16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 18:30   #1
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Question

Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!


Kurcze..mma problem mam 16 lat..tzn rocznikowo 17 ale koncze w pazdzreniku dopiero...starych cietych jak cholera (przedewszytkim na kontakty mesko damskie) i cudownego faceta z ktorym czasem sie klucimy ale go starsznie kocham...no i tak..mam pytanie..bo te kalkulatory plodnosci wzedzie inne...jak osttanio mialam okres 18 lutego, srednia dlugosc cyklu wynosi 28 dni i 10 marca...hmm...pekla nam prezerwatywa... boze i ja nie wiem czy ejst duze prawdopodobienstwa ze ejstem w ciazy czy nie..i zbey nie bylo jedyne co mnie przeraza w wizji ciazy to to ze nie wiem gdzie bede mieszkac bo watpie zbey starzy moejog faceta(ma19 lat) chcieli nas we 3 utrzymywac..wiem mzoe to za wczesnie na takie przezywki..ale..no nie moge...esh.. plis o odpowiedz jakas szybka i kompetentna..
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:36   #2
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Nie chciałabym Ci prawić morałów, ale może trzeba odwiedzić lekarza? Istnieje coś takiego jak środki antykoncepcyjne do użycia po stosunku. Może lepiej byłoby brać tabletki i nie mieć stresów z powodu pękniętej prezerwatywy?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:37   #3
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee!

hmm..mam pytanie na ile procent moge zostac mamusia hesli mam nieskonczone 17 lat( ma to cos do zreczy?) osttani okres mialam 18 lutego, z facetem wspolzylam 10lutego i oekla nam prezerwatywa..wspolzyjemy regularnie a cykl moj trwa srednio 28 dni...w sumie nic by mnie w ciazy nie przerazilo oprocz wizja jak mnie starzy wywalaja z domu a zorbia to wiem, bo siostra mojego ojca tez w wieku 16 lat zaszla w ciaze i ja jego rodzice wywalili i on do dzis twierdzi ze mieli racje..:/ wiem niby rodzice pomoga...guzik prawda, oni mnie nienawidze pomimo tego ze ejstem ich jedyna corka i chodze do njalpeszej szkoly w miesci i takie tam to mnie nienawidza bo ejstem jka oni to mwoia nasieniem szatana wiem to mzoe byc smiszne ale tak mi mwoia..no fakt faktem diabelek to ejstem ale..ekhem...Jetsem do cholery ich corka! no i jeszcze troche mi szkoda szkoly bo mialam takie plany..chcialam byc kosmetyczka i wogogle..no ale moze jakos to bedzie..no i chcialam sie zapytac na ile ejst prawdopodobienstwa ze ejstem w ciazy..wiem ze to za wczesnie na takie pzrezywki ale coz...niecierpiliwie sie...szczerze mwiiac jakos dziwnie na luzie do tego podchozde ale ja juz taak ejstem ze martwie sie dopiero jak juz jest sytuacja bez wyjscia i epwna...optymizm-czasem zlaeta czasem wada...
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:39   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Wiesz,zawsze trzeba brać pod uwagę taką ewentualność,że możesz być w ciąży.Raczej nikt ci nie powie,czy jesteś,czy nie,bo skąd mamy wiedzieć kiedy miałaś dni płodne-na podstawie danych,które podałaś nie podejmuję się żadnych wyliczeń,zresztą takie wyliczanki ,nie są żadną metodą antykoncepcji.Teraz jedynie co możesz zrobić ,to kupić test w aptece ,a następnie pójść do ginekologa i dowiedzieć się coś więcej o antykoncepcji .Podejmując współżycie trzeba być świadomym konsekwencji,jakie z tego faktu płyną,a mając 16 lat też można zajść w ciążę
Pozdrawiam
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:41   #5
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

ale moj facet nie pozwala mi zazywac pigulek, bo mwoi ze czasme po tym wystepuja problemy z zajciem w ciaze..ja bym chiala ale on mowi ze chce sie deczekac potomstwa ze mna..esh...chcialbym isc do lekarza ale na antykoncepcje po nie mam etz kasy pozatmy moj facet nie da mi kasy na to bo jemu sie nie da wytlumaczyc ze to nie ejst metoda poronienia tlyko jeszcze zapobieganie..esh...pozat my on mowi ze jak juz to sie stalo to bedziemy mieli dzidzie i on chyba nawte z tego by sie cieszyl..esh..ja tlyko chce byc mniej niecierpliwa..i tyle..esh..
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:45   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

