Koziorożce, łączmy się część 2:))) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 13:45   #4261
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Ja już niedowidze ze zmęczeniaw każdym razie podoba mi się
nic nie szkodzi , dziękuję
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 14:21   #4262
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

[quote=backie;8146877]



Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
kode, właśnie dostałam informację, że ja byłam w Żywcu.
I widziałam browary żywieckie.
Dlaczego się wtedy nie widziałyśmy?
no wlasnie dlaczego?

może ja wtedy studiowałam i mieszkałam w Zabrzu

bo napewno! bym zauważyła robiącą o takkozice na rowerze
nieczęsto przejeżdżają przez żywiec takie okazy

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
I teraz same się zastanówcie...
Jak tu nie napisać, że każda z Was jest niesamowita..?
Jedyna w swoim rodzaju...?
dokładnie!
moim zdaniem koziorożce to najbardziej tajemnicze, nieprzewidywalne, utalentowane, zimne ale jak kochają to do bólu znaki
a tu same takie rogate sztuki przecież są
wszystkie jesteśmy fajne laski
( nie ma to jak sobie posłodzić)


a co do listu biiibiii to kto by się spodziewał takiego talentu literackiego
każda z nas sie wzrusza bo to jakby opowieść o idealnym związku niewykolorowana, bez retuszu ale jaka prawdziwa i czysta - miłość

o 16 wychodzę z pracy, idę na miasto może coś kupię ładnego

Edytowane przez kodeina
Czas edycji: 2008-07-08 o 14:41
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 14:22   #4263
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
moim zdaniem koziorożce to najbardziej tajemnicze, nieprzewidywalne, utalentowane, zimne ale jak kochają to to bólu znaki
a tu same takie rogate sztuki przecież są
wszystkie jesteśmy fajne laski
( nie ma to jak sobie posłodzić)
ambitne i uparte... dodaję od siebie
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:20   #4264
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

jeeeej, dziekuję dziewczynki
nie sądziłam, że Wam się spodoba
kurcze, bo nie umiem tak ckliwie pisac więc pisałam tak jak umiem no i wyszło jak wyszło.
Skoro mówicie, że może być to będzie na kartce dla Tżta, z okazji 7rocznicy.
ale się zdziwi chybaże wcześniej wypaplam ale postaram się nie puścić pary z ust

kode drapię nogi i mam nie dość że chude patyki to jeszcze całe w bliznach.. heh ;p

pochwal sie jeśli coś kupisz

backie welon zarezerwowany dla Ciebie, się wie


coś dziś już nie ciągnie mi ten net tżta tak dobrze, jak powinien ;/ kurdeee
a chciałam wam wkleić fotkę mojego fioletowego pokoju
bo się dziś pomalował
może pozniej mi się uda.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:28   #4265
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
bo napewno! bym zauważyła robiącą o takkozice na rowerze
nieczęsto przejeżdżają przez żywiec takie okazy


No to fama w Polskę poszła.
Gdziekolwiek się teraz nie wybiorę, ludzie będą wypatrywać... pedałującej żaby .


Jest też dobra strona.
Może ktoś tak pocałuje, że w końcu zmienię się w księżniczkę?

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
dokładnie!
moim zdaniem koziorożce to najbardziej tajemnicze, nieprzewidywalne, utalentowane, zimne ale jak kochają to do bólu znaki
a tu same takie rogate sztuki przecież są
wszystkie jesteśmy fajne laski
( nie ma to jak sobie posłodzić)
Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
ambitne i uparte... dodaję od siebie
Taki cukier to samo zdrowie.

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
o 16 wychodzę z pracy, idę na miasto może coś kupię ładnego
Pochwal się nam kode.



biiibiii, w końcu mam pierwszy welon na koncie.
fotkę pokoju.


puchatkowo, jak się mają Twoje zęby?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:32   #4266
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

chyba się uda
Taśma malarska jeszcze nie zerwana

jutro czas na ostatni - zielony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new_HPIM2911.jpg (17,4 KB, 8 załadowań)
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:36   #4267
Allicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Allicja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 222
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Byłam dziś wymienic paszport po zmianie nazwiska ( widac nie był mi potrzebny 4 lata) nie wiedziałam że za niewykorzystane lata przysługuje zwrot 14 zł na rok.
u mnie to będzie ponad 40 zł. Jestem w szoku.
Nie zdziwiła mnie moja facjenda na fotkach. Unikam aparatów
Boski ten wrzos chyba bym miała ciągle smak jagód w buzi, jakie jest przeznaczenie tego pokoju?bo nie pamiętam.
Allicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 16:38   #4268
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Alicjo jak się nie używa paszportu? pierwsze słysze.
zdjęciami się nie przejmuj, ja na swoim wyglądam jak chłopak
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:42   #4269
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))



biiibiii jeżeli całości tego dzieła dokonał Twój tata i jeszcze do tego ma siły żeby jeździć razem z Twoją mamą na wycieczki rowerowe, to takich mężczyzn właśnie wszystkie szukamy.

