Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-02, 12:07   #271
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale Ty sama tak piszesz. Mam pod ręką posty, jakby co.
Strach się bać, co jeszcze na mnie masz.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:08   #272
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Gdyby ta dziewczyna choć jeden dzień zjadła co innego/mniej i poszła na basen czy coś, to już w ogóle by jej nie dał spokoju, bo przecież pokazała że może. Co w tym złego? To, że podobno miała "chociaż spróbować", a jednak to by nie wystarczyło.
No bo to głupi tekst "weź spróbuj", wiadomo że nie chodzi o próbowanie tylko o to, żeby schudła. Ale nie mówi się wprost żeby nie urazić bo ojejku strzeli focha.

Tak samo teksty o zdrowiu i dzieciach, których nie ma. Tak, na pewno chodzi o zdrowie i przyszłość dzieciątek, plsssss. Chodzi o to że mu się nie podoba i tyle w temacie.

Czy to coś złego? Nie. Wiązał się z taką i taką kobietą, przytyła/zapuściła się i przestała się podobać. Nie przez chorobę, nie przez wypadek, tylko przez systematyczne zachowanie, na własne życzenie. Jeśli nie chce tego zmienić i być atrakcyjną w oczach partnera, odpowiada jej to jak jest, to musi od niej odejść. Po prostu. To samo tyczy się w drugą stronę, facetów z brzuchem leżącymi na kanapie. Tylko tutaj ewentualnie doradza się zdradę, a nie zerwanie bo przecież cała reszta jest super

I znaleźć taką, która lubi aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie, bo nie zmieni takiej która tego nie cierpi.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:15   #273
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy był na świecie choć jeden grubas, który od razu "odrzucił wszystkie opcje" i nigdy nie próbował schudnąć.
Pewnie dlatego te "magiczne" suplementy odchudzające nigdy się nie sprzedają i nie ma tysiąca diet na necie z białkiem, mięsem, kurczakiem, kij wie, czym jeszcze.

Bo grubi ludzie nigdy nie próbują, a firmy, które produkują tego typu produkty bankrutują.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Za nadwagę odpowiada nadmiar kalorii. Ten bierze się z nadwyżki spożywanych pokarmów. Za cały ten mechanizm łaknienia i sytości odpowiada długa lista aminokwasów (transmitery) i hormonów, i zajmuje się tym w bardzo szerokim zakresie neurologia, m.in. Nie panie z magla. Przykładowo wyeliminowanie greliny (jeden z czynników odpowiedzialnych za sygnalizowanie głodu) upośledza pamięć epizodyczną. U ludzi grubych cały ten proces (łaknienia i sytości) jest zaburzony.
Bardzo często też jest tak że osoba którą oceniasz jako leniwą i grubą całe życie ''jest na diecie''. Nie potrafi jej utrzymać i wytrzymać nie jedząc (jw.) ale presja w temacie swoje robi i podejmuje wysiłki. Jakiś procent dochodzi do etapu że ma wywalone i stąd potem te kontrowersyjne dla społeczeństwa ''odwalcie się, tak jest dobrze'' a reszta prycha ''no tak no tak, jak tak można''. No można bo większość ludzi nie jest w stanie całe życie utrzymywać drkakońską dyscyplinę tylko po to aby kogoś nie urazić jakimś widokiem. Śmiem przypuszczać że jesteś dokładnie taka sama i to że nie masz zaburzeń odżywiania i być może całe życie jesteś szczupła nie czyni z ciebie bohatera. To że wsiądziesz na rower 3x w tyg równie nie.
Co nazywasz hodowaniem miesiącami, ludzie otyli nierzadko wstydzą się zjeść na mieście bo nie mają ochoty narażać się na krytyczne miny i pełne wyższości spojrzenia reszty społeczeństwa o jakże uchodzących w swoim mniemaniu za tych bardziej zaâ�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�istych. Jedzenie i poczucie winy to rodzeństwo.

Dobrym przykładem zobrazowania problemu może być Selena Gomez. Pracuje w szołbiznesie od dziecka, więc zakładam że dobrze zna kwestie presji wyglądu, samodyscypliny i pracy. A jednak gdy zachorowała na nerki i zaczęła brać sterydy przytyła. I to znacznie choć może w jej przypadku to i tak być może jest mniej niż mogłaby przybrać (skutek pilnowania siebie). I mimo tego że ma do czynienia, również zakładam, z najlepszymi lekarzami. Przytyła nie dlatego że nadmiar tłuszczu jest wymagany w jej chorobie, ale dlatego że te leki tak działają. Chodzisz głodny i jesz.

Nie usprawiedliwiam grubasizmu jakoś szczególnie ale nie masz o temacie bladego pojęcia i powielasz bardzo mądre teorie z rodzaju masz depresję, to się uśmiechnij. Z otyłością borykają się także ludzie świetnie wykształceni, odnoszący sukcesy w innych dziedzinach. Nie tylko wedle twojego mniemania leniwe buły i przegrywy które niczego nie chcą i niczego szczególnego sobą nie reprezentują. Więc nie, to coś więcej niż ''zeżarcie pączka''.
Zaburzenia odzywiania to nie jest prosta sprawa, no ale może jak ci się dziecko spasie, albo mąż zachoruje albo ty i przestaniesz mieć nad sobą pełną kontrolę to ci trochę pokory przemówi do myślenia.


