Gwałt. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-30, 04:16   #1
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12

Gwałt.


Spotkała mnie bardzo..niemiła, nieprzyjemna sytuacja. Otóż zostałam zgwałcona przez taksówkarza. Krótko mówiąc on nie jest świadom tego co zrobił, mam wrażenie, że wydaje mu się, że wszystko jest w porządku (nie złapali go). Krzyczałam, prosiłam aby przestał jednak jego to bardziej nakręcało. Po wszystkim byłam w szoku. Podwiózł mnie do sklepu więc wykorzystałam sytuacje i poprosiłam eksepdientke o wpuszczenie mnie do środka (było późno, koło 2-3 w nocy). Sprawę zgłosiłam jednak nie mogę przestać się obwiniać. Policjant przesłuchujący mnie miał w sobie zero litości. Ciagle o tym myśle i boje się, że on się wszystkiego wyprze. Tak naprawdę nie wiem czy skończył we mnie...Miałam oczywiście robione badania ginekologiczne aczkolwiek nie wiem czy jeśli nie było nasienia to czy jakikolwiek materiał na niego w ogóle będzie. Nie dostałam tabletki PO. Albo śpię ciagle albo mam maraton bezsenności. Prawie w ogóle nie jem. Naszły mnie nawet takie myśli aby się z tego wycofać byle mieć spokój....
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 10:48   #2
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Gwałt.

Czemu nie dostałaś tabletki po? Bezpieczniej byłoby gdyby gin ci dał.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 10:59   #3
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Gwałt.

Cytat:
Napisane przez peleanor Pokaż wiadomość
Spotkała mnie bardzo..niemiła, nieprzyjemna sytuacja. Otóż zostałam zgwałcona przez taksówkarza. Krótko mówiąc on nie jest świadom tego co zrobił, mam wrażenie, że wydaje mu się, że wszystko jest w porządku (nie złapali go). Krzyczałam, prosiłam aby przestał jednak jego to bardziej nakręcało. Po wszystkim byłam w szoku. Podwiózł mnie do sklepu więc wykorzystałam sytuacje i poprosiłam eksepdientke o wpuszczenie mnie do środka (było późno, koło 2-3 w nocy). Sprawę zgłosiłam jednak nie mogę przestać się obwiniać. Policjant przesłuchujący mnie miał w sobie zero litości. Ciagle o tym myśle i boje się, że on się wszystkiego wyprze. Tak naprawdę nie wiem czy skończył we mnie...Miałam oczywiście robione badania ginekologiczne aczkolwiek nie wiem czy jeśli nie było nasienia to czy jakikolwiek materiał na niego w ogóle będzie. Nie dostałam tabletki PO. Albo śpię ciagle albo mam maraton bezsenności. Prawie w ogóle nie jem. Naszły mnie nawet takie myśli aby się z tego wycofać byle mieć spokój....
Idź po tabletkę po. Nie musiał kończyc w Tobie, żeby Cię zapłodnić. Druga rzecz, wydaje mi się, że bez tego też może się udać zidentyfikować jego materiał biologiczny w postaci złuszczonego naskórka, ale nie jest to proste i zawsze możliwe.

Uderza mnie jedna rzecz - jak możesz tak mówić "Krótko mówiąc on nie jest świadom tego co zrobił"
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 16:14   #4
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Gwałt.

Miałam na myśli to, że nie ma w sobie poczucia winy i dla niego to nie był gwałt tylko po prostu seks. Jak gdyby nigdy nic.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Nie mam pojęcia. Wiem, że powinni ale w całym szoku w szpitalu w ogóle o tym nie pomyślałam. Dopiero później uświadomiłam to sobie. Policjantka powiedziała, że muszę sama zadzwonić i wyjaśnić jaka jest sytuacja w szpitalu. A nie powinno być tak, że to oni powinni się tym zainteresować? ...
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 16:40   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Gwałt.

Jak można gwałt nazwać niemiłą, nieprzyjemną sytuacją? Sorry, ale przez ten wstęp ciężko uwierzyć w tą historię.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 17:08   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Gwałt.

