fryzurka dla dziecka na komunię - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 10:09   #1
grzybnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4

fryzurka dla dziecka na komunię


witam.
Może ktoś zna jakieś stronki z fryzurami komunijnymi dla dziewczynek? Mam wrżenie, że fryzjerka z którą umówiłam się na tę okazję nie ma wielkiej inwencji w tym temacie.
grzybnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 10:32   #2
Sylwuśk@
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuśk@
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: fryzurka dla dziecka na komunię

Hmmm... nie wiem jakie dziewczynka ma wlosy, ale ja bym proponowała zwykłe proste wloski rozpuszczone albo lekkie fale. Coś takiego anielskiego Mnie osobiście rażą wszelkie koki z loczkami wokół...ale to moje odczucie
Sylwuśk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:05   #3
Witka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzurka dla dziecka na komunię

No właśnie, ja w tym roku również będę PRZECHODZIĆ Komunię Św. mojej córci. Chcę,żeby miała rozpuszczone włoski- ma dosyć długie - jakies 10 cm za ramiona, lekko falowane, trochę sianowate niestety, długą grzywkę- wcześniej ścinaną po skosie, ale już urosła do amionek, grzywka na boku. I teraz tak: chciałaby, aby włoski były lokowane w sprężynki, może z góry zebrane kosmyki i upięte z tyłu- tylko tak,żeby nie kolidowały z wianekiem. Do fryzur mam dwie lewe- niestety. Bardzo proszę o poradę:

1. jak nakręcić takie włoski tzn. jakie lokówki, czy gąbki, czy rzepy i czy na noc?? żeby fryzurka nie padła...
2. jakich kosmetyków użyć- lotion, nabłyszczacz, lakier do włosów - i jakich ew. firm- żebym nie poszła z torbami, bo wiadomo sam strój już jest wystarczająco drogi.
3. może jakieś sugestie odnośnie podpięcia tych 2 kosmyków- córa ma lekko odstające uszka jak zamaskować ??

Dziękuję z góry

kompletnie zielona w tych tematach
Witka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.