W takim razie miejmy nadzieję,że w razie ciąży twój facet zachowa się odpowiedzialnie i nie zostawi cię na lodzie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:45   #7
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

bzoe ale ja wiem dosc duzo o antykoncepcji...ale hormonalna jak juz wczesniej psialam nie wchodzi w gre..esh..po prostu zawsze uwazalam te kalendarzyki malzenskie czy tam kalkulatory lodnosci za glupote i bez prezerwatywy nigdy w zyciu sie nie zgadzam skoro juz sie na pigulki nie zadza to niech na gumy sie zgadza.i nie ma problemu. a teraz po sportu szukam pocieszenia chyba! esh..ale ja ejstem dziwna..a po ilu mozna zorbic test ciazowy? od potencjalnego zaplodnienia minelo dopiero...hmm..3 dni?
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 18:47   #8
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Facet musi sie jeszcze douczyc... proponowalabym w kwestii tabletek zaufac lekarzowi a nie facetowi...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:48   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Jak ja to zawsze mówię na Wizażu nie ma szans stawiania internetowch diagnoz,więc najlepiej kup test ciążowy w aptece albo umów się na wizytę u ginekologa i wtedy będziesz mieć 100 % czy jesteś w ciąży czy nie, to,że Ci się spóźnia okres wcale nie oznacza,że jesteś w ciąży.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:48   #10
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Wiesz co? Wyślij go lepiej na jakieś douczanie, bo jak słyszę takie głupoty to się we mnie krew burzy Tabletki chyba własnie tak mają działac, że się w ciążę nie zajdzie A po ich odstawieniu należy odczekać około 3 miesiecy aż do powrotu naturalnego cyklu i po kłopocie. Tabletki stosowane obecnie są bezpieczne. A on jest egoistą narażając Cię na ryzyko. I potwierdzam słowa poprzedniczki: lepiej nie uprawiać seksu, jeśli nie jest się odpowiedzialnym i brak środków na antykoncepcję. Szklanka wody zamiast...

Proszę - nie pisz pokemonami, bo to się okropnie ciężko czyta
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:49   #11
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Fresa oj nie zostawi..tego jestem pewna jak niczego nigdy nie bylam..nie chodzi o to ze ja sie boje byc matka, ze uwazam ze nie ejstem gotowa, ze nie chce tego dziecka. chodzi o to ze szkoda by bylo zeby moje dzieciatko poczelo sie w taki spoosb nieplanowany...pozatym chcialabym mu zapewnic jakis start...to ze kochajaca rodzine mu zapewnie to ejstem pewna ale zawsz epozostaje kwestia ubran, jedzinia, i innyhc takich. zawsze chcialam zeby moje dziecko bylo najszczescliwasze na swiecie i milo wszytko, i milosc i rzeczy niezbedne do zycia, czsaasem cos ponad to..ja niestety mialam wszytko co chialam a milosci nigdy dopuki nie spotkalam mojego faceta..
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 18:52   #12
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: 16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee!

nie wiem czy dobrze to wszystko zrozumialam bo strasznie zagmatwalas

wiek nie ma nic do rzeczy jezeli chodzi o ciaze, nie slyszalas nigdy o 15 latkach, ktore zostaly mamusiami?

