Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-05, 22:32   #2821
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zaraz będę robić dermapena... ależ się stresuję Siedzę sobie w znieczuleniu...
Zaczynam od Dermaheal HSR, czyli taki nawilżający, pielęgnujący, po którym nie powinnam mieć jutro buraka na twarzy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-05 o 22:35
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 00:37   #2822
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kocham postać Lokiego graną przez Toma Ale własnie lubię go tylko w gotyckiej wersji, np w Crimson peak. Craig mi się również nie podoba. Nie ten typ, naomiast jest to dla mnie jedyny zjadliwy Bond.

Głowa przeszła, ale sporo pospałam.
Kasztanka faktycznie podejrzanie długo to trwa u Ciebie, też bym się przeszła do lekarza.
Nie no, to mnie on sie w Crimson Peak w ogole nie podobal, o wiele bardziej wole go w produkcjach Marvela.
Ale ja ogolnie jestem chora na punkcie Marvela, nie ma filmu ktory widzialabym mniej niz 3 razy

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zaraz będę robić dermapena... ależ się stresuję Siedzę sobie w znieczuleniu...
Zaczynam od Dermaheal HSR, czyli taki nawilżający, pielęgnujący, po którym nie powinnam mieć jutro buraka na twarzy.
Daj znac jak wrazenia.

Jutro praca Wszyscy sie juz o mnie dopytuja, stesknili sie, a ja naprawde nie mam najmniejszej ochoty wracac do pracy, minelam sie z powolaniem chyba, powinnam byc sugar baby

Wstalam z lekko cmiacym bolem glowy, na pocieszenie mam dwie paczki w porannej dostawie.
Mam nadzieje, ze moje swiece beda w popoludniowej, bo nie chce mi sie po nie isc na poczte w poniedzialek
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 01:02   #2823
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja mam w paczkomacie, ale wymyslilam, ze pojde po wszystko jutro, zamiast biegać codziennie. Wtedy od razu wyjmę pięć przesyłek.

Dermapen... no powiem tak, przy wysmarowaniu na 30 minut buzi i szyi znieczulającą maścią, dyskomfortu jakiegokolwiek zero. Starałam się tylko nie wbic igły ktora nakladalam preparat na skore, bo bym tego przeciez nie poczuła. Koniec konców juz po zabiegu się na nią nadziałam dłonią Robiłam takie profesjonalne głebokości, czyli policzki na 1,5mm, a reszte 0,5mm. Pod oczami 0,25mm i górna nieruchoma powieka. Poznawałam, że ten obszar "już" jak się zaczerwieniał. Miałam wpadkę - przestawiła mi się głębokość i nos pojechałam 2mm Nic nie czułam, tylko krwawił i to mnie zdziwiło. Teraz mam tam kilka zadrapań. Nie ma żadnej w tym zabiegu filozofii... wystarczy poczytać, poogladac YT i spokojnie mozna go wykonać. Uda w miejscach cellulitu - wewn, nad kolanami, zewn góra robiłam na 2,25mm bez znieczulenia. Nieco piekło, ale o wiele mniej niż np depilacja. Najgorszy jest dyskomfort pierwsze 30 minut na twarzy po zabiegu jak schodzi znieczulenie i zaczyna piec, dlatego fajnie było się zająć tymi udami. Po wszystkim zrobiło mi się w tych miejscach mega ciepło, az dostałam gęsiej skórki na rękach i wskoczyłam w gruby szlafrok. Już burak z twarzy mi znika, pewnie za 4-5h bede mogla wyjsc z psem i nie wzbudzać zainteresowania. Mój preparat był na kwasie hialuronowym. Ten, do którego się przymierzam robi dwa dni buraka, ale jest wspaniały na plamy - Dermaheal SB, siedzi u mnie w lodówce Tylko jego trzeba robić tak, żeby faktycznie siedzieć w domu tę chwilę. Jest jeszcze jakiś super pod oczy, bede go pewnie zamawiać.

