Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 20:59   #1621
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

To nadrabiam zaległości mam nadzieję że mi net nie padnie, bo dzieje mi się tak od godziny, że co 5 min pada(radiówka
)
Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość


Teraz niestety Twój polonista ma zakaz egzaminowania swoich uczniów. Dostajesz zupełnie dwie obce osoby. Czy to lepiej? Dla niektórych pewnie tak, a dla innych gorzej.
Zawsze mi się wydawało, że polski ustny jest łatwy, ale w tym roku coś nauczycielom odbiło Pierwszy raz oblali, a osoby, które miały 100% mogłaym policzyć na palcach jednej ręki.


Edit: Eksa, a raczej dwóch Chociaż większą ochotę mam utopić tego ostatniego...
Właśnie miałam pisać że teraz nauczyciele nie mogą być przy maturach, ja w sumie żałuję bo miałam dwie nauczycielki i powiem nieskromnie że obie mnie lubiły(a szczególnie pierwsza co zauważała cała klasa i czym byłam szczerze zdziwiona bo to była kobieta kolo 60-70 więc raczej starej daty,a jak wiadomo takie nauczycielki to raczej są bee na laski wymalowane-czyt. ja wysolaryzowane(w czasach technikum niestety miałam manię, teraz nawet się kwasić zaczęłam))więc miałabym lepiej, choć nie narzekam. Pracę miałam akurat od kuzynki której trafił się rok wcześniej ten sam temat i ona miała 20/20 a mi porzerwali bo się w czasie nie zmieściłam i niestety mi za to punkty poleciały,a ja głupia myślałam(spr. w domu jak mówiłam i wiedziałam że trochę mogę orzekroczyć), że jak będę ciekawie mówić to mi pozwolą skończyć. Miałam temat "Motyw kobiety w literaturze i sztuce"

a właśnie miałam pytać jak ostatni eks, czy odzywał się coś jeszcze po tym jak napisał powodzenia na maturze?(bo albo nie albo przeoczyłam)

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
przepraszam za post pod postem ale bardzo chciałam zacytować:

Ja maturę zdawałam 7 lat temu - bo my: Rodo , Liwia i jeszcze Camilla (czy któraś jeszcze?) to tu grupę dinozaurów reprezentujemy - oczywiście tylko w porównaniu do tych młodych gwiazdeczekbo tak poza tym to jesteśmy piękne i młode

EDIT:
Demandi czy Ty czegoś przed nami nie zataiłaś w ostatnich dniach???
(tekst na niebiesko oznacza że zostało wszczęte śledztwo w tej s
prawie)
to ja chyba u Was do tych młodych gwiazdeczek się zaliczę ja dopiero 21 lat kończę w tym roku

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Mówiłam, na pierwszym spotkaniu mówiłam !!!
Powiedziałam cytuję:
Ja:nie jestem zainteresowana związkiem.
On: w takim razie to randka czy spotkanie?
Ja: zdecydowanie spotkanie, nie randka
czy ja nie jasno się wyraziłam? a może szyfrem? jak Wy do mnie? na różowo lub niebiesko mu napiszę?

Moje drogie Agentki specjalne przede wszystkim wyznaczonym kolorem do akcji pod kryptonimem "zatajone urodziny" jest niebieski a Wy mi tu z różem wyskakujecie

róż możemy zarezerwować np. do zadań bardziej kojarzących się z różowym. np. Randka Izy - taki kolor będzie miała na twarzy, jak się przekona jaki fajny jest papuga i jak poczuje że jej się podoba

Dobra zaczyna mi chyba odbijać

Powiedz mu to innym kolorem może zrozumie jak my
Przepraszam kochana Liwio że używam złych kodów rozmowy, mam nadzieję że przekaz został odebrany przez adresata w sposób odpowiedni i obiecujępoprawę

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość

Myślicie, że będzie się opierał?

