Panny Młode 2009 cz.II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 12:19   #4231
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

zakochalam sie w tej piosence
http://pl.youtube.com/watch?v=Om5QiT...eature=related

moze ja zrobię jako podklad chociaz nie do konca o to mi chodzilo no a mysle teraz tez ze moze tak na 1 taniec by to dac Ale nie wiem czy orkiestra nam to zaspiewa bo jak nie to wole z magnetofonu niz w kiepskim wykonaniu
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:51   #4232
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
wszedzie o jedzeniu pisza ehhhhh niedobre jak nie schudne, to bede wygladac jakbym nadal w ciazy byla
tez mam ochote na jakies restauracyjne frykasy.kuchnia indyjska za mna chodzi od tygodnia.
gratuluje 4 rocznicy
dziekuje

ja odchudzanie niby zaczelam ale cos mi nie wychodzi wlasnie przez tz bo ciagle gdzies mnie zaprasza a tu na kolacje a tu na lody ojjj
ale dzis siedze w domu...zjadlam sniadanko i postaram sie juz nic nie jesc....musze sie oczyscic z toksyn i zaczac odchudzanie i to pozadne !


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mnie też nie było ale już jestem






a ja kocham ta piosenke
http://pl.youtube.com/watch?v=nn8zST...eature=related


jest przesliczna
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:02   #4233
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
dziekuje

ja odchudzanie niby zaczelam ale cos mi nie wychodzi wlasnie przez tz bo ciagle gdzies mnie zaprasza a tu na kolacje a tu na lody ojjj
ale dzis siedze w domu...zjadlam sniadanko i postaram sie juz nic nie jesc....musze sie oczyscic z toksyn i zaczac odchudzanie i to pozadne !









a ja kocham ta piosenke
http://pl.youtube.com/watch?v=nn8zST...eature=related
Też chciałam zaczął odchudzanie, ale nie mam kiedy zacząć, tu grill tu jakieś urodziny i trudno się oprzeć ehh
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:05   #4234
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też chciałam zaczął odchudzanie, ale nie mam kiedy zacząć, tu grill tu jakieś urodziny i trudno się oprzeć ehh
tak samo jak u mnie...
dawajcie panny mlode 2009 co chca sie odchudzac razem wszystkie zaczniemy i bedziemy sie wspierac :P
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:21   #4235
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
tak samo jak u mnie...
dawajcie panny mlode 2009 co chca sie odchudzac razem wszystkie zaczniemy i bedziemy sie wspierac :P
Ale to powinno być zdrowe odchudzanie. Strippi, śniadanie to za mało. Możemy, możemy, ale może po długim weekendzie hehe
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:48   #4236
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Ale to powinno być zdrowe odchudzanie. Strippi, śniadanie to za mało. Możemy, możemy, ale może po długim weekendzie hehe
no wiem wiem
ale zeby sie oczyscic trzeba pic tylko przez kilka dni hehe wiec ja musze bo inaczej slabo mi pojdzie odchudzanie...w poniedzialek moze zaczynamy co?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:57   #4237
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no wiem wiem
ale zeby sie oczyscic trzeba pic tylko przez kilka dni hehe wiec ja musze bo inaczej slabo mi pojdzie odchudzanie...w poniedzialek moze zaczynamy co?
No od poniedziałku to jeszcze nie obiecam, bo to jest też uzależnione od pewnej okazji, ale już w tym tygodniu na pewno
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 14:03   #4238
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
No od poniedziałku to jeszcze nie obiecam, bo to jest też uzależnione od pewnej okazji, ale już w tym tygodniu na pewno
no to super
ja sie bede przygotowywac
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:23   #4239
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Strippi a co to za piosenka i jaki wykonawca?? bo mi cos ten link co podalas nie chce dzialac nie wiem dlaczego a chetnie bym posluchala

Jesli chodzi o odchudzanie to ja tez jestem chetna do wspolnej diety Aczkolwiek ja jestem maniakiem slodyczy wiec nie wiem jak mi to pojdzie