Aha, jestem jak 80-latki z Grace&Frankie... boli mnie nadgarstek od tych wibracji. Było nie było, trzymałam to w reku ponad godzinę - 30 min twarz i 40 min uda.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 01:59   #2824
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Podziwiam, ja nie zdecydowalabym sie na taki zabieg, balabym sie blizn przy mojej niezdarnosci

Przyszedl moj nowy olejek do twarzy, mam UFO z tej samej marki na noc, ten planuje uzywac na dzien pomiedzy kremem i filtrem zamiast serum z witamina C, ktore mam juz na wykonczeniu i zaczyna tez oksydowac. Dziwi mnie, ze ludzie w internetach narzekaja na zapach, jest bardzo neutralny i delikatny. Ale moze ja mam inne standardy niz wiekszosc ludzi, bo 8-10 lat temu wcieralam w skore glowy takie wynalazki jak oleje ze sklepu tybetanskiego, napar z kozieradki czy nafte, te rzeczy to dopiero smierdza
https://www.mecca.com.au/sunday-rile.../I-037324.html

Dotarla tez pierwsza tura ubran do pracy. Nic mi sie nie podoba, ale przynajmniej wszystko pasuje wiec nie musze odsylac. Nie licze na to, ze autentycznie cos mi sie spodoba, bo to nie moj styl i tyle.
Ta bluzka z koronkowymi rekawami jeszcze ujdzie, tylko zestawilabym ja z jakas rozkloszowana spodnica.
W drugiej turze bedzie plisowana spodnica i sukienka we wzorki.
Nie rozumiem braku kieszeni w damskich ubraniach, straszny mam o to bol tylka.

Kolejny bol tylka mam o to, ze marzy mi sie w lazience taka polka nad sedesem jak w zalaczniku, a one wszystkie maja ten metalowy pret na dole. U nas nie ma przerwy miedzy sedesem a sciana, na calej wysokosci nie da sie nawet kartki papieru wsunac bo przestrzen jest wypelniona sylikonem. I zastanawiam sie, czy jezeli kupie taka polke i po prostu nie dodam tego elementu to czy ona nadal bedzie stabilna.
Potrzebuje wiecej miejsca na kosmetyki Moje kosmetyczne "potrzeby" nigdy sie nie koncza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a050w33756_blackberry_3_large.jpg (388,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a051w36382_red_5_large.jpg (540,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a051w36382_ultrapink_3_large.jpg (496,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a081w36091_black_3_large.jpg (310,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a081s34389_pink-multi_2_large.jpg (342,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a091s36483_multi_2_large.jpg (488,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 71ys5yvM7NL._AC_SL1500_.jpg (99,9 KB, 56 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 02:49   #2825
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Faktycznie ciuchy z marki, którą musisz nosić do pracy są takie... basic. Bluzka z koronkowymi rękawami fajna, ta spódnica w pasy też miałaby szansę na jakieś zestawienie.
Co do niezdarności, pozostańmy na podrapanym nosie i nadzianiu się otwartą dłonia na igłę. Mam nadzieję następnym razem nic nie odwalić Przy takim mikrouszkadzaniu skóry chyba na blizny nie ma szans.

CO właściwie robi UFO?

Kurcze, od paru tygodni nie pamiętam o wcierce i znowu mi włosy lecą Może dziś podziałam z włosingiem.

Jest czwarty dzień po PRX T33, a w zasadzie zaczął się piąty i zero martwego naskórka, czy zapchanych porów. Tylko mogłoby to być tańsze... No chyba, że okaże się, że taki peeling to raz na 2 tygodnie.

Zaryzykowałabym z tą półką. Mozna jej na górze zrobić taki X z tyłu gdyby była niestabilna. Wygląda zresztą świetnie
A tak jeszcze myślę... jakbys jakąś z Europy zamówiła? Kiedys mi sie one bardzo podobały i u nas chyba były bez dolnego pręta.

