czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu??? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 16:16   #181
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My chcieliśmy w sierpniu albo wrześniu, raczej we wrześniu, ale tego roku i jak przyszło do szukania lokalu to wszystko było zajęte! więc padło na 11 październik, ale po 2 miesiącach i tak przesunęliśmy na kwiecień 2009 r. bo okazało się, że mamy egzaminy jesienią itp no i mógłby być kłopot z kasą też. A najbliższy termin, który nam się podobał był w kwietniu, bo zimy to ja nie znoszę więc jest 25.04.2009r. i teraz wszystkim termin pasuje
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:38   #182
karola_mendyk
Przyczajenie
 
Avatar karola_mendyk
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My zamawialismy sale 2 lata wczesniej i ustalilismy date 2.08.2008 wybralismy ta date bo bardzo lubie sierpien( wtedy sa moje urodziny) a nie dla literki r teraz okazalo sie ze wybór trafny bo bedziemy miec na slubie 5 rocznic !!
karola_mendyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:01   #183
kamelka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 390
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

A my tesh 13 czerwca 2009
uwielbiam 13-uwazam ja za bardzo dla nas szczesliwa, cale zycie chcialam wziac slub 13. pozatym zostalam ochrzczona dokladnie tego dnia 13.06, a moj przyszly maz wlasnie tego dnia ma urodziny...wiec po torcie weselnym bedzie tort urodzinowy jest to bardzo szczegolna dla nas data, tym bardziej ze bedzie to w kosciele w ktorym bylam chrzczona-27 lat pozniej
__________________
Mam aspiracje na bycie Motylem.....
13.06.2009 byl nasz Slub
Razem od 26.12.2003; Zareczeni od 15.06.2007
kamelka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 07:40   #184
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

A my koniecznie chcieliśmy 2-go maja, bo właśnie wtedy pierwszy raz się spotkaliśmy, również 2-go maja zaręczyliśmy się. Dlatego czekaliśmy aż 2-gi maj wypadnie w sobotę. Tak właśnie będzie za rok To, że będzie zimno, że to długi weekend majowy i ktoś nie przyjdzie jest mało ważne. Ważne, przez jakiś taki sentyment, że będzie to właśnie ta szczególna dla nas data.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:00   #185
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Nasz wybór padł na okres wakacyjny. Fajnie byłoby znaleźć termin np w maju, albo czerwcu, ale przeszkadza nam w tym szkoła. W tym roku zostaliśmy zaproszeni na dwa wesela, ale z powodu zjazdów, egzaminów i zaliczeń w weekendy musieliśmy zrezygnować :-(. Dlatego nie chciałam ryzykować, że na własny ślub będę musiała lecieć po zaliczeniu . Sala wolna była na 15.08.2009 i tak już zostało .
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:16   #186
kalinka77
Raczkowanie
 
Avatar kalinka77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 259
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

ja bardzo chciałam 19.09.2009 bo fajnie się pisze taką datę,ale nasza wymarzona sala już była zajęta,więc stanęło na pierwszym wolnym terminie-czyli 3.10.2009
kalinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:52   #187
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Heh naszą datę ślubu wymyślił TŻ. 4 miesiące po zaręczynach a my nawet w przybliżeniu daty nie ustaliliśmy Zaczynało mnie to irytować, lubię wiedzieć na czym stoję. No wiec wreszcie mówię TŻ - kochany trzeba wybrać miesiąc i dzień na nasz ślub. Palnął: 17 lipiec?! Pochodziłam z tą datą kilka dni i w sumie spodobała mi się Najpierw chciałam w sierpniu w dniu w którym moi dziadkowie brali ślub ale to wypada w środku tygodnia. A tak w lipcu:
10 lipca - brat z bratową będą mieli 6 rocznicę małżeństwa
17 lipca - nasz ślub
19 lipca - urodziny TŻ (i jego brat bliźniaka )
22 lipca - moje imieniny
25 lipiec - nasza 6 rocznica
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 12:04   #188
kaskapo
Przyczajenie
 
Avatar kaskapo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Poznalismy sie 12.06 na ślubie znajomych. Przyszły rok 12 czerwiec to niestety piątek ,wiec bedzie 13-sobota. Planuje to juz teraz wiec wszędzie są terminy .I restauracja ,i kościół ,fotograf ,muzyka .Wszyscy maja czas jak sie rezerwuje rok wczesniej .Polecam
kaskapo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 10:36   #189
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Mi się marzy czerwiec 2009, ale teściowie namawiają nas na sierpień...i sama już nie wiem. za czerwcem przemawia to, że pogoda jest pewniejsza, i jest dłuższy dzień a pod koniec sierpnia czasem już bywa tak że leje. Z kolei sierpień to miesiąc moich urodzin, no ale z kolei goście często wyjeżdżają na urlopy. Macie jakieś doświadczenia z tymi miesiącami? Który według Was byłby lepszy?
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:23   #190
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My kierowaliśmy się wolnym terminem choć przyznam, że zawsze chciałam brać ślub w październiku - bardzo podoba mi się ten miesiąc
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:21   #191
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

