Singielki 25 +. Część X - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-11, 20:06   #2881
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez SpiewWannie Pokaż wiadomość

shawtty przecież zdania takich ludzi nie bierzę się pod uwagę, zresztą myślę że już tak zrobiłaś, no to było powiedziane w dobrej wierze, nie sądzę tylko aby dogryźć
Ależ ja wiem, nie przejmuję się tym, bo bym już dawno oszalała. Oni tak wszyscy z TROSKI, wiadomo


Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Czyli dorwała pierwsze lepsze gacie (nie obrażając twojego brata, bo pewnie laska miała farta, że to akurat te gacie złapała) i teraz mierzy inne kobiety swoją miarą
Tak właśnie było, nie umniejszając mojemu bratu. No udało jej się, są szczęśliwi, ja się bardzo cieszę, ale właśnie - to nie ma związku z moim życiem, więc nie powinna porównywać. Ale ona ogólnie się we wszystko wszystkim wtrąca, nie może przeboleć, że zadeklarowałam, że nie chcę mieć dzieci i mówi, że jakimś potworem jestem i żebym tak bliźniaki za karę miała albo pluje się, że 28-letnia sąsiadka mężatka łazi po imprezach, a to czas na dziecko ten typ człowieka, niestety. Oczywiście jak ową sąsiadkę gdzieś spotka to miła milusia...
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 20:38   #2882
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dzięki Dziewczyny za wszystkie komentarze. Ja w tych emocjach też mogę gadać nieskladnie. Raz mam wywalone żeby za chwilę mieć podwójnego doła. Raz widzę w ilu sytuacjach mogłam się inaczej zachować i że wina jest we mnie. I przypomina mi się każdy szczegół który świadczył o tym że mógł mnie trochę poważniej traktować przed przyjazdem i go pewnie rozczarowalam. Innym razem doszukuje się wszelkich oznak że był od razu na jedno nastawiony i co bym nie zrobiła to nic z tego. Np przypomniałam sobie ze jakąś dziewczyna mu wysłała wiadomość na messengerze w sob i to nie była jego współlokatorka na pewno. Obczailam ja na fb, to jakaś studentka. Czyli trochę dziwna kumpela dla 30latka, być może ktoś z tindera. Dziś mi napisał że idzie do kina. Zgaduje że nie z kumplem. Itp itd.
Najgorsze że ten chłopak był serio inteligentny i zabawny i brakuje mi rozmów z nim, czuje pustkę taka. Nie był takim gościem który nic do zaoferowania nie ma. Z wyglądu też mi się podobał wystarczająco.
Nie mam z kim się teraz pospotykac ani nic. Ani w kontekście znajomych ani randek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 20:48   #2883
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wszystkie komentarze. Ja w tych emocjach też mogę gadać nieskladnie.

1. Raz mam wywalone żeby za chwilę mieć podwójnego doła.

2. Raz widzę w ilu sytuacjach mogłam się inaczej zachować i że wina jest we mnie. I przypomina mi się każdy szczegół który świadczył o tym że mógł mnie trochę poważniej traktować przed przyjazdem i go pewnie rozczarowalam.

3. Innym razem doszukuje się wszelkich oznak że był od razu na jedno nastawiony i co bym nie zrobiła to nic z tego. Np przypomniałam sobie ze jakąś dziewczyna mu wysłała wiadomość na messengerze w sob i to nie była jego współlokatorka na pewno. Obczailam ja na fb, to jakaś studentka. Czyli trochę dziwna kumpela dla 30latka, być może ktoś z tindera. Dziś mi napisał że idzie do kina. Zgaduje że nie z kumplem. Itp itd.

4. Najgorsze że ten chłopak był serio inteligentny i zabawny i brakuje mi rozmów z nim, czuje pustkę taka. Nie był takim gościem który nic do zaoferowania nie ma. Z wyglądu też mi się podobał wystarczająco.

5. Nie mam z kim się teraz pospotykac ani nic. Ani w kontekście znajomych ani randek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. Chyba wiele z nas tak miewa, mnie tak się zmienia co godzinę

2. To też znam, przeanalizowałam pod tym kątem każde spotkanie z Księciem. Tylko... po co? Inna nie będę, Ty też nie, i jeśli komuś coś wadzi to po prostu - to nie TO

3. To jest możliwe, że jest nastawiony na przelotne znajomości tylko. I nie chodzi o Ciebie tylko o brak chęci na związek, ot co.