Owszem, co do wątku, dziewczyna usiłuje bagatelizować problemy zamiast je rozwiązywać wbijając autora w poczucie winy oraz atakując (bo ty to coś tam a ja to coś tam) ale to tylko potwierdza że problem jest. Osoba ze zdrowym poczuciem własnej wartości powiedziałaby gościowi żeby się odwalił bo to nie jego sprawa jakiej wielkości śniadania ktoś zjada (bezczelność kolesia oceniającego talerz własnej partnerki) ani jaką ma wagę.
Autor ze swoim tak się martwi o jej zdrowie, tak się martwi, że szokują go wielkości jej porcji, jest hipokrytą. W mojej ocenie oboje są siebie tym samym warci.
I w sumie wszystko w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:20   #274
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87217543]Czy ty naprawdę porównujesz biologię do programowania, chińskiego czy naprawy auta? XD
Weź się bardziej nie ośmieszaj. Biologia to tak podstawowa wiedza jak matematyka czy pisanie i czytanie. Powiedziałabym, że ma nawet większy bezpośredni wpływ na twoje życie niż one. Każdy powinien wiedzieć jak funkcjonuje jego organizm. Od tego zależy twoja jakość i długość życia, profilaktyka chorób, sposób antykoncepcji. Nie oczekuję, że każdy będzie ekspertem od wszystkiego, bo nawet w biologii i medycynie ludzie się specjalizują, ale jak brak ci wiedzy (za to też cię nie obwiniam, bo wiem jak wygląda nauka biologii w szkołach) to może chociaż warto byłoby się nie odzywać albo poczytać faktyczne badania (choćby jakieś dobre opracowania popularnonaukowe) zamiast podawać anegdotyczne przykłady matki swojej koleżanki i zarzucać osobom, które próbują prowadzić merytoryczną dyskusję, że myślą stereotypowo, bo nie chcą się zgodzić, że nadwaga jest zdrowa.

A moje wtrącenie o zaburzeniach odżywiania nie było personalnym przytykiem tylko stwierdzeniem faktu, że takie doświadczenia ewidentnie nie pozwalają ci trzeźwo spojrzeć na sytuację. Kierujesz się w tym temacie emocjami, a nie rozumem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A kto ma mówić, jaka wiedza jest ważna? Ty? Szczyt pokory.

Proszę przytocz mi moją wypowiedź, w której napisałam, że nadwaga jest zdrowa. Czekam. I jakie mam braki z biologii - również czekam. Nie napisałam, że otyłość jest zdrowa, tylko że nieznacznie większy procent tkanki tłuszczowej od przeciętnej nie ma wpływu na zdrowie (uprościłam to, napisałam "niewielka nadwaga").

Przy okazji, uogólnienia, które stosujesz, są chybione, ale nie chcę mi się wchodzić nawet w tę polemikę. Jak tak bardzo potrzebujesz docenienia na wizażu, to uznaj, że wszyscy są ciemnym ludem, a Ty prawdziwą ekspertką od spraw dietetyki, sportu, stylu życia oraz antykoncepcji. Być może to próba poprawienia sobie humoru od krytyki charakteru, kto wie?

Nie, myślicie stereotypowo z innych powodów, a nie z tego powodu, że otyłość jest niezdrowa, bo to jest powszechnie znany fakt. Podałam ten "anegdotyczny" przykład, bo po prostu są ludzie, którym trudniej schudnąć, nie wystarczy im zwykła dieta, na której ja czy Ty możemy zrzucić 2-3 kilo, o czym pewnie doskonale wiesz, tylko z jakiejś dziwnej przyczyny udajesz, że nie. A jak nie, to polecam zacząć brak leki sterydowe kiedyś i zobaczymy, czy łatwo Ci będzie utrzymać idealną masę ciała.

Moim argumentem nie jest, w każdym razie, nie to, że nadwaga jest zdrowa. Moim argumentem jest to, że po prostu niektórych ludzi nie interesuje ich zdrowie, nie wiem, z czym tak trudno się tutaj pogodzić? I nadal mnie to niezmiennie przeraża, że niektórzy ludzie są w stanie gardzić innymi za to, że ważą powyżej XX kilogramów i uważać, że mają prawo im coś narzucać i są od nich lepsi, bo oni o siebie dbają.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja tak tylko wspomnę, że nie istnieje język chiński.

I już sobie idę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, przyznaję Ci rację, to jest mój błąd.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2019-10-02 o 12:25
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:21   #275
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego te "magiczne" suplementy odchudzające nigdy się nie sprzedają i nie ma tysiąca diet na necie z białkiem, mięsem, kurczakiem, kij wie, czym jeszcze.

Bo grubi ludzie nigdy nie próbują, a firmy, które produkują tego typu produkty bankrutują.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

I w sumie wszystko w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TA OSOBA nie próbuje. Nawet zatrzymać wzrostu wagi, nie mówiąc o odchudzaniu.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:24   #276
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy był na świecie choć jeden grubas, który od razu "odrzucił wszystkie opcje" i nigdy nie próbował schudnąć. Pomijam oczywiście ludzi żyjących w miejscach lub czasach, w których nadwaga uchodzi(ła) za atrakcyjną.
I czy była choć jedna osoba, która rzeczywiście doceniła starania oraz próby i na tym się skończyło. Ta Gdyby ta dziewczyna choć jeden dzień zjadła co innego/mniej i poszła na basen czy coś, to już w ogóle by jej nie dał spokoju, bo przecież pokazała że może. Co w tym złego? To, że podobno miała "chociaż spróbować", a jednak to by nie wystarczyło.

