MASSIMO DUTTI cz.XII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-06, 07:53   #2491
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Od wielu osób słyszałam, że spodnie z massimo są super. Ja mam 164cm wzrostu, czy są tu osoby z podobnym wzrostem które chętnie kupują tu spodnie. Generalnie wszystkie są bardzo długie więc ciężko ocenić jak będę wyglądała po skróceniu. I bardzo dużo ma bardzo szerokie nogawki a nawet rozszerzane. Ja odnajduje się raczej w cygaretkach, chinosach więc odwrotne fasony, ale może jednak warto zainteresować się spodniami z MD?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam tyle wzrostu i spodnie 34 z MD -joggery, cygaretki, woski. Nie skracałem żadnych. Woski mam szare z MD, są super ale szybko wosk z nich się sprał. Pewnie kupię nowe na przecenie.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 08:12   #2492
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dzięki dziewczyny. Muszę popatrzeć na stronie, bo w sklepach pozostały z wyprzedaży same szerokie nogawki i długie.
Dziś też zmierzę w stacjonarnym sklepie kilka par.
A wełniane spodnie jak pierzecie: ręcznie, program ręczny w pralce czy oddajecie do pralni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aniasadow
Czas edycji: 2020-08-06 o 08:58
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 10:12   #2493
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Muszę popatrzeć na stronie, bo w sklepach pozostały z wyprzedaży same szerokie nogawki i długie.
Dziś też zmierzę w stacjonarnym sklepie kilka par.
A wełniane spodnie jak pierzecie: ręcznie, program ręczny w pralce czy oddajecie do pralni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wełniane oddaję do pralni, ale dużo rzadziej piorę niż dżinsy, czy lniane. Do jasnych marynarek kupiłam na wyprzedaży po dwie pary
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 11:36   #2494
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jakości tej koszuli z lnu, w zeszłym roku wzięłam jakąś na wyprzedaży i od razu poszła do zwrotu, dwa lata temu były lepszej jakości.
W tym roku też chyba podjadę do sklepu i zobaczę przed zakupem, w ciemno kupiłam joggery i przez te wysyłki na raty przegapiłam termin zwrotu
Też przesyłam buziaki dla maluszka

Ja mam brązową sprzed roku i przed praniem była taaaaka milusia. Po praniu zrobił się z niej taki zwykły, trochę drapiący len, ale zostawiłam, bo tak mało jest w sprzedaży letnich brązowych ciuchów. Massimo chytruski coś nie chcą tej białej jeszcze na lato przecenić
Dzidziutek odbuziakowuje


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


O! No to super! fakt, cena początkowa zniechęcająca
A co to znaczy, że się psuła? Ta sukienka też?

Mnie wkurza, że nie dają teraz do niczego zapasowych guzików wolę je mieć niż nie mieć



Ja na to mówię "klątwa Massimo" - z tych wszystkich rzeczy, które mam, problem w stylu puściły szwy/są zacieki na materiale/inne cuda miałam tylko względem rzeczy kupionych w pełnej cenie. Jakaś kara za rozrzutność czy co
Z tą sukienką wszystko spoko, ale! Dziewczyna ją sprzedała chyba dlatego, że się jej w praniu zbiegła (na metce zakaz prania). Bo przyszła i na metce jest 36 (a miało być 34...). A to 36 jest de facto mniejsze niż to 34, które kiedyś przymierzałam.

Problemy pierwszego świata :roll eyes: no i nie wiem, co robić, bo na podstawie tego, że to inny rozmiar niż miał być, mogę ją zwrócić. I tak:


- ta 34 zniknęła online jakoś zaraz po tym, jak ją zwróciłam. Są stacjonarnie jakieś mega pojedyncze sztuki. Słabe szanse na kupienie jej już teraz, a na wyprzedaży to chyba faktycznie jakimś rzutem z Hiszpanii.

- ta 34 ze sklepu miała moim zdaniem takie eleganckie flow, była taką białą luźną, zwiewną liliją. Przy tym 36 nie ma tego efektu. Ale dzięki temu nie mam wielkich wentyli pod pachami, bo rękawy są mniejsze
- ta 34 była dłuższa i miała głębszy dekolt. To mi bardziej pasowało, ale biorę pod uwagę, że widzę to tylko dlatego, że mam porównanie.