jezeli okres mialas 18 lutego a wspolzylas 10 lutego to czym sie martwisz? z reszta od 10 lutego minal juz miesiac, wiec mozesz spokojnie pojsc do apteki po test i go zrobic - wtedy rozwiejesz wszystko swoje watpliwosci
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:52   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Facet musi sie jeszcze douczyc... proponowalabym w kwestii tabletek zaufac lekarzowi a nie facetowi...
Ojj ja bym nie była taka pewna co do tabletek,bo sama jestem przeciwna antykoncepcji za pomocą tabletek hormonalnych,na Wizażu można było sobie poczytać o tym jak straszne konsekwencje może mieć branie tabletek i nie robienie badań,bo lekarze ich nie zlecają. Jeżeli chodzi o prezerwatyw to większość osób podchodzi do nich tylko jako do środka zapobiegającego niechcianej ciąży,a przecież jeszcze jest HIV,gdzie prezerwatywy są jedynym obok abstynencji seksualnej sposobem na nie złapanie tej choroby.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:52   #14
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

ale mi sie okres nie spoznia, powinnam dostac 18 dopiero boze jestem dziwnie spokojna ze wszytko ejst ok..a moj facet? hmm..po rpostu martwi sie o mnie, cos gdzies wyczytal i pzrezywa...probowalam mu to wytlumaczyc ale on dalej swoje..ze to zawsze jakas chemia i szkodliwe..i takie tam..a ja zawsze chcialam zazywac nie tylko ze wzgled na ciaze ale rozniez na powiekszenie ciutu..podobno sie powieksza...hmm..jakie pokemony? wiem, ze robie okreopne literowki...o to chodzi? postaram sie pisa wyrazniej ejsli o to..
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:53   #15
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: 16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee!

podejrzewam ze wdarł sie bład w Twój tekst do jesli faktycznie współżyłas 10LUTEGO a 18 dostałas okres-to nie widze w tym zadnego "zagrozenia" ciaża, natomiast jesli współzyłas 10 MARCA to równiez było to przy cyklu 28 dniowych sporo po dnach płodnych -dni płodne miałabys ok 1-7marca.
Wiec nie bardzo rozumiem Twoje pytanie-podejrzewam ze powinnas sie skontaktowac z ginekologiem albo przynajmniej troszke poczytac o tzw, naturalnej antykoncepcji-wtedy nie musiałabys sie stresowac takim sytuacjami. Pomijam kwestie wieku Twojego i współzycia , lecz skoro współżyjesz to najpierw dowiedz sie czegos na temat "zagrozenia"- tak ay potem nie płakac w poduszke ze rodzice Cię wyrzuca.
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:54   #16
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

To są PoKEmoNy I jeszcze: tesh itp.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:55   #17
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

natii4 no wlasnei on tez cos wyczytal ze to nie jest bezpieczne tak calkowicie i mi nie pozwala bo mwoi ze juz woli nie uprawiac wogole seksu niz zebym sie tym faszerowała...
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:55   #18
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

no skoro prezerwatywy tylko wchodza w gre, to niech facet wyskakuje podczas wytrysku nawet jesli ma gumke, zwiekszysz bezpieczenstwo i unikniesz pekniecia gumki.. na moj gust w ciazy nie jestes bo jesli miesiaczkujesz prawidlowo to byl 20 dzien cyklu, ale to moja opinia i proponowalabym jej nie ufac, a pojsc do apteki jak radza dziewczyny po test i poczekac na wynik.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:57   #19
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

