Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-25, 11:46   #1051
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Psychobabunia Ciekawe, czy Twoja córa też będzie takie robaczywe upodobania miała

Noooo, jeszcze chwila i witamy wrzesień A dopiero tłumaczyłam sobie, że trzeba jakoś te 2 miesiące wakacji przetrwać

Obecnie mamy w ogrodzie meble, które niezbyt nadają się na zimę, więc w weekend będę z mężem kombinowała małą ławeczkę, aby można było usiąść w mroźny dzień i wypić kakao
Już ma, wszystko co jej pokaże każe sobie kłaść na rączkę Dzisiaj rano zauważyła pająka na suficie i prosiła żeby go zdjąć i pokazać haha


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Zastanawiałam się nad jesiennym wystrojem mieszkania, ale jakoś nie mam weny... Chyba ograniczę się jedynie do bukietu z kolorowych liści
Jakoś mi te wszystkie liście, sowy itp nie pasują , na jesień wyciągam koce i włochate poduchy a w połowie listopada uzupełniam dekoracjami świątecznymi



Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Zawiodę Cię - dziecko nie jest w drodze przede wszystkim w tym roku 2 razy wisiało nade mną widmo pana raka i sporo czasu to wszystko trwało, kawał roku wręcz. Więc przemyślenia i uczucia przy wigilijnym stole zupełnie inne będą, jak i całe Święta : ) a druga sprawa, że mój chłop jedzie do mnie na Święta i to będzie nasza pierwsza Wigilia razem. Do tej pory każde jeździło do swoich rodzinnych miast,a to daleko od siebie i nie mieliśmy możliwości usiąść razem przy wigilijnym stole.

W Wawie pogoda podła - raz grzeje, raz leje, nie wiadomo jak się ubrać ALE! rozpoczęłam planowanie prezentów co prawda na razie przedświątecznych - bo mam kilka osób do obdarowania w listopadzie - ale machina ruszyła
O dzidzi nie pomyślałam a o chłopie raczej Cieszę się że wszystko pozytywnie się zakończyło i Święta rysują się w różowych barwach yyy a może czerwonych raczej


Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Witaj

Ja wróciłam z wakacji i jest mi ciągle zimno. Niby polskie morze, ale była przepiękna pogoda. A teraz za oknem typowa jesień, leje i wieje. I pranie nie chce schnąć
Gdzie Ty byłaś, nad morzem ciągle leje
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 12:29   #1052
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Za 100 dni zaczynamy adwent.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 14:02   #1053
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No kochani, równe 4 miesiące do świąt !!!! Kiedy to minęło ja sie pytam
Fakt, zleciało szybciutko. Poczekaj jeszcze z miesiąc, to dopiero czas zacznie uciekać jak szalony.
Mi szczerze mówiąc trochę wlecze się końcówka sierpnia, ale jakoś wytrzymam

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość

cJa też co wieczór już zapalam cotton ballsy i świeczki. Jest zimno i balkon niestety na noc musi być zamknięty. Wczoraj wieczorem zapomniałam włożyć raid do kontaktu i bylo uchylone okno i pierunskie komary wleciały, ale.. pół godziny później po włożeniu wtyczki patrzę na biurko, zdechły komar. Sprzątnelam. Patrzę potem a na moich oczach spadł kolejny raid je po prostu obezwładnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie przez chwilę był spokój z komarami, bo zrobiło się chłodniej - nic nie gryzło, nic nie bzyczało, nie trzeba było urządzać krwawej jatki co wieczór Wczoraj temperatura podskoczyła i już udało mi się natłuc przed snem prawie 10 krwiopijców

Cytat:
Napisane przez Laguna2 Pokaż wiadomość
Informuje ze w Home&You promocja drugi produkt za 10 zl😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od rana wmawiam sobie, że nie potrzebuję kolejnych pościeli

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
A mi się urlop kończy!!! Leniłam się cały tydzień teraz do roboty!!!Pogoda u mnie piękna, zaraz lecę pranie wieszać, przed chwilą schowałam mój świąteczny zeszyt. Kilka notatek już do niego wpadło..
Co notujesz w tym zeszycie? Jakieś pomysły, inspiracje itd.?