Wspaniały jest ten pisany z satysfakcją argument "widać, że to wasz słaby punkt". Gdyby nawet któraś z nas była dziewczyną autora, to co? Na co to jest argument? Poziom "pewnie jesteś bezpłodna " powiedziany bezdzietnej kobiecie. Oczywiście z przekąsem i dumą, że się być może dobrze zgadło.
Psychologicznie nawet ciężej jest zrozumieć osobę, która przeszła to samo co my. No bo co, my się głodziłyśmy, uprawiałyśmy niezłomnie sport, żeby zrzucić nadwagę i być zaakceptowaną, a ona ma jeść te chipsy i mieć chłopaka, jak gdyby nigdy nic?! Ją też powinno to spotkać. Mnie jest bardzo żal takich osób, bo sama nigdy nie miałam problemów z wagą i wiem, jak ciężko sobie czegoś odmówić. Osoby grube ciągle są uważane za niedbające o siebie, leniwe, głupie itd. A one robią po prostu to co im ciało podpowiada, co daje ulgę i przyjemność. Za większość z tych rzeczy odpowiada układ nerwowy i hormonalny wykształcony od dzieciństwa, a nie silna wola. Nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi czy nie zatroszczył się o moje zdrowie. Nie raz słyszałam, że jestem fajną laską, bo jestem taka wyluzowana i wcinam fast foody na kilogramy (od facetów). Większość osób w ogóle nie zwraca uwagi, na to ile śmieciowego żarcia się je, dopóki nie jest się otyłym albo z nadwagą. Właśnie zjadłam na obiad pizze (sama!) bo miałam ochotę i usiadłam do wizażu z zestawem słodyczy. Nikt nigdy nie powiedział, że jestem leniwa czy mam słabą wolę. A potrafię wyjść w deszcz, jak mnie najdzie chęć na chipsy albo czekoladę. Wiem, że tylko dzięki loterii genowej tak mam, bo nie mam ani silnej woli, ani większość życia nie byłam aktywna (latami jedynym ćwiczeniem jakie uprawiałam było gonienie za autobusem), ani się nie ograniczam. Świat osób otyłych jest po prostu straszny i przykry, bo robiąc to samo co ja otrzymują skrajnie odmienne, agresywne reakcje.

Edytowane przez januszpolak
Czas edycji: 2019-10-02 o 12:25
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:29   #277
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87217587]Czy to coś złego? Nie. Wiązał się z taką i taką kobietą, przytyła/zapuściła się i przestała się podobać. Nie przez chorobę, nie przez wypadek, tylko przez systematyczne zachowanie, na własne życzenie. Jeśli nie chce tego zmienić i być atrakcyjną w oczach partnera, odpowiada jej to jak jest, to musi od niej odejść. Po prostu. To samo tyczy się w drugą stronę, facetów z brzuchem leżącymi na kanapie. Tylko tutaj ewentualnie doradza się zdradę, a nie zerwanie bo przecież cała reszta jest super

I znaleźć taką, która lubi aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie, bo nie zmieni takiej która tego nie cierpi.[/QUOTE]
Gdzieś Ty widział taki post?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 12:29   #278
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Sterydy nie dzialaja ze jestes glodny, tylko nabierasz wody i puchniesz. Nie wiem jak wygladala selena gomez, ale sama jak bylam mala przyjmowalam sterydy na pewna chorobe, i mimo ze bylam od malego wysokim i szczuplym dzieckiem, to wygladalam jak chomik. Ale waga wiele nie poszla w gore, plus widac ze nie jestem gruba od tluszczu tylko napuchnieta jakby mnie stado os pozadlilo (zwlaszcza na buzi). Moj rozmiar sie nie zmienil ani garderoba, po prostu bylam nalana. A po odstawieniu lekow bardzo szybko wrocilam do swojej poprzedniej szczuplosci. Dlaczego? Poniewaz przez leki nie zmienilam bilansu kalorycznego (mimo ze jako dziecko mialam takie rzeczy gdzies i jadlam na co mialam ochote, apetyt pozostal ten sam), a sterydy spowodowaly tylko zatrzymanie wody w organizmie, ktora momentalnie ze mnie zeszła po odstawieniu lekow, a ja wrocilam do normalnosci z dnia na dzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edit: dodam ze nie bez powodu muskulatura panow ktorzy leca na koksie (sterydach) jest zupelnie inna, wielka i nalana, w stosunku do panow ktorzy cwicza bez takich stymulantow - miesnie sa smukle i czasami dużo silniejsze, niz tych z napompowanym bickie. Bo w tym bicku nie ma wyrobionej sily, jest tylko woda zatrzymana w tkankach.
Skąd taka wiedza. Bo akurat sterydy zwiększają łaknienie. I owszem, powodują tycie, a nie tylko "gromadzenie wody".
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:31   #279
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Gdzieś Ty widział taki post?
Nie było postów nakłaniających do zdrady na forum? Były, może niekoniecznie związane z nadwagą, ale czy to ma znaczenie?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:38   #280
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Ja bym się chciała dowiedzieć, co w takim razie proponują osoby, dla których "przytyłaś, taka mi się nie podobasz, albo chudniesz, albo się rozstajemy" to już niemal o krok od ludobojstwa? Co ma zrobić ten facet? Odejść od niej bez słowa czy wciskać jej kit "to nie ty, to ja" - no? Co ma zrobić?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87217636]Nie było postów nakłaniających do zdrady na forum? Były, może niekoniecznie związane z nadwagą, ale czy to ma znaczenie?[/QUOTE]