A wiecie co mi sie jeszcze przytrafilo?? Kuzde od 2 dni jest mi strasznie slodko normalnie jakbym caly czas miala w ustach kostke cukru ;/ jem same kwasne rzeczy, pije gorzka herbate (i czuje jakby byla poslodzona ), co chwile myje zeby, nie jem slodyczy bo nie moge na nie patrzec bo tak mi slodko!! To mi sie stalo tak nagle i nigdy czegos takiego nie mialam wiecie moze co to moze byc i jak sie tego pozbyc?? bo juz mnie to denerwuje
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:24   #4240
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no to super
ja sie bede przygotowywac
Najpierw muszę sobie zrobić zupę kapuścianą, bo chcę na niej robić tą dietę. No i muszę się wreszcie zmusić do biegania z TŻ, albo chociaż długich spacerów, bo to bardziej prawdopodobne.

Mieliśmy iść na grilla z TŻ i jego rodzicami, ale ciulowa pogoda u mnie, niedawno padał słaby deszcz:/
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:49   #4241
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Chętnie zmobilizuję się do diety, bo zamiary są, ale wskazówka na wadze wskazuje coraz więcej. Na siłownie brakuje mi czasu .. a może to tylko taka wymówka ?
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 14:57   #4242
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Strippi a co to za piosenka i jaki wykonawca?? bo mi cos ten link co podalas nie chce dzialac nie wiem dlaczego a chetnie bym posluchala

Jesli chodzi o odchudzanie to ja tez jestem chetna do wspolnej diety Aczkolwiek ja jestem maniakiem slodyczy wiec nie wiem jak mi to pojdzie

A wiecie co mi sie jeszcze przytrafilo?? Kuzde od 2 dni jest mi strasznie slodko normalnie jakbym caly czas miala w ustach kostke cukru ;/ jem same kwasne rzeczy, pije gorzka herbate (i czuje jakby byla poslodzona ), co chwile myje zeby, nie jem slodyczy bo nie moge na nie patrzec bo tak mi slodko!! To mi sie stalo tak nagle i nigdy czegos takiego nie mialam wiecie moze co to moze byc i jak sie tego pozbyc?? bo juz mnie to denerwuje
Też jestem maniaczką słodyczy, ale od tygodnia biorę chrom i wit. B3, jako suplement diety oczywiście:P na razie nie mam napadów na słodkości, ale sama nie wiem czy to zasługa chromu, czy tak jakoś. Musiałam coś z tym zrobić. Wiem, że od tego nie schudnę, ale postanowiłam spróbować

A z tym uczuciem słodkości w ustach to dziwna sprawa...
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:01   #4243
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

czesc kobietki
ja juz zaczelam odchudzanie jakis czas temu ale nie jakies makabryczne diety taka mam swoja mala dietke nio jakos ekspresowo to nie idzie ale juz troszke spadlo byle do slubuchociaz pierwszy- cywilny juz zapasem hehe
ale dzisiaj mam grillika Tz mi robi na moje malutkie jutrzejsze swieto hehe
wiec pewnie cos podjem ale postaram sie nie duzo
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:02   #4244
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dziekuje nie martwcie sie spotkaniami.. a nawet jesli rodzice tz niezapraszaja moze poprostu sie boja... moi tez czekali dlugo na re wizyte u rodzicow tz ale to dlatego ze umowic 6 odob na 1 termin wcale niejest latwo...

a tu pare fotek z egiptu

Załącznik 1458336

Załącznik 1458337

Załącznik 1458338

Załącznik 1458339

Załącznik 1458340
Martuś, piękne zdjęcia! Cudnie razem wyglądacie. Najbardziej mi się podoba zdjęcie, jak "dotykasz" palcem piramidy

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Martucha, zdjęcia świetne, aż mi się zachciało takich wakacji!! No też zauważyłam, że 2 osobne łóżka, ale lipa, z jednego pewnie nie korzystaliście:P

