Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 14:38   #91
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Cytat:
Napisane przez coccinella87 Pokaż wiadomość
Witajcie,

W chwili obecnej jestem strzępkiem nerwów, ciągle chodzę wściekła.
Nie mam pojęcia co zrobić, mamy plany na przyszłość - on jest moim wyobrażeniem ideału - pomijając kwestie łóżkowe.
Czuję się jakbym była w potrzasku...
Może w takich sytuacjach przerwa w związku coś zmieni.
Nie wiem kompletnie co mam zrobić...
Więc bądź z nim nadal i cierp dalej. Plany zawsze można zmienić. Jakby całe nasze życie biegło wg naszych planów, byłoby o wiele łatwiej. Też miałam plany z moim eksem. Wszystko cudownie. Sytuacja zmieniła się w ciągu 1 rozmowy. No i też zastanawiałam się wcześniej, czy brak seksu jest dobrym powodem, by odejść. W końcu nie samym łóżkiem człowiek żyje, itd. Ale jest dobrym powodem. Natura po coś dała nam zdolność do odczuwania przyjemności z seksu. Jakbym nie chciała uprawiać seksu, poszłabym do klasztoru. A facet, z którym niby jestem, lecz się nie kocham, przestaje być moim facetem, a staje się przyjacielem. Ok, przecież skoro chłop nie chce się kochać, nikt go za to nie zastrzeli, ale nie można być egoistą i stawiać partnerki w sytuacji, że ma się pogodzić ze swoim losem i jeszcze być wierną. No, sorry. Bez seksu będę na starość. Stawy nie te, atrakcyjność inna, pewnie kupa chorób, itd. Facetowi może już nie będzie stawać albo w ogóle nawet nie będzie miał ochoty na seks. Jednak będzie to spowodowane wiekiem i wtedy będę mogła świadomie i uczciwie powiedzieć:nie samym seksem człowiek żyje, liczy się też to, co jest miedzy nami, czy mamy o czym rozmawiać, czy możemy na sobie polegać. Teraz jestem młoda i mam prawo uprawiać seks i czerpać z niego radość. Ty także. Tak więc napiszę Ci jeszcze raz: brak seksu ze strony faceta jest powodem, by się rozejść. Wyobrażasz sobie, że np. przez 2 lata nie pójdziesz z facetem do łózka, choć teoretycznie masz partnera? Ja sobie to wyobraziłam. Do tego mój eks za żadne skarby nie chciał mnie pieścić oralnie, a ja to uwielbiam. Świetnie przygotowuje mnie to do pełnego stosunku. Facet za nic nie tego nie chciał robić. Też nie wyobraziłam sobie, że do końca życia miałaby mi ta przyjemność zostać odebrana (zakładając, że będę z tamtym chłopakiem) i pozostała tylko w sferze pragnień. Może jakbym nigdy wcześniej takich pieszczot nie doświadczyła, byłoby inaczej. Znajdź sobie faceta, który chce być z Tobą w każdej sferze życia, a obecny może zostać przyjacielem. Zawsze może się okazać, że trafi na dziewczynę o podobnym temperamencie i oboje będą szczęśliwi. Nie może być tak, że w związku 1 partnerowi jest dobrze, a drugi cierpi w jakiejś dziedzinie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:03   #92
Birgul350
Przyczajenie
 
Avatar Birgul350
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Cytat:
Napisane przez Maxiorrrrr Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania że jeśli facet nie ma ochoty( a wcześniej miał) to w większości wypadków nie jest to jakieś traumatyczne przeżycie (jesteśmy prości w obsłudze) tylko chodzi o:

Nieatrakcyjność partnerki fizyczna ( zaniedbanie, przytycie, chodzenie w rozciągniętych poplamionych dresach, ciuchy ala babcia itp.)
I nie pomagają tu pytania: przytyłam ? jestem ładna ? bo 99% facetów odpowie "tak kochanie" nawet jesli jest inaczyj

Nieatrakcyjność partnerki psychiczna notoryczne marudzenie, gadanie o serialach, pieszczenie się, o jaka ja biedna itp.

Jeśli te punkty są ok to wtedy naprawdę można zacząć sie martwić.

P.S dotyczy równiez w drugą stronę
Sorry ale nie wytrzymałam czytając to...Mam taki sam problem jak autorka wątku. Facet, z którym jestem od prawie 3 lat w ogóle nie chce się ze mną kochać (jest dużo starszy od TZ autorki bo po 40stce, ale ten sam problem). Tak samo jak on jest po długoletnim związku. Jak go na początku poznałam odpędzić się od niego nie mogłam. "Wychwalał mnie na wszystkich odpustach" na byłej nie zostawiając, jak to zwykle w takich wypadkach bywa, suchej nitki. Skarżył się jaka to ona oschła w tych sprawach była, jaka nieatrakcyjna, takie tam bzdety. Trzy lata później wiem (niestety o te cholerne trzy lata i o jedno dziecko za późno, że to wszystko brednie). To on jest problemem w tym wszystkim nie ja, nie była. Seksu nie mamy w ogóle (w napadach czarnego humoru żartuję, że córka to chyba jakimś cudem była), on ma identyczne wymówki - że zmęczony, że nie wie co z nim jest, że jakoś tak...wiecznie coś. A najśmieszniejsze w tym wszystkim to fakt, że on mnie na każdym kroku komplementuje, nosi moje zdjęcia wszędzie, chwali się znajomym i to by było na tyle. Nigdy mojego ciała nie pieścił, nawet dobrze nie wie jak moja "myszka" wygląda...ale na temat mojej figury czy urody zawsze wypowiada się b.pozytywnie. Dlatego denerwują mnie "porady" typu - jesteś dla niego nieatrakcyjna, może nóg nie golisz, nigdy mu się nie podobałaś, itp. Jeżeli ją wybrał to przecież był świadom z kim wchodzi w związek, nikt mu noża pod gardło nie przystawiał. Ja uważam, że to taki typ facetów, zakompleksionych, niespełnionych, pełnych obaw (czy sprostam, czy będę miał erekcję, itd), którzy zamiast cieszyć się tym boją się tego. Nie będę opisywała co ja robiłam żeby nasze "pożycie" intymne ruszyło - nic nie wskórałam...Gdyby nie dziecko już dawno by mnie przy nim nie było. Szkoda młodości i radości życia na uzdrawianie kogoś kto tak naprawdę nie ma na to ochoty...
Birgul350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 14:21   #93
monikamonia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Jak mężczyzna nie chce uprawiać seksu są dwie przyczyny: boi się ciąży - niestety to działa negatywnie na większość tych bardziej inteligentnych facetów nie mówię tu a jakiś tłukach którym jest wszystko jedno, albo ma problem z libido lub brakiem popędu tutaj pomocne są różne specyfiki jak choćby te tabletki o których było głośno jakiś czas temu.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-10-23 o 21:15 Powód: Reklama
monikamonia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 08:16   #94
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Cytat:
Napisane przez monikamonia85 Pokaż wiadomość
Jak mężczyzna nie chce uprawiać seksu są dwie przyczyny: boi się ciąży - niestety to działa negatywnie na większość tych bardziej inteligentnych facetów nie mówię tu a jakiś tłukach którym jest wszystko jedno, albo ma problem z libido lub brakiem popędu tutaj pomocne są różne specyfiki jak choćby te tabletki o których było głośno jakiś czas temu.
Ale to nie jest normalne, aby tak panicznie bać się ewentualnej ciąży, żeby w ogóle rezygnować z seksu. Ja przynajmniej z takim facetem bym nie dała rady być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-25 09:16:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.