Ostre moderowanie forum Intymnie - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 19:28   #451
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja już zaczynam rozumiec Waszą strategię.
To jest tak zwany chwyt na sierotke Marysię, która nic nie wie, nic nie rozumie...

Ja juz sobie nie wyobrazam jak prościej mozna byłoby to wszytsko wyjasnić.

Automat. Automat to kontroluje. Automat.
Automat czy nie automat chciałysmy znać powód cenzury naszych PW, bo szczerze za bardzo nie wiedziałysmy o co moze chodzić. Ale sie dowiedziałysmy.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:32   #452
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Automat czy nie automat chciałysmy znać powód cenzury naszych PW, bo szczerze za bardzo nie wiedziałysmy o co moze chodzić. Ale sie dowiedziałysmy.
To akurat ja doskonale rozumiem, tez chciałabym się na Waszym miejscu dowiedziec.

Ale już nie rozumiem, jak po odpowiedzi całkiem wyraźnej, że to wszysko robi automat, jeszcze sugerowac że bóg wie co się dzieje z PW, jak to zrobiła kasia5558
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:34   #453
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Po prostu forum podmienia zakazane słowa na gwiazdki. Jeśli ktoś myśli, że ja siedzę i edytuję PW w locie, to gratuluję poczucia humoru
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:37   #454
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Jak np Paulakrk, która lubiłam, mialysmy podobne poglądy, ale po kolejnym, szpilowym ataku mysielismy się z nią pożegnać na stałe.
Nie wzywaj imienia Paulikrk na daremno
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:42   #455
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

To zaczyna być z lekka chore. Laski, gdybym wywaliła kogoś z forum, i byłaby to grupka osób w dodatku, i wiedziałabym, że w tle będą furczeć pyskówki i obgadulce, to oczywiście, że zapodałabym w system stosownego linka do kasacji, to chyba oczywiste?
W ogóle z czego tu się tłumaczyć, ze zrzucania z drzewa paparazzich...
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:42   #456
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja już zaczynam rozumiec Waszą strategię.
To jest tak zwany chwyt na sierotke Marysię, która nic nie wie, nic nie rozumie...

Ja juz sobie nie wyobrazam jak prościej mozna byłoby to wszytsko wyjasnić.

Automat. Automat to kontroluje. Automat.
Luba, proszę Cię, jaka strategia? Że niby w jakim celu?
a ktoś musiał dodać właśnie adres do automatu, zanim automat zaczął reagować A link był podany tylko i wyłącznie do osób, które pisały m.in. z Magdą i Izą na wątku plotkowym, z informacją że w razie czego są tu i tu. Jakie nakłanianie do odejścia
Z tego co wiem nikt nawet go nie pokazał na forum(był tylko w PW - chyba że się mylę, ale NIC mi o tym nie wiadomo), bo i po co? Chciałyśmy mieć znowu swój wątek(ze wszystkimi dziewczynami) i tylko tyle. Jeśli widzisz w tym jakąś strategię, to gratuluję.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:46   #457
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Luba, proszę Cię, jaka strategia? Że niby w jakim celu?
a ktoś musiał dodać właśnie adres do automatu, zanim automat zaczął reagować A link był podany tylko i wyłącznie do osób, które pisały m.in. z Magdą i Izą na wątku plotkowym, z informacją że w razie czego są tu i tu. Jakie nakłanianie do odejścia
Z tego co wiem nikt nawet go nie pokazał na forum, bo i po co? Chciałyśmy mieć znowu swój wątek(ze wszystkimi dziewczynami), tyle. Jeśli widzisz w tym jakąś strategię, to gratuluję.
Czy Ty uważasz, że korzystanie z wizażu do promocji swojego jakigośtam forum jest w porządku?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 19:47   #458
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Było, było, było, masowe odejścia, fochy z przytupem, awantury, obrażana duma, zagrajmy w: kto ma rację, stwórzmy sobie własne miejsce w sieci; niby dlaczego nie chcesz nam pozwolić powiedzieć innym, gdzie jest to nowe Eldorado, szkodzimy komuś..?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:48   #459
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Luba, proszę Cię, jaka strategia? Że niby w jakim celu?
a ktoś musiał dodać właśnie adres do automatu, zanim automat zaczął reagować A link był podany tylko i wyłącznie do osób, które pisały m.in. z Magdą i Izą na wątku plotkowym, z informacją że w razie czego są tu i tu. Jakie nakłanianie do odejścia
Z tego co wiem nikt nawet go nie pokazał na forum, bo i po co? Chciałyśmy mieć znowu swój wątek(ze wszystkimi dziewczynami), tyle. Jeśli widzisz w tym jakąś strategię, to gratuluję.
No to sorry, ale ktoś jednak podał Złośliwcowi ten adres jako spam. Bo chyba nie podejrzewasz, ze on i modzi (modzi za darmo! ) siedzą i czytaja wszystkie (wszytskie!) PW.