Ja dzisiaj idę do TŻ, jego mama ma urodziny, zrobiłam dla niej tort i baileys'a
Jeeezuuu, jaki tort! Jeśli smakował tak samo, jak wyglądał, to ogromnie zazdroszczę uczty

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ech kobitki a ja dzis mialam scysje ze swoim TŻ .... poszło o prace....bo odkilku miesięcy szukam i znaleźć nie mogę no i zadzwonili do mnie z takiej nowej dyskoteki zebym przyszla na dzien probny..... no i sie zaczelo, ze on wie jak to jest w dyskotekach, jak to zaczepiaja itd..... Mnie tez nie bawi cala ta sytuacja z praca w dyskotece, ale pomyslalam, ze poki nie mam nic dobre i to.... Ale jak mamy sie kłócić ciągle o to to nie wiem.....
I teraz nie wiem...isc...nie isc.....? juz sama zgłupialam i nie wiem.....
Może i dobrze, że nie wzięłaś tej pracy... Pomyśl tylko: jakieś głupie docinku podpitych gagatków, późne powroty do domu, zszargane nerwy mamy itd. Jestem pewna, że znajdziesz za niedługo coś dla siebie. Jeśli zależy Ci na kelnerce, to może lepiej jakaś kawiarenka, czy restauracja otwarta w dzień.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
hej dziewczynki.podczytuje Was sobie,ale siedze po cichu,moze czas to zmienic
w skrocie : slub bierzemy 13.06.09,mamy juz 7 miesiecznego synka i od 1,5 roku mieszkamy razem.miedzy innymi dlatego siedze cicho, bo mam zupelnie inne problemy i podejscie do sprawy niz Wy.

pozdrawiam serdecznie Wszystkie Panny Mlode
Witaj Synek prześliczny

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
mam pytanko. czy ktoras z Was idzie w innej niz biala sukni i ma moze zdjecia. szukam czegos "innego" pewnie jak kazda z nas

jak mnie juz przywitalyscie, to obiecuje byc "aktywna"
Ja chyba pójdę w jakiejś sukience koloru ecru... No, ale jeszcze nie mam upatrzonego jakiegoś konkretnego wzoru. Nawet nie wiem czy mi w takim kolorze będzie pasowało

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Ale się cieszę, bo właśnie wygrałam aukcję na 3 sukienki na allegro. To była moja pierwsza licytacja i do ostatniej minuty ścigałam się o nie z innymi Ciekawe czy będą dobre:P
Śliczne sukienki i wspaniała okazja.



Rzadko tu jestem, bo całe dni i noce spędzam teraz z TŻem Wczoraj pierwszy raz w życiu kosiłam trawę prawdziwą kosiarką Złapałam bakcyla. Tylko babcia TŻa mnie żałowała ("Dziecko, to za ciężkie dla Ciebie..."). TŻ nie mógł się nadziwić, że tak mi się to podoba
Dzisiaj mam spotkanko klasowe z liceum, a potem znowu do TŻa. Jutro z rana jedziemy gdzieś na jednodniową wycieczkę Mam nadzieję, że pogoda dopisze...

Zottel, jak to jest być żoną?
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:03   #4245
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

czesc dziewczynki jak tam weeken majowy mija?? u mnie nudno moj wczoraj byl w pracy i sie nudzilam a dzisiaj wrocil i spi i dalej sie nudze dopiero dzisiaj pryjezdzaq moja kuzynka z mezem to moze juz nie bede sie nudzic
maatra witaj z nami a synek boski normalnie sie zakochalam w jego mince jest slodziutki i nie dziwie sie ze to mezczyzna twojego zycia

strippi niepogratulowalam ci 4 rocznicy jak ty to wytrzymalas nie no zartuje gratulacje ale slyszalam ze twoj tz winko kupil ......................... to pewnie bylo baaaaaaaaaardzo romantycznie zazdroszcze buziaki
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:05   #4246
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też jestem maniaczką słodyczy, ale od tygodnia biorę chrom i wit. B3, jako suplement diety oczywiście:P na razie nie mam napadów na słodkości, ale sama nie wiem czy to zasługa chromu, czy tak jakoś. Musiałam coś z tym zrobić. Wiem, że od tego nie schudnę, ale postanowiłam spróbować

