PROSZE POMÓŻCIE! Odopiednik odeicenia NUDE z Maybelline w Max Factorze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 15:34   #1
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77

PROSZE POMÓŻCIE! Odowiednik odcienia NUDE z Maybelline w Max Factorze?


lub cos podbnego? do tej pory uzywalam nude z maybelline a teraz chialam kupic Lasting Performance Max Factora ale nie potrafie wybrac odcienia w bezu zblizonego do nude z meybelkine blagam pomozcie, czy warto kupic na allegro ten podklaf max factora? czy za 24zl moze nie byc to podroba?pomożcie!!!

Edytowane przez ani20
Czas edycji: 2005-11-11 o 18:26
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:19   #2
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE! Odopiednik odeicenia NUDE z Maybelline w Max Factorze?

Ja ostatnio kupiłam w rosmanie ten podkład ale za 54 zł :/ nie mam pojecia czy na allegro sa podroby czy orginalny,ale cena naprawde niska co do odcienia to nie potrafie Ci pomoc,bochociaz kupowałam go w drogerii to i takwydaje mi się, że kupiłam troszke za ciemny :/
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:40   #3
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE! Odopiednik odeicenia NUDE z Maybelline w Max Factorze?

Kupowałam te podkłady i w drogerii, i na Allegro - nie zauważam różnicy. W Polsce Max Factor plasuje się na średniej półce, ale na Zachodzie jest dużo tańszy, stąd takie ceny na aukcjach. Nie wydaje mi się też, żeby opłacało się podrabianie w sumie niedrogich marek.
Co do koloru, też nie mogę Ci doradzić, bo nie znam Maybelline.
Pozdrawiam
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:45   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: PROSZE POMÓŻCIE! Odopiednik odeicenia NUDE z Maybelline w Max Factorze?

Nie dubluj wątków! Wcześniej założyłaś jeden o podobnej treści. Wklejam ją poniżej a tamten wątek kasuję. Bardzo proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez ani20
Mam cere miszana z tendencja do przesuszania na nosie i czole. Od lat szukam idelanego podkladu i nic... przypasowal mi maybelline fresh matt kolor NUDE bo jest to idealny kolor dla mnie podklad taki sobie jednak nakladany gabka ma efekt powiedzmy na 4- nadal szukam idealu moze ktos doradzi? mam cere sucha choc gdy nakladm podklad to zaczyna sie swiecic po okolo 2 - 3 h choc widac suche partie, ale mniejza z tym nie ma zbyt wielu problemow na skorze dlatego szukam czegos co dobrze wyrowna kolryt, ujednolici nada twarz zdrowy wyglad, takiej idealni gladkie twarz moze ktos doradzi taki podklad do 60zl max? Jesli mozecie podpowiedziec tez jaki odcien by mi pasowal tzn do tej pory uzywalam nude z maybelline jest to jeasny odcienie bezu jesli poradizcie podklad to jesli mozecie prosze o odpowiednik kolru nude z meybelline jesli to mozliwe poniewaz nie potrafie sama dopasowac i czesto kupie podklad wszystko w sklepie jest ok a w domu okazuje sie ze to nie to bardzo prosze o pomoc moze w koncu znajde cos dla siebie Pozdrwiam i czekam na rady za ktore z gory serdecznie dizekuje
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.