkać *.* trzymajcie kciuki żeby się udało
No oczywiście kciuki mocna jestem pełna podziwu, masz siłe kobito

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Lena trzymam kciuki za sobotę.

Pokażę Wam jakie cudo mi dała pediatra na ostatniej wizycie jako przykładowy jadłospis dla dzieci 10-12 - reklama Nestle. Ciekawe czy jest jakieś dziecko które tak się żywi:p Ł. przez cały dzień je tyle co dziecko ma jeść na śniadanie no i kaszki oczywiście są beee
Nawet nie wiem czy moja 3latka tyle by zjadła, bo książę na pewno nie

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień NIE dobry

Mróz ściął mi wszystkie pomidory! Mlode ziemniaki, sałaty, kwiaty na jablonkach i czereśni, kwiaty w donicach mimo, ze byly poprzykrywane

Kur*a! Mrozie niech Cię pies wy*ucha!
Ale pech, współczuję. Wszędzie mówią, że w tym roku będzie bieda z owocami i warzywami

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
W sobotę jedziemy na wesele do mojej przyjaciółki. Kartka i książka już kupione tylko kaske trzeba włożyć Kinia zostaje z teściową, szwagierką, szwagrem i kuzynem. Będzie miała obstawę, ale boję się, że cały czas będzie ryczeć i zamiast dobrze się bawić będę cały czas o niej myśleć To 2 h drogi w jedną stronę.. Co prawda wesele tylko do 20, no ale nas nie będzie 11-22/23.. Już od tygodni się tym zamartwiam
Tyle osób do zajmowania, że na pewno Kini nic się nie stanie, poza tym na noc wracacie bawcie się dobrze i korzystajcie z wolności

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Babka była bardzo zadowolona i by mnie chciała w tym sh. Pytała się parę razy czy na pewno nie mam możliwości załatwienia kogoś na soboty...
Kciuki za pracę

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
W ogóle słyszalyście coś takiego ze przeprowadzać się trzeba w środę lub sobote?pewnie jakiś zabobon?



Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Szukam inspiracji na jakąś ciepłą kolację na komunię. Najlepiej coś co można przygotować wcześniej i potem tylko podgrzać.
Przychodzi mi do głowy tylko gulasz/bogracz... Ktoś ma pomysł na coś mniej banalnego?
Strogonow, leczo, krokiety/pierogi+barszcz...

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość

W końcu majowa pogoda!
Gdzie

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość

Dziewczyny macie już krem z filtrem dla czerwcowiątek? My wlaśnie dziś testujemy Dermedic Sunbrella i pierwsze wrażenie jest ok nie spływa nam do oczu a to rzadkość w kremach z filtrem
Mam z zeszłego roku rossmanowski i bioderme.

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
To ja w innym kraju mieszkam chyba bo dziś też u mnie ani widu słońca: P
To tak jak ja no ale my w końcu niedaleko siebie mieszkamy

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Lena u mnie tez pochmurno, ale jutro ma być 17 stopni i słoooońce

Krzyś jeszcze nie spi. Zasnął mi kurde o 17 i spał do 18. I nie śpi!!!! Wkurzyłam się już tym usypianiem i jem kolację, TŻ z nim siedzi, ale cos słyszę, że mocno sie chichrają zamiast wyciszać ...
I o której zasnął? Mój dzisiaj wstał o 9. Pierwsza drzemka była o 13 do 13.40 a potem padł na 0,5h przed 18. Cała trójka usnęła dopiero o 22.40

Byłam dzisiaj (już po północy, zatem wczoraj) i wracam w październiku. Nie idę raczej na wychowawczy, no ale muszę trochę pokombinować więc proszę o kciuki. Zatem junior do żłoba idzie od września. Szczęściarz najdłużej posiedzi w domku z mamusią.A tak brykam spać, bo ładny i intensywny weekend się szykuje
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 07:56   #4144
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dżem dobry
My na nogach od 6.30 🙄 Nie wiem czy to zęby idą czy co, bo od 2 dni momentami nie mogę Małej uspokoić... W nocy też się częściej przebudza.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 08:38   #4145
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy co do jutrzejszego wesela. I tak się sram dziś na 11 mamy rehabilitację.. bleeee

