Psychiatra - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 23:16   #4351
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
Kurcze, mam dzisiaj mega zjazd nastroju, oby to nie była zapowiedź konca normalnego
stanu
Eeej...przegoń to w diabły Jutro MA BYĆ dobrze.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:21   #4352
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Jak się zarejestrujesz i podasz nr do rodziców,to postawisz mamę przed faktem dokonanym i jest wieksza szansa,że by z Toba poszła.
Niestety terminy na wizytę u jakiegokolwiek lekarza są bardzo odległe i do tego czasu to się wykończyć można.
Została prywatna wizyta,ale to koszt 50-100 zł
U mnie mozna zostac przyjetym od razu(jesli babeczka testow nie robi). Dlatego dziwia mnie takie odlegle terminy.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:23   #4353
perelka20
Raczkowanie
 
Avatar perelka20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 236
GG do perelka20
Dot.: Psychiatra

Kurcze tylko ja sie boje isc do psychologa, nigdy nie bylam u psychologa, i wstydze sie mowic komus obcemu do kogo nie mam zaufania o mojich problemach.Nie wiem czy to przejdzie, i jak?
__________________
Kwiatek chce wody, motyl kwiatuszka, a ja od Ciebie tylko serduszka
perelka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:25   #4354
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
U mnie mozna zostac przyjetym od razu(jesli babeczka testow nie robi). Dlatego dziwia mnie takie odlegle terminy.
Małe miasto,jedna przychodnia,jeden lekarz,dużo pacjentów - nie wiem jak jest u Kissi,ale takim sposobem byłoby to możliwe.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:37   #4355
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Małe miasto,jedna przychodnia,jeden lekarz,dużo pacjentów - nie wiem jak jest u Kissi,ale takim sposobem byłoby to możliwe.
A ja myslalam ze moje miasto jest male
Edit.Nie wiedzialam ze kiedykolwiek bede brac tabletki na sen...
__________________


Edytowane przez Klariska
Czas edycji: 2008-05-26 o 23:46 Powód: dopisek
Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:40   #4356
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez perelka20 Pokaż wiadomość
Kurcze tylko ja sie boje isc do psychologa, nigdy nie bylam u psychologa, i wstydze sie mowic komus obcemu do kogo nie mam zaufania o mojich problemach.Nie wiem czy to przejdzie, i jak?
przejdzie. miałam to samo co Ty, pierwsza wizyta jest najdziwniejsza
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:41   #4357
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie modlę, raczej rozmawiam normalnie z Bogiem.

Kurcze, mam dzisiaj mega zjazd nastroju, oby to nie była zapowiedź konca normalnego
stanu
Ja podobnie jak lapus rozmawiam z Bogiem i tez wczorajmoj nastroj byl nie ciekawy chcialo mi sie ryczec ale sie powstrzymalam bo rodzice byli w domu i dzisiaj znowu nie zaciekawie jest
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 10:51   #4358
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Kapsułka chroni błonę śluzową przewodu pokarmowego.
Co Ty chcesz majstrować przy tych tabletkach?
nie nie, tylko chcialam wziaść połowe
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:42   #4359
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

