Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-19, 23:06   #1741
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Os z mojego bliskiego otoczenia leżała 2 dni. I to przez weekend. Większość wychodziła dzień po. 2 tyg l4 miała. A po tygodniu zapomniała o zsbiegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie, ja bym tez pewnie miala zwolnienie na dwa tygodnie, ale to wypadało w okolicy BN, więc wróciłam do pracy jakoś po nowym roku, tak że wyszedł około miesiąc. Ale zdecydowanie nie było to konieczne, po tygodniu czulam sie jakbym nie miała żadnej operacji.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-19, 23:35   #1742
Waflowa
Raczkowanie
 
Avatar Waflowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

W środku nocy mam lądowanie w Katowicach-Pyrzowicach i będę potrzebowała dostać się wtedy w okolice Krakowa. Do głowy przyszło mi wypożyczenie auta, które następnego dnia mogłabym zwrócić w Krakowie. Czy polecacie jakąś wypożyczalnie właśnie w Pyrzowicach?
Waflowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 03:43   #1743
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na co dzień w pracy mam regularny kontakt z księgowością, robię różne rzeczy typu wystawianie faktur za przeróżne usługi więc mniej więcej łapię stawki vat i takie tam, ale z czystej ciekawości chciałabym dowiedzieć się więcej np. jeśli wystawiam korektę do faktury sprzed kilku miesięcy to jak to rzutuje na księgową, co musi konkretnie korygować, jak to wygląda pod kątem prawnym itp. Jeśli ktoś nas zafakturuje po złej stawce vat, to w razie kontroli jest to bardziej problem wystawcy fv czy my też będziemy mieć problem. Ogólnie różne tego typu podstawy tak naprawdę, o kóre teoretycznie zawsze mogę zapytać księgowość, ale zwykle nie ma na to czasu, a interesują mnie takie rzeczy


mój znajomy pracuje w gastronomii i wszyscy na umowie zleceniu zostali zwolnieni, zostali tylko ci z umową o pracę.

Rozumiem, czyli taka totalnie elementarna wiedza typu rysowanie drzewek nie jest Ci potrzebna Mam nadzieję, że doceniają Cię za dociekliwość! Ogólnie takie rozszerzanie wiedzy dużo może dać Ci w przyszłości.



Nie znam żadnego kanału, na którym byłyby rozwiązywane takie problemy.
A tak to chyba da radę tylko poszukujac konkretnych caseów na stronie np. ksiegowosc.infor.pl, gofin.pl Plus ogólnie dużo takich problemów jest rozwiązywanych.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 03:58   #1744
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

To już nie te czasy, gdy w szpitalu trzymali tygodniami Mój synek po wycięciu migdała leżał 24h, teściowa po zabiegu na zaćmę wychodzi po 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 05:09   #1745
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie wyszlam na drugi dzień po operacji, tylko jednego dnia mialam operację, drugi caly dzien zostalam na obserwacji, wozili mnie na jakieś kontrole do laryngologa itp i następnego dnia rano wypuścili do domu, czyli bylam łącznie ok 1,5 dnia w szpitalu.

Jeśli musisz dźwigać, to tak jak pisałam zmienia postać rzeczy. Ja caly dzien siedzę na doopie, więc małe nacięcie na szyi mi w tym nie przeszkadzało. Rana bolała doslownie kilka dni i przez 2-3 pierwsze dni mialam chrypę, potem już wszystko normalnie.