Kurde, a miałam już być tu anonimowa


Miłego dnia, wieczoru, życia... Nanana
Upomniana przez agenta używam koloru różowego nt. randki Izy, wyglądasz ślicznie i na pewno już go oczarowałaś

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość


Iza za 20 min zobaczy swojego ksiecia
Stwierdzam że jesteście nienormalne wariatki

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
Za 5 minut go zobaczy Izaaaa wracaj tu szybko
kolejna wariatka

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Mija 4ta minuta "kolezenskiego spotkania" Izy
i następna,
ale fajnie jak tak wszystkie się tu wspieracie i zawsze wyczekujemy z napięciem z wieści z frontu jak któraś idzie na jakieś spotkanka

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość

Prezes mnie zaskoczył dzisiaj pozytywnie Wchodze do niego do gabinetu ok. 15:10 i pytam "Panie prezesie czy bede jeszcze potrzebna?" a prezes "Nie Pani Kamilo, moze iśc Pani do domu" (gosci jeszcze nie było), ja zrobiłam i pytam: "No ale przeciez goście mieli przyjechać", prezes: "poradzimy sobie jakoś" moje kolejne . Ja "Acha, dziekuję" ide sie szykowac do wyjścia, a prezes wychodzi i mówi do mnie: "Bardzo mi miło, że zapytała Pani o to" a ja wtedy (w myślach oczywiście) Baknełam coś pod nosem i sru do domu. W korytarzu jeszcze sie obejrzałam i widze, że prezes podszedł sobie do umywalki i zmywał po sobie talerzyk i kubek
Tak więc, nie znam dnia ani godziny kiedy ten człowiek z czyms wyskoczy. Jest tak nieprzewidywalny że szok.
czyli wykazuje jakieś ludzkie uczucia szefuncio

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość

ja mam w planach depilacje laserową ale nie mogę się przy tym zebrać żeby w końcu iść i to załatwić.... no i trochę kasy to kosztuje. Poza tym po co mi depilacja skoro najpierw przydałoby się schudnąć eh
też bym chciała laserowe bo denerwuje mnie używanie maszynki szczegolnie latem gdzie trzeba to robić co drugi dzień bo małe "kujki"czuć po jednym dniu już i "ładnie" się w słońcu uwidaczniają



Więc jako kolejna wariatka stwierdzam że ja też o tyle o ile mogłam w pracy wpadałam i czekałam na wieści od Izy, ale chyba się dziś już nie doczekam.
A wogole to powiem Wam dziewczyny jak tak kiedyś mówiłyśmy o dzieciach i stwierdziłam że chciałabym mieć, to jak zobaczyłam wczoraj mojego brata i usłyszałam co zrobił to stwierdzam wszem i wobec że swoje dzieci będę trzymać na łańcuchu żeby nic głupiego nie zrobiły i się nie pozabijały
Przyjechałam wczoraj z pracy i wychodzę z auta i pytam mamy co młody ma na czole(guz cały siny na pół czoła)a ona mówi że Misiek jako fascynata wszelakich pojazdów(traktory, motory autka i wszystko co ma koła) siedział na autku i miał przed sobą cztery schody z domu do chodnika i stwierdził że zjedzie na autku ze schodów (nigdy mu takie genialne pomysły do łebka nie przychodziły)nio i zjechał i wylądowała twarzą na chodniku a mam była parę metrów od niego i przy roślinach coś robiła jak go zobaczyłam to
Genialne mają pomysły teraz dzieciaki....
a teraz uciekam do spania. Dobranoc
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:01   #1622
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bym mogła z nim coś więcej... Kurde, chyba tak

Iza
ja tu widzę możliwości.! Ja tu widzę że wreszcie jest facet na TAK dla Ciebie! To chyba się nie liczy

No buzi... w policzek bodaj, w czółko... No ale nic... poczekamy poczekamy

Shewa nie przejmuj się pierdołami! Masz dwie zdrowe nóżki - śmigaj w spódniczkach. Będzie na pewno cacy
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:06   #1623
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
wiesz moze on tak mowi, ze nie chce zwiazku bo cierpial, bo sie boi, przeciez doskolane to rozumiemy, ale kto wie... z czasem moze sie zakocha, nad sercem ciezko zapanowac...
Oni się rozstali, po 3,5 stażu, bo było im nudno i stwierdzili, że to jednak nie jest to. ale on oczywiście żyje z tym przeświadczeniem, że lepszej dziewczyny, niż EX nie spotka.

Wiecie tak sobie myślę, że jeszcze jestem daleka od jakiegoś zakochiwania się i te sprawy Ale M. jest takim przełamywaczem lodów, bo zauważyłyście, że już całkowicie na NIE nie jestem. No i sam fakt, że się odważyłam spotkać. No i może właśnie potrzeba takie M., żeby potem już było mi z górki i łatwiej...

