Maggio Ramatti - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-03, 11:23   #31
zumachn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Maggio Ramatti

Polecam zamawialam suknie Kreta z kolekcji 2016 suknia przepiekna wszyscy goscie byli nia oczarowani z tego co czytam wasze komentarze to moge smialo powiedziec ze duzo sie tam pozmienialo oczywiscie na plus wszystko na czas ekspedientki mile i pomocne no i suknia jak marzenie czego chcec wiecej jestem naprawde zachwycona
zumachn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 07:54   #32
Cattterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Maggio Ramatti

Cytat:
Napisane przez asiula_kk Pokaż wiadomość
Na portalu twojasuknia.pl było do niedawna bardzo dużo negatywnych komentarzy na temat tego salonu. Jakimś cudem ostatnio zniknęły wszystkie negatywy i zostały same pochwalne opinie...
Gdyby te komentarze tam zostały przynajmniej nigdy bym tak nie weszła szukając pierwszej sukni... Zostałam bardzo nieprzyjemnie przyjęta w poznańskim salonie na ul.Głogowskiej. Powiedziano mi z pogardą w głosie i w oczach, że dla takich grubych (rozmiar 40) Panien Młodych u nich sukni nie ma. Panny Młode, ich zdaniem, noszą rozmiar 36/38. Nie polecam tego salonu pomimo, iż suknie pewnie są ładne. Ja nie zdążyłam ich obejrzeć, bo trzasnęłam drzwiami po usłyszeniu opinii na temat swojego ciała. Żenada.
Bardzo złe podejście do klienta, nie życzę Pannom Młodym, by przeżyły to samo.
Cattterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 08:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.