Zostawić sobie to 36 kupione za pół ceny i zamknąć idiotyczny temat sukienki czy zwrócić i polować na paradoksalnie większe 34?



Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Od wielu osób słyszałam, że spodnie z massimo są super. Ja mam 164cm wzrostu, czy są tu osoby z podobnym wzrostem które chętnie kupują tu spodnie. Generalnie wszystkie są bardzo długie więc ciężko ocenić jak będę wyglądała po skróceniu. I bardzo dużo ma bardzo szerokie nogawki a nawet rozszerzane. Ja odnajduje się raczej w cygaretkach, chinosach więc odwrotne fasony, ale może jednak warto zainteresować się spodniami z MD?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



A jaki fason Ci się podoba? Ja też mam 164 cm wzrostu. Niektóre na długość są ok (te, które u modelki były np. 7/8), niektóre skracam. Ja to generalnie nie jestem fanką ani dzwonów ani kulotów, z którymi MD robi namiętnie garnitury Więc przerabiałam już i naprawdę długie (chyba na kobietę o wzroście 190 cm+) dzwony i rozmiar za duże kuloty. Mogę Ci pokazać zdjęcia przed i po Ja byłam zachwycona Standardowe wełniane spodnie w kant też skracałam i zwężałam. Te wełniane spodnie czasem oddaję na chemię, a czasem piorę w domu. Paradoksalnie jak mam jakąś plamę, to wolę wyprać w domu, bo w pralni chemicznej zdarta płyta "nie dajemy gwarancji na tę plamę..."




A z rzeczy, które do mnie przyszły z nk, tylko czarną sukienkę bym zwróciła, gdyby ceny były wyprzedażowe a nie nk trochę mi szkoda czekać na nie jeszcze 4 miesiące! Ale wydać na nie tyle, wiedząc, że w grudniu będą za pół ceny, też mi szkoda :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 104167281_274989360522657_6859429111907516911_n.jpg (87,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 117261780_374555403525692_3210484972773442716_n.jpg (84,6 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2020-08-06 o 11:46
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 12:10   #2495
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ja mam brązową sprzed roku i przed praniem była taaaaka milusia. Po praniu zrobił się z niej taki zwykły, trochę drapiący len, ale zostawiłam, bo tak mało jest w sprzedaży letnich brązowych ciuchów. Massimo chytruski coś nie chcą tej białej jeszcze na lato przecenić
Dzidziutek odbuziakowuje







Ja na to mówię "klątwa Massimo" - z tych wszystkich rzeczy, które mam, problem w stylu puściły szwy/są zacieki na materiale/inne cuda miałam tylko względem rzeczy kupionych w pełnej cenie. Jakaś kara za rozrzutność czy co
Z tą sukienką wszystko spoko, ale! Dziewczyna ją sprzedała chyba dlatego, że się jej w praniu zbiegła (na metce zakaz prania). Bo przyszła i na metce jest 36 (a miało być 34...). A to 36 jest de facto mniejsze niż to 34, które kiedyś przymierzałam.

Problemy pierwszego świata :roll eyes: no i nie wiem, co robić, bo na podstawie tego, że to inny rozmiar niż miał być, mogę ją zwrócić. I tak:


- ta 34 zniknęła online jakoś zaraz po tym, jak ją zwróciłam. Są stacjonarnie jakieś mega pojedyncze sztuki. Słabe szanse na kupienie jej już teraz, a na wyprzedaży to chyba faktycznie jakimś rzutem z Hiszpanii.

- ta 34 ze sklepu miała moim zdaniem takie eleganckie flow, była taką białą luźną, zwiewną liliją. Przy tym 36 nie ma tego efektu. Ale dzięki temu nie mam wielkich wentyli pod pachami, bo rękawy są mniejsze
- ta 34 była dłuższa i miała głębszy dekolt. To mi bardziej pasowało, ale biorę pod uwagę, że widzę to tylko dlatego, że mam porównanie.



Zostawić sobie to 36 kupione za pół ceny i zamknąć idiotyczny temat sukienki czy zwrócić i polować na paradoksalnie większe 34?