Tylko dwie osoby piszą takie posty, z tego co wiem.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 12:51   #281
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
TA OSOBA nie próbuje. Nawet zatrzymać wzrostu wagi, nie mówiąc o odchudzaniu.
Skąd wiesz? Próbowałaś kiedyś zadeklarować zmianę, a potem jednak nawalić i oduczyć się informowania o tym ludzi, którzy potraktują to jako przyzwolenie na dopytywanie o postępy i ocenianie?
I czy gdyby spróbowała i stwierdziła, że jednak nie, to by wystarczyło? Hę?
[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87217636]Nie było postów nakłaniających do zdrady na forum? Były, może niekoniecznie związane z nadwagą, ale czy to ma znaczenie?[/QUOTE]
Takie, że zarzucasz, iż na tym forum kobiety zachęca się do zdrad, a mężczyzn do akceptacji partnerki.
[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87217649]Ja bym się chciała dowiedzieć, co w takim razie proponują osoby, dla których "przytyłaś, taka mi się nie podobasz, albo chudniesz, albo się rozstajemy" to już niemal o krok od ludobojstwa? Co ma zrobić ten facet? Odejść od niej bez słowa czy wciskać jej kit "to nie ty, to ja" - no? Co ma zrobić?[/QUOTE]
Dokładnie to. Tylko nie czarować, że to z troski.
[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87217649]Tylko dwie osoby piszą takie posty, z tego co wiem.[/QUOTE]
4 osoby usprawiedliwiają zdrady, bo czego oczy nie widzą itd. Zachęcania nie widziałam.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 12:54   #282
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87217649]Ja bym się chciała dowiedzieć, co w takim razie proponują osoby, dla których "przytyłaś, taka mi się nie podobasz, albo chudniesz, albo się rozstajemy" to już niemal o krok od ludobojstwa? Co ma zrobić ten facet? Odejść od niej bez słowa czy wciskać jej kit "to nie ty, to ja" - no? Co ma zrobić?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



Tylko dwie osoby piszą takie posty, z tego co wiem.[/QUOTE]Przestać marudzić i się zachwycać się kolejnymi fałdami, bo miłość ci wszystko wybaaaaczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:01   #283
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
4 osoby usprawiedliwiają zdrady, bo czego oczy nie widzą itd. Zachęcania nie widziałam.
Jedna zachęcająca jest zbanowana, ale znajdzie się zachęcanie do znalezienia kochanka u niezbanowanej właśnie z powodu "jeśli wszystko poza seksem jest ok, to kochanek będzie idealny".
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:10   #284
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Skoro ci to przeszkadza autorze, to najzwyczajniej w świecie przekaż jej, że niestety, ale dla ciebie jej podejście jest nieakceptowalne i niesie za sobą konsekwencje w postrzeganiu jej osoby. Bo to, że zmienila sie fizycznie to jedno. Drugie to to, że dla niej problem nie istnieje i zachowuje sie agresywnie (a więc mamy i negatywną relacje) wobec sugestii przejścia na zdrowsze jedzenie wiec raczej nie rozwiążecie tego bez postawienia sobie sprawy jasno. I nie słuchaj wszystkich ekspertek od wielkiej miłości - każdy ma swoje preferencje i nikt ci nie ma prawa ich zabronić. Po prostu nie rób dram i postaw sprawę jasno, jak dalej ją to nie bedzie obchodzić to po prostu ja zostaw jeżeli czujesz, że to dla ciebie za wiele.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:11   #285
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Podajesz skrajnie różne przykłady, gdzie ludzie mają realne trudności ze swoim organizmem. Ona podobno nie ma żadnego problemu, wszyscy podkreślają, że przecież jest taka zdrowa, więc nie powinno być problemem dla niej podjęcie jakiejkolwiek próby ogarnięcia się albo
wg mnie nie są skrajne bo 80 kilo wagi wygląda o wiele lepiej niż np. 200 kilo wagi nie mówiąc o choćby możliwościach poruszania się i funkcjonowania w społeczeństwie ale problem jest ten sam. Jeśli ''powinnaś'' ważyć 60, ważysz 80, to masz zbędnego balastu 20, to jest 1/3 samego tłuszczu w stosunku do wyjściowej masy i mimo że 300% jest gorsze to 33% też nic dobrego. Dziewczyna mając rozmiar 44/46 wg mnie waży ok. 75-90 kilo. Rozmiarówką trudno się naprawdę sugerować, poza tym można mieć szczuplejszą górę np. 38 i większą dupę i na dole xl-2xl (xl to jest 42).

