Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 14:17   #31
mzczarownica
Raczkowanie
 
Avatar mzczarownica
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 71
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

jejku... ale jak to ma wyglądać?
Pan Młody odstawiony, w garniturze/ fraku podjeżdża pod blok, razem ze swoją grupką najbliższych (nie oszukujmy się, wszystkie babcie, ciocie itp. chcą i muszą [!] obejrzeć błogosławieństwo i [uwaga!] mieszkanie rodziców Młodej )
więc wysiada, wchodzi do windy, jedzie na to 6 piętro, wysiada i co? zielona lamperia na klatce i wycieraczka "Serdecznie witamy"?
ja sobie tego nie wyobrażam :P
nie będzie jakichś baloników, kokardek itp, ale wypada chociaż jakiś fajny kwiatek w doniczce postawić, nie? nie robic z klatki schodowej Disneylandu, ale żeby było schludnie. ni i co z windą? jakoś to jeżdżenie nią trzeba przeżyć, bo przecież fotekli obitych pluszem się tam nie wstawi :P wydaje mi się jednak, że poproszenie sąsiadów z naprzeciwka, żeby z tej okazji sprzątnęli zalegające pod ich drzwiami stare szafki kuchenne/ płyty gipsowe/ stare doniczki (niepotrzebne skreślić) nie jest wielkim wyczynem
mzczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:29   #32
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

hehe u mnie nie ma windy :P
a na klatce schodowej jes raczej schludnie
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:48   #33
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Smile Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

znalazłam taką dekorację:
__________________


Edytowane przez CatherineK
Czas edycji: 2006-10-09 o 22:00
CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 08:12   #34
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez CatherineK
znalazłam taką dekorację:
mnie sie to kompletnie nie podoba - restauracji tez nie zamierzam dekorowac w ten sposob.
ale kazdy ma inny gust, a jak wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:53   #35
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

mi też się nie podoba, jak na Dożynkach
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:14   #36
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Ja bym sie wstydziła wyjsc z domu :P
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:36   #37
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez papryczka
ale kazdy ma inny gust, a jak wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje...
-popieram w pełnej rozciągłości
__________________

CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 18:34   #38
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

U mnie w nie ma chyba tracycji strojenia klatek schodowych, to zależy od Pary Młody czy chcą to zrobić.
Ja osobiście nie będę stroiła klatki dlatego, że nawet nikt tego nie zobaczy, a sporo kłopotu przy tym. Mam ałe mieszkanko i do środka wejdą tylko rodzice, kamerzysta i fotograf. Wszyscy goście spotkają się przed Kościołem. A poza tym jakoś mnie takie rzeczy nie pociągają
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:14   #39
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Hej dziewczyny zaczełam się zastanawiać jak ubrać klatkę schodową, mieszkam na 4 pietrze więc niestety narzeczony i goście troche przejdą tą klatką. Myslałam o białych balonach i tiulu może przybiore też obręcze. Aha i mam jeszcez zapytanie do Pań po slubie ktore ubierały klatkę. Kiedy to robiłyście dzień przed ślubem czy ktoś wam ubierał? Mozecie powklejać fotki.
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:19   #40
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: jak ubrać klatkę schodową?

wyszukiwarka to bardzo pomocne urządzenie
łączę
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:36   #41
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

W naszym bloku jest tradycja ,że sąsiedzi ubierają Mlodej Parze klatke ,wiec nie trzeba na to wydawac ani grosza.Wszyscy się skladaja na dekoracje i prezent dla mlodych.
To bardzo ładnie z ich strony
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 14:17   #42
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

W mooich okolicach ustrojona klatka to cos normalnego, standardowego. Kiedys jak mieszkalam w bloku i sasiadka wychodzila za maz, to moja Mama z sasiadkami przystrajala klatke (niespodzianka dla Panny Mlodej). Przy wejsciu do klatki byly baloniki i kwiatki i wstazki takie jak na samochodzie, a na samej klatce byly na scianie naklejone serduszka, a na poreczach powywywijane wstazki. Bardzo ladnie wygladala klatka. przy oakzji porzadnie posprzataly zeby Panna Mloda nie ubrudzila sukni schodzac z 4 pietra bez windy.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:25   #43
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Ja napewno nie bede stroić. Nie chce nikogo urazić ale takie strojenie w miescie w bloku raczej nie pasuje. Na wsi to co innego. Może w innych regionach Polski jest to popularne, w Lublinie się z tym nie spotkałam. Co kraj to obyczaj.
zgadzam się w Gdańsku też o tym nie słyszałam
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:11   #44
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