A z tym uczuciem słodkości w ustach to dziwna sprawa...
hmm mi by wlasciwie wystarczylo zrezygnowac ze slodyczy i mysle ze bym schudla wtedy bo tak to jem duzo niepotrzebnych kalorii i w sumie nie tyje ale tez nie chudne, takze jakbym sie odzywiala tak jak teraz tylko ograniczyla te slodycze to bym troche schudla ja tam duzo nie chce - tak z 5 kg by starczylo heheh No a co do ograniczenia slodyczy to ja juz ograniczylam bo od 2 dni nie moge patrzyc na slodycze, a zebym jeszcze dzien wczesniej sie jakos przezarla slodyczami to tez nic takiego sobie nie przypominam Wypilam juz hektolitry gorzkiej herbaty a ona smakuje jak slodka a ja nie przepadam za slodka herbata no i nie wiem co mam z tym zrobic jak mnie tak bedzie jeszcze trzymalo to chyba pojde do lekarza

Rybulka Bo koszenie trawy to sama przyjemnosc hehehe ja tez zawsze lubilam, tyle ze kosilam albo na dzialce albo u dziadka w ogrodku Pewnie jakbym miala swoj ogrod i robilabym to z przymusu "bo trzeba" a nie "bo mi sie chce" to bym juz nie lubiala heheh

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Now we are free - enya do filmu gladiator

kochana ja jem tyle slodyczy ze to szok...
wczoraj rafaello cale opakowanie.. lody ..czekolada. hehe i co pobijesz mnie ??
No juz sluchalam Wczesniej cos mi youtube nie dzialal, a myslalam ze to wina linka, a potem sie okazalo ze ogolnie mi nie dziala Piosenka fajna, tyle ze ja chcialam cos takiego wesolego o milosci do prezentacji dla Tż, a to mi się średnio nadaje

A co do slodyczy to pobic moze nie ale powiedzmy ze czesto gesto dorownuje heheh

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
dla mnie movie maker jest łatwiejszy od power pointa wrzuca sie piosenkę i dodając zdjęcia od razu widać ile nam jeszcze czasu zostało, do każdego zdjęcia można jakieś efekty dodawać i różne przejścia
Annfas mam takie pytanie techniczne co do tego programu bo juz obadalam jak dziala i faktycznie latwiejszy od power pointa tylko nie wiem czemu jak wrzucam fotki i potem to odtwarzam to niektore sa jakies takie rozmazane?? tez Ci się tak czasem dzieje? wiesz moze czy tam sa jakies ustawienia ze te fotki mozna wyostrzyc czy cos w tym stylu?? Bo to na pewno nie wina zdjec bo jak sie je normalnie oglada to nie sa rozmazane, poza tym byly robione dobrej jakosci aparatem, wiec nie powinny sie dziac takie rzeczy, a te fotki co mamy z calkiem bliska to sa ok, a jak juz stoimy troszke dalej to od razu rozmazane ;/

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-04 o 00:04 Powód: post pod postem/ proszę edytować posty w celu uzupełniania treści a także korzystać z funkcji multicytowania
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:13   #4247
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Rybulka Bo koszenie trawy to sama przyjemnosc hehehe ja tez zawsze lubilam, tyle ze kosilam albo na dzialce albo u dziadka w ogrodku Pewnie jakbym miala swoj ogrod i robilabym to z przymusu "bo trzeba" a nie "bo mi sie chce" to bym juz nie lubiala heheh
Ze mną pewnie by też tak było, więc nie wiem jak będzie z lubieniem koszenia trawy po ślubie. Poza tym, to TŻ też to lubi, więc żeśmy się wczoraj śmiali, że na starość będziemy się wykłócać o kosiarkę.

