filmik z pleneru? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 22:15   #31
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: filmik z pleneru?

stroje kąpielowe odpadają na 100%!!! Musiałabym mieć figurę modelki, a do tej dużooooo mi brakuje
pierwszą moją myślą też była jakaś zwiewna sukienka... ale jest jeszcze sporo czasu i mogę mieć sto tysięcy innych pomysłów
sesje podczas innych pór roku wg mnie są bardzo ciekawe: różny krajobraz, inne kolory no i zmieniająca się przyszła para młoda...
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 07:10   #32
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: filmik z pleneru?

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
stroje kąpielowe odpadają na 100%!!! Musiałabym mieć figurę modelki, a do tej dużooooo mi brakuje
pierwszą moją myślą też była jakaś zwiewna sukienka... ale jest jeszcze sporo czasu i mogę mieć sto tysięcy innych pomysłów
sesje podczas innych pór roku wg mnie są bardzo ciekawe: różny krajobraz, inne kolory no i zmieniająca się przyszła para młoda...
Szkoda że nasza decyzja o ślubie wyszła w październiku 2007r a w połowie stycznia 2008 już byłam mężatką Objeło to tylko jedną porę roku
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 10:01   #33
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: filmik z pleneru?

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
Szkoda że nasza decyzja o ślubie wyszła w październiku 2007r a w połowie stycznia 2008 już byłam mężatką Objeło to tylko jedną porę roku
WOW I załatwiliście wszystko w ciągu 2,5 miesiąca?? Pewnie dlatego Wam się udało, że w styczniu nie ma aż tyle ślubów co w okresie wakacyjnym. My salę na sierpień 2008 zamawialiśmy pod koniec 2006 r. Zaznaczę, że nie jest to duże miasto, takie miasteczko powiatowe. Z jednej stronie fajnie tak, wszystko szybko się załatwia i czas szybko leci, a nie tak jak u mnie Czekać 2 lata to trochę długoooo
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:34   #34
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: filmik z pleneru?

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
WOW I załatwiliście wszystko w ciągu 2,5 miesiąca?? Pewnie dlatego Wam się udało, że w styczniu nie ma aż tyle ślubów co w okresie wakacyjnym. My salę na sierpień 2008 zamawialiśmy pod koniec 2006 r. Zaznaczę, że nie jest to duże miasto, takie miasteczko powiatowe. Z jednej stronie fajnie tak, wszystko szybko się załatwia i czas szybko leci, a nie tak jak u mnie Czekać 2 lata to trochę długoooo
W przeciagu 3,5 miesiąca Ale racja to że nie jest to termin typowo ślubny wszystko było łatwiej i bez kolejek dostępne Z salą mieliśmy po prostu szczęście bo prawda jest taka że styczeń na 2009 ( i reszta roku )już były zajęty.

dzasta takie szybkie załatwianie ma swoje plusy i minusy. Plus jest taki że nie miałam czasu na zamrtwianie się błachostkami typu: figurka na tort. Ale same przygotowania są takie emocjonujace że teraz Ci trochę zazdroszczę
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 06:24   #35
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: filmik z pleneru?

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
Szkoda że nasza decyzja o ślubie wyszła w październiku 2007r a w połowie stycznia 2008 już byłam mężatką Objeło to tylko jedną porę roku

he he podziwiam, podziwiam. Nawet jeżeli zima to mało chodliwy okres naśluby to trzeba dużo determinacji, żeby tak szybko to wszystko załatwić.

Nasi znajomi poznali się we wrześniu, zaczęli być ze sobą oficjalnie od lutego, w marcu zaręczyny a w czercu już wzięli ślub ! Trzeba mieć czasami szczęście żeby wszystko zgrać i znaleźć wolne terminy .

Ale wracając do tematu filmu z pleneru to ogladałam go niejeden raz i za każdym razem budzi we mnie zdumienie. Kompletnie nie nudzi... Zasatanawiałam się jak to u mnie połączyć. Chcę mieć tylko fotografa, ale wymyśliłam sobie że zdjęcia odbędą się przed mszą, kiedy będziemy wypoczęci, piękni itp
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 07:31   #36
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: filmik z pleneru?

Cytat:
Napisane przez potoczanka Pokaż wiadomość
he he podziwiam, podziwiam. Nawet jeżeli zima to mało chodliwy okres naśluby to trzeba dużo determinacji, żeby tak szybko to wszystko załatwić.

