Co was denerwuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-18, 21:04   #1
anonim9988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Smile

Co was denerwuje


Czesc, mam takie luzne pytanie, a mianowicie co was najbardziej denerwuje w przeciagu calego dnia, w domu, pracy, ogolnie w zyciu codziennym?
anonim9988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 21:43   #2
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co was denerwuje

Wątek dla frustratów?
Denerwują mnie dziurawe chodniki/brak chodników/chodniki zastawione samochodami. Idę z wózkiem i okazuje się, że muszę wybierać jakieś drogi naokoło albo iść środkiem ulicy bo chodnik istnieje tylko teoretycznie. Brak podjazdów, polmetrowe krawężniki. Strasznie mnie to wkurza

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 22:06   #3
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez anonim9988 Pokaż wiadomość
Czesc, mam takie luzne pytanie, a mianowicie co was najbardziej denerwuje w przeciagu calego dnia, w domu, pracy, ogolnie w zyciu codziennym?
W pracy: bullshit i jakiekolwiek niepotrzebne zawracanie mi gitary. Przykładowo organizowanie spotkań, po to, żeby przekazać informacje łatwe do zawarcia w jednym mailu doprowadza mnie do szału.

W domu: nic, mieszkam sam

W życiu codziennym: kierowcy i ich zwyczaje - jako pieszego korzystającego z komunikacji miejskiej serio mnie to wkurza. Nieprawidłowe parkowanie, niezatrzymywanie się na zielonej strzałce, przekraczanie dopuszczalnej szybkości aż po bandytyzm drogowy w rodzaju omijania pojazdu, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 22:27   #4
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Co was denerwuje

Wleczenie się po chodniku w godzinach porannych i popołudniowych. Serio, powinno się jakieś pasy szybszego ruchu wprowadzić.

Macanie produktów spożywczych w sklepach (vide wątek obok). Tudzież kichanie i charkanie prosto w pieczywo czy garmazerkę. No kurrr...de, czy wszyscy muszą to zjadać?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 22:49   #5
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co was denerwuje

Kurz w pracy.
Bałagan w pracy.
Brak myślenia tych, którzy pracowali tam przede mną.
I taka jedna (albo trzy ), która uważa się za buk wie kogo.

Wieczne marudy.

Ludzie, którym zawsze jest zimno, przez co wszyscy dookoła muszą się gotować. Bo przecież 24 stopnie w pomieszczeniu to za mało, trzeba maksymalnie podkręcić grzejniki

Świadkowie Jehowy, którzy wchodzą jak do siebie.

Wózkowe koleżanki, które idą obok siebie ekstremalnie powolnym krokiem i tarasują cały chodnik, tak, że ani ich wyminąć, ani nic.

Ludzie, którzy w autobusach w najbardziej newralgicznych godzinach stoją, robiąc sztuczny tłum i zajmując miejsce, zamiast posadzić swój zadek na siedzeniu. Albo stoją w miejscu, gdzie zaczynają się siedzenia i nie chcą się przesunąć wgłąb, przez co inni nie mają nawet jak wejść do autobusu, bo nie ma miejsca.
Autobusowi didżeje z muzyczką z ajfona.
Ludzie prowadzący w autobusach długie i głośne rozmowy przez telefon.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 04:49   #6
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co was denerwuje

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;67687436]
Wózkowe koleżanki, które idą obok siebie ekstremalnie powolnym krokiem i tarasują cały chodnik, tak, że ani ich wyminąć, ani nic.[/QUOTE]

A jak ty idziesz z kimś ma spacer to idziecie gęsiego?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 06:18   #7
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Co was denerwuje

Robotnicy włączający swoje radyjko od samego rana nawet w sobotę i niedzielę

Stałe remonty i wieczne psucie przez ekipy remontowe okien, wody, prądu a nawet gazu

Nawaleni, śmierdzący alko ludzie w MPK

Dzikie rzucanie się do drzwi, pasażerów, którzy boją się, że nigdy nie wysiądą przez co trzeba ich przepuszczać w trakcie jazdy

Kiedy według rozkładu powinnam jechać 30min a jednak jadę 50min

Osoby w pracy, którzy sami uja robią a ciągle mówią innym jak należy pracować (nie, nie mam na myśli kierownictwa)

Nieprofesjonalne zachowania np. słuchanie muzyki w biurze na full przez współpracujących