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

A właśnie ostatnio pisałyśmy o tym, że aby poprać zasiłek z urzędu pracy to trzeba mieć również zaświadczenie z zusu, że się pobierało zasiłek macierzyński. Także dzwoniłam tam i babki potwierdziły. Takie pismo już sobie załatwiłam, bo w przyszłym tygodniu kończy mi się zasiłek
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 09:25   #4146
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Nie no, byliśmy w górach po czeskiej stronie na Radegascie ok. 1000 m n.p.m.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 12:01   #4147
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy co do jutrzejszego wesela. I tak się sram dziś na 11 mamy rehabilitację.. bleeee

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

A właśnie ostatnio pisałyśmy o tym, że aby poprać zasiłek z urzędu pracy to trzeba mieć również zaświadczenie z zusu, że się pobierało zasiłek macierzyński. Także dzwoniłam tam i babki potwierdziły. Takie pismo już sobie załatwiłam, bo w przyszłym tygodniu kończy mi się zasiłek
Byłaś po to zaświadczenie osobiście? Jakieś podanie trzeba złożyć czy po prostu mówiłaś że chcesz takie zaświadczenie?

Ja to chyba się dziś opalę, od godziny spacerujemy przy słońcu i gotuję się w długich spodniach
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 12:10   #4148
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

No dziś wreszcie pogoda majowa! Teraz to wiem o jakim słońcu mówicie: P

No więc w załączniku pokazuje jak sobie spacerujemy (a raczej ja, panicz właśnie zamknął oczy:P) A w tle widać nasz Nowy domek 1494587403668.jpg
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 12:12   #4149
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość


I o której zasnął? Mój dzisiaj wstał o 9. Pierwsza drzemka była o 13 do 13.40 a potem padł na 0,5h przed 18. Cała trójka usnęła dopiero o 22.40
około 22 zasnął 22:20 odłożyłam go i dopiero wtedy miałam wolne
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:21   #4150
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Byłaś po to zaświadczenie osobiście? Jakieś podanie trzeba złożyć czy po prostu mówiłaś że chcesz takie zaświadczenie?

Ja to chyba się dziś opalę, od godziny spacerujemy przy słońcu i gotuję się w długich spodniach
Osobiście. Powiedziałam o co chodzi i przy babce musiałam coś wypełnić, ale to zajęło może z 3 minuty
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 17:20   #4151
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
No dziś wreszcie pogoda majowa! Teraz to wiem o jakim słońcu mówicie: P

No więc w załączniku pokazuje jak sobie spacerujemy (a raczej ja, panicz właśnie zamknął oczy:P) A w tle widać nasz Nowy domek Załącznik 7062876
Jaki słodziak śpiący


Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Osobiście. Powiedziałam o co chodzi i przy babce musiałam coś wypełnić, ale to zajęło może z 3 minuty
Ok, dzięki Jak pójdziesz do UP, to daj znać jakich papierzysk tam wymagają
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 19:30   #4152
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Jaki słodziak śpiący



Ok, dzięki Jak pójdziesz do UP, to daj znać jakich papierzysk tam wymagają
ok
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 19:51   #4153
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
No więc w załączniku pokazuje jak sobie spacerujemy (a raczej ja, panicz właśnie zamknął oczy:P) A w tle widać nasz Nowy domek Załącznik 7062876
ojeju jaki Franuś duży czy ten wózek jakis mały?
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:16   #4154
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
ojeju jaki Franuś duży czy ten wózek jakis mały?
Raczej mały wózek: P Franek ma ok 10,5kg i ubranka na 80-86 wchodzi w niektóre 74
Ten wózek to porażka ale łatwiejszy w obsłudze w podróży niż nasza kolubryna. Mam dwa wózki i żaden się nie nadaje do niczego: p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:22   #4155
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Raczej mały wózek: P Franek ma ok 10,5kg i ubranka na 80-86 wchodzi w niektóre 74
Ten wózek to porażka ale łatwiejszy w obsłudze w podróży niż nasza kolubryna. Mam dwa wózki i żaden się nie nadaje do niczego: p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przerąbane Ja przy tym moim chyba nerwicy się nabawię. Ale nie potrafię wybrać jakiejś fajnej spacerówki, za dużo tego do wyboru!