Cytat:
Ależ to wszystko prawda, tylko, że jak ktoś nie podejmuje żadnej próby poradzenia sobie z tymi wszystkimi chorobami, o których piszesz, odrzuca ustawicznie wszystkie opcje i zaprzecza, że problem w ogóle istnieje, to nie może oczekiwać, że partner z którym jest od ledwie dwóch lat (więc nie jest to małżeństwo z 15 letnim stażem, tylko dwoje ludzi, którzy dopiero dochodzą do tego czy chcą ze sobą spędzić życie) będzie w milczeniu patrzył na to z aprobatą i nie odejdzie, bo jakim prawem.
Czepiam się wyłącznie fałszywej troski jeśli już. Czy facet związując się z dziewczyną zapowiedział jej że jeśli się spasie to ją rzuci?

No to chyba szczery nie był.

Cytat:
Ale waga wiele nie poszla w gore, plus widac ze nie jestem gruba od tluszczu tylko napuchnieta jakby mnie stado os pozadlilo (zwlaszcza na buzi).
Nie wiem jak ty rozróżniasz czy ktoś jest napuchnięty do wody czy tłuszczu. Rozumiem że teraz jest moda na badanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej itp. ale bez przesady.
Po 2 nie wiem jak miałoby być możliwe abyś była napuchnięta od wody i nie przełożyło się to na wzrost masy ciała. Litr wody waży ok 1 kg.

Cytat:
A po odstawieniu lekow bardzo szybko wrocilam do swojej poprzedniej szczuplosci.
O sterydach wiem że powodują zwiększone łaknienie a zafundowanie sobie zabawy w rozciąganie żołądka konczy się wspomnianymi wcześniej zaburzeniami łaknienia/uczucia sytości. Nie istnieje coś takiego jak jeden uniwersalny ludzki organizm, matryca. Może twoja budowa ciała jest taka że nie miałaś problemu z powrotem do swojej własnej wgranej sylwetki, podobnie jak nie jest niczym dziwnym że jedna matka po porodzie nie snuje się jak zombie i szybko wraca do formy a druga nie i czuje się jakby jej ciało rozjechał czołg. Tak samo nie każdy kto często pije zostaje alkoholikiem a przynajmniej takim jak z filmu Pod mocnym aniołem. Nie sądzę jednak by miał to być powód ryzykować i wypijać nadmierne ilości alkoholu.


Cytat:
TA OSOBA nie próbuje.
No właśnie nie wiesz tego. Autor widzi że nie próbuje ale tego że ona i bez jego agitacji może czuje się dość gównianie to już nie wie bo mu o tym nie mówi. Bo może co rano postanawia sobie że dziś będzie ten dzien gdy zje tego brokuła i jabłko a 3 godziny później jej mózg twardo kieruje jej uwagę na chipsy kebaba i podziękować. A skoro woli mu smęcić że to on jest niedobry wymagając od niej zmiany figury zamiast powiedzieć spadaj gościu, nie przynudzaj, mnie moja dupa pasuje - to znaczy że raczej na zbytnim lightcie do tematu nie podchodzi. Ona się broni czyli czuje się atakowana.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-10-02 o 13:13
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:13   #286
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
TA OSOBA nie próbuje. Nawet zatrzymać wzrostu wagi, nie mówiąc o odchudzaniu.
Aha. Siedzisz w jej głowie i wiesz.

To, że nie widać nie znaczy, że taka osoba nie chce i nie próbuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:20   #287
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87217706]Jedna zachęcająca jest zbanowana, ale znajdzie się zachęcanie do znalezienia kochanka u niezbanowanej właśnie z powodu "jeśli wszystko poza seksem jest ok, to kochanek będzie idealny".[/QUOTE]
ale ta osoba tak doradza chyba wszystkim, więc nie ma w tym żadnego seksizmu
Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
Skoro ci to przeszkadza autorze, to najzwyczajniej w świecie przekaż jej, że niestety, ale dla ciebie jej podejście jest nieakceptowalne i niesie za sobą konsekwencje w postrzeganiu jej osoby. Bo to, że zmienila sie fizycznie to jedno. Drugie to to, że dla niej problem nie istnieje i zachowuje sie agresywnie (a więc mamy i negatywną relacje) wobec sugestii przejścia na zdrowsze jedzenie wiec raczej nie rozwiążecie tego bez postawienia sobie sprawy jasno. I nie słuchaj wszystkich ekspertek od wielkiej miłości - każdy ma swoje preferencje i nikt ci nie ma prawa ich zabronić. Po prostu nie rób dram i postaw sprawę jasno, jak dalej ją to nie bedzie obchodzić to po prostu ja zostaw jeżeli czujesz, że to dla ciebie za wiele.
Kto mu zabrania preferencji?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:35   #288
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Dziewczyna przytyła na oko autora o 4-6 rozmiarów i leci z koksem dalej, ale nie, to wcale nie jest otyłość, wszystko spoczko, okaz zdrowia. Niech autor zamknie dziób i najlepiej to może zacznie przynosić jej te chipsy do łóżka, a jak nie to niech da jej spokój i zerwie.
Na wszystko da się znaleźć wytłumaczenie, aby tylko nie brać odpowiedzialności za siebie. Ludzie nie są tak bezwolni na jakich ich tu kreujecie, ale tak jest przecież najwygodniej. No każdy jeden otyły ma problemy i nikt sam się nie doprowadził do ruiny na własne życzenie. Bo ludzie wcale nie są leniwi, nie idą na skróty, nie folgują swoim zachciankom bez umiaru. Nie ma tak różowo w życiu, że można robić co się chce ile wlezie i nie ponosić konsekwencji. Jeden ponosi je w jednej dziedzinie, ktoś inny w innej, ale z reguły każdy wie gdzie ma mniejsze pole do popisu. A później fochy, bo jak możesz mnie nie akceptować taką jaka jestem. Partner musi akceptować, ale druga strona już nic nie musi, a na pewno nie ograniczyć swoje lecenie na całość dla własnej przyjemności.