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
No nareszcie Iza zawsze lepiej jeden kumpel fajny wiecej niz mniej
No

Dobra, biorę się zaraz za dokładniejsze czytanie Was.


Aaa i odnośnie Sympatii. Dostałam tam mnóstwo oczek i wiadomości. Mnóstwo, bo praktycznie około 150-200 Masakra! Teraz się już uspokoiło (zdjęcia się opatrzyły, a wtedy byłam nowym 'mięskiem').
Ale powiem Wam, że ja tylko z M. zaczęłam wymieniać maile i jemu jako jednemu z siedmiu odpuściłam oczko Może ja czułam, że to po prostu normalny i fajny facet?

Ale już koniec o M.
On mi tylko napisał, że jestem normalna i ładnie pachnę.



Ale dostałam idiotyczny łańcuszek

PRZECZYTAJ TO BO TO WAZNE:W trakcie sprzatania na cmentarzu, dziewczyne zaczepilo jakies male dziecko,nic nie mówilo tylko pokazywalo zeby pójsc za nim.Dziewczyna z chlopakiem poszli bez zadnych oporów. Dziecko pokazalo im maly, stary grób po czym sie oddalilo i zniknelo. Para zaczela sprzatac maly grobik, w pewnej chwili chlopak zobaczyl, ze zdjecie na grobie pasuje do tego dziecka. Zrozumieli, ze chcialo aby uporzadkowac jej grób. Postarali sie jeszcze bardziej i po tygodniu byl czysciutki i lsniacy. W piatek to dziecko znów im sie objawilo, powiedzialo "DZIEKUJE" i zniknelo. Jesli przeczytalas to opowiadanie to musisz wyslac go swoim znajomym na gg 0-5:to dziecko bedzie Cie straszylo w co 5 noc. 6-10:bedzie Cie nawiedzac raz w miesiacu. 11-18: dziecko przekaze Ci szczesliwa widomosc I bedzie Cie odwiedzac i traktowac jako przyjaciela/przyjaciólke 18***- dziecko powie, ze jak zapalisz na opuszczonym grobie na cmentarzu znicz i powiesz jednoczesnie swoje zyczenie ono siespelni.Ajuz bez wzgledu na zyczenie,to dziecko sie juz nigdy nie objawi. Sytuacja ta miala miejsce na prawde w dniu 17 lutego 2006 we wsi Kaczmary w województwie Malopolskim i bylo opisane w gazecie "Super Ekspres" mozesz sam to sprawdzic. Radze przeslac dalej ten la ale to tylko rada znajomego... Przesylam to do ulubionych osób czyli dla ciebie jutro o 13,25 stanie sie cos dobrego przygotuj sie na najwiekszy szok swojego zycia. Ktokolwiek przerwie ten lancuch bedzie mial przeklete zwiazki, jutro jest narodowy dzien prawdy jesli przeslesz je do 15 osób w ciagu 15min ten w kim sie kochasz bedzie cie tez kochał


Aaaaaaa
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:09   #1624
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

ja nawet jak nowa bylam na sympatii to moze 5 czy 6 osob sie do mnie odezwalo

ech wiem o czym to swiadczy... taki juz moj los
ale co mi tam, za to bede miala duzo psow
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:10   #1625
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza super ze sie randka udała. Wiesz czesto jest tak, że cos z góry zakładamy ale z czasem zmieniamy zdanie, życie płata nam figla itd. Fajnie ze zyskałaś nową znajomosc, która zapowiada sie ciekawie (z psychologicznego punktu widzenia), kto wie co bedzie dalej

Mykam spać.
Jestem mega padnieta.
Branoc
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:13   #1626
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinka to świadczy o niebanalnej urodzie i o tym, że faceci to debile

Widzę jednego 'gościa' na naszym wątku. M. wie o forum, ale nie wie co to za portal. Obiecał, że nie będzie szukał, ale nie wiem czy można wierzyć facetowi, którego zna się od kilku godzin... Swoją droga jeśli czytasz to pozdrawiamy
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:15   #1627
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza dziekuje ... szczerze, az mi lzy polecialy ze wzruszenia
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 21:17   #1628
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Dobranoc

Edytowane przez KAROLCIA171
Czas edycji: 2010-08-10 o 22:31
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:19   #1629
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza

A teraz lece na YCD
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:25   #1630
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda Staram sie coraz mniej przejmowac, no i probuje cwiczyc. Na szczescie sa sposoby teraz takie, i takie ciuchy ze mozna sie ubrac tak zeby dobrze wygladac
Martinko Iza ma racje, im mniej sie osob toba interesuje tymbardziej swiadczy to o oryginalnej urodzie Nie kazdemu sie podpasuje, kazdemu sie podoba co innego. Ja np mam urode małej dziewczynki i co? Wielkoludy za mna laza... idzie taki 2m i wez sie go pozbadz
Za to jak juz sie zainteresuja... to sie interesują że hoho ( Ale to ci powazni, normalnie faceci )

A własnie az mi sie przypomniało. Dzisiaj byłam swiadkiem klotni w zwiazku, na przystanku. Ogólnie ewidentnie dziewczyna nie chciała widziec kolesia, ani z nim rozmawiac ani nic (koles taki hmmm mały, ciut szeroki dres ). Ogólnie z tego co przypadkiem usłyszałam to ona po prostu chciała odejsc, a on nie. No i ona idzie, a on za nia, i tak chodza w kółko. Najbardziej mnie rozsmieszylo jak ona mówi 'spadaj, jestes żałosny' a on... 'nie, nie jestem żałosny' i co robi? Idzie za nia dalej Łaził za nia, zastawiał jej droge, tragedia W koncu ona wsiada do autobusu a on za nia, ale usiadła jakos miedzy ludzmi to dał jej spokój i wysiadł na pierwszym przystanku.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:27   #1631
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Widzę jednego 'gościa' na naszym wątku. M. wie o forum, ale nie wie co to za portal. Obiecał, że nie będzie szukał, ale nie wiem czy można wierzyć facetowi, którego zna się od kilku godzin... Swoją droga jeśli czytasz to pozdrawiamy
Zna Twój nick? To wystarczy wygooglać takie rzeczy... ale nie podobało by mi się coś takiego Więc jeśli drogi M. to czytasz to sio sio!

Też oglądam YCD
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 21:28   #1632
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Karola nie było niezręcznej ciszy. Ale mogłabym z nim w ciszy posiedzieć i nie byłoby mi niezręcznie. Właśnie było dziwnie, bo tak jakbym go znała. Ja nawet nie miałam ochoty udawać super laski, żeby zrobić na nim wrażenie. Bo nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby go jakoś bajerować. Wszystko jakoś tak naturalnie, jak z dobrym kumplem... Sama jestem trochę zaskoczona tym spotkaniem

Myślałam, że będzie do bani... No, ale jednocześnie moje neutralność działa w dwie strony - nie mówię NIE, ale jednocześnie nie jestem jakoś nastawiona na TAK

No właśnie Karola nigdy nie opowiadałaś co i jak z Twoim TŻ. Różne historie chodzą po ludziach... Ale też jak pisze Kamila - nowa ciekawa znajomość i tyle

Demandi nie zna mojego nicku ano nie wie co to za forum. Ale wystarczy, że ruszy głową, bo mój mail to mój nick
Generalnie znów nie mam nic do ukrycia. Jakby to przeczytał to tragedii by nie było, bo chyba nic strasznego nie napisałam. Ale nie chcę, by czytał o mojej przeszłości, żeby szperał po wszystkich moich wiadomościach na Wizażu. Pocieszający jest fakt, że on ma mało czasu na takie bzdety
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:42   #1633
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Martinka to świadczy o niebanalnej urodzie i o tym, że faceci to debile

Widzę jednego 'gościa' na naszym wątku. M. wie o forum, ale nie wie co to za portal. Obiecał, że nie będzie szukał, ale nie wiem czy można wierzyć facetowi, którego zna się od kilku godzin... Swoją droga jeśli czytasz to pozdrawiamy
Pozdrowienia od płetwonurka i stadka złotych rybek

Jezu kochany 17 użytkowników!!


Iza cała Polska w Ciebie wierzyła (gdybym tylko mogła ten napis byłby w barwach patriotyczno-biało-czerwonych)

Ja tam widzę, że jesteś pod wrażeniem, a to przecież najważniejsze - że są jeszcze faceci, którzy mogą przyprawiać o lekki dreszczyk


No ja tam drżałam o Ciebie że ho ho !! Aż solówki YCD omijam!!