Autorko. Potrzebujesz pomocy psychologicznej. Poszukaj jej jak najszybciej.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 21:28   #7
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Gwałt.

Niech Pani nie wierzy. Proszę wybaczyć ale nie jest łatwo pisać o takich rzeczach. Nie wiem jak mam to nazwać. No miłe ani przyjemne to nie było więc tak to napisałam. Szkoda, że ludzie czepiają się słówek. Nie życzę nikomu takiej sytuacji ale jeśli byłaby Pani w takiej to sama by Pani nie wiedziała jak to w ogóle opisać. Szczególnie jeśli byłaby Pani przepytywana przez tyle już osób.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Potem się dziwić, że kobiety boja się zgłaszać takie rzeczy bo powie się jedno nieprawidłowe słowo i już jest podważanie. Pozdrawiam i życzę naprawdę z całego serca żeby nigdy się to Pani ani nikomu bliskiemu nie przydarzyło.
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 21:39   #8
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Gwałt.

Nie przesadzaj.
Zwłaszcza, że raczej ludzie, którzy mają traumę itp. przeżywają to na swój sposób.
A Ty piszesz o swojej traumie i oczekujesz od razu cudów. PS. Zapoznaj się z interpunkcją

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2018-07-02 o 13:34 Powód: Przywrócenie treści
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 21:45   #9
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Gwałt.

No właśnie przeżywam na swój sposób i opisałam to już w pierwszym poście. Wie Pani nie oczekuje cudów. Myślałam, że ktoś mi doradzi co powinnam zrobić w takiej sytuacji gdy nie dostałam nawet tabletki. Nie uzyskałam żadnej pomocy psychologicznej. Przeżywam na swój sposób więc zaraz po rozmowach chociaż z przyjaciółmi, napisałam to tutaj mniej więcej. Jeśli zostanie Pani zgwałcona, że tak powiem poprzez pochwę i analnie to może ja wtedy Pani powiem „Nie przesadzaj” i aby zwracać uwagę na interpunkcje. Brak słów.
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 21:47   #10
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Gwałt.

Szpital, do którego trafiłas, Autorko powinien obligatoryjnie wezwać psychologa. Pomoc policyjnego psychologa przy przesłuchaniu mogła też zaoferować Policja, choć nie wiem, jakie oni mają procedury w przypadku przesłuchiwania ofiar gwałtu. Wiem natomiast, że w szpitalu powinnaś otrzymać pomoc psychologa, nawet doraźną. Zwykle w takich przypadkach (gwałt, przemoc, próba samobójcza) psycholog lub psychiatra (w zależności od stanu pacjenta) bywa ściągany na oddział lub pacjent otrzymuje informację o możliwości takiej pomocy (znów w zależności od jego stanu). Nie wiem, dlaczego nikt (ani szpital, ani policja) nie zaproponował Ci tego rodzaju pomocy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 21:50   #11
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Gwałt.

Motylineczka, nie skomentuję tego co piszesz bo same zle słowa cisną mi się na usta

Czy w szpitalu zaproponowali Ci profilaktykę poekspozycyjne Wzw/HIV? Dostałaś antybiotyki?

Czy Twoje ubezpieczenie NNW obejmuje taka profilaktykę?

Biegnij prywatnie do dobrego lekarza, najlepiej z prawnikiem u boku. Żądaj wyjaśnień od szpitala.

Może na usg wyszło ze owulacja byla już dawno lub nie zapowiada się na nią i dlatego odstąpiono od podania tabletki?
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 21:53   #12
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Gwałt.

Ciężko w to uwierzyć, jeśli to prawda zgłoś się do centrum praw kobiet. Idź też do ginekologa po receptę na tabletkę po. Kiedy to było?

Co to była za sieć taksówek?
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 22:05   #13
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Gwałt.