Więc Złośliwiec nie zna tego adresu z forum ale z PW które dostał (KTóRE ON DOSTAł: TO BYłO JEGO PRYWATNE PW). Pisał o tym.
Pisał o tym i mozna było poczytać.

Widze strategie udawania, że się nie widzi co tu ktos pisze, nie przyjmowania tłumaczeń do wiadomosci i fochania się.
--------------------------------------
Tak Zofio, było, było i ja się czuje parę lat młodsza
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:49   #460
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Nadal czekam na konstruktywne wnioski.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:51   #461
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To zaczyna być z lekka chore. Laski, gdybym wywaliła kogoś z forum, i byłaby to grupka osób w dodatku, i wiedziałabym, że w tle będą furczeć pyskówki i obgadulce, to oczywiście, że zapodałabym w system stosownego linka do kasacji, to chyba oczywiste?
W ogóle z czego tu się tłumaczyć, ze zrzucania z drzewa paparazzich...
Tylko nie zapominajmy tutaj ze 'nie jestesmy swiete' i 'plotkowy dla porzuconych' to zupełnie 2 odrębne wątki. Bo juz kilka razy tu zauważyłam wrzucanie do jednego wora Izy i Magdy z dziewczynami ktore uskuteczniaja nagonki na inne wizażanki i rozwalają wątki.
Dziewczyny z naszego wątku staneły tylko i wyłącznie w obronie 'naszych'. Z tego chyba tylko jedna dziewczyna dostała bana z tego co pamiętam, moze cos przeoczyłam
Nas zastanawiało tylko jak to sie stało ze link sie wykropkował bo wysyłałysmy go tylko swoim. Forum stworzyłysmy po to zeby moc pisac z tymi dziewczynami ktore zostały wywalone ( Iza, Magda). I zostało utworzone wczoraj Zastanawiało nas to i tyle.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 19:59   #462
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nadal czekam na konstruktywne wnioski.
Konstruktywny wniosek nr 1: zamknąć ten watek bo nic nowego juz nie wnosi.
Konstruktywny wniosek nr 2: niech to bedzie nauczką dla innych awanturnic
Konstruktywny wniosek nr 3: Jesli się komus nie podobaja zasady tu panujące to droga wolna.

Luba dobrze prawi - na Śierotke Marysię. Jesli niektóre osoby nie widza nic złego w wypowiedziach zbanowanych wizażanek to nikt im nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Niektórzy po prostu nie chca tego widzieć.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:01   #463
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Było, było, było, masowe odejścia, fochy z przytupem, awantury, obrażana duma, zagrajmy w: kto ma rację, stwórzmy sobie własne miejsce w sieci; niby dlaczego nie chcesz nam pozwolić powiedzieć innym, gdzie jest to nowe Eldorado, szkodzimy komuś..?
Hultaj, rzecz w tym, że to NIE było podane publicznie. Nie było nawet wysłane do wielu wizażanek, z tego co wiem było to dosłownie tylko kilka dziewczyn.

NIE było to robione w formie nakłaniania do odejścia i jak to piszesz strzelania fochów z przytupem. Była to TYLKO informacja, gdzie się można skontaktować z osobami, które mają bana i siłą rzeczy nie można z nimi poklikać na forum (a przypuszczalnie, jeśli dziewczyny codziennie ze sobą rozmawiały, to pewnie miałyby ochotę wiedzieć, gdzie można to zrobić nadal).


Luba, przeczytałam odpowiedź Złośliwca, ale ciężko mi uwierzyć, że ktoś mógł to zrobić (mam prawo ) - właśnie dlatego że adres był podawany tylko w naszym "kregu". Jeśli się mylę, przepraszam.

Passionfruit, mylisz chyba wątki, jeśli ten komentarz odnosił się do dziewczyn z "plotkowego...". Tam nikt nie robił nagonki, np. na Fresę zwykłe, babskie pogaduszki.

Co do wniosków - ja mam tylko jeden, jestem bardzo zniesmaczona tym wszystkim.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:02   #464
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Konstruktywny wniosek nr 1: zamknąć ten watek bo nic nowego juz nie wnosi.
Konstruktywny wniosek nr 2: niech to bedzie nauczką dla innych awanturnic
Konstruktywny wniosek nr 3: Jesli się komus nie podobaja zasady tu panujące to droga wolna.

