Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 16:49   #181
kaskaaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 59
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

dziewczyny, zrobiłam dziś 15 dzień i tak spojrzałam na mój brzuch...no i wielkich rewelacji nie ma. Dołuje mnie kiedy czytam że wy 11 i już jest fajnie... kiedy zauważałyście największe zmiany w Waszych brzuszkach? Mój nie jest jakoś mega obtłuszczony ale oponka jest i zaczynam się martwić że tego "obcego" pod pępkiem nigdy się nie pozbęde bo tam tłuszczyku jest najwięcej i tak śmiesznie odstaje
kaskaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 17:30   #182
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
nataluska a ktory masz dzien?? bo jesli dopiero drugi to spokojnie możesz od noa zacząć
tak, pierwszy...dziś zaczne od nowa
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 17:54   #183
monialisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 138
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Dzisiaj zaczynam
Mam mały płaski brzuszek, ale wypadałoby go jeszcze trochę poprawić.
__________________
"Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
Douglas Adams
monialisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 17:57   #184
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

hah czyli są różne wersje, jedni robią po jednym ćwiczeniu i całość powtarzają a ja robie pierwsze ćwiczenie (dziś) 12 razy, później drugie 12 razy i tak do końca. Tylko jeszcze to 5te ćw budzi we mnie wątpliwości bo ja do niego dochodze to robie rowerek 2x12=24 razy i przechodze do następnego ćwiczenia a teraz czytając Wasze posty wywnioskowałam że jak ktoś robi tym pierwszym sposobem (czyli po koleji kazde cwiczenie i dopiero calosc powtarzana) to wychodzi ze zrobi ten rowerek o wiele wiecej razy, a dokladnie to o tyle ile ma powtorzen, no i jak jest prawidlowo ?
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:24   #185
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
hah czyli są różne wersje, jedni robią po jednym ćwiczeniu i całość powtarzają a ja robie pierwsze ćwiczenie (dziś) 12 razy, później drugie 12 razy i tak do końca. Tylko jeszcze to 5te ćw budzi we mnie wątpliwości bo ja do niego dochodze to robie rowerek 2x12=24 razy i przechodze do następnego ćwiczenia a teraz czytając Wasze posty wywnioskowałam że jak ktoś robi tym pierwszym sposobem (czyli po koleji kazde cwiczenie i dopiero calosc powtarzana) to wychodzi ze zrobi ten rowerek o wiele wiecej razy, a dokladnie to o tyle ile ma powtorzen, no i jak jest prawidlowo ?
hmm jak dla mnie to skoro jest np 20 powtorzen to powtarza sie jedno cwiczenie tyle razy i przechodzi sie do nastepnego...
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:57   #186
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

2 dzień

ps. dołączam, jeśli pozwolicie
the magus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:57   #187
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

wszystko fajnie fajnie ale ja tego 5 ćwiczenia za bardzo to nie łapie<??>
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 21:04   #188
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

dziewczyny zmotywujcie mnie jakoś ;( bo ja zrobiłam wczorajszy zaległy dzień i jedną dzisiejszą serię i już nie mogę ;( boli mnie poza tym tak nad pupą ta część kręgosłupa;/ od jutra mam zamiar się wziąć i te niecałe 20 dni porządnie zrobić ;>tylko zmotywujcie mnie prosze was bo ja już sama nie mogę ;/ ciągle narzekam, że nie dam rady itd. że po co to robię ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:07   #189
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
laza jestes w polowie wiec mysle ze na koniec efekt bedzie zadowalający
dzięki ;* mam nadzieję ale po tych 23 dniach zero efektów praktycznie ;/ bo ja robię tak, że całe 3 serie ćwiczę na raz ale np. jak się meczę to robię przerwę;/ których jest z 10;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:10   #190
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