4. Ale i tak jeszcze go nie poznałaś wystarczająco dobrze, może z czasem ideał by się rozmywał przytłoczony wadami.

5. Jakieś randki dla zabicia czasu (o ile tego chcesz) można znaleźć na Tinderze, a nowych znajomych nawet na wizażu, to też wiesz. Głowa do góry
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 21:13   #2884
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Tak właśnie było, nie umniejszając mojemu bratu. No udało jej się, są szczęśliwi, ja się bardzo cieszę, ale właśnie - to nie ma związku z moim życiem, więc nie powinna porównywać. Ale ona ogólnie się we wszystko wszystkim wtrąca, nie może przeboleć, że zadeklarowałam, że nie chcę mieć dzieci i mówi, że jakimś potworem jestem i żebym tak bliźniaki za karę miała albo pluje się, że 28-letnia sąsiadka mężatka łazi po imprezach, a to czas na dziecko ten typ człowieka, niestety. Oczywiście jak ową sąsiadkę gdzieś spotka to miła milusia...
Brat mojej koleżanki trafił gorzej, ale też z jakąś niby wykształconą, a jednak zakompleksioną i strasznie zrytą kobietą.
Straszna ta twoja bratowa pod względem poglądów. Co jej do tego kto z kim na imprezy biega i jak często. To że sama na imprezy nie pochodziła, to nie znaczy, że inni mają żyć tak jak ona i skupiać się wyłącznie na wiciu rodzinnego gniazdka.
Zawsze mi się wydaje, że osoby, które tak się zachowują, gdzieś w głębi duszy zazdroszczą innym. Bo gdyby cudze życie ich nie kuło, a ich życie było pasjonujące, to zajęliby się sobą, a nie sąsiadkami czy rodziną.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 21:35   #2885
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez SpiewWannie Pokaż wiadomość

[/COLOR]To może coś z innej beczki, kto z was był już w Rzymie? Watykan jest piękny potwierdzam
Mama nadzieję, że za rok o tej porze będę mogła to potwierdzić

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wszystkie komentarze. Ja w tych emocjach też mogę gadać nieskladnie. Raz mam wywalone żeby za chwilę mieć podwójnego doła. Raz widzę w ilu sytuacjach mogłam się inaczej zachować i że wina jest we mnie. I przypomina mi się każdy szczegół który świadczył o tym że mógł mnie trochę poważniej traktować przed przyjazdem i go pewnie rozczarowalam. Innym razem doszukuje się wszelkich oznak że był od razu na jedno nastawiony i co bym nie zrobiła to nic z tego. Np przypomniałam sobie ze jakąś dziewczyna mu wysłała wiadomość na messengerze w sob i to nie była jego współlokatorka na pewno. Obczailam ja na fb, to jakaś studentka. Czyli trochę dziwna kumpela dla 30latka, być może ktoś z tindera. Dziś mi napisał że idzie do kina. Zgaduje że nie z kumplem. Itp itd.
Najgorsze że ten chłopak był serio inteligentny i zabawny i brakuje mi rozmów z nim, czuje pustkę taka. Nie był takim gościem który nic do zaoferowania nie ma. Z wyglądu też mi się podobał wystarczająco.
Nie mam z kim się teraz pospotykac ani nic. Ani w kontekście znajomych ani randek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka nie smutaj Wiadomo, że jest Ci przykro. Ja to tak samo bym przeżywała, jeśli by mi zależało. Ważne, że już wszystko wiesz i możesz dalej sobie spokojnie pożyć. Nie ma co za dużo o tym myśleć i analizować. Nie udało się, trzeba się cieszyć, że się trochę rozerwałaś
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 21:46   #2886
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25 +. Część X

O kurczak, nie wiem kiedy minęło tyle czasu, ale chyba zasiedziałam się na internetach Trzeba spadać, bo ja tu sobie pitu, pitu, a czas leci
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 21:55   #2887
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77033331]

handzia, a to nie w weekend miał być ten Wredny?
.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Handzla, czekam na relacje!