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj.
Zwłaszcza, że raczej ludzie, którzy mają traumę itp. przeżywają to na swój sposób.
A Ty piszesz o swojej traumie i oczekujesz od razu cudów. PS. Zapoznaj się z interpunkcją
Zapoznaj się z empatią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 22:07   #14
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Gwałt.

Cytat:
Napisane przez valeera Pokaż wiadomość
Motylineczka, nie skomentuję tego co piszesz bo same zle słowa cisną mi się na usta

Czy w szpitalu zaproponowali Ci profilaktykę poekspozycyjne Wzw/HIV? Dostałaś antybiotyki?

Czy Twoje ubezpieczenie NNW obejmuje taka profilaktykę?

Biegnij prywatnie do dobrego lekarza, najlepiej z prawnikiem u boku. Żądaj wyjaśnień od szpitala.

Może na usg wyszło ze owulacja byla już dawno lub nie zapowiada się na nią i dlatego odstąpiono od podania tabletki?
Nic z tych rzeczy nie zostało mi zaproponowane. Jedynie policjant zapytał czy biorę tabletki antykoncepcyjne. A lekarz ginekolog pobrał tylko wymazy, zabrali mi ubrania, przekazali wszystko policji a ja zostałam odwieziona do domu. W noc w którą się to stało pierwszą osobą która mnie przesłuchiwała był policjant, mężczyzna a wydaje mi się, że powinna być to kobieta.
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 09:47   #15
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Gwałt.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak można gwałt nazwać niemiłą, nieprzyjemną sytuacją? Sorry, ale przez ten wstęp ciężko uwierzyć w tą historię.
Niech nazywa to sobie tak, jak chce, serio, nie musisz jej jeszcze dokładać.

Autorko, skąd jesteś? Potrzebujesz jakiejś pomocy na miejscu? Rozmowy, przytulenia, kogoś kto wesprze cię w chodzeniu na policję i w inne miejsca?
Odezwij się do mnie na pirv, jeśli jesteś z Wrocławia mogę spróbować ci pomóc, jeśli z innego miasta, mogę poszukać kogoś innego.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 13:03   #16
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Gwałt.

Odezwij się na priv Kraków/Warszawa

Może będę mogła Ci pomoc? Również praktycznie jeśli chodzi o poradę prawna lub lekarza
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 01:28   #17
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Gwałt.

Niestety, jestem z Sosnowca. To okolice Katowic. Wsparcie mam, najbliżsi wiedzą i naprawdę trzyma mnie to na duchu jednak chciałabym mieć przy sobie kogoś kto zna się na prawie i prawnie mi chociażby doradzi.
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:14   #18
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Gwałt.

Gdyby mnie ktoś zgwałcił, to chyba bym nie pomyślała żeby na luzie pisać o tym na forum, a w dodatku pisać że to nieprzyjemna sytuacja. Albo sama masz tak zimne emocje, co mnie szczerze szokuje. Nie mniej jednak leć do lekarza, bo średnio się Tobą zajęli...
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:31   #19
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Gwałt.

Uważam, że w takim przypadku analiza emocji jest nie na miejscu. Skoro dziewczyna pisze, że została zgwałcona to zapewne tak było. Chyba się wszyscy zgodza, że to żaden temat do sciemy czy do żartów.

Autorko wątku, nie jestem w stanie Ci pomóc prawnie ani nie znam też procedur, ale myślę że mogłabyś zadzwonić na ten telefon i ktoś udzieli Ci podstawowych informacji, co powinnaś robić dalej: https://przemoc.gov.pl/dozanales-as-...nej/informacje

Zacznij od antykoncepcji i wizyty u zaufanego dobrego ginekologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 09:33   #20
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Gwałt.

Przepraszam autorko jeśli urażę cię tym co napiszę, ale coś mi tu nie pasuje.

Cytat:
Napisane przez peleanor Pokaż wiadomość
Krótko mówiąc on nie jest świadom tego co zrobił, mam wrażenie, że wydaje mu się, że wszystko jest w porządku (nie złapali go). Krzyczałam, prosiłam aby przestał jednak jego to bardziej nakręcało.
Jak to możliwe, że nie był świadomy? Jak można myśleć, że dziewczyna się zgadza jeśli krzyczałaś? Uderzyłaś go?