kamaO aha..a to przepraszam bardzo juz nie bede...tzn w nicku mam wiem ale w notkach nie uzywam przeciez mam nadzieje ze to w nicku mi odpuscisz:P a moje esh to z przyzwyczajenia uwzywam, zostalo mi z czaterii poniewaz poltoraroku temu to nalog byl moj:P rok temu z tym skonczylam ale tego "esh" sie oduczyc nie potrafie do tego czasu
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 18:58   #20
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Zrób badania - okaże się czy możesz brać hormony czy nie. Proste jak budowa cepa Są przeciwskazania jeśli chorujesz na tarczycę, kobiety w twej rodzinie chorowały na raka narządów rodnych. Jeśli nie, to nic nie powinno Ci grozić - wręcz przeciwnie. Unormują cykl, poprawią cerę, zlikwidują PMS I są najskuteczniejszą formą antykoncepcji
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 18:58   #21
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Cytat:
Napisane przez natii4
Ojj ja bym nie była taka pewna co do tabletek,bo sama jestem przeciwna antykoncepcji za pomocą tabletek hormonalnych,na Wizażu można było sobie poczytać o tym jak straszne konsekwencje może mieć branie tabletek i nie robienie badań,bo lekarze ich nie zlecają. Jeżeli chodzi o prezerwatyw to większość osób podchodzi do nich tylko jako do środka zapobiegającego niechcianej ciąży,a przecież jeszcze jest HIV,gdzie prezerwatywy są jedynym obok abstynencji seksualnej sposobem na nie złapanie tej choroby.
natii zapomnialam dodac, ze do antykoncepcji nalezaloby jeszcze podczepic dobrego lekarza
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:01   #22
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: 16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee!

tak stosunek odbul sie 10 marca..pomylilo sie mi..wlasnie nie bardzo sie moge polapac w tej naturalnej antykoncjepcji, tzn tych obliczneiach dni plodnych i nie...ja sie nie stresuje ja to nawte dosc spokojnie przyjmuje i mysle ze bedzie dobrze, a to ze rodzice mnie wyrzuca? a co tam ..i tak juz nie raz sama uciekalam z domu..bedzie dobzre..czuje to w moczu
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:02   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Właśnie jestem w trakcie szukania pewnego wątku po którym odechciewa się brania tabletek raz na zawsze
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:04   #24
KaRm3lKoWa
Raczkowanie
 
Avatar KaRm3lKoWa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 82
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

tlyko ze wlasnie moja ciotka miala raka narzadow rodnych i problemy z tarczyca to ma i ona i moje wszytki kuzynki, jednym slowem cala rodzina ze strony ojca..tzn kobiety..w sumie nie wiedzialam ze wlasnie chodzi o to tez..
KaRm3lKoWa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:04   #25
HEMEL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 447
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Wiesz co, najlepiej zrób test ciążowy i sytuacja będzie troszkę jaśniejsza...Albo ginekolog-jak Ci radzono wcześniej...Jeśli jednak w ciąży nie jesteś...to chyba przed następnym współżyciem powinnisćie jeszcze raz przedyskutować kwestię antykoncepcji skoro, jak sama piszesz, nie jesteś jeszcze gotowa na bycie mamą...Jeśli jesteś, to również mam nadzieję, że nie zostaniesz sama i, że Twój chłopak będzie dorosłym i odpowiedzialnym ojcem, który pomoże Ci wychować to dziecko...że "stanie na głowie" żeby zapewnić Tobie, dzicku...Wam warunki do bycia prawdziwą rodziną...Pozdrawiam!!Pow odzenia!!
__________________
NIE SPRZEDAWAJ NIEREALNYCH MARZEN...
...I NIE DAWAJ ICH NIKOMU ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!





HEMEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:06   #26
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

[QUOTE=KaRm3lKoWa]ale moj facet nie pozwala mi zazywac pigulek, bo mwoi ze czasme po tym wystepuja problemy z zajciem w ciaze..ja bym chiala ale on mowi ze chce sie deczekac potomstwa ze mna..QUOTE]
wiesz a ja slyszalam wlasnie ze po odstawieniu pigulek najczestsze sa ciaze mnigie czyli blizniaczki trojaczki itp wiec problem zajscia w ciaze chyba raczej nie istnieje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:10   #27
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: 16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee!