I szlag mnie ostatnio trafia przy marysiowym zasypianiu, zwłaszcza tym wieczornym Wierci się, rzuca, kopie, zamiast zasnąć jak człowiek...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:45   #4156
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ale tu cicho dzisiaj.
Już od rana się zabieram za napisanie kilku słów ale jakoś mi nie wychodzi. Ignaś dzisiaj bardzo jęczący. Cały czas na coś pokazuje palcem i mówi głośno "yyyyy" a jak ja mu daję nie to co on chce to zaczyna warczeć a za chwilę jest ryk.
Australia wieczorne zasypianie u nas tak jak u was. Dzisiaj przy wieczornym karmieniu to by mi się pasy przydały. Cały dekolt mam podrapany. Masakra jakaś. Usypiałam dzisiaj od razu u mnie w łóżku, bo wiedziałam że byłoby ciężko z odłożeniem do łóżeczka

Lena dopiero na tym zdjęciu widać jaki rudasek z Frania I faktycznie wielki się w tym wózku wydaje. Jak kilkulatek.

Ja jutro i pojutrze raczej się nie odezwę. Sobota- dzień na szmacie i przy garach, a w niedzielę imprezujemy

Miłego łikendowania!
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 21:14   #4157
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Przerąbane Ja przy tym moim chyba nerwicy się nabawię. Ale nie potrafię wybrać jakiejś fajnej spacerówki, za dużo tego do wyboru!

I szlag mnie ostatnio trafia przy marysiowym zasypianiu, zwłaszcza tym wieczornym Wierci się, rzuca, kopie, zamiast zasnąć jak człowiek...
Ja mam Baby Jogger City Elite i baaaardzo polecam, przed zakupem przez 2 tyg zarywałam noce czytając o wózkach, i ostatecznie padło na ten. Bardzo dobrze się prowadzi, sprawdza się na każdym terenie, można prowadzić jedną ręką, między sklepowymi półkami też można bez problemu manewrować. Jest dosyć ciężki, bo 11 kg waży, ale składa się jedną ręką paskiem w siedzisku i za ten pasek łatwo go przenosić.


A dzisiaj moje dziecko zrobiło przedziwną rzecz. Położyłam go koło 17 na drugą drzemkę, od dłuższego czasu był już marudny. Obudził się po godzinie, ale taki śnięty i marudzący jeszcze, więc dostał cyca i zasnął. Kolejna pobudka ok 20- byłam pewna, że to już koniec spania i się pobujamy do 23, a on znów zaczął marudzić, szarpać mnie za bluzkę- więc znów cyc- i po minucie dosłownie odleciał. Niedawno znów się obudził, chwilę pociumkał no i śpi dalej. Boję się, że czeka mnie rozpoczęcie jutrzejszego dnia o 4

Lena, synek wydaje się rzeczywiście bardzo duży!
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 21:46   #4158
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

zullugula proponuję Ci iść spać
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 21:55   #4159
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ale tu cicho dzisiaj.
Już od rana się zabieram za napisanie kilku słów ale jakoś mi nie wychodzi. Ignaś dzisiaj bardzo jęczący. Cały czas na coś pokazuje palcem i mówi głośno "yyyyy" a jak ja mu daję nie to co on chce to zaczyna warczeć a za chwilę jest ryk.
Australia wieczorne zasypianie u nas tak jak u was. Dzisiaj przy wieczornym karmieniu to by mi się pasy przydały. Cały dekolt mam podrapany. Masakra jakaś. Usypiałam dzisiaj od razu u mnie w łóżku, bo wiedziałam że byłoby ciężko z odłożeniem do łóżeczka

Lena dopiero na tym zdjęciu widać jaki rudasek z Frania I faktycznie wielki się w tym wózku wydaje. Jak kilkulatek.

Ja jutro i pojutrze raczej się nie odezwę. Sobota- dzień na szmacie i przy garach, a w niedzielę imprezujemy

Miłego łikendowania!
Przecież tu jest cicho od pół roku

Miłego weekendu i komuniowania
Cytat:
Napisane przez zullugula Pokaż wiadomość
Ja mam Baby Jogger City Elite i baaaardzo polecam, przed zakupem przez 2 tyg zarywałam noce czytając o wózkach, i ostatecznie padło na ten. Bardzo dobrze się prowadzi, sprawdza się na każdym terenie, można prowadzić jedną ręką, między sklepowymi półkami też można bez problemu manewrować. Jest dosyć ciężki, bo 11 kg waży, ale składa się jedną ręką paskiem w siedzisku i za ten pasek łatwo go przenosić.