---------- Dopisano o 09:20
Mieliśmy wczoraj się spotkać, ale oboje byliśmy na kacu więc przełożyliśmy na dzisiaj.

I lipa dziewczyny.
POłaziliśmy i tyle, mi nawet się z wyglądu podobał, nawet nawet ale w realu zupełnie inny człowiek niż w internetach. Cichy,nieśmiały,zestresow any, a w necie gadatliwy i baaaaardzo śmiały.
Po spacerze powiedział że mnie odprowadzi do domu, próbował się wprosić.... yyyyyy.
NIe lubię niejasnych sytuacji więc napisałam, o co chodzi. Odpisał że 'po prostu to nie to'. DObrze że chociaż mi wyjaśnił zakończył.

A ja mam doła. Kolejny ... Może ja robię coś nie tak, że uciekł? Musi coś być na rzeczy.

Szkoda mi tylko tej znajomości. Bo była fajna, dobrze się bawiłam. Na serio dobrze.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Napisał mi że było miło dobrze się bawił ale nic z tego nie będzie
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny. Ale wątpię by chodziło tu o odległość. Może lepiej się stało bo chłopak to dusza towarzystwa i pewnie byłabym ciągle zazdrosna. Ale na tą chwilę jest mi smutno, czuje duże uderzenie samotności i brak nadziei na zmianę tego stanu. Myślę co że mną nie tak, że nikt nie chce budować że mną związku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jestem w podobnej sytuacji więc kto jak nie ja CIebie zrozumie? Tak samo się czuję

Muszę pomyśleć co robię nie tak i nauczyć się na błędach.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 21:55   #2888
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

siedzę teraz i nie mam się czym zająć i znów smutam zainstalowalam na nowo tindera i tylko mnie on dołuje, bo beznadzeijnie jest na nim :P
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:02   #2889
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Mieliśmy wczoraj się spotkać, ale oboje byliśmy na kacu więc przełożyliśmy na dzisiaj.

I lipa dziewczyny.
POłaziliśmy i tyle, mi nawet się z wyglądu podobał, nawet nawet ale w realu zupełnie inny człowiek niż w internetach. Cichy,nieśmiały,zestresow any, a w necie gadatliwy i baaaaardzo śmiały.
Po spacerze powiedział że mnie odprowadzi do domu, próbował się wprosić.... yyyyyy.
NIe lubię niejasnych sytuacji więc napisałam, o co chodzi. Odpisał że 'po prostu to nie to'. DObrze że chociaż mi wyjaśnił zakończył.

A ja mam doła. Kolejny ... Może ja robię coś nie tak, że uciekł? Musi coś być na rzeczy.

Szkoda mi tylko tej znajomości. Bo była fajna, dobrze się bawiłam. Na serio dobrze.





jestem w podobnej sytuacji więc kto jak nie ja CIebie zrozumie? Tak samo się czuję

Muszę pomyśleć co robię nie tak i nauczyć się na błędach.
Szkoda, że internetowa iluzja fajnego faceta zgasła. Ale czemu sobie wrzucasz teraz? Przecież nie przypadł Ci jakoś do gustu, z tego co piszesz.

No ja w innej nie jestem, więc dołączam do klubu
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:06   #2890
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
I lipa dziewczyny.
POłaziliśmy i tyle, mi nawet się z wyglądu podobał, nawet nawet ale w realu zupełnie inny człowiek niż w internetach. Cichy,nieśmiały,zestresow any, a w necie gadatliwy i baaaaardzo śmiały.
Po spacerze powiedział że mnie odprowadzi do domu, próbował się wprosić.... yyyyyy.
NIe lubię niejasnych sytuacji więc napisałam, o co chodzi. Odpisał że 'po prostu to nie to'. DObrze że chociaż mi wyjaśnił zakończył.

A ja mam doła. Kolejny ... Może ja robię coś nie tak, że uciekł? Musi coś być na rzeczy.