my chcieliśmy brać ślub dopiero w 2009 roku ale stierdziliśmy po co tyle czekać. marzył mi się grudzień ale później jak zobaczyłam 13.09 to stwierdziłam że to jest to. nie dość że łatwa do zapamiętania to jeszcze wzbudzająca wiele emocji u wszystkich.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 13:54   #192
mirka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 43
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

w moim przypadku to zawsze chciałam wziąść ślub w sierpniu lub wrześniu, no i we wrześniu się udało, a konkretną datę dopasowaliśmy do wolnej sali...
mirka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:06   #193
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

chcieliśmy koniecznie w sieprniu i jest w sierpniu ,ale z konkretem oczywiście trzeba było się dopasować do sali, orkiestry-żeby i ch zgrać. udało się na 30 sierpniabo z Kościołem nie było problemów-były wolne msze na 13 i na 16, 17. wybraliśmy 16
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:07   #194
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Na początku LilStar gratuluje daty, mamy identyczną łącznie z godziną ślubu... Myśmy wybierając datę kierowali się:

1. ciepłą porą roku, jestem ciepłolubna i nie znoszę zimy.... tym bardziej ja w białej sukni stąpająca po śniegu brryyy, gdzie jak nas zasypie to tylko na autonogach można się przemieścić - mieszkam na strasznej górze z wąskimi uliczkami

2. pisaniem i obroną pracy magisterskiej mojej mamy (maj - czerwiec - lipiec) - kobietka byłaby zbyt przejęta obiema ważnymi imprezami, więc te trzy miesiące odpadły od razu ( i dobrze że odrzuciliśmy ten czas, moja mama była straszna w tym okresie, bez kija ni podchodź dosłownie)

3. kocówka lipca- początek sierpnia odpadł ze względu na czas pielgrzymkowy (moja mama i brat idą a my mamy plana dojechać na 4 ostatnie dni i dojść do Częstochowy w intencji naszego małżeństwa)i środek urlopów.... Niech sobie ludziki odpoczną, opalą i uzbierają sił na wesele....

W związku z powyższym ustaliliśmy, że hucznie zakończymy wakacje, imprezując w ostatni weekend wakacji 2008 . Ku naszemu zadowoleniu, sala w tym terminie była wolna, zarezerwowaliśmy ja 8 września 2007, w tym samym dniu byliśmy na weselu i zaklepaliśmy orkiestrę .
... I oto w ten sposób symbolicznie zakończymy swoje kawalersko-panieńskie wakacje

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-06-26 o 18:55 Powód: dopisanie
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:05   #195
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Na początku LilStar gratuluje daty, mamy identyczną łącznie z godziną ślubu... Myśmy wybierając datę kierowali się:

1. ciepłą porą roku, jestem ciepłolubna i nie znoszę zimy.... tym bardziej ja w białej sukni stąpająca po śniegu brryyy, gdzie jak nas zasypie to tylko na autonogach można się przemieścić - mieszkam na strasznej górze z wąskimi uliczkami

2. pisaniem i obroną pracy magisterskiej mojej mamy (maj - czerwiec - lipiec) - kobietka byłaby zbyt przejęta obiema ważnymi imprezami, więc te trzy miesiące odpadły od razu ( i dobrze że odrzuciliśmy ten czas, moja mama była straszna w tym okresie, bez kija ni podchodź dosłownie)

3. kocówka lipca- początek sierpnia odpadł ze względu na czas pielgrzymkowy (moja mama i brat idą a my mamy plana dojechać na 4 ostatnie dni i dojść do Częstochowy w intencji naszego małżeństwa)i środek urlopów.... Niech sobie ludziki odpoczną, opalą i uzbierają sił na wesele....

W związku z powyższym ustaliliśmy, że hucznie zakończymy wakacje, imprezując w ostatni weekend wakacji 2008 . Ku naszemu zadowoleniu, sala w tym terminie była wolna, zarezerwowaliśmy ja 8 września 2007, w tym samym dniu byliśmy na weselu i zaklepaliśmy orkiestrę .
... I oto w ten sposób symbolicznie zakończymy swoje kawalersko-panieńskie wakacje
dziękuje i również gratukuję 1 powód to również odnosi się do mnieNas

bardzo podoba się Twój podpis- u mnie podobnie tylko km mniej bo nie będzie Nas dzielić 253 km

pozdrawiam cieplutko
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:22   #196
Asia1412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Witam. Ja biorę ślub 27.06.2009 r. będzie to piąta rocznica naszego związku. Zawsze chciałam ślub w sierpniu, ale gdy zobaczyłam w kalendarzu że 27 wypada w sobotę ani chwili się nie wahałam.
Asia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 12:54   #197
riskek
Przyczajenie
 