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Już ma, wszystko co jej pokaże każe sobie kłaść na rączkę Dzisiaj rano zauważyła pająka na suficie i prosiła żeby go zdjąć i pokazać haha

Jakoś mi te wszystkie liście, sowy itp nie pasują , na jesień wyciągam koce i włochate poduchy a w połowie listopada uzupełniam dekoracjami świątecznymi
Hahah czyli czysta mamusia Jak podrośnie, t zamiast prosić o pieska/kotka, będzie wołać: "Maaaaamo, kup mi *tutaj wstaw nazwę wybranego robala*"

A czy to Ty pisałaś kiedyś o jakimś przytulnym, włochatym kocu z Jyska? Kupiłam ostatnio na promocji koc Lotus i zakochałam się w nim na amen Jest tak cudnie milutki i miękki, że mogłabym zrobić sobie z niego kokon No i dodaje wiele przytulności Dzisiaj chłop powinien przywieść mi 2 poduchy do kompletu, to już w ogóle będę się w tym tarzać
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 14:09   #1054
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cos mi pada dzis apka wizaz 😡 wrzucam tylko fotki dzisiejszych zdobyczy - podkladki pod garczek i wzor kombinezony do spania zdobytego kilka dni temu 😍IMAG0356.jpgIMAG0357.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 14:24   #1055
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Może nie będziesz zainteresowany, ale polecam Ci zobaczyć w Kauflandzie w okresie świątecznym świece bożonarodzeniowe. Później napisze nazwę, u mnie maja cały rok zapach wanilii, pomarańczy bodajże. W grudniu wychodzi pieczone jabłko i coś jeszcze. Niemieckie świeczki pachnące nieziemsko za całe 9,99 firma Muller.
Dzięki za info, zobaczę, bo w Kauflandzie jestem raz do roku (dosłownie) i jak już jestem, chcę szybko do wyjścia, to jeden z najbardziej zatłoczonych sklepów w moim mieście. A nienawidzę tłumów w sklepach.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 15:48   #1056
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Laguna2 Pokaż wiadomość
Informuje ze w Home&You promocja drugi produkt za 10 zl😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dokonałam wielkiego haulu na jesień
Kupiłam 2komplety poscieli w sowy,2 włochate poduchy, 2kubki, 2 swieczniki w ksztalcie sów, 2 stroiki lawendowe
Ustroję se chatę ale dopiero w październiku Ja chce juz jesień


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Odzywam się zrywami, później znikam na długi czas, ale może ktoś mnie jeszcze pamięta 3 lata temu w Święta informowaliśmy rodzinę, że jestem w ciąży... a w tym roku będziemy informować o płci drugiej pociechy właśnie w Święta Nie będzie już tak ekcytująco, ale znów chcę wymyslić coś fajnego na tę okoliczność.

Moje myśli od kilku dni ciągną w stronę grudnia, choinki, co tu w tym roku wykombinować i w jakiej kolorystyce To znak, że jesień tuż tuż. Nie mogę się doczekać!

Będę zaglądać częściej teraz do Was
Nicole, to juz 3 lata ??? Oczywiscie,ze pamietamy Gratulacje i czekamy na newsy,co w tym roku wymodzicie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 18:30   #1057
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Już ma, wszystko co jej pokaże każe sobie kłaść na rączkę Dzisiaj rano zauważyła pająka na suficie i prosiła żeby go zdjąć i pokazać haha

Jakoś mi te wszystkie liście, sowy itp nie pasują , na jesień wyciągam koce i włochate poduchy a w połowie listopada uzupełniam dekoracjami świątecznymi
Twoja córcia ma niezłe zajawki
Uwielbiam włochate koce, poduchy i generalnie wszystko co włochate
Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Za 100 dni zaczynamy adwent.
To już za rogiem!
Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Cos mi pada dzis apka wizaz 😡 wrzucam tylko fotki dzisiejszych zdobyczy - podkladki pod garczek i wzor kombinezony do spania zdobytego kilka dni temu 😍Załącznik 7207606Załącznik 7207611

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja zakupowa guru
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-25, 18:34   #1058
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zobaczę, bo w Kauflandzie jestem raz do roku (dosłownie) i jak już jestem, chcę szybko do wyjścia, to jeden z najbardziej zatłoczonych sklepów w moim mieście. A nienawidzę tłumów w sklepach.
Haha, to dam Ci znać jak te świece pojawią sie u mnie, wtedy to będzie oznaczało ze pewnie jest i w Twoim Kaufie. One w tamtym roku sie błyskawicznie rozeszły, pamiętam jak kupiłam wieczorem, rano mowie a kupię jeszcze jedna do kuchni, będzie ładnie pachniało a tam duuu...nie było ani jednej juz. :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Mam dziś tak fatalny dzień, że mam ochotę się położyć i spać minumum 20 godzin. Głowa pęka mi z nerwów, wszystko robie w biegu na czas. Dobrze, że spotykam na swojej drodze obcych ludzi, którzy sa dla mnie uprzejmi i pomogą lepiej niż niejeden bliski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 18:54   #1059
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Moja zakupowa guru
Padłam
Sprawdz priva od guru

Aż normalnie mi dziś się szkoda zrobiło że już nie mam małych dzieci bo widziałam śpioszki dosłownie na noworodka z napisem -moje pierwsze święta i sukieneczke mikołajki dla dzidzi
Chyba muszę wziąść małża w obroty żeby co zmajstrował
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 20:11   #1060
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Właśnie dokonałam wielkiego haulu na jesień
Kupiłam 2komplety poscieli w sowy,2 włochate poduchy, 2kubki, 2 swieczniki w ksztalcie sów, 2 stroiki lawendowe
Ustroję se chatę ale dopiero w październiku Ja chce juz jesień

Jesteś szurnięta! Właśnie dlatego takie osoby jak Ty i ja napędzają polską gospodarkę, więcej takich nas i bylibyśmy przed Dubajem i Singapurem.