dziś dzień 36...
5 ćw wykonuję tak,że na każdą nogę robię po 22 powtórzenia czyli razem 44,tak samo w ćw 1 i 3(te pytania i odp na nie pojawiły się też w poprzednim wątku więc polecam go przejrzeć)
nawet nie jest tak źle,jeszcze tylko 1 seria mi na dziś została i jeszcze 6 dni i upragniony koniec będzie
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:14   #191
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziś dzień 36...
5 ćw wykonuję tak,że na każdą nogę robię po 22 powtórzenia czyli razem 44,tak samo w ćw 1 i 3(te pytania i odp na nie pojawiły się też w poprzednim wątku więc polecam go przejrzeć)
nawet nie jest tak źle,jeszcze tylko 1 seria mi na dziś została i jeszcze 6 dni i upragniony koniec będzie
a jak efekty .?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 21:21   #192
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Zrobiłam dziś dzień 26. Wczoraj nie ćwiczyłam, przyznaję się
Dziś myślałam że się nie zmobilizuję, full nauki, mam doła plus jeszcze spiekłam plecy na solarium. Ale wychodzi na to że na smutki ćwiczenia najlepsze, bo mi dziś bardzo szybko minęły...
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:21   #193
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

No ja zaraz robię 17 dzień Ale to szybko leci A efekty to ponoć czasem przychodzą dopiero po zakończeniu Potem sie robi 2 raz i już jest łatwo i efekty coraz widoczniejsze (Poza tym to nie jest trenig na spalanie tłuszczu - to się stanie jak już je wyrzeźbimy)

Laza, czy z tym ćwiczeniem oczu chodzi moze o szybkie czytanie?
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:22   #194
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dziewczyny zmotywujcie mnie jakoś ;( bo ja zrobiłam wczorajszy zaległy dzień i jedną dzisiejszą serię i już nie mogę ;( boli mnie poza tym tak nad pupą ta część kręgosłupa;/ od jutra mam zamiar się wziąć i te niecałe 20 dni porządnie zrobić ;>tylko zmotywujcie mnie prosze was bo ja już sama nie mogę ;/ ciągle narzekam, że nie dam rady itd. że po co to robię ;(
kochana,ja jestem na 36dzieńi tak jakoś od 6 dniu klnę jak szewc i niemalże płacze jak ćwiczę i też mnie boli odcinek lędźwiowo krzyżowy...ale tłumacze sobie,że muszę ją skończyć,muszę wytrwać..a w tym upale wcale nie jest łatwo ćwiczyć a i efekty jak dla mnie nie sa takie jakie się spodziewałam,ale to dlatego,że mam troszkę tkanki tłuszczowej ,ale jeszcze 6 dni i może będzie to lepiej widoczne-czyli tak jak ja bym tego chciała
laza,ja trzymam za Ciebie mocno kciuki,dotrwaj do końca bo nie tylko efekt wizualny jest ważny,ale tez zdrowie bo mocne mięśnie brzucha są bardzo bardzo ważne.a że zrobiłaś,wytrwałaś już tyle to szkoda byłoby zaprzepaścić wysiłku jaki w to włożyłaś
jak ja nie zrobiłam jednego dnia(bo pozwoliłam sobie na to,żeby 1 dzień odpocząć)to następnego dnia zrobiłam ten dzień i następnego kolejny,nie robiłam dwóch dni w 1 dzień bo pewnie nie dałabym rady...zuch dziewczyna jesteś,że dałaś radę!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:50   #195
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
kochana,ja jestem na 36dzieńi tak jakoś od 6 dniu klnę jak szewc i niemalże płacze jak ćwiczę i też mnie boli odcinek lędźwiowo krzyżowy...ale tłumacze sobie,że muszę ją skończyć,muszę wytrwać..a w tym upale wcale nie jest łatwo ćwiczyć a i efekty jak dla mnie nie sa takie jakie się spodziewałam,ale to dlatego,że mam troszkę tkanki tłuszczowej ,ale jeszcze 6 dni i może będzie to lepiej widoczne-czyli tak jak ja bym tego chciała
laza,ja trzymam za Ciebie mocno kciuki,dotrwaj do końca bo nie tylko efekt wizualny jest ważny,ale tez zdrowie bo mocne mięśnie brzucha są bardzo bardzo ważne.a że zrobiłaś,wytrwałaś już tyle to szkoda byłoby zaprzepaścić wysiłku jaki w to włożyłaś
jak ja nie zrobiłam jednego dnia(bo pozwoliłam sobie na to,żeby 1 dzień odpocząć)to następnego dnia zrobiłam ten dzień i następnego kolejny,nie robiłam dwóch dni w 1 dzień bo pewnie nie dałabym rady...zuch dziewczyna jesteś,że dałaś radę!!
dzięki za wsparcie *; musze dać radę i za Ciebie i inne dziewczyny trzymam kciuki, żeby nam wszystkim tez się udało wprawdzie gdy leżę, napinam mięśnie i podnosze łopatki to widoczna drabinka jest Choomik -> nie to sa tylko takie ćwiczenia, że poruszam oczkami, mrugam itd. żeby wada wzroku się zmniejszyła
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:03   #196
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dzięki za wsparcie *; musze dać radę i za Ciebie i inne dziewczyny trzymam kciuki, żeby nam wszystkim tez się udało wprawdzie gdy leżę, napinam mięśnie i podnosze łopatki to widoczna drabinka jest Choomik -> nie to sa tylko takie ćwiczenia, że poruszam oczkami, mrugam itd. żeby wada wzroku się zmniejszyła
Aha, ja takie coś ćwiczyłam, zeby szybciej literki rejestrować (trochę to jest przereklamowane) A w ogóle da sie tak wadę wzroku zmniejszyć, bo ja mam jakieś -0,25 i 0,5 i ponoć z tym sie nic nie da zrobic, ewentualnie samo przejdzie za 10 lat
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:09   #197
kokosi
Raczkowanie
 