Cytat:
Napisane przez peleanor Pokaż wiadomość
Podwiózł mnie do sklepu więc wykorzystałam sytuacje i poprosiłam eksepdientke o wpuszczenie mnie do środka (było późno, koło 2-3 w nocy).
Po co podwoził cię do sklepu o 2 w nocy? To był monopolowy czy jak? Inaczej nie widzę sensu podwożenia kogoś do zamkniętego w środku nocy sklepu.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 12:14   #21
jankaja
Raczkowanie
 
Avatar jankaja
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 35
Dot.: Gwałt.

współczuję :/ zgłosiłaś się z tym do jakiegoś specjalisty? Konsultacja z psychologiem byłaby wskazana
jankaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 12:17   #22
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Gwałt.

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Przepraszam autorko jeśli urażę cię tym co napiszę, ale coś mi tu nie pasuje.



Jak to możliwe, że nie był świadomy? Jak można myśleć, że dziewczyna się zgadza jeśli krzyczałaś? Uderzyłaś go?



Po co podwoził cię do sklepu o 2 w nocy? To był monopolowy czy jak? Inaczej nie widzę sensu podwożenia kogoś do zamkniętego w środku nocy sklepu.
Ja nie widzę za to sensu zadawania pytań typu „czy to był monopolowy”... Jakie to ma znaczenie?

Ja wiem, ze tutaj wiele trolli, ale jednak nie zawsze chodzi o złapanie kogoś na kręceniu. Uważam, ze gwałt to na tyle delikatna materia, ze po prostu nie warto. Można komuś naprawdę zaszkodzić.

A jeśli chodzi o pisanie „nie trzeba było tak robić”, to tym gorzej.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 12:32   #23
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Gwałt.

No tak, bo jak kobieta została zgwałcona to powinna siedzieć skulona w kącie z podpuchniętymi od płaczu oczami i wzdrygać się na każdy odgłos. Jak tak nie robi to albo kłamie, albo ma zimne emocje. Ręce opadają, co można czasami przeczytać.


Autorko, współczuję tej sytuacji. Bardzo, bardzo, bardzo dobrze, że twoi bliscy o tym wiedzą i że od razu to zgłosiłaś.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 12:50   #24
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Gwałt.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No tak, bo jak kobieta została zgwałcona to powinna siedzieć skulona w kącie z podpuchniętymi od płaczu oczami i wzdrygać się na każdy odgłos. Jak tak nie robi to albo kłamie, albo ma zimne emocje. Ręce opadają, co można czasami przeczytać.


Autorko, współczuję tej sytuacji. Bardzo, bardzo, bardzo dobrze, że twoi bliscy o tym wiedzą i że od razu to zgłosiłaś.
Już nie mówiąc o tym, ze można być nawet długo w szoku, a wszystkie słowa, jakich chce się użyć, mogą okazać się nieadekwatne. Tutaj nie ma schematu „jak zachowuje się ofiara gwałtu”. Albo jak „powinna się zachowywac”. Albo „ja to bym pewnie zrobiła to, to i to”.

Gwałt to traumatyczne przeżycie, nie da się przewidzieć zachowania osoby poszkodowanej. I tak samo ta osoba ma prawo zachowywac się w dowolny sposób.

Ja jestem jedną z pierwszych, która wyrywa się tutaj z oskarżeniami o trollowanie czy sytuacje nie trzymające się kupy, ale tutaj naprawdę myślę, że powinnismy się powstrzymać. Nasza pomyłka w ocenie i maglowanie autorki może mieć bardzo bolesne konsekwencje dla niej. Zastanówmy się wszyscy, czy warto.

Autorko, też bardzo współczuję. Pamiętaj, że masz prawo do przezywania wszystkiego na swoj sposób i nie musisz się nikomu tłumaczyć polecałabym tez wizytę u psychologa, ale to jak bedziesz się czuła na siłach, No i nic na siłę
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 12:52   #25
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Gwałt.