A jaki fason Ci się podoba? Ja też mam 164 cm wzrostu. Niektóre na długość są ok (te, które u modelki były np. 7/8), niektóre skracam. Ja to generalnie nie jestem fanką ani dzwonów ani kulotów, z którymi MD robi namiętnie garnitury Więc przerabiałam już i naprawdę długie (chyba na kobietę o wzroście 190 cm+) dzwony i rozmiar za duże kuloty. Mogę Ci pokazać zdjęcia przed i po Ja byłam zachwycona Standardowe wełniane spodnie w kant też skracałam i zwężałam. Te wełniane spodnie czasem oddaję na chemię, a czasem piorę w domu. Paradoksalnie jak mam jakąś plamę, to wolę wyprać w domu, bo w pralni chemicznej zdarta płyta "nie dajemy gwarancji na tę plamę..."




A z rzeczy, które do mnie przyszły z nk, tylko czarną sukienkę bym zwróciła, gdyby ceny były wyprzedażowe a nie nk trochę mi szkoda czekać na nie jeszcze 4 miesiące! Ale wydać na nie tyle, wiedząc, że w grudniu będą za pół ceny, też mi szkoda :/
Jedyna różnicę jaką widzę to 36 mniej wymięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 12:25   #2496
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez dota_k Pokaż wiadomość
Jedyna różnicę jaką widzę to 36 mniej wymięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz






Dokładnie to samo powiedział wczoraj mój mąż
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 14:34   #2497
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ja mam brązową sprzed roku i przed praniem była taaaaka milusia. Po praniu zrobił się z niej taki zwykły, trochę drapiący len, ale zostawiłam, bo tak mało jest w sprzedaży letnich brązowych ciuchów. Massimo chytruski coś nie chcą tej białej jeszcze na lato przecenić
Dzidziutek odbuziakowuje







Ja na to mówię "klątwa Massimo" - z tych wszystkich rzeczy, które mam, problem w stylu puściły szwy/są zacieki na materiale/inne cuda miałam tylko względem rzeczy kupionych w pełnej cenie. Jakaś kara za rozrzutność czy co
Z tą sukienką wszystko spoko, ale! Dziewczyna ją sprzedała chyba dlatego, że się jej w praniu zbiegła (na metce zakaz prania). Bo przyszła i na metce jest 36 (a miało być 34...). A to 36 jest de facto mniejsze niż to 34, które kiedyś przymierzałam.

Problemy pierwszego świata :roll eyes: no i nie wiem, co robić, bo na podstawie tego, że to inny rozmiar niż miał być, mogę ją zwrócić. I tak:


- ta 34 zniknęła online jakoś zaraz po tym, jak ją zwróciłam. Są stacjonarnie jakieś mega pojedyncze sztuki. Słabe szanse na kupienie jej już teraz, a na wyprzedaży to chyba faktycznie jakimś rzutem z Hiszpanii.

- ta 34 ze sklepu miała moim zdaniem takie eleganckie flow, była taką białą luźną, zwiewną liliją. Przy tym 36 nie ma tego efektu. Ale dzięki temu nie mam wielkich wentyli pod pachami, bo rękawy są mniejsze
- ta 34 była dłuższa i miała głębszy dekolt. To mi bardziej pasowało, ale biorę pod uwagę, że widzę to tylko dlatego, że mam porównanie.



Zostawić sobie to 36 kupione za pół ceny i zamknąć idiotyczny temat sukienki czy zwrócić i polować na paradoksalnie większe 34?








A jaki fason Ci się podoba? Ja też mam 164 cm wzrostu. Niektóre na długość są ok (te, które u modelki były np. 7/8), niektóre skracam. Ja to generalnie nie jestem fanką ani dzwonów ani kulotów, z którymi MD robi namiętnie garnitury Więc przerabiałam już i naprawdę długie (chyba na kobietę o wzroście 190 cm+) dzwony i rozmiar za duże kuloty. Mogę Ci pokazać zdjęcia przed i po Ja byłam zachwycona Standardowe wełniane spodnie w kant też skracałam i zwężałam. Te wełniane spodnie czasem oddaję na chemię, a czasem piorę w domu. Paradoksalnie jak mam jakąś plamę, to wolę wyprać w domu, bo w pralni chemicznej zdarta płyta "nie dajemy gwarancji na tę plamę..."