Żartuję, jak to ja.


Wnętrze domku obejmujące wszystkie pomalowane i odświeżone pomieszczenia musi teraz dawać naprawdę przyjemny efekt.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:48   #4270
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

backie tata, tata
nie wiem czy tacy jak on chodza jeszcze po świecie, ale jesli tak to ja znajdę a jak nie to to przeoprbie trochę mojego Tzta
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:49   #4271
Allicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Allicja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 222
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Biiibiii no niestety tak mnie praca tu trzyma że nie moge sobie pozwolic na wypady nawet krótkie. Już 2 dnia urlopu potrafią wydzwaniac To mnie najbardziej drażni
[QUOTE=Backie]Wnętrze domku obejmujące wszystkie pomalowane i odświeżone pomieszczenia musi teraz dawać naprawdę przyjemny efekt. [ /QUOTE] moje sie tylko pod tym podpisac.
Jeszcze meblowanie przed Tobą to też dużo radości
Allicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 16:57   #4272
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

częśc mebli mam już kupionych, tż się poświęcił i zamiast wycieczki to kupił meble w ikeii.
już się nie mogę doczekać. ale jeszcze trzeba położyć panele.
noo i zanim wszytskie pokoje się urządzi to też minie trochę, bo to jednak kosztowne. no ale i tak się ciesze
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:42   #4273
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
puchatko jakie masz plany na dzis?
Sporo tego było: dentysta, rentgen, ZUS i Urząd i Galaxy Teraz się zamierzam już tylko lenić

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
No to gdzie się spotykamy?
Może jednak u nas Jesteśmy dwie

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z okazji 7 rocznicy z Tztem postanowiłam napisac coś od siebie dla niego. Koleżanka robi sliczne kartki i wykona taką kartkę dla mnie, a ja chciałam dac coś od siebie. Jakiś tekst, zyczenia, nie wiem cholera, wierszyk?
ale nie umiem wogole pisac o uczuciach. kurde taka jakas jestem malo romantyczna i uczcuiwoa i woggole na nie.
cos tam skleciłam, wkleje Wam i ocencie szczerze czy to się nadaje?
chyba lepiej dam jakis tekst o milosci i już, bez cyrkow.
no ale tymczasem czekam na opinie