Kiedy stoję w kolejce w sklepie a osoba przy kasie nagle każe pokazywać i robić prezentacje miliona rzeczy, których nie kupuje ale zabiera innym czas "z ciekawości"

ONR

Studenci/uczniowie dzienni, którzy mówią jak żyć i się organizować, będąc na utrzymaniu rodziców, studentom/uczniom zaocznym







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:04 ----------

Zapomniałam o wisience na torcie:

Osoby, które przyjdą do pracy w każdym możliwym stanie i mają w , że zarażają innych

Kiedy ktoś kicha/kaszle i nie zakrywa ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Sofiax
Czas edycji: 2016-11-19 o 06:06
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 08:40   #8
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A jak ty idziesz z kimś ma spacer to idziecie gęsiego?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chodnik jest takiej szerokości, że nikt by nas nie mógł minąć to owszem, idziemy w tym miejscu gęsiego.
Tyle, że idziemy też jakieś 4 razy szybciej niż te wózkowe.
No ja nie wiem, jeśli idę z naprzeciwka albo nawet z tyłu, ale się spieszę to co, mam wejść na ulicę pod samochód, tak? Bo one mają czas i wszystkich w dupie?
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 10:11   #9
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Co was denerwuje

Ludzie lezący ulicą, których muszę wymijać, chociaż jest chodnik (równy).
Ludzie łażący jakby byli na deptaku w Ciechocinku. Nie trzeba sprintem poruszać się po mieście czy w supermarkecie, ale chociaż zorganizowanie a nie środkiem.
Brak pomyślunku i pójścia gęsiego kiedy się z kimś mijają na wąskim chodniku.
Gaduły i śmieszki w wszelkich sklepach/urzędach/bok-ach.
Gaduły w kolejce do lekarza, klepią na całą przychodnię, nie słychać jak lekarza woła pacjenta.
Nie lubię mamałyg (wylgarniej: ☠☠☠☠), niezdecydowane osoby. Zadaję pytanie i odpowiedź ma być 0 1, a dostaję w szesnastkowym. I koniec końców robię co ja chcę, bo widocznie tej osobie nie zależy i komplikuje sprawy.

Na razie tyle
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 11:31   #10
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Co was denerwuje

korki uliczne
kolejki w sklepach, urzędach
nachalne ekspedientki
ludzie którzy notorycznie się spóźniają
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 12:18   #11
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Co was denerwuje

Kaczyński i jego banda.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 12:31   #12
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
W pracy: bullshit i jakiekolwiek niepotrzebne zawracanie mi gitary. Przykładowo organizowanie spotkań, po to, żeby przekazać informacje łatwe do zawarcia w jednym mailu doprowadza mnie do szału.
to zdecydowanie, a oprócz tego

piesi bez odblasków, którzy chodzą jak zjawy po drogach
ludzie, którym wiecznie jest wszystkiego za mało
jak ktoś mnie zmusza do zrobienia czegoś "bo tak wypada"
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 12:37   #13
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Co was denerwuje

I jeszcze:

- psie kupy na chodnikach,
- dzieci wkładane do środka wózków sklepowych,
- że jest tyle bezdomnych zwierzaków wszędzie

No i last but not least:

TEŚCIOWA
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 13:10   #14
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Co was denerwuje

Mnie doprowadza do szału jak ludzie wkładają dzieci do miejsca na zakupy przy kasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 13:48   #15
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Co was denerwuje

W pracy:
- jedna osoba, która myśli, że jest pępkiem świata
- wydawane przez szefostwo polecenia, które mówiąc delikatnie są z i nic nie wnoszą, a i tak trzeba wykonać

Po pracy:
- pierdzielenie o Smoleńsku przy każdej możliwej okazji, że nawet się wiadomości nie chce oglądać
- jak jest bałagan w domu
- jak nie umiem się porozumieć z moim Tż i panuje dezorganizacja
- i jeszcze wiele innych rzeczy
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 14:12   #16
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Co was denerwuje

w niektórych miejscach jest tak że jak chce się przejść z jednej strony ulicy na drugą to jest najpierw przejście przez jeden pas, później kawałek oddzielający 2 pasy i dopiero wtedy przejście przez pas dla jadących w drugą stronę. wkurza mnie jak światła są tak ustawione że nie da rady przejść na drugą strone tylko trzeba czekać tam po środku, mimo że ja wcale powoli nie chodzę. albo przez to pierwsze przejście można by spokojnie przejść bo auta mają czerwone ale nie zielone zapali się dopiero wtedy gdy będzie można przejść przez obydwa.