A z rzeczy, które do mnie przyszły z nk, tylko czarną sukienkę bym zwróciła, gdyby ceny były wyprzedażowe a nie nk trochę mi szkoda czekać na nie jeszcze 4 miesiące! Ale wydać na nie tyle, wiedząc, że w grudniu będą za pół ceny, też mi szkoda :/
Jeżeli przecenią lnianą koszulę na następnej wyprzedaży to obniżka może być nawet większa niż 50%.
Miałam kiedyś 2 pary spodni (niby te same) różniące się jakością wykonania, z białymi sukienkami może być podobnie, u mnie były różne numery referencyjne na metkach, ale tańsze z ostatniej wyprzedaży były lepszej jakości.
Ta sukienka tak ładnie na Tobie leży , że chyba nie zaryzykowałabym zwrotu chyba, że uda się podmienić.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-08-06 o 14:40
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-06, 16:23   #2498
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Dla mnie rzeczy z MD są jedne z lepszych jeśli chodzi o 'starzenie " się.
Jedyna rzecz słabej jakości to buty, zwykle nie wytrzymują więcej jak dwa sezony. Przede wszystkim dlatego, że używają cienkiej podeszwy i wszystkie się zdzierają na noskach. Jednak wzory mają śliczne, skusiłam się z nowej kolekcji na jasne lordsy ze srebrnym elementem i jest to jeden z moich najlepszych zakupów, choć nie łudzę się , że nie na więcej jak dwa sezony przez tę cieniutką jak papier podeszwę . Złej jakości są też sneakersy, kupiłam na wyprzedaży dwie pary i wszystkie oddałam, bo obcierają z tyłu, mierzyłam kolejne z nowej i to samo! Jakoś na pięcie tak dziwnie pracują, że mnie obcierają, więc z butów wierna jestem Ecco. Szansę widzę w jasnych botkach MD, wiązanych , bo są na baardzo grubej podeszwie z nowej kolekcji. Też już zakup gotowy. Jakoś mniej w tym roku kupiłam z wyprzedaży, nawet limitowana edycja była jakaś taka, moim zdaniem, najmniej od lat udana.
Wszystkie buty jakie mam z MD to szpilki i zaraz po zakupie oddawałam do szewca do podzelowania, inaczej szybko dokonałyby swojego żywota

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To prawda z tymi podeszwami butów
Te całkiem drogie jak Louboutiny np. tez maja cieniutkie z tego co widzialam i wątpie zeby sie dało chodzić bez podbicia podeszwy, no chyba, że po czerwonym dywanie
No one na czerwone dywany stworzone