Kocham Cię. I właściwie myślę, że tyle by wystarczyło. Bo przecież te dwa krótkie słowa mówią wszystko. Zawierają w sobie cały katalog myśli, uczuć i emocji. Ale z drugiej strony wydaje mi się, że po 7 latach powinnam powiedzieć coś więcej. Nie chcę Ci dziękować za te wspólnie spędzone lata, bo to takie banalne...bo wtedy Ty będziesz czuł się zobowiązany żeby podziękować mnie. A ja nie chcę podziękowań...bo za szczęście się nie dziękuje.
Chcę żebyś mnie dalej kochał! Choć pewnie mile połechtałoby moją kobiecą próżność, gdybyś nie mógł beze mnie żyć, gdybyś umierał z tęsknoty za mną, gdybym była dla Ciebie całym światem...
Chcę tylko, żebyś mnie pragnął, lubił, żeby Ci było ze mną i przy mnie fajnie, dobrze, bezpiecznie i swobodnie, żebyś zawsze był przy mnie sobą. Żebyś miał do mnie minimum zaufania i uwierzył, że możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji, cokolwiek się wydarzy dobrego czy złego. Chcę żebyś się wściekał, kiedy coś lub ktoś wyprowadzi Cię z równowagi i klął przy tym jak szewc.
Chcę żebyś się nad sobą użalał kiedy trafi Ci się gorszy dzień (nawet jeżeli miałby Ci się trafiać codziennie), żebyś panikował z powodu byle przeziębienia i kładł się do łóżka w przeświadczeniu, że nie dożyjesz do rana. Żebyś ciągle narzekał, że znowu Cię boli brzuch bo się przejadłeś kebabami czy innym świństwem.
Chcę żebyś opieprzał mnie za każdym razem, gdy za mocno trzasnę drzwiami auta, żebyś się wściekał że znowu jakiś sąsiad porysował Ci drzwi. Chcę, żebyś opowiadał mi o wszystkich jego awariach i naprawach, jakby to była najważniejsza sprawa na świecie, nie martwiąc się czy coś z tego rozumiem czy nie.
Chcę żebyś zabierał mnie na wycieczki i gubił się potem ze mną udając, że jedziemy dobrze i denerwując się, że znowu narzekam.
Chcę żebyś krzyczał na mnie, że drapię nogi, żebyś powtarzał, z takimi poharatanymi nogami wyglądam jak mały chłopak który biega po drzewach, a nie pilna studentka, która wklepuje balsam po każdej kąpieli.
Chcę żebyś za każdym razem jak jedziemy na zakupy biegał po supermarkecie w poszukiwaniu resoraków do swojej kolekcji i cieszył się później jak dziecko pokazując mi je, nie zwracając uwagi na to, że dla mnie wszystkie wyglądają tak samo.
Chcę żebyś ciągle powtarzał jaka jestem zła, niedobra i że nie spotkałeś jeszcze takiego ‘potwora’ jak ja, bo kocham tą czułość w twoich oczach. Nawet kiedy jesteś na mnie bardzo zły i chcesz mi uświadomić jaka jestem okropna to patrzysz na mnie takim wzrokiem, że i tak nie wierze w Twoje słowa.
Chcę żebyś zasypiał w połowie każdego filmy, który razem oglądamy i nie miał z tego powodu wyrzutów sumienia i nie przepraszał za to. Chcę żebyś zasypiał na moim łóżku i chrapał na cały dom, bezbronny jak dziecko, nie wiedząc, jak bardzo jesteś wtedy (i może tylko w tedy) mój i jak bardzo Cię wtedy (a może szczególnie w tedy ) kocham.
Kocham Cię takiego jaki jesteś i jaki nigdy nie będziesz. Za wszystko i mimo wszystko.
Nie pozwól by złamał nas czas, by zmienił nas świat. Kocham Cię za to wszystko co dla mnie robisz, za to, że jesteś przy mnie i że wiem, że mam na kogo liczyć, że mnie wysłuchasz (nawet jeśli udajesz, że słuchasz lub w ogóle nie wiesz o czym mówię), że jest ktoś z kim mogę dzielić swoje sukcesy i porażki, że jesteś ze mnie dumny i że wkurzasz się na mnie gdy robię coś nie tak.



jak ktoras dobrnęła do konca to gratuluje
biiibiii, to jest świetne I Ty niby nie umiesz pisać o uczuciach
Najbardziej spodobał mi się kawałek o trzaskaniu drzwiami auta i drapaniu nóg

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
picie wody "odwracając" kubek
Pierwsze słyszę

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
o 16 wychodzę z pracy, idę na miasto może coś kupię ładnego
Czekamy na relację z zakupów kode

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
puchatkowo, jak się mają Twoje zęby?
W zasadzie są skończone Jest ok

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
chyba się uda
Taśma malarska jeszcze nie zerwana

jutro czas na ostatni - zielony
Cudny
Mam takie same słupy w pokoju
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:28   #4274
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

biiibiii super list i świetne kolorki na ścianach


Wróciłam z pracy i lecę do Tżcika :P miłego wieczorka Koziołki
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:04   #4275
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Oj ale mam dziś dzionek... chodzę z kata w kat... raz tv a raz komp...