Gdzie jest Reign?
Pochwal się, jakie są Twoje ulubione preparaty do nakłuwania

EDIT:
Nie, jednak mają pręt
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-06 o 02:52
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 03:28   #2826
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Basic smart casual semi-corporate, glownym targetem sa mlode Azjatki pracujace w korpo.
Wiekszosc tych ciuchow wyglada fatalnie na osobach w rozmiarze wiekszym niz 34-36 i ja majac 165cm wzrostu na wiekszosc spodnic, sukienek i spodni jestem juz za wysoka, lepiej by wygladaly na osobach majacych ponizej 160cm. Do tego zero miejsca na biust i tylek, w wiekszosc spodnic jesli zmieszcze moj tylek to odstaja mi w talii, a najwiekszy dostepny rozmiar to takie nie za duze 40. Rozmiarowka jest od rozmiaru 32 do 40.

UFO ma dodatek kwasu salicylowego, zluszcza i uspokaja cere ze sklonnoscia do wypryskow.Uzywam go od zeszlego roku i faktycznie duzo rzadziej uzywam tonikow zluszczajacych (maksymalnie 2 razy w tygodniu, a wczesniej uzywalam codziennie) i calkowicie odstawilam serum z kwasem salicylowym bo bylo zbednym krokiem w pielegnacji. Olej nakladany na koniec tez pieknie zatrzymuje w skorze nawilzenie z kosmetykow nalozonych wczesniej. Pare lat temu krecilam nosem na kosmetyki Sunday Riley z uwagi na cene (dwa takie malenstwa 15ml to prawie $120), ale sa rewelacyjne i naprawde mega wydajne.

Chyba zamowie te polke, bo kupilam ostatnio koszyki i musze je gdzies postawic, obecnie kilka jest w sypialni a jeden na umywalce bo naprawde nie mam nigdzie indziej miejsca
To jest geniusz - zamiast kupowac mniej produktow kupie polke zeby miec je gdzie trzymac

I poza iHerb nie planuje zamawiac nic spoza Australii, w zeszlym roku prawie zadne zamowienie z Chin i Korei do mnie nie dotarlo i sie zrazilam, jakos wysylki ze Stanow sa bardziej godne zaufania.
I wysylke z iHerb mam darmowa, a w zyciu nie widzialam zadnego europejskiego sklepu ktory by mi cos wyslal za darmo. Cena za transport pewnie przewyzszylaby cene polki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 04:30   #2827
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Październik, 5 rano a mnie osa wpadła do mieszkania. No już nie potrzebuję kawy... Brzydzę się przeokrutnie robactwa i zamieniam momentalnie w predatora: ja, albo ona. Polowanie trwało 20 minut.
Poza tym bałam się, że któreś ją zeżre, a ostatnie na co mam ochotę, to wizyta na ostrym dyzurze. Raz, ganiając komarnicę (wielkie obrzydlistwo) przypaliłam kartongipsy Muszę koniecznie kupić jakąś trutkę w sprayu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 05:16   #2828
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ta osa to pewnie taki blakajacy sie bez sensu niedobitek.
Moja ulubiona czesc poznej jesieni i zimy to brak robactwa.
Akurat much, os i komarow nie widuje, ale karaluchy to moja trauma, niczego sie tak nie boje jak robakow.
Spraye do zabijania owadow mamy w kazdym pomieszczeniu, bo mimo tego, ze caly balkon i wszystkie okna sa osiatkowane raz na pare miesiecy sie skads jakis karaluch zawsze przypaleta
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 08:44   #2829
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, dzięki za namiary. Fajna miejscówka Ciut daleko ode mnie (5h jazdy samochodem), ale dobrze znać i wiedzieć

Rzym jest cudny Muszę się tam jeszcze kiedyś wybrać.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
I ja sie wylamie, nigdy mi sie Daniel Craig za specjalnie nie podobal
Mnie też nie. Ma takie lodowate oczy, nie sprawia wrażenia miłego gościa, taki zimny typ - mnie to odrzuca (mnie trzeba niućkać ). Za to mojej mamie niezwykle się podoba

Mnie, podobnie jak i Pani_R, Tom Hardy się podoba . Henry Cavill to też ciacho. Brad Pitt mi się niezwykle w Troy podobał.

