Potrzebna porada! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 16:06   #1
maleństwo w kaloszach
Przyczajenie
 
Avatar maleństwo w kaloszach
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
GG do maleństwo w kaloszach
Witajcie,
bardzo potrzebuję pomocy. Chodzi przede wszystkim o dopasowanie makijażu oraz fryzury.
O malowaniu się kompletnie nie mam pojęcia, a co do fryzury.. Szukam czegoś do długich włosów.
Myślałam o pozostawieniu grzywki i zafalowaniu włosów. (http://www.stylistka.pl/zdjecie/arty...0_800x600.jpeg Tutaj te loki są może zbyt mocne.)
Czy do takiej fryzury jest konieczne zrobienie trwałej czy może można ją jakoś wykonać domowymi sposobami? Nie chciałabym zniszczyć włosów, bo bardzo długo pracowałam na to, by były długie i ładne. (Są dużo mocniejsze niż na pierwszym zdjęciu.)

A. Bym zapomniała. Przyciemniłam i wyregulowałam brwi To już pierwszy krok do metamorfozy.

Za wszelkie porady i sugestie będę bardzo wdzięczna!

Jeszcze jedno zdjęcie:
http://img339.imageshack.us/my.php?i...sobyphppc6.jpg
Ciekawa jestem poza tym, ile lat byście mi dali Niech będzie to zagadką!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0333 kopia.jpg (67,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8266.JPG (43,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-43115929-500x500.jpg (32,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-27345781-500x500.jpg (85,0 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-27 o 20:15
maleństwo w kaloszach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 22:40   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Potrzebna porada!

lat masz 18 (poglądnęłam w profilu :P) ale na zdjęciach wyglądasz na mniej. poszłabym w geometrię, żeby nadać twojej efemerycznej urodzie nieco więcej wyrazu.
fajnie wyglądasz z grzywką, więc jej bym się trzymała. z długości ścięłabym - z tyłu krócej, pasma wkoło brody dłuższe - coś ala beckhamowa.
to co mam na myśli w wersji nieco krótszej http://www.fryzjer-creator.pl/wp-con...008/05/bob.jpg

a makijaż... zazdroszczę ci jasnej cery. podkreśliłabym oczy
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 23:05   #3
LenaMK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Potrzebna porada!

Przy takiej jasnej i czystej cerze możesz śmiało poszaleć z wszelkimi odcieniami rudości na głowie,mi najlepiej do ciebie pasują odcienie jasnej i średniej miedzi z paroma blond pasemkami.Włosy zapuszczaj i zrób stopniowane pazurki przy twarzy,grzywke zapuść i układaj na bok.Mój sposób na fale to plecenie warkocza na noc z wilgotnych włosów,jeżeli masz mniej podatne włosy to możesz użyć pianki,choć mi sie wydaje że najładniej ci w prostych,możesz jeszcze spróbować nawijać włosy na rzepakowe wałki.Co do makijażu to proponuje brzoskwiniowy róż na policzki(ładnie ociepli cere)i zdecydowany makijaż oka(brązowa kredka ,złote,zielone cienie do powiek
LenaMK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.