Dziewczyna nie jest otyła od dziecka, nie ma zdiagnozowanej choroby, nie przyjmuje sterydów. Po prostu wpieprza i zaleguje na kanapie. I tyle. I ja jak najbardziej rozumiem, że to nie jest takie chop do przodu sobie schudnąć, jedni mają łatwiej drudzy trudniej, ale tyć o rozmiar na kwartał i dalej wpierniczać, bo co se będę odmawiała, to już głupota i świadoma decyzja, a nie zbiór przeciwności losu.

O matko, Hultaj, mózg ją kieruje na kebaba i czipsy. Bo my to tylko do tych mózgów jesteśmy podłączeni jak do dzikiego konia i jedziemy na nim gdzie nas zdecyduje ponieść. Absolutnie nic się nie da zrobić, jak nas gdzieś pokieruje. Zero własnej woli.

Edytowane przez Nimve
Czas edycji: 2019-10-02 o 13:41
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 13:40   #289
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
ale ta osoba tak doradza chyba wszystkim, więc nie ma w tym żadnego seksizmu
Nie kojarzę by doradzała to facetowi, ale z drugiej strony raczej nie padło pytanie co robić, więc i porad nie było.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 14:13   #290
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
każdy ma swoje preferencje i nikt ci nie ma prawa ich zabronić. .
A czy my tu o czymś innym mówimy? Ja od początku piszę o tym, że autor doskonale wiedział, że dziewczyna lubi jeść i nigdy nie miała malutkiego rozmiaru, a mimo to sam ją sobie wybrał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 14:22   #291
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87217899]A czy my tu o czymś innym mówimy? Ja od początku piszę o tym, że autor doskonale wiedział, że dziewczyna lubi jeść i nigdy nie miała malutkiego rozmiaru, a mimo to sam ją sobie wybrał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Widział widział, ale jak człowiek zakochany to nie patrzy na takie "drobnostki". Wtedy to mogło być nawet słodkie, że tyle je, więcej od niego!

No i to że nie była wtedy mega szczupła nie znaczy, że będzie ją akceptował jak przytyje kilka rozmiarów.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 14:27   #292
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość

Kto mu zabrania preferencji?
Osobiscie dokopalam sie juz w tym temacie do sugestii, że ale jak to, jakby to byla prawdziwa milosc to by mu to nie przeszkadzało.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 14:32   #293
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87217899]A czy my tu o czymś innym mówimy? Ja od początku piszę o tym, że autor doskonale wiedział, że dziewczyna lubi jeść i nigdy nie miała malutkiego rozmiaru, a mimo to sam ją sobie wybrał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ale nie przewidział, że po przytyciu o 4 rozmiar dalej nic nie zrobi, żeby to zastopować.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:17   #294
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
Osobiscie dokopalam sie juz w tym temacie do sugestii, że ale jak to, jakby to byla prawdziwa milosc to by mu to nie przeszkadzało.
Nom, preferencje mozna mieć, ale wtedy to nie jest prawdziwa miłość i jest się bezmózgiem czy coś. Keep up
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:29   #295
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Dziewczyna przytyła na oko autora o 4-6 rozmiarów i leci z koksem dalej, ale nie, to wcale nie jest otyłość, wszystko spoczko, okaz zdrowia. Niech autor zamknie dziób i najlepiej to może zacznie przynosić jej te chipsy do łóżka, a jak nie to niech da jej spokój i zerwie.
Na wszystko da się znaleźć wytłumaczenie, aby tylko nie brać odpowiedzialności za siebie. Ludzie nie są tak bezwolni na jakich ich tu kreujecie, ale tak jest przecież najwygodniej. No każdy jeden otyły ma problemy i nikt sam się nie doprowadził do ruiny na własne życzenie. Bo ludzie wcale nie są leniwi, nie idą na skróty, nie folgują swoim zachciankom bez umiaru. Nie ma tak różowo w życiu, że można robić co się chce ile wlezie i nie ponosić konsekwencji. Jeden ponosi je w jednej dziedzinie, ktoś inny w innej, ale z reguły każdy wie gdzie ma mniejsze pole do popisu. A później fochy, bo jak możesz mnie nie akceptować taką jaka jestem. Partner musi akceptować, ale druga strona już nic nie musi, a na pewno nie ograniczyć swoje lecenie na całość dla własnej przyjemności.

Dziewczyna nie jest otyła od dziecka, nie ma zdiagnozowanej choroby, nie przyjmuje sterydów. Po prostu wpieprza i zaleguje na kanapie. I tyle. I ja jak najbardziej rozumiem, że to nie jest takie chop do przodu sobie schudnąć, jedni mają łatwiej drudzy trudniej, ale tyć o rozmiar na kwartał i dalej wpierniczać, bo co se będę odmawiała, to już głupota i świadoma decyzja, a nie zbiór przeciwności losu.