Szkoda mi tylko tej znajomości. Bo była fajna, dobrze się bawiłam.
Dlaczego Ci szkoda tej znajomości, skoro piszesz, że to nie to i z Twojej strony też lipa? Obojgu wam coś nie podpasowało, trzeba szukać dalej
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
siedzę teraz i nie mam się czym zająć i znów smutam zainstalowalam na nowo tindera i tylko mnie on dołuje, bo beznadzeijnie jest na nim :P
Znam to! To znak, że trzeba trochę "zatęsknić'' za Tinderem Nie ma co się pakować szybko w coś innego, bo znając życie jedno wielki G z tego wyjdzie.
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:06   #2891
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Shawtty chyba to działa tak że miałam za duże oczekiwania względem tej znajomości. Nawkręcałam sobie i tak to się kończy jak widać. Jest mi po prostu przykro. Nigdy więcej tyle pisania przed spotkaniem
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 22:09   #2892
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
siedzę teraz i nie mam się czym zająć i znów smutam zainstalowalam na nowo tindera i tylko mnie on dołuje, bo beznadzeijnie jest na nim :P
ja sobie póki co w ogóle nie wyobrażam powrotu na portale, aż mnie mdli na samą myśl

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;77055976]Dlaczego Ci szkoda tej znajomości, skoro piszesz, że to nie to i z Twojej strony też lipa? Obojgu wam coś nie podpasowało, trzeba szukać dalej

Znam to! To znak, że trzeba trochę "zatęsknić'' za Tinderem Nie ma co się pakować szybko w coś innego, bo znając życie jedno wielki G z tego wyjdzie.[/QUOTE]

Nie no czasem, czasem wychodzi taka znajomość z W. Ale to masz racje, wielkie G

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Shawtty chyba to działa tak że miałam za duże oczekiwania względem tej znajomości. Nawkręcałam sobie i tak to się kończy jak widać. Jest mi po prostu przykro. Nigdy więcej tyle pisania przed spotkaniem
To jak najbardziej rozumiem, ale dołowanie, że napisał, że to nie to, skoro dla Ciebie też nie? Daj spokój.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:11   #2893
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;77055976]Dlaczego Ci szkoda tej znajomości, skoro piszesz, że to nie to i z Twojej strony też lipa? Obojgu wam coś nie podpasowało, trzeba szukać dalej
[/QUOTE]

Szkoda mi tego czasu jaki 'spędziliśmy' na pisaniu. To było bardzo fajne.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:12   #2894
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Szkoda mi tego czasu jaki 'spędziliśmy' na pisaniu. To było bardzo fajne.
Skoro było fajne to nie ma co aż tak żałować tego czasu
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:22   #2895
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Skoro było fajne to nie ma co aż tak żałować tego czasu
POstępuję zgodnie z planem, który miałam założony czyli daję szansę młodziakowi. Umówiłam się na środę z tym chłopakiem, z którym kręciłam kiedyś w szkole średniej piszemy od 10 dni więc wypada coś z tym zrobić
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 22:37   #2896
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Zastanawiam się teraz czy mi rzeczywiście smutno przez utracona konkretnie jego osobę czy to że znów dostałam po twarzy od samotności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 23:40   #2897
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się teraz czy mi rzeczywiście smutno przez utracona konkretnie jego osobę czy to że znów dostałam po twarzy od samotności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dinulka tez ostatnio to przeżywałam i analizowałam dokładnie krok po kroku swoje zachowanie, co zrobiłam zle i co mogłam zachować dla siebie aby go nie zrazić.. No ale po co???
Widocznie tak musiało byc.. mi tez jest przykro, ze znowu lipa i tęsknie za jego osoba choc okazał sie ostatnim dupkiem.
Nie należę do osób kochliwych i naiwnych i cieżko sie przebić do mnie. Jemu się udało ale najwidoczniej w jednym celu..
Zainstalowałam tindera i prowadzę te żmudne rozmowy - 2 facetow z tego zacnego grona wybitnie sie wybija i chyba, z któryms sie spotkam na dniach
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 07:25   #2898
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dinulka, handzia, nie ma co żałować ani rozmyślać Głowa do góry !

Myślę, że to raczej przyzwyczajenie , ze miałyście kogoś do kogo można zawsze napisać teraz się będzie najbardziej we znaki dawało, ale niedługo minie

Własnie powiem Wam, że to przyzwyczajenie najgorsze jest. Bo jednak do drugiego człowieka łatwo przylgnąć, zwłaszcza jak się miło pisze/spędza czas. A ja wczoraj myślałam i wydaje mi się, że w sumie z T. to byłby świetny kumpel ale na faceta to się nie nadaje. I żeby nie ta pierwsza noc to w ogóle by to tak nie wyglądało.