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Od wielu osób słyszałam, że spodnie z massimo są super. Ja mam 164cm wzrostu, czy są tu osoby z podobnym wzrostem które chętnie kupują tu spodnie. Generalnie wszystkie są bardzo długie więc ciężko ocenić jak będę wyglądała po skróceniu. I bardzo dużo ma bardzo szerokie nogawki a nawet rozszerzane. Ja odnajduje się raczej w cygaretkach, chinosach więc odwrotne fasony, ale może jednak warto zainteresować się spodniami z MD?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie jakoś ze spodniami z MD nigdy nie było po drodze... zawsze coś mi w nich nie grało... skupiałam się na sukienkach i skórzanych kurtkach
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 17:45   #2499
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mogłabyś się podzielić opinią o rzeczach MLE? Sama kupiłam jedną sukienkę w tym sezonie, ale ciekawa jestem, jak się starzeją Może któraś z Was kupowała coś poza sukenkami?
Z MLE miałam tylko t-shirt, no i cóż, po kilku praniach zrobiły sie w nim dziury. Nie polecam.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Od wielu osób słyszałam, że spodnie z massimo są super. Ja mam 164cm wzrostu, czy są tu osoby z podobnym wzrostem które chętnie kupują tu spodnie. Generalnie wszystkie są bardzo długie więc ciężko ocenić jak będę wyglądała po skróceniu. I bardzo dużo ma bardzo szerokie nogawki a nawet rozszerzane. Ja odnajduje się raczej w cygaretkach, chinosach więc odwrotne fasony, ale może jednak warto zainteresować się spodniami z MD?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mnie spodnie z Massimo sa zawsze za duze - długość jest w porządku a mam 164 cm ale są zawsze zbyt szerokie, obszerne. Piszę o rozmiarze 34 Ważę 53 kg.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 21:11   #2500
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dzięki dziewczyny, stacjonarnie z wyprzedaży nie da się już nic wybrać, zamówiłam online 2 pary na próbę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 21:48   #2501
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Charade ja bym zostawiła.
A jeśli ona Tobie się ten skurczy po praniu? Jak ją prała ta dziewczyna?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 09:45   #2502
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Wydaje mi się, ze rzeczy w praniu się kurczą tylko raz... Nie pytałam. Obstawiam, ze wrzuciła do pralki i się zdziwiła...
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 09:52   #2503
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze rzeczy w praniu się kurczą tylko raz... Nie pytałam. Obstawiam, ze wrzuciła do pralki i się zdziwiła...
Też sadze, że tylko raz. Dlatego zasłony pierze się przed skróceniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:13   #2504
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Muszę popatrzeć na stronie, bo w sklepach pozostały z wyprzedaży same szerokie nogawki i długie.
Dziś też zmierzę w stacjonarnym sklepie kilka par.
A wełniane spodnie jak pierzecie: ręcznie, program ręczny w pralce czy oddajecie do pralni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze piorę ręcznie, w letniej wodzie. Nawet jak napisane Nie prać. I nigdy mi się nie zbiegły, nadal świetnej jakości. I te z wełny i innych materiałów. Nawet kaszmiry (swetry) i marynarki piorę ręcznie i też nic się nie dzieje (marynarki tylko trudniej wyprasować , ale od kiedy mam parownicę nie ma problemu). Poszłabym z torbami jakbym musiała wszystko do pralni zanosić a u nich w większości jest Nie prać albo chemiczne czyszczenie.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:55   #2505
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziewczyny a propos prania ubrań czy też sukienek, których nie powinno się prać według metki...czy któraś z Was kupiła może tę sukienkę i wie jak ona w praniu się zachowuje?

Ja wzięłam 36 i jest na mnie idealna ale jak mi się skurczy do 34 to już może być ciężko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bielizniana.jpg (11,0 KB, 84 załadowań)
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 11:01   #2506
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Zawsze piorę ręcznie, w letniej wodzie. Nawet jak napisane Nie prać. I nigdy mi się nie zbiegły, nadal świetnej jakości. I te z wełny i innych materiałów. Nawet kaszmiry (swetry) i marynarki piorę ręcznie i też nic się nie dzieje (marynarki tylko trudniej wyprasować , ale od kiedy mam parownicę nie ma problemu). Poszłabym z torbami jakbym musiała wszystko do pralni zanosić a u nich w większości jest Nie prać albo chemiczne czyszczenie.
Ja też piorę ręcznie wszystko w letniej wodzie. I wszystko ok.
Do pralni oddaję odzież wierzchnią i garnitury z lnu.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 11:12   #2507
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Dziewczyny a propos prania ubrań czy też sukienek, których nie powinno się prać według metki...czy któraś z Was kupiła może tę sukienkę i wie jak ona w praniu się zachowuje?

Ja wzięłam 36 i jest na mnie idealna ale jak mi się skurczy do 34 to już może być ciężko



A z czego jest ten kiec zrobiony ?
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 13:11   #2508
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Zawsze piorę ręcznie, w letniej wodzie. Nawet jak napisane Nie prać. I nigdy mi się nie zbiegły, nadal świetnej jakości. I te z wełny i innych materiałów. Nawet kaszmiry (swetry) i marynarki piorę ręcznie i też nic się nie dzieje (marynarki tylko trudniej wyprasować , ale od kiedy mam parownicę nie ma problemu). Poszłabym z torbami jakbym musiała wszystko do pralni zanosić a u nich w większości jest Nie prać albo chemiczne czyszczenie.

