nie jesteśmy święte - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: nie jestesmy swiete - ktory grzeszek popelniasz najczesciej?
pychy 115 16,57%
chciwosci 117 16,86%
nieczystosci 147 21,18%
zdardy 42 6,05%
lakomstwa 262 37,75%
gniewu 271 39,05%
lenistwa 479 69,02%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 694. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 10:44   #3271
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: nie jesteśmy święte

Niecierpię życia w państwie wyznaniowym.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:46   #3272
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

A ja nie cierpię matematyki....
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:49   #3273
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Lekcje są 2 razy w tyg, ale czasem jest tak, ze ich nie ma, bo.. nie ma.
Pokręcone strasznie. To bardziej wykłady, niż lekcje. Siedzę i piszę, a potem na koniec semestru egzaminy są.

A na maturze będę zdawać polski, angielski i chyba biologię. Tak, ta nowa matura
Maturę to ja już powinnam dwa lata temu zdawać.

Dziewczyny, trzymajcie kciuki, abym skończyła wreszcie tę cholerną edukację, bo już mi się cofa wszystko.
czesia angielski jest obowiązkowy ? i jak to teraz jest z pisemnymi?mata obowiązkowa?

własnie nazdawałam jednej pannie na wątku-przyjaciel zdradza żonę.nie lubię ,kiedy ktoś dyskwalifikuje kogos za płeć,wiek,czy wygląd.poza tym panna zmieniała zdanie ,żeby dopapsować się większości
a jutro znajdę swoj nick na wątku-KOGO NIE LUBISZ-WYŻAL SIE.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:51   #3274
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czesia angielski jest obowiązkowy ? i jak to teraz jest z pisemnymi?mata obowiązkowa?

własnie nazdawałam jednej pannie na wątku-przyjaciel zdradza żonę.nie lubię ,kiedy ktoś dyskwalifikuje kogos za płeć,wiek,czy wygląd.poza tym panna zmieniała zdanie ,żeby dopapsować się większości
a jutro znajdę swoj nick na wątku-KOGO NIE LUBISZ-WYŻAL SIE.
Tak, język obcy jest obowiązkowy, wybierasz jaki chcesz. Ja wybieram angielski. Matematyka będzie obowiazkowa od 2010 roku, ale ja już będę po maturze (jeszcze bez matmy, uf).

Margo, nie przejmuj się. Mnie niektóre nie lubią za bloga Może zazdrość, może ciekawość - nie wiem.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:54   #3275
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jutro znajdę swoj nick na wątku-KOGO NIE LUBISZ-WYŻAL SIE.
Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Margo, nie przejmuj się. Mnie niektóre nie lubią za bloga Może zazdrość, może ciekawość - nie wiem.
Dziewczyny przyjnajmniej wzbudzacie jakieś emocje
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:59   #3276
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: nie jesteśmy święte

noł łoris lejdis, mnie to chyba pół wizażu nie cierpi, z moderatorami na czele

Cześka, zdasz maturę na pewno to ino 30% do uskrobania
a i matmę da się ogarnąć, jak chcesz tą informatykę to powinnaś się trochę za to wziąć... ja za niedługo będę mgr.ekonomii a z matmy w LO to nie umiałam nawet pochodnych policzyć czyli idzie to jakoś przyswoić

bosszzzzzz
jaka ja jestem leniwa
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:00   #3277
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
własnie nazdawałam jednej pannie na wątku-przyjaciel zdradza żonę.nie lubię ,kiedy ktoś dyskwalifikuje kogos za płeć,wiek,czy wygląd.poza tym panna zmieniała zdanie ,żeby dopapsować się większości
a jutro znajdę swoj nick na wątku-KOGO NIE LUBISZ-WYŻAL SIE.
Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Margo, nie przejmuj się. Mnie niektóre nie lubią za bloga Może zazdrość, może ciekawość - nie wiem.
Kochana, podobno lepiej, żeby gadali cokolwiek niż nic

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyjnajmniej wzbudzacie jakieś emocje
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 11:01   #3278
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
noł łoris lejdis, mnie to chyba pół wizażu nie cierpi, z moderatorami na czele