Cytat:
Napisane przez KaRm3lKoWa
tak stosunek odbul sie 10 marca..pomylilo sie mi..wlasnie nie bardzo sie moge polapac w tej naturalnej antykoncjepcji, tzn tych obliczneiach dni plodnych i nie...ja sie nie stresuje ja to nawte dosc spokojnie przyjmuje i mysle ze bedzie dobrze, a to ze rodzice mnie wyrzuca? a co tam ..i tak juz nie raz sama uciekalam z domu..bedzie dobzre..czuje to w moczu
niezla z Ciebie aparatka w takim razie.. a nie pomyslalas o tym ze ucieczka z domu na kilka dni i powrot w laski rodzicow to troszke cos innego niz wywalenie Cie z domu, brak mozliwosci powrotu i do tego jeszcze wtedy, kiedy na prawde bedziesz ich potrzebowac? myslisz ze jak sie ma te 17 lat to ciaza, urodzenie, wychowanie i zapewnienie jakiejkolwiek godnej i bezpiecznej przyszlosci swojemu dziecku jest takie banalnie proste? a z czego Ty utrzymasz to dziecko? pomysl troszke o tym!! Zycze Ci z calego serca, a wlasciwie to Twojemu dziecku, zeby poki co go nie bylo, bo nie bedzie mu lekko
z reszta nawet jezeli jestes w ciazy, to pomysl o tym, ze nie pamieta wol jak cieleciem byl - Twoi rodzice mimo takich a nie innych pogladow nie wywala Cie z domu, oni tez kiedys byli mlodzi i na pewno nie zachowywali sie zawsze godnie podziwu, musza o tym pamietac i wychowujac Cie brac to pod uwage... a jesli bedzie inaczej - no coz... moze nie zasluzylas na ich cierpliwosc?? wspolczuje im serdecznie...

Edytowane przez fruzienka
Czas edycji: 2006-03-13 o 19:56
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:16   #28
xxkasia
Raczkowanie
 
Avatar xxkasia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: komputer
Wiadomości: 56
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

[quote=olkie]
Cytat:
Napisane przez KaRm3lKoWa
ale moj facet nie pozwala mi zazywac pigulek, bo mwoi ze czasme po tym wystepuja problemy z zajciem w ciaze..ja bym chiala ale on mowi ze chce sie deczekac potomstwa ze mna..QUOTE]
wiesz a ja slyszalam wlasnie ze po odstawieniu pigulek najczestsze sa ciaze mnigie czyli blizniaczki trojaczki itp wiec problem zajscia w ciaze chyba raczej nie istnieje
..napewno istnieje taki probelem, to zalerzy od organizmu kobiety. Jesli decydujemy sie na branie tabletek to trzeba miec taka swiadomosc, ale bezplodnosc jest coraz to wiekszym problemem i nie tylko w skutek brania tabletek hormonalnych, moze ja wywolac rowniez dlugie siedzenia przed komputerem itd. A jesli nie tabletki to moze plastry lub jeszcze cos innego jest wiele propozycji poza tabletkami i prezerwatywami, jesli uwarzasz ze 16 lat to jeszcze nie czas powinnas pomyslec o czyms bezpieczniejszym niz prezerwatywa.
xxkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:20   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ciąża? mam 16 lat to jeszcze nie czas!

Dla wszystkich fanek tabletek anty wątek-horror http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49324 Bardzo łatwo podjąć decyzję o tym,że będę brać tabletki anty i bierze się je łatwo,miło i przyjemnie tylko o konsekwencjach brania tych tabletek się nie myśli,a jak pokazuje ten wątek mogą być one straszne Radzę doczytać do końca,bo pamiętam,że inne dziewczyny mówią o tym,że nie biorą pigułek.

Ja generalnie jestem przeciwniczką tabletek,bo wkurza mnie to,że kobieta musi być odpowiedzialna za to,żeby nie zostać mamą,bo zazwyczaj facet wychodzi z założenia,że on prezerwatyw stosować nie będzie,bo seks już wtedy nie jest dla niego taki przyjemny Kobieta musi się truć,bo facet chce sobie poużywać.Brawoo ..........
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 19:27   #30
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: 16-letnia mamusia? to mam byc ja? niee!

My wirtualnie ciaży nie zdiagnozujemy- zrób test (do kupienia w aptece czy supermarkecie)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.