Avatar kokosi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 109
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

mam pytanie co do 5 i 6 cwiczenia w weiderze, w tym 5 jak to ma wygladac: ze jestem uniesiona i robie rowerek czy ze robie ten rowerek i unosze sie i klade. a w 6 to ma byc tak ze mam nogi wyprostowane i robie "brzuszki"czy ze opuszczaam je caly czas?
kokosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:16   #198
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
hmm jak dla mnie to skoro jest np 20 powtorzen to powtarza sie jedno cwiczenie tyle razy i przechodzi sie do nastepnego...
też tak uważam tylko sie zastanawiam jak 5 cw robią dziewczyny które robią cyklami
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:16   #199
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez kokosi Pokaż wiadomość
mam pytanie co do 5 i 6 cwiczenia w weiderze, w tym 5 jak to ma wygladac: ze jestem uniesiona i robie rowerek czy ze robie ten rowerek i unosze sie i klade. a w 6 to ma byc tak ze mam nogi wyprostowane i robie "brzuszki"czy ze opuszczaam je caly czas?
jesli chodzio 5 to ja robie tak ze podnopsze barki i robie rowerek a w 6 unosze jednoczesnie nogi i glowe licze do trzech i opuszczam i znowu tyle razy ile powinno byc
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 07:53   #200
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

dziś dzień 37...myślałam,że się wrobię zrobić rano,ale dostałam @
i lipa
laza,u mnie efekty nie są takie jakbym chciała,ale cóż,przynajmniej mam o wiele bardziej mocniejsze teraz te mięśnie co nie znaczy,że nie widać -bo widać,ale ja bym chciała baardzdziej widoczne hehe
jeszcze tylko 6 dni!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 07:55   #201
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez kaskaaaaa83 Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobiłam dziś 15 dzień i tak spojrzałam na mój brzuch...no i wielkich rewelacji nie ma. Dołuje mnie kiedy czytam że wy 11 i już jest fajnie... kiedy zauważałyście największe zmiany w Waszych brzuszkach? Mój nie jest jakoś mega obtłuszczony ale oponka jest i zaczynam się martwić że tego "obcego" pod pępkiem nigdy się nie pozbęde bo tam tłuszczyku jest najwięcej i tak śmiesznie odstaje
nie łam się niektórzy widza dopiero po zakończeniu ja takie rzeczywiśćie fajne widze teraz czyli dzień 29bedzie dziś jak zrobie