To te Wisdom 2 i OISEAUX?

Ja mam taką z 2014, też z Home&You.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (16,6 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-08-25 o 20:13
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 20:57   #1061
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Haha, to dam Ci znać jak te świece pojawią sie u mnie, wtedy to będzie oznaczało ze pewnie jest i w Twoim Kaufie. One w tamtym roku sie błyskawicznie rozeszły, pamiętam jak kupiłam wieczorem, rano mowie a kupię jeszcze jedna do kuchni, będzie ładnie pachniało a tam duuu...nie było ani jednej juz. :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Mam dziś tak fatalny dzień, że mam ochotę się położyć i spać minumum 20 godzin. Głowa pęka mi z nerwów, wszystko robie w biegu na czas. Dobrze, że spotykam na swojej drodze obcych ludzi, którzy sa dla mnie uprzejmi i pomogą lepiej niż niejeden bliski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam więc na sygnał, 9,99 to żaden wydatek. Zobaczymy.

Odpocznij, odpal świeczkę i napij się herbaty, to pomaga.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-25, 21:09   #1062
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Witaj Nimfa
Witam
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
My z mężem zrobiliśmy sobie właśnie taką intymną, prywatną kolację wigilijną w zeszłym roku. Byliśmy we 3 (my i pies ), wszystko naszykowane na spokojnie, bez nerwów. Zjedliśmy przy blasku choinki i świec, w tle leciały kolędy, później odpakowywaliśmy prezenty pod choinką, znów jedliśmy (tym razem deser ), odpoczęliśmy. Na koniec odwiedziliśmy z prezentami moich rodziców i dziadków (wszystko w promieniu 5min drogi spacerkiem ), po czym wróciliśmy do domu i błogo leniuchowaliśmy sobie do późnej nocy
Osobiście bardzo polecam spędzenie Wigilii w taki sposób, ale jeśli ktoś dotychczas wolał wielkie rodzinne spotkania, niech zastanowi się dwa razy, aby nagle nie wybuchnąć płaczem

Obecnie mamy w ogrodzie meble, które niezbyt nadają się na zimę, więc w weekend będę z mężem kombinowała małą ławeczkę, aby można było usiąść w mroźny dzień i wypić kakao
Fajna taka Wigilia. Taką sobie wyobrażam- cóż, starość
U mnie w zeszłym roku była babcia, rodzice,brat, brat mamy z 2 dzieci.
Wynajmuję dom, więc Wigilia była u mnie- brat, babcia, wujek i dzieci spali w domu, ja poszłam do rodziców. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że w Wigilię i Święta lał deszcz- nie było atmosfery- chociaż jakby mróz był , i gdyby wujek z babcią nie wpadali o 7 rano na TV- wujek nie mógł przeboleć, że nie mam tam TV Nie oglądam od paru lat.

Ja lubię jesienią siedzieć w ogródku i pić rozpuszczalną
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
kasztany są niebezpieczne, wiem, bo tez w łeb dostalam pare razy w lesie

u nas zimno jak cholera i rano duuużo rosy
Poszłam w zeszłym roku do parku- zaatakowały mnie żołędzie. Nie chodziłam później do drugiej części
U mnie było ostatnio 5* !
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Zawiodę Cię - dziecko nie jest w drodze przede wszystkim w tym roku 2 razy wisiało nade mną widmo pana raka i sporo czasu to wszystko trwało, kawał roku wręcz. Więc przemyślenia i uczucia przy wigilijnym stole zupełnie inne będą, jak i całe Święta : ) a druga sprawa, że mój chłop jedzie do mnie na Święta i to będzie nasza pierwsza Wigilia razem. Do tej pory każde jeździło do swoich rodzinnych miast,a to daleko od siebie i nie mieliśmy możliwości usiąść razem przy wigilijnym stole.
Zdrowia, bardzo dużo
Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
A kuku.
wieki mnie nie było i pewnie znów zniknę do grudnia
Ale muszę donieść Wam, że od marca u mnie wszystko na głowie stoi.
jak już stwierdziliśmy, że jednak za rok obniżymy cenę mieszkania trochę żeby się sprzedało, to przyszedł facet, obejrzał i bez negocjacji praktycznie kupił
więc my szybko szukać czegoś i ...w necie znalazłam mieszkanie takie, że szczęka opadła, mężowi też. To i tylko to. Droższe niż zakładaliśmy, ale nie wymaga remontu, wszystko nowe piękne i w stylu który nam pasuje. No może bym sobie połysku do kuchni nie wzięła, bo można dostać cholery z utrzymaniem czystości, ale jak będzie kasa to same fronty zmienię. Mamy wreszcie trzy pokoje, balkon i super widok bo ósme piętro.
I w tym roku nie ma zmiłuja, będzie drzewo w domu jak się patrzy.
Ja z racji wynajmu miałam w zeszłym roku żywą choinkę. Stała do marca.
Ja mam w planach kupno domu/mieszkania parter- góra 1 p. Marzy mi się parter i wyjście do ogrodu. Ja muszę mieć ogród.
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość


Zdecydowanie jesień zbliża się wielkimi krokami, bo mi też już strasznie zimno w stopy, a pies wznowił leżakowanie na łóżku (ostatnie 2 miesiące gardził nim i wolał kimać rozpłaszczony na panelach albo w wykopanej malowniczo pod wiśnią dziurze )
U mnie też widać, że jesień nadchodzi. Koty na chama (jeden z 3 kotów nazywa się Cham ) pchają się na kolana, chcą spać przy twarzy, jak siedzę przy biurku to chcą na nim spać
Ostatnio się rano budzę i coś mi tak dziwnie. Podnoszę głowę, a tu za plecami pies, jeden kot w nogach, drugi śpi na moim brzuchu
Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Już ma, wszystko co jej pokaże każe sobie kłaść na rączkę Dzisiaj rano zauważyła pająka na suficie i prosiła żeby go zdjąć i pokazać haha
O matko! Ja miałam kilka razy akcję, jak zobaczyłam pająka Pierwszy raz na wiosnę, jak wyszłam z psami na dwór o 23.00 Do domu wróciłam 23.50 . Nad wejściem wisiało chyba z 5 pająków, takich czarnych, grubych. I przy drzwiach 1. Spałam u rodziców.
40 min chodziłam zaryczana po podwórku.

Mój Melman -12l.- ma cukrzycę, nie widzi, ma zaburzenia równowagi i boli go kręgosłup (jest pod opieką weta, co można to leczymy.) Pies boi się schodzić po schodach. Wczoraj go wywlekłam z łóżka, stoję na korytarzu przed schodami, a na ścianie pająk- gigant. Kiedyś go widziałam, myślałam, że to karaluch (czy coś z tych rzeczy) , a to taki wielki pająk, w dodatku skakał
Myślałam, że zejdę. I jak tu wyjść z psem, jak musiał wyjść, po 2 pies schodzi zawsze przy ścianie, bo spada (jest w szelkach) , po 3 , jak tu szybko i bezboleśnie zejść...

Zeszłam, nie wiem jak, pies cały. Jak wrócić... Wchodzę, zapalam światło... pająka nie ma. To gorzej jakby był... Całą odżywkę do rzęs szlag trafił, bo mi spłynęła ze łzami. Ja nad tym nie panuję...
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 21:31   #1063
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Już ma, wszystko co jej pokaże każe sobie kłaść na rączkę Dzisiaj rano zauważyła pająka na suficie i prosiła żeby go zdjąć i pokazać haha

Gdzie Ty byłaś, nad morzem ciągle leje
Całą mamusia

Byłam tam, gdzie zawsze Padało dwa razy, ale raz późnym popołudniem, a raz w nocy. Poza tym ok. 21-22 stopnie, przeważnie słońce, lekki wiatr. Ostatnie dwa dni nieco chłodniej i silniej wiało, ale na spacer w sam raz. Jak dla mnie pogoda idealna


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
U mnie przez chwilę był spokój z komarami, bo zrobiło się chłodniej - nic nie gryzło, nic nie bzyczało, nie trzeba było urządzać krwawej jatki co wieczór Wczoraj temperatura podskoczyła i już udało mi się natłuc przed snem prawie 10 krwiopijców

Od rana wmawiam sobie, że nie potrzebuję kolejnych pościeli
A wiesz, że u mnie komarów prawie w ogóle nie było? W tym roku zatłukłam może z 5 przez całe lato. Może wszystkie u Ciebie siedzą?
Ewentualnie u mojej teściowej, bo u niej wieczorem nie da się wyjść na ogród, zeżrą żywcem

Nie wolno sobie wmawiać takich rzeczy


Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zobaczę, bo w Kauflandzie jestem raz do roku (dosłownie) i jak już jestem, chcę szybko do wyjścia, to jeden z najbardziej zatłoczonych sklepów w moim mieście. A nienawidzę tłumów w sklepach.
Zajrzyj ja w Kauflandzie kupuję świece waniliowe. Bardzo przyjemny zapach, identyczny jak White chocolate bunnies YC. Kiedyś kupiłam też bardzo fajną świecę Bolsius, kwiatową, ale nie wiem, czy one są w regularnej sprzedaży.


Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Mam dziś tak fatalny dzień, że mam ochotę się położyć i spać minumum 20 godzin. Głowa pęka mi z nerwów, wszystko robie w biegu na czas. Dobrze, że spotykam na swojej drodze obcych ludzi, którzy sa dla mnie uprzejmi i pomogą lepiej niż niejeden bliski.
Współczuję. Zrób coś, co sprawia Ci przyjemność. Najlepiej przez cały weekend Życzę szybkiego powrotu do formy
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 21:37   #1064
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Padłam
Sprawdz priva od guru

Aż normalnie mi dziś się szkoda zrobiło że już nie mam małych dzieci bo widziałam śpioszki dosłownie na noworodka z napisem -moje pierwsze święta i sukieneczke mikołajki dla dzidzi
Chyba muszę wziąść małża w obroty żeby co zmajstrował
Odpisana

hahahaha no to działajcie, niech Twoją myślą przewodnią będzie "500+ na zakupy świąteczne"
Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Mam dziś tak fatalny dzień, że mam ochotę się położyć i spać minumum 20 godzin. Głowa pęka mi z nerwów, wszystko robie w biegu na czas. Dobrze, że spotykam na swojej drodze obcych ludzi, którzy sa dla mnie uprzejmi i pomogą lepiej niż niejeden bliski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, zazwyczaj tak jest, że obcy ludzie będą Ci bardziej pomocni niż ci których traktujesz jak bliskich. przytulasy za gorszy dzień i pozytywne fluidki ślę
Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Witam

Fajna taka Wigilia. Taką sobie wyobrażam- cóż, starość
U mnie w zeszłym roku była babcia, rodzice,brat, brat mamy z 2 dzieci.
Wynajmuję dom, więc Wigilia była u mnie- brat, babcia, wujek i dzieci spali w domu, ja poszłam do rodziców. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że w Wigilię i Święta lał deszcz- nie było atmosfery- chociaż jakby mróz był , i gdyby wujek z babcią nie wpadali o 7 rano na TV- wujek nie mógł przeboleć, że nie mam tam TV Nie oglądam od paru lat.

Ja lubię jesienią siedzieć w ogródku i pić rozpuszczalną

Poszłam w zeszłym roku do parku- zaatakowały mnie żołędzie. Nie chodziłam później do drugiej części
U mnie było ostatnio 5* !

Zdrowia, bardzo dużo

Ja z racji wynajmu miałam w zeszłym roku żywą choinkę. Stała do marca.
Ja mam w planach kupno domu/mieszkania parter- góra 1 p. Marzy mi się parter i wyjście do ogrodu. Ja muszę mieć ogród.

U mnie też widać, że jesień nadchodzi. Koty na chama (jeden z 3 kotów nazywa się Cham ) pchają się na kolana, chcą spać przy twarzy, jak siedzę przy biurku to chcą na nim spać
Ostatnio się rano budzę i coś mi tak dziwnie. Podnoszę głowę, a tu za plecami pies, jeden kot w nogach, drugi śpi na moim brzuchu


O matko! Ja miałam kilka razy akcję, jak zobaczyłam pająka Pierwszy raz na wiosnę, jak wyszłam z psami na dwór o 23.00 Do domu wróciłam 23.50 . Nad wejściem wisiało chyba z 5 pająków, takich czarnych, grubych. I przy drzwiach 1. Spałam u rodziców.
40 min chodziłam zaryczana po podwórku.

Mój Melman -12l.- ma cukrzycę, nie widzi, ma zaburzenia równowagi i boli go kręgosłup (jest pod opieką weta, co można to leczymy.) Pies boi się schodzić po schodach. Wczoraj go wywlekłam z łóżka, stoję na korytarzu przed schodami, a na ścianie pająk- gigant. Kiedyś go widziałam, myślałam, że to karaluch (czy coś z tych rzeczy) , a to taki wielki pająk, w dodatku skakał
Myślałam, że zejdę. I jak tu wyjść z psem, jak musiał wyjść, po 2 pies schodzi zawsze przy ścianie, bo spada (jest w szelkach) , po 3 , jak tu szybko i bezboleśnie zejść...

Zeszłam, nie wiem jak, pies cały. Jak wrócić... Wchodzę, zapalam światło... pająka nie ma. To gorzej jakby był... Całą odżywkę do rzęs szlag trafił, bo mi spłynęła ze łzami. Ja nad tym nie panuję...
Łooo Ty to dopiero masz zwierzyniec w domu
I jak poradziłaś sobie z piesą? Strasznie mi przykro, że dziadzia jest taki schorowany
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 21:50   #1065
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość


Łooo Ty to dopiero masz zwierzyniec w domu
I jak poradziłaś sobie z piesą? Strasznie mi przykro, że dziadzia jest taki schorowany
Mam, mam Obecnie 2 psy (15 i 12l), 3 koty ( 3, 8 i 9 lat) + jeden ogródkowy kociak-dokarmiam. W ogródku mam królika hodowlanego (3l.) i 13 papug.