Ludzie którzy nie potrafią uszanować twojej decyzji a jako jedyny argument mają bo tak nie wypada.
Ludzie stojący przy kasach tak że nie wiadomo czy oni stoją w kolejce czy nie, a jak staniesz za takim to ci nawet nie powie że on w kolejce nie stoi.
Ludzie na przystankach/poczekalniach/autobusach zajmujący po 2 miejsca bo przecież siatka/torebka tez musi miec swoje siedzenie (no chyba że nie ma nikogo kto chciałby usiąść).
Ludzie stojący i gadający pod drzwiami np do lekarza, a gdy lekarz wyczytuje to nie wiadomo kogo bo go zagłuszają.
Kierowcy przejeżdżający przez kałużę z taką prędkością że ochlapują przechodni.
Ludzie stojący w przejściach czy autobusach, tak że ciężko przejść dalej więc powstaje sztuczny tłum.
Starsi ludzie uważający że wszystko wiedzą lepiej tylko dlatego bo są starsi.
Grupka osób idąca z naprzeciwka i zajmująca cały chodnik gdzie żadna osoba nie zamierza przesunąć się żeby dało sie ich wyminąć.
Osoby które powiedzą coś tak że nie wiadomo o co chodzi, albo coś napiszą z literówkami gdzie ciężko się domyślić co autor miał na myśli, i wielce sie oburzający jak zapytasz się o co chodzi bo nie rozumiesz.
Wydzierające sie dzieci (tak wiem zaraz znajdą się obrończynie ale wątek jest przecież o tym co nas denerwuje).
W temacie dzieci chyba najbardziej mnie denerwuje jak jest jakieś spotkanie rodzinne jesz sobie a tu ci nagle zaczynają rozmawiać o kupkach
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 14:17   #17
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
w niektórych miejscach jest tak że jak chce się przejść z jednej strony ulicy na drugą to jest najpierw przejście przez jeden pas, później kawałek oddzielający 2 pasy i dopiero wtedy przejście przez pas dla jadących w drugą stronę. wkurza mnie jak światła są tak ustawione że nie da rady przejść na drugą strone tylko trzeba czekać tam po środku, mimo że ja wcale powoli nie chodzę. albo przez to pierwsze przejście można by spokojnie przejść bo auta mają czerwone ale nie zielone zapali się dopiero wtedy gdy będzie można przejść przez obydwa.

Ludzie którzy nie potrafią uszanować twojej decyzji a jako jedyny argument mają bo tak nie wypada.
Ludzie stojący przy kasach tak że nie wiadomo czy oni stoją w kolejce czy nie, a jak staniesz za takim to ci nawet nie powie że on w kolejce nie stoi.
Ludzie na przystankach/poczekalniach/autobusach zajmujący po 2 miejsca bo przecież siatka/torebka tez musi miec swoje siedzenie (no chyba że nie ma nikogo kto chciałby usiąść).
Ludzie stojący i gadający pod drzwiami np do lekarza, a gdy lekarz wyczytuje to nie wiadomo kogo bo go zagłuszają.
Kierowcy przejeżdżający przez kałużę z taką prędkością że ochlapują przechodni.
Ludzie stojący w przejściach czy autobusach, tak że ciężko przejść dalej więc powstaje sztuczny tłum.
Starsi ludzie uważający że wszystko wiedzą lepiej tylko dlatego bo są starsi.
Grupka osób idąca z naprzeciwka i zajmująca cały chodnik gdzie żadna osoba nie zamierza przesunąć się żeby dało sie ich wyminąć.
Osoby które powiedzą coś tak że nie wiadomo o co chodzi, albo coś napiszą z literówkami gdzie ciężko się domyślić co autor miał na myśli, i wielce sie oburzający jak zapytasz się o co chodzi bo nie rozumiesz.
Wydzierające sie dzieci (tak wiem zaraz znajdą się obrończynie ale wątek jest przecież o tym co nas denerwuje).
W temacie dzieci chyba najbardziej mnie denerwuje jak jest jakieś spotkanie rodzinne jesz sobie a tu ci nagle zaczynają rozmawiać o kupkach
Popieram, tematy dzieci na imprezach firmowych to standard. To nic, że młoda matka przyszła żeby się oderwać na chwilę od tych pieluch, ale i tak każdy się jej musi wypytać o poród itp. Czy kobiety, które mają dzieci nie mają innych tematów? Nie wiem bo nie jestem matką, ale jak będę to mam nadzieję, że mi tak palma nie odbije.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 14:50   #18
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Co was denerwuje