Raz, będąc w Wenecji, rzuciła mi się w oczy jedna para, która płynęła gondolą. Jakimś cudem odnalazłam ich Insta! Dziewczyna jest śliczna, ale jej partner, no nie mogłam od niego wzroku oderwać:

https://www.instagram.com/chrisdjacobs/

Ale z takim facetem chyba nie mogłabym być, bo czułabym się przy nim jak ziemniak .

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jutro praca Wszyscy sie juz o mnie dopytuja, stesknili sie, a ja naprawde nie mam najmniejszej ochoty wracac do pracy, minelam sie z powolaniem chyba, powinnam byc sugar baby
Haha, love this!

Obudziłam się dzisiaj z koszmarnym bólem głowy, to chyba przez wczorajszy wiatr. Zatoki mam chyba zatkane, rano słyszałam jak mi się nos odetkał - odgłos jakby pęknięcia, coś podobnego jak uszy się odtykają w samolocie.

Nie wiem czy pamiętacie, ale w zeszłym roku wrzucałam tu zdjęcie teddy coat z NA-KD. Odnalazłam go na Allegro i kupiłam wczoraj.

https://www.na-kd.com/en/products/be...acket-offwhite

Nie wiem czy akurat z paskiem go będę używać czy może bez.

Ja owadów nie zabijam. W ruch idzie szklanka i kartka papieru. Łapie i wypuszczam w świat.

Miłego dnia

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-10-06 o 08:50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 09:38   #2830
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry
Miłego dnia.
Kubuś i jego ekipa:IMG_20211004_145514.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 10:02   #2831
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mialam karalucha w sieni przed przedpokojem i mysle, ze przylazl klatką schodową ze smietników Mam takie szpary w tych zabytkowych drzwiach, że mysz by weszła. W nocy się spotkaliśmy jak szłam na siku, ale refleks przy robactwie to ja mam. Potykam się o własne nogi, jednak przy TAKIM zagrożeniu walczę zawodowo

U nas już jesiennie. Popadało, a ostatnie dni było naprawdę pięknie i po 20*C Nie pasuje mi ochłodzenie. Cały czas nie trafiłam jeszcze kurtki...

Użyłam przykładnie szczotki do peelingu, mam od paru tygodni fazę na kosmetyczny selfcare dla ciała. To u mnie tak sezonowo. Także takiego Home Spa to nie miałam nigdy. Włosing zrobiony, pedicure odważyłam się zadziałać z frezarką i okazuje się, że nie dość, że ładniej, to szybciej i łatwiej tak obrabiac skórki niż samymi cążkami. Schnie mi kremowy Expressie. Teraz tylko top i nie popsuć. Praktycznie od 8h coś cały czas robię z działu beauty. Testowałam też magiczną tarkę, ale ona jest dla mnie krokiem po tarce zdzieraku, w celu wyrównania, a nie jej zastepstwem

Został mi manicure, tzn skórki i malowanie, bo boki i kształt paznokci zrobiony. Muszę kupić nową frezarkę, bo moja za porażające 27zł nie styka i muszę ją ustawiać wysoko, żeby działała. A wygląda jak z Czarnobyla Na swoje potrzeby myślałam o takiej na USB - samym penie, zamiast urządzenia i głowicy. Potrzebuję tylko do skórek, więc nie musi być mocna. Zamówię pewnie coś z Ali z dostawą z Polski.

Jeszcze kombinuję co bym mogła zrobić Derma Penem... niby Dermaheal LL na pośladki. Tylko czy ja wtedy usiedze na d... po czyms takim?
Może jednak lepiej spróbuję za ten tydzień znowu uda i zobaczę czy cokolwiek to daje. Preparat do lipolizy iniekcyjnej, ale wiadomo, że ona nie odchudza. Jednak jestem ciekawa czy działa coś w kwestii celllulitu. Choć i tak pewnie trzeba zrobić ze cztery zabiegi.