Cześka, zdasz maturę na pewno to ino 30% do uskrobania
a i matmę da się ogarnąć, jak chcesz tą informatykę to powinnaś się trochę za to wziąć... ja za niedługo będę mgr.ekonomii a z matmy w LO to nie umiałam nawet pochodnych policzyć czyli idzie to jakoś przyswoić

bosszzzzzz
jaka ja jestem leniwa
O maturę to ja się najmniej boję, próbne pisałam to wychodziły bardzo dobrze.
Najgorsze są te egzaminy, już dwa razy nie zdałam matmy i mnie zostawili.
Będzie dobrze, aktualny temat ogarniam
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:06   #3279
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
O maturę to ja się najmniej boję, próbne pisałam to wychodziły bardzo dobrze.
Najgorsze są te egzaminy, już dwa razy nie zdałam matmy i mnie zostawili.
Będzie dobrze, aktualny temat ogarniam
Skoro piszesz, że wieczorowo to pewnie płacisz a szkołe i za każdy dodatkowy egzamin też, wiem, że aka ich taktyka...w końcu Ci odpuszczą - bo nie mają wyjścia
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:08   #3280
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Skoro piszesz, że wieczorowo to pewnie płacisz a szkołe i za każdy dodatkowy egzamin też, wiem, że aka ich taktyka...w końcu Ci odpuszczą - bo nie mają wyjścia
Płacę co semestr marne grosze. Za egzaminy nie płacę
Mam 3 podejscia - pisemny, ustny. Jak nie zdam tych to idę na poprawke. Jak obleje poprawkę, to do widzenia, kiblujesz.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:10   #3281
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: nie jesteśmy święte

Margo widze, że wątek zdradzania robi się soczysty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 11:14   #3282
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Płacę co semestr marne grosze. Za egzaminy nie płacę
Mam 3 podejscia - pisemny, ustny. Jak nie zdam tych to idę na poprawke. Jak obleje poprawkę, to do widzenia, kiblujesz.
No o masz cudownie bo ja płaciłam dwie stówki co miesiąc, dodatkowo dwie za pakiet egzaminów, no i nienormalna Pani dyrektor nie chciala mi uznać moich trzech lat ogólniaka, więc musialam zaczynać od początku . Szkoła średnia zajęła mi siedem lat i kosztowała prawie 10tyś

EDIT: siedem lat, czyli 3 publiczne i 4 zaocznie....bleeeeeee zachcialo mi sie iść do pracy i zostawić szkołe !!! Nie polecam!
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:18   #3283
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
No o masz cudownie bo ja płaciłam dwie stówki co miesiąc, dodatkowo dwie za pakiet egzaminów, no i nienormalna Pani dyrektor nie chciala mi uznać moich trzech lat ogólniaka, więc musialam zaczynać od początku . Szkoła średnia zajęła mi siedem lat i kosztowała prawie 10tyś

EDIT: siedem lat, czyli 3 publiczne i 4 zaocznie....bleeeeeee zachcialo mi sie iść do pracy i zostawić szkołe !!! Nie polecam!
Ja chodziłam do normalnego liceum, ale coś mi się we łbie poprzekręcało i doszłam do wnisoku ze sobię odpuszczę rok. Po roku poszłam do 3ciej klasy, dwa razy mnie zostawili, teraz jestem po raz 3ci, mam nadzieje ostatni.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:44   #3284
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Margo, jutro będę na Śląsku
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:05   #3285
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Margo, jutro będę na Śląsku
szczujesz

mam mały problem
mój syn jest nadzwyczaj grzeczny,ale nie potrafi zadbac o swoje interesy.
dzwoni do mnie i mówi,że w pociągu mu nudno.pytam się,co robią chłopaki z klasy,a on,że nie siedzi z nimi.czemu-pytam się.a on ,że brakło miejsca.wkurza mnie ta swoją dupowatościa.nakazałam mu iść do nich.przeciez jedna dupa wiecej zmiesci sie na ławce pociągu.nigdzie nie potrafi się wscisnąć na siłe.jest zbyt ugodowy.jak mu pomóc stac się bardziej sprytnym?

ja jako dziecko też byłam spokojna,dopiero w liceum poznałam kolezankę.dzięki niej stałam się pewniejsza siebie.dziś wracając do wspomnien z podstawowki śmieję się z tego ,ze łatwo było mnie zastraszyć.
uczę go pewnosci siebie -pokazując mu ,że wszystko idzie załatwić.trzeba tylko chcieć.czasem zaskakuje mnie cwaniactwem,ale czasem dołuje.