A moja mama jeszcze wczoraj po długiej rozmowie ze mną mi powiedziała, że jej zdaniem jak chłopak w wieku tych 18-20 lat nie ma jakiejś dziewczyny, której się będzie trzymał to potem czym straszy to też bardziej wybredny i że takiego 25-30 latka to też musi już coś mocnego strzelić, żeby się zaangażował. I tak sobie myślę, może coś w tym jest bo moja koleżanka (30 lat) poznała chłopaka (32) na T, właśnie i po 3 miesiącach znajomości planowali ślub.
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 07:49   #2899
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Shawtty chyba to działa tak że miałam za duże oczekiwania względem tej znajomości. Nawkręcałam sobie i tak to się kończy jak widać. Jest mi po prostu przykro. Nigdy więcej tyle pisania przed spotkaniem
Rozumiem Cię. Ostatnio miałam podobnie. Pisałam z facetem 2 tygodnie, było bardzo fajnie a na spotkaniu okazał się średnio atrakcyjny i rozmowa też bez szału.
Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja. Dlatego w znajomościach internetowych lepiej jednak w miarę szybko zweryfikować czy fajny czy nie.
Chyba też zainstaluję Tindera, bo na badoo jakoś ostatnio średnio z nawiązywaniem kontaktów a na sympatii mało atrakcyjnych facetów.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77059111]Dinulka, handzia, nie ma co żałować ani rozmyślać Głowa do góry !

Myślę, że to raczej przyzwyczajenie , ze miałyście kogoś do kogo można zawsze napisać teraz się będzie najbardziej we znaki dawało, ale niedługo minie

Własnie powiem Wam, że to przyzwyczajenie najgorsze jest. Bo jednak do drugiego człowieka łatwo przylgnąć, zwłaszcza jak się miło pisze/spędza czas. A ja wczoraj myślałam i wydaje mi się, że w sumie z T. to byłby świetny kumpel ale na faceta to się nie nadaje. I żeby nie ta pierwsza noc to w ogóle by to tak nie wyglądało.

A moja mama jeszcze wczoraj po długiej rozmowie ze mną mi powiedziała, że jej zdaniem jak chłopak w wieku tych 18-20 lat nie ma jakiejś dziewczyny, której się będzie trzymał to potem czym straszy to też bardziej wybredny i że takiego 25-30 latka to też musi już coś mocnego strzelić, żeby się zaangażował. I tak sobie myślę, może coś w tym jest bo moja koleżanka (30 lat) poznała chłopaka (32) na T, właśnie i po 3 miesiącach znajomości planowali ślub.[/QUOTE]

Też odnoszę takie wrażenie .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 08:03   #2900
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Właśnie odczuwam ten brak kontaktu tak jak piszecie. Niby nie tylko, bo miał parę cech które mi się podobają ale cóż. Chyba bardziej mnie boli że znów pusto niż że akurat z nim nie wyszło. Z jednej strony mógłby być cudownym facetem z tego co go poznałam, a z 2 pewnie jeszcze parę kwiatków by wyszło, bo zbyt grzeczny to on nie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:22   #2901
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wszystkie komentarze. Ja w tych emocjach też mogę gadać nieskladnie. Raz mam wywalone żeby za chwilę mieć podwójnego doła. Raz widzę w ilu sytuacjach mogłam się inaczej zachować i że wina jest we mnie. I przypomina mi się każdy szczegół który świadczył o tym że mógł mnie trochę poważniej traktować przed przyjazdem i go pewnie rozczarowalam. Innym razem doszukuje się wszelkich oznak że był od razu na jedno nastawiony i co bym nie zrobiła to nic z tego. Np przypomniałam sobie ze jakąś dziewczyna mu wysłała wiadomość na messengerze w sob i to nie była jego współlokatorka na pewno. Obczailam ja na fb, to jakaś studentka. Czyli trochę dziwna kumpela dla 30latka, być może ktoś z tindera. Dziś mi napisał że idzie do kina. Zgaduje że nie z kumplem. Itp itd.
Najgorsze że ten chłopak był serio inteligentny i zabawny i brakuje mi rozmów z nim, czuje pustkę taka. Nie był takim gościem który nic do zaoferowania nie ma. Z wyglądu też mi się podobał wystarczająco.
Nie mam z kim się teraz pospotykac ani nic. Ani w kontekście znajomych ani randek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to Wy utrzymujecie teraz kolezenski kontakt, że on Ci takie rzeczy pisze?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:25   #2902
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
I lipa dziewczyny.
POłaziliśmy i tyle, mi nawet się z wyglądu podobał, nawet nawet ale w realu zupełnie inny człowiek niż w internetach. Cichy,nieśmiały,zestresow any, a w necie gadatliwy i baaaaardzo śmiały.
Po spacerze powiedział że mnie odprowadzi do domu, próbował się wprosić.... yyyyyy.
NIe lubię niejasnych sytuacji więc napisałam, o co chodzi. Odpisał że 'po prostu to nie to'. DObrze że chociaż mi wyjaśnił zakończył.
próbował się wproisc, a potem stwierdził, że to nie to
Bo się pogubiłam
Może dlatego, że się nie wprosił mu się nie spodobało?

