spodnie na duży tyłek i szczupłą górę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 23:21   #1
Inqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

spodnie na duży tyłek i szczupłą górę


Cześć dziewczyny, może wiecie w których sklepach najłatwiej znaleźć spodnie dla kogoś nadmiernie zaokrąglonego poniżej pasa w stosunku do reszty ciała, najczęściej znajywały się takie w Orsayu ale i tam ostatnio coś z tym kiepsko. Czasem przymierzam kilkadziesiąt par pod rząd ktore idealnie pasując na nogi i przód ale ledwie dają się naciągnąc na tyłek nie mówiąc już o siadaniu w nich. Jeśli już znajde takie które i na tył pasują to z przodu występuje jedno wielkie marszczenie jakobym posiadała narządy męskie . W ogóle w większości sklepów fajne spodnie są z reguły dostosowane najlepiej do dziewczyn po 180 wzrostu co nosza rozmiar 36 a takich naprawde jest niewiele. Tak wiem, zawsze moge schudnąc, ale jak to zrobić jak chce sie schudnać tylko z jednej konkretnej częsci ciała? Liposukcja odpada . Licze na wypowiedzi wizazanek ktore jakoś rozwiązują ten problem
Inqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 23:55   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: spodnie na duży tyłek i szczupłą górę

może taka rada, troche banalna - jeansowe spodnie zazwyczaj sie rozbijaja w czasie chodzenia wiec jak wezmiesz przyciasne w pasie/talii to moze po kilku zalozeniach sie dopasuja idealnie ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 08:13   #3
Ancymonka86
Przyczajenie
 
Avatar Ancymonka86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: spodnie na duży tyłek i szczupłą górę

ja polecam spodnie z Cubusa, wczoraj tak mnie zachwyciły, że kupiłam od razu dwie pary proste jeansy i czarne, wąskie do kozaków. Nie są to biodrówki, więc spokojnie można siadać, tyłek całkiem fajnie w nich wygląda
Ancymonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 10:32   #4
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: spodnie na duży tyłek i szczupłą górę

JA też tak mam dość szczupłe uda brzuszek teraz też płaściutki a tyłek hm..? można powiedzieć duży i jak schudnę to i tak zostaje taki jaki jest i ja przeważnie kupuje lekko za małe w pasie ciutke dosłownie bo i tak się rozciągająI tak przeważnie mam dopasowane spodnie w tylku a na udach lekkie worki.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:32   #5
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: spodnie na duży tyłek i szczupłą górę

Cytat:
Napisane przez Ancymonka86 Pokaż wiadomość
ja polecam spodnie z Cubusa, wczoraj tak mnie zachwyciły, że kupiłam od razu dwie pary proste jeansy i czarne, wąskie do kozaków. Nie są to biodrówki, więc spokojnie można siadać, tyłek całkiem fajnie w nich wygląda
możesz wkleić fotkę i ile kosztowały?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:57   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: spodnie na duży tyłek i szczupłą górę

a taka jeszcze rada : idealnie dopasowane spodnie na taką figurę najczeście można trafić w zwykłych sklepach i na bazarkach - zazwyczaj to te spodnie które wyglądają maksymalnie nieproporcjonalnie jak leża ale na sylwetce się pięknie układają ( wiem, bo kupiłam w jednym miejscowym sklepiku wczoraj jeansy które mi dosłownie nidzie nie odstają ani nigdzie się nie wbijają) - może też cos dla siebie znjadzie, u mnie było kilka par uszytych dla kobiet o figurze klepsydry
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:00   #7
Ancymonka86
Przyczajenie
 
Avatar Ancymonka86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: spodnie na duży tyłek i szczupłą górę

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
możesz wkleić fotkę i ile kosztowały?
niestety nie mam aparatu, ale znalazłam czarne na allegro http://www.allegro.pl/item439434449_...r_34_nowe.html
kosztowały 99zł. Mega wąskie to one wcale nie są, fajnie się marszczą w butach
Na tej stronie są te ciemne jeansy http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=1256 (zdjęcie na dole po prawej), kosztują ok 150 zł. Widać tu, że maja dosyć wysoki stan i fajnie się układają a na tym mi zależało. Wystająca bielizna to dla mnie najgorsze co może być
Ancymonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.