Jaka parownicę polecasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 16:33   #2509
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
A z czego jest ten kiec zrobiony ?
Według metki: miedziowym 66%, wiskoza 34%, czyli to słynne cupro, notabene kombinezon 100% cupro to już ma pranie ręczne w 30 stopniach...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 16:55   #2510
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Według metki: miedziowym 66%, wiskoza 34%, czyli to słynne cupro, notabene kombinezon 100% cupro to już ma pranie ręczne w 30 stopniach...
Ja jestem tydzień po praniu tej słynnej czarnej cupro. Prałam w rękach, w chłodnawej wodzie z delikatnym płynem, w którym piorę swetry z wełny i kaszmiru. Suszyłam na płasko, odcisnęłam ją tylko najpierw w ręczniku. Kieca żyje i ma się świetnie
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 17:19   #2511
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Czy massimo ma jakas polska infolinie? Chodzi o błąd w zamówieniu. Zamówienie 2 produktów, pieniądze z konta zeszły, a w zamówieniu nie ma sukienki. Jakby była usunięta. Ale żadnego maila, nic...
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 14:39   #2512
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Jaka parownicę polecasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właściwie mam stację parową. Marki Philips PerfectCare Elite, średnia półka cenowa. Trudno powiedzieć, że polecam, bo to moja pierwsza stacja parowa w życiu, może są lepsze ale dla mnie to jeden z najlepszych zakupów do domu. Porównywalne z zakupem zmywarki , tutaj to rewolucja w prasowaniu. Tym bardziej , że kupiłam taką z opcją, że mam się nie zastanawiać jaka moc pary, samo ma dobierać i można za jednym zamachem przeprasować jedwab jak i len. Już nigdy nie wrócę do tradycyjnego żelazka.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 16:34   #2513
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Właściwie mam stację parową. Marki Philips PerfectCare Elite, średnia półka cenowa. Trudno powiedzieć, że polecam, bo to moja pierwsza stacja parowa w życiu, może są lepsze ale dla mnie to jeden z najlepszych zakupów do domu. Porównywalne z zakupem zmywarki , tutaj to rewolucja w prasowaniu. Tym bardziej , że kupiłam taką z opcją, że mam się nie zastanawiać jaka moc pary, samo ma dobierać i można za jednym zamachem przeprasować jedwab jak i len. Już nigdy nie wrócę do tradycyjnego żelazka.
ja mam Karchera
wreszcie prasowanie nie jest udręką ....
bardzo go polecam
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 18:21   #2514
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziewczyny, kupiłyście na tej wyprzedaży kaszmirki? Mnie się przed chwilą udało ustrzelić atramentowy i już jestem go ciekawa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5632535430_2_1_16.jpg (26,0 KB, 57 załadowań)
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 18:29   #2515
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja mierzyłam turkusowy, akurat w stacjonarnym był, ale rozmiar M i na mnie był za duży choć cena 149zl była kusząca. Świetny, będzie Pani zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:05   #2516
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Ja mierzyłam turkusowy, akurat w stacjonarnym był, ale rozmiar M i na mnie był za duży choć cena 149zl była kusząca. Świetny, będzie Pani zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiedzieć, dzięki! Już nie mogę się doczekać kuriera

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Czy massimo ma jakas polska infolinie? Chodzi o błąd w zamówieniu. Zamówienie 2 produktów, pieniądze z konta zeszły, a w zamówieniu nie ma sukienki. Jakby była usunięta. Ale żadnego maila, nic...
Tak Numer telefonu: 00 800 34 11 203
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 17:15   #2517
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dzięki zeszłorocznej nieocenionej pomocy aniasadow mam ten sweterek w rozmiarze L i super mi się sprawdza jako taki oversizowy kardigan, ale ciągle mi tęskno za tą moją mniejszą wersją, którą mogłam nosić tak jak modelka... Widziałyście go gdzie kiedykolwiek gdziekolwiek z drugiej ręki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0d18e2523e088ef423dfa245f1bf0199.jpg (30,0 KB, 90 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 20:23   #2518
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziekuję charade
Pomoc Tobie to przyjemność, miłe podziękowania i Twoja pomoc na forum jest nieoceniona.
Ja niestety nigdzie tego kardiganu nie widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 04:52   #2519
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Massimo podniosło ceny niektórych rzeczy przed wrzuceniem ich na summer essentials. Zamierzam napisać maila, ze jestem zażenowana...
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 09:11   #2520
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Massimo podniosło ceny niektórych rzeczy przed wrzuceniem ich na summer essentials. Zamierzam napisać maila, ze jestem zażenowana...
Nawet nie widziałam że już taka zakładka wskoczyła...ale akurat jak patrzę na to co by mnie interesowało to chyba nie podnieśli...a co poszło w górę? Oczywiście jeśli tak zrobili to zenującą zagrywka...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 18:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.