O matko, Hultaj, mózg ją kieruje na kebaba i czipsy. Bo my to tylko do tych mózgów jesteśmy podłączeni jak do dzikiego konia i jedziemy na nim gdzie nas zdecyduje ponieść. Absolutnie nic się nie da zrobić, jak nas gdzieś pokieruje. Zero własnej woli.
Wskaż, gdzie ktoś napisał:
- że to okaz zdrowia
- żeby autor przynosił jej chipsy
- że ludzie nie są leniwi
- że partner musi ją akceptować
Dzięki. Bo na razie to wygląda, jakbyś wymyślała sobie, na co byłoby Ci łatwo odpowiedzieć. Gdybyście nie udawały, że my same nie piszemy, iż autor jak najbardziej powinien się z nią rozstać i znaleźć dziewczynę zgodną ze swoimi preferencjami, to tematu już dawno by nie było.
I nikt nie jest Ci winien żadnych tłumaczeń ani brania odpowiedzialności przed Tobą - ciało ludzi to ich sprawa, zajmij się swoim.
[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87217819]Nie kojarzę by doradzała to facetowi, ale z drugiej strony raczej nie padło pytanie co robić, więc i porad nie było.[/QUOTE]
ja nie widziałam, żeby w ogóle doradzała
Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
Osobiscie dokopalam sie juz w tym temacie do sugestii, że ale jak to, jakby to byla prawdziwa milosc to by mu to nie przeszkadzało.
To nie były sugestie, to było napisane wprost. Oczywiście, że to nie jest prawdziwa miłość. Ale autor nie ma obowiązku nikogo prawdziwie kochać. Tak samo jak dziewczyna nie ma obowiązku chudnąć.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:36   #296
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Skąd wiesz? Próbowałaś kiedyś zadeklarować zmianę, a potem jednak nawalić i oduczyć się informowania o tym ludzi, którzy potraktują to jako przyzwolenie na dopytywanie o postępy i ocenianie?
I czy gdyby spróbowała i stwierdziła, że jednak nie, to by wystarczyło? Hę?

Takie, że zarzucasz, iż na tym forum kobiety zachęca się do zdrad, a mężczyzn do akceptacji partnerki.

Dokładnie to. Tylko nie czarować, że to z troski.

4 osoby usprawiedliwiają zdrady, bo czego oczy nie widzą itd. Zachęcania nie widziałam.
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
wg mnie nie są skrajne bo 80 kilo wagi wygląda o wiele lepiej niż np. 200 kilo wagi nie mówiąc o choćby możliwościach poruszania się i funkcjonowania w społeczeństwie ale problem jest ten sam. Jeśli ''powinnaś'' ważyć 60, ważysz 80, to masz zbędnego balastu 20, to jest 1/3 samego tłuszczu w stosunku do wyjściowej masy i mimo że 300% jest gorsze to 33% też nic dobrego. Dziewczyna mając rozmiar 44/46 wg mnie waży ok. 75-90 kilo. Rozmiarówką trudno się naprawdę sugerować, poza tym można mieć szczuplejszą górę np. 38 i większą dupę i na dole xl-2xl (xl to jest 42).

Czepiam się wyłącznie fałszywej troski jeśli już. Czy facet związując się z dziewczyną zapowiedział jej że jeśli się spasie to ją rzuci?

No to chyba szczery nie był.

Nie wiem jak ty rozróżniasz czy ktoś jest napuchnięty do wody czy tłuszczu. Rozumiem że teraz jest moda na badanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej itp. ale bez przesady.
Po 2 nie wiem jak miałoby być możliwe abyś była napuchnięta od wody i nie przełożyło się to na wzrost masy ciała. Litr wody waży ok 1 kg.

O sterydach wiem że powodują zwiększone łaknienie a zafundowanie sobie zabawy w rozciąganie żołądka konczy się wspomnianymi wcześniej zaburzeniami łaknienia/uczucia sytości. Nie istnieje coś takiego jak jeden uniwersalny ludzki organizm, matryca. Może twoja budowa ciała jest taka że nie miałaś problemu z powrotem do swojej własnej wgranej sylwetki, podobnie jak nie jest niczym dziwnym że jedna matka po porodzie nie snuje się jak zombie i szybko wraca do formy a druga nie i czuje się jakby jej ciało rozjechał czołg. Tak samo nie każdy kto często pije zostaje alkoholikiem a przynajmniej takim jak z filmu Pod mocnym aniołem. Nie sądzę jednak by miał to być powód ryzykować i wypijać nadmierne ilości alkoholu.