A dzisiaj moje dziecko zrobiło przedziwną rzecz. Położyłam go koło 17 na drugą drzemkę, od dłuższego czasu był już marudny. Obudził się po godzinie, ale taki śnięty i marudzący jeszcze, więc dostał cyca i zasnął. Kolejna pobudka ok 20- byłam pewna, że to już koniec spania i się pobujamy do 23, a on znów zaczął marudzić, szarpać mnie za bluzkę- więc znów cyc- i po minucie dosłownie odleciał. Niedawno znów się obudził, chwilę pociumkał no i śpi dalej. Boję się, że czeka mnie rozpoczęcie jutrzejszego dnia o 4

Lena, synek wydaje się rzeczywiście bardzo duży!
Dzięki, ale cenowo to nie mój przedział Ale widziałam innego Baby Joggera, lżejszego i dwa razy tańszego, no fajny był... Ale takich "fajnych" to ja mam już z 10 upatrzonych, także wish me luck, może się zdecyduję zanim Marysia pójdzie do przedszkola

To ja nie wiem co Ty tu robisz o tej porze! Idź spać, do 4 niewiele czasu zostało
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 06:53   #4160
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja bym zmieniła od razu, sprzedała te obydwa, kupiła uzywke niewiele albo nic nie dokładając.
No ale tz uważa że nie ma takiej potrzeby.
No i nie wiem czy byliby chętni na tą naszą kolubryne, ale jest w dobrym stanie, mało tego typu wózków jest na sprzedaż więc może by się udało.
Ja myślałam o joie Litetrax, ale wyczytałam że lepszy mytrax, tylko ze za ten już cena dużo wyższa i używanych brak. Czytałam też o baby jogger City mini ale też drogo ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 08:13   #4161
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Ja bym zmieniła od razu, sprzedała te obydwa, kupiła uzywke niewiele albo nic nie dokładając.
No ale tz uważa że nie ma takiej potrzeby.
No i nie wiem czy byliby chętni na tą naszą kolubryne, ale jest w dobrym stanie, mało tego typu wózków jest na sprzedaż więc może by się udało.
Ja myślałam o joie Litetrax, ale wyczytałam że lepszy mytrax, tylko ze za ten już cena dużo wyższa i używanych brak. Czytałam też o baby jogger City mini ale też drogo ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do osobnego mieszkania tż się przekonał, to i do wózka dasz radę go przekonać
No ten city mini właśnie mam wśród typów, no ale kurde i tak drogi jest. Ja liczę, że ten obecny wózek sprzedam za 1300 zł, ale nie chciałabym aż tyle kasy wydawać na spacerówkę, tymbardziej, że macierzyńska kasa się zaraz kończy
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 08:51   #4162
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Do osobnego mieszkania tż się przekonał, to i do wózka dasz radę go przekonać
No ten city mini właśnie mam wśród typów, no ale kurde i tak drogi jest. Ja liczę, że ten obecny wózek sprzedam za 1300 zł, ale nie chciałabym aż tyle kasy wydawać na spacerówkę, tymbardziej, że macierzyńska kasa się zaraz kończy
To i tak sporo weźmiesz za swój wózek. Ja za 2w1 dałam 1000 liczę wystawić za 500, ale realnie że wezmę 400. Taki minus kupowania niepopularnych wózków. A fotelik mamy recaro privia i mam nadzieje że chociaż za 300 ktoś kupi, no bo jednak jak ktoś szuka bezpiecznego dobrego fotelika to nie kupuje używki.
Ale fotelik nam jeszcze trochę posłuży mam nadzieję, chociaż Franek się trochę buntuje w pozycji pollezacej.