ciesze się,że mam spokojne dziecko,nie wadzi nikomu,jest grzeczny,lubiany przez starszych,nie pyskuje.alke w grupie równiesników zginie.zjedza go

w życiu trzeba rozpychac się rękoma,nie ma miejsca na sentymenty.oj ciężko mi bedzie i jemu też.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:06   #3286
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ciesze się,że mam spokojne dziecko,nie wadzi nikomu,jest grzeczny,lubiany przez starszych,nie pyskuje.alke w grupie równiesników zginie.zjedza go

w życiu trzeba rozpychac się rękoma,nie ma miejsca na sentymenty.oj ciężko mi bedzie i jemu też.
Może to trochę dlatego, że jest jedynakiem i z nikim o nic nie musiał walczyć.
Zrób mu braciszka albo siostrzyczkę
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:08   #3287
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam mały problem
mój syn jest nadzwyczaj grzeczny,ale nie potrafi zadbac o swoje interesy.
dzwoni do mnie i mówi,że w pociągu mu nudno.pytam się,co robią chłopaki z klasy,a on,że nie siedzi z nimi.czemu-pytam się.a on ,że brakło miejsca.wkurza mnie ta swoją dupowatościa.nakazałam mu iść do nich.przeciez jedna dupa wiecej zmiesci sie na ławce pociągu.nigdzie nie potrafi się wscisnąć na siłe.jest zbyt ugodowy.jak mu pomóc stac się bardziej sprytnym?

ja jako dziecko też byłam spokojna,dopiero w liceum poznałam kolezankę.dzięki niej stałam się pewniejsza siebie.dziś wracając do wspomnien z podstawowki śmieję się z tego ,ze łatwo było mnie zastraszyć.
uczę go pewnosci siebie -pokazując mu ,że wszystko idzie załatwić.trzeba tylko chcieć.czasem zaskakuje mnie cwaniactwem,ale czasem dołuje.

ciesze się,że mam spokojne dziecko,nie wadzi nikomu,jest grzeczny,lubiany przez starszych,nie pyskuje.alke w grupie równiesników zginie.zjedza go

w życiu trzeba rozpychac się rękoma,nie ma miejsca na sentymenty.oj ciężko mi bedzie i jemu też.
Oj, może nie powinnam, ale to większy niż mały problem. Ja tez byłam taka dupowata w podstawówce, zero pewności siebie, czy asertywności, a zdadzało się oberwać - tak miałam i koniec, a troska mojej mamy, która podobnie jak Ty, bardzo się bała o mnie, tylko pogarszała sytuację, bo dla mnie pójdzie w tłum bylo straszne.

W liceum jakoś samo przyszło... z innym środowiskiem itd, ale poradzic nic nie umiem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:08   #3288
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Na serio mówię. Na Metallice jadę, na koncert.

Margo ja też byłam pistowata jak byłam młodsza. Potem się to jakoś zmieniło. Moze jemu też się odmieni, wydorośleje. Zobaczysz.

Ja mam 20lat, a też czasem dzwonię do mamy i mówię: <mamo głowa mnie boli, co mam zrobić>.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:09   #3289
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
szczujesz

mam mały problem
mój syn jest nadzwyczaj grzeczny,ale nie potrafi zadbac o swoje interesy.
dzwoni do mnie i mówi,że w pociągu mu nudno.pytam się,co robią chłopaki z klasy,a on,że nie siedzi z nimi.czemu-pytam się.a on ,że brakło miejsca.wkurza mnie ta swoją dupowatościa.nakazałam mu iść do nich.przeciez jedna dupa wiecej zmiesci sie na ławce pociągu.nigdzie nie potrafi się wscisnąć na siłe.jest zbyt ugodowy.jak mu pomóc stac się bardziej sprytnym?

ja jako dziecko też byłam spokojna,dopiero w liceum poznałam kolezankę.dzięki niej stałam się pewniejsza siebie.dziś wracając do wspomnien z podstawowki śmieję się z tego ,ze łatwo było mnie zastraszyć.
uczę go pewnosci siebie -pokazując mu ,że wszystko idzie załatwić.trzeba tylko chcieć.czasem zaskakuje mnie cwaniactwem,ale czasem dołuje.