wykoncze sie psychicznie, sama sobie dzisiaj zwiekszylam dawke leku, jjutro zdaje chemie, nie chodzi konkretnie o ten przedmiot, bo kazde inne i tak uznalabym ze jestem glupia......a to wierzcholek gory lodowej bo dowalily mi sie problemy rodzinne. nie obiecuje wam, ze dam rade
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:40   #4360
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
wykoncze sie psychicznie, sama sobie dzisiaj zwiekszylam dawke leku, jjutro zdaje chemie, nie chodzi konkretnie o ten przedmiot, bo kazde inne i tak uznalabym ze jestem glupia......a to wierzcholek gory lodowej bo dowalily mi sie problemy rodzinne. nie obiecuje wam, ze dam rade
postaraj sie skupic na nauce, moze sie wczujesz i nie bedziesz myslec,... nie wiem czy sama w to wierze, ale postaraj sie !
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:00   #4361
Kissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
GG do Kissia
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
wykoncze sie psychicznie, sama sobie dzisiaj zwiekszylam dawke leku, jjutro zdaje chemie, nie chodzi konkretnie o ten przedmiot, bo kazde inne i tak uznalabym ze jestem glupia......a to wierzcholek gory lodowej bo dowalily mi sie problemy rodzinne. nie obiecuje wam, ze dam rade
Postaraj sie ;-) Ja w ciebie wierze
Za ti ja jestem na dnie! I to w dodatku pijana ;/ I mną telepie... i mam jescze wiekeszego doła... ! Miałam nadzieje, że zapomnie o wszystkim ja ksie upije i nic ;/ jest jeszcze forzej, a w dodartki nie wiem co powiedzieć starym jak wrócą... ;/ KOMPLETNE DNO!!!
Kissia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 19:39   #4362
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Kissia Pokaż wiadomość
Postaraj sie ;-) Ja w ciebie wierze
Za ti ja jestem na dnie! I to w dodatku pijana ;/ I mną telepie... i mam jescze wiekeszego doła... ! Miałam nadzieje, że zapomnie o wszystkim ja ksie upije i nic ;/ jest jeszcze forzej, a w dodartki nie wiem co powiedzieć starym jak wrócą... ;/ KOMPLETNE DNO!!!
A za ile wrócą? Może po prostu spać pójdziesz i nie bedziesz musiala nic mowic... Pilas sama ?
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:20   #4363
Kissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
GG do Kissia
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
A za ile wrócą? Może po prostu spać pójdziesz i nie bedziesz musiala nic mowic... Pilas sama ?
Tak... sama... już mi troche lepiej bo wymiotywałam =/ ale dalej świat sie kręci... już wrócili i nic nie zauważyli, ale tom oze fdrego, ze nie wstawałam z krzezsłta i dale j mam tak z leksza doła ;/
Kissia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:27   #4364
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

picie nie zawsze jest dobre na doły, często tak jest, że jest gorzej. W moim przypadku.
Pamiętam przepłakałam sylwestra u koleżanki 2 lata temu jak się ulałam wódką. Płakałam strasznie i podobno gadałam tylko o tym, że będę taka jak ojciec. Taki sam potwór, podobno tak płakałam, że się nie dało mnie uspokoić. Zresztą, człowiek robi się po alkoholu troszkę wylewniejszy niż wtedy, gdy po nim nie jest. Zwłaszcza, że niektóre fakty próbuje zataić przed najbliższymi [swoje smutki m.in] i też przed samym sobą.
Eh ja już mam dość wszystkiego, co ma być to będzie, ja już dzisiaj to tylko spać pójdę. Mam ochotę wyjechać gdzieś na bezludną wyspę, daleko...

Wzięłam już tabletki uspokajające, dzisiaj wzięłam ich 3... po jednej zasnęłam i się obudziłam.
czyli łącznie 5 tabletek dzisiaj
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:31   #4365
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie modlę, raczej rozmawiam normalnie z Bogiem.

Kurcze, mam dzisiaj mega zjazd nastroju, oby to nie była zapowiedź konca normalnego
stanu


głowa do góry, jak się czujesz ?


Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
ja mojej mamie nic nie mówię, co więcej - jak zobaczyła pocięte ręce i szramę na udzie to powiedziała coś w rodzaju "posmaruj sobie maścią z nagietka... czym ty się tak zadrapałaś?"

heh moja mama to samo, ja powiedziałam, że wpadłam w krzaki [na ręce czerwone kreski] a mama: aha.
Ale wydaje mi się [raczej na pewno] że nie podejrzewała tego, że się tne, bo nie mówiłam jej o niczym, wyglądałam jak normalne dziecko..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:42   #4366
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra

Dziewczyny wiem ze ten problem moze byc banalny ale jestem zla ze nikt mi na ginekologi nie odpisuje jestem zdenerwowana bo mam wyniki zle
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:07   #4367
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

nie znam problemu bini ale odpiszą Ci zapewne, spokojnie a więc, o co chodzi z ginekologią? masz jakieś problemy?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:13   #4368
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
nie znam problemu bini ale odpiszą Ci zapewne, spokojnie a więc, o co chodzi z ginekologią? masz jakieś problemy?
Tak mam podwyzszona prolaktyne i to dosyc sporo mam nadzieje ze mi odpisza
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:51   #4369
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
A ja myslalam ze moje miasto jest male
Edit.Nie wiedzialam ze kiedykolwiek bede brac tabletki na sen...
Kielce,dobrze pamiętam?
Nie takie znowu małe.

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
wykoncze sie psychicznie, sama sobie dzisiaj zwiekszylam dawke leku, jjutro zdaje chemie, nie chodzi konkretnie o ten przedmiot, bo kazde inne i tak uznalabym ze jestem glupia......a to wierzcholek gory lodowej bo dowalily mi sie problemy rodzinne. nie obiecuje wam, ze dam rade
A ja Ci mówię,że dasz radę. Bywały gorsze rzeczy i dawałaś radę i teraz tez dasz
Cytat:
Napisane przez Kissia Pokaż wiadomość
Za ti ja jestem na dnie! I to w dodatku pijana ;/ I mną telepie... i mam jescze wiekeszego doła... ! Miałam nadzieje, że zapomnie o wszystkim ja ksie upije i nic ;/ jest jeszcze forzej, a w dodartki nie wiem co powiedzieć starym jak wrócą... ;/ KOMPLETNE DNO!!!
Nie wciągaj się w to lepiej. Alkohol to nie jest dobre lekarstwo na smutki,chociaz sama przyznaję bywają dni kiedy mam nieodpartą ochotę upić się i o niczym nie myśleć. Ale nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Tak mam podwyzszona prolaktyne i to dosyc sporo mam nadzieje ze mi odpisza
A byłaś juz u ginekologa z wynikami?




Nie wiem jak będzie jutro i przez kolejne dni,ale dzisiaj samopoczucie trochę miało się ku gorszemu. A u mnie to nie jest pomyślna prognoza na najbliższe dni.

Lapus,i jak dzisiaj?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 21:59   #4370
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość

A byłaś juz u ginekologa z wynikami?
Jeszcze nie kazal mi dzwonic jak wyszly jak mi powie ze mam przyjechac to pojade
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:48   #4371
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Psychiatra

kiniaq - hmm, mówisz że twoja mama wierzyła w twoje wersje wydarzeń... cóż, w moim przypadku nie jestem pewna czy moja wierzy czy tylko chce wierzyć.
Nem, dziś już trochę lepiej, rano jeszcze płakałam, miałam o 10 zaliczenie i nie poszłam, wiedziałam że nie dam rady, jakoś mi to było obojętne, na szczęście jak ktoś nie poszedł to nic się nie stało-można iść jutro.
Wiecie nad czym się zastanawiam? czy kiedykolwiek, jeśli tak- kiedy - poczuję pełną radość, taką pełną piersią.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:13   #4372
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Tak mam podwyzszona prolaktyne i to dosyc sporo mam nadzieje ze mi odpisza
nie znam się na tym zupełnie aletrzymam kciuki że będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość


A ja Ci mówię,że dasz radę. Bywały gorsze rzeczy i dawałaś radę i teraz tez dasz
wykrakałyście : cmok: ZDAŁAM CHEMIE !!


Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość

Nie wiem jak będzie jutro i przez kolejne dni,ale dzisiaj samopoczucie trochę miało się ku gorszemu. A u mnie to nie jest pomyślna prognoza na najbliższe dni.
nie wolno się nastawiać, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tutaj dzięki wsparciu NASZYM uśmiechniesz się, choćby do komputera a co za
tym idzie, dobry humor


Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
kiniaq - hmm, mówisz że twoja mama wierzyła w twoje wersje wydarzeń... cóż, w moim przypadku nie jestem pewna czy moja wierzy czy tylko chce wierzyć.
Nem, dziś już trochę lepiej, rano jeszcze płakałam, miałam o 10 zaliczenie i nie poszłam, wiedziałam że nie dam rady, jakoś mi to było obojętne, na szczęście jak ktoś nie poszedł to nic się nie stało-można iść jutro.
Wiecie nad czym się zastanawiam? czy kiedykolwiek, jeśli tak- kiedy - poczuję pełną radość, taką pełną piersią.
Możliwe, że twoja mama nie chce wiedzieć, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal..
Poczujesz radość nie z takich choróbsk się wychodziło depresja jest w pełni uleczalna. POWODZENIA NA ZALICZENIU jutro
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:22   #4373
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Kielce,dobrze pamiętam?
Nie takie znowu małe.
Dziura i tyle. Im starsza jestem tym bardziej tego miasta nie lubie. Zero mozliwosci.

kiniaczeq gratuluje
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:09   #4374
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
nie znam się na tym zupełnie aletrzymam kciuki że będzie lepiej


wykrakałyście : cmok: ZDAŁAM CHEMIE !!
Gratuluje i dziekuje za trzymaniie kciukow jutro ide do ginekologa dobrze ze ide do mojego do ktorego chodze juz kilka lat wiec mniej sie denerwuje trzymajcie sie dziewczyny [rzepraszam ze was nie wspieram ale sama potrzebuje wsparcia nie mam sily dobrze ze teraz nie staram sie o dziecko bo bym sie zaplakala chyba mam nadzieje ze w przyszlosci bede je mogla miec
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:11   #4375
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra

bini - wszystko dobrze pójdzie i dzieciaki kiedyś też będą trzymam kciukasy za jutrzejsza wizytę u ginekologa
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:26   #4376
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
bini - wszystko dobrze pójdzie i dzieciaki kiedyś też będą trzymam kciukasy za jutrzejsza wizytę u ginekologa
Dziekuje
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:41   #4377
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość

wykrakałyście : cmok: ZDAŁAM CHEMIE !!
Aaaaa super Trzeba to oblać wirtualnie




Cytat:
nie wolno się nastawiać, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tutaj dzięki wsparciu NASZYM uśmiechniesz się, choćby do komputera a co za
tym idzie, dobry humor
Właśnie,bez tego wątku byłoby...ciężej po prostu.
Przerabiałam to miliony razy - od dnia,w którym czuję,że "mogę wszystko",do takiego,w którym dochodzę do wniosku,że mogę co najwyżej w majtki nasikać.
Dlatego teraz,kiedy wyłapię,że mam już inny światopogląd i ludzi zaczyna być wstyd,to wiem na czym stoję.
Ale ale,czułam się bardzo bardzo dobrze przez ......dni!<zaraz policzę>

EDIT: Całe 3 tygodnie.No,przynajmniej nie 3 dni,jak bywało.



Cytat:
Możliwe, że twoja mama nie chce wiedzieć, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal..
Poczujesz radość nie z takich choróbsk się wychodziło depresja jest w pełni uleczalna. POWODZENIA NA ZALICZENIU jutro
Albo po prostu jest tak,że Twoja mama wypiera problem,tak jest łatwiej,udawać że nic się nie dzieje,nie przejmować.
Co do radości,to czuje ją nawet tak beznadziejny przypadek jak ja,tak więc nadziei nie trać nigdy. Co prawda radość mija tak niespodziewanie jak się pojawiła,ale to uczucie nie do opisania,głowa wolna od problemów,można pofrunąć.