Izuś mega się cieszę! Że tak miło spędziłaś czas no i że miałaś okazję zamanifestować swoją kobiecość w pełnej krasie
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:45   #1634
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza wreszcie jestes, super ze udane spotkanie...
Teraz moge spokojnie z psem wyjsc

A z tym ze nie chce zwiazku to mi sie wydaje jakas plaga ostatnio wsrod facetow. Ja wiem jedno, co ma byc to bedzie. M. tez sie zarzekal ze nie chce zwiazku, 3 miesiace spotykalismy sie "po kolezensku", po pierwszych dwoch miesiacach kiedy namalowal dla mnie obraz, wiedzialam ze zostal zlowiony hihihihihi, to tylko byla kwestia czasu

a zreszta....


Po co mi to bylo....


Tylko dola zlapalam....


Ale z jednym sie zgodze z Iza, inteligencja u faceta jest sexi
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:54   #1635
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Demandi nie zna mojego nicku ano nie wie co to za forum. Ale wystarczy, że ruszy głową, bo mój mail to mój nick
Generalnie znów nie mam nic do ukrycia. Jakby to przeczytał to tragedii by nie było, bo chyba nic strasznego nie napisałam. Ale nie chcę, by czytał o mojej przeszłości, żeby szperał po wszystkich moich wiadomościach na Wizażu. Pocieszający jest fakt, że on ma mało czasu na takie bzdety
No to jest duże prawdopodobieństwo że Cię znalazł/znajdzie. Ale jeśli M. jest w porządku to nie powinien Cię tak szpiegować.
W ogóle to bałabym się o jego reakcję gdyby zobaczył ile wariatek tutaj siedzi i czeka na jakieś wieści o waszym spotkaniu
No ale. Jest dobrze Cieszę się

YCD dziś wg mnie słabe. Albo jakoś nie mogę się skoncentrować na oglądaniu i czytaniu zarazem Właściwie wszystko mi jedno kto wygra ten program i kto dziś odpadnie.
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:10   #1636
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

E tam słabe. Kreacja Kingi R. zawsze podnosi atrakcyjność programu.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:36   #1637
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

No już koniec o M.
Fajny, ale na kolana nie padłam i on tak samo, więc nie ma co gdybać

Spotkałam dziś dawną kumpelę. Pytała mi się o mojego P. - jak tam nam się układa...

Kuźwa, no od roku się nie układa Zastanawiam się nad jakąś tabliczką, transparentem ''NIE JESTEM JUŻ Z P.'', bo widzę, że wszystkich ostatnio olśniło i dopytują o niego


Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
oooo o męskich urokach to ja mogę wywody pisać w ogóle fascynują mnie wszystkie te typowo męskie cechy, szerokie ramiona, umięśnione ciało, zarost, niski głos. A właściwie to umięśnionych brzuszków ala kaloryfer to nie lubię - wiadomo że na taki facet musi pracować więc wpędziło by mnie to w kompleksy wolę jak facet ma taką misiowatą figurę - ale bez przesady oczywiście

Ooo, ja dokładnie tak samo jak TY W ogóle faceci to fajna sprawa. Mam na myśli ich ciało tylko oczywiście, bo reszta to do wymiany niestety


Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość

Iza owidzę zdjęcie! Jak Ty będziesz tak na tego M. spoglądać to on nie będzie się mógł na niczym skupić


Oj, spoglądałam

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Weszłam sobie przed chwilą na profil M. (ostatniego eksa). Chyba się chłopak stacza... Pod każdym zdjęciem ma pełno komentarzy, że jest seksi, boski itd. Jak weszłam w profile tych lasek to każda z nich ma średnio 14 lat Co on próbuje się podbudować?

Co do eksów to umówiłam się z H. na jakieś piwko. Musze się zrobic na bóstwo żeby zobaczyć ten błysk żalu
Większość Exiów się stacza i źle kończy A na piwko i błysk żalu zawsze warto iść

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Camilla u Ciebie faktycznie zbyt często takie sytuacje się zdarzają w firmie najgorsze że nie ma jak z tym walczyć
No dokładnie, bo teraz łatwo pracę stracić, a trudniej zdobyć.



Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość

Ja też mam dosyć prac biurowych, jakie do tej pory wykonywałam. Marzy mi się własna działalność, oj marzy. I to od kiedy zaczęłam pracować w zawodzie powiedzmy, czyli od trzeciego roku studiów. Może wreszcie to zrealizuję. Przez te lata robiłam już pewne przymiarki i gdybym tylko wiedziała, że będę miała dostateczną ilość zleceń i naprawdę dotrę do klientów, nie wahałabym się dłużej. Teraz jest dobry czas na to, bo nie mam znowu pracy po powrocie z Rzymu i może teraz wcielę te plany w życie.

Ale na razie- cd magisterki
Pomyśl o tym, bo to może być właśnie ten dobry i odpowiedni czas. A co to by dokładnie miało być? Może kogoś do spółki weźmiesz? Zawsze to trochę łatwiej.

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Napisałam przed chwilą maila do babki która była przyczyną mej bezsennej nocy oczywiście kulturka pełna i pytam kiedy będzie możliwy kolejny termin odpowiedzi skoro dziś nie miałam możliwości sie z nią spotkać... a babeczka co mi odpisała "Nie wiem dlaczego pomyślałam wczoraj że "jurto" to już piątek. Oczywiście chodziło mi o piątek." ehhh kobiety
Ale swoją drogą fakt - douczę się trochę bo dziś to miałam istny mętlik w głowie
No to ładnie Cię wkręciła. Też bym się ostro wkurzyła, ale przynajmniej masz teraz czas

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Słonko świeci, pogoda piękna - czas iść spać
Ja zaraz znikam do łóżka, bo jestem padnięta.

Dzisiaj w pociągu w mój przedział wsiadła wycieczka niemieckich dzieci. Ja nienawidzę języka niemieckiego. Wyobrażacie sobie stado szwabskich dzieci bezustannie klekoczących w tym głupim języku To była ciężka przeprawa Robiły fotki przez okno... Drobny szczegół, że to były jakieś stare rozwalone, poniemieckie budynki, rozpadające się fabryki. Przyjadą z wycieczki i pokażą fotki z Polski Nic się nie zmieniło od wojny

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
Iza powodzenia a co do nr telefonow, to fakt, jak wrocisz trzeba przeprowadzic akcje wymianowa
Jutro zacznę akcję wymiany na PW

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość

Iza za 20 min zobaczy swojego ksiecia
Randki mi we łbie, przez to ''Chirurgów'' nie oglądałam. Shewa oglądałaś?


Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość

Wczoraj stoje sobie na ulicy i podchodzi do mnie chlopak, wygladal na ciut mlodszego, taki Latino typ, odwalony, mysle sobie moze chce pogadac sobie ze mna hahahahah a on chcial drobne
A Ty już myślałaś, naiwna Ty Jutro Ci PW naskrobię.



Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość

A co do książąt to napisał do mnie jeden na Sympatii :

Skrzydła pokryte kurzem czekają, az pojawi się ktoś dla kogo znów zatrzepoczą na wietrze.

Jestem typem dla którego liczy się dusza człowiecza.

Typem jakiego nie czesto sie spotyka - skromny książe z błyskiem w oku i białym koniu pod siodłem


Zapytałam czy da radę przyjechać swoim "pojazdem" do Szczecina bo on z Waraszawy jest
O mamo... Ten koń mnie rozwalił

Ja jestem z tych całuśnych, ale nie zliczę ich nawet wszystkich. W każdym razie musiałabym ostro pomyśleć... W każdym razie sporo.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
A mój telefon chcesz?Prosze weź!
Nie będę Ci tego nowego telefonu zabierać, ale numer tak

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Mija 4ta minuta "kolezenskiego spotkania" Izy
No było koleżeńsko

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Z TZ mi sie nie układa( albo już zaczynam sobie samam wkręcać z powodu nic nie robienia) , a ostatnio było tak dobrze, widzę , ze za długo taką chwilą cieszyc sie nie mogę.
Najważniejsze, że z TŻ ok. No i fajnie, że siorka się stara o dziecko. Ale wiesz, jak szwagier tak będzie wybywał to ciężko z tym może być

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Mykam zaraz pod prysznic i dalej na "żulerski" spacer nad malte (z pifkiem pod pachą a co )
Cholera też mieliśmy iść nad Maltę na żulerskie piwko. I pomyśleć, że mogłysmy się spotkać