Luba dobrze prawi - na Śierotke Marysię. Jesli niektóre osoby nie widza nic złego w wypowiedziach zbanowanych wizażanek to nikt im nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Niektórzy po prostu nie chca tego widzieć.
tylko że niektórzy naprawdę wypowiadając swoje zdanie na jakiś temat krzywdy nie robili komus tam... tylko że za własne zdanie zosatli zbanowani.
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:03   #465
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Streszczenie.

Magda. Zaangażowała się w problem 1 z autorek, długo traktowała sprawę poważnie, w końcu, gdzieś przy tysiącu i oświadczeniu, że dziewczyna mocniej rozkręca błędne koło, zareagowała kpiną. Na uwagę moderatorki, by się pohamowała pozostała głucha, zatem dostała aż 1 karny, uznała, że z jakiej racji, i się zbuntowała. Po drodze podminowana napisała wrednego pw, co sądzi na temat tego nie tak drobnego przecież zdarzenia.
Błąd. Coś takiego, jak butanie kadrowych , tu nie przechodzi, nawet po slimfaście.

Iza, oberwała rykoszetem, niekoniecznie potrzebnie, przeżyje, Magda podłapała żółtaczkę śmiertelną.
Tzw. międzyczas. Grupa Trzymająca Rozrywkę, jak się okazuje, towarzystwo, któremu się na forum bytowało tak dobrze, pośród robionego z wdziękiem coraz większego burdelu, nie zauważyła, że wkroczyła na terytorium: wszystko nam wolno, bo tacyśmy bystrzy.

Zabawny tekścik, porównanie inteligencji moderatorki, za którą się nie przepada, do poziomu taboretu. Ha ha ha. Przecież nikt nikogo nie ruszył... [Błąd...]
Wtrąciła się w temat Fresa. Dowiedziała się, że jest maksymalnie wynudzona, pewnie nie ma własnego życia, nic, tylko łazi po forum i grzebie ludziom w profilach. I jest taka przemądrzała, jak to znieść.
Dalej. Młode gniewne stwierdzają, że Fresiaka nie lubią. No bo jak tu Ją lubić. W ogóle po co tu przyszła, na to forum.

Zabawa trwa, ale światełko w tunelu nie chce rosnąć. .



Ale najbardziej w tym wszystkim to szkoda mi jest Fresy. Dostała na głowę eleganckie wiadro pomyj, i nie, nie należało Jej się, wbrew temu, co wesołej gromadce, może się myśleć.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:04   #466
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
tylko że niektórzy naprawdę wypowiadając swoje zdanie na jakiś temat krzywdy nie robili komus tam... tylko że za własne zdanie zosatli zbanowani.
To Twoje zdanie, którego nie podzielam.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:06   #467
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość


Luba, przeczytałam odpowiedź Złośliwca, ale ciężko mi uwierzyć, że ktoś mógł to zrobić (mam prawo ) - właśnie dlatego że adres był podawany tylko w naszym "kregu". Jeśli się mylę, przepraszam.
.
A to oznacza, że ten Wasz "krąg" jest bardzo nie hermetyczny.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:07   #468
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nadal czekam na konstruktywne wnioski.
A ja nadal czekam na odpowiedź...
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:08   #469
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

zło..wcale nie musisz...ona ma takie zdanie na ten temat a Ty masz inne...i wszystko pieknie ładnie...
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 20:10   #470
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
To Twoje zdanie, którego nie podzielam.
hmm zastanawia mnie dlaczego nie chciałeś odpowiedzieć na moje wcześniej zadane pytanie.

widzisz wiele osób przyzna mi rację. a Ty gdybyś się ze mną zgodził to bys podważył swoje słowa. więc na pewno go nie podzielasz.
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:13   #471
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A to oznacza, że ten Wasz "krąg" jest bardzo nie hermetyczny.
Szczerze? Uwierzę dopiero, gdy się przyzna ten "odważny", który to zrobił Niech teraz ma też dość odwagi, żeby się przyznać.