Także jakby nie było to z budżetem się nie dopniemy, a jeszcze pomyśleć ze trzeba fotelik za chwilę kupić za tysiaka to już w ogóle mdleje: P

I jeszcze w tym msc ostatni pelny macierzyński. No ja nie wiem jak to będzie.
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 09:05   #4163
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
To i tak sporo weźmiesz za swój wózek. Ja za 2w1 dałam 1000 liczę wystawić za 500, ale realnie że wezmę 400. Taki minus kupowania niepopularnych wózków. A fotelik mamy recaro privia i mam nadzieje że chociaż za 300 ktoś kupi, no bo jednak jak ktoś szuka bezpiecznego dobrego fotelika to nie kupuje używki.
Ale fotelik nam jeszcze trochę posłuży mam nadzieję, chociaż Franek się trochę buntuje w pozycji pollezacej.

Także jakby nie było to z budżetem się nie dopniemy, a jeszcze pomyśleć ze trzeba fotelik za chwilę kupić za tysiaka to już w ogóle mdleje: P

I jeszcze w tym msc ostatni pelny macierzyński. No ja nie wiem jak to będzie.
No my kupowaliśmy nowy wózek 2w1 za 2000zł, także tego

My fotelik już mamy na szczęście z bańki. No ale mamy w perspektywie inne wydatki... Boziu, żeby mi ta praca od września faktycznie wypaliła

Mój mąż pojechał na weekend z kolegami ze studiów na męski wypad. Od wczoraj od 20 żadnego smsa nie napisał Mam nadzieję, że to "tylko" dlatego, że się nawalił, ale śpi w bezpiecznym miejscu
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 10:56   #4164
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
To i tak sporo weźmiesz za swój wózek. Ja za 2w1 dałam 1000 liczę wystawić za 500, ale realnie że wezmę 400. Taki minus kupowania niepopularnych wózków. A fotelik mamy recaro privia i mam nadzieje że chociaż za 300 ktoś kupi, no bo jednak jak ktoś szuka bezpiecznego dobrego fotelika to nie kupuje używki.
Ale fotelik nam jeszcze trochę posłuży mam nadzieję, chociaż Franek się trochę buntuje w pozycji pollezacej.

Także jakby nie było to z budżetem się nie dopniemy, a jeszcze pomyśleć ze trzeba fotelik za chwilę kupić za tysiaka to już w ogóle mdleje: P

I jeszcze w tym msc ostatni pelny macierzyński. No ja nie wiem jak to będzie.
Lena a nie trzymasz fotelika dla drugiego dziecka? ja wszystko trzymam jak muszę wydać na coś sporo (np spacerówka własnie) to sobie myślę, że przecież drugie też pojeździ fotelik tak samo.

Australia a Ty dzwonilaś do męża? na Twoim miejscu już bym dawno jajko zniosła i pewnie do jakiegoś kolegi bym zadzwoniła, żeby spytać czy mąż żyje.
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 11:39   #4165
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Australia no nasz też Nowy tylko połowę tańszy: P

Ja to się praca nie martwię bo lepsza lub gorszą ale zawsze jakąś się znajdzie, boję się tych msc bez pracy: o
Oby jednak wzięli F od lipca do tego żłobka to tylko 2 msc będą chude: P.
Bo jak dłużej to kiepsko, wszystkie oszczędności poszły w wyposażenie domu. A i tak jeszcze wielu rzeczy brakuje, Ale przynajmniej na start już wszystko co niezbędne jest.
No, czekają mnie jeszcze wielkie zakupy spożywcze.
Ale na tym narazie koniec.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Lena a nie trzymasz fotelika dla drugiego dziecka? ja wszystko trzymam jak muszę wydać na coś sporo (np spacerówka własnie) to sobie myślę, że przecież drugie też pojeździ fotelik tak samo.

Australia a Ty dzwonilaś do męża? na Twoim miejscu już bym dawno jajko zniosła i pewnie do jakiegoś kolegi bym zadzwoniła, żeby spytać czy mąż żyje.
Nie trzymam bo nie wiadomo kiedy będzie to drugie, a lupinka (tj fotelik 0+) ma tylko 5 lat ważności z czego rok już używamy, trochę stał w sklepie. .. i już się robi krótki termin
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 15:04   #4166
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Lena a nie trzymasz fotelika dla drugiego dziecka? ja wszystko trzymam jak muszę wydać na coś sporo (np spacerówka własnie) to sobie myślę, że przecież drugie też pojeździ fotelik tak samo.