Korporacja z której jest taksówkarz też powinna wiedzieć co za śmieci tam ma
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 19:37   #26
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Gwałt.

I zupełnie przypadkiem Twoja historia pokrywa się z historią Rosjanki zgwałconej przez kierowcę Ubera w Moskwie, której policjanci też nie chcieli uwierzyć?
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 01:18   #27
peleanor
Przyczajenie
 
Avatar peleanor
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Gwałt.

Już pisałam...chodzi mi o to, że był po prostu taki zimny. Jakby to był dla niego po prostu seks i nie wiedział, że źle robi. No proszę wybaczyć ale opisuje tak jak pamiętam, nie umiem do każdej sytuacji dobrze dopisać słowa...

Normalny sklep, po prostu otwarty w nocy. Bałam się, że do domu mnie odwiezie tylko gdzieś jeszcze dalej mnie wywiezie więc wystraszona powiedziałam o tym sklepie i jak się okazało to była moja ucieczka mimo, że stał autem i mi się przyglądał. Udając, że coś kupuję szybko poprosiłam o pomoc ekspedientkę.

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Nie słyszałam o tej historii i szczerze nie zamierzam się zaznajamiać. Nigdy nie sądziłam, że mnie lub kogoś bliskiego spotka taka sytuacja. O tym się tylko gdzieś słyszało...Ale o tej historii nie słyszałam więc nie wiem czy Pani mi coś insynuuje?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Dokładnie...tutaj jestem anonimowa więc po prostu szukałam jakiejś formy porady skoro nawet nie dostałam pomocy psychologa. Każdy by sobie inaczej to analizował gdyby (broń Boże) był w takiej sytuacji...Więc nie rozumiem dlaczego tyle zimnych słów tu pada. Z jednej strony jestem "dumna" jakkolwiek to zabrzmi, że od razu to zgłosiłam a z drugiej brak mi sił na kolejne dni i chciałabym aby nastąpił po prostu koniec tego wszystkiego.

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Dziękuję za takie słowa. Dziś mam przesłuchanie w sądzie i spróbuję tam o jakąś pomoc psychologa..choć z tego co czytałam to w sądzie nawet powinien być obecny psycholog na przesłuchaniu. To jednak będzie fachowa pomoc której naprawdę potrzebuję mimo, że faktycznie zapieram się we wszystkim i udaje, że jestem twarda.
peleanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 02:30   #28
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Gwałt.

Ja ze swojej strony także bardzo proszę, by powstrzymać się od zarzucania Autorce trollingu.

Gwałt jest zbyt poważną sprawą żeby ktokolwiek mógł sobie z tego zartować a reakcje na traumę są bardzo różne. Ilu ludzi, tyle rodzajów reakcji. Nie ma jednej, tej uniwersalnej.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 02:48   #29
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Gwałt.

Bardzo mu przykro, nawet nie chce sobie wyobrazac co musisz czuc. Rowniez uwazam, ze kazdy przezywa na swoj sposob, po prostu jestes dzielna.
Mysle, ze on dobrze wie co zrobil, a zachowywal sie tak, bo to go nie rusza. Gwalciciel nie bedziesz rozpaczal, ze kogos zgwalcil czy sie dziwnie zachowywal, tylko wlasnie jak gdyby nigdy nic. To po prostu brak empatii. Mam nadzieje, ze ta gnida zaplaci za to. Na szczescie jest publiczny rejestr przsstepcow seksualnych, wiec bedzie mial przesrane do konca zycia
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 07:18   #30
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Gwałt.

Tak jak pisałam wcześniej, zgłoś się do centrum praw kobiet.

Sorry, że pytam ale on Cię zgwałcił a potem zapytał dokąd Cię zawieźć taksówką? Co to była za sieć taksówek? On nie został zatrzymany jeszcze tej samej nocy?

Edytowane przez paczanga
Czas edycji: 2018-07-04 o 07:22
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 15:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.