A i jeszcze co do wniosków: chętnie bym jakieś skonstruowała, gdyby padły odpowiedzi na moje pytania kilka stron wcześniej. Niestety tak się nie stało, więc nie mogę powiedzieć nic więcej, bo nadal pozostaję nieuświadomiona w kwestii, dlaczego pewne rzeczy się wydarzyły. Np. dlaczego przez tekst "iq X jest na poziomie taboretu" ktoś otrzymuje bana tymczasowego, natomiast za "głupota ludzka nie zna granic" jest ban stały.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:13   #472
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kamilciaop Pokaż wiadomość
a tego ze złośliwiec najpierw zbył mnie krótka odpowiedzia to juz nie zauwazyłaś??
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A odpowiedz Zło skierowała Cię do Regulaminu, a nie zbyła, tylko nie wiem z jakich powodów znalezienie odpowiedniego punktu w Regulaminie sprawiło Ci trudność. I nie chcę wiedzieć.
Dzięki, Yenn
Z mojej strony koniec tematu, ale nadal będę podczytywać wątek
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:14   #473
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość

Regulamin forum był tworzony przez Redakcję i Moderatorów, ale na forum technicznym był wątek, w którym prosiliśmy o uwagi i komentarze. Więc nie bardzo rozumiem tę dyskusję na temat jego treści czy narzucania naszej woli
Ja podniosłam argument o zmianie regulaminu, więc rozumiem, że ta część postu jest skierowane między innymi do mnie.

Aga, to nie jest tak, że nagle poczułam w sobie chęć przyjścia z odsieczą i zreformowania caaałego Wizażu. Nie, nie, nie.
Z mojej strony była to tylko delikatna sugestia, jak można rozwiązać kwestię poczucia, pewnego rodzaju, niesprawiedliwości. Ja nie twierdzę, że zmiana regulaminu jest swoistym antidotum.
Kwestia niesprawiedliwości dotknęła po części i mnie, jako użytkownika forum, który kiedyś też mógłby znaleźć się w podobnej sytuacji.
Może określenie bardzo precyzyjnych reguł, kiedy można dawać punkty, ile i w jakich przypadkach pomogłoby rozwiązać ten problem.
Nie twierdzę, że to jest jedyne, słuszne rozwiązanie. Nie mam pojęcia, czy się sprawdzi. Nie domagam się, ani nie każę wprowadzić zmian.
Jest to, naprawdę, tylko drobna sugestia. Maleńka próba rozwiązania problemu.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:16   #474
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A to oznacza, że ten Wasz "krąg" jest bardzo nie hermetyczny.
Tudzież ktoś z uprawnieniami od moda wzwyż był zainteresowany naszymi PW , co jest zgoła bardziej prawdopodobną wersją, gdyż w interesie żadnej z nas nie byłoby kopać dołków pod nowym sposobem kontaktu...
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:16   #475
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Streszczenie.
Magda. Zaangażowała się w problem 1 z autorek, długo traktowała sprawę poważnie, w końcu, gdzieś przy tysiącu i oświadczeniu, że dziewczyna mocniej rozkręca błędne koło, zareagowała kpiną. Na uwagę moderatorki, by się pohamowała pozostała głucha, zatem dostała aż 1 karny, uznała, że z jakiej racji, i się zbuntowała. Po drodze podminowana napisała wrednego pw, co sądzi na temat tego nie tak drobnego przecież zdarzenia.
Błąd. Coś takiego, jak butanie kadrowych , tu nie przechodzi, nawet po slimfaście.
Iza, oberwała rykoszetem, niekoniecznie potrzebnie, przeżyje, Magda podłapała żółtaczkę śmiertelną.
Tzw. międzyczas. Grupa Trzymająca Rozrywkę, jak się okazuje, towarzystwo, któremu się na forum bytowało tak dobrze, pośród robionego z wdziękiem coraz większego burdelu, nie zauważyła, że wkroczyła na terytorium: wszystko nam wolno, bo tacyśmy bystrzy.
Zabawny tekścik, porównanie inteligencji moderatorki, za którą się nie przepada, do poziomu taboretu. Ha ha ha. Przecież nikt nikogo nie ruszył... [Błąd...]
Wtrąciła się w temat Fresa. Dowiedziała się, że jest maksymalnie wynudzona, pewnie nie ma własnego życia, nic, tylko łazi po forum i grzebie ludziom w profilach. I jest taka przemądrzała, jak to znieść.
Dalej. Młode gniewne stwierdzają, że Fresiaka nie lubią. No bo jak tu Ją lubić. W ogóle po co tu przyszła, na to forum.
Zabawa trwa, ale światełko w tunelu nie chce rosnąć. .
Super streszczenie. Zlosliwiec to powinien wkleic na poczatku, zaoszczedziloby to sporo czasu Wizazankom "z zewnatrz" konfliktu, ktore chca sie dowiedziec o co chodzi.
__________________

Edytowane przez AgataM86
Czas edycji: 2008-05-30 o 20:19 Powód: blad cytowania
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:16   #476
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
hmm zastanawia mnie dlaczego nie chciałeś odpowiedzieć na moje wcześniej zadane pytanie.