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
siedzę teraz i nie mam się czym zająć i znów smutam zainstalowalam na nowo tindera i tylko mnie on dołuje, bo beznadzeijnie jest na nim :P
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:27   #2903
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Właśnie odczuwam ten brak kontaktu tak jak piszecie. Niby nie tylko, bo miał parę cech które mi się podobają ale cóż. Chyba bardziej mnie boli że znów pusto niż że akurat z nim nie wyszło. Z jednej strony mógłby być cudownym facetem z tego co go poznałam, a z 2 pewnie jeszcze parę kwiatków by wyszło, bo zbyt grzeczny to on nie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, tego oczywiście nie możemy stwierdzić z całą pewnością, ale mógłby w kontakcie na żywo stracić. Nie wykluczone, że bajerował w rozmowie celowo, żeby wzbudzić zainteresowanie i zaufanie. Ja miałam tak z ff - na Tinderze świetne wielowątkowe rozmowy, zainteresowanie moim życiem, a po pierwszej nocy okazało się, że w tej relacji komponent 'friends' będzie jedynie marginalny i np. pasjonujące rozmowy o gustach filmowych nie oznaczają, że ruszymy się czasem z łóżka do kina. Jak się widywaliśmy, to co prawda dalej fajnie się rozmawiało, ale wyszły istotne różnice, które skutecznie uchroniły przed zaangażowaniem; kontakt między spotkaniami też osłabł. Też czułam się nieco rozczarowana i ta sytuacja też mnie skłoniła do szybszego weryfikowania facetów na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:33   #2904
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dinulka tez ostatnio to przeżywałam i analizowałam dokładnie krok po kroku swoje zachowanie, co zrobiłam zle i co mogłam zachować dla siebie aby go nie zrazić.. No ale po co???
Widocznie tak musiało byc.. mi tez jest przykro, ze znowu lipa i tęsknie za jego osoba choc okazał sie ostatnim dupkiem.
Nie należę do osób kochliwych i naiwnych i cieżko sie przebić do mnie. Jemu się udało ale najwidoczniej w jednym celu..
Zainstalowałam tindera i prowadzę te żmudne rozmowy - 2 facetow z tego zacnego grona wybitnie sie wybija i chyba, z któryms sie spotkam na dniach
Umiesz tak pisać z kilkoma na raz, wow. Ja nie potrafię Lubię skupiać swoją uwagę na maksymalnie 2 osobach
Ja mam to neiszczęście być kochliwa najgorzej.

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77059111]Dinulka, handzia, nie ma co żałować ani rozmyślać Głowa do góry !