EDIT:
A tak kompletnie poza tematem: w poniedziałek składam papiery na studia podyplomowe z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej Także do przyszłorocznej obrony magistra będę ciągnęła 2 kierunki
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:26   #4248
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Ze mną pewnie by też tak było, więc nie wiem jak będzie z lubieniem koszenia trawy po ślubie. Poza tym, to TŻ też to lubi, więc żeśmy się wczoraj śmiali, że na starość będziemy się wykłócać o kosiarkę.

EDIT:
A tak kompletnie poza tematem: w poniedziałek składam papiery na studia podyplomowe z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej Także do przyszłorocznej obrony magistra będę ciągnęła 2 kierunki
heheh musicie sobie sprawic duuuuzy ogrod to moze nie bedzie tak zle i dla kazdego starczy trawy do koszenia poza tym trawa szybko rosnie to mozecie ustalic "dyzury" hehe no a jak byscie faktycznie nie mogli sie pogodzic kto, co i kiedy kosi, to popytajcie sasiadow pewnie ktorys bedzie chetny

No a ja ostatnio z racji pisania magistra to chodze po bibliotekach duzo i tez ostatnio sobie myslalam ze to taka fajna praca siedza se te babki caly dzien, *******y pociskaja, skasuja pare ksiazek - zyc nie umierac tylko Tż by musial duuuuzo zarabiac, bo wyplata takiej bibliotekarki to chyba niezbyt wielka nooo ale praca by mi chyba odpowiadala

eee tam gdzie te gwiazdki to nie mialo byc zadnego brzydkiego wyrazu wiec nie wiem czemu sie tak zrobilo no ale chodzilo o głupoty
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:30   #4249
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
zakochalam sie w tej piosence
http://pl.youtube.com/watch?v=Om5QiT...eature=related

moze ja zrobię jako podklad chociaz nie do konca o to mi chodzilo no a mysle teraz tez ze moze tak na 1 taniec by to dac Ale nie wiem czy orkiestra nam to zaspiewa bo jak nie to wole z magnetofonu niz w kiepskim wykonaniu
bardzo fajny TEKST piosenki, ryzykowalabym z orkiestra

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
dziekuje

ja odchudzanie niby zaczelam ale cos mi nie wychodzi wlasnie przez tz bo ciagle gdzies mnie zaprasza a tu na kolacje a tu na lody ojjj
ale dzis siedze w domu...zjadlam sniadanko i postaram sie juz nic nie jesc....musze sie oczyscic z toksyn i zaczac odchudzanie i to pozadne !


a ja kocham ta piosenke
http://pl.youtube.com/watch?v=nn8zST...eature=related


jest przesliczna
MI tez Tz wszystko psuje.dzis zrobil mi niespodzianke i utrwal sie z pracy,zeby kupic mi angielskie sniadanko.dodam,ze kawiarnia jest pod naszym mieszkaniem nie bede pisac z czego sklada sie takie sniadanie, bo w polsce,moglby to byc wypasny obiad.
Piosenka super.nawet mala jej czesc znajduje sie na plycie z muzyka "man on fire" a to dla mnie czynia ja jeszcze piekniejsza
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
tak samo jak u mnie...
dawajcie panny mlode 2009 co chca sie odchudzac razem wszystkie zaczniemy i bedziemy sie wspierac :P
heheh na kazdy watkek na ktory zagladam dolaczam do grona odchudzajacych za niedlugo to bedzie moj znak rozpoznawczy

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
A wiecie co mi sie jeszcze przytrafilo?? Kuzde od 2 dni jest mi strasznie slodko normalnie jakbym caly czas miala w ustach kostke cukru ;/ jem same kwasne rzeczy, pije gorzka herbate (i czuje jakby byla poslodzona ), co chwile myje zeby, nie jem slodyczy bo nie moge na nie patrzec bo tak mi slodko!! To mi sie stalo tak nagle i nigdy czegos takiego nie mialam wiecie moze co to moze byc i jak sie tego pozbyc?? bo juz mnie to denerwuje
hihihhi moze ciaza