Cytat:
Napisane przez the magus Pokaż wiadomość
2 dzień

ps. dołączam, jeśli pozwolicie
witamy i życze wytrwania do końca

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
hmm jak dla mnie to skoro jest np 20 powtorzen to powtarza sie jedno cwiczenie tyle razy i przechodzi sie do nastepnego...
a też tak robie

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dzięki ;* mam nadzieję ale po tych 23 dniach zero efektów praktycznie ;/ bo ja robię tak, że całe 3 serie ćwiczę na raz ale np. jak się meczę to robię przerwę;/ których jest z 10;/
ja sobie też robie 3 serie na raz bo jak zdrobię jedną to sobie tłumacze że mieśnie rozgrzane to drugą a jak zrobir drugą to mówie jeszcze tylko jedna i bedzie zaliczone

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
jesli chodzio 5 to ja robie tak ze podnopsze barki i robie rowerek a w 6 unosze jednoczesnie nogi i glowe licze do trzech i opuszczam i znowu tyle razy ile powinno byc
też tak robie i mysle że jest tak prawidłowo
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 08:51   #202
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

dziś jak wstałam to już miałam wrażenie że moje mięśnie brzucha są jakieś mocniejsze, mam płaski brzuch i wydaje się on taki napięty- miłe wrażenie gdyż bez 6w takiego uczucia rano nie miałam
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 10:06   #203
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

zapomniałam dodać że jak już wykonuję ćwiczenie prawidłowo to nie boli mnie odcinek lędźwiowy, tylko jeden minus jak ćwiczę to strzyka mi kręgosłup a czasem coś w udzie i zastanawiam się dlaczego??
Nie martwię się tym tak jednak bo na rehabilitacji jak kiedyś chodziłam to też mi strzykało i rehabilitanci jakoś nie zwracali na to uwagi :P. NO i dodam że chyba jestem za młoda by powiedzieć że rozsypują mi się tak kości ^^
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 13:04   #204
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

dziewczynki,a jak Wy robicie...podnosicie glowe i tułow tak mniej wiecej do stanika? czy jak? bo nie wiem czy dobrze robie...czy czesc ledzwiowa tez podnosicie?
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 13:33   #205
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

ja podnosze tak zeby barki miec w gorze..tak jak mowisz mniej wiecej do wysokosci stanika
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:30   #206
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

A ja dziś mam połówkę za sobą
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:35   #207
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

ja dopiero 9 dzien skonczylam..ale juz mala poprawe widze:P na półmetku wkleje zdjęcia
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:06   #208
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać że jak już wykonuję ćwiczenie prawidłowo to nie boli mnie odcinek lędźwiowy, tylko jeden minus jak ćwiczę to strzyka mi kręgosłup a czasem coś w udzie i zastanawiam się dlaczego??
Nie martwię się tym tak jednak bo na rehabilitacji jak kiedyś chodziłam to też mi strzykało i rehabilitanci jakoś nie zwracali na to uwagi :P. NO i dodam że chyba jestem za młoda by powiedzieć że rozsypują mi się tak kości ^^
mi przy rowerku w lewym biodrze coś strzyka heheh

dziewczyny ja robie serie zaraz po sobie, no tylko wstaje na 30sek przejde sie po pokoju i od razu, nie wydaje mi sie zeby wskazane bylo robic to na raty... chociaz ja dopiero jestem przy 12 powtorzeniach.... ale kiedys na forum kulturystycznym czytalam ze ostatniego dnia trzeba sie wyrobić z 3ma seriami w 25 minut !!!
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:10   #209
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

29 zaliczony
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:08   #210
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 3

Dziewczyny pomocy! Jestem w kropce Dziś powinnam zrobić dzień 27 ale jestem chora, mam 38 stopni gorączki i ledwo dowlokłam się tu na chwilę więc o ćwiczeniu nie ma mowy... Przedwczoraj miałam dzień przerwy. Teraz znow. I na dobrą sprawę nie wiem czy jutro będę dała radę ćwiczyć. Czy to znaczy że mój 26 dniowy wysiłek pójdzie na marne przez chorobę?
Doradźcie coś, proszę
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.