A ja, gdyby nie ten watek nawet nie pomyslałabym,że można nie przystroić klatki albo domku Mieszkam w bloku i wszyscy w okolicy zawsze maja ozdabiane klatki schodowe... Chyba nie bylo Pary Młodej u nas, która by tego nie robiła... Mnie sie to podoba, chociaz zależy jak i z czego jest zrobione... Ja mam nawet zamówioną firmę, która zajmuje sie dekoracjami sal, kościołów, jak również domów czy klatek w blokach, wiec skoro istnieje taka firma to chyba jets to normalny obyczaj A jesli chodzi o niszczenie dekoracji to chyba zalezy od kultury albo od tego kto robil dekoracje. Jesli nie jest to firma tylko sami Młodzi dekorują, to przeważnie po wyjsciu Młodych dzieci zrywają balony itp i to jest normalne. natomiast jesli chodzi o dekorowanie przy domach to tez w mojej okolicy jest to tradycja. W przeddzien slubu zjezdzaja sie Młodzi, swiadkowie, drużbowie itp dekoruja razem dom i przy okzaji pogadają przy kieliszku
A przy okazji takie dekorowanie to znak dla sąsiadów: jakies zyczenia dla Młodych, brama. Moim zdaniem jest to bardzo miłe.
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:47   #45
miliwita
Przyczajenie
 
Avatar miliwita
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 2
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Myślę,ze co za dużo,to nie zdrowo. Na wspólnej klatce schodowej nie robiłabym tego. Może się komuś nie podobać i będzie miał rację. Mieszkają zwykle na jednej klatce różni ludzie, starzy,młodzi, weseli,zrzędy, tolerancyjni, dziwacy........ no i masz kłopot. Chyba,że zna wszystkich i jest z nimi w dobrych stosunkach.
__________________
miliwita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:19   #46
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

U mnie też ludzię stroją klatki schodowe, ale ja na 100% tego nie zrobię z prostego powodu, że mi się to zwyczajnie nie podoba. Mieszkam z rodzicami w stosunkowo "młodym" bloku. Mamy ładną klatkę schodową, która dodatkowo była odnawiana w poprzednim miesiącu więc wygląda super i nic jej więcej nie potrzeba. Zresztą nawet gdyby nie była odnawiana to i tak nic bym z nią nie robiła. Ale to rzecz gustu każdy myśli inaczej.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:38   #47
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

nie, nie i jeszcze raz nie. Tak samo jak tłum gości przed domem i orkiestra. Jak dla mnie to obciach
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:42   #48
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Jeśli klatki schodowej nie stroją sąsiedzi to raczej sensu nie ma.Wyobrazcie sobie stroic klatke od czwartego pietra! szkoda czasu i pieniędzy a przed ślubem jak wiadomo każdy grosz sie liczy.Lepiej ładnie ustroić ew. kościoł i sale niż wydawać niepotrzebnie pieniądze i marnować czas
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 12:37   #49
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
nie, nie i jeszcze raz nie. Tak samo jak tłum gości przed domem i orkiestra. Jak dla mnie to obciach

chyba jesteś moją bratnią duszą
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 13:13   #50
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
chyba jesteś moją bratnią duszą
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:40   #51
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Jeśli klatki schodowej nie stroją sąsiedzi to raczej sensu nie ma.Wyobrazcie sobie stroic klatke od czwartego pietra! szkoda czasu i pieniędzy a przed ślubem jak wiadomo każdy grosz sie liczy.Lepiej ładnie ustroić ew. kościoł i sale niż wydawać niepotrzebnie pieniądze i marnować czas
Czy ja wiem... To zalezy od tego jakjest w regionie przyjete
U mnie na przyklad wszyscy dekoruja przed slubem klatki niewazne czy to parter, pierwsze czy czwarte pietro
Sasiedzi pomagaja? Hmm raczej znajomi Panna Mloda oczywiscie tez I po udekorowaniu klatki schodowej jest u nas tzw 'brama' no i sie pije pierwsza weselna wodeczke
Ja natomiast chce bardzo skromnie - troche zieleniny, troche balonow (wkolorach mojej wiazanki i reszty dekoracji) i ladny napis witajacy Pare Mloda
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 15:26   #52
sylwia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Bardzo ciekawie wyglada porecz np. owinieta tiulem lub innym materialem np z polyskiem i gdzieniegdzie poprzyczepiane kwiatki

pozdrawiam
sylwia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:13   #53
ulka_j
Raczkowanie
 
Avatar ulka_j
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 69
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Ja przed wejściem do klatki schodowej, nad bramą zawieszam napis "serdecznie witamy gości weselnych" i jakąś gałązke przyczepiam z balonikami, a na korytarzu pare baloników tylko, mieszkam na pierwszym piętrze więc dużo tego nie bedzie Stroje też balkon bo mój narzeczony mieszka dwa bloki za mną i będą szli pod moim balkonem więc wypada żeby było ładnie, a poza tym niech ludzie wiedzą gdzie jest weselicho dla mnie to żaden wstyd, raczej powód do dumy
ulka_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:14   #54
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez ulka_j Pokaż wiadomość
Ja przed wejściem do klatki schodowej, nad bramą zawieszam napis "serdecznie witamy gości weselnych" i jakąś gałązke przyczepiam z balonikami, a na korytarzu pare baloników tylko, mieszkam na pierwszym piętrze więc dużo tego nie bedzie
a wesele w domu robisz? skoro powitanie gości weselnych na klatce schodowej?