Australia a Ty dzwonilaś do męża? na Twoim miejscu już bym dawno jajko zniosła i pewnie do jakiegoś kolegi bym zadzwoniła, żeby spytać czy mąż żyje.
Napisał do mnie niedługo po tym jak tamtego posta napisałam Sama mu zresztą mówiłam, żeby korzystał z wolnych chwil zamiast siedzieć z nosem w telefonie, po tym jak w trakcie podróży napisał do mnie z kilkanaście smsów Strzeliłam se w kolano?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 15:07   #4167
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

My dziś z Marysią wybrałyśmy się do parku, a w drodze powrotnej zaliczyłyśmy lody (tzn. Marysia wafelka) 1494684411121.jpg
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 18:53   #4168
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dobry wieczór,

Zaraz się okaze czy moje kilkukrotne nieidane pisanie się zapisalo czy nie. Kilka razy robilam podejście od weekendu majowego i ciagle coś się zialo. Ze ostawialam tel i wizaz się wywalal.
Gabrysia namietnie wstaje, idą jej gorne zeby i od rzech nocy znowu spi fatalnie. aWaży 9200, ile długości to nie wiem. W środę idę rozmawiać o moim powrocie do robotty.
Oooo cos jest:
Dzień dobry!
My caly dzień wczoraj w zoo w Płocku byliśmy [IMG][/IMG]
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś u nas noc już "normalna" i M do 5 w łóżeczku więc jestem wyspana u kręgosłup nie boli

Śliweczko mnie też czasem dobija ta monotonia dnia codziennego. A mam na razie jedno dziecko i w perspektywie jeszcze co najmniej 5 takich lat U nas nawet nie ma gdzie się wyrwać i jak rozerwać bo ba takim zadoopiu mieszkamy
Ale nie narzekam bo to jest mój wybór i przez ostatnie 5 lat o tym marzyłam na każdej 2 zmianie w pracy
A nie wiem czy wam pisałam ale okazuje się, że mój pracodawca przeprowadza zmiany organizacyjne i prawdopodobnie nie będę miała gdzie wracać dobrze, że umowę mam na czas nieokreślony to pociągnę wychowawcze , chorobowe i macierzyńskie ile się da

Lena fanie, że już jesteście prawie u siebie ja bym się zamieniła z chęcią nawet na tydzień! Kocham taki młyn
Lipa z tą pracą, ale dobrze, ze wirsz już teraz.

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja też będę wnioskowała o zasiłek dla bezrobotnych, wychodzi ok. 600zł z tego co niedawno patrzyłam, no szał

My roczek robimy 3 czerwca
Lepsze 600zl niż nic

Cytat:
Napisane przez zullugula Pokaż wiadomość
W zeszły weekend byliśmy u znajomych i dziecko samo z siebie zredukowało ilość karmień do 4 w ciągu dnia (a wcześniej bywało 2x więcej) :O myślałam, że to tylko tymczasowo, ale trend utrzymuje się do tej pory. Czyli jest nadzieja, że nie będę go karmiła do 18

Mój syn jeszcze nie próbuje samodzielnie chodzić, umie sam wstać i stać przez kilkanaście sekund, a przy meblach śmiga już od dawna. Chyba uznał, że mu się póki co to nie opłaca, bo raczkując dociera wszędzie tempem błyskawicy pewnie od razu pobiegnie
Moja przy meblach jeszcze nie śmiga. Synek zaraz będzie chodzic sam z tego.co.piszesz.
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
No my kupowaliśmy nowy wózek 2w1 za 2000zł, także tego

My fotelik już mamy na szczęście z bańki. No ale mamy w perspektywie inne wydatki... Boziu, żeby mi ta praca od września faktycznie wypaliła

Mój mąż pojechał na weekend z kolegami ze studiów na męski wypad. Od wczoraj od 20 żadnego smsa nie napisał Mam nadzieję, że to "tylko" dlatego, że się nawalił, ale śpi w bezpiecznym miejscu
Trzymam kciuki, aby z pracą się udało. Kiedy będziesz wiedzieć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 19:05   #4169
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
My dziś z Marysią wybrałyśmy się do parku, a w drodze powrotnej zaliczyłyśmy lody (tzn. Marysia wafelka) Załącznik 7064371
Slodka!)) wafelki dobre. Gabi w majówkę pierwszego dostała i prawie całego wciągnęła
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
U nas dziś było 20 stopni 😎

Śliweczko, ja jestem załamana, bo mi siwych włosów teraz zaczęło przybywać 😑 Wcześniej jakieś pojedyncze miałam, a teraz coraz więcej ich odkrywam...
Uuuuu super pogoda.
Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
To tak jak my, a na brudasa chyba spał dwa razy w życiu, tuż po urodzeniu chyba


dobry lekarz, ja powinnam się przejść ze starszakiem. Piegowaci jesteśmy od stóp do głów, a nigdy nie byliśmy.