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Kocham Cię. I właściwie myślę, że tyle by wystarczyło. Bo przecież te dwa krótkie słowa mówią wszystko. Zawierają w sobie cały katalog myśli, uczuć i emocji. Ale z drugiej strony wydaje mi się, że po 7 latach powinnam powiedzieć coś więcej. Nie chcę Ci dziękować za te wspólnie spędzone lata, bo to takie banalne...bo wtedy Ty będziesz czuł się zobowiązany żeby podziękować mnie. A ja nie chcę podziękowań...bo za szczęście się nie dziękuje.
Chcę żebyś mnie dalej kochał! Choć pewnie mile połechtałoby moją kobiecą próżność, gdybyś nie mógł beze mnie żyć, gdybyś umierał z tęsknoty za mną, gdybym była dla Ciebie całym światem...
Chcę tylko, żebyś mnie pragnął, lubił, żeby Ci było ze mną i przy mnie fajnie, dobrze, bezpiecznie i swobodnie, żebyś zawsze był przy mnie sobą. Żebyś miał do mnie minimum zaufania i uwierzył, że możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji, cokolwiek się wydarzy dobrego czy złego. Chcę żebyś się wściekał, kiedy coś lub ktoś wyprowadzi Cię z równowagi i klął przy tym jak szewc.
Chcę żebyś się nad sobą użalał kiedy trafi Ci się gorszy dzień (nawet jeżeli miałby Ci się trafiać codziennie), żebyś panikował z powodu byle przeziębienia i kładł się do łóżka w przeświadczeniu, że nie dożyjesz do rana. Żebyś ciągle narzekał, że znowu Cię boli brzuch bo się przejadłeś kebabami czy innym świństwem.
Chcę żebyś opieprzał mnie za każdym razem, gdy za mocno trzasnę drzwiami auta, żebyś się wściekał że znowu jakiś sąsiad porysował Ci drzwi. Chcę, żebyś opowiadał mi o wszystkich jego awariach i naprawach, jakby to była najważniejsza sprawa na świecie, nie martwiąc się czy coś z tego rozumiem czy nie.
Chcę żebyś zabierał mnie na wycieczki i gubił się potem ze mną udając, że jedziemy dobrze i denerwując się, że znowu narzekam.
Chcę żebyś krzyczał na mnie, że drapię nogi, żebyś powtarzał, z takimi poharatanymi nogami wyglądam jak mały chłopak który biega po drzewach, a nie pilna studentka, która wklepuje balsam po każdej kąpieli.
Chcę żebyś za każdym razem jak jedziemy na zakupy biegał po supermarkecie w poszukiwaniu resoraków do swojej kolekcji i cieszył się później jak dziecko pokazując mi je, nie zwracając uwagi na to, że dla mnie wszystkie wyglądają tak samo.
Chcę żebyś ciągle powtarzał jaka jestem zła, niedobra i że nie spotkałeś jeszcze takiego ‘potwora’ jak ja, bo kocham tą czułość w twoich oczach. Nawet kiedy jesteś na mnie bardzo zły i chcesz mi uświadomić jaka jestem okropna to patrzysz na mnie takim wzrokiem, że i tak nie wierze w Twoje słowa.
Chcę żebyś zasypiał w połowie każdego filmy, który razem oglądamy i nie miał z tego powodu wyrzutów sumienia i nie przepraszał za to. Chcę żebyś zasypiał na moim łóżku i chrapał na cały dom, bezbronny jak dziecko, nie wiedząc, jak bardzo jesteś wtedy (i może tylko w tedy) mój i jak bardzo Cię wtedy (a może szczególnie w tedy ) kocham.
Kocham Cię takiego jaki jesteś i jaki nigdy nie będziesz. Za wszystko i mimo wszystko.
Nie pozwól by złamał nas czas, by zmienił nas świat. Kocham Cię za to wszystko co dla mnie robisz, za to, że jesteś przy mnie i że wiem, że mam na kogo liczyć, że mnie wysłuchasz (nawet jeśli udajesz, że słuchasz lub w ogóle nie wiesz o czym mówię), że jest ktoś z kim mogę dzielić swoje sukcesy i porażki, że jesteś ze mnie dumny i że wkurzasz się na mnie gdy robię coś nie tak.
ja powiem tylko jedno... nic dodać nic ująć...



Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
No to fama w Polskę poszła.
Gdziekolwiek się teraz nie wybiorę, ludzie będą wypatrywać... pedałującej żaby .



Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
chyba się uda
Taśma malarska jeszcze nie zerwana

jutro czas na ostatni - zielony

uwielbiam takie zestawienia kolorków...bosko
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:21   #4276
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

dziękuję dziewczynki, jesteście przekochane

ja już wykąpana, matkooo chodzę się kąpać szybciej niż moi 9letni sąsiedzi
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:22   #4277
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

biiibiii, w końcu masz wakacje nie To można powypoczywać
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:24   #4278
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

cześć wszystkim
ja znowu dopiero wieczorkiem się do Was przyłączam.
Coś źle się czuje, chyba jakiś wirusek, byłam wczoraj u kuzynki i jej roczna córeczka jeste chora, możliwe że od niej złapałam.
Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
blush, ja też jestem Kasią
ooo fajnie mam imienniczke na koziołkowym