Ludzie, którzy wcinają się w zdanie i prowadzą monolog o dupie maryni przez 5 minut i którzy potrafią mnie gonić albo za mną krzyczeć, żebym tylko wysłuchała, co mają do powiedzenia, ale mają w dupie to, co mówi ktoś inny.
Mimozy.
Marudy.
Ludzie, którzy nie potrafią wykorzystać swojej wiedzy w praktyce.
Ludzie powtarzający w kółko te same anegdoty.
Ludzie, którzy próbują za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę, ale nie mają nic ciekawego do powiedzenia.

Ogólnie to ludzie mnie denerwują.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 15:00   #19
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co was denerwuje

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;67692061]Jeśli chodnik jest takiej szerokości, że nikt by nas nie mógł minąć to owszem, idziemy w tym miejscu gęsiego.
Tyle, że idziemy też jakieś 4 razy szybciej niż te wózkowe.
No ja nie wiem, jeśli idę z naprzeciwka albo nawet z tyłu, ale się spieszę to co, mam wejść na ulicę pod samochód, tak? Bo one mają czas i wszystkich w dupie?
Zapisz
[/QUOTE]

A ja jak chce przejść to mówię po prostu "przepraszam" i zawsze mnie ktoś przepuści polecam. Wchodzenie pod samochód może okazać się niebezpieczne. Tak samo jak Ty chcesz iść szybko, tak samo one (w tym ja) chcą iść powoli. Nie ma żadnego nakazu zapierniczania po chodnikach Ja zakładam, że jak będę komuś przeszkadzać to ta osoba umie się odezwać, w każdym razie ja tak robię.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 15:06   #20
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Co was denerwuje

Inni ludzie jeśli są marudami narzekającymi na wszystko a tak naprawdę nie mający podstaw do narzekania
Komentatorzy którzy zawsze muszą rzucić sucharem bo są taaaacy śmieszni
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 16:02   #21
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez anonim9988 Pokaż wiadomość
Czesc, mam takie luzne pytanie, a mianowicie co was najbardziej denerwuje w przeciagu calego dnia, w domu, pracy, ogolnie w zyciu codziennym?
Haha, dobre pytanie

Nic mnie w życiu nie irytuje tak, jak... Internet a i tak wchodzę

Łatwo uzależniam się od różnorakich emocjonalnych dram itd. W życiu codziennym albo się od tego odcinam, albo racjonalizuję, albo wybiegam, albo wypłakuję przyjaciołom na ramię i jest spoko - generalnie zawsze mam jakieś wsparcie nawet jak mnie spotka coś naprawdę złego i przykrego, więc nawet jak się zdenerwuję, to szybko ze mnie schodzi...
W Internecie jednak "to, co się zobaczyło, to się już nie odzobaczy"...