Cytat:
Napisane przez ulka_j Pokaż wiadomość
Stroje też balkon bo mój narzeczony mieszka dwa bloki za mną i będą szli pod moim balkonem więc wypada żeby było ładnie, a poza tym niech ludzie wiedzą gdzie jest weselicho dla mnie to żaden wstyd, raczej powód do dumy
no faktycznie... na pewno to wszystkich interesuje...
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 20:04   #55
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

i ja przyłączam sie do mniejszości na TAK . Od dzieciństwa byłam na niejednym weselu i ZAWSZE dom bądź blok panny młodej był udekorowany. Nie spotkałam się z tym w wieżowcach, ale tak jak na moim osiedlu, gdzie bloki mają po 4 piętra nikt nikogo za to nie wyśmiewa . Jeżeli relacje z sąsiadami są dobre to na pewno nie mają pretensji o to, że przy wejściu widzą 4 balony i parę kwiatów. Mój TŻ jest z Łodzi, więc jego goście przyjadą bezpośrednio do domu moich rodziców i myślę, że łatwiej będzie im znaleźć klatkę.

Nie uważam tego zwyczaju za kiczowaty. Tak samo jak na weselach, w kościołach można spotkać wiele różniących sie obyczajów tak i przed weselem może być różnie . Gdyby wszyscy mieli jednakowe gusta, a wszystko wyglądałoby tak samo to śluby i wesela nie miałyby swojego uroku i magii
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 13:55   #56
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Już zakładając sukienkę ślubną można zrobić "widowisko" wśród sąsiadów. Dla mnie ślub nie jest, żadną ujmą i jeśli ktoś chce popatrzeć to proszę bardzo. Nie trzeba nie wiadomo jak stroić ale zaakcentować, wszak to jest wydarzenie w życiu rodziny... I ma być ładnie... A ŁADNIE dla każdego znaczy co innego
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:49   #57
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

zdarzają się w blokach lekkie ustrajanie.
dwa lata temu w bloku u moich rodziców było wesele. pan młody z gośćmi i orkiestrą przyjechał pod blok. te wszystkie przyśpiewki itd... pani młoda z 4 piętra schodziła do pana mlodego żeby przywitać rodzinę. potem ci wszyscy próbowali się upchnąć w domu (a i tak większość stała na klatce schodowej) na błogosławieństwo. tłum ludzi w oknach, co piętro to brama.... dziewczyna miała niezadowolonę minę, jej rodzina chyba też....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:06   #58
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

chyba jednak nie jest to czesto praktykowane, przynajmniej w większych miastach. Robienie widowiska jest - jak dla mnie - nie do zaakceptowania.
My umówilismy się z goścmi w kościele - u mnie w domu byli tylko rodzice i rodzeństwo. Żadnych orkiestr i przyśpiewek (omg!), sądzę, że sąsiedzi nie wiedzieli nawet o tej okazji.
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 19:41   #59
krystalizacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Jeśli dekorować klatki schodowe to ewentualnie delikatne wstążeczki i po 3 balony na sąsiadujących półpiętrach. Jeśli mieszkasz w dużym blokowcu, można ograniczyć się do udekorowania własnego pietra w ten sposób lub samych drzwi. Nie ma co przesadzać- wymienione przeze mnie dekoracje są praktyczne- nie trzeba się martwić jeśli jakieś dzieci je zniszczą. Nie są też przesadą, raczej miłym podkreśleniem uroczystości tego dnia.
krystalizacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 22:08   #60
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Ustrojone klatki schodowe?? Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez potoczanka Pokaż wiadomość
i ja przyłączam sie do mniejszości na TAK . Od dzieciństwa byłam na niejednym weselu i ZAWSZE dom bądź blok panny młodej był udekorowany. Nie spotkałam się z tym w wieżowcach, ale tak jak na moim osiedlu, gdzie bloki mają po 4 piętra nikt nikogo za to nie wyśmiewa . Jeżeli relacje z sąsiadami są dobre to na pewno nie mają pretensji o to, że przy wejściu widzą 4 balony i parę kwiatów. Mój TŻ jest z Łodzi, więc jego goście przyjadą bezpośrednio do domu moich rodziców i myślę, że łatwiej będzie im znaleźć klatkę.

Nie uważam tego zwyczaju za kiczowaty. Tak samo jak na weselach, w kościołach można spotkać wiele różniących sie obyczajów tak i przed weselem może być różnie . Gdyby wszyscy mieli jednakowe gusta, a wszystko wyglądałoby tak samo to śluby i wesela nie miałyby swojego uroku i magii

zgadzam sie i tez jestem na TAK !!!
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.