widzisz wiele osób przyzna mi rację. a Ty gdybyś się ze mną zgodził to bys podważył swoje słowa. więc na pewno go nie podzielasz.
Ponieważ były zaczepne, zakładały z góry jedyną właściwą odpowiedź a także powtarzały się, co było dowodem na to, że nie czytasz wątku.
O ile się orientuję w wątku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, lecz nie w bezpośredniej konwersjacji z Tobą, co jak rozumiem jest kolejnym nietaktem z mojej strony. Cóż, przepraszam, że nie kopiowałem własnych wypowiedzi. Bałem się tych wrednych moderatorów, że mi punkt za duble wsadzą... <sarkazm>

Z Tobą EOT.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:18   #477
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Tudzież ktoś z uprawnieniami od moda wzwyż był zainteresowany naszymi PW , co jest zgoła bardziej prawdopodobną wersją, gdyż w interesie żadnej z nas nie byłoby kopać dołków pod nowym sposobem kontaktu...
Uważaj, bo oskarżenia pod adresem naszej firmy o złamanie prawa (naruszenie tajemnicy korespondencji), co najważniejsze - absolutnie bez pokrycia - mogą spotkać się z żywą reakcją...


Dodatkowo do kamilciaop
Jesteś klonem zabanowanej użytkowniczki Bebe_Lily. Klon dziedziczy bana.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-31 o 06:31
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:19   #478
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

widzę że nie czytasz dokładnie moich postów.




i vice versa.
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:19   #479
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

tego moje oczy jeszcze nie widzialy

Złosiu ja sie zastanawiam po co ty to w ogóle robisz, jak one i tak wiedzą swoje?

kurde, jakieś dochodzenia, prawa do obrony, oskarżenia, o co tu kaman?

czy zapomnieliście już ze wizaz miał byc miejscem do ktorego wchodzisz, dyskutujesz, smiejesz sie płaczesz ze wzruszenia, poznajesz nowych ludzi a nie kurde wokandą?
mało macie stresów w zyciu?

dystans. dystans przede wszystkim.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 20:21   #480
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Streszczenie.

Magda. Zaangażowała się w problem 1 z autorek, długo traktowała sprawę poważnie, w końcu, gdzieś przy tysiącu i oświadczeniu, że dziewczyna mocniej rozkręca błędne koło, zareagowała kpiną. Na uwagę moderatorki, by się pohamowała pozostała głucha, zatem dostała aż 1 karny, uznała, że z jakiej racji, i się zbuntowała. Po drodze podminowana napisała wrednego pw, co sądzi na temat tego nie tak drobnego przecież zdarzenia.
Błąd. Coś takiego, jak butanie kadrowych , tu nie przechodzi, nawet po slimfaście.

Iza, oberwała rykoszetem, niekoniecznie potrzebnie, przeżyje, Magda podłapała żółtaczkę śmiertelną.
Tzw. międzyczas. Grupa Trzymająca Rozrywkę, jak się okazuje, towarzystwo, któremu się na forum bytowało tak dobrze, pośród robionego z wdziękiem coraz większego burdelu, nie zauważyła, że wkroczyła na terytorium: wszystko nam wolno, bo tacyśmy bystrzy.

Zabawny tekścik, porównanie inteligencji moderatorki, za którą się nie przepada, do poziomu taboretu. Ha ha ha. Przecież nikt nikogo nie ruszył... [Błąd...]
Wtrąciła się w temat Fresa. Dowiedziała się, że jest maksymalnie wynudzona, pewnie nie ma własnego życia, nic, tylko łazi po forum i grzebie ludziom w profilach. I jest taka przemądrzała, jak to znieść.
Dalej. Młode gniewne stwierdzają, że Fresiaka nie lubią. No bo jak tu Ją lubić. W ogóle po co tu przyszła, na to forum.

Zabawa trwa, ale światełko w tunelu nie chce rosnąć. .



Ale najbardziej w tym wszystkim to szkoda mi jest Fresy. Dostała na głowę eleganckie wiadro pomyj, i nie, nie należało Jej się, wbrew temu, co wesołej gromadce, może się myśleć.

slicznie





a co do Fresiaka to mam takie same odczucia jak Ty i sadze ze zachowanie dziewczyn bylo na marnym poziomie i niedopuszczalne.


Mysle ze Hultaj<ka> dobrze wszystko strescila , wiec jakby nie patrzec niewinnych nie ma i osoby ktore nabrzdzily zostaly ukarane.
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.