Avatar riskek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 8
GG do riskek
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Witam,

My planujemy nasz slub na 4/09/2009 czyli dokladnie 4 lata od momentu ktory uznajemy za poczatek naszego zwiazku.
riskek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 19:25   #198
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
d
bardzo podoba się Twój podpis-
ach ciesze sie.... Rowniez pozdrawiam
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:12   #199
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

my kierowalismy sie podpasowaniem pod moich rodzicow i by nasz zespol mial termin.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 13:28   #200
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Na początku LilStar gratuluje daty, mamy identyczną łącznie z godziną ślubu...
Hej dziewczyny, widze że jest nas więcej mój ślub też jest 30 sierpnia o godz.16.00 my daty nie wybieraliśmy bo ktoś zrezygnował wiec tylko ta data była wolna w tym roku, cieszylismy sie bardzo bo nie chcieliśmy czekać do przyszłego roku i jeździć 150 km :P
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:29   #201
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Hej dziewczyny, widze że jest nas więcej mój ślub też jest 30 sierpnia o godz.16.00 my daty nie wybieraliśmy bo ktoś zrezygnował wiec tylko ta data była wolna w tym roku, cieszylismy sie bardzo bo nie chcieliśmy czekać do przyszłego roku i jeździć 150 km :P
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:43   #202
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

U nas decydowały głównie moje studia, nie chciałam czekać do lata (ustalaliśmy termin we wrześniu), bo to byłby rok oczekiwania, wiec wybraliśmy wiosnę, musiał być to czas między zimową i letnia sesją ( a w trakcie pisałam prace mgr), padło na kwiecien, z czego 2 weekendy odpadły, bo miałam zjazdy w szkole, zostały 2, wybraliśmy ten bliżej końca licząc, że będzie cieplej. I to była dobra decyzja bo pogoda była śliczna i było ciepło
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 19:20   #203
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My bierzemy ślub 15 sierpnia (to piątek, święto państwowe i kościelne). Zdecydowaliśmy się 1,5 miesiąca temu, większość dat była zajęta a ten 15 wolny Zaręczyliśmy się 11 sierpnia 2007 to dodatkowy plusik. Oboje w sierpniu mamy też urodziny.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 19:59   #204
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Chcieliśmy wybrac taką date w której jest jednocześnie długi weekend w Polsce i Francji, w lokalach które nas interesowały e gre wchodził tylko maj i sierpień, a ponieważ moja mama nie chciała maja, a ja stwierdziłam , ze fajnie miec w rocznice ślubu dzień ustawowo wolny od pracy zdecydowaliśmy się na 15 sierpnia 2009
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 22:05   #205
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My kierowaliśmy się tym, że 07 to dzień kiedy zaczęliśmy chodzić i tak zostało..
no jeszcze pozostawał 14 od uwagą ale przeważył 07..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 23:27   #206
DORIS0208
Rozeznanie
 
Avatar DORIS0208
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Greenford
Wiadomości: 858
Send a message via Skype™ to DORIS0208
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Przede wszystkim mial to byc -WRZESIEN- bardzo lubimy ten miesiec!

We wrzesniu minie 2 lata jak moj A.mi sie oswiadczyl.

Zawsze w tym m-cu jezdzimy na urlop-nie jest za goraco,przyjemnie cieplo,jesienne kolorki...

Ternim wolny w restauracji zgral sie z orkiestra i tak sie sklada ze data wyszla nam 20.09.08 (oczko
DORIS0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 15:27   #207
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Wolnym terminem w restauracji!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 15:29   #208
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

A i koniecznie chciałam by był to weekend, nie uznaje wesel w poniedziałek, czy czwartek, wszyscy muszą brać urlop. Ja miała ślub w sobotę no i poprawiny w niedzele. W piątek przed ślubem siedziałam do 17 w pracy (pracuje w instytucji państwowej), a w poniedziałek po ślubie też niestety byłam w pracy.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:30   #209
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My wybraliśmy 19.09.2009 r. głównie z tego względu, że będzie to 7 rocznica naszego poznania Poza tym jest taki mały szczególik: fajna kombinacja dziewiątek, no i ma tą r w nazwie.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:33   #210
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

głównie tym , aby był to miesiąc ciepły. a że o ślubie zaczęliśmy myśleć w marcu daliśmy sobie 5 miesięcy czasu na przygotowania i wyszło, że bierzemy slub 23 sierpnia oczywiście mieliśmy szczęście ze zdobyliśmy super salę- cudem miała wolne terminy, pensjonacik w górach pośród łąk, piękne widoki...
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-17 19:22:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.