Cinde ten chłopak z Instagrama wygląda na góra 20 lat. Zbyt zrobiony, jakby był z zawodu kosmetologiem. Możesz go wziąć, ja nie chcę

Zerknij sobie @royatija Jest młodym lekarzem pochodzenia Izraelskiego. Miałam kiedys dwie kolezanki stamtąd, jeżusiu jakie były piękne. Lubię facetów o łagodnych oczach i brwiach uniesionych u nasady i opadajacych w stronę końców. To daje taki ultrasłodki wyraz twarzy Kit Harrington takie ma. I pewien P. też takie miał. Oj tonęłam w tych oczach Ale nie na tyle, żeby nie zauważyć, że pije 4 dni w tygodniu

Pewnie później poćwiczę tatuowanie brwi. Przyszła skórka i tusz. Igły mam.

Doszła jakaś paczka, ale dziwnie malutka. Pewnie znowu dzielą
Dwie siedzą w paczkomacie, a pięć czeka na wrzucenie. Ale będzie mierzenia Ciekawe czy coś będzie w popołudniowej dostawie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 10:31   #2832
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde ten chłopak z Instagrama wygląda na góra 20 lat. Zbyt zrobiony, jakby był z zawodu kosmetologiem. Możesz go wziąć, ja nie chcę
Nie no, na 20 na pewno nie. Ma chyba 30 i na tyle mniej wiecej wygląda, ale to wiadomo tylko moje zdanie .

Szukałam royatija, ale nic nie wyskakuje?

Kit Harrington - dla mnie niet chociaż zależy od włosów jakie ma. W dłuższych mi się nie podoba. W krótkich dużo bardziej

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-10-06 o 10:32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 10:34   #2833
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mnie bardzo kręcą długie włosy u facetów.

Faktycznie, przez y.
https://www.instagram.com/royatiya/
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 10:43   #2834
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mnie bardzo kręcą długie włosy u facetów.

Faktycznie, przez y.
https://www.instagram.com/royatiya/
Fajny i dobrze mu z oczu patrzy ale tez jakby w stylu tego Chris Jacobs, tylko mniej wymuskany.

Jakby przede mną taki facet siedział na basenie, to bym poszła na dno i już nie wypłynęła :

https://www.instagram.com/p/Bve7QzphDyk/

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-10-06 o 11:06
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 11:08   #2835
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Swojego czasu słyszałam plotę, że nowym Bondem miał zostać Tom Hardy. Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale jeśli tak, to z tego co się orientuję, większość wątku by się nie obraziła
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 11:21   #2836
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Tom Hardy mi sie podoba, ale nie pasuje mi na Bonda
Ci obydwaj panowie z insta atrakcyjni, ale tez nie do konca w moim typie.
Kiedy ja sie taka wybredna zrobilam?

Wlasnie siedze na group czacie z kolezankami i wszystkie narzekamy na nowego premiera.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 11:22   #2837
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde to nad basenem fajne. Jest ryzyko utonięcia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 11:52   #2838
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, co to ten PRX T33 ???
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 12:28   #2839
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde Tom Hardy w miarę, ale Henry Cavill brr, absolutnie nie, strasznie mi się ten aktor nie podoba.

A takich domków jest mnóstwo po całej Polsce, zajrzyj na slowhop

Panowie z insta dla mnie też nie, strasznie wymuskani, zdecydowanie wolę bardziej poczochranych

Wiecie, że ja nigdy w życiu nie widziałam karalucha? Trochę mnie to niepokoi, bo martwię się, że nie rozpoznam zagrożenia na czas A boję się googlować
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 14:03   #2840
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

W Barcelonie sporo karaluchów na chodnikach widziałam Ja nie mam nic do robaków i owadów, nie robią na mnie wrażenia, ale... gryzonie, kurcze - tu mam problem. Nigdy bym nie skrzywdziła, wiem, że to bardzo kochane i mądre zwierzątka, no ale nie potrafie zapanować nad tym co mnie ogarnia jak je widze.

Może to trauma po tym jak mnie w dzieciństwie mocno ugryzł chomik koleżanki.