Nasi znajomi poznali się we wrześniu, zaczęli być ze sobą oficjalnie od lutego, w marcu zaręczyny a w czercu już wzięli ślub ! Trzeba mieć czasami szczęście żeby wszystko zgrać i znaleźć wolne terminy .

Ale wracając do tematu filmu z pleneru to ogladałam go niejeden raz i za każdym razem budzi we mnie zdumienie. Kompletnie nie nudzi... Zasatanawiałam się jak to u mnie połączyć. Chcę mieć tylko fotografa, ale wymyśliłam sobie że zdjęcia odbędą się przed mszą, kiedy będziemy wypoczęci, piękni itp
My ze mężem znamy się 7 lat decyzja o ślubie była spontaniczna ale przemyślana.

Jeśli chodzi o Twoje zdjęcia w plenerze to odradzam termin przed kościołem...piękni na pewno będziecie..wypoczęci też ale przeważał będzie stres a on potrafi wszystko popsuć. Poza tym będziesz się obawiać czy zdążycie ze zdjęciami do mszy, czy sukienka się nigdzie nie ubrudzi ( nie usiądziesz na trawce, nie oprzesz się o drzewo ). Dobra sesja zabiera kilka godzin. Nie wiem na którą godzinę masz ślub ale wierz mi że dość jest gonitwy w ten sobotni ranek i przedpołudnie - ja sobie nie wyobrażam jakby tyo było gdybyśmy jeszcze na zdjęcia mieli pędzieć

Jeśli zależy Ci na ciekawych zdjęciach plenerowych to polecam termin po ślubie i weselu. Wtedy jest czas, luz i można szaleć Ale to też zależy od fotografa bo jeśli on ma w zamyśle cyknąć kilka fotek jak pzechadzacie się po parku to opcja urwania się w trakcie przyjęcia będzie też dobra.

Prezentowany filmik tak bardzo nam się podoba bo jest pełen luzu i szaleństwa. Mało kto zwraca uwagę na to że panna młoda nie ma fryzury i makijażu.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 15:46   #37
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: filmik z pleneru?

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
Ale to też zależy od fotografa bo jeśli on ma w zamyśle cyknąć kilka fotek jak pzechadzacie się po parku to opcja urwania się w trakcie przyjęcia będzie też dobra.
Oj chyba bym zatłukła ! ! ! Nie po to rezygnuję z kamerzysty na ślubie żeby zdjęcia mieć parku . Zastanawiałam się czy da sie połączyć np tylko i włącznie video plener, ze zdjęciami jako pokaz slajdów...Ciekawa jestem czy znalazłabym kogoś takiego kto podejmie się takiego wyzwania no i za jaką cenę . Zdjęcia z takich kąpieli też wyjdą na pewno przepięknie. Kilka fotek z parku a reszta na żywioł. Mój TŻ z rezerwą podchodzi do tych moich pomysłów ale nie chciałabym czegoś standardowego, ale coś z pomysłem

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
Prezentowany filmik tak bardzo nam się podoba bo jest pełen luzu i szaleństwa. Mało kto zwraca uwagę na to że panna młoda nie ma fryzury i makijażu.
Zauważyłam rzeczywiście nie trzeba się znowu malować, czesać itp, właśnie to w tym filmie jest fajne. Panna młoda nie ma włosów związanych w kok itp. Wtedy to straciłoby swój urok, ten wiatr we włosach ... mm... odpływam hehe No i ... dużo daje naturalne zachowanie, a ja nie wiem czy my będziemy zdolni do luźnego zachowania ... Nie lubię kamer a zdjęcia wolę robić niż pozować, dlatego to też jest argument do przemyślenia
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 15:53   #38
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: filmik z pleneru?

potoczanko z całą pewnością da sie połączyć film i zdjęcia w pokaz slajdów najlepiej by było aby kamerzysta i fotograf pochodzili razem współpracowali
Ja też wolę robić fotki ale ślub ma się raz w życiu pozatym na zdjęciach ślubnych zawsze pięknie się wygląda - uwierz mi
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:08   #39
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: filmik z pleneru?

chyba masz rację ... Zresztą, t wszystko robimy dla siebie, po to aby czuć się wspaniale i wyjątkowo. Mój narzeczony na początku nie potrafił zrozumieć tego, że chcę sporawe wesele, pragnę bawić się w tym dniu ze wszystkimi bliskimi. Chyba z biegiem czasu zrozumiał, że to jednak jest ważne i właśnie dla tych chwil warto czekać i robić wszystko aby do nich dążyć
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.