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
No i muszę się wreszcie zmusić do biegania z TŻ, albo chociaż długich spacerów, bo to bardziej prawdopodobne.
bieganie to super sprawa.wszystkim to polecam, bo waga niesamowice leci w dol,a cale cialo robi sie bardziej zbite.musze znow zaczac sie ruszac ehhhh

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też jestem maniaczką słodyczy, ale od tygodnia biorę chrom i wit. B3, jako suplement diety oczywiście:P na razie nie mam napadów na słodkości, ale sama nie wiem czy to zasługa chromu, czy tak jakoś. Musiałam coś z tym zrobić. Wiem, że od tego nie schudnę, ale postanowiłam spróbować

A z tym uczuciem słodkości w ustach to dziwna sprawa...
BIO CLA sprawia,ze po 3 tyg nie masz wcale ochoty na slodycze. przyznam sie ,ze nawet dziwnie sie z tym czuje,jak nie ja

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Witaj Synek prześliczny



Ja chyba pójdę w jakiejś sukience koloru ecru... No, ale jeszcze nie mam upatrzonego jakiegoś konkretnego wzoru. Nawet nie wiem czy mi w takim kolorze będzie pasowało
dziekujemy
ten kolor chyba wszystkim pasuje (mam nadzieje)

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
maatra witaj z nami a synek boski normalnie sie zakochalam w jego mince jest slodziutki i nie dziwie sie ze to mezczyzna twojego zycia
tak mezczyna mojego zycia,ale woli tate niz mame

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Bo koszenie trawy to sama przyjemnosc hehehe
tata zawsze mi placil za koszenie trawy a ja z przyje,mnoscia wbijalam sie w bikini i paradowalam z kosiara.efekt opalenizy zniewalajacy

************************* ************************* *******************
My w trakcie przeprowadzki.Tz pojechal zawiesc pierwsza ture. ja do niczego sie nie przydaje, bo ktos musi z Simula zostac.dobrze,ze mi chociaz kompa zostawil
ide popsocic z moim maluszkiem,bo nawet zabawki mu tatus juz spakowal.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 15:46   #4250
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
tak mezczyna mojego zycia,ale woli tate niz mame


tata zawsze mi placil za koszenie trawy a ja z przyje,mnoscia wbijalam sie w bikini i paradowalam z kosiara.efekt opalenizy zniewalajacy

************************* ************************* *******************
My w trakcie przeprowadzki.Tz pojechal zawiesc pierwsza ture. ja do niczego sie nie przydaje, bo ktos musi z Simula zostac.dobrze,ze mi chociaz kompa zostawil
ide popsocic z moim maluszkiem,bo nawet zabawki mu tatus juz spakowal.

oj nie przejmuj sie jeszcze zateskni za mamusia
i widze ze przeprowadzka idzie pelna para to powodzenia
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:55   #4251
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
bardzo fajny TEKST piosenki, ryzykowalabym z orkiestra
no mi sie właśnie tekst bardzo spodobal A co do orkiestry to tez raczej bym nie ryzykowala, chociaz moj spiewak dobrze spiewa po angielsku ale jednak co orginal to orginal


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
MI tez Tz wszystko psuje.dzis zrobil mi niespodzianke i utrwal sie z pracy,zeby kupic mi angielskie sniadanko.dodam,ze kawiarnia jest pod naszym mieszkaniem nie bede pisac z czego sklada sie takie sniadanie, bo w polsce,moglby to byc wypasny obiad.
no ja tam co nieco slyszalam jak oni tam jedza, zdrowo to to nie jest
A smakuje Ci angielskie jedzonko bo moj Tż caly czas narzeka heheh


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
hihihhi moze ciaza
ciaza to to nie jest, bo moj Tżet siedzi w anglii od marca a ja jestem grzeczną dziewczynką pod jego nieobecnosc


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
BIO CLA sprawia,ze po 3 tyg nie masz wcale ochoty na slodycze. przyznam sie ,ze nawet dziwnie sie z tym czuje,jak nie ja
ooo to w takim razie sprobuje, jak tylko przejdzie mi moje uczucie slodkosci hehe