Wrócił moj ulubiony szampon do Rossmann, uff. Widocznie chwilowe braki mieli, czekali na dostawe.

Okres mi się znowu spóźnia, ale czuje, że się zbliża. Już drugi miesiąc taki z wahaniami, a przed tym miałam jak w zegarku bite 8 miesięcy. Chodze zmęczona przez ostatnie dni, wczoraj wręcz jakby popuchnięta na buzi byłam, źle sypiam nocami - wszystko PMS.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-10-06 o 14:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 14:47   #2841
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, na ogoł nie odsypiamy niczego po podrozach, zreszta tu lądujemy akurat wieczorem.
Kasztanka, sporo kotów tak ma - dwie kuwety do roznych potrzeb...U nas kotka tesciow ma 2 kuwety i podział , a potem przyjezdza kotka mojej mapy i tez idzie do jej kuwety, ale tez z podziałem
Wonder, dobrze ze jestes, zastanawiałam sie, co U Ciebie. czyli chorwacja była udana, a teraz problemy zdrowotne...
Piekne zdjecia kotów i psów...
Sand, tez duzo czasu, co ogladałąs w netflixie? A, doczytałam, u mnie tez Kierunek noc do obejrzenia, jak skoncze koreanski serial Momenty jak w tureckim, a sceny pocałunku to juz super porno prawie, nikomu do głowy tu nie przychodzi pozamazłenskie barabara
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 14:57   #2842
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja tez nie lubię Cavilla. On się nadawał na Supermana. Taki marmurowy posąg. Jared Leto mi się podoba ale nie mogę znieść jak zawodzi, choć głos ma oczywiście i 100% nad nim kontrolę.
W 9 Perfect Stranger wpadł mi baaaardzo w oko Bobby Cannavale. On ma 51 lat, a wyglada lepiej od 90% 30-latków. Tylko wolę go w filmowej, brodatej wersji, a nie takiego ulizanego Włocha jakim jest prywatnie. No takiego pana po 50-tce to ja chętnie zaadoptuję

Pierwszy raz zrobiłam skórki frezarką i tak równo umalowałam paznokcie.
Przyszły do mnie dziś przesłodkie kapcioszki, ale nie trafiłam w rozmiar. I te jedwabne scrunchie. Jutro mam dzień zwrotów.

IMG_4847.jpg

IMG_4848.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 15:07   #2843
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Stuknęło ponad 2000. Ciekawe kiedy nas pozamykają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 15:37   #2844
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

mysle ze lockdownu nie bedzie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-06, 22:53   #2845
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, ten kolor to Busy beeline? Bo znajomo wyglada

Wlasnie pije moj green juice, za niewiele ponad godzine zaczynam prace i dzien zaczelam od naglej rezygnacji od jednej z moich pracownic. Nawet nie mialam pojecia, ze ona szuka innej pracy

2000 zarazen dziennie to obecnie jest w Melbourne. O ile jeszcze nie tak dawno mowilo sie o tym, ze Sydney i Melbourne otworza sie jednoczesnie, tak teraz nie ma o tym mowy, u nas obecnie w ostatnich dniach "tylko" po 600 zarazen dziennie. I ponad 70% doroslych juz sie zaszczepilo dwiema dawkami szczepionki.

Ide poplakac sobie nad kawa i powoli sie szykowac do wyjscia. Naprawde musze jak najszybciej isc sie uczyc i zmienic prace na inna, bo sama mysl o tej sprawia, ze chce mi sie plakac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-07, 00:36   #2846
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama ze względów medycznych, czy polityczno-gospodarczych?

Kasztanka tak, to Busy Beeline Przykro mi, że ta praca wzbudza w Tobie aż takie emocje. Życzę Ci szybkiej zmiany.