Uuu interes życia


No oczywiście kciuki mocna jestem pełna podziwu, masz siłe kobito

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------


Nawet nie wiem czy moja 3latka tyle by zjadła, bo książę na pewno nie


Ale pech, współczuję. Wszędzie mówią, że w tym roku będzie bieda z owocami i warzywami


Tyle osób do zajmowania, że na pewno Kini nic się nie stanie, poza tym na noc wracacie bawcie się dobrze i korzystajcie z wolności


Kciuki za pracę





Strogonow, leczo, krokiety/pierogi+barszcz...


Gdzie


Mam z zeszłego roku rossmanowski i bioderme.


To tak jak ja no ale my w końcu niedaleko siebie mieszkamy

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------


I o której zasnął? Mój dzisiaj wstał o 9. Pierwsza drzemka była o 13 do 13.40 a potem padł na 0,5h przed 18. Cała trójka usnęła dopiero o 22.40

Byłam dzisiaj (już po północy, zatem wczoraj) i wracam w październiku. Nie idę raczej na wychowawczy, no ale muszę trochę pokombinować więc proszę o kciuki. Zatem junior do żłoba idzie od września. Szczęściarz najdłużej posiedzi w domku z mamusią.A tak brykam spać, bo ładny i intensywny weekend się szykuje
Nooo to szykuje się miesiąc laby??
Właśnie z silami u mnie cos srednio, ale to pewnie kwestia snu.
Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
No dziś wreszcie pogoda majowa! Teraz to wiem o jakim słońcu mówicie: P

No więc w załączniku pokazuje jak sobie spacerujemy (a raczej ja, panicz właśnie zamknął oczy:P) A w tle widać nasz Nowy domek Załącznik 7062876
Slodko spi rude wloski ma?
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Nooo
Tylko u mnie jak zwykle wieeeje

Dziewczyny macie już krem z filtrem dla czerwcowiątek? My wlaśnie dziś testujemy Dermedic Sunbrella i pierwsze wrażenie jest ok nie spływa nam do oczu a to rzadkość w kremach z filtrem
Tak, babydream )
Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie rano zima na całego ale na szczęście śnieg się już roztopił.

W sobotę jedziemy na wesele do mojej przyjaciółki. Kartka i książka już kupione tylko kaske trzeba włożyć Kinia zostaje z teściową, szwagierką, szwagrem i kuzynem. Będzie miała obstawę, ale boję się, że cały czas będzie ryczeć i zamiast dobrze się bawić będę cały czas o niej myśleć To 2 h drogi w jedną stronę.. Co prawda wesele tylko do 20, no ale nas nie będzie 11-22/23.. Już od tygodni się tym zamartwiam
Udanej zabawy! Będzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Hello!
Dzisiaj zadziwiająco dobra noc! Tfu, tfu, tfu Albo ja nie wiem co się działo, albo dziecko dobrze spało. Karmiłam nieco przed północą z prawej piersi, zasnęłam oczywiście i obudziło mnie jak się Ignaś podpiął koło 6 rano. Z lewej na pewno całą noc nie karmiłam bo była nabrzmiała.
Także albo Ignaś miał 6 godzin spania bez pobudki w nocy albo częstował się z prawej, a ja nie wiedziałam Nie ważne! Ważne że się wyspałam
))) najważniejsze ze wyspana
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Przyszla sukienka dla M na chrzest

Załącznik 7058721
Śliczna!
Gdzie kupowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Kąpiel - u nas codziennie, ale Gabi uwielbia wode. Zreszta na basen co tydzień na zajęcia chodzimy. Czasami jednak zdarza sie "dzień dziecka"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 19:43   #4170
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Elaine Wafelek moje dziecię pochłonęło w całości Z pracą to przy dobrych wiatrach dowiem się pod koniec czerwca.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.