A odpowiadając na pytanie, ja najpierw bym uporządkowała swoje sprawy, zadbała o zdrowie i dopiero zaczęła nową pracę. Oczywiście możesz już się rozglądać, chodzić na rozmowy, zwłaszcza że nie masz jeszcze nawet terminu operacji, ale żeby być fair wobec nowego pracodawcy powinnaś mu na samym początku powiedzieć, jakie masz plany i liczyć się z tym, że może to (ale nie musi) zmniejszyć twoje szanse. Jeśli to zataisz, a potem zaczniesz pracę od pójścia na miesięczne zwolnienie, to możesz sobie przekichać, bo to jednak mało eleganckie zachowanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No widzisz, a ja w szpitalu byłam prawie tydzień, bo dostałam tężyczki(uprzedzając- jedna z przytarczyc była wmurowana w miąższ gruczołu, wyszło później na hist-pacie).
Potem w domu 3 tygodnie. Jak wróciłam jeszcze dostałam opieprz w pracy czemu już?!
Szalejące TSH- dobilam do 10. Szczęśliwie nie odczuwałam tego, ale trochę mi zajęło dopasowanie dawki. Jednak wiele osób kiepsko czuje się w okresie niestabilnych hormonów. Kilka dni po wyjściu ze szpitala przeszarżowałam w domu i skończyło się na 3 dnia w łóżku.
W ogóle standardem w moim szpitalu jest 2-4dni kontroli po operacji.


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 06:37   #1746
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Pasta Wawrzyniec - jadłyście? Który smak najlepszy?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 06:48   #1747
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez agga87 Pokaż wiadomość
Co lepsze, bidet czy bidetta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam bidet i dla mnie to wynalazek Stulecia. Rozmawiałyśmy już o tym i wiem, że dla niektórych to zbędny gadżet. Podmywają się chlapiąc na całą łazienkę i z ręcznikiem między nogami albo włażą do wanny i w ten sposób i tak od psa w dół są mokre. Albo nie daj Bóg nie podmywaja się w ogóle tylko używają nawilżanych chusteczek
Bidetty nie używałam i zastanawiam się, czy nie pryska się wkolo, czy deska nie jest mokra i czy za każdym razem nie trzeba wszystkiego wycierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bidetta. Można korzystać bez przesiadania. Nie zabiera miejsca. I ogólnie bez chlapania. Można sterować strumieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, czy to nie chlapię się? Pod deska, na deskę na klapę?
Dyskutowaliśmy ostatnio że znajomymi, którzy z rozpędu nie zrobili bidetu, łazienkę mają duża, ale teraz pewnie musieliby kuć ściany. A przy bideccie trochę mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2020-06-20 o 06:56
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 07:53   #1748
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Pasta Wawrzyniec - jadłyście? Który smak najlepszy?
Jadłam tylko grillowany bakłażan z curry i mi smakowała, troszkę rybnie smakowała, dla mnie naprawdę fajna. Bardziej mi smakowała niż polecana kiedyś pasta Wa:żywo: burak, fasola i suszona śliwka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 08:04   #1749
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Pasta Wawrzyniec - jadłyście? Który smak najlepszy?
Suszone pomidory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mam bidet i dla mnie to wynalazek Stulecia. Rozmawiałyśmy już o tym i wiem, że dla niektórych to zbędny gadżet. Podmywają się chlapiąc na całą łazienkę i z ręcznikiem między nogami albo włażą do wanny i w ten sposób i tak od psa w dół są mokre. Albo nie daj Bóg nie podmywaja się w ogóle tylko używają nawilżanych chusteczek
Bidetty nie używałam i zastanawiam się, czy nie pryska się wkolo, czy deska nie jest mokra i czy za każdym razem nie trzeba wszystkiego wycierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

No właśnie, czy to nie chlapię się? Pod deska, na deskę na klapę?
Dyskutowaliśmy ostatnio że znajomymi, którzy z rozpędu nie zrobili bidetu, łazienkę mają duża, ale teraz pewnie musieliby kuć ściany. A przy bideccie trochę mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem przed remontem łazienki i pierwotnie miał być bidet, ale właśnie w niedawnej dyskusji odkryłam bidettę i teraz tak dumam co wygodniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 08:16   #1750
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja w szpitalu byłam prawie tydzień, bo dostałam tężyczki(uprzedzając- jedna z przytarczyc była wmurowana w miąższ gruczołu, wyszło później na hist-pacie).
Potem w domu 3 tygodnie. Jak wróciłam jeszcze dostałam opieprz w pracy czemu już?!
Szalejące TSH- dobilam do 10. Szczęśliwie nie odczuwałam tego, ale trochę mi zajęło dopasowanie dawki. Jednak wiele osób kiepsko czuje się w okresie niestabilnych hormonów. Kilka dni po wyjściu ze szpitala przeszarżowałam w domu i skończyło się na 3 dnia w łóżku.
W ogóle standardem w moim szpitalu jest 2-4dni kontroli po operacji.