ciesze się,że mam spokojne dziecko,nie wadzi nikomu,jest grzeczny,lubiany przez starszych,nie pyskuje.alke w grupie równiesników zginie.zjedza go

w życiu trzeba rozpychac się rękoma,nie ma miejsca na sentymenty.oj ciężko mi bedzie i jemu też.
Na pewno nie zmuszac go do niczego. Dorośnie do tego. Mój brat (jest w 6 klasie podst)4 klase przesiedział w domu taki biedny żuczek, dobry potulny. Piotruś to Piotruś tamto A teraz nie da się go zatrzymac w domu i już się boję co będzie dalej
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 12:29   #3290
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Może to trochę dlatego, że jest jedynakiem i z nikim o nic nie musiał walczyć.
Zrób mu braciszka albo siostrzyczkę
na braciszka trochę za późno,ale coś w tym jest.może za bardzo staram się mu to wynagrodzić i blokuję mu pomysłowośc.mój stary mi to zarzuca,ja się wściekam bo to mój syn.pewnie,że pozwalam mu jechać na rowerze nad staw,choć drże o niego.ale czuję,że bedąc dla niego koleżanką nie zmuszam go do szukania towarzystwa.zawsze myślę,że ma jeszcze czas na dorośnięcie.
Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Na serio mówię. Na Metallice jadę, na koncert.

Margo ja też byłam pistowata jak byłam młodsza. Potem się to jakoś zmieniło. Moze jemu też się odmieni, wydorośleje. Zobaczysz.

Ja mam 20lat, a też czasem dzwonię do mamy i mówię: <mamo głowa mnie boli, co mam zrobić>.
czesia od katowic do mnie jest 55km.jeśli bedziesz chciała wpaść do mnie to zapraszam .podam ci na PW moj nr tel .jak się namyślisz to zadzwoń.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:32   #3291
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

czesia od katowic do mnie jest 55km.jeśli bedziesz chciała wpaść do mnie to zapraszam .podam ci na PW moj nr tel .jak się namyślisz to zadzwoń.
Chetnie Margo, ale ja tam bedę z TŻ i jakimś jeszcze towarzychem

Ale wakacje... ? Ja mam wolne wakacje I kasa wolna też się znajdzie.

Ale dzięki za numer, będę miała w zanadrzu
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:55   #3292
Latoya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 313
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oj, może nie powinnam, ale to większy niż mały problem. Ja tez byłam taka dupowata w podstawówce, zero pewności siebie, czy asertywności, a zdadzało się oberwać - tak miałam i koniec, a troska mojej mamy, która podobnie jak Ty, bardzo się bała o mnie, tylko pogarszała sytuację, bo dla mnie pójdzie w tłum bylo straszne.

W liceum jakoś samo przyszło... z innym środowiskiem itd, ale poradzic nic nie umiem

Masz racje jest to najczesciej blad wychowaczy rodzicöw. Oczywiscie oni robia to
"z milosci " , ze swoje dzieci z wszystkiego wyreczaja. W rezultacie zamiast im pomöc to jeszcze im szkodza. Efekt koncowy...kaleka zyciowa.


Inna sprawa to dzieci z rodzin rozbitych, slabszych socjalnie lub alkoholiköw.
Takie dzieci czuja sie gorsze od innych...i naturalna sila rzeczy brak im smialosci.
Inni to wyczuwaja i nie szczedza im kopniaköw w tkz. cztery litery.

Röznica po miedzy jednymi a drugimi polega na tym, ze ci pierwsi w 50% tacy zostaja a ci drudzy prawie zawsze z biegiem lat doznaja metamorfozy charakteru i
z mieczaköw robia sie twardziele, bo ich po prostu zycie do tego zmusza.



Hihi pytasz sie czy jestem szczesliwa ?
Wiesz nic...mi nie brakuje powodzi mi sie dobrze , co najwazniejsze jestem zdrowa...ale jestem z taka osoba zwiazana, ktöra mozna nazwac kaleka zyciowa albo chlopem bez jaj ( zasluga mojej tesciowej)
i dlatego nie moge powiedziec o sobie, ze tryskam szczesciem.
...No ale wiedzialy galy, co braly...myslalam, ze wydorosleje a tu nici z tego.
Ale nie mozna miec wszystkiego


Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
HA!!!!!! BO MAM NA IMIĘ TAK JAK ONA !!!!!!!!!
A tez spiewasz jak ona ?



Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Na serio mówię. Na Metallice jadę, na koncert.

Margo ja też byłam pistowata jak byłam młodsza. Potem się to jakoś zmieniło. Moze jemu też się odmieni, wydorośleje. Zobaczysz.

Ja mam 20lat, a też czasem dzwonię do mamy i mówię: <mamo głowa mnie boli, co mam zrobić>.
A gdzie jedziesz na ten koncert?

...a mama Ci odpowiada obetnij nie bedzie bolec
Latoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:56   #3293
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Chetnie Margo, ale ja tam bedę z TŻ i jakimś jeszcze towarzychem

Ale wakacje... ? Ja mam wolne wakacje I kasa wolna też się znajdzie.

Ale dzięki za numer, będę miała w zanadrzu
ok.baw się dobrze.tylko nie szalej za bardzo głową-no wiesz przy muzyce.a tak to czekam raz na jakiś czas na sms-a
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:04   #3294
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Latoya Pokaż wiadomość







A gdzie jedziesz na ten koncert?

...a mama Ci odpowiada obetnij nie bedzie bolec
Do Chorzowa jadę. To mój drugi koncert Metallici.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ok.baw się dobrze.tylko nie szalej za bardzo głową-no wiesz przy muzyce.a tak to czekam raz na jakiś czas na sms-a
Nie, ja stoje spokojnie. Mój TŻ to wariactwa odwala głową
Nie ma spry, sms bedzie
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:09   #3295
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: nie jesteśmy święte

Cześka,widzę Ty porządnej muzyki słuchasz
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:10   #3296
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Cześka,widzę Ty porządnej muzyki słuchasz
a jakze, nie zadne tam pitu pitu
Czego słuchasz jeszcze oprócz Black sabbath?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:11   #3297
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Latoya Pokaż wiadomość
Inna sprawa to dzieci z rodzin rozbitych, slabszych socjalnie lub alkoholiköw.
Takie dzieci czuja sie gorsze od innych...i naturalna sila rzeczy brak im smialosci.
Inni to wyczuwaja i nie szczedza im kopniaköw w tkz. cztery litery.
Ja jestem dzieckiem z takiej rozbitej rodziny, która praktycznie obecnie w rozsypce i... szczerze mówiąc wzięcie się garść i uświadomienie, że jak sama dupy nie ruszysz i nie zatroszczysz się o siebie, to nikt tego nie zrobi nastapiło dość szybko i na szczęscie mam przyzwoicie silny charakter...
Cytat:
Napisane przez Latoya Pokaż wiadomość
Hihi pytasz sie czy jestem szczesliwa ?
Wiesz nic...mi nie brakuje powodzi mi sie dobrze , co najwazniejsze jestem zdrowa...ale jestem z taka osoba zwiazana, ktöra mozna nazwac kaleka zyciowa albo chlopem bez jaj ( zasluga mojej tesciowej)
i dlatego nie moge powiedziec o sobie, ze tryskam szczesciem.
...No ale wiedzialy galy, co braly...myslalam, ze wydorosleje a tu nici z tego.
Ale nie mozna miec wszystkiego
Współczuję, bo niby nic nie jest źle, ale wszystko jest nie tak...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:13   #3298
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
a jakze, nie zadne tam pitu pitu
Czego słuchasz jeszcze oprócz Black sabbath?
Bruce Dickinson,Scorpions,Led zeppelin
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:17   #3299
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Bruce Dickinson,Scorpions,Led zeppelin
Aha.

Ja ubóstwiam My Dying Bride. Kocham Wręcz.
Poza tym Immolation, Nasum.... Metallica to najlżej gra, z tego co słucham.

Ale się nie ograniczam, bardzo lubię Massive Attack.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:23   #3300
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

czesia uważajcie na zadymy.bo rodowici ślązacy nie lubią "krawaciarzy" i z wzajemnościa.a chorzów to miasto huliganow boiskowych
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.