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
tata zawsze mi placil za koszenie trawy a ja z przyje,mnoscia wbijalam sie w bikini i paradowalam z kosiara.efekt opalenizy zniewalajacy
kurde same korzysci nie dosc ze kasa, to jeszcze opalenizna, no i przy takim koszeniu to tez sie troche schudnie
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:18   #4252
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

tez mi sie podoba ta piosenczke
ide na grilika i tak cos mnie tu nikt nie zauwaza az smutno chyba niezbyt ciekawie pisze..nio, ale coz...zycze wam milego popoludnia
papa
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:21   #4253
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
tez mi sie podoba ta piosenczke
ide na grilika i tak cos mnie tu nikt nie zauwaza az smutno chyba niezbyt ciekawie pisze..nio, ale coz...zycze wam milego popoludnia
papa
A z naszego grilla nici, bo za chłodno dzisiaj u nas Za to idziemy na spacer
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 16:24   #4254
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
tez mi sie podoba ta piosenczke
ide na grilika i tak cos mnie tu nikt nie zauwaza az smutno chyba niezbyt ciekawie pisze..nio, ale coz...zycze wam milego popoludnia
papa
oj zauwazamy zauwazamy zycze milego grillowania Az normalnie zazdroszcze tego grilla, bo po 1 u mnie nie ma pogody, po 2 chlop mi wyjechal a najbardziej lubie z nim grillowac , a po 3 to musze pisac moja prace mgr i musze siedziec na 4 literach a to weekend majowy no ale coz Dzis nie napisalam jeszcze ani jednego zdania, a zbieram sie od rana Nawet znajomym powiedzialam ze nie ide z nimi dzisiaj na wycieczke bo musze pisac prace i nic nie zrobilam ehhh len smierdzacy ze mnie
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:12   #4255
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Strippi a co to za piosenka i jaki wykonawca?? bo mi cos ten link co podalas nie chce dzialac nie wiem dlaczego a chetnie bym posluchala

Jesli chodzi o odchudzanie to ja tez jestem chetna do wspolnej diety Aczkolwiek ja jestem maniakiem slodyczy wiec nie wiem jak mi to pojdzie
Now we are free - enya do filmu gladiator

kochana ja jem tyle slodyczy ze to szok...
wczoraj rafaello cale opakowanie.. lody ..czekolada. hehe i co pobijesz mnie ???

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Najpierw muszę sobie zrobić zupę kapuścianą, bo chcę na niej robić tą dietę. No i muszę się wreszcie zmusić do biegania z TŻ, albo chociaż długich spacerów, bo to bardziej prawdopodobne.

Mieliśmy iść na grilla z TŻ i jego rodzicami, ale ciulowa pogoda u mnie, niedawno padał słaby deszcz:/
no ja tez poprosze mame o kapuscianke

pogoda dzisiaj jest tragiczna
slonce swieci ale pada

Cytat:
Napisane przez potoczanka Pokaż wiadomość
Chętnie zmobilizuję się do diety, bo zamiary są, ale wskazówka na wadze wskazuje coraz więcej. Na siłownie brakuje mi czasu .. a może to tylko taka wymówka ?
no to kiedy zaczynamy?

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Też jestem maniaczką słodyczy, ale od tygodnia biorę chrom i wit. B3, jako suplement diety oczywiście:P na razie nie mam napadów na słodkości, ale sama nie wiem czy to zasługa chromu, czy tak jakoś. Musiałam coś z tym zrobić. Wiem, że od tego nie schudnę, ale postanowiłam spróbować
dobrze ze przypomnialas mi o chromie a bierzesz rano czy wieczorem tez?