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
blush - ah ta blush..pewnie już nie śpi tylko coś załatwia
w kwestii formalnej dzień zaczynam od 5.50, pracuję do 15-tej, potem załatwiam sprawy (wiecie jakie) i po 16-ej najwcześniej mogę zajrzec na koziołkowy i zawsze mam mnóstwo postów do nadrabiania

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
No to gdzie się spotykamy?
a gdyby tak na poprawinach

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z okazji 7 rocznicy z Tztem postanowiłam napisac coś od siebie dla niego. Koleżanka robi sliczne kartki i wykona taką kartkę dla mnie, a ja chciałam dac coś od siebie. Jakiś tekst, zyczenia, nie wiem cholera, wierszyk?
ale nie umiem wogole pisac o uczuciach. kurde taka jakas jestem malo romantyczna i uczcuiwoa i woggole na nie.
cos tam skleciłam, wkleje Wam i ocencie szczerze czy to się nadaje?
chyba lepiej dam jakis tekst o milosci i już, bez cyrkow.
no ale tymczasem czekam na opinie
biiibiii piękny i szczery list podziwiam Cię że tak ładnie umiesz pisac o miłości, ja o uczuciach nie umiem mówić a co dopiero pisać
TŻ z pewnością będzie zachwycony
przy okazji pochwalę się że kilka lat temu dostałam list miłosny od TŻa na drugą rocznicę i najlepszy motyw : w momencie w którym go czytałam TŻ zadzwonił do drzwi trzymając w ręku bukiet róż, to było niesamowite

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
kode, właśnie dostałam informację, że ja byłam w Żywcu.
I widziałam browary żywieckie.
Potem pojechałam na wakacje do Szczawnicy.
To były ciężkie rowerowe wakacje.
Pamiętam jak przez mgłę, że wracając z Czerwonego Klasztoru tak bolały mnie uda, że zdrowo beczałam kilkanaście metrów przed domkiem, w którym mieszkaliśmy...
Aż zadzwoniłam do EXa, żeby się upewnić.
Dlaczego się wtedy nie widziałyśmy?
backie a mnie czasem nie widziałaś jak szłam piechotą do czerwonego klasztoru
Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Może ktoś tak pocałuje, że w końcu zmienię się w księżniczkę?
no wiesz co, za to się należą
koziołki są najładniejsze
Cytat:
Napisane przez Allicja Pokaż wiadomość
Byłam dziś wymienic paszport po zmianie nazwiska ( widac nie był mi potrzebny 4 lata) nie wiedziałam że za niewykorzystane lata przysługuje zwrot 14 zł na rok.
u mnie to będzie ponad 40 zł. Jestem w szoku.
Nie zdziwiła mnie moja facjenda na fotkach. Unikam aparatów
Boski ten wrzos chyba bym miała ciągle smak jagód w buzi, jakie jest przeznaczenie tego pokoju?bo nie pamiętam.
ciekawa informacja, nie miałam pojęcia że tak jest, a mnie wkrótce czeka zmiana paszportu to dobrze wiedzieć

biiibiii kolejne piękne kolorki
koniecznie muszisz się pochwalić pokojem jak będzie wyposażony, lubie meble z ikei, są z jedej strony takie proste a z drugiej nowoczesne i tworzą fajne wnętrze
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:36   #4279
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

puchatko dokładnie
ale ja zawsze tak wcześnie się kąpię jak jestem w domu. zimą nawet po 17 potrafię sie wykąpać i już w pidżamie siedzieć

blush dziękuję
pokój pokaże, narazie fioletowy będzie stał pusty, w przyszłym roku kupimy z tztem przyszłą sypialnię.

Motyw z listem od Tżta i rózami genialny

kuruj się
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 19:38   #4280
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0264.jpg (40,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0265.jpg (30,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0266.jpg (69,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0268.jpg (80,7 KB, 4 załadowań)
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:48   #4281
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

yovi daj trochę tęczy !!!!
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:50   #4282
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Yovi jaka śliczna tęcza, dla mnie też kawałeczek proszę!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:55   #4283
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Yovi piękna tęcza, juz dawno żadnej nie widziałam

biiibiii fajnie że remontujesz pokoje z myślą o Twojej i TŻeta przyszłości, to ważne żeby mieć własny kąt

kuruję się, tak dawno nie chorowałam a przecieć muuuuszę być zdrowa

ja zazwyczaj także wcześnie się kąpię, można spokojnie filmy oglądać lub siedzieć na wizażu i nie myśleć o kąpieli

agniesia fajny piesek w avie, to Twój??

