Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 22:45   #1
ebodenuan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4

Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem


Mam pewien problem: ja i mój narzeczony jesteśmy z różnych miast, ślub będzie w mojej rodzinnej Jeleniej Górze. Stąd mój problem: ja i narzeczony przyjedziemy razem do mieszkania mojej mamy do Jeleniej kilka dni przed ślubem (bo mieszkamy razem, tylko że we Wrocławiu), oboje tam się będziemy szykować do ślubu i wesela. I tu pojawia się problem: narzeczony nie ma jak przyjechać po mnie do domu w którym sam jest- ale na tym mniej mi zależy. Najbardziej nie chciałabym żeby widział mnie w trakcie przygotowań, tzn chciałabym aby zobaczył mnie dopiero "w pełnej krasie" żeby efekt był większy. No ale jak mam to zrobić- zamknąć go w pokoju (mamy mieszkanie a nie dom, więc "nie wchodź na górę" nie zda egzaminu)? Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?
ebodenuan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 07:40   #2
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem

a nie masz jakiejs przyjaciólki, zaprzyjaźnionej sąsiadki gdzie mógłby sie przygotować??

a moze w miejscu gdzie bedzie przygotowywał się świadek albo rodzice pana mlodego??
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:38   #3
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem

Chyba już był na forum taki wątek niedawno poruszany

U nas jest taka sama sytuacja. Mieszkamy razem również we Wrocławiu, a ślub i wesele odbędzie się w moim rodzinnym mieście. Rozwiązań mam dwa. Albo poproszę, żeby TŻ ubrał się u mojej chrzestnej, której na dobrą sprawę zbyt dobrze nie zna...
A jeżeli nie, to nad salą weselną są pokoje dla gości, w czym pokój dla nowożeńców i tam też mógłby się przygotować

Albo tak jak wyżej Poproś koleżankę, przyjaciółkę, jakąś rodzinę, albo no bardzo zaprzyjaźnionych sąsiadów. Przecież nie będziesz ubierała się pół dnia. Oddeleguj TŻa na godzinkę, dwie i będziesz miała spokój
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 12:54   #4
ebodenuan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem

Rozważam opcję z sąsiadami, bo moją sąsiadką jest moja ciocia, będzie u niej w tym czasie też moja druga ciocia i wujek. Dla mnie to świetne rozwiazanie: i tak pewnie przez jakieś 3 godziny będę u kosmetyczki, fryzjera i makijażystki, więc głównie chodzi o moment kiedy wrócę. Tylko że wiem ze dla mojeo Misia trochę krępujące może być ubieranie się i siedzenie w mieszkaniu mojej cioci, zamiast w moim, w którym czuje się jak we własnym domu...

Edytowane przez ebodenuan
Czas edycji: 2008-05-07 o 19:38
ebodenuan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:23   #5
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem

rozumiem Cię mój Misiak też nie zna zbyt dobrze mojej rodzinki, ale dla tej chwili będzie musiał się poświęcić to przecież będzie tylko chwila a będa z nim jego rodzice pewnie to może nie będzie tak bardzo niezręcznie
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 09:31   #6
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą- problem

Mnie i moje Kochanie dzieli 400 km więc razem z rodzicami, bratem i swoją chrzestną zostają na czas weselnego zawrotu głowy zakwaterowani u mojej chrzestnej . Tym samym będzie "sprawowany nadzór" nad punktualnością wyjazdu, gdyż mój TŻ zawsze jest spózniony .
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.