Waga mi stanęła i tak sie buja 57,5 - 58. Ciekawe czemu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-07, 01:28   #2847
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czesc dziewczyny

Pozdrawiam Was serdecznie, nie mam ostatnio czasu pisac, realizuje pewien plan (muzyczny), dam znac za jakis czas, pozdrawiam

Soso wszystkiego najlepszego z okazji urodzin <3

PaniR Polecam poogladac ta pania
https://youtu.be/0H4Vn_6yEg4
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-07, 08:30   #2848
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Przezylam w pracy, ale tak zle sie czulam rano, ze zamiast o 10 to zaczelam prace o 11 i wyszlam tez troche wczesniej - o 16:30 zamiast o 17. Stwierdzilam, ze nie ma sensu zeby tam siedziec, jedynie zdazylam dzisiaj przejrzec paczki z poczty i odczytac chyba 3 ze 120 maili , jest za duzo do zrobienia i 30 minut nie zrobi mi zadnej roznicy a czuje sie srednio i wole isc odebrac zamowienie z Targetu, kupic jakies przekaski i wrocic na spokojnie do domu. Wklejam moje budzetowe zakupy.
Jutro powtorka z rozrywki Potem na szczescie 3 dni wolnego przed powrotem na dobre.
Jedynie milo bylo zobaczyc przyjazne znajome twarze. Jedna pani miaa operacyjnie usuwanego guza mozgu i bylo niesamowicie dobrze ja zobaczyc cala i zdrowa po zabiegu.

Ciekawostka jest to, ze nawet moje bardzo wierzace znajome (chodzace do kosciola 2-3 razy w tygodniu) nie lubia nowego premiera. Ale one sa z takich wierzacych jakich ja lubie - ktorzy nie wciskaja innym swoich przekonan. Wlasnie dlatego tak rewelacyjnie sie dogadujemy mimo odmiennych pogladow - ja nie chodze i nie mowie nikomu, ze Boga nie ma, a one nie probuja mi uswiadamiac ile trace przez brak wiary i Boga w moim zyciu. Mamy szacunek do siebie nawzajem i mimo roznic jestesmy blisko.
Strasznie szkoda mi tez bylej pani premier bo bardzo ja lubilam i widac bylo, ze decyzja o odejsciu ze stanowiska byla dla niej ciezka. I to nawet nie wobec niej toczy sie postepowanie sadowe odnosnie korupcji, a wobec jej partnera, w wywiadzie mowila, ze nie pozostawiono jej wyboru w temacie rezygnacji ze stanowiska.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-07, 08:36   #2849
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zdjecie sie nie dodalo
Jedwabne scrunchies pasuja mi o wiele lepiej niz aksamitne i satynowe - tylko od jednych i drugich sa sporo drozsze, nawet te targetowej marki wlasnej. Zaplacilam $15 za dwie sztuki, a te satynowe kosztowaly $11 za 5 sztuk, aksamitne chyba $10 za 3. Oczywiscie jak prawie zwykle najmniej przyjazna budzetowi opcja najbardziej mi odpowiada, standard Zeby nie bylo za drogo, to turban za $5 zapowiada sie super, w dotyku jest taki sam jak ten za $20 ktory ze wszystkich testowanych w ostatnich miesiacach byl moim ulubionym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8862.jpg (117,8 KB, 51 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-07, 09:16   #2850
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Co do lockdownu, to moze byc podobnie jak w UK, tj. przypadki rosną, ale nie liczba hospitalizacji dzięki szczepieniom, które pomagają w łagodniejszym przebiegu choroby. Liczba przypadków nie jest już aż tak istotna, hospitalizacji - tak. Jakby nie było, 50% społeczeństwa się zaszczepiło, to zawsze coś.

No ale zobaczymy...

Kasztanko, rozumiem Twój ból związany z powrotem do pracy, a już w szczególności takiej, której się nie lubi

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Do czego dokładnie ten turban? . Ja muszę sobie kupić czepek pod prysznic/do kąpieli. Chciałabym myć włosy 3x w tygodniu, a codzienne kąpiele (para, woda, którą ochlapie głowe myjąc twarz) powodują, że nastepnego dnia wymagają mycia. Być może czepek pomógłby mi podtrzymać ich świeżość.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.