No właśnie nie wiesz tego. Autor widzi że nie próbuje ale tego że ona i bez jego agitacji może czuje się dość gównianie to już nie wie bo mu o tym nie mówi. Bo może co rano postanawia sobie że dziś będzie ten dzien gdy zje tego brokuła i jabłko a 3 godziny później jej mózg twardo kieruje jej uwagę na chipsy kebaba i podziękować. A skoro woli mu smęcić że to on jest niedobry wymagając od niej zmiany figury zamiast powiedzieć spadaj gościu, nie przynudzaj, mnie moja dupa pasuje - to znaczy że raczej na zbytnim lightcie do tematu nie podchodzi. Ona się broni czyli czuje się atakowana.
Nie nie siedze jej w glowie ale z postow autora wynika jasno ze ciezko pracowala na to zeby tak przytyc i teraz nie robi nic zeby przestac tyc, wrecz przeciwnie. Wasze dorabianie teorii spiskowych ze napewno w skrytosci ducha ciezko pracuje nad odchudzaniem jak autor nie patrzy, ale slowem sie nie odezwie tylko wymusza na autorze przyznawanie ze nie jest wcale gruba to jest dopiero traktowanie tej dziewczyny jak niepelnosprawnej umyslowo. I jak kompletnie niedojrzalej do zwiazku, skoro nawet odezwac normalnie sie nie potrafi.
Jestescie w stanie nawet uznac ze cala wypowiedz autora to nieprawda tylko po to zeby potwierdzic chora teorie ze kazdy kto przytyl od EWIDENTNEGO zaniedbania tak naprawde jest biedny, ciagle walczy i nic z tego nie wychodzi i w ogole to jest chory. Oh wait, nie jest chory przeciez ludzie grubi sa tak samo zdrowi jak ci z prawidlowa waga.

I przeciez nie ma ludzi ktorzy zwyczajnie utuczyli sie od zarcia byle czego w olbrzymich ilosciach i siedzenia na tylku, prawdaz. Wiec ona na pewnie tez do takich nie nalezy, chociaz jej chlopak mowi o tym ewidentnie. Na pewno nie, na pewno podjela juz milion prob walki.

To jest tak chore co wy wypisujecie ze naprawde nie wierze ze wam to nie bije po oczach.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:38   #297
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wskaż, gdzie ktoś napisał:
- że to okaz zdrowia
- żeby autor przynosił jej chipsy
- że ludzie nie są leniwi
- że partner musi ją akceptować
Dzięki. Bo na razie to wygląda, jakbyś wymyślała sobie, na co byłoby Ci łatwo odpowiedzieć. Gdybyście nie udawały, że my same nie piszemy, iż autor jak najbardziej powinien się z nią rozstać i znaleźć dziewczynę zgodną ze swoimi preferencjami, to tematu już dawno by nie było.
I nikt nie jest Ci winien żadnych tłumaczeń ani brania odpowiedzialności przed Tobą - ciało ludzi to ich sprawa, zajmij się swoim.

ja nie widziałam, żeby w ogóle doradzała

To nie były sugestie, to było napisane wprost. Oczywiście, że to nie jest prawdziwa miłość. Ale autor nie ma obowiązku nikogo prawdziwie kochać. Tak samo jak dziewczyna nie ma obowiązku chudnąć.
Nie chce mi się, bo kolejny raz nie czytasz ze zrozumieniem.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:43   #298
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
ja nie widziałam, żeby w ogóle doradzała
Bo pewnie mówimy o kim innym, ale to już offtop.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:50   #299
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Tak, wszyscy są niedouczeni i nie potrafią zaznajamiać się z tekstem pisanym. No na pewno tak jest, szczególnie, że wiele osób odpowiada na własne argumenty, że otyłość jest zdrowa, bo nikt tutaj tego nie napisał.

Przeczytajcie może swoje posty i to, jak wyrażacie wyższość wobec dziewczyny, wręcz pogardę, tylko z tego powodu że je - przepraszam wpieprza - chipsy na kanapie. Jak to Wam wystarczy, żeby kimś gardzić, to cóż, wysokie standardy macie wyższe niż dla partnerów życiowych.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2019-10-02 o 15:52
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 16:01   #300
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie, słabe jest robienie dramy z tej sytuacji, jakby zjedzenie batonika równało się daniu sobie w żyłę i grubość równała się strasznemu trybowi życia, ale myśl, co chcesz. Po prostu fakty są takie, że pulchne osoby (nie mówię o monstrualnej otyłości) nie są mniej zdrowe od osób szczupłych. Autorka w rozmiarze 44 nie jest mniej zdrowa od dziewczyny w rozmiarze 34, więc nie o to się rozbija. Może kiedyś będzie, może się roztyje do rozmiaru 50, ale na razie jej zdrowiu nic nie zagraża i ze względów estetycznych może zrzucić wagę, ale skoro jej to nie przeszkadza, to jej nie zrzuci.
Jak dziewczyny napisały, ona się nagle nie zmieniła. Przytyła trochę, ale nie udawała sportsmenki. I Autorowi bynajmniej nie chodzi jej zdrowie, bo jej zdrowie jest w porządku.

Tak, bo wszyscy nagle są specjalistami do zdrowia, jakby sami byli ideałami.


No właśnie.


Ta, ale nadal wszyscy będą pisać, jakie to niezdrowe, jakby co najmniej w jej żyłach pływał już smalec zamiast krwi.
Prosz, Twój własny post.

I tak, jeśli ktoś nie ma takiej dużej budowy ciała na rozmiar 44, tylko przytył do niego w 2 lata od rozmiaru 38, po którym już było widać, że to za dużo, to prawidłowo w żadnej mierze się nie prowadzi i zdrowy nie jest.

Edytowane przez Nimve
Czas edycji: 2019-10-02 o 16:04
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-07 23:14:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.