I nie wiem dlaczego, ale o ile w realu z łatwością oceniam, co jest dramą (= histeryczną i przesadzoną reakcją na jakieś pierdołowate zdarzenie) i się z tego śmieję, o tyle jak się spotkam z podobną sytuacją w Internecie to potrafię to traktować kilkakrotnie razy poważniej o.O
Dopiero jak odłączę komp to jestem w stanie walnąć się w dekiel: "Pantegram, czo ty się tak pierdołami przejmujesz? Szkoda życia!"
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:04   #22
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Osoby w pracy, którzy sami uja robią a ciągle mówią innym jak należy pracować (nie, nie mam na myśli kierownictwa)
Nienawidzę tego. Mam to często w pracy. Jeszcze dochodzi do tego głośne zwracanie mi uwagi przez te osoby, że 'może w końcu ja bym się też wzięła do roboty'
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:19   #23
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A ja jak chce przejść to mówię po prostu "przepraszam" i zawsze mnie ktoś przepuści polecam. Wchodzenie pod samochód może okazać się niebezpieczne. Tak samo jak Ty chcesz iść szybko, tak samo one (w tym ja) chcą iść powoli. Nie ma żadnego nakazu zapierniczania po chodnikach Ja zakładam, że jak będę komuś przeszkadzać to ta osoba umie się odezwać, w każdym razie ja tak robię.
Nie zawsze przepuszczają. Niektóre tylko popatrzą i nie robią nic. Poza tym jeśli się spieszę to nie mam czasu na stanie i gadanie. Może mi się autobus spóźnił i spieszę się na egzamin, a mam stanąć i prosić, aż łaskawie pójdzie za koleżanką zamiast obok. Bo pójście gęsiego w gorszych miejscach takie trudne jest, trzeba doktoratu, żeby na to wpaść.
A, jedna raz się tak ładnie przesunęła, że miałam mniej niż 30 cm chodnika na przejście, z czego większość to był krawężnik bo ona przecież musi środkiem.
Nie chodzi o to, że tylko wolno chodzą. Niech sobie chodzą, ale tak, żeby dało się je minąć. A park do spokojnego spacerowania jest maksymalnie 100 metrów dalej. Naprawdę mogą tam sobie dojść w bardziej cywilizowany sposób.
Ja nie mówię o jakimś randomowym miejscu, tylko o chodnikach, które są naprawdę bardzo ruchliwe. Gdzie wszyscy idą skądś dokądś, a nie tak o. Nie o jakich osiedlowych uliczkach, ani żadnych bocznych bocznych bocznych.
Przez dorosłe osoby najwyżej się przecisnę, ale przecież nie wejdę w wózek. Chociaż może gdybym tak robiła, to by w końcu dotarło.
Tarasowanie całej szerokości chodnika nie jest ok. Dla mnie to kompletny brak kultury. No nie rozumiem takiego zachowywania się jak święta krowa.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:22   #24
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Co was denerwuje

-Flegmatycznych ludzi
- Osoby, które się spóźniają(rozumiem jak się ktoś spóźni te 10 minut albo poinformuje, że się spóźni, ale znam przypadek dziewczyny,która notorycznie na każde spotkanie się spóźniała po... godzinie albo i dłużej. Całą paczką musieliśmy iść do królewny i jej prosić żeby łaskawie już wyszła z domu. Zazwyczaj nie była w ogóle gotowa i trzeba było czekać aż się wykąpie, wymaluje, ubierze itd).
- Ludzi, którzy nie szanują czyjegoś zdania, poglądów politycznych itd. i na siłę próbują komuś wcisnąć swoje poglądy i swoją rację a jak to nie pomoże to trzeba taką osobę zwyzywać.
- Starszych ludzi, którzy myślą, że jak są starsi to mądrzejsi(oczywiście nie piszę o wszystkich).
- Kolejek w biedronce i carrefour(w tym to już w ogóle) w Galerii Krakowskiej kto robił tam zakupy wie o czym piszę
- Specyficznych osób w pracy. Pamiętam jak jeszcze pracowałem w jednej firmie gdzie dosłownie przez 2 osoby w firmie wszyscy pracownicy przechodzili piekło i albo się sami zwalniali albo te osoby im pomagały. Najlepsze we wszystkim jest to, że Prezes na to nie reagował wręcz przeciwnie wychwalał te osoby
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:23   #25
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Co was denerwuje

Bardzo wiele rzeczy mnie drażni i chyba z wiekiem się to u mnie nasila.

Nie lubię długich kolejek do kas w sklepach i ludzi czekających w nich. Drażni mnie, że zamiast wyłożyć towar, to oni stoją z wózkami i czekają do ostatniej chwili lub wręcz przeciwnie, wykładają produkty stojąc kilka metrów za kasą, kiedy inni ludzie jeszcze czekają na swoją kolej.

Drażnią mnie ludzie w komunikacji miejskiej. Rozwrzeszczane nastolaty głośno komentujące wszystko, co się dzieje, albo atencyjne staruszki czekające na poklask.

Nie znoszę głośnego puszczania muzyki. Czy to w mieście, czy w mieszkaniu walczę z tym i tępie takie zachowanie. Nie mam ochoty na słuchanie disco polo, albo hard rocka

Nie cierpię również poprawności politycznej, czyli jak powiem, że Kaczyński=Hitler to jestem super i nowoczesna, a jak stwierdzę fakt, że Robert Biedroń nie ma za wiele do zaoferowania poza epatowaniem swoją orientacją, to jestem homofobką i nazistką.