Dzięki Z psem byłoby ogólnie ok, najgorsze jest, że nie widzi
Sama cukrzyca pod kontrolą. W zeszłym tyg. w dniu wizyty nie dałam mu insuliny (daję codziennie ). Cukier powinno się mierzyć ok. 3 h po podaniu insuliny. Okazało się, że nawet bez insuliny cukier bardzo dobry- 76 jak dobrze pamiętam. Samo to, że zareagował na insulinę jest super (niektóre psy nie reagują), z 20 jednostek zeszliśmy chyba na 15, później 6, teraz 5.
Tabletki na kręgosłup pomagają. Tego psiaka wykopałam z ziemi, głuchy sąsiad zakopał. Podobno został uderzony pogrzebaczem w głowię i może to już gdzieś spowodowało, że chyba nie dowidział na 1 oko. Później kot go drapnął, aż wreszcie wyszła cukrzyca...
Jest to bardzo przykre. To był bardzo energiczny pies, nigdy nie chodził, tylko jak był na smyczy przy nodze. Teraz przykro patrzeć, jak się 'obija' po domu, ogródku Niektórzy mówią, że się męczy i żebym go uśpiła... Tak, najlepiej... Jak jest pilnowany, bierze leki to nie ma tragedii, ale fajnie im mówić ... Ech, ok, bo zbaczamy z tematu

1-5 : ozdoby
6,7,8 : choinka rodziców, mój Cham i Figiel.
9,10- pałac w Wojanowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w (1).JPG (80,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (2).JPG (73,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (3).JPG (57,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (4).JPG (68,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (5).JPG (55,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (6).JPG (66,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (7).JPG (78,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (8).JPG (42,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (9).JPG (90,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (10).JPG (32,4 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2017-08-25 o 22:11
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 22:17   #1066
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Nimfa, to widzę że mogłybysmy gadac i gadac o futrzakach W każdym razie, proszę dziadzię długo smyrać po brzuszku i za uszkiem od cioci yaby
O tym co napisałaś zacytuję tylko jedno "patrząc na ludzi, solidaryzuje sie ze zwierzętami".
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-25, 22:22   #1067
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Nimfa, to widzę że mogłybysmy gadac i gadac o futrzakach W każdym razie, proszę dziadzię długo smyrać po brzuszku i za uszkiem od cioci yaby
O tym co napisałaś zacytuję tylko jedno "patrząc na ludzi, solidaryzuje sie ze zwierzętami".
Cieszę się Właśnie wysmerałam
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 09:14   #1068
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Nimfa, poszłaś na swoje śmieci Mam nadzieję że nie znikniesz znowu na długi czas. Ludzie mnie zaczynają pozytywnie zaskakiwać. Moja starsza siostra(a ja pierwszej młodości też nie jestem) kompletuje sobie już świąteczną listę piosenek, a mój M. wczoraj powiedział znajomemu że to zupełnie normalne że u nas w domu w środku lata gra De Su ,,Kto wie,,(wina bałaganu w telefonie), gdy ten stwierdził że to JESZCZE PÓŁ ROKU do świąt. Bałwan w kwiatku mieszka od grudnia zeszłego roku. Nie opłaca się go już wyjmować. Jeszcze tylko 120 dni. Kapelusz z kurzu mu tylko wytrę.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 09:41   #1069
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Jesteś szurnięta! Właśnie dlatego takie osoby jak Ty i ja napędzają polską gospodarkę, więcej takich nas i bylibyśmy przed Dubajem i Singapurem.

To te Wisdom 2 i OISEAUX?

Ja mam taką z 2014, też z Home&You.
Jestem tak, tylko teraz jest w innych kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komplet-poscieli-owly-2.jpg (317,6 KB, 44 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-26, 10:01   #1070
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Tinka, w zeszycie są notki dotyczące wszystkiego co związane ze świętami. Od kupna miodu na pierniki po przypomnienie że obrusy trza wcześniej powyciągać i przeprać. W tym roku doszło kupno żywej choinki i bombek odpowiednio wcześniej ,taki misz-masz
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 10:28   #1071
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Dla mnie podróże komunikacją miejską są często bardzo twórcze muszę w końcu zrobić sobie prezent i kupić mały notes do torebki tak żeby od razu zapisywać swoje pomysły
Ja kupiłam sobie na zeszły rok taki malutki kalendarzyk w liski i teraz w sumie nadal go wożę, jako notatnik własnie super sprawa jak się dużo czasu spędza w komunikacji, a na książkę nie zawsze jest chęć/możliwość.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Odzywam się zrywami, później znikam na długi czas, ale może ktoś mnie jeszcze pamięta 3 lata temu w Święta informowaliśmy rodzinę, że jestem w ciąży... a w tym roku będziemy informować o płci drugiej pociechy właśnie w Święta Nie będzie już tak ekcytująco, ale znów chcę wymyslić coś fajnego na tę okoliczność.