Myślę, że to raczej przyzwyczajenie , ze miałyście kogoś do kogo można zawsze napisać teraz się będzie najbardziej we znaki dawało, ale niedługo minie
[/QUOTE]

Myślę że te kryteria wiekowe to prawda, i kobiet też się to tyczy. Zauważyłam, że im więcej porażek mężczyznowych tym bardziej wiem czego szukam i jakie mam oczekiwania. Czego unikać

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię. Ostatnio miałam podobnie. Pisałam z facetem 2 tygodnie, było bardzo fajnie a na spotkaniu okazał się średnio atrakcyjny i rozmowa też bez szału.
Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja. Dlatego w znajomościach internetowych lepiej jednak w miarę szybko zweryfikować czy fajny czy nie.
Te 3 miesiące pisania były bardzo fajne, bardzo dobrze będę to wspominać tylko jest mi szkoda, ze jednak nic z tego nie będzie bo fajną relację moglibyśmy utworzyć.

A młodziak napisał mi wczoraj, że nie szuka związku a ja mu napisałam wprost, że nie szukam przygodnego seksu ale i tak chce się spotkać 'po koleżeńsku' czyżbym wyczuwała byc może fwb

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
próbował się wproisc, a potem stwierdził, że to nie to
Bo się pogubiłam
Może dlatego, że się nie wprosił mu się nie spodobało?
No odnoszę takie wrażenie, że liczył na wproszenie się, a że nie udało się to cóż tylko po co 3 miesiące bajery. Bez sensu
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:38   #2905
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
próbował się wproisc, a potem stwierdził, że to nie to
Bo się pogubiłam
Może dlatego, że się nie wprosił mu się nie spodobało?
to samo pomyślałam.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 08:59   #2906
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Shawtty mam ostatnio bardzo intensywny okres i nie mogę się wbić z pisaniem z Wami. Teraz jeszcze zapisałam się na angielski z koleżanką i od przyszłego tygodnia zaczynamy zajęcia, kolega mnie namawia na street workout a ja nie wiem kiedy znaleźć czas na to wszystko... W sferze uczuć - do Piłkarza doszedł mój kolega, miłość z czasów gówniarskich z którym 15 lat nie miałam kontaktu. Odnalazł mnie na messengerze i tak tkwimy, planujemy, wspominamy


Podczytuje Was jak tylko mogę.
Dinulka w takich sytuacjach pamiętaj, że to nie Ty tracisz, ale to on traci szansę na coś fajnego
Shawtty a teraz jak W.przyjedzie to już na stałe ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 09:07   #2907
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
A to Wy utrzymujecie teraz kolezenski kontakt, że on Ci takie rzeczy pisze?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Nie. Po prostu pisaliśmy o tym że nic z tego i oczywiście był tak zajęty że odpisał mi dopiero wieczorem kończąc że idzie do kina. Choć niby pisał mi że nic z tego ale możemy posmieszkowac bo on jest zawsze otwarty na anegdoty że świata (tu moja branza) . Ale jak spytalam czy od początku wiedział że nic z tego i tylko seks itd to zrobiło się chyba niewygodnie i napisał że zaskoczyłam go pytaniami itp.

Zastanawia mnie czy aż takie złe wrażenie zrobiłam czy tak jest zawsze, że z faceta który zaczynał sam rozmowę każdego dnia po kilka razy dziennie nagle się zachowuje jakby każda wiadomość była parzaca :| bo już drugi raz tak mam po seksie.
[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7706087 6]Dokładnie, tego oczywiście nie możemy stwierdzić z całą pewnością, ale mógłby w kontakcie na żywo stracić. Nie wykluczone, że bajerował w rozmowie celowo, żeby wzbudzić zainteresowanie i zaufanie. Ja miałam tak z ff - na Tinderze świetne wielowątkowe rozmowy, zainteresowanie moim życiem, a po pierwszej nocy okazało się, że w tej relacji komponent 'friends' będzie jedynie marginalny i np. pasjonujące rozmowy o gustach filmowych nie oznaczają, że ruszymy się czasem z łóżka do kina. Jak się widywaliśmy, to co prawda dalej fajnie się rozmawiało, ale wyszły istotne różnice, które skutecznie uchroniły przed zaangażowaniem; kontakt między spotkaniami też osłabł. Też czułam się nieco rozczarowana i ta sytuacja też mnie skłoniła do szybszego weryfikowania facetów na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No tu było podobnie. On robił obczajke moich poglądów, mówił ciągle jak super, że mamy zbiezne. Prześledzil mojego filmweba. Znam historie jego rodziny, znajomych, wspolpracownikowitp. Pytał mnie o bzdury, psa, rurkę, prace itp itd. Mam wrażenie że w 3 tyg więcej się dowiedziałam niż o kumplach których znam i znam....