zmykam Koziołki, miłego wieczoru
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:56   #4284
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Yovi jaka śliczna tęcza, dla mnie też kawałeczek proszę!
Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
yovi daj trochę tęczy !!!!
dziewczynki jeśli tylko bym mogła to każda z was dostałaby chociaż kawałeczek teczy ode mnie
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:06   #4285
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

blush miłego wieczorku

yovi ta emotkowa tecza tez może być ewentualnie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:26   #4286
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość

pochwal sie jeśli coś kupisz .
Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Pochwal się nam kode.
coś jest ze mną nie tak
nic nie kupiłam.
jestem jakaś taka za wybredna ostatnio..może dlatego że muszę robić dobrze przemyślane zakupy
w sb. wypatrzyłam bluzkę w kropki w Żywcu ale nie było rozmiaru...w B-B wogóle nie było tych bluzek[/quote]

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
jutro czas na ostatni - zielony
jej świetny
biiibiii będziesz miała cudowne pokoje..każdy inny w gustownych zestawieniach kolorystycznych już się nie mogę doczekać fotek urządzonych pokoi

Cytat:
Napisane przez Allicja Pokaż wiadomość
Nie zdziwiła mnie moja facjenda na fotkach. Unikam aparatów
Alicjo nie wiem jak można dobrze wyglądać na zdjęciu biometrycznym Ja wyglądam żałośnie
Nie wolno się uśmiechać ale mi pan fotograf kazał się lekko uśmiechnąć bo w poważnej minie wyglądałam jakbym strzeliła minę - a nie wolno

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
w kwestii formalnej dzień zaczynam od 5.50, pracuję do 15-tej, potem załatwiam sprawy (wiecie jakie) i po 16-ej najwcześniej mogę zajrzec na koziołkowy i zawsze mam mnóstwo postów do nadrabiania
no czyli tak jak pisałam...blush nie śpi tylko coś załatwia

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
a gdyby tak na poprawinach
mamy zaproszenie?
ale by były jaja
Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
Yovi cudna tęcza..u nas też dziś padał deszcz i świeciło słońce ale tęczy nie dojrzałam.

idę skończyć pomidorówke na jutrzejszy obiad
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:08   #4287
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Yovitka, świetna tęcza

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
puchatko dokładnie
ale ja zawsze tak wcześnie się kąpię jak jestem w domu. zimą nawet po 17 potrafię sie wykąpać i już w pidżamie siedzieć
No nie powiem, ale i mi się to czasem w zimie zdarza

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
Alicjo nie wiem jak można dobrze wyglądać na zdjęciu biometrycznym Ja wyglądam żałośnie
Nie wolno się uśmiechać ale mi pan fotograf kazał się lekko uśmiechnąć bo w poważnej minie wyglądałam jakbym strzeliła minę - a nie wolno
Te nowe zdjęcia do paszportu są masakryczne!!!

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
idę skończyć pomidorówke na jutrzejszy obiad
Podziel się kode Aleś mi smaka narobiła na pomidorówkę
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:15   #4288
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

kode dziękuję

ja w zakupach ostatnio też jeste, bardzooo wybredna. Poszalałam w Anglii i teraz nic mi się tutaj nie podoba albo myślę ze za ta cenę mogę miec o wiele wiecej tam
no ale teraz wolę wydawac pieniądze (notabene TZta...heh, niestety w wakacje styp.naukowego nie wypłacają na meble czy jakieś tam dodatki do domu. no, albo na wyjazdy jakies
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:29   #4289
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

zmykam spać.
dobranoc wszystkim
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:29   #4290
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Koziorożce, łączmy się część 2:)))

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
agniesia fajny piesek w avie, to Twój??
Tak, to nasze pierwsze "dziecko" A że oboje mamy już silnie odzywające się instynkty to nasza sunia jest traktowana jak bobas: skrajnie rozpieszczona i zero dyscypliny Mój mąż coś ostatnio przebąkiwał, że chciałby już mieć takiego prawdziwego dzidziusia, więc Buffy zostanie pewnie niedługo brutalnie zdegradowana do roli psiaka, ukochanego, ale tylko psiaka ( może się wreszcie zrobi posłuszna i nie będzie tak broić)

Dobranoc wszystkim
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.