No, ale co się odwlecze to nie uciecze


Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość

Ale na noc niech nie zostaje

M. coś wspomniał o kolacji u niego to od razu o Was pomyślałam i miałam wizję tych zdejmowanych spodni

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość


Apropo.jestem coraz bardziej przekonana,ze chce sobie usta powiększyć
Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
Liposukcja by mi się przydała
Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
A ja to bym sobie biust powiekszyla chetnie bo go nie posiadam
Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja bym sobie zmniejszyla nos - obowiazkowo!! laserowo usunela wade wzroku i owlosienie
Baby, ach te baby Co jeszcze wymyślicie


Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę się zmusić ostatnio do pisania, jakiś kryzys mam czy cuś.
W pracy mnie wkurzają na maxa. Będę musiala zostać miesiąc sama razem z moim ulubionym szefem bo jedna sekretarka idzie na miesiąc na zwolnienie a druga odchodzi. Super. Ja za takie grosze mam się męczyć tam, gdzie oplacane byly 2 etaty. Szkoda slow. Dzisiaj jeszcze byla taka niemila sytuacja w pracy, że jak pomysle, że mam tam jutro isc to mi się odechciewa wstawać.
Oj, bardzo mi przykro. Najgorsze jak atmosfera jest do dupy. A co to za niemiła akcja? Albo nie pisz i postaraj się szubko o tym zapomnieć i olać.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
a w ogole mailam sie pochwalic ze przyszly dzis do mnie te pumy, bo w koncu na nie sie zdecydowalam, sa boskie
Bardzo ładne są!

Dobranoc!
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:58   #1638
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza fajnie, że było miło... ale cos mi sie wydaje , ze z tej maki jednak będzie chleb
A co do Tz... zrobił sie obojętny... albo ja już jestem przewrażliwiona...W sumie wkurza mnie juz to i mam doła od pon i @ i wszytko na raz...


A co do opercaji... jak chce laser na włoski , ale nie orjentujecie sie ile to kosztuję ?? mi tak szybko odrastają... wrrr
A no i marzy mi sie operacja na oczko... ale to juz próbowałam.. nic z tego jestem skazana na okulary... ale ponoc wyglądam w nich tak Inteligentnie

A co do Inteligencji facetów... poprostu uwielbiam takich... znam wieli facetów przystojnych ale w gadce z nimi odrazu tracą na wartości.

Dobranoc
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 23:06   #1639
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Dzisiaj w pociągu w mój przedział wsiadła wycieczka niemieckich dzieci. Ja nienawidzę języka niemieckiego. Wyobrażacie sobie stado szwabskich dzieci bezustannie klekoczących w tym głupim języku To była ciężka przeprawa Robiły fotki przez okno... Drobny szczegół, że to były jakieś stare rozwalone, poniemieckie budynki, rozpadające się fabryki. Przyjadą z wycieczki i pokażą fotki z Polski Nic się nie zmieniło od wojny

Iza To a propos Twojego pytania, jaką działalność mam na myśli. Otóż właściwie jestem tłumaczem języka niemieckiego (Studia+ specjalizacja+kurs). Taka to działalność

A szwabskie klekoczące dzieci miałam przez rok podczas mojej kariery au pair
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 23:09   #1640
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

shewo dziekuje

Rodo przytulam



ja tez uwielbiam inteligencje u facetow, do tego troche ironii, ciekawe spojrzenie na swiat - i mieszanka gotowa


megi, juz sama nie wiem co ci doradzic z te-tem...


eee czemu tu tak cicho ?? ja ledwo zaczynam z ta praca
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 23:10   #1641
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
Iza To a propos Twojego pytania, jaką działalność mam na myśli. Otóż właściwie jestem tłumaczem języka niemieckiego (Studia+ specjalizacja+kurs). Taka to działalność

A szwabskie klekoczące dzieci miałam przez rok podczas mojej kariery au pair

oj Iza ale wpadka
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 23:40   #1642
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

No! przeczytalam relację i mogę iść spać. Ciekawe jak ta znajomość się rozwinie, ma przewagę facet, bo ma imię na literę M
Branoc
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 00:40   #1643
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

nie skonczylam pisac, ale padam na pysk... ide spac. nastawiam sobie budzik na 7.00

dobranoc
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 02:00   #1644
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Jeszcze raz Wam wszytskim dziekuje za kazda PW, niesamowicie mnie podnioslyscie na duchu...