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Gratuluje i dziekuje za trzymaniie kciukow jutro ide do ginekologa dobrze ze ide do mojego do ktorego chodze juz kilka lat wiec mniej sie denerwuje trzymajcie sie dziewczyny [rzepraszam ze was nie wspieram ale sama potrzebuje wsparcia nie mam sily dobrze ze teraz nie staram sie o dziecko bo bym sie zaplakala chyba mam nadzieje ze w przyszlosci bede je mogla miec
Trzymam kciuki Mocno
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:44   #4378
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra

niebylo mnie i tu tle postow do przeczytania,troche nadrobilam kinia 5 tabsow duzo...

ja sama mam kolciol na lowie ( najpierw narzekalam z enudy i monotonia w zyciu teraz...)zorganizowalam sesje zdjeciowa teraz mam mnostwo zdjec do obrobki a sama az tak dobrze zrobic tego nie umiem,wybrac zdjecia najlepsze ,i czuje presje i chcialabym zeby kazdy byl z nich zadwolona a najbardziej krytycznie podchodze do zdjec ja sama...

jade na sen znow na tabsach ...i nie tylko by usnac ale odplynac na troche... przydalby mi sie inne tabsy bo te nie dzialaja ahh presje czuje ,i nerwy...
w dodatku kolega sie na mnie wkurzyl ju zza to moje narzekanie itd i mnie zablokowal na gg!!!
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:39   #4379
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Psychiatra

kiniaq - gratuluję zdania

za mnie proszę trzymać kciuki jeszcze raz, bo dziś babka nie przylazła na zaliczenie, a jutro mam z czegoś innego
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 17:44   #4380
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Psychiatra

zdaję sobie sprawę że bardzo wiele dziewczyn tutaj ma poważniejsze kłopoty od moich, domyślam sie ze to co przechodze to może być zwykła burza okresu dojrzewania, itp itd ite sre.

ale wydaje mi się że straciłam kontrolę nad swoim życiem, po prostu od dłuzszego czasu nie potrafie znaleźć w sobie optymizmu, czuje się odsunięta od świata i bardzo mi przykro, że moje młode lata upływaja mi na ciągłych chandrach, zeby nie powiedziec depresjach.

zacznę od tego że nie mam niskiej samooceny, podobam się facetom, nie mam problemow z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi, jestem trochę "kontrowersyjna" (duzo ludzi mnie lubi, duzo mnie nie lubi, dużo plotek o mnie lata, ale to mnie akurat najmniej boli)

nie układa mi się z przyjaciółką, boję się ze ją stracę, ale wina lezy po jej stronie.... chłopaka nie mialam od dłuzszego czasu, czuje się bardzo samotna, brakuje mi miłosci. mieszkam sama z mamą, ktora chyba przechodzi menopauze bo ciągle jest nerwowa, wyżywa się na mnie, denerwuje o głupoty, a moj ojciec, ktorego nie widzialam od ponad 14 lat, ostatnio powiedział mojej matce że chcialby sie zacząc ze mną spotykac... przez długi czas nie wiedzialam co zrobic ze swoją przyszłoscia, w koncu wybralam biotechnologię, i przez caly następny rok czeka mnie zakuwanie na rozszerzona mature z biologii i z chemii, gdyż jestem w LO na zupełnie innym profilu.
do szału doprowadzają mnie moje kontakty z ludzmi, w ciagu ostatnich 6 miesiecy wszystko się posypało, zostałam sama i co najgorsze, w większosci z ich winy, wiec nawet nie mam co naprawiać. boli mnie to, że staram się być wobec ludzi szczera, pomocna, a oni odpłacają mi się wałkami ... mimo że nie jestem osoba ktora daje sobie w kasze dmuchac.
jestem strasznie wrażliwa i to wszystko mnie juz powoli przygniata, mowie sobie, że dam radę, ale ostatnio mam ochote zwinąc się w klębek w kącie i po prostu umrzeć
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.