Dzięki Maja i Dagunia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2017-09-12 o 09:10
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 09:39   #2908
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Nie. Po prostu pisaliśmy o tym że nic z tego i oczywiście był tak zajęty że odpisał mi dopiero wieczorem kończąc że idzie do kina. Choć niby pisał mi że nic z tego ale możemy posmieszkowac bo on jest zawsze otwarty na anegdoty że świata (tu moja branza) . Ale jak spytalam czy od początku wiedział że nic z tego i tylko seks itd to zrobiło się chyba niewygodnie i napisał że zaskoczyłam go pytaniami itp.

Zastanawia mnie czy aż takie złe wrażenie zrobiłam czy tak jest zawsze, że z faceta który zaczynał sam rozmowę każdego dnia po kilka razy dziennie nagle się zachowuje jakby każda wiadomość była parzaca :| bo już drugi raz tak mam po seksie.

No tu było podobnie. On robił obczajke moich poglądów, mówił ciągle jak super, że mamy zbiezne. Prześledzil mojego filmweba. Znam historie jego rodziny, znajomych, wspolpracownikowitp. Pytał mnie o bzdury, psa, rurkę, prace itp itd. Mam wrażenie że w 3 tyg więcej się dowiedziałam niż o kumplach których znam i znam....


Dzięki Maja i Dagunia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygląda na to, że od początku o to chodziło i nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie miałaś wpływu (zresztą w żadnej sytuacji nie warto rezygnować z bycia sobą). Chyba wielu facetów tkwi w przekonaniu (często słusznym), że bez dobrego bajeru nie ma co liczyć na seks i kreują potem wrażenie bliskości, które z osiągnięciem zasadniczego celu odpływa, bo jakoś sprawę trzeba odkręcić i okazać chłód, żeby się dziewczyna aby nie zakochała.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 09:45   #2909
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7706323 1]Wygląda na to, że od początku o to chodziło i nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie miałaś wpływu (zresztą w żadnej sytuacji nie warto rezygnować z bycia sobą). Chyba wielu facetów tkwi w przekonaniu (często słusznym), że bez dobrego bajeru nie ma co liczyć na seks i kreują potem wrażenie bliskości, które z osiągnięciem zasadniczego celu odpływa, bo jakoś sprawę trzeba odkręcić i okazać chłód, żeby się dziewczyna aby nie zakochała.[/QUOTE]

Amen . Dokładnie tak samo zachował się facet na którym mi zależało gdy przekonał się że nie interesuje mnie przygodny seks.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-12, 10:15   #2910
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7706323 1]Wygląda na to, że od początku o to chodziło i nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie miałaś wpływu (zresztą w żadnej sytuacji nie warto rezygnować z bycia sobą). Chyba wielu facetów tkwi w przekonaniu (często słusznym), że bez dobrego bajeru nie ma co liczyć na seks i kreują potem wrażenie bliskości, które z osiągnięciem zasadniczego celu odpływa, bo jakoś sprawę trzeba odkręcić i okazać chłód, żeby się dziewczyna aby nie zakochała.[/QUOTE]
Zgadzam się! bardzo celnie napisane.


Dinulka, przeczytałam Twoją historię i rozumiem Twoje poczucie zawiedzenia ale nie szukaj winy w sobie, pokazałaś mu się ze swojej najlepszej, prawdziwej strony, a to że jego to nie chwyciło bądź też od początku liczył tylko na łóżko - to jego problem i jego strata. To jego "zaskoczyłaś mnie pytaniami" jest takie słabe...ale też takie częste wśród facetów. Jakby to, że chcemy wiedzieć coś konkretniej o naszej relacji, było czymś dziwnym....
Myślę, że wkręciłaś się w to pisanie z nim i dlatego teraz szkoda Ci, że nie wyszło, ze znowu z kimś trzeba zaczynać od początku. To zrozumiałe. przykro mi, że tak się stało. Życzę Ci, żeby z następnym się rozkręciło i kręciło już na dobre!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 14:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.