A teraz cos na poprawe humoru:
Wpadam dzis w pospiechu po zajeciach do WC, zamyslona bylam jak zawsze i nagle (jak juz bylam w srodku kabinki) zauwazylam ze wydawalo mi sie ze sciany byly jeszcze wczoraj zolte, a dzis sa czerwone...... Zgadnijcie czemu


Magda ty juz nie spisz czy jeszcze nie spisz?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2008-05-29 o 02:45
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 05:25   #1645
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!!

Źle sie czuje ... Chyba będę chora
Tak strasznie gardło mnie boli

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
A teraz cos na poprawe humoru:
Wpadam dzis w pospiechu po zajeciach do WC, zamyslona bylam jak zawsze i nagle (jak juz bylam w srodku kabinki) zauwazylam ze wydawalo mi sie ze sciany byly jeszcze wczoraj zolte, a dzis sa czerwone...... Zgadnijcie czemu
Czyżbys pomyliła toilety?
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 05:56   #1646
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

wstalam
ide z psem i znowu do pisania
a tak mnie oczy juz od kompa bola
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:08   #1647
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
A teraz cos na poprawe humoru:
Wpadam dzis w pospiechu po zajeciach do WC, zamyslona bylam jak zawsze i nagle (jak juz bylam w srodku kabinki) zauwazylam ze wydawalo mi sie ze sciany byly jeszcze wczoraj zolte, a dzis sa czerwone...... Zgadnijcie czemu




Bry!
Powiedzmy, ze lepiej mi sie dzisiaj wstawało niz wczoraj, niemniej jednak "to jeszcze nie to"

Mi sie marzy liposukcja

Iza ostatecznie zlądowałam na żulerskim piwie nad Cybiną koło PP
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:10   #1648
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Zaraz ciezka wyprawa... do szkoły czas isc
Iza Oglądałam oglądałam Ogólnie to był wyścig szczurów o fotel ordynatora, jedynie doktor Baley nie była zainteresowana tym, w głowie jej bezpłatna klinika. No i co? Ordynator to wlasnie ja chce mianowac chciał wrocic do swojej zony, ale sie okazało ze ona juz ma kogos. No i na koncu Omaley oswiadczyl sie tej Kali całej, a Berg tej Yang. Tyle pamietam o 8 rano
Rodo Pomyliłas toalety??
Martinko

Uciekam, miłego dnia wam wszystkim
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:52   #1649
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Hej hej

ale już dziś napisałyście. a mi zawsze się wydaje jak wstanę o 8, że zerwałam się bladym świtem i wszyscy śpią jeszcze Trzeba będzie przestać wstawać o 12

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
wstalam
ide z psem i znowu do pisania
a tak mnie oczy juz od kompa bola
martinko A ja dzis idę do promotorki z cała pracą...powiedzmy. Ma wszystkie rozdziały ale jest za krótka. No cóż, oddam jej to i zobaczymy za tydzień.

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
No! przeczytalam relację i mogę iść spać. Ciekawe jak ta znajomość się rozwinie, ma przewagę facet, bo ma imię na literę M
Branoc
Ha, to mój też ma przewagę już na starcie A reszta okaże się w sobotę

Idę na egzamin Naprwdę BARDZO mało się uczyłam i jak to zdam będzie CUD

Trzymać mi kciuki
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:14   #1650
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry! U mnie słonko za oknem, będzie kolejny uroczy majowy dzień

Amarena
ja na każdy egzamin idę z przeświadczeniem że trzeba cudu żebym go zdała - no i w 95% te cuda się dzieją

Martinko ja dziś też wstałam z bolącą głową... pomyśleć że jeszcze cały tydzień mnie czeka takich szaleńczych nocy też mam pracę do oddania na zajęcia - oczywiście zamierzam to zrobić dziś z tygodniowym opóźnieniem mam nadzieję że to przejdzie

Megi na doła

Też uwielbiam inteligentnych facetów, nie cierpię jak facet nie rozumie moich aluzji, docinek a przede wszystkim poczucia humoru! No przeca mam poczucie humoru, nic na to nie poradzę że nieco spaczone (eks twierdził że jestem ponurakiem bo nie bawiły mnie te rzeczy co jego i vice versa... aaale my to w ogóle się dobraliśmy)
Ale gdzie tacy są????
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.