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Yyy no skoro mialas komplikacje po operacji, to chyba logiczne, że zostawili cie dłużej w szpitalu niż w przypadku, gdy wszystko przebiega standardowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 08:26   #1751
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Os z mojego bliskiego otoczenia leżała 2 dni. I to przez weekend. Większość wychodziła dzień po. 2 tyg l4 miała. A po tygodniu zapomniała o zsbiegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostra miała dokładnie tak samo. I ten drugi tydzień zwolnienia to już był na siłę, w zasadzie niepotrzebne. Pierwszy raz słyszę, żeby gdzieś dawali 2 miesiące L4 na operację tarczycy, ja po poważniejszej operacji z dużo większym cięciem dostałam miesiąc. Chyba że jakieś powikłania, no to inna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 08:51   #1752
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mam bidet i dla mnie to wynalazek Stulecia. Rozmawiałyśmy już o tym i wiem, że dla niektórych to zbędny gadżet. Podmywają się chlapiąc na całą łazienkę i z ręcznikiem między nogami albo włażą do wanny i w ten sposób i tak od psa w dół są mokre. Albo nie daj Bóg nie podmywaja się w ogóle tylko używają nawilżanych chusteczek
Bidetty nie używałam i zastanawiam się, czy nie pryska się wkolo, czy deska nie jest mokra i czy za każdym razem nie trzeba wszystkiego wycierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

No właśnie, czy to nie chlapię się? Pod deska, na deskę na klapę?
Dyskutowaliśmy ostatnio że znajomymi, którzy z rozpędu nie zrobili bidetu, łazienkę mają duża, ale teraz pewnie musieliby kuć ściany. A przy bideccie trochę mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic się nie chlapie. Wszystko lleci do muszli. Strumien można regulować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 08:52   #1753
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Pasta Wawrzyniec - jadłyście? Który smak najlepszy?

słodka cebulka i suszone pomidory
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 08:54   #1754
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Moja siostra miała dokładnie tak samo. I ten drugi tydzień zwolnienia to już był na siłę, w zasadzie niepotrzebne. Pierwszy raz słyszę, żeby gdzieś dawali 2 miesiące L4 na operację tarczycy, ja po poważniejszej operacji z dużo większym cięciem dostałam miesiąc. Chyba że jakieś powikłania, no to inna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po endoprotezie miałam miesiąc. Co prawda później poszłam na rehabilitację do szpitala, ale to się po prostu na siebie nałożyło. Nie wiem czy autorka postu o l4 na tarczycę nie ma jakiejś powikłanej syt zdrowotnej. Wtedy l4 może być dłuższe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 09:41   #1755
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nic się nie chlapie. Wszystko lleci do muszli. Strumien można regulować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Chciałabym spróbować no ale nigdzie jeszcze się nie spotkałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 09:41   #1756
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Pasta Wawrzyniec - jadłyście? Który smak najlepszy?
Z grilowanym bakłażanem ta ze słodką cebulką i suszonymi pomidorami też dobra , jeszcze z pieprzem i czarnuszką jest ok.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 10:05   #1757
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Yyy no skoro mialas komplikacje po operacji, to chyba logiczne, że zostawili cie dłużej w szpitalu niż w przypadku, gdy wszystko przebiega standardowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opisałam swoje doświadczenia, aby Cappucino miała ogląd jak to może wyglądać. Większość pacjentów u mnie ma dzień przyjęcia, dzień operacji, kontrolę, usunięcie drenu, wypis. 4-5 dni


Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Moja siostra miała dokładnie tak samo. I ten drugi tydzień zwolnienia to już był na siłę, w zasadzie niepotrzebne. Pierwszy raz słyszę, żeby gdzieś dawali 2 miesiące L4 na operację tarczycy, ja po poważniejszej operacji z dużo większym cięciem dostałam miesiąc. Chyba że jakieś powikłania, no to inna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu głównie chodzi o czas potrzebny na stabilizację hormonów. Sam zabieg nie jest bardzo duży. "Poważniejsza" operacja niekoniecznie zależy od wielkości cięcia, a od późniejszych konsekwencji dla organizmu.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 11:57   #1758
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Z grilowanym bakłażanem ta ze słodką cebulką i suszonymi pomidorami też dobra , jeszcze z pieprzem i czarnuszką jest ok.
Wychodzi, że praktycznie wszystkie są dobre muszę popróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 12:11   #1759
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mam bidet i dla mnie to wynalazek Stulecia. Rozmawiałyśmy już o tym i wiem, że dla niektórych to zbędny gadżet. Podmywają się chlapiąc na całą łazienkę i z ręcznikiem między nogami albo włażą do wanny i w ten sposób i tak od psa w dół są mokre. Albo nie daj Bóg nie podmywaja się w ogóle tylko używają nawilżanych chusteczek
Bidetty nie używałam i zastanawiam się, czy nie pryska się wkolo, czy deska nie jest mokra i czy za każdym razem nie trzeba wszystkiego wycierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

No właśnie, czy to nie chlapię się? Pod deska, na deskę na klapę?
Dyskutowaliśmy ostatnio że znajomymi, którzy z rozpędu nie zrobili bidetu, łazienkę mają duża, ale teraz pewnie musieliby kuć ściany. A przy bideccie trochę mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciezko mi sobie wyobrazic podmywanie w wannie/prysznicu z zachlapywaniem calej lazienki Zaobserwowalas to kiedys u kogos?
Ja wole byc od pasa w dol mokra i zachlapac podloge tylko w prysznicu, niz jak mi przy korzystaniu z bidetu cieknie po nogach na podloge w lazience i jeszcze skarpety mi przy okazji moga zamoknac.
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-20, 12:24   #1760
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Gdzie kupię fajne stroje kąpielowe nie za miliony monet? Potrzebuję kupić z 3, 4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 12:33   #1761
jalicja77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dostałam ekspres do kawy tassimo, jakie kapsułki polecacie? Jest ich tyle rodzajów i nie wiem które kupić. Lubię zwykłą kawę z mlekiem.
jalicja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 12:43   #1762
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Gdzie kupię fajne stroje kąpielowe nie za miliony monet? Potrzebuję kupić z 3, 4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
new yorker ma sporo strojów kąpielowych we względnie dobrych cenach
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 12:46   #1763
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez jalicja77 Pokaż wiadomość
Dostałam ekspres do kawy tassimo, jakie kapsułki polecacie? Jest ich tyle rodzajów i nie wiem które kupić. Lubię zwykłą kawę z mlekiem.
latte macchiato lub jakieś xl morning cafe i sama dolewam swoje mleko, wtedy chyba wychodzi najkorzystniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Gdzie planujesz kupic? Bo ja stacjonarnie w jakiś marketach typu euro AGD nigdy nie widziałam dużego wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 13:21   #1764
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Szczotka do masażu na sucho!

Siostra chce kupić, więc zwróciła się do mnie tymi słowy: Agaa, bo ty siedzisz na tych wszystkich babskich forach..."

Także mam następujące pytania:

Na co zwracać uwagę przy wyborze i czy polecacie może jakieś konkretne?
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 13:40   #1765
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Ciezko mi sobie wyobrazic podmywanie w wannie/prysznicu z zachlapywaniem calej lazienki Zaobserwowalas to kiedys u kogos?
Ja wole byc od pasa w dol mokra i zachlapac podloge tylko w prysznicu, niz jak mi przy korzystaniu z bidetu cieknie po nogach na podloge w lazience i jeszcze skarpety mi przy okazji moga zamoknac.
Podałam dwie opcje. Albo podmywanie w umywalce i chlapanie dookoła plys właśnie mokre Majtki, spodnie i czasem skarpetki.
Albo wlazenie do wanny i moczenie się od pasa w dół.
W bidecie nic nie cieknie po nogach. Nie ma takiej opcji.
Po drugie w bidecie przy ciepłej pogodzie można szybko umyć nogi. Nie trzeba zadzierać nóg do umywalki czy wchodzić pod prysznic.
Nie mówię tego, żeby kogoś przekonywać. Po prostu jest to wygodne.
Tak samo jak wygodne są suszarki elektryczne. Dla kogoś innego będzie to zbędny gadżet, który żre prąd a w dodatku trzeba filtr czyścić. Dla innego ułatwienie życia i wygoda, z której trudno już zrezygnować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 13:46   #1766
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Podałam dwie opcje. Albo podmywanie w umywalce i chlapanie dookoła plys właśnie mokre Majtki, spodnie i czasem skarpetki.
Albo wlazenie do wanny i moczenie się od pasa w dół.
W bidecie nic nie cieknie po nogach. Nie ma takiej opcji.
Po drugie w bidecie przy ciepłej pogodzie można szybko umyć nogi. Nie trzeba zadzierać nóg do umywalki czy wchodzić pod prysznic.
Nie mówię tego, żeby kogoś przekonywać. Po prostu jest to wygodne.
Po prysznicem też łatwo umyć szybko nogi - wkładasz najpierw jedną, myjesz, wycierasz, a potem drugą

Czuję się brudasem, bo raczej nie mam potrzeby podmywać się w trakcie dnia
Poza tym - patrząc na standardowe łazienki w standardowych blokach (zwłaszcza tych starych) - gdzie tu bidet zmieścić?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 13:48   #1767
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87942198]To już nie te czasy, gdy w szpitalu trzymali tygodniami Mój synek po wycięciu migdała leżał 24h, teściowa po zabiegu na zaćmę wychodzi po 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]U mnie w mieście zabiegi wymiany soczewki przy zaćmie to jakieś 3h. Nawet do szpitala nie przyjmują tylko przychodzisz na ustaloną godzinę, po zabiegu siedzisz ze dwie godziny żeby potwierdzić że jest ok i idziesz do domu.
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Gdzie kupię fajne stroje kąpielowe nie za miliony monet? Potrzebuję kupić z 3, 4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio widziałam gdzieś reklamę że H&M ma teraz wyprzedaż strojów kąpielowych. Całkiem fajne ma też Decathlon, sprzedają na części więc można sobie dobrać inny dół i górę według preferencji.[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87943037]Szczotka do masażu na sucho!

Siostra chce kupić, więc zwróciła się do mnie tymi słowy: Agaa, bo ty siedzisz na tych wszystkich babskich forach..."

Także mam następujące pytania:

Na co zwracać uwagę przy wyborze i czy polecacie może jakieś konkretne?[/QUOTE]Najlepiej wybrać taką z naturalnego włosia, ja mam taką najprostszą z Rossa:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Akce...zt,219933,8586
Jest też wersja na długiej rączce którą łatwiej szczotkować plecy, ale mi wystarcza ta mała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 13:51   #1768
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87943037]Szczotka do masażu na sucho!

Siostra chce kupić, więc zwróciła się do mnie tymi słowy: Agaa, bo ty siedzisz na tych wszystkich babskich forach..."

Także mam następujące pytania:

Na co zwracać uwagę przy wyborze i czy polecacie może jakieś konkretne?[/QUOTE]


Ja mam Nested, i duża do ciała, i mała do twarzy. Polecam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 13:52   #1769
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Po prysznicem też łatwo umyć szybko nogi - wkładasz najpierw jedną, myjesz, wycierasz, a potem drugą

Czuję się brudasem, bo raczej nie mam potrzeby podmywać się w trakcie dnia
Poza tym - patrząc na standardowe łazienki w standardowych blokach (zwłaszcza tych starych) - gdzie tu bidet zmieścić?
A po dwójce albo jak zmieniasz tampon czy podpaskę?
Wiadomo, każdy ma inne potrzeby.
Ja czasem potrzebuje się odświeżyć zwłaszcza jak są upały. Czuję że pot mi po tyłku leci[emoji12 jeżdżę sporo rowerem i pachwiny mi się pocą, robią się odparzenia więc muszę po takiej przejażdżce się umyć i dobrze wysuszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2020-06-20 o 13:54
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 14:12   #1770
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jaką elektryczną hulajnogę polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.