Edytowane przez LanaFlo20
Czas edycji: 2016-11-19 o 17:25
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:24   #26
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Co was denerwuje

- jak osoba która stoi przede mną w kolejce i jest własnie kasowana nie pakuje od razu zakupów tylko grzebie w telefonie i po zapłaceniu gdy już przyjdzie na mnie kolej ja nie mam gdzie wyłożyć produktów bo ona sie dopiero zaczyna organizować. W efekcie ja nie mogę się zacząć pakować bo moje zakupy z braku miejsca kasjer odkłada gdzieś za lade albo podaje mi pojedynczo nad głową mojej poprzedniczki. Do szału mnie to doprowadza a spotykam sie z tym prawie codziennie.

- upaćkane jedzeniem dzieci/niemowlęta w reklamach.
Wiem, że dla większości ludzi to urocze ale dla mnie to szczyt obrzydliwości.

- jak ktoś dzwoni i z zaskoczenia pyta czy jestem w domu i na moje "tak" oznajmia że jest w okolicy i wpadnie po coś za ok pół godziny po czym zjawia sie u mnie po 5 minutach gdy jestem zupełnie nieprzygotowana na gościa.

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2016-11-19 o 17:31
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:38   #27
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Nie zawsze przepuszczają. Niektóre tylko popatrzą i nie robią nic.
O tak, mój hicior. Stanie taka, patrzy, patrzy i za wuja nie ogarnia o co chodzi.

Do wielu z wyżej wymienionych dodam jeszcze upodobanie pewnego rodzaju współkolejkowiczów do pchania się osobie z przodu na plecy, jakby to miało mieć najmniejszy wpływ na szybkość obsługi (czy w ogóle na cokolwiek). Jestem chora na dotyk obcych osób (tak wiem, to akurat mój problem) i szlag mnie trafia jak stoi za mną taka. Jakby mogła to by jeszcze przeze mnie przeskoczyła i wlazła na łeb osobie przede mną. Jezu.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 18:38   #28
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Co was denerwuje

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;6770836 6]- jak osoba która stoi przede mną w kolejce i jest własnie kasowana nie pakuje od razu zakupów tylko grzebie w telefonie i po zapłaceniu gdy już przyjdzie na mnie kolej ja nie mam gdzie wyłożyć produktów bo ona sie dopiero zaczyna organizować. W efekcie ja nie mogę się zacząć pakować bo moje zakupy z braku miejsca kasjer odkłada gdzieś za lade albo podaje mi pojedynczo nad głową mojej poprzedniczki. Do szału mnie to doprowadza a spotykam sie z tym prawie codziennie.[/QUOTE]
O tak. Osoby, które zaczynają pakować zakupy dopiero po zapłaceniu. Stoją jak widły w gnoju i patrzą jak kasjerka kasuje i ani myślą coś tam w międzyczasie powrzucać do torby. Albo takie, które płacą dopiero po spakowaniu wszystkiego. Kasjerka siedzi i czeka, kolejka cała czeka i patrzy jak szanowny ktoś pakuje zakupy i dopiero po zapakowaniu ostatniej rzeczy zaczyna szukać portmonetki w odmętach damskiej torebki. Ta jakby nie można było wcześniej przygotować portmonetki, a dać pieniędzy i odebrać reszty i paragonu gdzieś w międzyczasie pakowania.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 18:55   #29
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Co was denerwuje

Tak na co dzien to wkurzaja mnie tylko korki Reszte jestem w stanie przezyc, typu glupie pomysly szefa, dzieciaki drace sie w autobusach na caly regulator, dym papierosowy dmuchniety prosto w innego przechodnia. Gdyby tylko drogi byly przejezdne, ze do domu wracam w pol godziny, a nie 1,5.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 18:56   #30
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Co was denerwuje

Cytat:
Napisane przez anonim9988 Pokaż wiadomość
Czesc, mam takie luzne pytanie, a mianowicie co was najbardziej denerwuje w przeciagu calego dnia, w domu, pracy, ogolnie w zyciu codziennym?
W pracy wkurzają mnie ludzie, którzy:
a) są wredni i lubią intrygi
b) są strasznymi gadułami i zagadują cię na śmierć kiedy chcesz się skupić na pracy
c) lenie które zawalają robotę całego zespołu
d) nieuczciwi pracodawcy

W domu brak poszanowania prywatnej własności

W życiu, nie wiem. Pijacy. Plucie na ulicy. Jak kolega powyżej, chamstwo i głupota w ruchu drogowym. Brud, śmieci na ulicach. Niekompetetni urzędnicy. Można tak długo
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-24 15:42:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.