Moje myśli od kilku dni ciągną w stronę grudnia, choinki, co tu w tym roku wykombinować i w jakiej kolorystyce To znak, że jesień tuż tuż. Nie mogę się doczekać!

Będę zaglądać częściej teraz do Was
Hej Nicole! Pamiętamy Ciebie jak najbardziej Nie uciekaj za szybko od nas

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Już ma, wszystko co jej pokaże każe sobie kłaść na rączkę Dzisiaj rano zauważyła pająka na suficie i prosiła żeby go zdjąć i pokazać haha

Jakoś mi te wszystkie liście, sowy itp nie pasują , na jesień wyciągam koce i włochate poduchy a w połowie listopada uzupełniam dekoracjami świątecznymi


O dzidzi nie pomyślałam a o chłopie raczej Cieszę się że wszystko pozytywnie się zakończyło i Święta rysują się w różowych barwach yyy a może czerwonych raczej

Gdzie Ty byłaś, nad morzem ciągle leje
Haha no i dobrze z tymi robalkami, lepiej tak niż ma się wszystkiego bać
Dziękuję
A ja jakoś od kilku lat się przekonałam do jesiennego wystroju. Nie jest on z pełną pompą jak świąteczny, ale akcenty są u mnie ze względu na Kaszmira obowiązkowo jest to klimat jeżykowy, ale przeplatany liskami
Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Cos mi pada dzis apka wizaz 😡 wrzucam tylko fotki dzisiejszych zdobyczy - podkladki pod garczek i wzor kombinezony do spania zdobytego kilka dni temu 😍Załącznik 7207606Załącznik 7207611

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne podkładki

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
(...)Mam dziś tak fatalny dzień, że mam ochotę się położyć i spać minumum 20 godzin. Głowa pęka mi z nerwów, wszystko robie w biegu na czas. Dobrze, że spotykam na swojej drodze obcych ludzi, którzy sa dla mnie uprzejmi i pomogą lepiej niż niejeden bliski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo spokoju
Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
(...)

Zdrowia, bardzo dużo (...)
Nimfolku dziękuję jak miło Cię widzieć!
Dużo zdrówka Melmanowi, biedna piesula
Co u Chama?


A ja nie lubię zakupów ciuchowych jesienno-zimowo muszę nabyć buty, sweter i spodnie i na samą myśl mi się nie chce
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:50   #1072
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Zamawiacie świąteczne ☠☠☠☠☠☠☠y z aliexpress? Ja już zaczęłam robić swoją grudniowa listę


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 12:53   #1073
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Haha, to dam Ci znać jak te świece pojawią sie u mnie, wtedy to będzie oznaczało ze pewnie jest i w Twoim Kaufie. One w tamtym roku sie błyskawicznie rozeszły, pamiętam jak kupiłam wieczorem, rano mowie a kupię jeszcze jedna do kuchni, będzie ładnie pachniało a tam duuu...nie było ani jednej juz. :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Mam dziś tak fatalny dzień, że mam ochotę się położyć i spać minumum 20 godzin. Głowa pęka mi z nerwów, wszystko robie w biegu na czas. Dobrze, że spotykam na swojej drodze obcych ludzi, którzy sa dla mnie uprzejmi i pomogą lepiej niż niejeden bliski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupilam rok temu 2 te swiece, bo zimą duzo pale ale zapach byl slaby
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 14:11   #1074
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Zamawiacie świąteczne ☠☠☠☠☠☠☠y z aliexpress? Ja już zaczęłam robić swoją grudniowa listę
dawaj linki albo lepiej - link do listy
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 18:57   #1075
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kupilam rok temu 2 te swiece, bo zimą duzo pale ale zapach byl slaby
Poważnie? Jak tylko ja otworze to zapach w całym pokoju, nawet jak ją zapale to doleci do drugiego. Mówię o jabłku pieczonym,bo na wanilie nie zdążyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-26, 22:31   #1076
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Poważnie? Jak tylko ja otworze to zapach w całym pokoju, nawet jak ją zapale to doleci do drugiego. Mówię o jabłku pieczonym,bo na wanilie nie zdążyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie niestety bylo slabiej. Wanilia jeszcze slabsza niz jablko.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-27, 11:57   #1077
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość

Nimfolku dziękuję jak miło Cię widzieć!
Dużo zdrówka Melmanowi, biedna piesula
Co u Chama?
Mnie też jest miło
Dzięki

Chamisko jak Chamisko, wszystko "miauuuu" i trzeba mu znowu dać, szczególnie śmietany, jak robię sobie kawę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0190.JPG (226,6 KB, 51 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-27, 12:02   #1078
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość


A czy to Ty pisałaś kiedyś o jakimś przytulnym, włochatym kocu z Jyska? Kupiłam ostatnio na promocji koc Lotus i zakochałam się w nim na amen Jest tak cudnie milutki i miękki, że mogłabym zrobić sobie z niego kokon No i dodaje wiele przytulności Dzisiaj chłop powinien przywieść mi 2 poduchy do kompletu, to już w ogóle będę się w tym tarzać
Taak, to chyba będzie ten, baaaardzo milusi nie Na poduszki niestety nie mam.


Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Twoja córcia ma niezłe zajawki
Uwielbiam włochate koce, poduchy i generalnie wszystko co włochate


To już za rogiem!

Moja zakupowa guru
He,he wczoraj łowiłyśmy żabki,jaszczurki i żuki biegacze bo wpadły do dołu na budowie, fajnie było

Włochacze dają fajny klimat w domu prawie jak w górskiej chacie


Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Witam

O matko! Ja miałam kilka razy akcję, jak zobaczyłam pająka Pierwszy raz na wiosnę, jak wyszłam z psami na dwór o 23.00 Do domu wróciłam 23.50 . Nad wejściem wisiało chyba z 5 pająków, takich czarnych, grubych. I przy drzwiach 1. Spałam u rodziców.
40 min chodziłam zaryczana po podwórku.

Mój Melman -12l.- ma cukrzycę, nie widzi, ma zaburzenia równowagi i boli go kręgosłup (jest pod opieką weta, co można to leczymy.) Pies boi się schodzić po schodach. Wczoraj go wywlekłam z łóżka, stoję na korytarzu przed schodami, a na ścianie pająk- gigant. Kiedyś go widziałam, myślałam, że to karaluch (czy coś z tych rzeczy) , a to taki wielki pająk, w dodatku skakał
Myślałam, że zejdę. I jak tu wyjść z psem, jak musiał wyjść, po 2 pies schodzi zawsze przy ścianie, bo spada (jest w szelkach) , po 3 , jak tu szybko i bezboleśnie zejść...

Zeszłam, nie wiem jak, pies cały. Jak wrócić... Wchodzę, zapalam światło... pająka nie ma. To gorzej jakby był... Całą odżywkę do rzęs szlag trafił, bo mi spłynęła ze łzami. Ja nad tym nie panuję...
No wiem, nie każdy lubi robale, a pająki w szczególności. U mnie to przyszło z czasem, też się kiedyś bałam
Zdrówka dla Twojej całej menażerii


Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Całą mamusia

Byłam tam, gdzie zawsze Padało dwa razy, ale raz późnym popołudniem, a raz w nocy. Poza tym ok. 21-22 stopnie, przeważnie słońce, lekki wiatr. Ostatnie dwa dni nieco chłodniej i silniej wiało, ale na spacer w sam raz. Jak dla mnie pogoda idealna
No tak, taka pogoda to była, niestety dla frytek co pragnęły smażenia na plaży bardzo kiepska
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-27, 12:18   #1079
djw91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 58
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Mnie też jest miło
Dzięki

Chamisko jak Chamisko, wszystko "miauuuu" i trzeba mu znowu dać, szczególnie śmietany, jak robię sobie kawę
Ale widok marze już o sniegu za oknem.. bo u mnie niestety 30 stopni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
djw91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-27, 13:50   #1080
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie po porannej burzy okropnie parno i goraca 😏 mogloby juz byc tak max 20 ....

Moje dzisiejsze zakupy w Tesco 😍
-kubek milka 2sz po 4.50 ( zakochana w nim bylam w tamtym roku ale cena 15 zl za kubek mnie powstrzymala wtedy )
- swieca Glade zimowe kwiaty za 3.90
- woskowe patyczki Air Vik Grzane wino przy kominku 😍 ( jakos ich nigdy nie widzialam wczesniej &#129300 66g - 120 godz.zapachu -zobaczymy 😉za 13 zl

Jeszcze bylo bardzo duzo innych swiec ,odswiezaczy zimowych i nawet bombka i ozdoby choinkowe ale nie moje klimaty

Byl tez kominek Air Vick elektryczny 🤔jednak cena nawet wyprzedazowa 40zl ponad to sporo ...mial go ktos ? Coz to za cudo 🤔?

Fotki to co kupione i ostatnie to co w sklepie IMAG0364.jpgIMAG0361.jpgIMAG0360.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.