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
czesc kobietki
ja juz zaczelam odchudzanie jakis czas temu ale nie jakies makabryczne diety taka mam swoja mala dietke nio jakos ekspresowo to nie idzie ale juz troszke spadlo byle do slubuchociaz pierwszy- cywilny juz zapasem hehe
ale dzisiaj mam grillika Tz mi robi na moje malutkie jutrzejsze swieto hehe
wiec pewnie cos podjem ale postaram sie nie duzo
na szczescie grillowane jedzonko nie ma az tyle kcal : nawet jest wskazane jak do diety

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki jak tam weeken majowy mija?? u mnie nudno moj wczoraj byl w pracy i sie nudzilam a dzisiaj wrocil i spi i dalej sie nudze dopiero dzisiaj pryjezdzaq moja kuzynka z mezem to moze juz nie bede sie nudzic
strippi niepogratulowalam ci 4 rocznicy jak ty to wytrzymalas nie no zartuje gratulacje ale slyszalam ze twoj tz winko kupil ......................... to pewnie bylo baaaaaaaaaardzo romantycznie zazdroszcze buziaki
oj kochana a ja dzis sie nudze bo tż w pracy (

no kochana kupil Martini Red litrowe :d i wypilismy cala butelke sami :d hehehe tż chcial mnie spic
było super zapprosil mnie wczesniej do Oberży na kolacje z lodami
pozniej jezdzilam autkiem
pilismy winko i poszlismy spac

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

heheh na kazdy watkek na ktory zagladam dolaczam do grona odchudzajacych za niedlugo to bedzie moj znak rozpoznawczy

BIO CLA sprawia,ze po 3 tyg nie masz wcale ochoty na slodycze. przyznam sie ,ze nawet dziwnie sie z tym czuje,jak nie ja
kupie sobie jutro bio cla
no to kochane razem zaczynamy sie odchudzac :d

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
A z naszego grilla nici, bo za chłodno dzisiaj u nas Za to idziemy na spacer
fajnie masz ja dzis sama w domku
robie za to album dla rodzicow
bo wyjechali do zakopanego i moge na spokojnie porobic sobie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 21:19   #4256
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

nie mam pojecia u mnie bylo wszystko oki
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:16   #4257
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
no to kiedy zaczynamy?
Jak zawsze od poniedziałku. Dzisiaj ładna pogoda, jakiś mały kawałek karczku z grilla. Dietetyczne bo nie smażone itp ... Taki początek diety chyba może być . Zaopatrzę się w chrom i inne witaminki jutro, jakaś zielona herbatka ? Wybłagam, żeby mój TŻ naprawił właścicielowi domu w którym mieszkamy rowery, bo wtedy będziemy mogli jeździć na wycieczki .

A swoja drogą to jeden dzień mnie nie było i mnóstwo czytania he he zobaczymy czy będzie mi sie udawało wszystko nadrobić

Pozdrowienia dla wszystkich
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:33   #4258
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
tak samo jak u mnie...
dawajcie panny mlode 2009 co chca sie odchudzac razem wszystkie zaczniemy i bedziemy sie wspierac :P
przyłączam się!
schudłam i ostatnio znów przytyłam.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:37   #4259
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

dziewczyny a ja mam pytanko co do winietek

czy bedzie robić:
- dla kazdej osoby aby postawic na talerzyku jej
- dla pary
- czy może na jednym stole postawicie taka zbiorową, kto gdzie siedzi ale aby oni sami sobie miejsca juz przy tym stolu zorganizowali

bo ja wczoraj z TZ myslałam i myslałam i juz nie wiem.
TZ mówił by dla pary, rodzice aby takie zbiorowe na stolik, ja myslałam aby indywidualnie i juz jestem w kropce
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:46   #4260
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanko co do winietek

czy bedzie robić:
- dla kazdej osoby aby postawic na talerzyku jej
- dla pary
- czy może na jednym stole postawicie taka zbiorową, kto gdzie siedzi ale aby oni sami sobie miejsca juz przy tym stolu zorganizowali
my myslelismy, żeby dla pary (gdzie jedną osobę znamy, a druga to "towarzysząca") jedną winietkę, dla małżeństwa jedną winietkę, a dla dzieci oddzielne.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.